Sanotint naturalne farby do w這s闚 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-01-18, 21:59   #61
collinka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Dot.: Sanotint naturalne farby do w這s闚

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Czasami farby tego typu dost瘼ne s w wi瘯szych aptekach
Dzi瘯i Kathy, spr鏏uj jeszcze zapyta w aptece
collinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-18, 22:04   #62
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

...i jeszcze dodam 瞠 w sklepach zielarskich.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-20, 17:38   #63
naturalnefarbypl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
Napisane przez collinka Poka wiadomo嗆
ogromnie dzi瘯uj za odpowied!Pozostaje mi zamawianie przez internet i czekanie a pojawi si w ko鎍u w Krakowie a je郵i mog spyta to gdzie te farby b璠 dost瘼ne w Krakowie, w jakim konkretnym sklepie czy drogerii? Pozdrawiam
Collinko, je郵i znasz jakie reprezentacyjne drogerie(nie sieci闚ki) lub apteki nastawione na eko/bio/naturalne kosmetyki to napisz na priv, wtedy zrobimy wszystko 瞠by mog豉 tam dosta ulubione kosmetyki Sanotint

Kathy579, masz racj, farby b璠 dost瘼ne w wybranych aptekach, prywatnych drogeriach oraz sklepach zielarsko-medycznych.

Denise, podziwiam Ci za wiedz(jednocze郾ie zazdroszcz), bravo!
naturalnefarbypl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-18, 19:28   #64
niemawcale
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Question Dot.: Sanotint naturalne farby do w這s闚

Cze嗆!
Przeczyta豉m ten w徠ek i zarejestrowa豉m si, 瞠by zapyta Was o porad, bo jeste軼ie zdaje si bardzo obcykane z tematem
Mam do嗆 cienkie, d逝gie, kr璚one w這sy, kt鏎ych w豉軼iwie nie piel璕nuj jako specjalnie, ani nie farbuj. Zdj璚ie tutaj: https://lh3.googleusercontent.com/_p...0/P1110950.JPG
Ostatnio przysz這 mi do g這wy, 瞠by je sobie troch rozja郾i - widzicie te ja郾iejsze pasemka przy czole? no to w豉郾ie do takiego koloru chcia豉bym doj嗆. Jak my郵icie-czy u篡waj帷 nordic blonde/very light blonde taki kolor uzyskam? czy uda這 si mo瞠 Wam dociec czym w og鏊e r騜ni si te dwa odcienie? a mo瞠 powinnam u篡 najpierw rozja郾iacza? albo samego rozja郾iacza? uff... same widzicie, mam problem
B璠 wdzi璚zna za pomoc!
Ola
niemawcale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-02, 14:53   #65
collinka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cytat:
Napisane przez naturalnefarbypl Poka wiadomo嗆
Collinko, je郵i znasz jakie reprezentacyjne drogerie(nie sieci闚ki) lub apteki nastawione na eko/bio/naturalne kosmetyki to napisz na priv, wtedy zrobimy wszystko 瞠by mog豉 tam dosta ulubione kosmetyki Sanotint

Kathy579, masz racj, farby b璠 dost瘼ne w wybranych aptekach, prywatnych drogeriach oraz sklepach zielarsko-medycznych.

Denise, podziwiam Ci za wiedz(jednocze郾ie zazdroszcz), bravo!
je郵i chodzi o drogerie to raczej kupuj w sieci闚kach np. Rossman a aptek mam tylko jedn ulubion ,w kt鏎ej zawsze kupuj, jest to Ziko. Mam nadziej, 瞠 farby Sanotint wreszcie pojawi si w Krakowie. Czekam na wiadomo嗆 gdzie i kiedy b璠 one dost瘼ne w moim mie軼ie
ps. Przepraszam, 瞠 tak d逝go nie odpisywa豉m, moje dzieciaki by造 chore:-(
Pozdrawiam
collinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-03, 12:38   #66
yaibi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

a na jak d逝go嗆 w這s闚(je瞠li mo積a to tak okre郵i) wystarczy jedno opakowanie farby? mam d逝gie, g瘰te w這sy, przy farbach z drogerii zawsze musia豉m kupowa 2 opakowania i chcia豉bym wiedzie jak jest w tym przypadku, bo wtedy dosy drogo to wychodzi.
yaibi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-03, 15:18   #67
MEGA gwiazda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

