Sanotint naturalne farby do w這s闚 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-05-05, 10:58   #151
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312
Dot.: Sanotint naturalne farby do w這s闚

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Poka wiadomo嗆
Po farbowaniu naturaln henn na ciemny br您 odczeka豉m miesi帷, i farbowa豉m chemicznie.

Je郵i u篡wa豉 naturalnej henny bez chemicznych dodatk闚 to nic strasznego nie powinno si sta, ale farba mo瞠 si szybciej sp逝kiwa, odcie wyjdzie ciemniejszy lub mo瞠 przebija rudawy odcie. Z tym musisz si liczy.

Je郵i w hennie by造 chemiczne dodatki mog wyst徙i niepo膨dane reakcje chemiczne.
byla to 100% naturalna henna. Dzieki za odpowiedz najpierw zrobie probke na pasemku w razie czego.
Ale podnioslas mnie na duchu, bo juz sie balam, ze dlugo bede musiala chodzic z odrostami
magdaavon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-05, 15:58   #152
皋na Zofia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

wiosna idzie(chocia mo瞠 tego tak nie wida) i czas co zmieni.
Od 豉dnych paru lat farbowa豉m Faroukiem 4N, ale zachcia這 mi si przej嗆 do dawnego mojego koloru czyli taki br您owo-mysi zimny. No i tu zacz窸y si schody, niby fryzjer nak豉da ja郾iejsze odcienie, niby past zrobi pasemka..no w豉郾ie niby..wszystko mo積a powiedzie o tym kolorze, ale na pewno nie to , 瞠 jest mysio-br您owy i zimny. Jakie pomara鎍ze i czerwienie si pojawiaj...masakra..i to do嗆 droga bo za 170z
od mojej siostry pad這 has這 farbujemy Sanotint'em.NO i czytam, czytam opinie s oki , ale powiedzcie mi moje drogie, czy jest szansa uzyskania koloru.hmmm takie skrzy穎wanie ash blonde, caramel i natural blond?? czyli taki zwyk造 s這wia雟ki odcie.No, mo瞠 nie za pierwszym razem-wiadomo jest ryzyko z bardzo ciemnego br您u przechodzi do jasnego koloru.Ale czy to wyjdzie?? macie jakie propozycje?? z g鏎y dzi瘯uj za pomoc i propozycje
皋na Zofia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-05, 19:01   #153
Adrienne92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 61

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka wiadomo嗆
byla to 100% naturalna henna. Dzieki za odpowiedz najpierw zrobie probke na pasemku w razie czego.
Ale podnioslas mnie na duchu, bo juz sie balam, ze dlugo bede musiala chodzic z odrostami
Prosz
Najlepiej myj w這sy dobrze oczyszczaj帷ym szamponem, np przeciw逝pie穎wym, 瞠by jak najwi璚ej tej henny jednak zmy
Adrienne92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-05, 19:46   #154
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Te nie lubi henny - zmienia mi struktur w這sa nie chc si kr璚i i s sztywne.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-05, 20:10   #155
Adrienne92
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka wiadomo嗆
Te nie lubi henny - zmienia mi struktur w這sa nie chc si kr璚i i s sztywne.

Ja akurat henn lubi豉m, ale kolor nigdy mi nie wychodzi taki jak chcia豉m Mo瞠 kupi豉m jakie z貫j jako軼i indygo i przez to ten ciemny braz cos nie wychodzi, nie mam pojecia. P鏦i co u篡wam od czasu do czasu bezbarwnej 'henny', a farbuje chemicznie, chocia wola豉bym nie
Stary 2011-05-06, 00:23   #156
Kasiaczek_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 340

