Sanotint naturalne farby do w這s闚 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-08-03, 11:40   #211
asmanka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: Sanotint naturalne farby do w這s闚

Niestety w tych czasach alergie i wszelkie uczulenia s na porz康ku dziennym! Jak uczula nabia, wszelkie przetwory mleczne, czekolada czy py趾i kt鏎e lataj w powietrzu to tym bardziej uczula moga roslinne sk豉dniki kosmetyk闚!

Dziwi mnie jednak to, 瞠 pisz niekt鏎e dziewczyny, 瞠 po farbach chemicznych, takim np. Loreal'u nie mia造 reakcji alergicznych, uczule a wyst徙i造 one po farbie naturalnej - sk豉d przecie ka盥a z was mo瞠 przeczyta i por闚na. - TO ABSURD.

Ja jako fryzjerka przyznam, 瞠 nie pracowa豉m na lepszych farbach ni Sanotint. Farbuj nimi kobiety w ci捫y oraz alergik闚, kt鏎zy pocz徠kowo przychodzili do mnie z wynikami test闚 alergicznych by upewni si, 瞠 Sanotint nie uczuli - i NIE UCZULI!

Podpisuje sie obiema r瘯ami pod tym, 瞠 te kosmetyki s delikatne, naturalne, a dzi瘯i nim kondycja w這s闚 sie poprawia. Co zauwa篡豉m po swoich klientkach.
asmanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-03, 15:21   #212
varadero10
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Farb Sanotint dla alergikow odkryl彩 ca趾iem niedawno... Po masakrycznych do鈍iadczeniach z przer騜nymi 鈔odkami koloryzuj帷ymi - nie by豉m hurraoptymistyczna.... Balam si... Farbowanie ko鎍zy這 si zawsze odczulaczami i ... sterydami na sk鏎 g這wy / 鈍i康, ropienie - co kapitalnego.../
Kupilam Sanotint i olejek tej samej firmy. U篡豉m i.... Na tle innych - rewelacja!!! Przez 2 czy 3 dni - 瞠by chroni przesuszon sk鏎e g這wy - smarowa陰m j olejkiem /kt鏎y zreszt 郵icznie pachnie.../ Nie by這 wysi瘯u ropnego, nie by這 b鏊u i lez... A wcze郾iej - minimum 7 dni cierpienia... Z wizytami w klinice dermatologii wl帷znie....
Nawet po biokapie... Dla mnie Sanotint jest najlepszy!!!
Wlosy s po nim 豉dne, dobrze si uk豉daj.
varadero10 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-05, 15:55   #213
leana1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 827
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do leana1 GG do leana1

Z tego co tu czytam to nie kupie tej farby. Boje si poprostu.
Asmanka mo瞠 akurat zdarza si tak 瞠 uczulaj sk豉dniki naturalne, bardziej ni chemiczne tym bardziej je瞠li kto uczulony na jaki pigment.
leana1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-11, 10:20   #214
asmanka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

A ja z tych bzdur co tu czytam tylko si 鄉ieje! ;P

I dodam, 瞠 na pewno kupi t farb bior帷 pod uwag zadowolenie swoje i 99% os鏏, kt鏎e t farb stosuje. Takie przygody jak NaiwnejAlergiczki zdarzaj si raz na 1000 w tym przypadku z nieuwagi nawet.

Farba nie zawiera amoniaku + zawiera du瞠 ilo軼i krzemionki, ka盥a z nas wie jakie ona ma extra dzia豉nie na w這sy... Dzi瘯i Sanotintowi przesta造 mi wypada w這sy i pi瘯nie b造szcz, a kondycja ich absolutnie si nie pogorszy豉... bior帷 pod uwag, 瞠 to jednak farby!
asmanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-22, 10:20   #215
leosia80
Agencja Spamu - Nie sta nas na reklam, wi璚 spamujemy!

Wiadomo軼i: 161

Cytat:
Napisane przez asmanka Poka wiadomo嗆
A ja z tych bzdur co tu czytam tylko si 鄉ieje! ;P

I dodam, 瞠 na pewno kupi t farb bior帷 pod uwag zadowolenie swoje i 99% os鏏, kt鏎e t farb stosuje. Takie przygody jak NaiwnejAlergiczki zdarzaj si raz na 1000 w tym przypadku z nieuwagi nawet.

