Sanotint naturalne farby do w這s闚 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-06-03, 10:37   #181
herbuta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
Dot.: Sanotint naturalne farby do w這s闚

No tak! Ale zdj璚 to nikt nie wstawi...
herbuta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-03, 12:22   #182
sylvi300
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 263

Cytat:
Napisane przez herbuta Poka wiadomo嗆
No tak! Ale zdj璚 to nikt nie wstawi...
hehe ja ca造 czas zapominam, a jak ju pami皻am to nie ma kto mi zrobi :P mo瞠 jutro wstawi

EDIT: oj to nie ten w徠ek, farbowa豉m biokapem, a sanotintem nie :P

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-03, 15:13   #183
NaiwnaAlergiczka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

DROGIE ALERGICZKI! NIE KUPUJCIE FARBY SANOTINT JE印I JESTE列IE UCZULONE NA PARAPENYLODWUAMIN (PPD) LUB JEJ POCHODNE!!! Firma reklamuje sw鎩 produkt jako superbezpieczny, a w rzeczywisto軼i jej sk豉d JEST TAKI SAM JAK W INNYCH FARBACH, tyle, 瞠 z dodatkiem wi瘯szej ilo軼i "naturalnych" sk豉dnik闚 (np z這te proso). Asekuruj si zrobieniem pr鏏y uczuleniowej, 瞠by nie zosta oskar穎nym o 豉manie prawa. Ja wykona豉m takow pr鏏 i nic mi nie wysz這. Pofarbowa豉m si i nast瘼nego dnia MOJA GΜWA SPUCHx JAK BALON, ZACZ呁A MI SI Z NIEJ LA ROPA I POJAWIΜ SI STRASZLIWE SW犵ZENIE. 畝dne 鈔odki typu fenistil, zyrtec czy wapno nie pomagaj (skuteczne leki s tylko i wy陰cznie na recept). Dosta豉m zastrzyk w szpitalu, ale 瞠by wykupi recept potrzebny jest lekarz, kt鏎y j wypisze. Od tak mnie nie przyjm, musz p豉ci za prywatn wizyt. Tak wi璚 ca趾owity koszt to ok 200z (farba+ przesy趾a + wizyta + leki). Warto tyle buli za farbowanie? Nie wspominaj帷 ju o koszcie uszczerbku na zdrowiu (leczenie zajmie oko這 miesi帷a w trakcie kt鏎ego b璠ziecie zmaga si ze strasznym sw璠zeniem i b鏊em)? NIE WARTO RYZYKOWA!!! NIE ΣD拴IE SI, 浩 ISTNIEJE FARBA "DLA ALERGIK紟", KT紑A POZWOLI WAM UZYSKA FAJNY KOLOR I UNIKN﹉ RYZYKA ALERGII!!! Mam nadziej, 瞠 m鎩 przyk豉d b璠zie przestrog dla innych i po膨dnie si zastanowicie zanim ulegniecie z逝dnym nadziejom, jakie daj reklamy "bezpieznych" farb do w這s闚.
NaiwnaAlergiczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-06, 10:20   #184
leosia80
Agencja Spamu - Nie sta nas na reklam, wi璚 spamujemy!

Wiadomo軼i: 161

Cytat:
Napisane przez NaiwnaAlergiczka Poka wiadomo嗆
DROGIE ALERGICZKI! NIE KUPUJCIE FARBY SANOTINT JE印I JESTE列IE UCZULONE NA PARAPENYLODWUAMIN (PPD) LUB JEJ POCHODNE!!! Firma reklamuje sw鎩 produkt jako superbezpieczny, a w rzeczywisto軼i jej sk豉d JEST TAKI SAM JAK W INNYCH FARBACH, tyle, 瞠 z dodatkiem wi瘯szej ilo軼i "naturalnych" sk豉dnik闚 (np z這te proso). Asekuruj si zrobieniem pr鏏y uczuleniowej, 瞠by nie zosta oskar穎nym o 豉manie prawa. Ja wykona豉m takow pr鏏 i nic mi nie wysz這. Pofarbowa豉m si i nast瘼nego dnia MOJA GΜWA SPUCHx JAK BALON, ZACZ呁A MI SI Z NIEJ LA ROPA I POJAWIΜ SI STRASZLIWE SW犵ZENIE. 畝dne 鈔odki typu fenistil, zyrtec czy wapno nie pomagaj (skuteczne leki s tylko i wy陰cznie na recept). Dosta豉m zastrzyk w szpitalu, ale 瞠by wykupi recept potrzebny jest lekarz, kt鏎y j wypisze. Od tak mnie nie przyjm, musz p豉ci za prywatn wizyt. Tak wi璚 ca趾owity koszt to ok 200z (farba+ przesy趾a + wizyta + leki). Warto tyle buli za farbowanie? Nie wspominaj帷 ju o koszcie uszczerbku na zdrowiu (leczenie zajmie oko這 miesi帷a w trakcie kt鏎ego b璠ziecie zmaga si ze strasznym sw璠zeniem i b鏊em)? NIE WARTO RYZYKOWA!!! NIE ΣD拴IE SI, 浩 ISTNIEJE FARBA "DLA ALERGIK紟", KT紑A POZWOLI WAM UZYSKA FAJNY KOLOR I UNIKN﹉ RYZYKA ALERGII!!! Mam nadziej, 瞠 m鎩 przyk豉d b璠zie przestrog dla innych i po膨dnie si zastanowicie zanim ulegniecie z逝dnym nadziejom, jakie daj reklamy "bezpieznych" farb do w這s闚.
jestem w szoku!
leosia80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-06, 19:55   #185
TatsianaD
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Ja nie jestem alergiczk, po nak豉daniu rozja郾iacza a p霩niej farby Sanotint mia豉m podobne uczucia na g這wie - sw璠zenie, pieczenie - jak po farbie chemicznej....szkoda mi by這 i tych pieni璠zy co odda豉m za to i swoich nerw闚 jak zobaczy豉m efekt - ani normalnego koloru ani mi瘯ich w這s闚, u nasady to bardziej spalone mawet
TatsianaD jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-07, 06:55   #186
_Nelly_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 89

