Sanotint naturalne farby do w這s闚 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-01-05, 18:37   #31
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Sanotint naturalne farby do w這s闚

Alunia1982
Zgadzam si z tob, i dodam 瞠 czasami nawet niepozorny kosmetyk, niekoniecznie drogi, ale z fajnym prostym sk豉dem b璠zie dawa du穎 lepsze efekty. Jednak reklama robi swoje, kusi...c騜 nie ka盥y da si nabra, ja zacz窸am czytac i analizowa sk豉dy, ci篹ko jest mi teraz co kolwiek kupic drogeryjnego.
Ch皻nie bym u篡wa豉 tych farb, ale obawiam si 瞠 nie osi庵n wybranego koloru poniewa farbuj na kolor rudy 2 tony ja郾iejszy od mojego. Je郵i masz jak捷 fajn i sprawdzon od篡wk do w這s闚 lub inne kosmetyki to prosz napisz na forum lub PW.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-05, 20:29   #32
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez alunia1982 Poka wiadomo嗆
Kathy ja robi dok豉dnie jak Ty! Nawet czasami znajomym wyszukuje lepsze zamienniki mamy te klient闚 kt鏎zy maj sie drogerii w pewnych cz窷ciach PL i podnosimy ich zyski czasami nawet o 50% w 3m za pomoc jednego triku - zamieniamy asortyment tylko na ten z reklam tv - zero gazet! Ludzie s poprostu leniwi i nie chce im si wyszuka czego dobrego - odpowiedniego dla siebie! Farb spokojnie mo瞠sz spr鏏owa zaufaj mi bo przetestowa豉m ju mog powiedzie w tej chwilii wszystkie biokap,herbatint,naturitn t,logona... duuuuu穎 wynalazk闚 a trafi豉m na sanotint, polecam wszystkim kole瘸nkom i ani jedna nie zrezygnowa豉 (opr鏂z jednej sknery kt鏎a 瘸逝je 49z na 豉dne w這ski - wiem 瞠 tu zagl康asz Madziu nie obra si to taki 瘸rcik ) mo瞠sz mi przes豉 na priv foto to mo瞠 b璠 mog豉 Ci pom鏂 bo w moim dziale mam a 3 rudzielce kt鏎e stosuj

Je郵i chodzi o sprawdzone i naprawd dobre skuteczne od篡wki to zdecydowanie polecam ten sanotint colurcare do farbowanych i delikatny olejek rekonstruuj帷y olio non olio kt鏎y nie przet逝szcza w這sk闚, poczytaj sobie opisy na allegro

ok, dzi瘯uj zapisa豉m sobie bo jestem w這somaniaczk, poni瞠j link do mojego obecnego koloru - farbowane przed wczoraj, w豉郾ie takiego koloru oczekuj a m鎩 naturalny to bardzo ciemny br您
http://img823.imageshack.us/img823/4858/744i844.jpg

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2011-01-06, 13:06   #33
Denise
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 448

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
ok, dzi瘯uj zapisa豉m sobie bo jestem w這somaniaczk, poni瞠j link do mojego obecnego koloru - farbowane przed wczoraj, w豉郾ie takiego koloru oczekuj a m鎩 naturalny to bardzo ciemny br您
http://img823.imageshack.us/img823/4858/744i844.jpg
kathy579 jak Ty masz cudown burz lok闚
Denise jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-06, 14:09   #34
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

dzi瘯uj Denise

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2011-01-06, 21:41   #35
Denise
Raczkowanie

A czy kto farbowa blondem z Sanotint i m鏬豚y si na ten temat wypowiedzie? By豉bym ogromnie wdzi璚zna .
Stary 2011-01-06, 22:02   #36
TLU
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Denise ja rowniez czekam na opinie odnosnie blondu, chociaz, jak tylko uda mi sie zakupic to chyba w ciemno zrobie i obiecuje wstawic zdjecia. Maialam nadzieje, ze w Biocopie dostane, przynajmniej takie informacje wyczytalam o dostepnosci u mnie, ale nie bylo, tylko Logona, a z tej marki blondy w palecie byly wstretne. Jak nie dostanie gdzie indziej to chyba tylko zamowienie przez net pozostaje a do tego mi nie speiszno bo lubie zmieniac zdanie i wole do ostatniej chwili decydowac jakiej farby uzyc. W kazdym razie gdybys uzyla odcienia to prosze Cie slicznie wstaw zdjecie efektow. Na poprzedniej stronie wstawilam odcien ktory mnie interesuje z pytaniem czy zdjecie dobrze oddaje kolor ajki wychodzi po farbie (wiadomo na necie mozna kolor podrasowac dla celow marketingowych) ale nikt mi nie odpowiedzial wiec jak dla mnie nadal wielka niewiadoma sa te farby. Czy dobrze zrozumialam, ze w skladzie farby jednak amoniakopochodne sa? Jesli masz linka do jakiegos artykulu nt tej substancji badz jej toksycznego dzialania podaj linka