Farba nie zawiera amoniaku + zawiera du瞠 ilo軼i krzemionki, ka盥a z nas wie jakie ona ma extra dzia豉nie na w這sy... Dzi瘯i Sanotintowi przesta造 mi wypada w這sy i pi瘯nie b造szcz, a kondycja ich absolutnie si nie pogorszy豉... bior帷 pod uwag, 瞠 to jednak farby!
my郵 瞠 dziewczynom kt鏎e mia造 problemy z t farb nie do 鄉iechu!
leosia80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-23, 08:57   #216
TatsianaD
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Cytat:
Napisane przez leosia80 Poka wiadomo嗆
my郵 瞠 dziewczynom kt鏎e mia造 problemy z t farb nie do 鄉iechu!
Ja si zgadzam, szczeg鏊nie nie jeden przypadek tragiczny by tutaj opisany, wi璚 po prostu trzeba uwa瘸, a takie wypowiedzi, 瞠 wi瘯szo嗆 os鏏 jest zadowolona - to troch nie szacunek dla tych, kt鏎zy mieli problemy w豉郾ie po zastosowaniu tej farby. Mi te bardzo chwalili t farb, zainwestowa豉m, a p騧niej nie wiedzia豉m co zrobi z moimi w這sami....
TatsianaD jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-23, 13:14   #217
Czarnuulkaaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Hej dziewczynki
Dzisiaj zafarbowa豉m sobie w這ski farb Sanotint w odcieniu Ash Brown. P鏦i co jestem zachwycona. 安ietna kremowa konsystencja farby, nic nie 鄉ierdzi podczas aplikacji czu same zi馧ka kolor wyszed 鈍ietny, ba豉m si, 瞠 wyjdzie za ciemny ale jest to 郵iczny czekoladowy br您. W這sy l郾i i s mi璚iutkie! Na cieniowane w這sy do ok. 1/4 plec闚 zu篡豉m dwa opakowania. Kolor w這s闚 na jaki by豉 k豉dziona farba to jasny br您 mocno sprany...
Pozdrawiam Was

Edytowane przez Czarnuulkaaaa
Czas edycji: 2011-08-23 o 13:20
Czarnuulkaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-24, 14:13   #218
collinka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Question Dot.: Sanotint naturalne farby do w這s闚

Cytat:
Napisane przez Czarnuulkaaaa Poka wiadomo嗆
Hej dziewczynki
Dzisiaj zafarbowa豉m sobie w這ski farb Sanotint w odcieniu Ash Brown. P鏦i co jestem zachwycona. 安ietna kremowa konsystencja farby, nic nie 鄉ierdzi podczas aplikacji czu same zi馧ka kolor wyszed 鈍ietny, ba豉m si, 瞠 wyjdzie za ciemny ale jest to 郵iczny czekoladowy br您. W這sy l郾i i s mi璚iutkie! Na cieniowane w這sy do ok. 1/4 plec闚 zu篡豉m dwa opakowania. Kolor w這s闚 na jaki by豉 k豉dziona farba to jasny br您 mocno sprany...
Pozdrawiam Was
czarnuulkaaaa!!!
Mam pro軸-czy mog豉by zamie軼i zdj璚ie, bardzo jestem ciekawa tego koloru Ash Brown!!!
collinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-24, 17:23   #219
Czarnuulkaaaa
Przyczajenie

Ok collinka dodaje dodam zdj璚ia bez lampy b造skowej i z, efekt bez i z jest zupe軟ie inny a wydaje mi si, 瞠 i tak wychodzi zupe軟ie inaczej ni na 篡wo.. no i oczywi軼ie efekty s r騜ne w r騜nych 鈍iat豉ch.. ale b璠ziesz wiedzia豉 mniej wi璚ej o co chodzi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ashbrown3.jpg (43,7 KB, 79 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ashbrown.jpg (34,7 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ashbrown1.jpg (66,1 KB, 53 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ashbrown2.jpg (60,4 KB, 56 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ashbrown4.jpg (16,8 KB, 36 za豉dowa)
Stary 2011-08-24, 17:28   #220
Czarnuulkaaaa
Przyczajenie

Od razu przepraszam za nieuczesane i niewyj軼iowe w這sy
Stary 2011-08-25, 11:34   #221
collinka
Przyczajenie