Ja kupi豉m farb jakie 2 tyg temu i narazie przymierzam si do farbowania. Zach璚ona by豉m opiniami ale teraz juz zaczynam mie w徠pliwo軼i :-/. Je瞠li macie jeakie do鈍iadczenia z ta farba to prosz piszcie.
_Nelly_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-07, 08:54   #187
TatsianaD
Raczkowanie

Nelly: a jaki kolor kupi豉? Ja na pocz徠ku rozja郾ia豉m odrosty, a p騧niej nak豉da豉m farb: miodowy blond. Niestety nie chwyci mi kolor na odrostach, wi璚 w tej chwili mam prawie bia貫j (troch z 鄴速ym odcieniem) odrosty, a na ca這軼i mam jasny miodowy blond. Mniej tego rozja郾iacz troch mi przypali odrosty, por闚nuj帷 瞠 jak wcze郾iej farbowa豉m jasn farb "chemiczn" - to nic takiego nie mia豉m, a odrosty by造 dobrze zafarbowane. Ale to moje do鈍iadczenie. Czytaj帷 komentarzy dziewczyn, to zdaje sobie sprawy, 瞠 ka盥y w這s jest inny, wi璚 efekty te s r騜ne ale jak nie spr鏏ujesz, to nie dowiesz si czy b璠zie Tobie pasowa這 czy nie. Ja osobi軼ie dzi farbuj Biokap, bo nie wytrzymuje z tym co mam po Sanotint. Powodzenia
Stary 2011-06-07, 11:16   #188
herbuta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

Cytat:
Napisane przez TatsianaD Poka wiadomo嗆
Ja nie jestem alergiczk, po nak豉daniu rozja郾iacza a p霩niej farby Sanotint mia豉m podobne uczucia na g這wie - sw璠zenie, pieczenie - jak po farbie chemicznej....szkoda mi by這 i tych pieni璠zy co odda豉m za to i swoich nerw闚 jak zobaczy豉m efekt - ani normalnego koloru ani mi瘯ich w這s闚, u nasady to bardziej spalone mawet
Potwierdzam!!!Ja te nie jestem alergiczk a mia豉m to samo dok豉dnie to co opisujesz...szkoda pieniedzy!
herbuta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-07, 15:44   #189
_Nelly_
Raczkowanie

Cytat:
Nelly: a jaki kolor kupi豉? Ja na pocz徠ku rozja郾ia豉m odrosty, a p騧niej nak豉da豉m farb: miodowy blond. Niestety nie chwyci mi kolor na odrostach, wi璚 w tej chwili mam prawie bia貫j (troch z 鄴速ym odcieniem) odrosty, a na ca這軼i mam jasny miodowy blond. Mniej tego rozja郾iacz troch mi przypali odrosty, por闚nuj帷 瞠 jak wcze郾iej farbowa豉m jasn farb "chemiczn" - to nic takiego nie mia豉m, a odrosty by造 dobrze zafarbowane. Ale to moje do鈍iadczenie. Czytaj帷 komentarzy dziewczyn, to zdaje sobie sprawy, 瞠 ka盥y w這s jest inny, wi璚 efekty te s r騜ne ale jak nie spr鏏ujesz, to nie dowiesz si czy b璠zie Tobie pasowa這 czy nie. Ja osobi軼ie dzi farbuj Biokap, bo nie wytrzymuje z tym co mam po Sanotint. Powodzenia
kupi豉m ash brown. odrosty mam og鏊nie ja郾iejsze, a na koncach wlos闚 pozosta這軼i po czarnej farbie. zobaczymy co mi wyjdzie. w tym tygodniu mam zamiar sie pofarbowac.
Stary 2011-06-07, 15:54   #190
TatsianaD
Raczkowanie