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2011-01-06 o 22:03
TLU jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-07, 10:33   #37
MEGA gwiazda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

Hej TLU

Ja z racji, 瞠 jestem bardzo zadowolona z efekt闚 farbowania - ju sanotintem farbuje po這we rodziny Siostr na rudo a przyjaci馧k na blond (Nordic Blonde 13) W這sy wysz造 jej fajne- taki zimny blond. Z tym, 瞠 najpierw u篡造鄉y rozja郾iacza (bo mia豉 ciemne w這sy) dopiero farb. Blond bardzo zblizony do tego ze zdj璚ia, kt鏎e wstawi豉 na poprzedniej str.

M闚isz o MEA wiesz to substancja s逝膨ca do produkcji emulgator闚, past, farmaceutyki - w farbach u篡wa si go by otworzy 逝sk w這sa tak by uzyska g喚bszy, intensywniejszy kolor.

Farba podczas aplikacji wogole nie "鄉ierdzi" jak zwyk貫 farby amoniakowe.
MEGA gwiazda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-07, 12:19   #38
herbuta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

Dziewczy a powiedzcie czy ta farba jest zmywalna?chodzi mi oto czy bede po niej mia odrosty czy zmywa si po jakims czasie? z g鏎y dzieki za odp.
herbuta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-07, 14:07   #39
Denise
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TLU Poka wiadomo嗆
Denise ja rowniez czekam na opinie odnosnie blondu, chociaz, jak tylko uda mi sie zakupic to chyba w ciemno zrobie i obiecuje wstawic zdjecia. Maialam nadzieje, ze w Biocopie dostane, przynajmniej takie informacje wyczytalam o dostepnosci u mnie, ale nie bylo, tylko Logona, a z tej marki blondy w palecie byly wstretne. Jak nie dostanie gdzie indziej to chyba tylko zamowienie przez net pozostaje a do tego mi nie speiszno bo lubie zmieniac zdanie i wole do ostatniej chwili decydowac jakiej farby uzyc. W kazdym razie gdybys uzyla odcienia to prosze Cie slicznie wstaw zdjecie efektow. Na poprzedniej stronie wstawilam odcien ktory mnie interesuje z pytaniem czy zdjecie dobrze oddaje kolor ajki wychodzi po farbie (wiadomo na necie mozna kolor podrasowac dla celow marketingowych) ale nikt mi nie odpowiedzial wiec jak dla mnie nadal wielka niewiadoma sa te farby. Czy dobrze zrozumialam, ze w skladzie farby jednak amoniakopochodne sa? Jesli masz linka do jakiegos artykulu nt tej substancji badz jej toksycznego dzialania podaj linka
Witaj TLU , obiecuj , 瞠 je郵i tylko zdecyduj si na ten blond , to po u篡ciu wstawi fotki . Tak etanoloamina jest pochodn amoniaku , jak i wszystkie z grupy amin , nie wiem czy jest bardziej, czy mniej toksyczna od samego amoniaku , informacj na ten temat przeczyta豉m w artykule napisanym w j瞛yku angielskim , oto link http://ezinearticles.com/?Ammonia-Fr...ure&id=4132030 .Tak jak napisa豉 MEGA gwiazda , amoniak lub jego pochodne otwieraj os這nk w這sa , aby barwnik m鏬 wnikn望 do jego wn皻rza i to jest w豉郾ie ten sk豉dnik , po kt鏎ym nasze w這ski s przesuszone lub maj rozdwojone ko鎍闚ki , ale niestety, nie unikniemy go w 瘸dnej farbie Tutaj pomaga tylko intensywna piel璕nacja . Mega gwiazdo ja mam do Ciebie pytanie , za陰czam fotk mojego naturalnego koloru w這s闚 , czy do uzyskania zimnego odcienia blondu np: nordyckiego , r闚nie powinnam je rozja郾i , 瞠by wybi pigment z w這sa ? Czy sama farba wystarczy? Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 059.jpg (24,9 KB, 174 za豉dowa)
Stary 2011-01-07, 14:55   #40
herbuta
Raczkowanie