hej

Mam troch zaleg這軼i -bo dawno si w tym temacie nie odzywa豉m

@niemawcale: Jak nie farbujesz w這s闚 i masz je cienkie i ma這 to zaleca豉 bym tobie u篡 farb delikatn Sanotintu - Light. Fajny kolor to: Golden Blonde 87 - z tego co wyczyta豉m zawiera on w sobie rozja郾iacz- wiec bez rozja郾iacza i za jednym zamachem powinny wyj嗆 fajne, jasne i nie zniszczone

@yaibi: ja mam d逝gie w這sy, jednak nie s specjalnie g瘰te i tubka farby starcza mi, a nadto. Chyba powinnam farbowa po這w jej - ale zawsze boje si, 瞠 nie starczy Tak, 瞠 je郵i s d逝gie i g瘰te w這sy- to spokojnie moge doradzic ze jedno opakowanie Sanotintu na pewno wystarczy..... Zawsze mozna zapieni w這sy wi璚 kolor wychodzi zawsze r闚nomiernie

kiss kiss
MEGA gwiazda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-04, 12:58   #68
herbuta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

hej dziewczyny a ja mam do Was pytanie czy kt鏎a z Was mia豉 kolor ASH BLONDE 15??? Jaki on wychodzi? Chodzi mi czy wyjdzie ciemny,sredni popielaty blond?Boj si ze wyjdzie mi za ciemny a na palecie jest przepi瘯ny taki jak chcia豉bym miec ale wiadomo ze na palecie troch r霩ni si od tego co mi wyjdzie dodam ze mam naturalny kolor mysi... Jesli kto stosowa to prosz o odp
herbuta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-05, 11:52   #69
moniczka147
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Witam dziewczynki
3 dni temu farbowa豉m naturalnym br您em , 1/3 w這s闚 mia豉m pokryt juz br您em (odrosty) inn farba (nie chcialam rozja郾ia 瞠by mi si wlosy nie wykruszy造) , zakupilam t farb z polecenia ...i
w這ski s na razie fajne ...troszk ciemne no ale wcze郾iej farbowa豉m na czarny od pewnego momenty chcia豉m stopniowo przej嗆 w br您 .
My郵, 瞠 najlepiej oceni po 2 tygodniach dopiero co si dzieje z w這sami.
Ale przyznam, 瞠 pierwszy raz sobie sama farbowa豉m i nie幢e pokry豉 w這ski.
Potem zastosuj mo瞠 ten rozja郾iacz i spr鏏uj inny kolor ...
Mam jedn fotk ale niestety s豉bo wida , jak czarny ....
Ciekawe jak wygl康a ten czekoladowy br您
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Kopia STP63539.jpg (12,2 KB, 104 za豉dowa)
moniczka147 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-06, 23:54   #70
MEGA gwiazda
Raczkowanie

Hej

@Moniczko wysz這 fajnie...! Rzeczywi軼ie zdj璚ie nie oddaje dok豉dnie koloru.
Je郵i chcesz przej嗆 do br您u to polecam Ci m鎩 kolor Sanotintu ulubiony
07 Ash Brown. Zimny, g喚boki br您. Ciemny ale nie wpada w czer.... Gwarantuje zadowolenie z odcienia- ka盥emu kto szuka ciemnego br您u ))

@Herbuta jak masz kolor wyj軼iowy przed farbowaniem "mysi" to mo瞠 Ci ten ASH Brown wyj嗆 lekko ciemniejszy....Tak mi si wydaj. Mo瞠 wy郵ij nam tu zdj璚ie w這s闚 - postaramy si co z dziewczynami doradzi