Nelly: napisz p騧niej co wysz這
Stary 2011-06-07, 17:12   #191
leosia80

oj dziewczyny czytam i czytam nie pr鏏owa豉m Sanontin ale coraz bardziej si boje!
Stary 2011-06-07, 22:34   #192
TatsianaD
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez leosia80 Poka wiadomo嗆
oj dziewczyny czytam i czytam nie pr鏏owa豉m Sanontin ale coraz bardziej si boje!
Po wypr鏏owaniu Sanotint i Biokap, to zdecydowanie polecam biokap!!!
Stary 2011-06-08, 08:02   #193
_Nelly_
Raczkowanie

Cytat:
Nelly: napisz p騧niej co wysz這

No wi璚.... farba nie warta swojej ceny. Na w這sy za 這patki zu篡豉m 2 opakowania. W這sy lekko zmieni造 kolor - niestety odrost wog鏊e nie z豉pa. Wi璚 czeka mnie chyba kolejne farbowanie bo za 2 tyg ide na wesele :-/. ca貫 farbowanie kosztowa這 mnie 100 z i zdecydowanie by造 to pieni康ze wyrzucone w b這to.
Jedyn zalet jest to 瞠 zaraz po farbowaniu w這sy sa o wiele bardziej miekkie w dotyku w por闚naniu z innymi farbami.
Stary 2011-06-08, 08:24   #194
TatsianaD
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _Nelly_ Poka wiadomo嗆
No wi璚.... farba nie warta swojej ceny. Na w這sy za 這patki zu篡豉m 2 opakowania. W這sy lekko zmieni造 kolor - niestety odrost w og鏊e nie z豉pa. Wi璚 czeka mnie chyba kolejne farbowanie bo za 2 tyg ide na wesele :-/. ca貫 farbowanie kosztowa這 mnie 100 z i zdecydowanie by造 to pieni康ze wyrzucone w b這to.
Jedyn zalet jest to 瞠 zaraz po farbowaniu w這sy sa o wiele bardziej mi瘯kie w dotyku w por闚naniu z innymi farbami.
Ja mia豉m to samo. Wyrzucone 100 z.Mniej tego, farbowa豉m si w niedziel kt鏎a by豉, a w ten weekend id na wesele, wi璚 wczoraj farbowa豉m na nowo farb Biokap i jestem super zadowolona. Na w徠ku biokap pisa豉m o swoim do鈍iadczeniu z farb w這sy s naturalne i bardzo zdrowo wygl康aj. Kolor jest r闚nomierny i z豉pa moje prawie bia貫 odrosty i ciemne w這sy na ko鎍ach
Stary 2011-06-09, 21:57   #195
_Nelly_
Raczkowanie

Dzisiaj moja mama zafarbowa豉 ciemnym kasztanem (kupowa豉 farbe razem ze mn) i wysz造 jej w這sy kruczoczarne :-/. Jest za豉mana a ja razem z ni bo nam闚i豉m j na zakup tej farby.
Pomaszerowa豉m ju do sklepu i kupi豉m tradycyjnie Castinga Loreal.
Stary 2011-06-14, 17:25   #196
leosia80

Cytat:
Napisane przez _Nelly_ Poka wiadomo嗆
Dzisiaj moja mama zafarbowa豉 ciemnym kasztanem (kupowa豉 farbe razem ze mn) i wysz造 jej w這sy kruczoczarne :-/. Jest za豉mana a ja razem z ni bo nam闚i豉m j na zakup tej farby.
Pomaszerowa豉m ju do sklepu i kupi豉m tradycyjnie Castinga Loreal.
no trzeba zak豉da zawsze 瞠 farba mo瞠 wyj嗆 o ton ciemniejsza ni podany na opakowaniu
Stary 2011-06-28, 23:36   #197
NaiwnaAlergiczka
Przyczajenie

Po wymianie kilku maili z producentami farby zobowi您a豉m si do napisania sprostowania. Ich "naturalna" farba zawiera ostrze積ienie, i mo瞠 powodowa reakcj alergiczn i, 瞠 nale篡 zrobi pr鏏 uczuleniow. Mnie ta pr鏏a nie uczuli豉, jednak po na這瞠niu farby na w這sy sytuacja wygl康a豉 dok豉dnie tak, jak opisa豉m to w poni篡szej wiadomo軼i. Nie b璠 jej reklamowa pozytywnie, gdy FARBA SANOTINT CLASSIC dark chestnut (06) JEST BARDZO NIEBEZPIECZNA DLA ALERGIK紟. W przypadku, gdy ta w豉郾ie farba Was uczuli, nie mo瞠cie liczy na jakiekolwiek odszkodowanie ze stony producent闚, a jakiekolwiek negatywne opinie na jej temat gro膨 Wam za這瞠niem sprawy w s康zie za這穎n w豉郾ie przez w豉軼icieli firmy. Powtarzam tylko raz jeszcze - NIE RYZYKUJCIE! Gdyby kt鏎a z klientek by豉 zainteresowana skutkami takiego farbowania podaj linka do moich zdj耩 z uczulenia (pierwsze zdj璚ie po lewej jest dla por闚nania, gdy tak wygl康a豉m przed uczuleniem). Zastan闚cie si czy warto tak cierpie. Ponadto dodam, 瞠 cz窷 w這s闚 zafarbowa豉 mi na czarno, a reszta zosta豉 w kolorze rudego br您u, pomimo zu篡cia ca貫go opakowania. Nie polecam.

http://imageshack.us/photo/my-images/838/uczulenie.jpg/

Pierwsza rekomendacja: DROGIE ALERGICZKI! NIE KUPUJCIE FARBY SANOTINT JE印I JESTE列IE UCZULONE NA PARAPENYLODWUAMIN (PPD) LUB JEJ POCHODNE!!! Firma reklamuje sw鎩 produkt jako superbezpieczny, a w rzeczywisto軼i jej sk豉d JEST TAKI SAM JAK W INNYCH FARBACH, tyle, 瞠 z dodatkiem wi瘯szej ilo軼i "naturalnych" sk豉dnik闚 (np z這te proso). Asekuruj si zrobieniem pr鏏y uczuleniowej, 瞠by nie zosta oskar穎nym o 豉manie prawa. Ja wykona豉m takow pr鏏 i nic mi nie wysz這. Pofarbowa豉m si i nast瘼nego dnia MOJA GΜWA SPUCHx JAK BALON, ZACZ呁A MI SI Z NIEJ LA ROPA I POJAWIΜ SI STRASZLIWE SW犵ZENIE. 畝dne 鈔odki typu fenistil, zyrtec czy wapno nie pomagaj (skuteczne leki s tylko i wy陰cznie na recept). Dosta豉m zastrzyk w szpitalu, ale 瞠by wykupi recept potrzebny jest lekarz, kt鏎y j wypisze. Od tak mnie nie przyjm, musz p豉ci za prywatn wizyt. Tak wi璚 ca趾owity koszt to ok 200z (farba+ przesy趾a + wizyta + leki). Warto tyle buli za farbowanie? Nie wspominaj帷 ju o koszcie uszczerbku na zdrowiu (leczenie zajmie oko這 miesi帷a w trakcie kt鏎ego b璠ziecie zmaga si ze strasznym sw璠zeniem i b鏊em)? NIE WARTO RYZYKOWA!!! NIE ΣD拴IE SI, 浩 ISTNIEJE FARBA "DLA ALERGIK紟", KT紑A POZWOLI WAM UZYSKA FAJNY KOLOR I UNIKN﹉ RYZYKA ALERGII!!! Mam nadziej, 瞠 m鎩 przyk豉d b璠zie przestrog dla innych i po膨dnie si zastanowicie zanim ulegniecie z逝dnym nadziejom, jakie daj reklamy "bezpieznych" farb do w這s闚.
Stary 2011-06-30, 08:42   #198
leosia80

Cytat:
Po wymianie kilku maili z producentami farby zobowi您a豉m si do napisania sprostowania. Ich "naturalna" farba zawiera ostrze積ienie, i mo瞠 powodowa reakcj alergiczn i, 瞠 nale篡 zrobi pr鏏 uczuleniow. Mnie ta pr鏏a nie uczuli豉, jednak po na這瞠niu farby na w這sy sytuacja wygl康a豉 dok豉dnie tak, jak opisa豉m to w poni篡szej wiadomo軼i. Nie b璠 jej reklamowa pozytywnie, gdy FARBA SANOTINT CLASSIC dark chestnut (06) JEST BARDZO NIEBEZPIECZNA DLA ALERGIK紟. W przypadku, gdy ta w豉郾ie farba Was uczuli, nie mo瞠cie liczy na jakiekolwiek odszkodowanie ze stony producent闚, a jakiekolwiek negatywne opinie na jej temat gro膨 Wam za這瞠niem sprawy w s康zie za這穎n w豉郾ie przez w豉軼icieli firmy. Powtarzam tylko raz jeszcze - NIE RYZYKUJCIE! Gdyby kt鏎a z klientek by豉 zainteresowana skutkami takiego farbowania podaj linka do moich zdj耩 z uczulenia (pierwsze zdj璚ie po lewej jest dla por闚nania, gdy tak wygl康a豉m przed uczuleniem). Zastan闚cie si czy warto tak cierpie. Ponadto dodam, 瞠 cz窷 w這s闚 zafarbowa豉 mi na czarno, a reszta zosta豉 w kolorze rudego br您u, pomimo zu篡cia ca貫go opakowania. Nie polecam.

http://imageshack.us/photo/my-images/838/uczulenie.jpg/

Pierwsza rekomendacja: DROGIE ALERGICZKI! NIE KUPUJCIE FARBY SANOTINT JE印I JESTE列IE UCZULONE NA PARAPENYLODWUAMIN (PPD) LUB JEJ POCHODNE!!! Firma reklamuje sw鎩 produkt jako superbezpieczny, a w rzeczywisto軼i jej sk豉d JEST TAKI SAM JAK W INNYCH FARBACH, tyle, 瞠 z dodatkiem wi瘯szej ilo軼i "naturalnych" sk豉dnik闚 (np z這te proso). Asekuruj si zrobieniem pr鏏y uczuleniowej, 瞠by nie zosta oskar穎nym o 豉manie prawa. Ja wykona豉m takow pr鏏 i nic mi nie wysz這. Pofarbowa豉m si i nast瘼nego dnia MOJA GΜWA SPUCHx JAK BALON, ZACZ呁A MI SI Z NIEJ LA ROPA I POJAWIΜ SI STRASZLIWE SW犵ZENIE. 畝dne 鈔odki typu fenistil, zyrtec czy wapno nie pomagaj (skuteczne leki s tylko i wy陰cznie na recept). Dosta豉m zastrzyk w szpitalu, ale 瞠by wykupi recept potrzebny jest lekarz, kt鏎y j wypisze. Od tak mnie nie przyjm, musz p豉ci za prywatn wizyt. Tak wi璚 ca趾owity koszt to ok 200z (farba+ przesy趾a + wizyta + leki). Warto tyle buli za farbowanie? Nie wspominaj帷 ju o koszcie uszczerbku na zdrowiu (leczenie zajmie oko這 miesi帷a w trakcie kt鏎ego b璠ziecie zmaga si ze strasznym sw璠zeniem i b鏊em)? NIE WARTO RYZYKOWA!!! NIE ΣD拴IE SI, 浩 ISTNIEJE FARBA "DLA ALERGIK紟", KT紑A POZWOLI WAM UZYSKA FAJNY KOLOR I UNIKN﹉ RYZYKA ALERGII!!! Mam nadziej, 瞠 m鎩 przyk豉d b璠zie przestrog dla innych i po膨dnie si zastanowicie zanim ulegniecie z逝dnym nadziejom, jakie daj reklamy "bezpieznych" farb do w這s闚.
bo瞠 jakie to straszne!!!!! Po wszystkich tych postach mia豉m w徠pliwo軼i co do tej farby teraz to ju jej nigdy nie kupi nawet jak za darmo b璠a rozdawa.
Stary 2011-07-05, 10:41   #199
MEGA gwiazda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

Hello

Dawno mnie nie by這 : mia豉m kilka przyg鏚 : zapomnia豉m has豉 do wiza簑, troche te pracy wiec i ma這 czasu ale ju jestem!

W za陰czniku moje zdj璚ie kt鏎e obieca豉m wstawi jak w這sy wygl康aj: kolor i kondycja po 07 farbie z Sanotintu !

Troche przyjaci馧ki musia豉m powycina Aly my郵 w這sy w sam raz wida.

Jestem w szoku co ja tu widze!!!!!! Jeju dziewczyny wy SANOTINT opisujecie? Nie wierze w ani jedn opinie... tym bardziej t o ash brown , ktorym sama ju d逝go farbuje i ani razu nie zda篡豉 si sytuacja przez was wymy郵ona!

Naiwnaalergiczka: ojj wsp馧czuje, widzia豉m zdj璚ia! Ale ewidentnie to twoja wina=nie dopatrzenie. Bo piszesz, 瞠 kupi豉 kolor 06 z linii Classic, a przecie to linia Light jest przeznaczona dla alergik闚 i to ona jest bez PPD! Ty jako alergiczka 2 razy powinna przeczyta, upewni si- jak masz do鈍iadczenia co si dzieje z tob po farbach ;/ w szoku jestem! Z tej Twojej nieodpowiedzialno軼i taka k篡wda ci wysz豉!

Nelly : ty na w這sy za 這patki zu篡豉 2 opakowania i to by這 ma這? Jejuu ja mam w這sy du穎 za po這w plec- prawie do pasa i zawsze starcza mi co prawda na styk jedno opakowanie?! Jak g瘰te masz w這sy, 瞠 a tyle farby ci potrzeba. ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kasia w-osy.jpg (95,7 KB, 90 za豉dowa)
MEGA gwiazda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-05, 11:13   #200
leosia80

Cytat:
Napisane przez MEGA gwiazda Poka wiadomo嗆
Hello

Dawno mnie nie by這 : mia豉m kilka przyg鏚 : zapomnia豉m has豉 do wiza簑, troche te pracy wiec i ma這 czasu ale ju jestem!

W za陰czniku moje zdj璚ie kt鏎e obieca豉m wstawi jak w這sy wygl康aj: kolor i kondycja po 07 farbie z Sanotintu !

Jestem w szoku co ja tu widze!!!!!! Jeju dziewczyny wy SANOTINT opisujecie? Nie wierze w ani jedn opinie... tym bardziej t o ash brown , ktorym sama ju d逝go farbuje i ani razu nie zda篡豉 si sytuacja przez was wymy郵ona!

Naiwnaalergiczka: ojj wsp馧czuje, widzia豉m zdj璚ia! Ale ewidentnie to twoja wina=nie dopatrzenie. Bo piszesz, 瞠 kupi豉 kolor 06 z linii Classic, a przecie to linia Light jest przeznaczona dla alergik闚 i to ona jest bez PPD! Ty jako alergiczka 2 razy powinna przeczyta, upewni si- jak masz do鈍iadczenia co si dzieje z tob po farbach ;/ w szoku jestem! Z tej Twojej nieodpowiedzialno軼i taka k篡wda ci wysz豉!

Nelly : ty na w這sy za 這patki zu篡豉 2 opakowania i to by這 ma這? Jejuu ja mam w這sy du穎 za po這w plec- prawie do pasa i zawsze starcza mi co prawda na styk jedno opakowanie?! Jak g瘰te masz w這sy, 瞠 a tyle farby ci potrzeba. ?
A czy Sanontin nie reklamuje si jako bezpieczna farba? Chyba ka盥a linia nie powinna zrobi kuku alergiczce! Z tego co piszesz to firma 幢e reklamuje si wmawiaj帷 klientkom 瞠 farba jest bezpieczna! Powinna dzieli na wersj bezpieczn i niebezpieczn ???Bo jako tego nie rozumiem
Stary 2011-07-07, 00:19   #201
aynag
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Wyra幡ie jest zaznaczone, 瞠 to linia Light nie zawiera PPD. Ja jestem alergiczk i jak na razie farba mi krzywdy nie zrobi豉 jednak musz przyzna, 瞠 nie mam ju tak mega efektu po farbowaniu jak za pierwszym czy pi徠ym razem (farbuje ok. 2 lat) ale nie zrzucam winy w 100% na farb za brak b造sku czy puszysto軼i (takie mia豉m efekty po farbowaniu bez robienia czegokolwiek z moimi w這sami) mo瞠 by to te 'troszk' moja wina bo wtedy bardziej dba豉m o zdrow diet, witaminki itp. Mam w這sy prawie do talii co prawda nie s najg窷ciejsze ale 3/4 opakowania swobodnie mi starczy na ca貫 farbowanie (zas逝ga kole瘸nki kt鏎a ju si nauczy豉 t farb nak豉da idealnie). Podsumowuj帷 nadal jestem bardzo zadowolona z efektu po zafarbowaniu Sanotintem. Farbuj czerni Classic.
aynag jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-12, 16:34   #202
NaiwnaAlergiczka
Przyczajenie

Dziewczyny, na opakowaniu Sanotint Light te pisze, 瞠 mo瞠 powodowa reakcje alergiczne. Reklamuj si jako bezpieczni, a je郵i istnieje ryzyko alergii to nie powinni tego robi. Czyta豉m, testowa豉m, nic mi nie wysz這 po pr鏏ach. Dopiero jak na這篡豉m na g這w to alergia si ujawni豉. Co do koloru, grzywk i odrosty chwyci豉 mi na czarno, a reszte mia豉m rudo br您ow. Teraz mam po tej farbie 逝pie i baaardzo przerzedzi造 mi si w這sy, wychodzi造 gar軼iami i przet逝szczaj si bardziej ni zwykle. Je郵i nie jeste軼ie alergiczkami to ju lepiej kupi farb normalnie w sklepie, zap豉cicie polow taniej, a efekty s bardziej przewidywalne. Moja mama od lat u篡wa Loreala i jest bardzo zadowolona z efekt闚. Pozdrawiam
Stary 2011-07-17, 13:09   #203
Lusya
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Cytat:
Dziewczyny, na opakowaniu Sanotint Light te pisze, 瞠 mo瞠 powodowa reakcje alergiczne. Reklamuj si jako bezpieczni, a je郵i istnieje ryzyko alergii to nie powinni tego robi. Czyta豉m, testowa豉m, nic mi nie wysz這 po pr鏏ach. Dopiero jak na這篡豉m na g這w to alergia si ujawni豉. Co do koloru, grzywk i odrosty chwyci豉 mi na czarno, a reszte mia豉m rudo br您ow. Teraz mam po tej farbie 逝pie i baaardzo przerzedzi造 mi si w這sy, wychodzi造 gar軼iami i przet逝szczaj si bardziej ni zwykle. Je郵i nie jeste軼ie alergiczkami to ju lepiej kupi farb normalnie w sklepie, zap豉cicie polow taniej, a efekty s bardziej przewidywalne. Moja mama od lat u篡wa Loreala i jest bardzo zadowolona z efekt闚. Pozdrawiam
No Ja niestety te nie jestem zadowolona z farabowania Sanotintem dark chestnut, oczywi軼ie mo瞠 i jest w tym troche mojej winy, gdy pani w sklepie fryzjerskim stwierdzi豉, 瞠 taki jest kolor moich odrost闚 patrz帷 i na pr鏏niku nie wygl康a ten kolor wcale na czarny, raczej szatyn, mog豉m wybra ja郾ieszy, moja wina i do tej pory odczuwam skutki tego b喚du.
Efekt by okropny CZARNE odrosty reszta w這s闚 rudo br您owa, br您 wyp逝ka si szybko cho pomaga豉m w tym szmponami przeciw逝pie穎wymi ale odrosty zosta造 prawie czarne, zdecydowa豉m si na dekoloryzacje i jako tako wygl康am Cho nawet po tym zabiegu jest wida jeszcze skutki tego farbowania.
Nie b璠 ju ryzykowa Sanotintu, poza tym jest bardzo drogi.
Jeszcze jedno, bo staram si by obiektywna farba nie niszczy, w這sy s b造szcz帷e i w ca趾iem niez貫j kondycji, nie wywo豉豉 u mnie alergii ale nawet farba drogeryjna tego nie zrobi豉, wi璚 nie jestem a takim alergikiem, 瞠by to mia這 wp造w na wybierane przezemnie farby raczej kieruje si kondycj w這sa po farbowaniu i naturalnym efektem.