Smile Dot.: Sanotint naturalne farby do w這s闚

helo陶 prosz o odp.
Stary 2011-01-07, 17:52   #41
Denise
Raczkowanie

Je郵i chodzi o zmywalno嗆 to chyba tylko linia Sanotint REFLEX ma w palecie odcienie , kt鏎e schodz po oko這 6 myciach http://www.onlynature.pl/farba-sanot...category_id=49
Stary 2011-01-07, 18:39   #42
herbuta
Raczkowanie

Dzieki bardzo!
Stary 2011-01-09, 11:56   #43
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
hej Kathy, przepraszam 瞠 dopiero teraz, ale urlop od pracy trzeba wykorzysta widzia豉m fotk, masz 郵iczne w這sy, polecam kolor 23-sprawdzony, na pewno Ci si spodoba
pozdrawiam

ps.Denise http://naturalnefarby.pl/Farba_Sanotint_Classic-74.html
idealnie kolor 13 pasuje, chcia豉bym mie takie jak Ty, bardzo 豉dne!

ps2.lece na zakupki, przeceny grudniowe
...czy musia豉 bym wcze郾iej rozja郾ic, bo m鎩 naturalny odrost to bardzo ciemny br您?

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2011-01-09, 11:57   #44
MEGA gwiazda
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Denise Poka wiadomo嗆
Witaj TLU , obiecuj , 瞠 je郵i tylko zdecyduj si na ten blond , to po u篡ciu wstawi fotki . Tak etanoloamina jest pochodn amoniaku , jak i wszystkie z grupy amin , nie wiem czy jest bardziej, czy mniej toksyczna od samego amoniaku , informacj na ten temat przeczyta豉m w artykule napisanym w j瞛yku angielskim , oto link http://ezinearticles.com/?Ammonia-Fr...ure&id=4132030 .Tak jak napisa豉 MEGA gwiazda , amoniak lub jego pochodne otwieraj os這nk w這sa , aby barwnik m鏬 wnikn望 do jego wn皻rza i to jest w豉郾ie ten sk豉dnik , po kt鏎ym nasze w這ski s przesuszone lub maj rozdwojone ko鎍闚ki , ale niestety, nie unikniemy go w 瘸dnej farbie Tutaj pomaga tylko intensywna piel璕nacja . Mega gwiazdo ja mam do Ciebie pytanie , za陰czam fotk mojego naturalnego koloru w這s闚 , czy do uzyskania zimnego odcienia blondu np: nordyckiego , r闚nie powinnam je rozja郾i , 瞠by wybi
pigment z w這sa ? Czy sama farba wystarczy? Pozdrawiam

Hey Denise,

Masz pi瘯ny naturalny kolor w這s闚 - tylko pozazdro軼i
U Ciebie przy tak jasnych w這skach nie trzeba rozja郾iacza, kolor wyjdzie raczej na pewno. Z tego co widze w這sy masz d逝gie - ten pierwszy raz chyba powinna u篡 2 opakowa farby by je ca趾owicie r闚nomiernie pokry.
Nordic blonde - ten kolor bym poleca豉 dla Ciebie! On z do鈍iadczenia wiem wychodzi extra!

kiss kiss
Stary 2011-01-09, 12:11   #45
Denise
Raczkowanie

Bardzo , bardzo dzi瘯uj dziewczynki , MEGA gwiazdo , a powiedz mi , czy ten odcie very light blonde i nordic blonde , bardzo si od siebie r騜ni ? Bo jakby je tak zestawi ze sob , to wygl康aj prawie identycznie.... Widzia豉 mo瞠 efekt tego drugiego?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Dwa odcienie.jpg (41,3 KB, 81 za豉dowa)
Stary 2011-01-09, 22:26   #46
MEGA gwiazda
Raczkowanie

[QUOTE=Denise;24260109]Bardzo , bardzo dzi瘯uj dziewczynki , MEGA gwiazdo , a powiedz mi , czy ten odcie very light blonde i nordic blonde , bardzo si od siebie r騜ni ? Bo jakby je tak zestawi ze sob , to wygl康aj prawie identycznie.... Widzia豉 mo瞠 efekt tego drugiego?[/Q

Rzeczywi軼ie na zdj璚iu te dwa kolory wygl康aj podobnie.
Jednak Denise w tym przypadku nie mog pom鏂 bo osobi軼ie na 篡wo widzia豉m tylko efekt koloryzacji blondu nordyckiego...