kiss kiss
Stary 2011-03-07, 08:33   #71
moniczka147
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Mega gwiazdka : faktycznie ash brown jest bardzo podobny na palecie ale deczko ja郾iejszy , dzi瘯uj kochana i faktycznie nast瘼nym razem zrobi to tym odcieniem kt鏎y polecasz
Zbyt jasny odcie by豚y dla mnie za md造 , ale to pewnie za jakie 1,5 mca dopiero.
Szczerze Wam powiem, 瞠 naprawd ta farba jest fajna ... w這ski l郾i ca造 czas, czy mniej wychodz hmmm na razie tego jeszcze nie zaobserwowa豉m ale to zapewne musi potrwa. Je郵i to nast徙i to na pewno si z Wami podziel wiedz no i oczywi軼ie umieszcz nowe zdj璚ie po Ash Brown mam nadziej, 瞠 wyra幡iejsze .
A co do pojemno軼i tubki : na moje w這sy , wida na zdj璚iu d逝go嗆 to jedna wystarczy w nadmiarze naprawd, my郵a豉m 瞠 b璠zie mi jej ma這 ale jeszcze by jej zosta這 , wystarczy dobrze rozczesa grzebieniem 瞠by si r闚nomiernie rozprowadzi豉
C騜 za pi瘯ne s這nko dzi ...mi貫go dzionka
moniczka147 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-08, 13:31   #72
Kasiaczek_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 340

Witam Kobitki

Zycze Wam wszystkiego co najpiekniejsze: cmok:

Aktualnie poluje na farby Sanotint

-ASH BLONDE
-ASH BLONDE

oraz ROZJASNIACZ.

Moje wlosy sa zafarbowane na ciemny braz Loreala(lekko wyplowialy).
Mam bardzo poniszczone wlosy.
Planuje kilka razy w ciagu np. 1 tygodnia rojasnic je rozjasniaczem Sanotint a nastepnie zmieszac farbe ash blond z havana blonde

Zastanawiam soe tylko czy havana blonde nie jest kolorem cieplym...

Ciezko znalezc informacje w internecie na temat tych farb.
Na wszystkich stronach ten sam opis.
Zdjecia palety kolor闚 jak dla mnie sa bardzo nie wyraznie...

Piszcie Kochane jesli wszystkiedoswiadczenia zwiazane z tymi farbami

Pozdrawiam
Kasiaczek_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-08, 14:19   #73
Kasiaczek_
Raczkowanie

Nie wiem czemu nie doszedl m鎩 post

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Witam Was Kobitki

Okolo 20 minut temu napisalam naprawde obszernego posta i nie doszedl

Sledze watek,zamierzam kupic rozjasniacz plus farbki...
Stary 2011-03-09, 16:03   #74
katie100
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 234
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Poka wiadomo嗆
Nie wiem czemu nie doszedl m鎩 post

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Witam Was Kobitki

Okolo 20 minut temu napisalam naprawde obszernego posta i nie doszedl

Sledze watek,zamierzam kupic rozjasniacz plus farbki...
hej, niestety nie poradz, ale sama "czaj si" na Sanotint, wi璚 by豉bym Ci bardzo wdzi璚zna, gdyby mog豉 wklei fotki w這sk闚 przed i po farbowaniu!
katie100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-09, 16:40   #75
Kasiaczek_
Raczkowanie

Witam

Upolowalam wkoncu Sanotint.

Mieszkam w Anglii i w sklepie oczywiscie nie moglam ich znalezc,zam闚ilam przez internet.

Zam闚ilam:

-ROZJASNIACZ 2X
-ASH BLONDE
-ASH BROWN

Zaplacilam z przesylka 50 funt闚...

Mam zamiar rozjasnic swoj ciemny braz farbowany Loreal Exellence...

Jak narazie czekam na paczke

Dam znac czy zostana min jakies wlosy na glowie
Stary 2011-03-09, 22:46   #76
MEGA gwiazda
Raczkowanie

Hej

@Kasiaczek, super to tylko czekasz na przesy趾e- a my czekamy na zdj璚ia - jak wysz這! )
Je郵i chodzi o rozja郾iacz- to 鄉ia這 mo瞠sz u篡 go ->zmy-> i za chwile na這篡 ju farb (zmieszane farby) Nie trzeba w cale czekac z farbowaniem w這s闚. Kasiu ja ju pogubi豉m si jakie ty w ko鎍u te kolory finalnie zam闚i豉 - bo piszesz ash blonde + ash blonde p騧niej ash blonde i havana blonde a na ko鎍u ash blonde i ash brown )))

Ja fajne, wyra幡e zdj璚ia z kolornika znalaz豉m na naturalnychfarbach.pl tam mi積a przybli篡 kolor .