Cytat:
Ok collinka dodaje dodam zdj璚ia bez lampy b造skowej i z, efekt bez i z jest zupe軟ie inny a wydaje mi si, 瞠 i tak wychodzi zupe軟ie inaczej ni na 篡wo.. no i oczywi軼ie efekty s r騜ne w r騜nych 鈍iat豉ch.. ale b璠ziesz wiedzia豉 mniej wi璚ej o co chodzi
Dzi瘯uj bardo za zdj璚ia!!! Faktycznie r騜ni si te zdj璚ia z lamp i bez lampy. Z tego co widzia豉m na pr鏏niku my郵a豉m, 瞠 wychodzi troch ciemniejszy kolor ale ten na Twoich w這skach jest bardzo 豉dny!!!
Stary 2011-08-25, 12:13   #222
Czarnuulkaaaa
Przyczajenie

Dzi瘯uje bardzo a Ty jakiego koloru masz w這ski? wydaje mi si, 瞠 efekt te zale篡 od tego na jaki kolor k豉dziemy farb m鎩 to byl ju prawie 鄴速y br您 ;/ za miesi帷 sobie znowu po這輳 AshBrown i my郵, 瞠 wyjdzie mi kapk ciemniejszy
Pozdrawiam.
Stary 2011-08-26, 10:42   #223
collinka
Przyczajenie

Cytat:
Dzi瘯uje bardzo a Ty jakiego koloru masz w這ski? wydaje mi si, 瞠 efekt te zale篡 od tego na jaki kolor k豉dziemy farb m鎩 to byl ju prawie 鄴速y br您 ;/ za miesi帷 sobie znowu po這輳 AshBrown i my郵, 瞠 wyjdzie mi kapk ciemniejszy
Pozdrawiam.
ja p馧 roku temu robi豉m z sanotintu kolorem natural brown, wysz造 bardzo ciemne prawie czarne ale szybko mi sie wyp逝ka kolor. Spr鏏owa豉m farby biokap z serii delicato kolor ciemny czekoladowy kasztan, to tez taki ciemny br您 ale za to nie wyp逝kuje mi si tak szybko ta farba wi璚 tylko ni teraz farbuj. . Chcia豉by mie troszeczk ja郾iejsze w這sy wi璚 nast瘼nym razem kupi z biokapu br您, zobacz jakie b璠 efekty, z sanotintu podoba mi si ten ash brown ale jednak b璠zie zbyt du瘸 r騜nica w kolorze na moich ciemnych w這sach.
Stary 2011-08-27, 12:03   #224
Paulinka675
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 282
Wpisy w blogu: 1

przymierzam si do tej farby, bo drogeryjne jak i te fryzjerskie niesamowicie niszcz moje w這sy, ale to dopiero za jakie 2-3 miesi帷e bo dopiero si pofarbowa豉m, p鏦i co poczytam opinie na temat tej farby

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra積i jak brak sk豉d闚 w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-27, 14:33   #225
Czarnuulkaaaa
Przyczajenie

Collinka to mo瞠 na堯 rozja郾iacz z biokapu albo z sanotintu najpierw? a potem ten kolor jaki by chcia豉 mie chocia podobno rozja郾iacz sanotintu strasznie niewydajny jest, trzeba kupi dwa opakowania minimum.. jak z biokapem nie wiem..ja stwierdzi豉m, 瞠 za miesi帷 p鎩d do fryzjera, 瞠by mi doda mn鏀two popielu do farby, 瞠by sch這dzi te moje w這sy, a potem znowu Sanotint AshBrown a co do farbowania na ciemnych w這skach ojj to jest uci捫liwe.. ja schodzi豉m z czarnego i kosztowa這 mnie to wiele nerw闚, energii i pieni璠zy. Teraz si boje, 瞠by tylko bro bo瞠 nie by造 za ciemne, 瞠by znowu przez to nie przechodzi hihi
Stary 2011-08-28, 10:23   #226
collinka
Przyczajenie

