Sanotint naturalne farby do w這s闚 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-03-13, 13:52   #91
Kasiaczek_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 340
Dot.: Sanotint naturalne farby do w這s闚

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj a gdzie zaopatrujesz si w te farby? Od roku farbuj drogeryjnymi preparatami i widz masakr na g這wie, ale obawiam si, 瞠 te naturalne farbki nie b璠 w og鏊e chwyta造 moich siweczk闚.
A czy kt鏎a z Was korzysta豉 z nich w ci捫y? Podobno s polecane...
Kochana,
ja mieszkam za granica i kupuje farby w sklepie internetowym.

Z tego co sie orientuje w Polsce farby Sanotint mozna kupic,przez portal allegro oraz na stronie internetowej z naturalnymi kosmetykami.

Z tego co czytalam o farbach Sanotint moga ich uzywac alergicy oraz kobiety w ciazy.

Tylko wiesz Kochana jak to jest-kazdy czlowiek jest inny...

Farby sa 100% lepsze niz drogeryjne.
Kasiaczek_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-14, 00:17   #92
niemawcale
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

[QUOTE=MEGA gwiazda;25487821]hej

@niemawcale: Jak nie farbujesz w這s闚 i masz je cienkie i ma這 to zaleca豉 bym tobie u篡 farb delikatn Sanotintu - Light. Fajny kolor to: Golden Blonde 87 - z tego co wyczyta豉m zawiera on w sobie rozja郾iacz- wiec bez rozja郾iacza i za jednym zamachem powinny wyj嗆 fajne, jasne i nie zniszczone

Dzi瘯i za odpowied! Wydaje mi si, 瞠 ten kolor ma jednak ciep造 odcie, a ja szukam zimnego blondu. Pod陰czam si do pro軸y Denise, ch皻nie zobaczy豉bym zdj璚ia

Pzdr.
O.
niemawcale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-14, 15:03   #93
MEGA gwiazda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Poka wiadomo嗆
Dzieeen dobry

Juz Wam wszystko opowiadam

1)Sanotint Rozjasniacz
Rozjasniacza jest naprawde bardzo malo.
Mam wloski cienkie,lekko za ramiona a musialam zuzyc dwa opakowania,czyli 6 buteleczek!!!!!
Tak jak pisalam wczesniej rozjasniacz jest dziwny,suchy...
Gdy obserwowalam efekt rozjasniania ,nie bylam pod wielkim wrazeniem,moje wlosy byly oblepione mialym proszkiem i wygladalo to przerazajaco.Rozjasniecz ma bardzo drazniacy zapach.
Mialam wloski ciemny braz,trzymalam rozjasniacz 30 minut,nastepnie umylam szamponem,oraz nalozylam dolaczona odzywke ,ktora pachnie bardzo mocno ziolami,ale jest rewelacyjna.

Po wysuszeniu wloski tylko lekko wysuszone,kolor jasniutki pastelowy rudy.(zaznaczam,ze w tym miesiacu mialam juz robiana dekolroryzacje).

2)Sanotint Classic Ash Blonde
Zaczelam przygotowywac farbe i rowniez balam sie,ze jej zabraknie.
Na szczescie mylilam sie i starczylo idealnie.
Farby uzywa sie przyjemnie,nie smierdzi,nie splywa z wlos闚.
Trzymalam farbe 40 minut.
Umylam zalaczonym szamponem(ktory jest swietny) oraz uzylam zalaczona odzywke.

Efekt-wloski slniace,nie poniszczone z jednym malym malym mankamentem-FARBA NIE CHWYCILA.
Powaznie,kolor mi nie chwycil.Zostalam z pastelowym rudym pom rozjasnieniu,moze przyciemnil sie nieznacznie.

Wybralam za jasny kolor farby.

Nie poddaje sie i przymierzem do nastepnej

Podsumowujac po wielkim eksperymencie nadal mam wlosy na glowie,nie sa zielone ani popalone.
Mysle,ze gdybym wykonala ten eksperyment z drogeryjnymi farbami mogloby to sie zle skonczyc...

