Sanotint naturalne farby do w這s闚 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-10-13, 08:23   #241
TatsianaD
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
Dot.: Sanotint naturalne farby do w這s闚

Cytat:
Napisane przez flowersevil Poka wiadomo嗆
Fryzjer nazywa si : SANOTINT LOCHERBER INSTITUTE.. kupi豉m na gruponie , nie znala豉m wcze郾iej tego fryzjera ani tych farb mysla豉m, 瞠 to mo瞠 takie bardziej fryzjerskie( profesjonalne) a potem patrze, 瞠 do嗆 tanio mo積a je kupi wi璚 mo瞠 sama b璠 sie farbowac zamiast 200z wydawa co dwa miesi帷e .. tylko w豉snie m闚icie , 瞠 jak ciemnie odrosty to nie farb jasny blond tylko tym ich rozjasniaczem baleja robi.. tylko 瞠by za jasne nie wysz造 kurde a nie pamietam ile ona mi kaza豉 trzyma to na g這wie
Jasny blond na pewno nie zafarbuje ci ciemne odrosty. Musisz na這篡 rozja郾iacz, ale teraz kwestia jak d逝go go trzyma, bo w moim przypadku mia豉m tak jasne odrosty, 瞠 farba blond nie chwyci豉...jak dla mnie eksperyment z Sanotint by pora磬, poniewa troch zniszczy豉m sobie w這sy tym rozja郾iaczem i si zrazi豉m do tej farby, teraz to ju nigdy w 篡ciu, bo zacz窸a si od tej przygody na dodatek alergia na farb, kt鏎ej nigdy w 篡ciu nie mia豉m!
TatsianaD jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-13, 11:30   #242
leana1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 827
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do leana1 GG do leana1

Cytat:
Napisane przez TatsianaD Poka wiadomo嗆
Jasny blond na pewno nie zafarbuje ci ciemne odrosty. Musisz na這篡 rozja郾iacz, ale teraz kwestia jak d逝go go trzyma, bo w moim przypadku mia豉m tak jasne odrosty, 瞠 farba blond nie chwyci豉...jak dla mnie eksperyment z Sanotint by pora磬, poniewa troch zniszczy豉m sobie w這sy tym rozja郾iaczem i si zrazi豉m do tej farby, teraz to ju nigdy w 篡ciu, bo zacz窸a si od tej przygody na dodatek alergia na farb, kt鏎ej nigdy w 篡ciu nie mia豉m!
no w豉snie ! tak du穎 czyta豉m negatywnych opinii 瞠 po prostu nie wypr鏏uje tej farby nawet za darmo!
A co do zakup闚 z gruponu to w 篡ciu nie kupi kuponu do kosmetyczki fryzjera albo jakiej kliniki!!!!
Jak mozna i嗆 w niesprawdzone miejsce kt鏎y nikt nie poleci nie przetestowa ? nie chce by t pierwsz Po drugie za tak mar瞠 co robi grupon to kosmetyczka musi niez造 bubel wciska

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2013-06-20 o 10:04
leana1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-26, 11:33   #243
Netka_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Question Dot.: Sanotint naturalne farby do w這s闚

Jestem tu nowa i pierwszy raz pisz komentarz.
Jestem w ci捫y i boj si chemicznej farby. Kupi豉m sanotint light kolor 79 natural blonde. Przez przypadek wesz豉m na t stron i teraz boj si jej u篡. Jedni chwal inni jad r闚no na te farby.
Dot康 farbowa豉m w這sy farb Nutrisse kolor 101 piaskowy blond (to farba mocnorozja郾iaj帷a). M鎩 naturalny kolor to mysi blond. Teraz mam mega odrosty (w 1 trymestrze nie farbowa豉m) teraz wesz豉m w 2 trymestr i marz 瞠by co ze sob zrobi. Bo odrostu ju wielkie.
Postanowi豉m wr鏂i do naturalnego koloru st康 m鎩 wyb鏎 na sanotint light 79. Boje si co to wyjdzie Ale i tak spr鏏uje. Napisz co wysz這. Trzymajcie kciuki, ale si boje...
Netka_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-26, 14:38   #244
Netka_
Przyczajenie

Smile Dot.: Sanotint naturalne farby do w這s闚

No i jestem po farbowaniu.
Konsystencja farby baardzo g瘰ta. Dla mnie na minus ci篹ko si nak豉da -na kr鏒kie w這sy pewnie super, ale na moich (troch za ramiona) bardzo ci篹ko si nak豉da豉 i ca造 czas si denerwowa豉m czy r闚no pokryje w這sy i czy wsz璠zie dotar豉. Nie dotar豉 wsz璠zie, dzi瘯i czemu wysz造 delikatne refleksy, czy te mini baleja. Zu篡豉m ca貫 opakowanie.
O dziwo odrost闚 mi prawie nie chwyci豉..., ale przy tym kolorze prawie tego nie wida. Kolor wyszed 豉dny, cho spodziewa豉m si innego, patrz帷 na pr鏏nik w internecie. Og鏊nie czuj si w tym kolorku ok, m篹usiowi i mojej mamie te si podoba. Jutro us造sze komentarze w pracy
Podra積ienia nie odczuwam, ale nie jestem alergiczk.
Od篡wka bardzo rzadka, ci篹ko by這 j na這篡 i nie starczy豉 na ca陰 d逝go嗆 (przez to, 瞠 polecia豉 mi prawie ca豉 na czubek g這wy i musia豉m do這篡 jedwabiu. Chyba to moja wina bo jestem przyzwyczajona do g瘰tych balsam闚 po farbowaniu.
Zapach mo瞠 by. Na pewno nie dusi jak moja poprzednia Nutrisse 101, ale mi troch przeszkadza - zreszt ja jestem wra磧iwa na zapachy.
Og鏊ny efekt - w這sy w dobrej kondycji, b造szcz帷e, kolor bardzo ciekawy, jak od fryzjera (nie pokry r闚nomiernie i s refleksy z poprzedniej farby jakby mini baleja).
Czy kupi t farb ponownie? Sama nie wiem jest droga - z wysy趾 zap豉ci豉m 74z . No zastanowi si jeszcze bo odrost闚 jednak prawie nie chwyci豉 i ci篹ko si nak豉da. Ma jednak swoje plusy.
PODSUMOWUJ。: og鏊nie jestem zadowolona bo nie wida tych moich wielkich odrost闚 co mnie dobija這. No i zmieni豉m image ale spodziewa豉m si bardziej powalaj帷ego efektu za t kas i lepszego pokrycia w這s闚, co przy tej g瘰to軼i farby jest trudne. Mo瞠 gdyby nie m鎩 rozja郾iany blond i suche w這sy efekt by豚y inny.
Spr鏏ujcie jednak, co osoba to opinia.
Stary 2012-02-29, 17:02   #245
leana1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Netka_ Poka wiadomo嗆
No i jestem po farbowaniu.
Konsystencja farby baardzo g瘰ta. Dla mnie na minus ci篹ko si nak豉da -na kr鏒kie w這sy pewnie super, ale na moich (troch za ramiona) bardzo ci篹ko si nak豉da豉 i ca造 czas si denerwowa豉m czy r闚no pokryje w這sy i czy wsz璠zie dotar豉. Nie dotar豉 wsz璠zie, dzi瘯i czemu wysz造 delikatne refleksy, czy te mini baleja. Zu篡豉m ca貫 opakowanie.
O dziwo odrost闚 mi prawie nie chwyci豉..., ale przy tym kolorze prawie tego nie wida. Kolor wyszed 豉dny, cho spodziewa豉m si innego, patrz帷 na pr鏏nik w internecie. Og鏊nie czuj si w tym kolorku ok, m篹usiowi i mojej mamie te si podoba. Jutro us造sze komentarze w pracy
Podra積ienia nie odczuwam, ale nie jestem alergiczk.
Od篡wka bardzo rzadka, ci篹ko by這 j na這篡 i nie starczy豉 na ca陰 d逝go嗆 (przez to, 瞠 polecia豉 mi prawie ca豉 na czubek g這wy i musia豉m do這篡 jedwabiu. Chyba to moja wina bo jestem przyzwyczajona do g瘰tych balsam闚 po farbowaniu.
Zapach mo瞠 by. Na pewno nie dusi jak moja poprzednia Nutrisse 101, ale mi troch przeszkadza - zreszt ja jestem wra磧iwa na zapachy.
Og鏊ny efekt - w這sy w dobrej kondycji, b造szcz帷e, kolor bardzo ciekawy, jak od fryzjera (nie pokry r闚nomiernie i s refleksy z poprzedniej farby jakby mini baleja).
Czy kupi t farb ponownie? Sama nie wiem jest droga - z wysy趾 zap豉ci豉m 74z . No zastanowi si jeszcze bo odrost闚 jednak prawie nie chwyci豉 i ci篹ko si nak豉da. Ma jednak swoje plusy.
PODSUMOWUJ。: og鏊nie jestem zadowolona bo nie wida tych moich wielkich odrost闚 co mnie dobija這. No i zmieni豉m image ale spodziewa豉m si bardziej powalaj帷ego efektu za t kas i lepszego pokrycia w這s闚, co przy tej g瘰to軼i farby jest trudne. Mo瞠 gdyby nie m鎩 rozja郾iany blond i suche w這sy efekt by豚y inny.
Spr鏏ujcie jednak, co osoba to opinia.
Netka dla czego nie zrobi豉 testu na sk鏎ze!!!! Tym bardziej w ci捫y powinna to zrobi bo wtedy jeste szczeg鏊nie nara穎na na r騜ne dzia豉nia
nieporz康ne. ale bardzo si ciesze 瞠 masz zafarbowane w這ski!
Stary 2012-03-05, 07:27   #246
Netka_
Przyczajenie

Leana1 nie zrobi豉m testu bo tu praktycznie nie ma co uczuli, a ja alergiczk nie jestem. Do tej pory u篡wa豉m naprawd "ostrej" super-rozja郾iaj帷ej farby - Natea Nutrisse 101 i nigdy mnie nie uczuli豉. Wg. mnie Sanotint Light jest delikatny jak szampon koloryzuj帷y nawet ju mi si troch zmy (( Co mnie zaczyna denerwowa. Wiem, 瞠 z blondu b璠zie si zmywa, ale nie s康zi豉m 瞠 tak szybko... A farba jest naprawd droga. I nie wiem czy ryzykowa i kupi ponownie, a poprzednie farbowanie potraktowa jako baz??? Mam w domu Loreal Casting Mro幡y Be i chyba za 2 tygodnie zrobi sobie nim w這sy. Podobno trzyma do 28 my, jest bez amoniaku, czas trzymania tylko 20 min... nie zaszkodzi mi raczej. Wybieraj帷 farby my郵 o oparach (przez co te o sk豉dzie). Przed ci捫 nie zwraca豉m na to uwagi.
Mo瞠 kto farbowa sanotintem light na wcze郾iej rozja郾iane w這sy i co doradzi???
Pozdrawiam )))
Stary 2012-03-06, 13:25   #247
collinka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Ja si skusi豉m w zesz造m roku na kolor natural brown z sanotint classic, kt鏎y si szybko wyp逝ka, r闚nie mia豉m rozja郾iane w這sy.Niedawno 軼i窸am rozja郾iane w這sy i skusi豉m si na kolor ash brown, niestety r闚nie szybko si wyp逝ka! Moim zdaniem farba nie warta wydanych pieni璠zy! Jedyny plus to w這sy s dobrej kondycji. Pr鏏owa豉m farby biokap w mi璠zyczasie, jest rewelacyjna, jednak nie ma popielatego odcienia br您u wi璚 szuka豉m dalej i moje najnowsze odkrycie to Herbatint. Kolor 鈍ietny, w這sy w doskona貫j kondycji, l郾i帷e, farbowa豉m 2 dni temu wi璚 dopiero zobacz czy szybko si wyp逝kuje
collinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-16, 03:25   #248
Ametys
BAN sta造

Wiadomo軼i: 257
Naturalne farby do w這s闚 (nie henna)

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 04:32
Ametys jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-16, 14:12   #249
sylvi300
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 263
Dot.: Naturalne farby do w這s闚 (nie henna)

Cytat:
Napisane przez Ametys Poka wiadomo嗆
Dziewczyny od razu zaznacz 瞠 nie chodzi mi o henn do w這s闚.

Czy istnieje jaka farba do w這s闚 kt鏎a nie zawiera henny? chodzi mi o to 瞠 nie chce farbowa w這s闚 henn poniewa nie idzie po niej jak wiemy zafarbowa w這s闚 zwyk陰 chemiczn farb, oblepia w這s i tak dalej a ja nie chce tego.

Jedni s za henn inni przeciw, ja wiem tylko tyle 瞠 nie chce kolejny raz jej pr鏏owa

I st康 w豉郾ie pytanie, czy istniej jakie farby zio這we, kt鏎e nie zawieraj henny ani te zachowuj帷ych si jak henna wyci庵闚?
zamiast gada g逝poty to najpierw mo瞠 poszukaj na ten temat informacji a nie piszesz bzdury ...
henna nie oblepia w這sa po pierwsze, a po drugie je郵i u篡wasz dobrej henny, czyli np Khadi to mo瞠sz normalnie po tym farbowa farbami chemicznymi.....

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-16, 15:34   #250
Ametys
BAN sta造

.

Edytowane przez Ametys
Stary 2012-03-16, 15:57   #251
sylvi300
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 263

Cytat:
Napisane przez Ametys Poka wiadomo嗆
Bardzo dziwne to co m闚isz bo z tego co s造sza豉m od wielu os鏏m od wielu zr鏚el itd henna oblepia w這s. Sama te farbowa豉m w這sy henn i nie mog豉m potem jej zafarbowa dobrze i co dziwne nawet po rozja郾ianiu w這sy bardzo t瘼o si robi這 je郵i chodzi o w這sy.

Ja uwa瘸m 瞠 to s fakty i mity, ale na henn nam闚i si najpewniej nie dam, chyba 瞠 poka瞠sz mi dow鏚/osob kt鏎a faktycznie to potwierdzi.
Najch皻niej zafarbowa豉bym te henn, ale to 瞠 mo瞠 b璠 mia豉 problem z w這sami 瞠 henna b璠zie musia豉 zej嗆 dopiero to ja dzi瘯uj.

I nie produkuj si tak bo temat nie wiem czemu skoro pisa豉m O WSZTSTKICH FARBACH A NIE O JEDNEJ przenie郵i mi tutaj z czego nie jestem zadowolona.
a co to za henna by豉? je郵i jaka venita czy inna drogeryjna to nic dziwnego, 瞠 si nie da這 zafarbowa bo to nie s w og鏊e henny
Nic w tym dziwnego nie ma bo napisa豉m same fakty, zapraszam Ci na w徠ek o farbowaniu henn to sama si przekonasz
link: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=536867

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-16, 18:58   #252
Ametys
BAN sta造

.

Edytowane przez Ametys
Stary 2012-03-19, 19:41   #253
Netka_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez collinka Poka wiadomo嗆
Ja si skusi豉m w zesz造m roku na kolor natural brown z sanotint classic, kt鏎y si szybko wyp逝ka, r闚nie mia豉m rozja郾iane w這sy.Niedawno 軼i窸am rozja郾iane w這sy i skusi豉m si na kolor ash brown, niestety r闚nie szybko si wyp逝ka! Moim zdaniem farba nie warta wydanych pieni璠zy! Jedyny plus to w這sy s dobrej kondycji. Pr鏏owa豉m farby biokap w mi璠zyczasie, jest rewelacyjna, jednak nie ma popielatego odcienia br您u wi璚 szuka豉m dalej i moje najnowsze odkrycie to Herbatint. Kolor 鈍ietny, w這sy w doskona貫j kondycji, l郾i帷e, farbowa豉m 2 dni temu wi璚 dopiero zobacz czy szybko si wyp逝kuje
Collinka napisz prosz jak odczucia z Herbatintem? Jak si trzyma kolorek itd. Zastanawiam si nad zakupem tej farby, ju bym si pofarbowa豉 ale ze wzgl璠y na ci捫e wytrzymam do 鈍i徠 wielkanocnych. Kolor ju znacznie mi si wyp逝ka (z rozja郾ianych w這s闚 na odro軼ie si trzyma nawet jako tako...) i nie zamierzam wywali kolejnych 74 z (farba+przesy趾a) na Sanotint... Wg mnie to fajny szampon koloryzuj帷y, a nie farba... A ja chce trwale pokry w這sy, a nawet nie zr闚na造 mi si kolorystycznie odrosty i rozja郾iana cz窷 w這s闚. A chce si pozby tego jasnego blondu na jaki d逝uu窺zy czas. Wiem Collinka, 瞠 Ty ju nie masz rozja郾ianych w這s闚, ale chocia napisz jak na naturalkach si trzyma. Bu嶔a
Stary 2012-04-12, 11:30   #254
Netka_
Przyczajenie

Dot.: Sanotint nie dla mnie, Harbatint tak.

No i sta這 si ) Wreszcie pofarbowa豉m w這sy i wygl康am jak cz這wiek. Ten Sanotint to mia豉m na g這wie mo瞠 2 tygodnie... a p騧niej tak si wyp逝ka, 瞠 patrze na siebie nie mog豉m... 1 kwietnia pofarbowa豉m w這sy farb Herbatint kolor 7N. Konsystencja 瞠lowa jest bardzo fajna. Od篡wka te jest super. Zapach mo瞠 by, nie jest dusz帷y, ale po 20 min nieco mi przeszkadza (tyle 瞠 ja tak mam - wra磧iwiec na zapachy). Kolor chwyci niesamowicie. Nie wida gdzie mia豉m odrost, a gdzie rozja郾iane w這sy. Zr闚na造 si O to mi w豉郾ie chodzi這!!! Kolor wyszed ciemniejszy ni na pr鏏niku (ale producent informuje o tym na stronie int). Po pierwszym myciu od farbowania kolor nieco zja郾ia i teraz mi odpowiada. Od farbowania my豉m w這sy ju jakie 5 razy w這sy i kolorek si trzyma. Nawet je郵i nieco zja郾ia to ja tego nie widz. Najwa積iejsze, 瞠 kolor jest jednolity, a farba znacznie ta雟za ni Sanotint (kt鏎y dla mnie jest szamponem koloryzuj帷ym do ok 10 my...). Od pofarbowania myje w這sy szamponem normalizuj帷ym herbatint, ich od篡wka Royal te jest fajna, nast瘼nym razem sobie kupi. Podsumowuj帷 - farb Herbatint zakupi ponownie bo sprosta豉 moim wymaganiom. Zobaczymy jak kolorek b璠zie wygl康a za 2, 3 tyg. (napisz o tym). Buziaczki kobietki
Stary 2012-04-25, 20:38   #255
Judysia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 439

Cytat:
Napisane przez Netka_ Poka wiadomo嗆
No i sta這 si ) Wreszcie pofarbowa豉m w這sy i wygl康am jak cz這wiek. Ten Sanotint to mia豉m na g這wie mo瞠 2 tygodnie... a p騧niej tak si wyp逝ka, 瞠 patrze na siebie nie mog豉m... 1 kwietnia pofarbowa豉m w這sy farb Herbatint kolor 7N. Konsystencja 瞠lowa jest bardzo fajna. Od篡wka te jest super. Zapach mo瞠 by, nie jest dusz帷y, ale po 20 min nieco mi przeszkadza (tyle 瞠 ja tak mam - wra磧iwiec na zapachy). Kolor chwyci niesamowicie. Nie wida gdzie mia豉m odrost, a gdzie rozja郾iane w這sy. Zr闚na造 si O to mi w豉郾ie chodzi這!!! Kolor wyszed ciemniejszy ni na pr鏏niku (ale producent informuje o tym na stronie int). Po pierwszym myciu od farbowania kolor nieco zja郾ia i teraz mi odpowiada. Od farbowania my豉m w這sy ju jakie 5 razy w這sy i kolorek si trzyma. Nawet je郵i nieco zja郾ia to ja tego nie widz. Najwa積iejsze, 瞠 kolor jest jednolity, a farba znacznie ta雟za ni Sanotint (kt鏎y dla mnie jest szamponem koloryzuj帷ym do ok 10 my...). Od pofarbowania myje w這sy szamponem normalizuj帷ym herbatint, ich od篡wka Royal te jest fajna, nast瘼nym razem sobie kupi. Podsumowuj帷 - farb Herbatint zakupi ponownie bo sprosta豉 moim wymaganiom. Zobaczymy jak kolorek b璠zie wygl康a za 2, 3 tyg. (napisz o tym). Buziaczki kobietki
Kochana wklej prosz zdj璚ie w這sk闚 jaki wyszed kolor. Ja te zastanawiam si nad tym odcieniem, ale tyle si naczyta豉m, 瞠 nie wiem czy u篡 tylko 7N czy zmiesza go jeszcze z innym kolorem. Nie chce aby na w這sach mi wysz造 jakie miedziane refleksy, a dot康 ci庵le tak w豉郾ie by這, kt鏎ej farby blond nie u篡豉m

NASZE LATKA♥ ♥

Jeste鄉y zar璚zeni...

Judysia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-01, 21:41   #256
Netka_
Przyczajenie

Judysia teraz jestem miesi帷 po farbowaniu i kolor si troch wyp逝ka (ja mam pod spodem rozja郾iany jasny blond + swoje odrosty). Wi璚 nie sugerowa豉bym si moim odcieniem po farbowaniu bo pewnie Tobie wyjdzie ca趾iem inny.
Jednak kolor 7N jest 鈍ietny i ma 0% miedzianych refleks闚. Mi na pocz徠ku chwyci bardzo mocno i by dosy ciemny, po 3 myciach ju mi si podoba i d逝go si utrzymywa. Teraz si troch wyp逝ka, ale to przez wcze郾iejsze rozja郾ianie. Jestem w szoku, 瞠 tyle si trzyma -nadal nie wida mojego blondu i w這ski s 豉dnie zr闚nane z moimi odrostami. Nie wiem jaki Ty masz kolor w這s闚, ale jak nie s rozja郾ione na blondzik to d逝go si kolorek utrzyma. Jadnak musisz wiedzie, 瞠 w這ski po farbach naturalnych nie b造szcz si tak jak po chemicznych, wygl康aj bardzo naturalnie i nie s zniszczone. Ja polecam Ci 7N na 100% nie ma rudych refleks闚. Co do mieszania kolor闚 to dzwoni豉m do przemi貫j Pani z Heratintu i wiem, 瞠 mieszanie kolor闚 jest wskazane je郵i masz siwe w這sy lub bardzo rozja郾ione. Ja nie miesza豉m. Je郵i chcesz pomiesza to daj 3/4 koloru 7N i 1/4 wybranego koloru te z 7 na pocz徠ku - tak ta Pani radzi豉. Jak masz w徠pliwo軼i zadzwo tam i wszystkiego si dowiesz. Ja te si teraz zastanawiam czy nie pomiesza 7N z 7D 瞠by kolorek by ja郾iejszy. W ka盥ym razie na oko這 2 tyg. si pofarbuje to mog fotki wrzuci. Pozdrowionka ))
Stary 2012-05-07, 21:43   #257
Judysia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 439

Netka, jestem ch皻na na fotki po farbowaniu. Czekam z niecierpliwo軼i. Sama si waham i nie wiem ju jak farb wybra. Ostatnio ci庵le farbowa豉m z Loreal i tak mi w這ski poniszczy豉, 瞠 ju z p馧 roku doprowadzam je do normalno軼i i jeszcze do ko鎍a nie da豉m rady. a farbowa musz, bo niestety siwe wychodz

NASZE LATKA♥ ♥

Jeste鄉y zar璚zeni...

Judysia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-08, 15:33   #258
leana1
Zakorzenienie

My郵 瞠 ka盥a farba ze sk豉dnikami naturalnymi b璠zie dobra pod warunkiem jak nie masz uczulenia.

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2013-06-20 o 10:01
Stary 2012-05-14, 07:32   #259
ckin2u
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 642

Cytat:
Napisane przez leana1 Poka wiadomo嗆
no w豉snie ! tak du穎 czyta豉m negatywnych opinii 瞠 po prostu nie wypr鏏uje tej farby nawet za darmo!
A co do zakup闚 z gruponu to w 篡ciu nie kupi kuponu do kosmetyczki fryzjera albo jakiej kliniki!!!!
Jak mozna i嗆 w niesprawdzone miejsce kt鏎y nikt nie poleci nie przetestowa ? nie chce by t pierwsz Po drugie za tak mar瞠 co robi grupon to kosmetyczka musi niez造 bubel wciska
ale brednie...

przeciez o to chodzi, to jest reklama dla salony, a myslisz ze jak idziesz na sciecie albo farbowanie to fryzjerka nie ma z tego mega marzy?
z grouponu idziesz na taki zabiec nawet -70 % taniej a ona i tak wychodzi na czysto, a przy okazji ma reklame, nastepnego kuponu juz raczej nie bedzie, a Ty tam moze wrocisz - i wlasnie nie zrobi nic na odwal sie.. bo to nie o to w tym chodzi..
ckin2u jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-06, 11:52   #260
Netka_
Przyczajenie

Herbatint - dla Judysi

Judysiu obiecane fotki (wiem 瞠 p騧no, ale dopiero pod koniec czerwca pofarbowa豉m w這sy).
Niestety kolor na zdjeciach nieco inny ni w realu (nie spos鏏 uchwyci...).
W ka盥ym razie pyta豉m kilka os鏏 i nikt nie dopatrzy si rudawej po鈍iaty. Wyszed 鈔edni blond.
Miesza豉m 2 farby Herbatint 7N i 8N.
Da豉m 2/3 koloru 7N + 1/3 koloru 8N
Musisz sama spr鏏owa bo ka盥e w這sy s inne i nikt Ci nie zagwarantuje co Tobie wyjdzie na g這wie Nie ba豉bym si, 瞠 t farb zrobisz sobie krzywd.
Napewno kolory z grupy N s naturalne = neutralne bez po鈍iat rudych czy innych.
Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (49,6 KB, 68 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (84,1 KB, 69 za豉dowa)
Stary 2012-08-10, 15:21   #261
oshee55
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Farby SANOTINT

Witam. S造sza豉m od znajomych o farbach do w這s闚 bez zawarto軼i amoniaku i innych substancji chemicznych... Czy kto z was mo瞠 si podzieli ze mn opini na temat tych farb i og鏊nie produkt闚 tej marki... ?
oshee55 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-02, 15:14   #262
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 125
Dot.: Farby SANOTINT

dziewczyny b璠 farbowa w這sy pierwszy raz farb Sanotint, do tej pory u篡wa豉m casting 400 m鎩 kolor to bardzo ciemny ch這dny br您, jaki kolor z Sanotint powinnam wybra, 瞠by osi庵n望 podobny kolor mo瞠 by nieco ja郾iejszy, ale bez rudych refleks闚?
susse jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-21, 14:13   #263
top2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Witam.
To jak jest z tym sk豉dem farb Biokap ? bezpieczne? Dzi瘯i
top2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-21, 16:27   #264
top2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Kolory z Herbatint rewelacyjne, przynajmniej na pr鏏niku
A czym rozja郾i w這sy przed farbowaniem tymi farbami? Czy potem mo積a na這zy t farb? Prosz o porad.
Blondy pi瘯ne! ale ja niestety mam br您owawo-rude 鈔ednio ciemne i bardzo chcia豉bym uzyska taki BLOND 7N. Pi瘯ny kolor... Prosz Was o rad jak to zrobi.
top2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-28, 09:49   #265
Netka_
Przyczajenie

Wiesz nie szukaj tutaj porady tylko u specjalisty zadzwo do Pani El瘺iety Sanojca tel. kom. 602 76 00 92 - jest konsultantk firmy Herbatint. Super Ci wszystko wyt逝maczy. Ja mia豉m rozja郾iany blond (bardzo jasny) i chcia豉m wr鏂i mniej wi璚ej do swojego koloru (naturalny mam mysi blond). Zadzwoni豉m tam i ta Pani powiedzia豉 mi co zrobi, 瞠by w這sy wysz造 豉dnie. Teraz ju przesz這 rok farbuje w這sy w豉snie kolorem 7N i jestem bardzo zadowolona. Musisz jednak wiedzie, 瞠 to farba zio這wa i szybciej si wyp逝kuje ni te drogeryjne, nie b造szczy si te tak mocno. Efekt jest naturalny wg. mnie bardzo 豉dny. Mam nadziej, 瞠 pomog豉m. Pozdrawiam
Stary 2013-11-29, 18:10   #266
BIOKasia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj a gdzie zaopatrujesz si w te farby? Od roku farbuj drogeryjnymi preparatami i widz masakr na g這wie, ale obawiam si, 瞠 te naturalne farbki nie b璠 w og鏊e chwyta造 moich siweczk闚.
A czy kt鏎a z Was korzysta豉 z nich w ci捫y? Podobno s polecane...
Tak dla kobiet w ci捫y s ekstra. Zw豉szcza polecam t seri Light bez PPD. Sama korzystam na zmian z Henn Khadi i jestem zachwycona.

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez susse Poka wiadomo嗆
dziewczyny b璠 farbowa w這sy pierwszy raz farb Sanotint, do tej pory u篡wa豉m casting 400 m鎩 kolor to bardzo ciemny ch這dny br您, jaki kolor z Sanotint powinnam wybra, 瞠by osi庵n望 podobny kolor mo瞠 by nieco ja郾iejszy, ale bez rudych refleks闚?
Proponuj zadzwoni do Pani Kasi z Sanotint (606233319) i ona Ci doradzi. Mi doradzi豉 鈍ietnie. Stosuj Light 74 i jestem zachwycona.
BIOKasia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-18, 21:59   #267
lalolka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

By豉m ch皻na kupi t farb, ale przeczyta豉m prawie ca造 w徠ek. Osoby wychwalaj帷e farb to g堯wnie osoby z ma陰 ilo軼i post闚.
Wnioski z tego to oczywi軼ie tylko domys造. Ostatecznie zrezygnowa豉m z zakupu po tym jak zobaczy豉m na stronie naturalnefarby.pl, 瞠 za zestaw sk豉daj帷y si z plastikowej miseczki, grzebienia i p璠zelka do nak豉dania farby trzeba zap豉ci 49,90. 妃iech na sali. To mi powiedzia這 wszystko. Skoro przep豉ca si za taki zestaw, to z pewno軼i tak samo przep豉ca si za farb, kt鏎a jest pewnie tyle samo warta co ten plastikowy zestaw i wcale nie musi by lepsza od innych ta雟zych zio這wo-chemicznych farb. Po prostu producent ma taki styl - przywali wysok cen. Dzi瘯uj.

Edytowane przez lalolka
Czas edycji: 2014-10-18 o 22:00
lalolka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-10, 02:04   #268
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 552

Dziewczyny a ktorym odcieniem mozna osiagnac chlodny sredni braz ?
Czlowiek Istota Marna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-11, 05:27   #269
ORIENT Music
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 177

Witajcie

Ktorym odcieniem farby sanotint uzyskam odcien "kakao" bez czerwonych refleksow?
ORIENT Music jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-02-11 05:27:01

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.