Edytowane przez Lusya
Czas edycji: 2011-07-18 o 20:56
Lusya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-19, 12:57   #204
aynag
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cytat:
Mam par pyta do Ciebie:
Wiesz dok豉dnie na co jeste uczulona?
Czy kto przy stwierdzaniu Twojego uczulenia powiedzia Ci dok豉dnie czego masz w 篡ciu unika? Nie chodzi mi tylko o farby ale np. jakich szampon闚 do w這s闚 u篡wasz? Jakich od篡wek? Lakiery, 瞠le, gumy do w這s闚? Jak diet stosujesz?

Ja jestem uczulona na nikiel i kobalt podstaw przed czym przestrzega豉 mnie dermatolog to farbowanie w這s闚 na ciemno (farby jasne jedynie mog spali w這s, ciemne pigmenty wnikaj wg陰b w這sa mog帷 powodowa uczulenie w organizmie) przez to przesta豉m farbowa w這sy na ok 3 lata. Gdy znalaz豉m Sanotint - by豉m zachwycona obietnicami producenta jednak podesz豉m do pierwszego farbowania z nadziej '瞠by tylko nie zrobi豉 mi ta farba nic z貫go'. Okaza這 si super i od 2 lat nie mam problem闚 z w這sami ALE przy mojej alergii mimo 瞠 objawy mam 'tylko' sk鏎ne (wysypki itp 瘸dnych np. duszno軼i) moja 'dieta' jest bardzo okrojona. Pomijam fakt 瞠 nie mog je嗆 niczego z puszki (zaczynaj帷 od napoj闚 ko鎍z帷 na warzywkach) poprzez niekt鏎e produkty mleczne czy warzywa. Stosuj si tego i nic mi si nie dziej. Ostatnio zauwa篡豉m lekki 鈍i康 g這wy - zwyk造 szampon z fitomedu zmieni豉m na super przyjazny bez sls itp z biowaxa. Przesta豉m go u篡wa - wszystko wr鏂i這 do normy.

NaiwnaAlergiczka - skoro stwierdzasz 瞠 jeste na co uczulona i o tym wiesz farbujesz farb kt鏎a to co zawiera jak mo瞠sz mie pretensje do producent闚 瞠 幢e reklamuj sw鎩 produkt? To si nazywa sadomasohizm.. pozdrawiam
aynag jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-20, 08:30   #205
_Nelly_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MEGA gwiazda Poka wiadomo嗆
Hello

Tak mam bardzo g瘰te w這sy.
Moja historia nie jest wymy郵ona :-/.
Stary 2011-07-29, 10:37   #206
MEGA gwiazda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

Hello,

Wypr鏏owa豉m kolejny produkt z linii Sanotint, oczywi軼ie opini si z wami dziele...
To: szampon i od篡wka colourcare : zestaw podtrzymuj帷y kolor! Zdecydowa豉m si na zakup poniewa po urlopie- 14 dniach katowania ich s這鎍em, s這n wod i chlorowan straci造 troch sw鎩 blask i by造 przesuszone.
Szampon i od篡wka maj podtrzymywa kolor zapobiega blakni璚iu br您闚 i 鄴趾ni璚iu blond闚 + utrzymywa nawil瞠nie + blask itd.

Moja opinia: myj w這sy codziennie wi璚 m鎩 cudowny zestaw codziennie stosuje od ok 10 dni. My郵, 瞠 mam ju wyrobione o nim pewne zdanie... Przepi瘯nie malinowo pachnie i ten zapach utrzymuje si te na w這sach, baaaardzo dobrze moje przesuszone w這sy si po nim rozczesuj, s te mi瘯kie! Co do podtrzymywania koloru to najpierw musz w這sy zafarbowa, by zobaczy czy kolor utrzymuje si d逝瞠j itd. Ale tu podam opini mojej mamy blondynki, kt鏎a u篡wa sanotintu razem ze mn i twierdzi, 瞠 rzeczywi軼ie kolor od s這鎍a nie 鄴趾nie! Przynajmniej nie tak szybko jak zazwyczaj! Og鏊nie polecam! Co do podtrzymania koloru napisz jeszcze spostrze瞠nia jak tylko si zafarbuje ponownie....

