Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-21, 20:14   #3031
xLADYx
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

masz paragon? zalezy od ekspedientki pewnie
xLADYx jest offline  
Stary 2010-10-21, 20:18   #3032
HopeMAGDA
Rozeznanie

mam własnie i myśle czy mi wymienią na inna

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-10-21, 20:20   #3033
snowhitee
Zakorzenienie

No pewnie zalezy od ekspedientki, usmiechnil sie ladnie, jak masz paragon to moze wymienia

Dziewczyny ale macie sile perswazji polecialam do rossmana i kupilam ta odzywke isany z olejkiem z babassu nie wiem po cholere mi kolejna w lazience - chyba do kolekcji ale dzis jej wyprobuje bo mnie infatuated pokusila No i do dzis tylko jest w promocji wiec nie moglam nie skorzystac kupilam tez na zapas jedwab biosilka.

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-21, 20:36   #3034
Agatau88
Zakorzenienie

A ja mam jedwab z Joanny, uzywam czasem i bardzo mi sie podoba. Pieknie pachnie
Oj Dziewczynki już nie mogę sie doczekac jak zrobię odrosty Nie wiem ile jeszcze bede czekala
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-21, 20:39   #3035
xLADYx
Zakorzenienie

no fajnie ze jest ta promocja w rossmanie na jedwab biosilka też się dzisiaj obkupiłam kupiłam sobie jeszcze odżywkę biosilka silver lights i szampon ale ciągle się zastanawiam czy farbować kusi mnie strasznie czy poczekać na większy odrost dziewczyny pomocy
xLADYx jest offline  
Stary 2010-10-21, 20:52   #3036
Agatau88
Zakorzenienie

A ile centym masz odrost?

Juz widzę, około 1 cm ale bardzo jasny, mysle ze kazda farba Ci zlapie Jak chcesz to rób Ja tez bym juz robila jakbym nie myslala o refleksach na które trzeba miec odrost około 2cm

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-21 o 21:03
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-21, 21:18   #3037
xLADYx
Zakorzenienie

poczekam teraz już na noc nie będę robiła z rana sobie jutro zrobię...... czytałam że ta farba co kupiłam ślicznie pachnie owocami aż nie mogę się doczekać żeby sprawdzić
xLADYx jest offline  
Stary 2010-10-21, 21:39   #3038
blond bunny
Zakorzenienie

Lady oczywiście ze wyjdzie ci ta farbka. Tylko ona jest bardzo żółta chcesz taki kolor? Ja ją oglądałam na testerze i kolor trochę kurczakowy wychodzi...

Umyłam włosy i podsuszyłam suszarką. Wrażenia? Mam na głowie skołtunioną szopę Mam nadzieję że chociaż jutro da się to rozczesać.

ja prostuję włoski na szczotce i suszarką jak tego nie zrobię to mam włoski jak shakira kiedyś w teledyskach- takie falo-loki rozwalone i jak skołtunione- moja mama nazywa to rozkręconą trwałą-moim zdaniem brzydkie...
Stary 2010-10-21, 21:46   #3039
xLADYx
Zakorzenienie

Blond Bunny ojej to nie beda biale juz tylko zółte całe załamałam się
ten kolor co mialam na zdjeciu z odrostem to mi taki wyszedł po E20 palette.
xLADYx jest offline  
Stary 2010-10-21, 22:05   #3040
snowhitee
Zakorzenienie

Dziewczynki wklejam zdj swoich wlosow po umyciu i wysuszeniu (bez wyciagania na szczotke) jaki mam typ wedlug Was? Jak schna same to ten skret jest delikatnie mocniejszy

Aaaa jestem po uzyciu tej odzywki z Isany - rzeczywiscie jest swietna i to za taka cena wloski mieciutkie ogolny efekt porownywalny do odzywki z ce-ce

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-21, 22:11   #3041
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki wklejam zdj swoich wlosow po umyciu i wysuszeniu (bez wyciagania na szczotke) jaki mam typ wedlug Was? Jak schna same to ten skret jest delikatnie mocniejszy

Aaaa jestem po uzyciu tej odzywki z Isany - rzeczywiscie jest swietna i to za taka cena wloski mieciutkie ogolny efekt porownywalny do odzywki z ce-ce
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-21, 22:15   #3042
ifrit
Zadomowienie

Cytat:

tez ja tez uzywam swietny produkt

sliczne włoski
Stary 2010-10-21, 22:41   #3043
kaska222
Moderator

Cytat:

Ale masz sliczne wlosy,a kolor piekny taki naturalny jasny blond(möj wymarzony).
Mozesz napisac jaki masz z natury odcien i jak doszlas do blondu.Niewiem czy juz pisalas w tym wätku czy w zeszlym,jesli tak to przeszukam...
Ladny bylby jeszcze efekt gdybys po umyciu i wyczesaniu ugniatala recami.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2010-10-21, 22:43   #3044
snowhitee
Zakorzenienie

Dziekuje Ktos sie zna na tych skretach?

Kaska222 dziekuje po umyciu i uczesaniu to ja szybciutko susze i prostuje niestety ale nie moge sie przekonac do moich naturalnych wlosow... Kolor na zdj jest delikatnie przeklamany bo robiony w sztucznym swietle, najbardziej oddaje moj kolor zdj w albumie Kolor naturalny mam sredni blond, zawsze farbowalam sie na jasne blondy, raz strzelilo mi cos do glowy i zostalam czarnulka no i pozniej placz bo chce byc znowu blondi, zrobilam sobie sama dekoloryzacje, potem chodzilam juz do fryzjera na balejaz i tak wlasnie balejazami zeszlam do blondu i zaczelam robic sama farbami Robie stockholmem, z poczatku kombinowalam stockholm + pasemka z wierzchu n&e 522 ale juz mi przeszlo. Ostatnio zdradzilam swoja farbe dla garniera, cale szczescie ekspresowo sie wyplukal i kolor jest jak dawniej. A w weekend wlasnie czeka mnie farbowanie odrostow, oczywiscie juz stockholmem

Dbam o siebie

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-10-21 o 22:57
snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-21, 23:08   #3045
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:

jaka to jest dokładnie odzywka?
fryz5 jest offline  
Stary 2010-10-21, 23:20   #3046
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jaka to jest dokładnie odzywka?
taka

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-22, 00:17   #3047
malwina2286
Raczkowanie

oooooooooo zgrozo a ja znowu rozjaśniłam zchodzę z czarnych do brązu, kondycja moich włosów jest w opłakanym stanie
Moja fryzjerka poradziła mi żebym na noc wcierała w wilgotne (ponoć jak są wilgotne jest większa chłonność) włosy oliwę z oliwek, najepiej oliwę podgrzać trochę ale nie za dużo, żeby nie była gorąca wetrzeć we włosy za wyjątkiem skóry głowy, załorzyć jakiś czepek, a na to jeszcze jakąś starą zimową czape żeby utrzymać ciepło i położyć się spać. rano myjemy porządnie główkę i gotowe.
Polecam włosy po tym są lśniące i miłe w dotyku ale odradzam zbyt częstego praktykowania tej metody żeby nie przetłuścić włosów.
Pozdrawiam
malwina2286 jest offline  
Stary 2010-10-22, 07:44   #3048
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
taka
Też kupiłam Isane ale czerwoną, do farbowanych to jest miód nie odżywka i za pare zł

Snow, mówiłam Ci już, że boskie masz te włosy?
Jak Ty je wychodowałaś, takie lśniące, zdrowe? Chyba wszystkie jak tu leci siedzimy i gapimy się z zachwytem na te zdjęcia Twoje
A może Ty masz jakiś magiczny eliksir na nie? no, przyznaj się

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hej hej DZIEWCZYNY !

Dzis mija 1,5 tygodnia od mojego ostatniego farbowania - LONDA nr 89
jak widac kolor się całkowicie wypłukał a raczej chłod tamtego koloru i jest teraz taki jak na zdjęciach.

Moje pytanie-robić coś z tym czy pochodzić jeszcze?

fotki z komórki, bez lampy, przy oknie. Kolor w 99% odzwierciedla rzeczywistość
No niestety, ta Londa to taka zmora Kolor długo na włosach nie zostaje.
Ale u Ciebie i tak bardzo ładnie to wygląda tak naturalnie.
U mnie jak się wypłukała, to widać było żółto-złoty odrost, który przed Londą traktowałam Palettą. Także ja jej ze względu na trałość nie polece ale kolor od razu po aplikacji bardzo mi się podobał.
Jednakże nie jest to farbka dla szatynek, które muszą się ratować podkładami

Ja na Twoim miejscu bym tak pochodziła Szkoda katować włoski niepotrzebnie, bo jest ładnie, tak jak mówiłam naturalnie
A 8.13 w Twoim przypadku się nie sprawdziła? Masz może zdjęcie tego pasemka jak Ci kolor wyszedł? Rozcieńczałaś wodę? Nie wiem czy o tym pisałaś, jak tak to sorki, ale mogłam przeoczyć

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ewcia z masek silnie dzialajacych to masz tylo anti age, do tego ta herbal i gliss kur, jak dla mnie na potrzeby moich wlosow byłoby za mało. Ale ja mialam wlosy naperawde poniszczone i spalone.
Nie każdemu odpowiada to samo. Ja uzywam (oczywiscie na zmiane i nie za czesto):
- oleju kokosowego
- maski Absolut Repair
- maski Wax L'biotica
- maski Gloria
- maski Matrix
- maski Joanna miod i mleko
- spray Gliss kur
- joanna na koncowki
- mleczko bez spłukiwania Loreal Absolut Repair
- kerastase na ciepło termoochronny
- szampon dziecięcy
itd.
Nie powinno się uzywac ciagle jednej tej samej maski, na pewno nie co mycie, po bo jakims czasie wlosy staja sie sztywne, obciążone, to wynika z moich doswiadczen, ale podkreslam MOIM WŁOSOM TO NIE SLUZY.
Duzo tego mam nazbierane, ale czesto oczyszczam wlosy z silikonow, dawkuje maski i zuzywaja mi sie srednio w ciagu pol roku jedna
A z tego co wiem wlosy się przyzwyczajają i nalezy uzywac roznych rzeczy, żeby jednak dostarczać składniki

Dziewczyny polećcie jakiś dobry szampon oczyszczający z silikonów.
Ale skład salon pielęgnacji mogłabyś otworzyć
ja to mam dwie maseczki na zmiane używane, no i teraz jeszcze trzecią - Marion do blondu, ale to w saszetkach 4sztuki, wiec szybko zużyję

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-22, 07:46   #3049
blond bunny
Zakorzenienie

Snow śliczne zadbane włoski

dziewczyny co wy mi tu mówicie że isana to takie objawienie? I dopiero teraz o tym się dowiaduję jak wczoraj byłam w rossie?! jak dziś jeszcze tam pójdę to zbankrutuję tż mnie wygoni... kolejna odżyweczka...
ale skoro jest taka świetna... :roll eyes:

Jestem już po porannym rozczesaniu i powiem wam że ... było nieźle
Na pewno wyrwałam dużo mniej włosów niż zwykle. Na pewno też robiłam to wolniej i mniejsze pasma z początku czesałam no i na siłę nie wyrywałam jak to się czasem zdarza gdy mi nerwy puszczą.
Rozczesały się łatwo, są śliskie i mają mega objętość
Generalnie fale po rozczesaniu gdzie-niegdzie zostawiły swoje zarysy ale płaszczyzna jest gładka- nie ma siana ani strąków.
Myślę że to dlatego że jak rozczesuję włosy z maską to doprowadzam maskę na każdy włosek- a jak tylko nakładałam i spłukiwałam to ta maska nie wszędzie dochodziła i stąd potem kołtuny. Dziś żadnego kołtuna nie miałam.
Może nawet zostanę przy tej metodzie caskady, jak jeszcze spróbuje na innych kombinacjach szamponów i masek i się sprawdzi.
Wczoraj robiłam na fioletowym szamponie joanny i niebieskiej masce herbala i jest git
Także polecam bez żadnych obaw.
Stary 2010-10-22, 08:27   #3050
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
w sumie to na takie
co myślicie?
Ale masz jasne naturalki pozazdroscić

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Snow śliczne zadbane włoski

dziewczyny co wy mi tu mówicie że isana to takie objawienie? I dopiero teraz o tym się dowiaduję jak wczoraj byłam w rossie?! jak dziś jeszcze tam pójdę to zbankrutuję tż mnie wygoni... kolejna odżyweczka...
ale skoro jest taka świetna... :roll eyes:

Jestem już po porannym rozczesaniu i powiem wam że ... było nieźle
Na pewno wyrwałam dużo mniej włosów niż zwykle. Na pewno też robiłam to wolniej i mniejsze pasma z początku czesałam no i na siłę nie wyrywałam jak to się czasem zdarza gdy mi nerwy puszczą.
Rozczesały się łatwo, są śliskie i mają mega objętość
Generalnie fale po rozczesaniu gdzie-niegdzie zostawiły swoje zarysy ale płaszczyzna jest gładka- nie ma siana ani strąków.
Myślę że to dlatego że jak rozczesuję włosy z maską to doprowadzam maskę na każdy włosek- a jak tylko nakładałam i spłukiwałam to ta maska nie wszędzie dochodziła i stąd potem kołtuny. Dziś żadnego kołtuna nie miałam.
Może nawet zostanę przy tej metodzie caskady, jak jeszcze spróbuje na innych kombinacjach szamponów i masek i się sprawdzi.
Wczoraj robiłam na fioletowym szamponie joanny i niebieskiej masce herbala i jest git
Także polecam bez żadnych obaw.
Bunny, Isana to nowe odkrycie tego wątku
TŻ nie wygoni, paragon pokażesz to Ci cmoka da, żeś taka oszczędna nie wydajesz na odżywkę 20 zeta tylko 3
Ja mam czerwoną, ale zamierzam i inne przetestować jak mi życia na to starczy Chyba wszystkie to takie perełki

A co do tego czesania z maską - nigdy tak nie robiłam, ale jak widać siedzenie z Wami dużo daje, wiele się człowiek uczy i też tak popróbuje
W prawdzie, nie mam problemu z rozczesywaniem, ale tak jak piszesz Bunny, maska ma wtedy możliwość znaleźć się na większości włosów, a nie tak po łepkach

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny oceńcie jak wyglądają moje włosy, schły same, zdjęcia robione przed chwilą, zrobiłam wyższy kucyk i niższy i rozpuszczone oczywiście.
Ewcia i tutaj kucyk juz dużo lepiej wyglada nie sterczy jak wczesniej.
I jak na takie jasniutkie włoski naprawde wyglądają na zdrowe. Widać, że dbasz o nie jak się da
Ciekawa jestem jak ten olej sie będzie sprawował

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-22, 09:42   #3051
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
taka
Ja ta odżywkę kupiłam specjalnie do zmywania olejów i masek samoróbek.Wiedz polecam Ci jak już przyjdzie czas zmywania oleju to zmocz najpierw włoski lekko pomasuj i nałóż kawałek po kawałku na włoski pomasuj chwile ażeby odżywka wszędzie weszła i opłukaj.Umyj główkę szamponem i gotowe.Czasami jedno krotne mycie olejów szamponem nie daje dobrego efektu i dopiero po wysuszeniu widać ze nie są dokładnie umyte.Dlatego polecam ta metodę naprawdę świetna a i dodatkowo chroni włoski przed nadmiernym wysuszeniem przed szamponem.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Idę myc włoski i wypróbuje ta odzywkę zobaczę jak się spisze.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-22, 09:44   #3052
EwCiA000
Zadomowienie

Snow, ale dobrze Ci, że możesz osobiście odebrac
to i ja się może skuszę na tą odżywkę isany
a co polecasz na końcówki żeby nie wysuszało??
ahh te Twoje włoski ale masz je piękne naturalne

infatuated, ale masz piękne włoski

enchanted też jestem ciekawa jak ten olej się sprawdzi

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-22, 10:00   #3053
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Idę myc włoski i wypróbuje ta odzywkę zobaczę jak się spisze.
I następna posiadaczka Isany
Testuj, testuj pewnie i u Ciebie się sprawdzi

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-22, 10:02   #3054
buahhot
Marcelover ♥♥♥

ja też używam odzywek isany tych, ktore wkleila snow wczoraj kupiłam kolejna rozowa

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-22, 10:24   #3055
xLADYx
Zakorzenienie

_eNchaNted_ niby jasne ale jakieś bez wyrazu były to musiałam zacząć eksperymentować a teraz chciałabym je z powrotem

Oj dziewczyny a ja dalej mam dylemat czy farbować tą farbą czy nie

Blond Bunny muszę się przyznać że troszkę się przestarszyłam tego co mi napisałaś.
Powiedz kochana czy na moje włosy też jest ryzyko że wyjdą zółto?
To jest w ogóle jakiś krem ale czy rozjaśniający ? Ja się kompletnie nie znam

Dziewczynki czy któraś z Was farbowała tym essenitial color 205?
xLADYx jest offline  
Stary 2010-10-22, 10:31   #3056
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
_eNchaNted_ niby jasne ale jakieś bez wyrazu były to musiałam zacząć eksperymentować a teraz chciałabym je z powrotem

Oj dziewczyny a ja dalej mam dylemat czy farbować tą farbą czy nie

Blond Bunny muszę się przyznać że troszkę się przestarszyłam tego co mi napisałaś.
Powiedz kochana czy na moje włosy też jest ryzyko że wyjdą zółto?
To jest w ogóle jakiś krem ale czy rozjaśniający ? Ja się kompletnie nie znam

Dziewczynki czy któraś z Was farbowała tym essenitial color 205?
To spróbuj na pasemku gdzieś pod spodem włosów.Co Ci zależy.A ja myślę ze właśnie wyjdzie Ci ładnie bo masz bardzo jasne włoski swoje naturalne.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-22, 10:33   #3057
rabbitka
Rozeznanie

Cześć Dziewczyny, nałożyłam n&e522 na ten mój nieszczęsny odrost i średnio zadziałał... trzymałam 50minut. Nie jest taki rudy, bardziej złotawy,może się trochę stonuje. Wy tu wszystkie zachwalacie odżywkę isany, a ja u sibie jej nie dostanę, bo rossmana nie ma.. ale wczoraj na pocieszenie kupiłam sobie szampon L`OREAL LISS ULTIME bo wyszukałam go w bardzo korzystnej cenie i będę testować
SnowTwoje włosy są CUDNEEE!

18.6.14

rabbitka jest offline  
Stary 2010-10-22, 10:35   #3058
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
I następna posiadaczka Isany
Testuj, testuj pewnie i u Ciebie się sprawdzi
Juz przetestowałam.I jest bosko.Tylko obawiam się co będzie jutro.Zawsze moje włoski wytrzymywały dwa dni świeżutko.Okaże się jutro,jak będą się otłuszczać to niestety nie będzie dla mnie.Musze powiedzieć ze maski i odzywki bez silikonów właśnie otrzymywały moje włosy dwa dni świeże.Zobaczymy jak będzie z Issana.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-22, 10:36   #3059
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, nałożyłam n&e522 na ten mój nieszczęsny odrost i średnio zadziałał... trzymałam 50minut. Nie jest taki rudy, bardziej złotawy,może się trochę stonuje. Wy tu wszystkie zachwalacie odżywkę isany, a ja u sibie jej nie dostanę, bo rossmana nie ma.. ale wczoraj na pocieszenie kupiłam sobie szampon L`OREAL LISS ULTIME bo wyszukałam go w bardzo korzystnej cenie i będę testować
SnowTwoje włosy są CUDNEEE!
no to powiem Ci, że mój syoss już sobie lepiej poradził
a może daj na odrost tak jak dziewczyny radziły szmapon z joanny fioletowy??

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-22, 10:49   #3060
cynamonowaania
Zakorzenienie

Cytat:
No pewnie zalezy od ekspedientki, usmiechnil sie ladnie, jak masz paragon to moze wymienia

Dziewczyny ale macie sile perswazji polecialam do rossmana i kupilam ta odzywke isany z olejkiem z babassu nie wiem po cholere mi kolejna w lazience - chyba do kolekcji ale dzis jej wyprobuje bo mnie infatuated pokusila No i do dzis tylko jest w promocji wiec nie moglam nie skorzystac kupilam tez na zapas jedwab biosilka.

Odżywka isana z olejkiem Ja 3 kupilam na zapas-bo przecież promocja
cynamonowaania jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości