Sanotint naturalne farby do w這s闚 - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-09-13, 14:15   #1
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Sanotint naturalne farby do w這s闚

Czy kto u篡wa? Czy rozja郾iaj?Jak d逝go kolor utrzymuje si na w這sach? .....itd....?

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-09-13 o 14:19
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-23, 16:56   #2
Denise
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 448
Dot.: Sanotint naturalne farby do w這s闚

Podbijam , wlasnie przez przypadek je znalazlam na Allegro i chcialam zasiegnac opinii
Denise jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-08, 08:58   #3
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

no tak...ale np. ja mam ciemne w這sy farbuj chemicznie na 鈔edni lub jasny rudy - czy ta farba rozja郾i - jak si zachowa mied na poziomie 7 lub 8 na ciemnych w這sach. S造sza豉m 瞠 te farby s jedynie ton w ton lub na jasne w這sy - a je郵i kto ma ciemne to mu pozostaj tylko ciemne kolory?

Jeszcze raz mam w這sy ciemne od odrostu - na d逝go軼i 鈔edni blond miedziany/rudy, interesuj mnie kolory: 16 copper blonde

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2010-10-08, 20:31   #4
optyma
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 325

interesuj mnie kolory mink i carmel, na jakim poziomie wychodz 5, 6 a mo瞠 7 ? czy kto u篡wa jednego z tych kolor闚 ?
optyma jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-07, 21:10   #5
Madona
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21
GG do Madona

Ja czekam na odpowied dla kole瘸nki o rudych w這sach
Jestem blondynk i od niedawna farbuj si na rudo...
Madona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-13, 11:14   #6
mega gwaizda
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Hej! Ja u篡wam tych farb, regularnie od kilku miesiecy. Nie do嗆, 瞠 dzi瘯i nim przesta造 mi wypada w這sy, to kolor i kondycja ich jest super.
Farbuje czekoladowym br您em, w 100% pokrywa mi odrost i podczas 1 farbowania inny kolor w這s闚.

Je郵i chodzi o rozjasniacz - to moja siostra z ciemnego przechodzi豉 w rudy= marchewkowy. trzyma豉 rozjasniacz z 10min na g這wie jedynie, rozja郾i豉 w這sy i po這zy豉 farbe- efekt: jak by ten rudy by jej naturalnym kolorem!
Jestem mega zadowolona
Za t jeko嗆 - 50z to s 瘸dne pieni康ze.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez optyma Poka wiadomo嗆
interesuj mnie kolory mink i carmel, na jakim poziomie wychodz 5, 6 a mo瞠 7 ? czy kto u篡wa jednego z tych kolor闚 ?
hej optyma.

Ja u篡wam 18- jest to czekoladowy br您- jak dla mnie idealny.
z poziomu 5 farbowa豉m (z這tego jasnego br您u) kolor wygl康a bardzo naturalnie.
kilku kole瘸nkom poleci豉m-by造 zadowolone
mega gwaizda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-14, 08:33   #7
optyma
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 325

czyli czekoladowy br您 wychodzi na poziomie 5 ?
optyma jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-14, 11:19   #8
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez optyma Poka wiadomo嗆
czyli czekoladowy br您 wychodzi na poziomie 5 ?
Czy ta czekoloada nie wpada czasem w czer?

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2010-12-21, 08:56   #9
entropia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 505

czesc, sluchajcie co myslicie o farbie w kolorze nordic blonde? czy naturalna farba ma szanse rozjasnic wlosy bez wiekszych szk鏚, no i na ile ona jest "naturalna"
entropia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-24, 15:31   #10
TLU
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