Nelly: nikt nie oskar瘸 Ci o to, 瞠 jest wymy郵ona- nie t逝macz si!

aynag: ca趾owicie si z Tob zgadzam!

kiss kiss

Edytowane przez MEGA gwiazda
Czas edycji: 2011-07-29 o 10:39
MEGA gwiazda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-31, 19:14   #207
Nadine Labaki
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Uczula i to bardzo! Testowa豉m Sanotint Light - wersj dla alergik闚 - odcie golden Blonde. Pr鏏 uczuleniow zrobi豉m w zgi璚iu 這kcia i sk鏎a zacz窸a mnie szczypa dos這wnie od razu a po paru minutach wyskoczy造 czerwone b帳le. Po這篡豉m te farb na w這sy nie dotykaj帷 sk鏎y g這wy (pasemko), 瞠by zobaczy jaki wyjdzie kolor i niesety nie mia nic wsp鏊nego z tym na pude趾u. Zamiast blonu wyszed rudy. M鎩 naturalny kolor to ciemny blond.
Jestem bardzo zawiedziona. W Warszawie zap豉ci豉m za farb 50 z.
Bardzo zale篡 mi na jasnym ch這dnym blondzie i zastanawiam si czy nie spr鏏owa rozja郾iacza Sanotint. Czy stosowa豉 go, kt鏎a z alergiczek?
Nadine Labaki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-01, 12:23   #208
leosia80

Cytat:
Napisane przez Nadine Labaki Poka wiadomo嗆
Uczula i to bardzo! Testowa豉m Sanotint Light - wersj dla alergik闚 - odcie golden Blonde. Pr鏏 uczuleniow zrobi豉m w zgi璚iu 這kcia i sk鏎a zacz窸a mnie szczypa dos這wnie od razu a po paru minutach wyskoczy造 czerwone b帳le. Po這篡豉m te farb na w這sy nie dotykaj帷 sk鏎y g這wy (pasemko), 瞠by zobaczy jaki wyjdzie kolor i niesety nie mia nic wsp鏊nego z tym na pude趾u. Zamiast blonu wyszed rudy. M鎩 naturalny kolor to ciemny blond.
Jestem bardzo zawiedziona. W Warszawie zap豉ci豉m za farb 50 z.
Bardzo zale篡 mi na jasnym ch這dnym blondzie i zastanawiam si czy nie spr鏏owa rozja郾iacza Sanotint. Czy stosowa豉 go, kt鏎a z alergiczek?
jezu je瞠li farba ci uczula po co masz pr鏏owa rozja郾iacza? chcesz chodzi z b帳lami jak jedna z kole瘸nek?
Stary 2011-08-02, 01:03   #209
NaiwnaAlergiczka
Przyczajenie

Nadine Labaki
Nie ryzykuj! Je郵i wyst徙i豉 u Ciebie reakcja alergiczna na "naturalny i niealergizuj帷y" produkt Sanotintu, to rozja郾iacz spali Ci sk鏎 g這wy! spr鏏鎩 rozja郾i w這sy w spos鏏 naturalny, np sokiem z cytryny i wyjd na s這鎍e, je郵i zale篡 Ci na ch這dnym odcieniu blondu, polecam srebrn p逝kank firmy Delia. Jest bardzo wydajna i tania (butelka kosztuje ok 5z). Mo積a j zdoby w Rossmanie, p逝ka si w niej w這sy w zalezno軼i od potrzeb, co 2-3 dni po umyciu. Mo瞠sz te p逝ka w這sy w rumianku. Pozdrawiam
Stary 2011-08-02, 10:15   #210
leosia80

Cytat:
Nadine Labaki
Nie ryzykuj! Je郵i wyst徙i豉 u Ciebie reakcja alergiczna na "naturalny i niealergizuj帷y" produkt Sanotintu, to rozja郾iacz spali Ci sk鏎 g這wy! spr鏏鎩 rozja郾i w這sy w spos鏏 naturalny, np sokiem z cytryny i wyjd na s這鎍e, je郵i zale篡 Ci na ch這dnym odcieniu blondu, polecam srebrn p逝kank firmy Delia. Jest bardzo wydajna i tania (butelka kosztuje ok 5z). Mo積a j zdoby w Rossmanie, p逝ka si w niej w這sy w zalezno軼i od potrzeb, co 2-3 dni po umyciu. Mo瞠sz te p逝ka w這sy w rumianku. Pozdrawiam
zgadzam si po tych zdj璚iach co tu zobaczy豉m nigdy nie u篡je tej farby nawet je瞠li nie b璠 mie uczulenia na 瘸den ze sk豉dnik闚
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-02-11 05:27:01

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.