Ja tak jak nasza moniczka147 - jestem zachwycona blaskiem w這s闚 po Sanotincie i do tego moje w這sy nie wypadaj ju gar軼iami!!!
Polecam kiss kiss
Stary 2011-03-09, 23:34   #77
Kasiaczek_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MEGA gwiazda Poka wiadomo嗆
Hej

@Kasiaczek, super to tylko czekasz na przesy趾e- a my czekamy na zdj璚ia - jak wysz這! )
Je郵i chodzi o rozja郾iacz- to 鄉ia這 mo瞠sz u篡 go ->zmy-> i za chwile na這篡 ju farb (zmieszane farby) Nie trzeba w cale czekac z farbowaniem w這s闚. Kasiu ja ju pogubi豉m si jakie ty w ko鎍u te kolory finalnie zam闚i豉 - bo piszesz ash blonde + ash blonde p騧niej ash blonde i havana blonde a na ko鎍u ash blonde i ash brown )))

Ja fajne, wyra幡e zdj璚ia z kolornika znalaz豉m na naturalnychfarbach.pl tam mi積a przybli篡 kolor .

Ja tak jak nasza moniczka147 - jestem zachwycona blaskiem w這s闚 po Sanotincie i do tego moje w這sy nie wypadaj ju gar軼iami!!!
Polecam kiss kiss
Ojej,
Faktycznie namieszalam z tymi kolorami farbek

Finalnie zdecydowalam sie na ash brown + ash blonde

Nie wiem tylko czy ten ash brown nie bedzie troszke za ciemny...eh...

Ogolnie to kupilam dwa opakowania rozjasniacza,zeby dokladnie rozjasnic moj ciemny braz na wlosakch...

Niecierpliwie czekam na paczke

Piszczcie Dziewczyny i wklejajcie zdjecia!
Buziole
Stary 2011-03-10, 00:32   #78
Anastazis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Ja w celu wypr鏏owania zachwalanych farb sanotint ponad miesi帷 temu zam闚i豉m wla郾ie: rozjasniacz + dwa rozne kolory farb
Moje wnioski i spostrze瞠nia: bardzo ma這 jest rozjasniacza ! tylko 45 ml, ja jeden kupi豉m ale chcia豉m tylko cz窷ciowo w這sy rozjasni troch przed farbowaniem. A starczy這 mi na nieca陰 po這w w這s闚 mam dlugie i g瘰te. I chyba ze 3 te rozjasniacze nie wiem czy by starczyly, og鏊nie nie wydajne..

Kolory farb wychodz chyba ciemniejsze ni na palecie.
Ja si skusi豉m ze wzgl璠u na ten "blask" ale niestety u mnie 瘸dnego blasku.. co prawda moje w這sy s wymagaj帷e i z podatno軼i na kr璚enie wi璚 w og鏊e ci瞛ko u nich o blask.

Po miesi帷u kolor znacznie si wypra.

Podsumowuj帷 ja nie widz wi瘯szej r騜nicy z innymi farbami, tanimi, a tutaj niezaprzeczalnie wychodzi drogo jak fryzjer.
Anastazis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-10, 11:30   #79
Kasiaczek_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anastazis Poka wiadomo嗆
Ja w celu wypr鏏owania zachwalanych farb sanotint ponad miesi帷 temu zam闚i豉m wla郾ie: rozjasniacz + dwa rozne kolory farb
Moje wnioski i spostrze瞠nia: bardzo ma這 jest rozjasniacza ! tylko 45 ml, ja jeden kupi豉m ale chcia豉m tylko cz窷ciowo w這sy rozjasni troch przed farbowaniem. A starczy這 mi na nieca陰 po這w w這s闚 mam dlugie i g瘰te. I chyba ze 3 te rozjasniacze nie wiem czy by starczyly, og鏊nie nie wydajne..

Kolory farb wychodz chyba ciemniejsze ni na palecie.
Ja si skusi豉m ze wzgl璠u na ten "blask" ale niestety u mnie 瘸dnego blasku.. co prawda moje w這sy s wymagaj帷e i z podatno軼i na kr璚enie wi璚 w og鏊e ci瞛ko u nich o blask.

Po miesi帷u kolor znacznie si wypra.