O szkoda, ze wypowiedz dystrybutora tej farby zostala usunieta bo rowniez ciekawa jestem odcienia blond nordycki. Z tego co zrozumialam, ten odcien nie rozjasnia tylko trzeba by bylo najpierw rozjasnic ciemniejszy odrost zestawem rozjasniajacym, a potem nalozyc farbe, tak? Mam nadzieje, ze osoba, ktora sie wczesniej wypowiadala zalozy bardziej nieformalne konto i odpowie na pytania. Czy nordycki odcien sam w sobie ma jakakolwiek moc rozjasniajaca, czy tylko koloryzujaca? Jaki utleniacz jest w tej farbie?
TLU jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-24, 21:11   #11
MEGA gwiazda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

oj.. 瘸dna farba czy to naturalna czy nie sama z siebie nie rozja郾i w這s闚.
By z ciemniejszych uzyska blond trzeba najpierw zawsze wybi ciemny pigment w這sa- w豉snie rozja郾iaczem. Najlepiej jakim delikatnym np na wodzie utlenionej 3% (Sanotint z tego co wiem ma taki lekki rozja郾iacz). Potrzyma kilka minut, a rozja郾ia sie w這sy i farbowac na sw鎩 upragniony.
Zawsze po rozja郾iaczu bezpo鈔ednio mo積a na這篡 farbe- wiec jest to jednorazowy zabieg

kiss kiss
MEGA gwiazda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-26, 14:20   #12
TLU
Zadomowienie

Nie no sa farby rozjasniajace i rozjasniaja - najjasniejsze loreale z serii excellence i preference, castingi, farby pallette, nutrissy ... ale skoro ta farba do tonowania to tez ok. Nie wiesz moze na jakim poziomie jest dokladnie ten odcien nordycki? Ja mam obecnie dlugosc tak 9 na 10, i mysle nad zakupem tej farby jutro, a zestaw rozjasniajacy na nastepne odrosty. Nie chcialabym, zeby mi mocno przyciemnila tylko stonowala do takiego koloru jaki znalazlam w sieci > zalacznik To zdjecie oddaje faktyczny odcien?
Kolejne pytanie ; ile sie ten rozjasniacz z sanotint trzyma na glowie? Skoro jest na 3-ce to chyba nie rozjasni wiecej niz 1 ton, co?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg C_01☠☠☠☠☠☠☠.jpg (26,9 KB, 81 za豉dowa)

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-12-26 o 14:22 Pow鏚: zalaczenie zdjecia
Stary 2010-12-27, 11:31   #13
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

3% nie rozja郾ia jest to woda u篡wana w przypadku ton w ton do przyciemnienia.

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2010-12-27, 14:29   #14
TLU
Zadomowienie

Rozjasniacz na wodzie 3% rozjasnia, farby na takiej wodzie nie rozjasniaja.
Stary 2010-12-27, 21:43   #15
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Zgadza si, to mia豉m na my郵i. Zastanawiam si nad sk豉dem rozja郾iacza Sanotint?

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2011-01-01, 20:17   #16
natkaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 265

Te jestem zainteresowana farb Sanotint, ale sprzedawca z Polski zby mnie, twierdz帷, 瞠 nie poda mi sk豉du farby z pude趾a, bo jest cytuj "tajemnic producenta, jak sk豉d Coca Coli" ;-) Pono wtedy klentki same by robi造 sobie farb. Nie 瘸rtuj, tak dosta豉m odpowied.

U鄉iecham si, cho argument, same przyznacie, 瞠nuj帷y. Tym bardziej, gdy wprowadza si jaki towar na rynek i reklamuje jako naturalny.

A 瞠 jestem do嗆 ciekawska oto sk豉d farby Sanotint (znaleziony w sieci) dla wszystkich zainteresowanych. Mo瞠 kto potrafi to dobrze zanalizowa.

Oto link:
http://www.aviva.ca/article.asp?articleid=162
Stary 2011-01-02, 12:47   #17
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez natkaa Poka wiadomo嗆
Te jestem zainteresowana farb Sanotint, ale sprzedawca z Polski zby mnie, twierdz帷, 瞠 nie poda mi sk豉du farby z pude趾a, bo jest cytuj "tajemnic producenta, jak sk豉d Coca Coli" ;-) Pono wtedy klentki same by robi造 sobie farb. Nie 瘸rtuj, tak dosta豉m odpowied.

U鄉iecham si, cho argument, same przyznacie, 瞠nuj帷y. Tym bardziej, gdy wprowadza si jaki towar na rynek i reklamuje jako naturalny.

A 瞠 jestem do嗆 ciekawska oto sk豉d farby Sanotint (znaleziony w sieci) dla wszystkich zainteresowanych. Mo瞠 kto potrafi to dobrze zanalizowa.

Oto link:
Super 瞠 znalaz豉, swoj drog to odpowied 瞠czywi軼ie dziwna, bo przecie sk豉d ka盥y mo瞠 przeczytac po zakupieniu farby

Co do receptury to powiem ci, sama wielokrotnie si nad tym tematem zastanawia豉m, poniewa kiedy w豉郾ie uzyska豉m odpowied i receptura jest chroniona a sk豉d musi byc podanynie wiem jak to wyt逝maczy ale co w tym musi byc poniewa niejednokrotnie mia豉m kosmetyki o takim samym sk豉dzie (4 pierwsze i najwa積iejsze sk豉dniki kt鏎e maj wp造w na dzia豉nie kosmetyku), a efekt by這 zupe軟ie inny.

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2011-01-03, 12:03   #18
natkaa
Zadomowienie

Zada豉m z ciekawo軼i pytanie o sk豉d w drugim sklepie prowadz帷ym sprzeda Sanotint i prawie ta sama odpowied - czyli opis czego w farbie nie ma oraz og鏊na rozpiska bez wnikania w szczeg馧y.

Mam wra瞠nie jakby chodzi這 o to aby kupi, a nie by klient wr鏂i. Przecie sk豉d mog sprawdzi, gdy ju kupi. Mo瞠 o to w豉郾ie chodzi. By by nie鈍iadomym. Dla mnie to niepowa積e, bo klient ma prawo zna sk豉d. Tym bardziej produktu dedykowanego osobom z alergi i dla kobiet ci篹arnych.

Swoj drog farby reklamowane s jako niezawieraj帷e alkoholu, a na drugim miejscu sk豉du z linka jest Cetearyl Alcohol. I jak tu wierzy w reklamy?
No chyba, 瞠 ta odmiana alkoholu jest jak捷 pochodn. Nie znam si a tak. Znalaz豉m na ten temat odno郾ik na wiza簑. wklejam:
http://wizaz.pl/chemia/view.php?id=126

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2011-01-03 o 12:09 Pow鏚: b陰d jezykowy
natkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-03, 12:08   #19
Denise
Raczkowanie

Cytat:

Oto link:
Co prawda nie mam zbyt du穎 czasu , bo musz nied逝go jecha na lotnisko , ale tak na szybko spr鏏uje zanalizowa ten sk豉d Wi璚:

Krem koloryzuj帷y : z podanych sk豉dnik闚 wynika , 瞠 nie ma w nim amoniaku , Cetearyl Alcohol- jest wytwarzany z oleju kokosowego i dzia豉 jako emulsyfikator , tzn. powoduje , 瞠 w這sy staj si w dotyku jedwabi軼ie g豉dkie Ethanolamine - to substytut amoniaku , u篡ty tutaj zamiast niego , powoduje ,瞠 逝ska w這sa otwiera si , tak aby pigment m鏬 g喚biej do niego dotrze , niekt鏎e firmy kosmetyczne uwa瘸j , 瞠 sk豉dnik ten jest bardziej toksyczny od samego amoniaku i stosuj go zamiennie Polysorbate 80 - r闚nie dzia豉 jako emulsyfikator , niekt鏎zy twierdz , 瞠 stymuluje on odrastanie utraconych w這s闚 nie wiem , ile w tym prawdy Propylene Glycol - powoduje , 瞠 sk鏎a wygl康a na bardziej g豉dk , ale jednocze郾ie szybciej si starzeje , gdy zostaje os豉biona jej struktura kom鏎kowa i bia趾owa sk豉dnik ten jest cz瘰to stosowany w szamponach , od篡wkach i produktach do stylizacji w這s闚 , Isopropyl Stearate- nadaje mi瘯ko嗆 i g豉dko嗆 , stosowany r闚nie jako sk豉dnik kosmetyk闚 do makija簑 m.in pomadek , SLS - u篡wany w 90% szampon闚 do w這s闚 , szczeg鏊nie normalnych i przet逝szczaj帷ych si ,a tak瞠 w myd豉ch , pastach do z瑿闚 itp. odpowiada za tzw :"pienienie si" , lepiej unika tego sk豉dnika , o ile to w og鏊e mo磧iwe Ceteareth-30 - u篡wany w wi瘯szo軼i produkt闚 do farbowania i rozja郾iania w這s闚, Tetrasodium EDTA - jest sk豉dnikiem , kt鏎y powoduje wyp逝kiwanie zwi您k闚 magnezu i wapnia , kiedy mamy do czynienia np: z tward wod , cz瘰to stosowany w szamponach dla dzieci , reszta sk豉dnik闚 to substancje zapachowe , zawieraj帷e np: ekstrakt z cytryny oraz ro郵inne , a tak瞠 biotyna , czyli witamina H , kt鏎a wp造wa na w豉軼iwie funkcjonowanie sk鏎y i w這s闚 . Wed逝g mojej opinii ca造 fenomen tej farby polega na tym , 瞠 zawiera ona wi璚ej wyci庵闚 ro郵innych ( jak wyci庵 ze z這tego prosa , kt鏎y jest bogaty w krzemionk ) , ni sk豉dnik闚 pochodzenia chemicznego . Substancje chemiczne s w sk豉dzie ograniczone na rzecz ekstrakt闚 ro郵innych i to decyduje o mniejszej toksyczno軼i i wi瘯szej "naturalno軼i " tego produktu

Edytowane przez Denise
Czas edycji: 2011-01-03 o 12:10
Stary 2011-01-03, 12:14   #20
natkaa
Zadomowienie

Denise jeste wielka ))) Dzi瘯uj Ci pi瘯nie za analiz i rozwianie wszelkich w徠pliwo軼i. :-*
Nie przecz, 瞠 farba mo瞠 by dobra, ale nie podoba mi si polityka sprzeda篡. Lubi wiedzie, ot co
Stary 2011-01-03, 20:37   #21
Denise
Raczkowanie

Cytat:
Denise jeste wielka ))) Dzi瘯uj Ci pi瘯nie za analiz i rozwianie wszelkich w徠pliwo軼i. :-*
Nie przecz, 瞠 farba mo瞠 by dobra, ale nie podoba mi si polityka sprzeda篡. Lubi wiedzie, ot co
Nie ma za co kochana ciesz si , je郵i mog豉m pom鏂 i w pe軟i si z Tob zgadzam, co do polityki sprzeda篡 , nie wiem czemu ma s逝篡 stosowanie takich chwyt闚 przez niekt鏎e firmy .
Stary 2011-01-04, 11:30   #22
MEGA gwiazda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

[QUOTE=natkaa;24105749]Te jestem zainteresowana farb Sanotint, ale sprzedawca z Polski zby mnie, twierdz帷, 瞠 nie poda mi sk豉du farby z pude趾a, bo jest cytuj "tajemnic producenta, jak sk豉d Coca Coli" ;-) Pono wtedy klentki same by robi造 sobie farb. Nie 瘸rtuj, tak dosta豉m odpowied.

Wiesz ja tez pisa豉m do producenta w sprawie sk豉du farb.
Nie by這, 瘸dnego problemu.... dosta豉m link i odpowiedzi na wszystkie pytania.

http://naturalnefarby.pl/informacyjna-8.html

Jestem bardzo zadowolona z obs逝gi, komunikacji. Firma dla mnie bardzo profesjonalnie podchodzi do sprzeda篡 i klienta.

A ju tym bardziej zadowolona jestem z efektu farbowania

Ja produkty jak i firm 鄉ia這 polecam przyjaci馧k ;*

kiss kiss
MEGA gwiazda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-04, 12:30   #23
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Denise Poka wiadomo嗆
Nie ma za co kochana ciesz si , je郵i mog豉m pom鏂 i w pe軟i si z Tob zgadzam, co do polityki sprzeda篡 , nie wiem czemu ma s逝篡 stosowanie takich chwyt闚 przez niekt鏎e firmy .
Ja te dzi瘯uj, bardzo 豉dnie to opisa豉 - og鏊nie to dobrze by這 by ten produkt dodac ze sk豉dem do najnowszych recenzji?

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2011-01-04, 12:45   #24
natkaa
Zadomowienie

安ietny pomys, mo瞠 w ko鎍u trolle umilkn i przestan nam m帷i w g這wach
Ja tak si przymierzam do kupna i sama nie wiem...
Do tej pory stosowa豉m Wella Color Touch, ale Sanotint ma w zasadzie podobn chemi plus dodatkowo jest troch jednak tych substancji naturalnych.

Czy to co da i w這sy b璠 bardziej chronione podczas koloryzacji? Nie przekonam si dop鏦i nie spr鏏uj. Z kolei boj si zniszczy w這sy, na punkcie kt鏎ych mam fio豉, chocia widz, 瞠 to bardziej taki krem koloryzuj帷y.

C騜, powalcz jeszcze troch z sob A potem si zobaczy.
Stary 2011-01-04, 13:09   #25
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
安ietny pomys, mo瞠 w ko鎍u trolle umilkn i przestan nam m帷i w g這wach
Ja tak si przymierzam do kupna i sama nie wiem...
Do tej pory stosowa豉m Wella Color Touch, ale Sanotint ma w zasadzie podobn chemi plus dodatkowo jest troch jednak tych substancji naturalnych.

Czy to co da i w這sy b璠 bardziej chronione podczas koloryzacji? Nie przekonam si dop鏦i nie spr鏏uj. Z kolei boj si zniszczy w這sy, na punkcie kt鏎ych mam fio豉, chocia widz, 瞠 to bardziej taki krem koloryzuj帷y.

C騜, powalcz jeszcze troch z sob A potem si zobaczy.
zale篡 jeszcze jaki efekt chcesz osi庵n望, no je郵i chcesz przyciemni to ja bym si nie zastanawia豉, zerknij te na farby biokap.

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2011-01-04, 13:14   #26
natkaa
Zadomowienie

Bardziej mi zale篡 na czym ton w ton, typu w豉郾ie Color Touch. Mam w這sy jasnobr您owe i chc wyr闚na i roz鈍ietli ca這嗆. W ciemnych kolorach (w stron czerni) czuj si fatalnie. My郵a豉m konkretnie o kolorze Amber Blonde 76.
Jako Biokap mnie nie zachwyca, recenzje te ma nieszczeg鏊ne.
Stary 2011-01-04, 15:13   #27
Denise
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Ja te dzi瘯uj, bardzo 豉dnie to opisa豉 - og鏊nie to dobrze by這 by ten produkt dodac ze sk豉dem do najnowszych recenzji?
Prosz bardzo , a macie dziewczynki sk豉d tej farby Biokap? Mo瞠 zobaczymy co tam w trawie piszczy i por闚namy jej sk豉d z Sanotint? Bo opr鏂z tego http://biokap.pl/biokap-nutricolor-seria-pomaranczowa/, nie znalaz豉m nic konkretnego , tylko "pitolenie producenta" A mo瞠 kt鏎a z Was mog豉by spisa sk豉d z pude趾a? Mam jeszcze takie pytanie , troch odbiega od g堯wnego topiku , kt鏎y dotyczy farb Sanotint , ale mo瞠 kto z Was u篡wa farb olejowych? http://screenline.pl/ , nie wiem czy ten link dzia豉

Edytowane przez Denise
Czas edycji: 2011-01-04 o 15:33
Stary 2011-01-04, 18:29   #28
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Denise Poka wiadomo嗆
Prosz bardzo , a macie dziewczynki sk豉d tej farby Biokap? Mo瞠 zobaczymy co tam w trawie piszczy i por闚namy jej sk豉d z Sanotint? Bo opr鏂z tego http://biokap.pl/biokap-nutricolor-seria-pomaranczowa/, nie znalaz豉m nic konkretnego , tylko "pitolenie producenta" A mo瞠 kt鏎a z Was mog豉by spisa sk豉d z pude趾a? Mam jeszcze takie pytanie , troch odbiega od g堯wnego topiku , kt鏎y dotyczy farb Sanotint , ale mo瞠 kto z Was u篡wa farb olejowych? http://screenline.pl/ , nie wiem czy ten link dzia豉
niestety uszkodzony, nie s造sza豉m o tych farbach napisz co wi璚ejplease- je郵i chodzi o olejowe to mi si tylko kojarzy z najnowsz farb Loreala Inoa, ale wiem 瞠 nie o to chodzi.

link wiza穎wy, forum biokap, spr鏏uj jako poszuka w necie sk豉du.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403267

i jeszcze recenzje:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-37...Nutricolor.htm

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-04 o 18:31
Stary 2011-01-04, 21:17   #29
Denise
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
niestety uszkodzony, nie s造sza豉m o tych farbach napisz co wi璚ejplease- je郵i chodzi o olejowe to mi si tylko kojarzy z najnowsz farb Loreala Inoa, ale wiem 瞠 nie o to chodzi.

link wiza穎wy, forum biokap, spr鏏uj jako poszuka w necie sk豉du.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403267

i jeszcze recenzje:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-37...Nutricolor.htm
Ju pisz Farby olejowe pojawi造 si dok豉dnie rok temu , jako nowo嗆 na rynku polskim , ten w豉郾ie link , kt鏎y poda豉m , to ich oficjalna strona , ale nie wiem czemu teraz nie dzia豉 Skopiuje mo瞠 fragment opisu jednej z linii kolorystycznych : " PUREASE - LINIA „SCREEN" Farba olejowa w這skiej firmy NUOVA FAPAM nie zawiera amoniaku oraz jego pochodnych, posiada zapach kwiat闚 (Musco Bianco), jej g堯wnym sk豉dnikiem jest oliwa z oliwek, chroni帷a naturaln struktur w這sa podczas zabiegu farbowania oraz nie wysuszaj帷a w這s闚. Szeroka gama kolor闚 daje nieograniczone mo磧iwo軼i, doskonale i d逝gotrwale pokrywa siwe w這sy, a tak瞠 umo磧iwia zmian koloryzacji nawet o cztery tony".Pami皻am , 瞠 s豉wny fryzjer Leszek Czajka bardzo zachwala ten produkt w tv , jest nawet w徠ek dotycz帷ej tej farby : http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=399802 , ale brak na nim wypowiedzi ...
Stary 2011-01-04, 21:32   #30
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Denise
Chyba jaka ma這 znana, szczeg鏊nie w Polsce - szkoda, je郵i chodzi o Leszka to on w豉郾ie pracuje na Inoa - te olejowa - ale z tego co s造sza豉m to zachwyt闚 nie ma.

...and I will wear him
As i do thee...

Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-02-11 05:27:01

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a