Bede wierna serii Sanotint.
W opakowaniu mialam probke kremu Locherber,w kt鏎ym sie zakochalam i rowniez bede zamawiac

Zdjecia wkleje,jak uzyskam normalny kolor.

Buziaki cudaki

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Witam Kochana,
ja nie mam siwych wlos闚,ale producent zapewnia 100% pokrycia siwych wlos闚 w przypadku uzycia farby Sanotint Classic.

Hey

Ojj Kasiu w ko鎍u zafarbowane- Super!
Z tego co czytam to jest ok jeste zadowolona -to teraz prosimy o FOTO;P

Ooo a jak pr鏏k Locherbera dosta豉? Ja w farbie natykam si cz瘰to na Emulsione Idratante Riparatrice 0 te si w nim zakocha豉m. Mocno nawil瘸 i do tego jest genialny jako baza pod podk豉d ))

Wiesz jak tak pom璚zy豉 troche te w這sy w ostatnim czasie to polecam Ci jeszcze mask kt鏎 kupi豉m tez Sanotintu - Maschera Seta- jedwabna maska.... u篡wam jej 1-2 w tygodniu na saun na w這sy (ok 30 min trzymam) w這sy mega b造szcz po niej, nie 豉mi mi si tak jak wcze郾iej i nie mam tak rozdwojonych ko鎍闚ek. Kupi豉m j ju dawno temu a jest na tyle wydajna, 瞠 chyba jeszcze po這wy nie zu篡豉m...

Dziewczynki, jesli chodzi o zimne blondy - to mia豉m okazj farbowac siostr Nordic Blonde nr 13 - zimny blond. wysz這 nie幢e. Polecam dla wszystkich blondynek

Ja te kupowa豉m farb przez allegro. Ale znalaz豉m w Warszawie fajn drogerie i tam zawsze chodz -bo dostaje przy okazji mn鏀two pr鏏ek ich szampon闚.

kiss
MEGA gwiazda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-14, 17:17   #94
Kasiaczek_
Raczkowanie

mega gwiazda

Zamowilam kolejna farbe, GOLDEN BLONDE.

Mysle,ze juz nie bedzie za jasna

Krem Locherber,kt鏎y mialam w pr鏏ce to Crema Bariera
Swietny...
Czekam,az skonczy mi sie moja neutrogenka i przezucam sie na Locherber na 100~%

Co do odzywek do wlos闚 Santotint,zam鏙lam wlasnie olejek do wlos闚.

I jak skoncze swoje dotychczasowe szampony i odzywki rowniez mam zamiar przezucic sie na Sanotint,poniewaz jestem naprawde oczarowana produktami.

Calusy
Stary 2011-03-14, 20:03   #95
Little miau miau
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

A wiecie jak jest z czerniami? Fajnie wychodz?

Ostatnio farbowa豉m colorSync Matrixa, kt鏎y mia da b造sk i lej帷e si, cudowne w這sy a w sumie nie zrobi nic specjalnego i kolor te wyszed inny ni si spodziewa豉m. Potem jeszcze przeczyta豉m artyku o tym, 瞠 farby cemiczne s mocno kancerogenne (im ciemniejszy pigment tym gorzej) co udowodniono w testach na zwierz皻ach. W USA musz o tym pono pisa na farbach a u nas nie musz.

Chc u篡wa jakiej farby nie chemicznej i nie testowanej na zwierzakach ale nie chc rezygnowa z 豉two軼i aplikacji. 畝dne henny nie wchodz w gr.

Sanotint jest drogi ale gdyby by dobry by豉bym w stanie tyle zap豉ci.
Stary 2011-03-14, 20:27   #96
Kasiaczek_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Poka wiadomo嗆
A wiecie jak jest z czerniami? Fajnie wychodz?