Podsumowuj帷 ja nie widz wi瘯szej r騜nicy z innymi farbami, tanimi, a tutaj niezaprzeczalnie wychodzi drogo jak fryzjer.
Witam Cie Kochana

A czy moglabys napisac jakiego kolrku uzylas?
I jak sie spisal rozjasniacz w kwestii rozjasniania?
Stary 2011-03-10, 13:43   #80
Anastazis
Raczkowanie

Ja zmiesza豉m kolory CLARET + RED CHESTNUT
Aczkolwiek wcale 瘸dne czerwienie mi nie wysz造 Ale mia豉m w這sy uprzednio dekoloryzowane wi璚 pewnie to by pow鏚, wysz造 mi bardzo ciemne, czarny br您, ale podobno tak cz瘰to dziej si gdy farbuje si po dekoloryzacji.
Jednak po miesi帷u ku mojej uciesze wypra造 si do ciemnego br您u.

A co do rozja郾iacza, 豉dnie rozja郾ia, gdzie tak o 2-3 tony tak na oko. Ale wiadomo trzeba go sporo na這篡, wtedy bardziej r闚nomierny i lepszy efekt, a dla mnie jedno opak. rozja郾iacza to jak pr鏏ka
Stary 2011-03-10, 15:26   #81
Kasiaczek_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anastazis Poka wiadomo嗆
Ja zmiesza豉m kolory CLARET + RED CHESTNUT
Aczkolwiek wcale 瘸dne czerwienie mi nie wysz造 Ale mia豉m w這sy uprzednio dekoloryzowane wi璚 pewnie to by pow鏚, wysz造 mi bardzo ciemne, czarny br您, ale podobno tak cz瘰to dziej si gdy farbuje si po dekoloryzacji.
Jednak po miesi帷u ku mojej uciesze wypra造 si do ciemnego br您u.

A co do rozja郾iacza, 豉dnie rozja郾ia, gdzie tak o 2-3 tony tak na oko. Ale wiadomo trzeba go sporo na這篡, wtedy bardziej r闚nomierny i lepszy efekt, a dla mnie jedno opak. rozja郾iacza to jak pr鏏ka
Hm...
Powiem Ci szczerze Kochana,ze nieco mnie zaniepokoilas

Mam wlosy do ramion,zam闚ilam dwa opakowania rozjasniacza,poniewaz chcialbym rozjasnic wlosy,poczakac kilka dni i znowu rozjasnic,aby efekt rozjasnienia byl mocniejszy...

Ja rowniez mam wlosy po dekoloryzacji,ale niestety nieudanej ,dlatego mam nalozony ciemny braz.

Nie wiem juz sama co mi wyjdzie na glowie po tym Sanotint...

Czy moglabys jeszcze napisac,czy poniszczyly Ci sie wloski po tym farbowaniu oraz rozjasnianiu?

Dzieki wielkie za pomoc

Edytowane przez Kasiaczek_
Czas edycji: 2011-03-10 o 18:14
Stary 2011-03-10, 17:25   #82
Anastazis
Raczkowanie

To nie wiem czy Ci starcz 2 opak. na 2 razy..

Jakby du穎 by這 tego rozja郾iacza to mo瞠 i ok. Wiadomo blondu nie uzyskasz w ten spos鏏 raczej, ale jaki jasny braz/ew. ciemny blond by mo瞠 tak. (po farbowaniu mam na my郵i)

Sanotint jak dla mnie normalna trwa豉 farba, tyle 瞠 nie 鄉ierdz帷a amoniakiem.

Nie zniszczy造 si, aczkolwiek by mo瞠 troch suchsze na pocz徠ku po rozja郾iaczu, bo rozja郾iacz 鄉ierdzia juz mocno.. A mo瞠 tylko takie wra瞠nie mia豉m, i tak pokry mi tylko troch w這s闚.

A po farbach w這sy bardzo fajne mi瘯kie, wiadomo po paru myciach ten efekt znikn掖.
Stary 2011-03-10, 17:36   #83
Kasiaczek_
Raczkowanie

Ojej

No i czar prysnol...;(

W takim razie jestem zalamana...

Dodatkowo,kupilam takie odcienie ,ze nie wiem co teraz z nimi z robie...
Popielaty blond zapewne bedzie za jasny a popielaty braz wyglada na kolorniku jak czarny...