Cytat:
Napisane przez 皋na Zofia Poka wiadomo嗆
wiosna idzie(chocia mo瞠 tego tak nie wida) i czas co zmieni.
Od 豉dnych paru lat farbowa豉m Faroukiem 4N, ale zachcia這 mi si przej嗆 do dawnego mojego koloru czyli taki br您owo-mysi zimny. No i tu zacz窸y si schody, niby fryzjer nak豉da ja郾iejsze odcienie, niby past zrobi pasemka..no w豉郾ie niby..wszystko mo積a powiedzie o tym kolorze, ale na pewno nie to , 瞠 jest mysio-br您owy i zimny. Jakie pomara鎍ze i czerwienie si pojawiaj...masakra..i to do嗆 droga bo za 170z
od mojej siostry pad這 has這 farbujemy Sanotint'em.NO i czytam, czytam opinie s oki , ale powiedzcie mi moje drogie, czy jest szansa uzyskania koloru.hmmm takie skrzy穎wanie ash blonde, caramel i natural blond?? czyli taki zwyk造 s這wia雟ki odcie.No, mo瞠 nie za pierwszym razem-wiadomo jest ryzyko z bardzo ciemnego br您u przechodzi do jasnego koloru.Ale czy to wyjdzie?? macie jakie propozycje?? z g鏎y dzi瘯uj za pomoc i propozycje
Ja stosowalam dwa teoretycznie zimne odcienie Sanotint`u,dokladnie:
-ash blonde (popielaty blond)
-ash brown(popielaty braz)
Pisalam juz w tym watku o efektach po tych odcieniach.
Ks. J霩ef Tischner
Kasiaczek_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-06, 22:16   #157
Adrienne92
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez collinka Poka wiadomo嗆
mnie kolorek szybko schodzi, robi豉m naturalnym br您em(wychodzi prawie czarny), po 2 tygodniach du穎 si wyp逝ka i od sk鏎y g這wy zrobi si 鈔edni br您 z rud po鈍iat(myj w這sy codziennie), na這篡豉m farb biokap i po 2 tygodniach kolor jest taki sam dla mnie jest super!
collinka tak si zastanawiam teraz... robi豉 naturalnym br您em z Classic czy Light? bo w zasadzie oba tak samo si nazywaj teraz dopiero zauwa篡豉m
Stary 2011-05-07, 15:50   #158
collinka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Poka wiadomo嗆
collinka tak si zastanawiam teraz... robi豉 naturalnym br您em z Classic czy Light? bo w zasadzie oba tak samo si nazywaj teraz dopiero zauwa篡豉m
ja robi豉m sanotint classic, ten z serii light wydawa mi si troch ja郾iejszy
collinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-07, 17:47   #159
MEGA gwiazda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

Kasiaczek- mnie ca造 czas zastanawia po co taka mieszanka blondu z br您em? Jakich proporcji u篡豉? Chcia豉 bardziej blond/ bardziej br您?

Widzia豉m we wcze郾iejszych w徠kach pytania czy mo積a z naturalnych farb przej嗆 na chemiczne w przysz這軼i - odp. : no jasne ze tak! Naturalne farby to nie henny - nie ma problemu po ich stosowaniu z utrzymaniem koloru na g這wie itd. Tylko pytanie po co zmienia z naturalnych delikatnych farb na chemiczne- by znowu m璚zy i niszczy w這sy?!

Ja wychodz z za這瞠nia i tego jestem pewna ze ka盥y znajdzie kolor dla siebie w kolorniku farb naturalnych czy to Sanotintu czy tej drugiej firmy... Sanotint ma a 42 kolory, wiem bo po這w rodziny nim farbuje hehe
MEGA gwiazda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-08, 00:12   #160
Kasiaczek_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MEGA gwiazda Poka wiadomo嗆
Kasiaczek- mnie ca造 czas zastanawia po co taka mieszanka blondu z br您em? Jakich proporcji u篡豉? Chcia豉 bardziej blond/ bardziej br您?

Widzia豉m we wcze郾iejszych w徠kach pytania czy mo積a z naturalnych farb przej嗆 na chemiczne w przysz這軼i - odp. : no jasne ze tak! Naturalne farby to nie henny - nie ma problemu po ich stosowaniu z utrzymaniem koloru na g這wie itd. Tylko pytanie po co zmienia z naturalnych delikatnych farb na chemiczne- by znowu m璚zy i niszczy w這sy?!

Ja wychodz z za這瞠nia i tego jestem pewna ze ka盥y znajdzie kolor dla siebie w kolorniku farb naturalnych czy to Sanotintu czy tej drugiej firmy... Sanotint ma a 42 kolory, wiem bo po這w rodziny nim farbuje hehe
Nie,nie1Ja nie mieszalam farb ze soba.
Rozjasnilam rozjasniaczem Sanotint i polozylam ash blonde.
Nie wyszedl,nie chwycil.
Wiec nalozeylam na to golden blond,r闚niez nie wyszedl,chwycil lekko.
Na to nalozylam ash brown i przyciemnil leciutko wlosy do mlecznej czekolady i zmyl sie z predkoscia swiatla
Ks. J霩ef Tischner
Stary 2011-05-09, 09:13   #161
MEGA gwiazda
Raczkowanie

Aaaaaa
Ja my郵a豉m, 瞠 ty po陰czy豉 ze sob kt鏎e kolory - bo wiem, 瞠 ich naturalne farby mo積a 陰czy.