Kolory s zbli穎ne wiec i na w這skach powinny wyj嗆 podobnie- teraz do ciebie decyzja, kt鏎y bardziej ci si podoba
w razie czego s逝輳 pomoc

Co do piel璕nacji, o ktorej pisa豉 wcze郾iej - zakupi豉m dzi od篡wk Sanotintu - Maschera Seta (podobno super od篡wcza, nadaje si na saun na w這sy i super u篡 jej przed prostowaniem) --> Czekajcie Ladies na opinie jak tylko kurier mi j dostarczy i u篡j 1 raz to odrazu dam zna jaki efekt ;P

kiss kiss
Stary 2011-01-10, 12:13   #47
Denise
Raczkowanie

[QUOTE=MEGA gwiazda;24273547]
Cytat:
Napisane przez Denise Poka wiadomo嗆
Bardzo , bardzo dzi瘯uj dziewczynki , MEGA gwiazdo , a powiedz mi , czy ten odcie very light blonde i nordic blonde , bardzo si od siebie r騜ni ? Bo jakby je tak zestawi ze sob , to wygl康aj prawie identycznie.... Widzia豉 mo瞠 efekt tego drugiego?[/Q

Rzeczywi軼ie na zdj璚iu te dwa kolory wygl康aj podobnie.
Jednak Denise w tym przypadku nie mog pom鏂 bo osobi軼ie na 篡wo widzia豉m tylko efekt koloryzacji blondu nordyckiego...

Kolory s zbli穎ne wiec i na w這skach powinny wyj嗆 podobnie- teraz do ciebie decyzja, kt鏎y bardziej ci si podoba
w razie czego s逝輳 pomoc

Co do piel璕nacji, o ktorej pisa豉 wcze郾iej - zakupi豉m dzi od篡wk Sanotintu - Maschera Seta (podobno super od篡wcza, nadaje si na saun na w這sy i super u篡 jej przed prostowaniem) --> Czekajcie Ladies na opinie jak tylko kurier mi j dostarczy i u篡j 1 raz to odrazu dam zna jaki efekt ;P

kiss kiss
Kolejny raz serdecznie dzi瘯uj za odpowied i oczywi軼ie czekamy na opinie nt od篡wki
Stary 2011-01-11, 12:14   #48
kasiaiseba
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Hello. Te farby s super. W這sy s mi瘯kie, g豉dkie i l郾i帷e. Zakupi豉m w ciemno na allegro odcie hell blond 10 ( sanotint classic). Pokry r闚no ca貫 w這sy. Jestem mega zadowolona... Pr鏏ki szampon闚 i od篡wki super. Po u篡ciu od篡wki by豉m w szoku, 瞠 moje puszyste w這sy nagle sta造 si zdyscyplinowane...Polecam .
kasiaiseba jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-13, 22:15   #49
Delave
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 394

Szkoda tylko, 瞠 Ci kt鏎zy chwal sanotint nie pokazuj zdj耩 i generalnie nie posiadaj zbyt wielu post闚... a mia豉m nadziej na rzetelne opinie..
Stary 2011-01-14, 11:12   #50
kasiaiseba
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Uploaded with ImageShack.us
kasiaiseba jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-14, 11:51   #51
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez kasiaiseba Poka wiadomo嗆

Uploaded with ImageShack.us
Bardzo 豉dny kolor

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2011-01-15, 11:09   #52
Denise
Raczkowanie

Cytat:
nie jeste鄉y same
alunia1982 jeste wielka gdzie to wyszpera豉? 疾by tak jeszcze fotki by造 poza陰czane...

kasiaiseba naprawd pi瘯ny kolorek
Stary 2011-01-16, 18:11   #53
collinka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Witam! Dziewczyny mo瞠 kt鏎a z Was wie czy w Krakowie mo積a dosta w jakim sklepie farb Sanotint? Czy tylko mo積a j dosta przez internet?
collinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-17, 10:18   #54
MEGA gwiazda
Raczkowanie

Hej dziewczynki...

Tak jak obieca豉m - napisze jak si sprawuje od篡wka/maska maschera seta kt鏎 ostatnio zakupi豉m.
Je郵i kt鏎a z was ma niesforne w這sy, cz瘰to prostuje, rozdwajaj si ko鎍闚ki czy s bardzo suche - to odzywka ta na te problemy naprawd dzia豉!!!! U篡wam jej przed prostowaniem - efekt 2x lepszy Mam te po rozdwajane, suche ko鎍闚ki - wiec robi ni raz w tygodniu saun (nak豉dam na 30min - pod gor帷y r璚znik) powoli widze r騜nice.....

og鏊nie polecam!
Stary 2011-01-17, 10:41   #55
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez MEGA gwiazda Poka wiadomo嗆
Hej dziewczynki...