Tylko mi pogratulowac...

Ale tak bardzo uwierzylam w moc tych produkt闚...
Stary 2011-03-11, 11:07   #84
Anastazis
Raczkowanie

Nie przesadzajmy, tragiczne te farby nie s, s dobre, maj ciekawy sk豉d.
Nie chcia豉m Ci za豉ma

Rozumiem 瞠 obecnie masz ciemny br您, a jaki chcesz uzyska ?

Hmm.. to kupi豉 dosy odbiegaj帷e od siebie odcienie, pewnie ten br您 b璠zie za ciemny , wi璚 瞠by nie wr鏂i do punktu wyj軼ia mo瞠 po這 sam blond, je郵i starczy.

A co do ilo軼i rozja郾iacza, to mo瞠 starczy u Ciebie, chocia na jedno porz康ne rozja郾ianie, je郵i nie masz w這s闚 d逝gich i bujnych.

I przede wszystkim je郵i masz proste w這sy to efekt pewnie b璠zie lepszy i bardziej spektakularny, mo瞠 i ten blask b璠zie

Ja tylko opisa豉m swoje do鈍iadczenia z moimi nieprostymi i bujnymi w這sami.
Stary 2011-03-12, 11:19   #85
Kasiaczek_
Raczkowanie

Dla zainteresowanych-wlasnie siedze w rozjasniaczem Sanotint na glowie...

Jedno opakowanie ledwo,ledwo starczylo na mo0je za ramiona,cienkie wlosy...

Na szczescie mam jeszcze jedno w zapasie.

Odnosnie samego rozjasniacza-dzwina sprawa-jakis taki suchy,ciezko go rozprowadzic na wlosach,caly czas mam wrazenie,ze gdzies jeszcze nie dotarl...

Dam znac pozniej
Stary 2011-03-13, 09:05   #86
herbuta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

Ksiaczek no i jak Ci wysz這???
herbuta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-13, 10:29   #87
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 890
GG do BajaderkowaBaba

A orientujecie si, czy te farby s w stanie pokry siwe w這sy ;(?? bo mnie los nimi pokara.
BajaderkowaBaba jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-13, 10:45   #88
Kasiaczek_
Raczkowanie

Dzieeen dobry

Juz Wam wszystko opowiadam

1)Sanotint Rozjasniacz
Rozjasniacza jest naprawde bardzo malo.
Mam wloski cienkie,lekko za ramiona a musialam zuzyc dwa opakowania,czyli 6 buteleczek!!!!!
Tak jak pisalam wczesniej rozjasniacz jest dziwny,suchy...
Gdy obserwowalam efekt rozjasniania ,nie bylam pod wielkim wrazeniem,moje wlosy byly oblepione mialym proszkiem i wygladalo to przerazajaco.Rozjasniecz ma bardzo drazniacy zapach.
Mialam wloski ciemny braz,trzymalam rozjasniacz 30 minut,nastepnie umylam szamponem,oraz nalozylam dolaczona odzywke ,ktora pachnie bardzo mocno ziolami,ale jest rewelacyjna.

Po wysuszeniu wloski tylko lekko wysuszone,kolor jasniutki pastelowy rudy.(zaznaczam,ze w tym miesiacu mialam juz robiana dekolroryzacje).

2)Sanotint Classic Ash Blonde
Zaczelam przygotowywac farbe i rowniez balam sie,ze jej zabraknie.
Na szczescie mylilam sie i starczylo idealnie.
Farby uzywa sie przyjemnie,nie smierdzi,nie splywa z wlos闚.
Trzymalam farbe 40 minut.
Umylam zalaczonym szamponem(ktory jest swietny) oraz uzylam zalaczona odzywke.

Efekt-wloski slniace,nie poniszczone z jednym malym malym mankamentem-FARBA NIE CHWYCILA.
Powaznie,kolor mi nie chwycil.Zostalam z pastelowym rudym pom rozjasnieniu,moze przyciemnil sie nieznacznie.

Wybralam za jasny kolor farby.

Nie poddaje sie i przymierzem do nastepnej

Podsumowujac po wielkim eksperymencie nadal mam wlosy na glowie,nie sa zielone ani popalone.
Mysle,ze gdybym wykonala ten eksperyment z drogeryjnymi farbami mogloby to sie zle skonczyc...