Ja te u篡wam 07 ash brown i to ciemny zimny czekoladowy- to jasno wyszed pewnie na rozja郾ianych- cho tez to dziwne....

To super kolor- jesli dobrze czujesz si w br您ie, spr鏏uj jeszcze raz go na這篡- pewnie drugim razem b璠zie ju trwalszy. W這sy mia豉 widocznie juz za bardzo wytrawione dlatego kolor sie nie utrzyma.

A p騧niej farbowa豉 jeszcze czym? Czy masz na g這wie na razie sanotint 07 ?
Stary 2011-05-12, 21:03   #162
_Nelly_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 89

mnie te farby tez bardzo zainteresowa造. z regu造 farbowa豉m w這sy br您ami z Castinga Loreal.

czy farby sanotint te wychodz znacznie ciemniej???? ma這 w tym w徠ku znalaz豉m o br您ach, wiec prosz opisujcie dalej swoje do鈍iadczenia .
_Nelly_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-13, 16:46   #163
Kasiaczek_
Raczkowanie

Cytat:
Aaaaaa
Ja my郵a豉m, 瞠 ty po陰czy豉 ze sob kt鏎e kolory - bo wiem, 瞠 ich naturalne farby mo積a 陰czy.

Ja te u篡wam 07 ash brown i to ciemny zimny czekoladowy- to jasno wyszed pewnie na rozja郾ianych- cho tez to dziwne....

To super kolor- jesli dobrze czujesz si w br您ie, spr鏏uj jeszcze raz go na這篡- pewnie drugim razem b璠zie ju trwalszy. W這sy mia豉 widocznie juz za bardzo wytrawione dlatego kolor sie nie utrzyma.

Nakladalam ash brown 2 RAZY I NIC
Juz zdazylam sie zafarbowac innymi farbami
Ks. J霩ef Tischner
Stary 2011-05-14, 10:27   #164
Adrienne92
Raczkowanie

Boj帷 si 瞠 nawet po zmieszaniu farb wyjdzie ruda po鈍iata zafarbowa豉m czerni

Zastanawiam si teraz czy farba b璠zie si sp逝kiwa a je郵i tak to jaki odcie bedzie to tym razem

Farba jest ma這 wydajna ale kondycja w這s闚 po farbowaniu super.

Zaciekawi mnie szampon do陰czony do opakowania, zastanawiam si nad jego zakupem... Je郵i kto u篡wa szampon闚 Sanotint to prosz o jakie opinie, szkoda by by這 mimo wszystko wyrzuca tyle pieni璠zy w b這to
Stary 2011-05-17, 13:47   #165
Kasiaczek_
Raczkowanie

Cytat:
Aaaaaa

Czy bylabys tak mila i wkleila bys zdjecie swoich wlos鏂h po kolorze ash brown?
Ja juz wystawialm opinie na KWC, przyznam,ze nie pozytywna.

Mimo tego jestem w stanie spr鏏owac Sanotint po raz kolejny,ale bardzo chcialbym zobaczyc Twoje wlosy.
Ks. J霩ef Tischner
Stary 2011-05-17, 22:29   #166
Joasia Be
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 510

Napisz par s堯w na temat Sanotintu, ale mo瞠 zaczn od tego, jakie mam w這sy, 瞠by by這 豉twiej, a to ca豉 historia.

Przesz這 1,5 roku temu zacz窸am farbowa henn - prawdziw, 100% ro郵inn, bardzo dobrej jako軼i,zamawian internetowo. Niestety, pomimo wspania貫j kondycji, blasku i koloru, moje w這sy okropnie si przet逝szcza造 - po 3 godzinach od mycia ju by造 str彗i, codzienne mycie - gehenna. Do tego w ciemnym br您ie wygl康a豉m blado (m鎩 naturalny to na oko jasny br您 ze sk這nno軼i do rudych refleks闚, przez fryzjer闚 okre郵any jako ciemny blond). Zdecydowa豉m si wi璚 na wychodzenie z ciemnych, co przy hennie nie jest 豉twe. Niestety, uwierzy豉m fyzjerce a nie opiniom w necie, a ona zapewniala mnie, ze pasemka wyjd, bo nie raz robi豉 na hennie (jak si potem okaza這 - na tej pseudohennie z Venity itp.). W這sy wysz造 mi zielone - ja 陰ka.
To by lipiec ubieg貫go roku. zacze這 si poszukiwanie c zegos na t ziele. Odkry豉m Biokap, kt鏎y wprawdzie zieleni nie pokryl, ale nieco ja stonowa z reszt odro郾i皻ych w這s闚. U篡wa豉m Jasnego Blondu, kt鏎y nadawa moim w這som kolor Toffi, odrost nieco rozja郾ia. Ale nie by豉m zadowolona z trwa這軼i - w這sy wygl康a造 zno郾ie przez 2 tygodnie, potem zn闚 pojawia豉 si t璚za.
Skuszona opiniami o SANOTINT zakupi豉m w zesz造m tygodniu rozja郾iacz i Ash Blonde nr 15. Zielonych ko鎍闚ek mam teraz ju tylko oko這 5 cm, w這sy za ramiona. No i tej zieleni ju nie by這 w sumie wida, tyle 瞠 ciemniejsze ni g鏎a.
U篡豉m jednej saszetki rozja郾iacza - zrobi豉m sobie kilka pasemek, wysz造 鄴速o-pomara鎍zowe zgodnie z tym, co napisali na opakowaniu. Ale w這sy mi si rozja郾ia造 do嗆 szybko, wi璚 stwierdzi豉m, ze przygotuj jeszcze jedn porcyjk i przeczesz tym wszystkie w這sy. Sp逝ka豉m tamto, wysuszy豉m w這sy, na這篡豉m nast瘼ny rozja郾iacz. W mi璠zyczasie doczyta豉m - kt鏎a z wiza瘸nek pisa豉 - 瞠 rozja郾ianie i farbowanie mo積a przeprowadzi za "jednym zamachem", wi璚 nie sp逝ka豉m tego rozja郾iacza, tylko na to po這篡豉m Ash Blonde - mo瞠 w tym tkwi b陰d?
Po up造wie przepisanego czasu sp逝ka豉m, wysuszylam w這sy i ... za豉ma豉m si. G鏎a wysz豉 w kolorze ja郾iutko z這cisto rudym, d馧 natomiast - zn闚 jaskrawo zielony! 畝dnego popielu, ani grama. Jakby farba w og鏊e nie chwyci豉 - tak jak pisa豉 Kasiaczek - z tym, ze mnie wydaje si, ze jednak musia豉 chwyci, bo po samym rozja郾iaczu nie by這by tak r闚no na g這wie. Sam w sobie kolor - g鏎y! - 郵iczny, ale kompletnie nie do mojej karnacji i ubra. No a d馧 - dramat. Fakt, ze mo積a by to wycia, ale nie mog豉m na siebie patrze, posz豉m wi璚 do sklepu, kupi豉m L'oreal Popielaty blonde no i to pokry豉m. Jest nie幢e, oczywi軼ie poza ko鎍闚kami. Najgorzej, ze L'oreal to taka okropna chemia, kt鏎ej ja unikam we wszystkim, no ale by豉m w podbramkowej sytuacji.
Nie skusz si wi璚ej na Sanotint. w moim przypadku wyrzucone w b這to pieni康ze.
Joasia Be jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-18, 08:47   #167
皋na Zofia
Przyczajenie

masakra...tak mog okre郵i efekty farbowania.
Wczoraj posmarowa豉m w這sy kitem, trzyma豉m wcale nie za d逝go, bo jak kolor zacz掖 przypomina m這da marchewk zmy豉m w這sy czym pr璠zej. Potem u篡豉m farby Havana Blonde (kt鏎a na pr鏏niku by豉 raczej ciemna) w 豉dnym odcieniu jasnego br您u. W tej chwili mam "cudne' w這sy w bli瞠j nieokre郵onym odcieniu ...rudo軼i?? z這ta??pomara鎍zy?? w kt鏎ym wygl康am ohydnie. Kolega z pracy taktownie nic nie powiedzia-spojrza i szybko odwr鏂i wzrok,瞠by nie dra積i:P
W這sy siostry te wygl康aj nie lepiej-z ciemnych w這s闚 koloru nie zdj窸o w og鏊e, natomiast tam gdzie mia豉 pasma...tez dziwne odcienie z這ta i pomara鎍zy.
Dzisiaj skoro 鈍it pogna豉 do Organique kupi dla siebie caramel, a dla mnie ash brown. Mam nadziej,瞠 kolor chwyci, bo wygl康am masakrycznie. A jak nie,pozostanie u篡 Farouka 4N i modli si, 瞠by chwyci i 瞠by w這sy nie sp造n窸y przy p逝kaniu razem z farb