Ostatnio farbowa豉m colorSync Matrixa, kt鏎y mia da b造sk i lej帷e si, cudowne w這sy a w sumie nie zrobi nic specjalnego i kolor te wyszed inny ni si spodziewa豉m. Potem jeszcze przeczyta豉m artyku o tym, 瞠 farby cemiczne s mocno kancerogenne (im ciemniejszy pigment tym gorzej) co udowodniono w testach na zwierz皻ach. W USA musz o tym pono pisa na farbach a u nas nie musz.

Chc u篡wa jakiej farby nie chemicznej i nie testowanej na zwierzakach ale nie chc rezygnowa z 豉two軼i aplikacji. 畝dne henny nie wchodz w gr.

Sanotint jest drogi ale gdyby by dobry by豉bym w stanie tyle zap豉ci.
Witaj Kochana
Co do czerni,nie mam pojecia....
Jedynie co moge powiedziec-wlosy nie sa zniszczone.

I namawiam do spr鏏owania,jakby nie patrzec kazda z nas jest inna i na kazdej glowie wychodzi cos innego

Mimo tego,ze nie wyszedl mi kolor taki jaki chcialam to nie zrazilam sie do Sanotint,poniewaz spr鏏owalam i wiem,ze to jest kosmetyk,ktory zyskal moja sympatie.
Stary 2011-03-15, 10:39   #97
herbuta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

Cytat:
Napisane przez MEGA gwiazda Poka wiadomo嗆
Hey

Ojj Kasiu w ko鎍u zafarbowane- Super!
Z tego co czytam to jest ok jeste zadowolona -to teraz prosimy o FOTO;P

Ooo a jak pr鏏k Locherbera dosta豉? Ja w farbie natykam si cz瘰to na Emulsione Idratante Riparatrice 0 te si w nim zakocha豉m. Mocno nawil瘸 i do tego jest genialny jako baza pod podk豉d ))

Wiesz jak tak pom璚zy豉 troche te w這sy w ostatnim czasie to polecam Ci jeszcze mask kt鏎 kupi豉m tez Sanotintu - Maschera Seta- jedwabna maska.... u篡wam jej 1-2 w tygodniu na saun na w這sy (ok 30 min trzymam) w這sy mega b造szcz po niej, nie 豉mi mi si tak jak wcze郾iej i nie mam tak rozdwojonych ko鎍闚ek. Kupi豉m j ju dawno temu a jest na tyle wydajna, 瞠 chyba jeszcze po這wy nie zu篡豉m...

Dziewczynki, jesli chodzi o zimne blondy - to mia豉m okazj farbowac siostr Nordic Blonde nr 13 - zimny blond. wysz這 nie幢e. Polecam dla wszystkich blondynek

Ja te kupowa豉m farb przez allegro. Ale znalaz豉m w Warszawie fajn drogerie i tam zawsze chodz -bo dostaje przy okazji mn鏀two pr鏏ek ich szampon闚.

kiss
Witam! a NORDIC BLONDE NR 13 MA W SOBIE ROZJASNIACZ???
herbuta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-15, 11:21   #98
Denise
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 448

Cytat:
Napisane przez herbuta Poka wiadomo嗆
Witam! a NORDIC BLONDE NR 13 MA W SOBIE ROZJASNIACZ???
Podczepiam si pod to pytanie MEGA gwiazdo , a czy mog豉by kochana wrzuci fotki jak siostrze wyszed ten kolorek ? K豉d豉 go na jaki inny , czy na naturalny?

Edytowane przez Denise
Czas edycji: 2011-03-15 o 12:21
Denise jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-16, 00:06   #99
Little miau miau
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Chyba spr鏏uj a co tam. A jak ze zmywalno軼i? Trzymaj na amen czy da si wyp逝kuj w miar?

MAcie por闚nanie mi璠zy tymi a Biokapem?
Stary 2011-03-16, 11:35   #100
MEGA gwiazda
Raczkowanie

Hey

oj chyba nie w internecie wyczyta豉m ze tylko te 2 kolory z light闚 maja rozjasniacz. nawet w kolorniku ich s zaznaczone pod *

kiss

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

ojj Denise z tym zdj璚iem b璠zie ci篹ko teraz ma nordic blonde i refleksy rozja郾iacza na g這wie- bo lubi bardzo jasne mie w這sy, wiele lat mia豉 balejage na g這wie.

