Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-21, 18:44   #3001
infatuated
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

Masz naprawde zadbane wlosy, wygladaja zdrowo
Przez Ciebie tez zastanawiam sie nad tym olejem kokosowym Moze taka mala kuracja na zime by im sie przydala A Ty jak czesto zamierzasz go uzywac?
Ja myslalam raz na tydz i zostawic na cala noc, jest sens? Czy takie jednotygodniowe kladzenie wiele nie zrobi? Jak myslicie dziewczynki?
Powiem Ci tak-ja olejowałam jakiś czas, najpierw mega regularnie, 2x w tyg, na całą noc - na zmianę olejem kokosowym, ryconowym i ze słodkich migdałów olejek podgrzewałam i dopiero na włosy, potem zawijałam w torebke foliowa lub termokap (dołączony do masek biovax) lekko podgrzewałam suszarką i na to czapka trochę zachodu było
potem już mniej..a teraz nie mam czasu się w to bawić i jakoś nie zauważyłam różnicy żeby nagle mi się zaczeły łamać itd. w sumie działanie ani na plus ani na minus na początku oczywiście sobie wmawiałam że oo jakie miękkie, nawilżone, hehe wydaje mi się że to był efekt placebo
ale możesz spróbować wg mnie dobre maski to podstawa regeneracji włosa
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-21, 18:45   #3002
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:

Kochana mozesz wkleic mi tu ten kerastase na cieplo? Moze tez sie skusze
Jutro potraktuję złotko fioletowym szamponem a potem nałożę mleczko. Normalnie mam lśniące włoski i szczerze powiedziawszy nastawiam się, że po mleczku będą jak lustro to opiszę jak wrażenia

dziś widziałam w sklepie dziewczynę ze złotkiem na odrostach takim jak u mnie - i nawet nie wyglądało to tak źle..
a potem stałam przed półką z farbami ze 20 minut, aż ochroniarz zaczął się kręcić.. Chyba taki syndrom mają i wszyscy się tak samo zachowują

I zastanawiałam się nad tą farbą (zdj)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 179741664848c3f5dea9400.jpg (30,9 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 23:14
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-21, 18:46   #3003
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wlosy czesane podczas jednego mycia tyle razy niszcza sie maska ulatwia rozczesanie wlosow zabezpiecza je przed szarpaniem i uszkodzeniami grzebien przeslizguje sie miedzy wlosami powodujac mniej zniszczen to sa zasady zdrowych wlosow
czyli jak ma się jeszcze maskę na włosach to rozczesac i potem po spłukaniu jeszcze raz??

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-21, 18:48   #3004
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
wlosy czesane podczas jednego mycia tyle razy niszcza sie maska ulatwia rozczesanie wlosow zabezpiecza je przed szarpaniem i uszkodzeniami grzebien przeslizguje sie miedzy wlosami powodujac mniej zniszczen to sa zasady zdrowych wlosow
hmm..nie rozumiem?? no pewnie że po masce się super rozczesują ale nigdy by mi do głowy nie przyszło żeby je rozczesywać z maską bo i po spłukaniu musiałabym to robić 2 raz. a Ty nie rozczesujesz włosów po użyciu maski???
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-21, 18:49   #3005
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia jak położysz z 12% tego syossa to myślę że powinno wyjść podobnie jak na pudle. Może być że odrost będzie bardziej złotawy ale to się będzie wyrównywać z kolejnymi farbowaniami- teraz w sumie też masz odrost żółty i jakoś żyjesz więc ja nie wiem czy taki odrost o ton ciemniejszy to taka straszna tragedia?

Ja się szykuję na szampon isany ale to za jakiś czas bo trzeba zużyć zapasy inaczej tż mnie z domu pogoni bo stoją 4 butle pół litrowe i jedna litrowa fryzjerska do tego mam 5 masek
miejsca w łazience-brak

caskada to chcesz powiedzieć że powinno się czesać tylko z maską?
A potem dopiero jak wyschną czy jak? Ale po spłukaniu wodą one będą od nowa poplątane i potem są kołtuny... jak ty to widzisz?

snow raz w tyg. taka kuracja starczy- tak uważam
Stary 2010-10-21, 18:50   #3006
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-termiczne.htm

A maska super

Ewcia dziś juz Ci nie stoi Jest dobrze
Dziekuje To skusze sie chyba na to ale to na poczatku listopada Ale powiedz mi czy przed tym jeszcze stosowac cos termoochronnego? Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
cascada ja nigdy nie rozczesuje z maską, bo dla mnie to bez sensu tak jak napisała infatuated od razu po tym jak ściągne ręcznik to dobrze się rozczesują, ale jak np. chcę je za jakąś godzine przeczesac to wtedy się tak ciągną i dośc trudne jest to do zrobienia, ale staram się delikatnie i ok mi włosy strasznie długo schną, jakieś 4 godziny tak do końca...żeby były całkowicie suche

Snow zamierzam chyba raz na tydzień w sobotę wieczorem nałoże i rano w niedzielę zmyje, bo tak w tygodniu rano bym nie zdążyła tego zrobic, a poza tym ja nie używam suszarki to byłoby ciężko

infatuated no właśnie też mnie to dziwi...

Agatau dzięki
No ja tez dokladnie w ten sam dzien bym mogla go klasc

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Powiem Ci tak-ja olejowałam jakiś czas, najpierw mega regularnie, 2x w tyg, na całą noc - na zmianę olejem kokosowym, ryconowym i ze słodkich migdałów olejek podgrzewałam i dopiero na włosy, potem zawijałam w torebke foliowa lub termokap (dołączony do masek biovax) lekko podgrzewałam suszarką i na to czapka trochę zachodu było
potem już mniej..a teraz nie mam czasu się w to bawić i jakoś nie zauważyłam różnicy żeby nagle mi się zaczeły łamać itd. w sumie działanie ani na plus ani na minus na początku oczywiście sobie wmawiałam że oo jakie miękkie, nawilżone, hehe wydaje mi się że to był efekt placebo
ale możesz spróbować wg mnie dobre maski to podstawa regeneracji włosa
o dziekuje, wiesz ten olej nie jest drogi to chyba sie skusze w wolniejszy dzien bede klasc i zobaczymy czy bedzie to warte zachodu. A to ten parachute tez trzeba podgrzac? Jaka on ma konsystencje? Bo ja to zielona w tym jestem

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-21, 18:52   #3007
Agatau88
Zakorzenienie

snowhitee absolutnie nic wiecej. To mleczko robi za regeneracje, ochrone przed temperaturą i wizualną poprawe.
Ale niech sie jeszzcze Yatamanka wypowie na temat tego mleczka bo zaupiła go wczoraj
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-21, 18:54   #3008
caskada
Zakorzenienie

dziewczyny najlepiej czesac z maska i potem jak sa suche w waszym przypadku bo widze ze macie wiekszosc proste wlosy mokre sa strasznie wrazliwe na uszkodzenia
jesli sie tyczy mnie to zupelnie inna sprawa bo ja czeszcze tylko jak mam maske i to wszystko wlosy przeczesuje palcami ew pozniej
Stary 2010-10-21, 18:56   #3009
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
o dziekuje, wiesz ten olej nie jest drogi to chyba sie skusze w wolniejszy dzien bede klasc i zobaczymy czy bedzie to warte zachodu. A to ten parachute tez trzeba podgrzac? Jaka on ma konsystencje? Bo ja to zielona w tym jestem
parachute wyciśniesz z butelki bez podgrzania bo on ma taką pólpłynną konstystencje ja podgrzewałam go i był jak woda wtedy ale to dlatego ze gdzieś przeczytałam taki ciepły olej lepiej wnika i działa niż zimny ile prawdy w tym to nie wiem
wysuszyłam włosy i odżywka z isany stanie się moją ulubioną i to za taką smieszną cenę
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-21, 18:57   #3010
EwCiA000
Zadomowienie

Snow to jak zakupisz to będziemy miały sobotnie olejowanie

Bunny to za miesiąc się zgłoszę to mi powiesz wszystko co i jak i ile i jak tą 12 rozcieńczyc żeby dac na całośc żeby wyrównało z odrostem

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-21, 18:58   #3011
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia jak położysz z 12% tego syossa to myślę że powinno wyjść podobnie jak na pudle. Może być że odrost będzie bardziej złotawy ale to się będzie wyrównywać z kolejnymi farbowaniami- teraz w sumie też masz odrost żółty i jakoś żyjesz więc ja nie wiem czy taki odrost o ton ciemniejszy to taka straszna tragedia?