Tak jak obieca豉m - napisze jak si sprawuje od篡wka/maska maschera seta kt鏎 ostatnio zakupi豉m.
Je郵i kt鏎a z was ma niesforne w這sy, cz瘰to prostuje, rozdwajaj si ko鎍闚ki czy s bardzo suche - to odzywka ta na te problemy naprawd dzia豉!!!! U篡wam jej przed prostowaniem - efekt 2x lepszy Mam te po rozdwajane, suche ko鎍闚ki - wiec robi ni raz w tygodniu saun (nak豉dam na 30min - pod gor帷y r璚znik) powoli widze r騜nice.....

og鏊nie polecam!
Mo積a prosic o sk豉d

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2011-01-18, 14:03   #56
MEGA gwiazda
Raczkowanie

sk豉d z pude趾a :

Aqua - Cetearyl Alcohol - Cocamide Dea - Cetrimonium Chloride - Cyclopentasiloxane - Amodimethicone - Isopropyl Stearate - Hydrolyzed Silk - Dimethicone - Parfum - Dimethiconol - Lactic Acid - Panicum - Miliaceum Extract - Phenoxyethanol - Sorbic Acid - Caprylyl Glycol - Calcium Pantothenate - Biotin - Linalool

Maska ze z這tym prosem ph 3,5 - 4
Bez paraben闚, politlenk闚 etylu, syntetycznych barwnik闚
testowany na zawarto嗆 niklu
Stary 2011-01-18, 14:54   #57
naturalnefarbypl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
Napisane przez collinka Poka wiadomo嗆
Witam! Dziewczyny mo瞠 kt鏎a z Was wie czy w Krakowie mo積a dosta w jakim sklepie farb Sanotint? Czy tylko mo積a j dosta przez internet?
Witaj Collinko, w tej chwili nie ma w Krakowie farb Sanotint, powinny pojawi si w przeci庵u 3m. Pozdrawiam
naturalnefarbypl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-18, 16:13   #58
collinka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

ogromnie dzi瘯uj za odpowied!Pozostaje mi zamawianie przez internet i czekanie a pojawi si w ko鎍u w Krakowie a je郵i mog spyta to gdzie te farby b璠 dost瘼ne w Krakowie, w jakim konkretnym sklepie czy drogerii? Pozdrawiam
collinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-18, 17:26   #59
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez collinka Poka wiadomo嗆
ogromnie dzi瘯uj za odpowied!Pozostaje mi zamawianie przez internet i czekanie a pojawi si w ko鎍u w Krakowie a je郵i mog spyta to gdzie te farby b璠 dost瘼ne w Krakowie, w jakim konkretnym sklepie czy drogerii? Pozdrawiam

Czasami farby tego typu dost瘼ne s w wi瘯szych aptekach

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2011-01-18, 17:55   #60
Denise
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MEGA gwiazda Poka wiadomo嗆
sk豉d z pude趾a :

Aqua - Cetearyl Alcohol - Cocamide Dea - Cetrimonium Chloride - Cyclopentasiloxane - Amodimethicone - Isopropyl Stearate - Hydrolyzed Silk - Dimethicone - Parfum - Dimethiconol - Lactic Acid - Panicum - Miliaceum Extract - Phenoxyethanol - Sorbic Acid - Caprylyl Glycol - Calcium Pantothenate - Biotin - Linalool

Maska ze z這tym prosem ph 3,5 - 4
Bez paraben闚, politlenk闚 etylu, syntetycznych barwnik闚
testowany na zawarto嗆 niklu
To mo瞠 ja napisz co jest w sk豉dzie Pochodne olejku kokosowego , substancje zapachowe , kombinacje dw鏂h silikon闚 z kt鏎ych jeden o l瞠jszej formule , nie powinien obci捫a w這s闚 , a nada im jedwabisto嗆 i "郵isko嗆" , poza tym sk豉dniki nadaj帷e mi瘯ko嗆 i nawil瘸j帷e , proteiny jedwabiu , inne rodzaje silikon闚 nadaj帷e po造sk (dimethiconol) oraz pozostawiaj帷e ochronny film wodny na w這sach , kwas mlekowy , kt鏎y balansuje pH sk鏎y ,ekstrakt ze z這tego prosa , kwas sorbowy - to konserwant , kt鏎y niszczy i hamuje aktywno嗆 drobnoustroj闚 utrzymuj帷 czysto嗆 mikrobiologiczn kosmetyku w czasie jego u篡tkowania , zwi您ki grzybob鎩cze , witamina B-5 , biotyna (wit.H) , substancje zapachowe (kwiatowe) . Kr鏒ko m闚i帷 jest to od篡wka o zr騜nicowanej kombinacji silikon闚.
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-02-11 05:27:01

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.