Bede wierna serii Sanotint.
W opakowaniu mialam probke kremu Locherber,w kt鏎ym sie zakochalam i rowniez bede zamawiac

Zdjecia wkleje,jak uzyskam normalny kolor.

Buziaki cudaki

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Poka wiadomo嗆
A orientujecie si, czy te farby s w stanie pokry siwe w這sy ;(?? bo mnie los nimi pokara.
Witam Kochana,
ja nie mam siwych wlos闚,ale producent zapewnia 100% pokrycia siwych wlos闚 w przypadku uzycia farby Sanotint Classic.
Stary 2011-03-13, 11:01   #89
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 890
GG do BajaderkowaBaba

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Poka wiadomo嗆
Dzieeen dobry

Juz Wam wszystko opowiadam

1)Sanotint Rozjasniacz
Rozjasniacza jest naprawde bardzo malo.
Mam wloski cienkie,lekko za ramiona a musialam zuzyc dwa opakowania,czyli 6 buteleczek!!!!!
Tak jak pisalam wczesniej rozjasniacz jest dziwny,suchy...
Gdy obserwowalam efekt rozjasniania ,nie bylam pod wielkim wrazeniem,moje wlosy byly oblepione mialym proszkiem i wygladalo to przerazajaco.Rozjasniecz ma bardzo drazniacy zapach.
Mialam wloski ciemny braz,trzymalam rozjasniacz 30 minut,nastepnie umylam szamponem,oraz nalozylam dolaczona odzywke ,ktora pachnie bardzo mocno ziolami,ale jest rewelacyjna.

Po wysuszeniu wloski tylko lekko wysuszone,kolor jasniutki pastelowy rudy.(zaznaczam,ze w tym miesiacu mialam juz robiana dekolroryzacje).

2)Sanotint Classic Ash Blonde
Zaczelam przygotowywac farbe i rowniez balam sie,ze jej zabraknie.
Na szczescie mylilam sie i starczylo idealnie.
Farby uzywa sie przyjemnie,nie smierdzi,nie splywa z wlos闚.
Trzymalam farbe 40 minut.
Umylam zalaczonym szamponem(ktory jest swietny) oraz uzylam zalaczona odzywke.

Efekt-wloski slniace,nie poniszczone z jednym malym malym mankamentem-FARBA NIE CHWYCILA.
Powaznie,kolor mi nie chwycil.Zostalam z pastelowym rudym pom rozjasnieniu,moze przyciemnil sie nieznacznie.

Wybralam za jasny kolor farby.

Nie poddaje sie i przymierzem do nastepnej

Podsumowujac po wielkim eksperymencie nadal mam wlosy na glowie,nie sa zielone ani popalone.
Mysle,ze gdybym wykonala ten eksperyment z drogeryjnymi farbami mogloby to sie zle skonczyc...

Bede wierna serii Sanotint.
W opakowaniu mialam probke kremu Locherber,w kt鏎ym sie zakochalam i rowniez bede zamawiac

Zdjecia wkleje,jak uzyskam normalny kolor.

Buziaki cudaki

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Witam Kochana,
ja nie mam siwych wlos闚,ale producent zapewnia 100% pokrycia siwych wlos闚 w przypadku uzycia farby Sanotint Classic.
Dzi瘯uj a gdzie zaopatrujesz si w te farby? Od roku farbuj drogeryjnymi preparatami i widz masakr na g這wie, ale obawiam si, 瞠 te naturalne farbki nie b璠 w og鏊e chwyta造 moich siweczk闚.
A czy kt鏎a z Was korzysta豉 z nich w ci捫y? Podobno s polecane...
BajaderkowaBaba jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-13, 11:43   #90
Denise
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 448

Kochane , czy kt鏎a z Was ju wypr鏏owa豉 Nordic Blonde lub Very Light Blonde? By豉bym ogromnie wdzi璚zna za fotki , bo ja si tak przymierzam jak pies do je瘸 i jeszcze si nie zdecydowa豉m , licz na to , 瞠 jak zobacz efekt u kogo to si przekonam(lub nie)
Denise jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-02-11 05:27:01

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.