Edytowane przez 皋na Zofia
Czas edycji: 2011-05-18 o 09:38
Stary 2011-05-18, 12:16   #168
MEGA gwiazda
Raczkowanie

hej

O jejjj Zofio a tak?! A ile trzyma豉 kit na w這sach?? Tak czesto jest ze w這sy utleniaj sie na rude->pomara鎍zowe->z馧te-> az do takich jakie finalnie wskazuje np. ich kolornik.
Pewnie przez to ze nie trzyma豉 ich 20-30 min rozja郾ianie zatrzyma豉 na kolorze pomara鎍zowym- pami皻aj na przysz這嗆 nie mozna skraca sobie rozja郾iania od tak. zako鎍zy ten proces mozna jak w這sy rozja郾i sie do koloru ja郾iejszego ni wybrana przez Ciebie farba kt鏎a masz zamiar na w這sy rozja郾ione po這篡!

Jasne znajde zdj璚ie jakie robi豉m ostatnio, tam wida dobrze w這sy, a nawet w這sy mojej siostry rozjasniane i farbowane sanotintem na blond- bedziecie mia造 zatem te por闚nanie.
Ja kolor ash brown poprostu kocham!Tak, 瞠 Zosiu powinien wyj嗆 fajnie-bez obaw. Ja ostatnio chcac jeszcze intensywniejsze=ciemniejs ze w這sy wpad豉m na pomys by zmiesza go troch z nr 2 ciemnym br您em bo dowiedzia豉m sie u ich konsultantki, 瞠 to b. ciemny kolor - mam zamiar farbowa za kilka dni wiec pomieszam te dwa odcienie- oczywi軼ie dam zna jak efekty))
Stary 2011-05-18, 12:36   #169
Kasiaczek_
Raczkowanie

Cytat:
hej

O jejjj Zofio a tak?! A ile trzyma豉 kit na w這sach?? Tak czesto jest ze w這sy utleniaj sie na rude->pomara鎍zowe->z馧te-> az do takich jakie finalnie wskazuje np. ich kolornik.
Pewnie przez to ze nie trzyma豉 ich 20-30 min rozja郾ianie zatrzyma豉 na kolorze pomara鎍zowym- pami皻aj na przysz這嗆 nie mozna skraca sobie rozja郾iania od tak. zako鎍zy ten proces mozna jak w這sy rozja郾i sie do koloru ja郾iejszego ni wybrana przez Ciebie farba kt鏎a masz zamiar na w這sy rozja郾ione po這篡!

Jasne znajde zdj璚ie jakie robi豉m ostatnio, tam wida dobrze w這sy, a nawet w這sy mojej siostry rozjasniane i farbowane sanotintem na blond- bedziecie mia造 zatem te por闚nanie.
Ja kolor ash brown poprostu kocham!Tak, 瞠 Zosiu powinien wyj嗆 fajnie-bez obaw. Ja ostatnio chcac jeszcze intensywniejsze=ciemniejs ze w這sy wpad豉m na pomys by zmiesza go troch z nr 2 ciemnym br您em bo dowiedzia豉m sie u ich konsultantki, 瞠 to b. ciemny kolor - mam zamiar farbowa za kilka dni wiec pomieszam te dwa odcienie- oczywi軼ie dam zna jak efekty))
Czyli z tego co piszesz ash brown nie wychodzi ciemno?
Kochana czekam z niecierpliwoscia na zdjecia.
Ks. J霩ef Tischner
Stary 2011-05-19, 08:58   #170
皋na Zofia
Przyczajenie

MEGA gwiazda: nie trzyma豉m za d逝go wg mnie, ale to by這 45minut!
Znamy ju pow鏚 nieudanego farbowania! Zdj璚ia kolor闚 na stronie onlynature k豉mi!! Siostra kupuj帷 farby w drogerii ogl康a豉 pr鏏nik i te kolory, kt鏎e wybra造鄉y jako jasne br您y(tu przyk豉d)
http://www.onlynature.pl/components/...5b056471b5.jpg
w rzeczywisto軼i s jasnymi blondami!!! Ten rzeczywisty kolor na pr鏏niku mo積a por闚na go do tego :
http://www.onlynature.pl/components/...5a9dea23bb.jpg
Rozumiem, 瞠 zdj璚ie w necie mo瞠 r騜ni si o pr鏏ki na pr鏏niku, ale 瞠by a tak?? Mo瞠 przy "blonde" w nazwie powinna nam si zapali lampka, ale kolory s tak dziwnie nazywane....
Siostra ufarbowa豉 w這sy Light brown(chcia豉 caramel, ale na zdj璚iu jasno br您owy okaza si w rzeczywisto軼i w kolorze mlecznych cukierk闚 np werther's original)i pokry這 te cudne pomara鎍ze. Uwaga by豉-wychodz do嗆 ciemne,nie trzymaj d逝瞠j ni 30min. Ja niestety wczoraj ju nie zd捫y豉m z farbowaniem, mam nadziej, 瞠 dzisiaj si uda i 瞠 nie b璠zie 瘸dnych czerwonych czy pomara鎍zowych refleks闚 po farbowaniu ash brown.

Edytowane przez 皋na Zofia
Czas edycji: 2011-05-19 o 09:12
Stary 2011-05-19, 12:57   #171
MEGA gwiazda
Raczkowanie

Czekaj, czekaj Zofio piszesz 瞠 : '' trzyma豉m wcale nie za d逝go" a teraz piszesz, ze ok 45 ?!?!?! przecie 45 minut to a o 15 min przed逝篡豉 czas od podanego na ulotce????

Dziwna sytuacja ;/ gubisz si troch w wypowiedziach.....
Stary 2011-05-19, 22:12   #172
皋na Zofia
Przyczajenie

w ulotce napisane by這-trzyma do uzyskania 膨danego koloru. 45' to czas od na這瞠nia kitu na najciemniejsze w這sy, ja郾iejsze trzymane kr鏂ej.
Po farbowaniu ash brown - kolor beznadziejny, ciemnorudy. W這sy niestety nie s ani b造szcz帷e, ani mi瘯kie, jedyny pozytyw to w miar jednolity kolor a nie te wyp這wia貫 rudo軼i i pomara鎍ze.
Za 3 trzy tygodnie spr鏏uj jeszcze raz, w mi璠zyczasie od篡wiaj帷 w這sy keratyn w ampu趾ach i jakimi maskami dla suchych i zniszczonych w這s闚(jedn Sanotint dosta豉m w gratisie). Je瞠li kolor nie b璠zie br您owy tylko znowu rudy, to chyba po瞠gnam si z farbami tej firmy.
Stary 2011-05-20, 10:33   #173
asmanka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Dawno mnie nie by這...

Zofio, przy twoich perypetiach z farbowaniem radze zakupi t farbe i i嗆 do specjalisty- m闚i to jako fryzjerka! Widz , 瞠 non stop jeste niezadowolona a to z efektu, a to z kondycji w這s闚?! Cz瘰to kolor wychodzi 幢e przez nieumiej皻ne aplikowanie farby, z造 czas trzymania, z陰 kondycje w這s闚 przed na這瞠niem itd.
Ale dziwna sprawa, 瞠 kolor ci nie wychodzi co post to narzekasz a ca造 czas farbujesz jednak sanotintem?!?

Zmie farby na chemiczne- mo瞠 ci pomog ! ha

Nie kombinuj juz sama bo ci nie wychodzi- id do specjalisty.
asmanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-20, 10:56   #174
皋na Zofia
Przyczajenie

Niezadowolona by豉m z tego, 瞠 rozja郾iaj帷 kolor w profesjonalnym zak豉dzie fryzjerskim, ci庵le przebija造 rudo軼i, kt鏎ych nie chcia豉m-bo nie lubi i ju. Ciemne farby Farouka kryj idealnie, w這sy by造 zawsze b造szcz帷e i jedwabiste. Ale ja ju nie chcia豉m d逝瞠j w這s闚 ciemnych-chcia豉m 鈔edni popielaty br您. Niestety mo瞠 m鎩 fryzjer nie by do嗆 kumaty, 瞠by taki kolor zrobi.
Kondycja moich w這s闚 przed farbowaniem Sanotintem by豉 idealna-w這sy b造szcz帷e, jedwabiste. Obecny stan "zawdzi璚zam" kitowi i farbie Sanotint. Taka jest moja opinia i jej nie zmieni. Je瞠li czytam, 瞠 farba ta jest do u篡tku domowego i producent zapewnia,瞠 jest delikatna i nie spowoduje zniszczenia w這s闚..no c騜 ja tego od tej farby oczekuj ..po prostu. A czyta豉m nie tylko polskie t逝maczenie z opakowania. Poczyta豉m sobie r闚nie stron firmow po w這sku. Mo瞠 powinnam poszuka opinii W這szek na jej temat?? i tak tez zaraz zrobi.
Co do specjalist闚...ci lepsi wyjechali ju na wyspy niestety... Poeksperymentuj, nie wyjdzie -trudno. Gorzej jak fryzjer poeksperymentuje, nie wyjdzie mu i b璠zie mnie to kosztowa這 2 st闚ki.
Stary 2011-05-20, 11:13   #175
Kasiaczek_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez asmanka Poka wiadomo嗆
Dawno mnie nie by這...

Zofio, przy twoich perypetiach z farbowaniem radze zakupi t farbe i i嗆 do specjalisty- m闚i to jako fryzjerka! Widz , 瞠 non stop jeste niezadowolona a to z efektu, a to z kondycji w這s闚?! Cz瘰to kolor wychodzi 幢e przez nieumiej皻ne aplikowanie farby, z造 czas trzymania, z陰 kondycje w這s闚 przed na這瞠niem itd.
Ale dziwna sprawa, 瞠 kolor ci nie wychodzi co post to narzekasz a ca造 czas farbujesz jednak sanotintem?!?

Zmie farby na chemiczne- mo瞠 ci pomog ! ha

Nie kombinuj juz sama bo ci nie wychodzi- id do specjalisty.
Jak zapewne wiesz,farby Sanotint do farby do uzytku domowego,nie jest to kosmetyk profesjonalny.
Mi r闚niez nie wyszlo farbowanie Sanotintem.

Po drugie skad u Ciebie taka ironia w stosunku do innych os鏏?
Jezeli masz cos madrego do powiedzenia-pom霩 a nie oceniaj innych ludzi.
Ks. J霩ef Tischner
Stary 2011-05-21, 10:05   #176
leana1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 827
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do leana1 GG do leana1

Dziewczyny jestem w szoku co wy wyrabiacie z tymi w這sami dziwie si 瞠 w og鏊e je macie jeszcze Po ka盥ym farbowaniu trzeba da w這skom odpocz望 tu 瘸dna ro郵inna farba nie pomo瞠 zachowa kondycj w這sa bo jak nak豉dacie jedn za drug. Czy to b璠zie Sanontin czy Biokap czy jeszcze co. Ka盥a z tych farb ma jaki procent chemii bo inaczej nie nie b璠zie farba si trzyma豉 to nie s p逝kanki do w這s闚 kt鏎e oblepiaj w這ski, to s farby kt鏎e wnikaj w pigment wi璚 musz mie troch 鈔odk闚 chemicznych. Ja sobie zniszczy豉m Fauorkiem w這sy wi璚 stwierdzi豉m, 瞠 do嗆 blond闚 przejd na rudy wi璚 zacz窸am korzysta z farby ro郵innej tzn. Biokap akurat bo sprzedaj w mojej aptece wi璚 mog kolory obluka na 篡wo. Ale w 篡ciu nie na這篡豉bym jedn po drugiej farb w trosce o sk鏎 g這wy i o w這sy.

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2011-06-06 o 09:31
leana1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-22, 14:11   #177
Joasia Be
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 510

Leana1, nie wiem, czy mia豉 kiedy zielone (albo w innym r闚nie ma這 twarzowym kolorze) w這sy i czy si orientujesz, jak mo瞠 si czu m這da kobieta, kt鏎a pracuje z lud幟i, nosz帷 co takiego na g這wie. Oczywi軼ie, zgadzam si z Tob, 瞠 nak豉danie po sobie farb to trucie siebie i niszczenie w這s闚, ale w 篡ciu zdarzaj si sytuacje podbramkowe wynikaj帷e z - ciekawo軼i?pr騜no軼i? Po udanej koloryzacji nikt przecie nie nak豉da nazajutrz nowej farby. Dziewczyny tutaj pisz mi璠zy innymi o pora磬ach koloryzacyjnych, a te zdarzaj si nawet najlepszym. Cho nikomu nie 篡cz, bo to nic fajnego
Joasia Be jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-23, 10:33   #178
皋na Zofia
Przyczajenie

Weekendowa kuracja od篡wkowo-maskowo-jedwabiowo troszk poprawi豉 stan w這s闚...troszk. Kolor zdecydowanie przypomina kolor ...jamnika :P
Ale tu uwaga! Mama farbowa豉 kolorem Mink z odrobina tycjanu - kolor wyszed bardzo 豉dnie,w這sy s b造szcz帷e i generalnie mo積a rzec: jest zadowolona z efekt闚.
Chyba nie b璠 pr鏏owa豉 drugi raz u篡 ash brown- jak nie pokry這 pierwszym razem, to drugim te chyba nie (zreszt Kasiaczek_ chyba te o tym pisa豉) Mo瞠 tym minkiem spr鏏uj?? w sumie odcie bardzo podobny.
Pora磬a - nigdy nie mia豉m tak masakrycznego koloru...a chcia豉 sobie look poprawi... no i poprawi豉m, nie ma co :P
A tu impreza rodzinna za pasem, zero ciuch闚 pod ten kolor w這s闚, zero kolorowych kosmetyk闚 dla rudej... jednak taniej b璠zie kupi farb ni zmienia garderob i kosmetyki
Dam zna czy jeszcze jestem "ow這siona", bo chyba w czw spr鏏uj zafarbowa tym minkiem.
Ale nauczka jestem jedna(my郵, 瞠 r闚nie dla tych , kt鏎e zastanawia造 si nad samodzielnym rozja郾ianiem)- NEVER AGAIN!!!!
Stary 2011-05-27, 19:59   #179
leana1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 827
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do leana1 GG do leana1

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Poka wiadomo嗆
Leana1, nie wiem, czy mia豉 kiedy zielone (albo w innym r闚nie ma這 twarzowym kolorze) w這sy i czy si orientujesz, jak mo瞠 si czu m這da kobieta, kt鏎a pracuje z lud幟i, nosz帷 co takiego na g這wie. Oczywi軼ie, zgadzam si z Tob, 瞠 nak豉danie po sobie farb to trucie siebie i niszczenie w這s闚, ale w 篡ciu zdarzaj si sytuacje podbramkowe wynikaj帷e z - ciekawo軼i?pr騜no軼i? Po udanej koloryzacji nikt przecie nie nak豉da nazajutrz nowej farby. Dziewczyny tutaj pisz mi璠zy innymi o pora磬ach koloryzacyjnych, a te zdarzaj si nawet najlepszym. Cho nikomu nie 篡cz, bo to nic fajnego
Joasia nie raz zrobi豉m r騜ne przer騜ne eksperymenty, zielone te mia豉m, ale dobrze jest poradzi si mo瞠 os鏏 do鈍iadczonych kt鏎ych znaj si na tych farbach. Wed逝g mnie wi瘯szo嗆 wie 瞠 po hennie nie farbuje si w這s闚 henna ma metale wi璚 nie ma szans na dobre i godne pokrycie jaka by to farba nie by豉 nawet najcudowniejsza! My郵 瞠 na forum wizazu jest tak du穎 ekspertek na dodatek bardzo 篡czliwych zawsze dziewczyny doradz i pomog w doborze farb.

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2011-06-06 o 09:27
leana1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-02, 09:25   #180
皋na Zofia
Przyczajenie

nareszcie do ludzi podobna!!!!
wczoraj ufarbowa豉m w這sy po raz kolejny (do trzech razy sztuka) kolorem Light brown 04, pokry這 nieszcz瘰ne rudo軼i, kolor wyszed 豉dny, w這sy mi瘯nie i lekko b造szcz帷e. Przez to, 瞠 te w這sy odbarwi造 si tym kitem w cudaczny spos鏏, powsta造 fajne refleksy.Mo積a powiedzie, 瞠 niechc帷y wysz這 bardzo fajnie
Matko jak ja si ciesze, 瞠 jestem br您owa
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-02-11 05:27:01

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.