Cytat:
Collinka to mo瞠 na堯 rozja郾iacz z biokapu albo z sanotintu najpierw? a potem ten kolor jaki by chcia豉 mie chocia podobno rozja郾iacz sanotintu strasznie niewydajny jest, trzeba kupi dwa opakowania minimum.. jak z biokapem nie wiem..ja stwierdzi豉m, 瞠 za miesi帷 p鎩d do fryzjera, 瞠by mi doda mn鏀two popielu do farby, 瞠by sch這dzi te moje w這sy, a potem znowu Sanotint AshBrown a co do farbowania na ciemnych w這skach ojj to jest uci捫liwe.. ja schodzi豉m z czarnego i kosztowa這 mnie to wiele nerw闚, energii i pieni璠zy. Teraz si boje, 瞠by tylko bro bo瞠 nie by造 za ciemne, 瞠by znowu przez to nie przechodzi hihi
ja tez schodzi豉m kiedy z czarnego koloru to wiem ile to wysi趾u kosztuje a mnie ostatnim razem fryzjerka spali豉 w這sy, ze 瘸dne cud kosmetyki ich ani troch nie zregenerowa造 !!! Musia豉m 軼i望 d逝gie w這sy i teraz mam kr鏒kie takie do po這wy szyi ale za to zdrowe i b造szcz帷e wi璚 z rozja郾iaczem nie zaryzykuj obecnie mam ciemne ale nie czarne w這sy, taki ciemny br您 i my郵, 瞠 nawet je郵i zafarbuj o ton ja郾iejsz farb to nie bedzie si to tak rzuca w oczy.
Stary 2011-09-05, 12:32   #227
Czarnuulkaaaa
Przyczajenie

Kochane przesy豉m zdj璚ie kolorku Ash brown dwa tygodnie po farbowaniu. Kondycja w這s闚 jak narazie ok
Buziaki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ashbrown1.jpg (39,2 KB, 98 za豉dowa)

Czas edycji: 2011-09-05 o 13:45
Stary 2011-09-07, 20:29   #228
collinka
Przyczajenie

Cytat:
Kochane przesy豉m zdj璚ie kolorku Ash brown dwa tygodnie po farbowaniu. Kondycja w這s闚 jak narazie ok
Buziaki
poprzednim razem jak doda豉 zdj璚ia kolorek mi si podoba ale pisa豉m 瞠 wydaje mi si ja郾iejszy ni na pr鏏niku ale teraz widz, 瞠 to by豉 chyba wina lampy w aparacie...no ale to zdj璚ie kt鏎e teraz doda豉 powali這 mnie....kolorek jest cudny, boski, taki jak mi si podoba!!!! by豉mfank biokapu ale nast瘼nym razem lec po ash brown!!!!
Stary 2011-09-08, 09:47   #229
Czarnuulkaaaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez collinka Poka wiadomo嗆
poprzednim razem jak doda豉 zdj璚ia kolorek mi si podoba ale pisa豉m 瞠 wydaje mi si ja郾iejszy ni na pr鏏niku ale teraz widz, 瞠 to by豉 chyba wina lampy w aparacie...no ale to zdj璚ie kt鏎e teraz doda豉 powali這 mnie....kolorek jest cudny, boski, taki jak mi si podoba!!!! by豉mfank biokapu ale nast瘼nym razem lec po ash brown!!!!
Bardzo mi mi這 Collinko! dziekuje! le po Sanotinta i zdaj relacje jak b璠ziesz go mia豉 na g堯wce kondycja w這s闚 po tej farbie jest naprawd suuper, a to jest dla mnie nawet wa積iejsze ni idealnie dopasowany kolor. Mnie a ciarki przechodz jak pomy郵, 瞠 nied逝go id do fryzjera na och這dzenie mojej czupryny...ale p騜niej ju tylko naturalna farba Ash Brown

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

I to prawda, aparat mo瞠 nie磧e namiesza z tymi kolorami to drugie zdj璚ie wykonane lustrzank w 鈍ietle dziennym i od razu lepiej

Czas edycji: 2011-09-08 o 10:48
Stary 2011-09-20, 12:14   #230
Brua
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

Cytat:
Napisane przez leana1 Poka wiadomo嗆
Joasia nie raz zrobi豉m r騜ne przer騜ne eksperymenty, zielone te mia豉m, ale dobrze jest poradzi si mo瞠 os鏏 do鈍iadczonych kt鏎ych znaj si na tych farbach. Wed逝g mnie wi瘯szo嗆 wie 瞠 po hennie nie farbuje si w這s闚 henna ma metale wi璚 nie ma szans na dobre i godne pokrycie jaka by to farba nie by豉 nawet najcudowniejsza! My郵 瞠 na forum wizazu jest tak du穎 ekspertek na dodatek bardzo 篡czliwych zawsze dziewczyny doradz i pomog w doborze farb.

troch od鈍ie瘸m ale... henna nie ma metali. Henna to tylko ekstrakt z li軼ia lawsonu. Chyba, 瞠 kupujemy za 3z jak捷 venit czy inn, one maj chemikalia (jakie aminy aromatyczne, czasami PPD). Niekt鏎e takie wynalazki maj te w豉郾ie metale. Dobra, naturalna henna ma tylko zielsko Ale tak niestety mo積a dosta tylko w internecie - wiem, bo farbowa豉m kiedy tymi saszetkami "hennowymi" a teraz kupuj 100% ro郵inn i s du穎 fajniejsze.

Teraz chcia豉m sobie w這sy rozja郾i lekko przed na這瞠niem mieszanki henny z innymi ro郵inami i w豉郾ie my郵a豉m o Sanotint. Ale chyba zrezygnuj z tego pomys逝 Sama nie wiem. Chodzi這by mi o rozja郾ienie o 2-3 tony, nie wi璚ej. A to wszystko po to, 瞠by zielsko wysz這 bardziej jaskrawo i rudo jak lis
Brua jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-21, 13:58   #231
leana1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Brua Poka wiadomo嗆
troch od鈍ie瘸m ale... henna nie ma metali. Henna to tylko ekstrakt z li軼ia lawsonu. Chyba, 瞠 kupujemy za 3z jak捷 venit czy inn, one maj chemikalia (jakie aminy aromatyczne, czasami PPD). Niekt鏎e takie wynalazki maj te w豉郾ie metale. Dobra, naturalna henna ma tylko zielsko Ale tak niestety mo積a dosta tylko w internecie - wiem, bo farbowa豉m kiedy tymi saszetkami "hennowymi" a teraz kupuj 100% ro郵inn i s du穎 fajniejsze.

Teraz chcia豉m sobie w這sy rozja郾i lekko przed na這瞠niem mieszanki henny z innymi ro郵inami i w豉郾ie my郵a豉m o Sanotint. Ale chyba zrezygnuj z tego pomys逝 Sama nie wiem. Chodzi這by mi o rozja郾ienie o 2-3 tony, nie wi璚ej. A to wszystko po to, 瞠by zielsko wysz這 bardziej jaskrawo i rudo jak lis
Musze poszuka na temat henny informacji ale jestem na jakie 80 % pewna 瞠 by豉 zaliczana do farb kt鏎e musza si wyp逝ka w 98% 瞠by mo積a by這 na這篡 farb chemiczn, zreszt przez to 瞠 zalicza si do farb kt鏎e maj metale ale nie wyk堯cam si o racj tylko zajrz do starych notatek ze szko造 fryzjerskiej
Stary 2011-09-21, 14:32   #232
sylvi300
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 263

Cytat:
Musze poszuka na temat henny informacji ale jestem na jakie 80 % pewna 瞠 by豉 zaliczana do farb kt鏎e musza si wyp逝ka w 98% 瞠by mo積a by這 na這篡 farb chemiczn, zreszt przez to 瞠 zalicza si do farb kt鏎e maj metale ale nie wyk堯cam si o racj tylko zajrz do starych notatek ze szko造 fryzjerskiej
z tego co wiem to po hennie mo積a normalnie farbowa chemicznymi farbami w這sy ciemne i farba chwyci

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-22, 18:54   #233
leana1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Poka wiadomo嗆
z tego co wiem to po hennie mo積a normalnie farbowa chemicznymi farbami w這sy ciemne i farba chwyci
no w豉snie nie powinno przyznam si 瞠 nie sprawdzi豉m ale mam do tego w徠pliwo軼i ale zawsze mo積a spr鏏owa
Stary 2011-09-22, 20:08   #234
sylvi300
Zakorzenienie

Cytat:
no w豉snie nie powinno przyznam si 瞠 nie sprawdzi豉m ale mam do tego w徠pliwo軼i ale zawsze mo積a spr鏏owa
farba chemiczna nie chwyci je郵i w這sy nie by造 farbowane czyst henn (czyli taka kt鏎a zawiera chemie) a tak to farba powinna chwycic po czystej hennie, bynajmniej ciemne w這sy, wyczyta豉m to na w徠ku o hennowaniu

Zapraszam na bloga!!!!

Stary 2011-09-26, 16:08   #235
leosia80
Agencja Spamu - Nie sta nas na reklam, wi璚 spamujemy!

Wiadomo軼i: 161

z tego co wiem to henna nie wchodzi w pigment ale pokrywa ca造 w這s robi taka pow這k wi璚 farba chemiczna nie mo瞠 tej pow這ki przebi inaczej to nie henna. Henna nie zmienia naturalnego pigmentu w這sa, nie powinna. Wi璚 dop鏦i henna si nie zmyje to chemiczna nie ma szans na w瘸rcie we w這s!
leosia80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-26, 18:36   #236
sylvi300
Zakorzenienie

henna nie oblepia w這sa, tylko wnika w niego i 陰czy si z keratyn

Zapraszam na bloga!!!!

Stary 2011-10-09, 22:40   #237
flowersevil
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Dwa dni temu by豉m u fryzjera w Warszawie gdzie w豉郾ie u篡waj tych farb i jestem super zadowolona !! robi豉m baleja jeden kolor bardzo jasny blond zap豉ci豉m 119z ale dlatego, 瞠 kupowa豉m przez groupon normalnie ko這 200 z a widzia豉m , 瞠 ich farbki mo積a kupi po 50z tlyko tearz nie wiem czy to by sanotint light czy classic czy ten zesaw do rozja郾iania.. i nie wiem co kupic. Og鏊nie jak farba wp造wa na w這sy : uu mnie super zawsze mia豉m suche i rozdwojone ko鎍闚ki a po tym farbowaniu widze, 瞠 jest lepiej. Prosz powiedzcie czy kupi ten ich rozjasniacz ? czy raczej farb od nich ?
flowersevil jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-10, 08:35   #238
TatsianaD
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Cytat:
Napisane przez flowersevil Poka wiadomo嗆
Dwa dni temu by豉m u fryzjera w Warszawie gdzie w豉郾ie u篡waj tych farb i jestem super zadowolona !! robi豉m baleja jeden kolor bardzo jasny blond zap豉ci豉m 119z ale dlatego, 瞠 kupowa豉m przez groupon normalnie ko這 200 z a widzia豉m , 瞠 ich farbki mo積a kupi po 50z tlyko tearz nie wiem czy to by sanotint light czy classic czy ten zesaw do rozja郾iania.. i nie wiem co kupic. Og鏊nie jak farba wp造wa na w這sy : uu mnie super zawsze mia豉m suche i rozdwojone ko鎍闚ki a po tym farbowaniu widze, 瞠 jest lepiej. Prosz powiedzcie czy kupi ten ich rozjasniacz ? czy raczej farb od nich ?
To zale篡 od tego jaki masz sw鎩 w豉sny kolor w這s闚. Ja mam odrosty o wiele ciemniejsze, wi璚 farba blond nie pokry豉 mi moich ciemnych odrost闚, trzeba by這 rozja郾ia...ale uwaga, u mnie zbyt mocno rozja郾i這 odrosty, nawet po na這瞠niu farby r騜nice by豉 widoczna...odrosty by造 po prostu bia貫...a ja farbowa豉m si na z這ty blond - w sumie nie by豉m zadowolona i musia豉m przefarbowa si inn naturaln farb
TatsianaD jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-11, 09:39   #239
leana1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez flowersevil Poka wiadomo嗆
dziwnie, 瞠 w salonie fryzjerskim farbuj ta farb
Stary 2011-10-12, 14:27   #240
flowersevil
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Fryzjer nazywa si : SANOTINT LOCHERBER INSTITUTE.. kupi豉m na gruponie , nie znala豉m wcze郾iej tego fryzjera ani tych farb mysla豉m, 瞠 to mo瞠 takie bardziej fryzjerskie( profesjonalne) a potem patrze, 瞠 do嗆 tanio mo積a je kupi wi璚 mo瞠 sama b璠 sie farbowac zamiast 200z wydawa co dwa miesi帷e .. tylko w豉snie m闚icie , 瞠 jak ciemnie odrosty to nie farb jasny blond tylko tym ich rozjasniaczem baleja robi.. tylko 瞠by za jasne nie wysz造 kurde a nie pamietam ile ona mi kaza豉 trzyma to na g這wie
flowersevil jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-02-11 05:27:01

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.