Ja bardzo d逝go stosowa豉 biokap, naprawd by豉m zadowolona, cho w這sy wydawa造 mi si czasami ma這 b造szcz帷e po farbie. Kiedy spr鏏owa豉m Sanotintu, z racji na b. pozytywne opinie na facebooku i ju nie tej farby na 瘸dn inn! )
Mi po ok 1,5 miesi帷a powoli kolor jasnieje, wtedy wiem, 瞠 trzeba zafarbowa...

kiss Moje kochane
Stary 2011-03-16, 16:46   #101
Anastazis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Poka wiadomo嗆
Chyba spr鏏uj a co tam. A jak ze zmywalno軼i? Trzymaj na amen czy da si wyp逝kuj w miar?

MAcie por闚nanie mi璠zy tymi a Biokapem?

Ja u篡wa豉m 2 razy biokapu i raz sanotintu. I dla mnie obie dobrze farbuja, tyle 瞠 biokap jest ta雟zy. I biokap w moim odczuciu by trwalszy.

Ale wiadomo ka盥y ma inne w這sy-ka盥y co innego Ci powie..
Anastazis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-21, 11:53   #102
MEGA gwiazda
Raczkowanie

hej,

No jasne r騜ne s w這sy, r騜ne spostrze瞠nia itd.
Dla mnie dzia豉 extra dla innej bedzie 鈔ednia ....

Dziewczynki a macie jakie fajne szampony od nich przetestowane?
Ja szukam jakiego specyfiku by w這sy nie wypada造 i nie sp逝kiwa豉 si farba....
Czekam na wasze rekomendacje

kiss
Stary 2011-03-25, 13:22   #103
moniczka147
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Thumbs up Dot.: Sanotint naturalne farby do w這s闚

Ja tak jak nasza moniczka147 - jestem zachwycona blaskiem w這s闚 po Sanotincie i do tego moje w這sy nie wypadaj ju gar軼iami!!!
Polecam kiss kiss[/QUOTE]

Potwierdzam po prawie miesi帷u utrzymania farby i po prawie codziennym myciu w這s闚
Wypadanie jest mniejsze ...a z regu造 jestem strasznym niedowiarkiem
, w這ski nie s matowe .
Myj szamponem Dove jaka nowo嗆 ale nie pami皻am
i czasem Vichy Dercos ale bardzo rzadko ...tak瞠 mo瞠 po cz窷ci to te
mo瞠 by przyczyna mniejszej ilosci wypadania w這s闚.
Ale r闚nie wypada造 mi gar軼iami.
Jak si pojawi odrost to spr鏏uj nowego odcienia kt鏎y poleci豉
kochana mega gwiazdka
Pozdrawiam dziewczynki i r闚nie polecam
moniczka147 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-26, 10:39   #104
Kasiaczek_
Raczkowanie

Witam W as Kochane

Otoz moj eksperyment z farbami Sanotint zakonczony.

Uzywalam
-rozjasniacz
-ash blonde
-golden blonde
-ash brown

Otoz farba ash blnde nie zlapalam moich rozjasnionych na zolto wlos闚.
Stwiedzilam wiec ,ze zamowie golden blonde(na palecie kolor ciemny) i niestey rowniez mi nie wyszedl tylko zrobil mi taki rudawy blask,wygladalam jak jamnik

Zdecydowalam sie na ash brown ,ktory na palecie wyglada jak czarny i okazalo sie to strzalem w dziesiatke.

Kolor bardzo ladny,taka zimna mleczna czekolada.

NIESTETY powiem Wam ,ze kolor mi sie wyplukuje na rozjasnianych wlsoach.
Farbowalam 2 tyg temu,muja wlosy co dwa dni i za kazdym razem gdy splukuje wlosy ,woda jest w kolorze faby

Mimo tego KOOOCHAM Sanotint
Stary 2011-03-27, 23:00   #105
MEGA gwiazda
Raczkowanie

Hej...

Kasiaczku, a trudno mi uwierzy to, 瞠 Sanotint opisujesz....
Ja farbuje tymi farbami ju po這w rodziny i przyjaci馧ki - i naprawd nie spotka豉m si z takimi skutkami, 瞠 np. kolor si sp逝kuje, 瞠 woda podczas ka盥ego mycia jest br您owa..... SZOK!
Ja farbuje Ash Brown - to m鎩 ulubiony jak dot康 kolor z palety. Utrzymuje si oko這 1- 1,5 miesi帷a na g這wie.
Co prawda troch pom璚zy豉 swoje w這ski - rozja郾iacz, jedna farba, druga farba, trzecia ... oj te eksperymenty! Na ca貫 szcz窷cie to naturalny Sanotint- po innej farbie by豉 by ju chyba 造sa

No kochana teraz czas na regeneracje! Ja w豉snie zbieram recenzje o dobrych od篡wkach/maskach.

Moniczko147 - dzi瘯i za propozycje.... ;*

kiss kiss
Stary 2011-03-28, 19:21   #106
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wiadomo軼i: 9 324
Wpisy w blogu: 5

Witajcie. Marzy mi si ja郾iejszy kolorek, nigdy nie rozja郾ialam wlos闚, m鎩 naturalny odcie, to ciemny br您, ale wpadajacy w mysi, szarawy i farbuj ober篡n Castinga. Chcialabym rozja郾i wlosy i zafarbowa do mniej wi璚ej 鈔edniego blondu, do mojego typu urody nie pasuj jednak odcienie cieple, zlociste, a raczej popiele, st康 m鎩 post, kt鏎y odcie farby wybra, czy rozja郾iacz sanotint b璠zie w stanie rozja郾i moje wlosy na tyle, 瞠by farba chwycila? Ile tego rozja郾iacza kupi? Widzialam na Allegro w cenie 40 zl rozja郾iacz tej firmy, ale nie wiem ile tego rozja郾iacza tam jest w opakowaniu. Boj si rozja郾ia wlosy silniejszymi 鈔odkami w obawie przed zniszczeniem. Mam wlosy dlugie do polowy plec闚, bardzo g瘰te. Pomo瞠cie?

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-03-28 o 19:25
Korah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-28, 22:17   #107
Anastazis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Witaj, Mi na moje g瘰te do po這wy plec闚 w這sy 1 rozja郾iacz wyszed na 1/3 w這s闚 oko這..jest go bardzo malutko. Pisa豉m o tym par post闚 wcze郾iej. A ten z Sanotintu w徠pi czy a taki delikatny bo te 鄉ierdzi amoniakiem mocno jak wi瘯szo嗆..
Anastazis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-28, 22:48   #108
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wiadomo軼i: 9 324
Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez Anastazis Poka wiadomo嗆
Witaj, Mi na moje g瘰te do po這wy plec闚 w這sy 1 rozja郾iacz wyszed na 1/3 w這s闚 oko這..jest go bardzo malutko. Pisa豉m o tym par post闚 wcze郾iej. A ten z Sanotintu w徠pi czy a taki delikatny bo te 鄉ierdzi amoniakiem mocno jak wi瘯szo嗆..

Dzi瘯uj Jednak si wstrzymam, jakbym miala wyda 120 zl to wol i軼 do profesjonalisty jednak, przynajmniej zrobi to jak trzeba, a skoro piszesz, 瞠 nie taki delikatny ten rozja郾iacz, to nie b璠 eksperymentowa.
Korah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-29, 10:48   #109
asmanka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

hej!

No rozja郾iacz sanotintu jest na wodzie utlenionej 6% a standardowe rozja郾iacze u fryzjera s nawet na 12% - wiec r騜nica jest ogromna!
Wiem sama bo rozja郾ia豉m nim w這sy nie jeden raz (nie sobie ) i nie s suche tak po tym zabiegu w這sy....

No bardzo wydajny to on nie jest- przyznaj... Tam s 3x15ml buteleczki i 3x 7g saszetki.

Na wiosn z fryzur mo積a zaszale!!! Wi璚 korah polecam wszelkie zmiany, jak nie sanotintem to innymi farbami- ale baw si fryzur))
asmanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-05, 19:08   #110
aynag
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Ja farbuj od ponad roku czerni (wypr鏏owa豉m te blue black ale nie widzia豉m r騜nicy pr鏂z lekko b喚kitnej wody przy myciu w這s闚 wi璚 wr鏂i豉m to black).
Jestem bardzo zadowolona z tej farby bardzo d逝go si trzyma kolor, a z racji tego 瞠 mo積a kilka razy farbowa jednym zestawem opakowanie starczy mi na d逝go: raz w miesi帷u robi sam odrost z 1/4 i raz na jakie 3 miesi帷e ca這嗆 (a w豉軼iwie przed imprezami typu wesela, 鈍i皻a).
Jestem alergiczk (nikiel, kobalt) i nic kompletnie mi si z貫go nie dzieje ze sk鏎 g這wy ani w這sami.
Farba jest b. g瘰ta i na pocz徠ku niewygodnie si nak豉da (problem kole瘸nki kt鏎a mi farbuje nie m鎩 ) ale po drugim farbowaniu nabiera si wprawy i nie ma problemu.
Co do szamponu jaki stosuj: u篡wam do w這s闚 koloryzowanych z wyci庵iem z henny i herbaty o dzia豉niu utrwalaj帷ym ciemne odcienie z Fitomedu (250ml ok.12z) i ca造 efekt jest 名IETNY Oczywi軼ie te jestem bardzo zadowolona z pr鏏ek kt鏎e dostaje do farby ale niestety nie wyda豉bym na szampon 60z..
aynag jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-06, 20:00   #111
monis9
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witam
Te mam zamiar zafarbowa w這sy t farb.
M鎩 kolor w這s闚 w za. (kolor zale積y od 鈍iat豉 )
Chcia豉bym uzyska popielaty blond (podobny do obecnego).
Czy kolor ash blonde powinien da sobie rad z moim kolorkiem ??
Kolor light blonde jest bardzo podobny na zdj璚iach ale mo瞠 mie z這te odcienie.
Zastanawia豉m si tak瞠 nad very light blonde ale musia豉bym chyba u篡 rozja郾iacza.
Pyta豉m si obs逝gi sklepu internetowego , Pani poleci豉 nordic blonde (jako ma by popielaty i zimny) ale nie wydaje mi si to wiarygodne.
Mo瞠cie co poradzi ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SAM_2960.jpg (20,4 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2961.jpg (48,6 KB, 75 za豉dowa)
monis9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-06, 20:20   #112
monis9
Przyczajenie

Kurcz , troch inny ten kolor w這s闚 mi wyszed na zdj璚iach ni mam
W rzeczywisto軼i wydaj si bardziej rudawy
Stary 2011-04-07, 14:09   #113
herbuta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

Cytat:
Napisane przez monis9 Poka wiadomo嗆
Witam
Te mam zamiar zafarbowa w這sy t farb.
M鎩 kolor w這s闚 w za. (kolor zale積y od 鈍iat豉 )
Chcia豉bym uzyska popielaty blond (podobny do obecnego).
Czy kolor ash blonde powinien da sobie rad z moim kolorkiem ??
Kolor light blonde jest bardzo podobny na zdj璚iach ale mo瞠 mie z這te odcienie.
Zastanawia豉m si tak瞠 nad very light blonde ale musia豉bym chyba u篡 rozja郾iacza.
Pyta豉m si obs逝gi sklepu internetowego , Pani poleci豉 nordic blonde (jako ma by popielaty i zimny) ale nie wydaje mi si to wiarygodne.
Mo瞠cie co poradzi ?
Podczepiam si pod to pytanie
herbuta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-07, 17:16   #114
monis9
Przyczajenie

A czy w og鏊e jest kto kto farbowa kolorem nordic blonde i mo瞠 powiedzie czy jest to zimny czy 鄴速y odcie blondu ??
Stary 2011-04-07, 18:25   #115
asmanka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Hej

Monis9, na Twoich rudawych pasmach identycznie jak w kolorniku nie wyjdzie ash blonde-przecie to odcieniem ja郾iejszy kolor! On pokryje refleksy ale nie rozja郾i ich... To tylko farba!

Do mnie przysz豉 jaki czas temu Pani ze swoj farb prosz帷 o profesjonalne jej na這瞠nie- przynios豉 ze sob rozja郾iacz i ash blonde Sanotintu w豉郾ie- powiem szczerze, dawno nie spotka豉m si z tak dobr kondycj w這s闚 po tylu zabiegach! Kolor finalnie wyszed zimny, siwy (p.s. dlaczego ma這 wiarygodna wydaje Ci si rada Pani z obs逝gi ?)

- klientka powiedzia豉, 瞠 o to jej chodzi這- tak wygl康a w kolorniku!A najwa積iejsze, 瞠 ona wysz豉 zadowolona ))
asmanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-07, 21:45   #116
monis9
Przyczajenie

dzi瘯i za odpowied.
A je郵i chodzi o PS.(kolor : nordic blonde ) to zwyczajnie si obawiam 瞠 kolor wyjdzie 鄴速y (nie znosz ''鄴速ka'' na g這wie ). Jest tylko jedno zdj璚ie na kt鏎ym mo積a si wzorowa. Dlatego chcia豉bym te dowiedzie si od innych na temat tego koloru i jego farbowania

Pyta豉m tej Pani z obs逝gi o kolor ash blonde i napisa豉 瞠 mo瞠 wyj嗆 ciemniejszy ni na wzorniku. Wi璚 on ju raczej odpada .
Stary 2011-04-09, 00:26   #117
Kasiaczek_
Raczkowanie

Witam Dziewczyny

Szybciutko donosze,iz mam problem z wlosami.

Farba Sanotint na rozjasnionych wlosach rozjasniaczem Sanotint wytrzymala mi tydzien,mylam co 2 dni i po farbie.

Zafarbowalam znowu i sytuacja sie powt鏎zyla.

Nie wiem co powiedziec...

Jestem ZAWIEDZIONA i ROZCZAROWANA

Edytowane przez Kasiaczek_
Czas edycji: 2011-04-09 o 00:28
Stary 2011-04-09, 19:14   #118
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Witam Dziewczyny

Szybciutko donosze,iz mam problem z wlosami.

Farba Sanotint na rozjasnionych wlosach rozjasniaczem Sanotint wytrzymala mi tydzien,mylam co 2 dni i po farbie.

Zafarbowalam znowu i sytuacja sie powt鏎zyla.

Nie wiem co powiedziec...

Jestem ZAWIEDZIONA i ROZCZAROWANA
Czy w這sy by造 oczyszczone z silikon闚? bo to ma bardzo du瞠 znaczenie, osobi軼ie mia豉m problem tego typu w przypadku farb chemicznych profesjonalnych, odk康 oczyszczam i nie stosuje ,,ci篹szych silikon闚,, farba trzyma si jak ta lala

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-09, 20:00   #119
Kasiaczek_
Raczkowanie

Kochana,
czy mozesz wytlumaczyc mi co oznacza pytanie:czy wlosy byly oczyszczone z silikon闚?
Nie rozumiem
Ks. J霩ef Tischner
Stary 2011-04-09, 20:08   #120
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Kochana,
czy mozesz wytlumaczyc mi co oznacza pytanie:czy wlosy byly oczyszczone z silikon闚?
Nie rozumiem
Jasne, zerknij tu
Je郵i masz jakie pytania to 鄉ia這
Najgorzej zmywalne silikony to:
- simethicone
- trimethicone
- trimethylsilylamodimethic one
- trimethylsiloxysilicates

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-04-09 o 20:10
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-02-11 05:27:01

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.