Ja się szykuję na szampon isany ale to za jakiś czas bo trzeba zużyć zapasy inaczej tż mnie z domu pogoni bo stoją 4 butle pół litrowe i jedna litrowa fryzjerska do tego mam 5 masek
miejsca w łazience-brak

A potem dopiero jak wyschną czy jak? Ale po spłukaniu wodą one będą od nowa poplątane i potem są kołtuny... jak ty to widzisz?

snow raz w tyg. taka kuracja starczy- tak uważam
ok dziekuje

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jutro potraktuję złotko fioletowym szamponem a potem nałożę mleczko. Normalnie mam lśniące włoski i szczerze powiedziawszy nastawiam się, że po mleczku będą jak lustro to opiszę jak wrażenia

dziś widziałam w sklepie dziewczynę ze złotkiem na odrostach takim jak u mnie - i nawet nie wyglądało to tak źle..
a potem stałam przed półką z farbami ze 20 minut, aż ochroniarz zaczął się kręcić.. Chyba taki syndrom mają i wszyscy się tak samo zachowują

Nawet zawiesiłam chwilkę oko na tym castingu (zdjęcie) ale sama nie wiem Kombinacje alpejskie urządzam, aż sama się na siebie wściekam, że tak kombinuję..
ok to tez bede czekac na opinie A nad tym castingiem to nawet sie nie zastanawiaj, wychodzi strasznie buro i ciemno.

Cytat:
snowhitee absolutnie nic wiecej. To mleczko robi za regeneracje, ochrone przed temperaturą i wizualną poprawe.
Ale niech sie jeszzcze Yatamanka wypowie na temat tego mleczka bo zaupiła go wczoraj
ok kurde to taki wszechmogacy ten kosmetyk -> musze go miec hah tylko nie wiem jak TZ na to zareaguje jak to ponad stowke kosztuje

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-21, 18:58   #3012
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
dziewczyny najlepiej czesac z maska i potem jak sa suche w waszym przypadku bo widze ze macie wiekszosc proste wlosy mokre sa strasznie wrazliwe na uszkodzenia
jesli sie tyczy mnie to zupelnie inna sprawa bo ja czeszcze tylko jak mam maske i to wszystko wlosy przeczesuje palcami ew pozniej
ok widze ze masz 3a, ja mam 2b i musze rozczesać włosy po myciu, bo inaczej to by było zle
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-21, 19:00   #3013
Agatau88
Zakorzenienie

Mi bardzo pasuje, ale poczytaj opinie innych osob. I niech Yatamanka sie wypowie
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-21, 19:02   #3014
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
dokładnie jak mówisz. Po spłukaniu są poplątane i jak by wyglądały gdyby takie wyschły. W moim przypadku chyba falowane splątane strąki.
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-21, 19:04   #3015
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
parachute wyciśniesz z butelki bez podgrzania bo on ma taką pólpłynną konstystencje ja podgrzewałam go i był jak woda wtedy ale to dlatego ze gdzieś przeczytałam taki ciepły olej lepiej wnika i działa niż zimny ile prawdy w tym to nie wiem
wysuszyłam włosy i odżywka z isany stanie się moją ulubioną i to za taką smieszną cenę
ok dziekuje, to pewnie tez sprobuje troche podgrzac w mikrofali a na co dzien trzyma sie go w lodowce?

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Snow to jak zakupisz to będziemy miały sobotnie olejowanie

Bunny to za miesiąc się zgłoszę to mi powiesz wszystko co i jak i ile i jak tą 12 rozcieńczyc żeby dac na całośc żeby wyrównało z odrostem
no no zamowie ale chyba bede mogla odebrac osobiscie bo widze ze jeden sprzedawca jest z Wawy, nawet niedalego mojej ulicy i ma odbior osobisty

Cytat:
Mi bardzo pasuje, ale poczytaj opinie innych osob. I niech Yatamanka sie wypowie
ok poczytam

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-21, 19:04   #3016
HopeMAGDA
Rozeznanie

dziewczynki używała któras z was tej farby .Bunny co wyjdzie na tych moich jasnych i takich zżółciałych pod spodem jak mam?

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-10-21, 19:06   #3017
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
ok dziekuje

ok to tez bede czekac na opinie A nad tym castingiem to nawet sie nie zastanawiaj, wychodzi strasznie buro i ciemno.

ok kurde to taki wszechmogacy ten kosmetyk -> musze go miec hah tylko nie wiem jak TZ na to zareaguje jak to ponad stowke kosztuje
Dziekuję, że mnie odwróciłaś od złego

A co do Cementu to poszukaj na allegro będzie na pewno taniej niż w hurtowni. Ja jeszcze chciałam kupić Loreala absolut repair ale jak mi pani wyskoczyła, że 75 zł to mało się nie przewróciłam
Pocieszam się, że mam jeszcze kilo anti age więc na razie wystarczy Prędzej klipy kupię - tylko jeszcze za krótkie kłaczki mam ale czekam cierpliwie
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-21, 19:08   #3018
blond bunny
Zakorzenienie

Dobra raz kozie śmierć
ja mam włosy kręcone/falowane na długości dość mocno.
Idę myć włosy- rozczeszę z maską a potem dopiero po wyschnięciu i zobaczymy. Najwyżej sobie połowę wyrwę. Napisze wam jak mi poszło jutro- bo jutro dopiero wyschną a schną koło 6 godzin...
Stary 2010-10-21, 19:09   #3019
caskada
Zakorzenienie

a ja nie czesze wcale tzn nie uzywam grzebienia sluza mi do tego moje paluszki
dziewczyny cos mi sie wydaje ze niektore z was macie falki tylko rozczesujecie stad te koltuny i wrazenie sianka bo wlos falowany ma inna strukture niz prosty jak drut
no ale rozumiem upodobania i podziwiam i tak wasze wloski bo sa naprawde zadbane
bunny masz krecone/falowane??? a nie widac ...prostujesz czy jak??

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-10-21 o 19:11
caskada jest offline  
Stary 2010-10-21, 19:11   #3020
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
ok dziekuje, to pewnie tez sprobuje troche podgrzac w mikrofali a na co dzien trzyma sie go w lodowce?
Jak miałam Olej Vatiki w buteleczce to wstawiałam ją do miski z ciepłą woda z kranu i to wystarczało. Teraz mam w słoiczku i tak pachnie kokosem w całym mieszkaniu jak olejuję włoski I jest mi wygodniej bo biorę łyżkę wyjmuję i rozcieram w rękach i tak nakładam. Słoiczek stoi w pokoju na co dzień.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Dobra raz kozie śmierć
ja mam włosy kręcone/falowane na długości dość mocno.
Idę myć włosy- rozczeszę z maską a potem dopiero po wyschnięciu i zobaczymy. Najwyżej sobie połowę wyrwę. Napisze wam jak mi poszło jutro- bo jutro dopiero wyschną a schną koło 6 godzin...
Ah kiedyś jak miałam włosy do łopatek i grube to też potrzebowały całą noc by wyschnąć Zazdroszczę Ci tych długasków
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-21, 19:18   #3021
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Dziekuję, że mnie odwróciłaś od złego

A co do Cementu to poszukaj na allegro będzie na pewno taniej niż w hurtowni. Ja jeszcze chciałam kupić Loreala absolut repair ale jak mi pani wyskoczyła, że 75 zł to mało się nie przewróciłam
Pocieszam się, że mam jeszcze kilo anti age więc na razie wystarczy Prędzej klipy kupię - tylko jeszcze za krótkie kłaczki mam ale czekam cierpliwie
Pewnie kupie na all ale powiem Ci ze mam taki jeden sklepik niedaleko, gdzie ceny sa niewiele wyzsze od tych z allegro razem z przesylka, przykladowo kupilam ta maske matrixa i placilam 42zl, ta sama na all kosztowala razem z wysylka 38zl z groszami, takze roznica 3zl a przynajmniej moglam pomacac Zobacze tak jaka cena i najwyzej zakupie na all

Cytat:
Jak miałam Olej Vatiki w buteleczce to wstawiałam ją do miski z ciepłą woda z kranu i to wystarczało. Teraz mam w słoiczku i tak pachnie kokosem w całym mieszkaniu jak olejuję włoski I jest mi wygodniej bo biorę łyżkę wyjmuję i rozcieram w rękach i tak nakładam. Słoiczek stoi w pokoju na co dzień.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Ah kiedyś jak miałam włosy do łopatek i grube to też potrzebowały całą noc by wyschnąć Zazdroszczę Ci tych długasków
ok dziekuje za rady I dobrze czytalam ze do zmywania olejow najlepszy jest szampon z sls? Jak tak to kupie chyba ten pokrzywowy Eva, juz dzis upatrzylam go w naturze na drugim miejscu w skladzie ma wlasnie sls i czytalam ze fajnie zmywa.

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-21, 19:19   #3022
infatuated
Zakorzenienie

[QUOTE=caskada;22802705]a ja nie czesze wcale tzn nie uzywam grzebienia sluza mi do tego moje paluszki
dziewczyny cos mi sie wydaje ze niektore z was macie falki tylko rozczesujecie stad te koltuny i wrazenie sianka bo wlos falowany ma inna strukture niz prosty jak drut
no ale rozumiem upodobania i podziwiam i tak wasze wloski bo sa naprawde zadbane
QUOTE]

ok, to zerknij prosze -to są fale czy loki?? kolor ciemny bo to fotka z zeszłego roku.. jak przez dłuższy czas pozwalałam im wysychać naturalnie, bo teraz tylko suszara i prostownica no i mniej się chcą kręcić
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-21, 19:25   #3023
HopeMAGDA
Rozeznanie

HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-10-21, 19:32   #3024
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Pewnie kupie na all ale powiem Ci ze mam taki jeden sklepik niedaleko, gdzie ceny sa niewiele wyzsze od tych z allegro razem z przesylka, przykladowo kupilam ta maske matrixa i placilam 42zl, ta sama na all kosztowala razem z wysylka 38zl z groszami, takze roznica 3zl a przynajmniej moglam pomacac Zobacze tak jaka cena i najwyzej zakupie na all

ok dziekuje za rady I dobrze czytalam ze do zmywania olejow najlepszy jest szampon z sls? Jak tak to kupie chyba ten pokrzywowy Eva, juz dzis upatrzylam go w naturze na drugim miejscu w skladzie ma wlasnie sls i czytalam ze fajnie zmywa.
To fakt czasem się zdarzy i jak najbardziej jeśli masz taką możliwość to kupuj "na żywo"... ja też wole pooglądać, podotykać zanim kupię

A co do szamponiku to przyznam się, że nie spotkałam się jeszcze z szamponem bez SLS Nawet J&J Lawendowy który stoi u mnie na półce ma owe SLS-y
W każdym razie włosy olejowane myłam Pharmacerisem czerwonym lub Fioletowym Joanny - i oba bez problemu spłukiwały

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dziewczynki używała któras z was tej farby .Bunny co wyjdzie na tych moich jasnych i takich zżółciałych pod spodem jak mam?
Może mi się uroiło ale wydaje mi się, że ifrit tego używała
A włoski jak Ci zżółkły to spróbuj fioletowym umyć.
Generalnie ta farba z tego co się orientuję mocno rozjaśnia. A Ty nie używałaś ostatnio Londy ?
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-21, 19:33   #3025
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
3str wstecz odpisala Ci kedud86 odnosnie tej farby. Od siebie moge dodac, czytalam kilka opini, ze wychodzi mocno popielato.

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-21, 19:38   #3026
blond bunny
Zakorzenienie

Hope magda no wyjdzie ci jasny blond popielaty
A serio to nie wiem. Nie wiem jaką ma wodę ta farba? Jaki ty masz poziom?-ciężko mi spamiętać wszystkie tutejsze wizażanki
To trwała farba? Wszystko zależy jak bardzo żółte masz włosy...próbuj będzie co będzie.
Stary 2010-10-21, 19:43   #3027
HopeMAGDA
Rozeznanie

dzięki

HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-10-21, 19:45   #3028
xLADYx
Zakorzenienie

Blond Bunny mogłabyś zerknąć na stronkę 99 tam wklejałąm zdjątko farbki któą dziś kupiłam i swój "odrost" chciałabym ej pofarbować myślisz że da mi taki efekt przybliżony do xxl czystej platyny? bo przyciemnić to nie przyciemni co nie? kurczę bo ja to w ogóle się nie znam na farbach.Byle nie wyszło popielato ani nic bo ja się źle czuję w popielach
xLADYx jest offline  
Stary 2010-10-21, 19:49   #3029
ifrit
Zadomowienie

ja uzywałam 01 naturalny blond bardzo jasny
ale moja kolezanka nałozyła popiel i miała gołabkowy kolor zamiast popielii
Stary 2010-10-21, 20:00   #3030
HopeMAGDA
Rozeznanie

hmm....a nie orientujecie sie czy można w rossmanie wymienić farbke?

HopeMAGDA jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości