Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-24, 20:37   #3331
EwCiA000
Zadomowienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Ewcia jak myslisz czy ta moją żółć rozjasni jakaś palett....?może tylko na te żółte partie włosów bym nałożyła,kurcze ale pewnie tez bedą sie rózniły od reszty.albo przeczekac jak bedzie odrost hmm...coś musze pomyśleć.
skoro masz żółte to myj szamponem z joanny regularnie jak na razie i poczekaj na odrost, a może połóż szamponetkę z palette mroźny blond, ale nie wiem czy to pomoże...

Infatuated zmęczyłam sie samym patrzeniem na nich, ale od jutra zaczynam, moim zdaniem bardzo fajny trening a pomógł Ci dużo??

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-24 o 20:39
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-24, 20:40   #3332
HopeMAGDA
Rozeznanie

dzieki coś wymysle,ach co my mamy z tymi włoskami,jeszcze troche i pewnie mi tez cierpliwośc sie skończy i bede przyciemniać ale szkoda mi tak walczyłam zeby miec jasne no i tyle włoski już przeszły....... A może któraś z dziewczyn coś mi doradzi bardzo prosze.

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-10-24, 20:57   #3333
agnesuk
Wtajemniczenie

Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no tego się nie spodziewałam:ee k: Matko jedyna!! wklejaj zdjęcia i to już kochana!!!
hehe ja też się nie spodziewałam
jest ryzyko jest zabawa hehe

oto zdjęcia - słucham ocen :P wiem piękną mam twarz ^^

Edytowane przez agnesuk
Czas edycji: 2010-10-24 o 20:59
agnesuk jest offline  
Stary 2010-10-24, 21:04   #3334
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość

Tak bez twarzy to ciezko ocenic w ktorych Ci lepiej Wazne jak Ty sie czujesz. Ale masz strasznie przesuszone wlosy z tego co widac na zdj.

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-24, 21:10   #3335
agnesuk
Wtajemniczenie

Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk

wiem,ze cięzko bez twarzy ...

lepiej w czarnych się czuje. są strasznie zniszczone przez rozjasnianie. teraz o nie bardzo zadbam

agnesuk jest offline  
Stary 2010-10-24, 21:18   #3336
xLADYx
Zakorzenienie

Dziewczyny która to dokładnie była ta odzywka do włosów z isany , którą tak zachwalałyście
Albo w ogóle coś dobrego do suchych włosków oprócz tych z biosilka i syossa bo już posiadam
xLADYx jest offline  
Stary 2010-10-24, 21:28   #3337
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dzieki coś wymysle,ach co my mamy z tymi włoskami,jeszcze troche i pewnie mi tez cierpliwośc sie skończy i bede przyciemniać ale szkoda mi tak walczyłam zeby miec jasne no i tyle włoski już przeszły....... A może któraś z dziewczyn coś mi doradzi bardzo prosze.
Ja na Twoim miejscu to albo bym położyła na to ten odcień który kładłaś po długości żeby się wyrównało. Chyba, że znajdziesz siłę wewnętrzną w sobie i odczekasz jeszcze troszkę by odsapnęły i za tydzień dwa dopiero to zrobić..

Nawet jeśli byś teraz położyła teraz na to palette to i tak efekt byłby nie zadowalający bo może i żółtka by nie było ale i tak kolor odrostów różniłby się od reszty - a tego raczej nie chcesz. Cierpliwości troszkę kochana Trzymam kciuki
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-24, 21:31   #3338
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja gdzieś myślę ze za dwa tyg.bo jak coś to będę mieć jeszcze tydz.do imprezy a muszę się z tym wyrobić.A ty to masz dużo jaśniejsze włosy swoje naturalne wiedz u Ciebie penie ładnie weźmie.Ja się za to obawiam co ona mi zrobi z moimi odrostami dlatego będę 9.13 próbować najpierw na pasemku.8,13 mogę zawsze szybko przykryć to pasemko i całość.

No taka kasę wydać na raz to trochę dużo.Ja tez bym próbowała najpierw w domu.Zwłaszcza ze przyciemnienie jest trochę łatwiejsze niż rozjaśnianie.
no to będę królikiem doświadczalnym, bo dzien z excellką robie w środę muszę jeszcze raz porównać 9.0 i 9.13 na próbnikach bo nie wiem którą brać
no własnie tez jestem ciekawa czy te jaśniejsze blondy mają wyższą wodę czy nie..zadzwonie jutro na infolinię, bo zastanawiam się jak odrosty wezmą..
8.13 to mniejsza loteria, zawsze można przyciemnic

Cytat:
infatuated dziękuję i ile tak robiłaś żeby byłoy efekty?? i coś oprócz tego??
nie ma za co te cwiczenia naprawde dały dobre efekty, robiłam z miesiac a juz po tyg, dwoch była róznica co mnie motywowało bardzo

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziekuje Oj to chyba Ci troszke przeklamuje monitor bo bylo szarawo i to bardzo I ja tez wczoraj dorwalam, te dwie excell'ki 10.02 i 10.13 Poczekam na Bunny zeby sie o nie spytac to moze nastepnym razem wyprobuje ktoras Tylko jak ja sie uwine w 10min Dzis same odrosty zajely mi 25min

Dziekuje bardzo Adzi no wlasnie ta Twoja farba mi spac nie daje, martwie sie o Twoje wloski Tak czytam o tych excell'kach i boje sie ze ta 8.13 naprawde ciemno Ci moze wyjsc... Sprobuj najpierw 9.13, przyciemnic potem zawsze mozesz

Infatuated i Adzi to robcie dziewczyny te excell'ki jak zobacze co Wam wyszlo to moze tez sie skusze na ktoras z tych jasnych
ok, ja w srodę zdam relacje kolorki z poziomu 10 są naprawdę piekne, choć ten Twoj stockholm jest niesamowity no ale rozumiem że my kobiety potrzebujemy zmian

Cytat:
Infatuated zmęczyłam sie samym patrzeniem na nich, ale od jutra zaczynam, moim zdaniem bardzo fajny trening a pomógł Ci dużo??

wiesz co..tak sobie myslę, że zaczne od jutra z Tobą proponuje zrobic 30 dni mi pomogl bardzo fajnie, pod koniec miałam ładnie zarysowane miesnie co najwazniejsze te cwiczenia sa na kazdą partie miesni brzucha takze nic tylko je robic

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Dziewczyny która to dokładnie była ta odzywka do włosów z isany , którą tak zachwalałyście
Albo w ogóle coś dobrego do suchych włosków oprócz tych z biosilka i syossa bo już posiadam
isana-odżywka wygładzająca z olejkiem z babassu
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-24, 21:35   #3339
Agatau88
Zakorzenienie

Bez twarzy ciezko ocenic jak Ci w czarnym. Ale zmiana radykalna.

Nie wiedzialam ze Palette maja 9% przepraszam za błąd.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-24, 21:41   #3340
snowhitee
Zakorzenienie

Infatuated ok to bede czekala z niecierpliwoscia na relacje Wiesz tak pomyslalam gdybys i tak jutro dzwonila na ta infolinie to moglabys przy okazji zapytac o te kolorki na poziomie 10 jaka maja wode? Oczywiscie jesli to dla Ciebie nie problem A stockholm faktycznie bardzo mi sie podoba ale nic nie szkodzi sprobowac Loreali na poziomie 10 jakos sie nie obawiam Tylko bardziej tego czasu trzymania 10min czy zdaze to wszystko zrobic

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-24, 21:45   #3341
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Infatuated ok to bede czekala z niecierpliwoscia na relacje Wiesz tak pomyslalam gdybys i tak jutro dzwonila na ta infolinie to moglabys przy okazji zapytac o te kolorki na poziomie 10 jaka maja wode? Oczywiscie jesli to dla Ciebie nie problem A stockholm faktycznie bardzo mi sie podoba ale nic nie szkodzi sprobowac Loreali na poziomie 10 jakos sie nie obawiam Tylko bardziej tego czasu trzymania 10min czy zdaze to wszystko zrobic
jasne, że zapytam, nie ma problemu zapytam o poziom 8,9 i 10 bo te nas głownie interesują powiem Ci, ze jestem bardzo ciekawa tych farb wiec też z niecierpliwością czekam do środy
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-24, 21:47   #3342
snowhitee
Zakorzenienie

Infatuated to dziekuje

Tlu zapomnialam napisac, a widzialas jakie ta pianka perfect mousse ma dobre opinie na KWC? I to wlasnie ten odcien 1000 perlowy blond

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-24, 21:56   #3343
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
jasne, że zapytam, nie ma problemu zapytam o poziom 8,9 i 10 bo te nas głownie interesują powiem Ci, ze jestem bardzo ciekawa tych farb wiec też z niecierpliwością czekam do środy
Kiedyś słyszałam jak moja fryzjerka z drugą rozmawiały (to było dawno jak te farby 10 - cio minutowe wchodziły na rynek) że te farby to chyba musza nieźle niszczyć włosy i co w nich musi być takiego, że są w stanie w 10 min włos ufarbować..
Nie wiem.. nie chcę was zniechęcać broń boże ale strasznie mi to utkwiło w głowie i ja bym się wahała tym farbować :/

Jutro chyba pojadę do hurtowni fryzjerskiej to może ta babeczka jakoś sensownie mi doradzi jaki kolor wziąć by te moje kłaczki przyciemnić.. Nie dużo byle by nie wyglądały na białe
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-24, 22:00   #3344
Agatau88
Zakorzenienie

Yatamanka napisz jaka farbe wybralas. Mysle ze na pewno cos doradza te kobiety

Dziewczyny znacie jakiś wiarygodny link na test kolorystyczny? Ze wiadomo ze wychodzi dobrze
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-24, 22:10   #3345
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kiedyś słyszałam jak moja fryzjerka z drugą rozmawiały (to było dawno jak te farby 10 - cio minutowe wchodziły na rynek) że te farby to chyba musza nieźle niszczyć włosy i co w nich musi być takiego, że są w stanie w 10 min włos ufarbować..
Nie wiem.. nie chcę was zniechęcać broń boże ale strasznie mi to utkwiło w głowie i ja bym się wahała tym farbować :/

Jutro chyba pojadę do hurtowni fryzjerskiej to może ta babeczka jakoś sensownie mi doradzi jaki kolor wziąć by te moje kłaczki przyciemnić.. Nie dużo byle by nie wyglądały na białe
hm..też się nad tymi 10 min zastanawiałam, ale przeczytałam cały wątek dot excellek i dziewczyny pisały, że nie niszczy włosów, że są miękkie itd...
może sęk w tym, że te 'stare' odcienie mają wodę 3% wiec 10 min na przyciemnienie/tonowanie wystarczy. Teraz tylko pytanie, co z tymi nowo wprowadzonymi poziomami 9 i 10. Jaka woda.. No ale to się dowiem jutro u jakiejs miłej pani pod nr 801
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-24, 22:13   #3346
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka napisz jaka farbe wybralas. Mysle ze na pewno cos doradza te kobiety

Dziewczyny znacie jakiś wiarygodny link na test kolorystyczny? Ze wiadomo ze wychodzi dobrze
Tak jak mówię chciałabym je przyciemnić, ale nie wiem co użyć bo nie chcę by były żółte :/ Żółte gorsze niż białe :/ Chyba spróbowałabym tego ce-ce 10/71(zapewne jest ciemniejsza od mojego koloru i nie jest żółta - choć babka na opakowaniu stockholma tez miała ciemniejsze ode mnie a ja jak jasne miałam tak mam..więc nie wiadomo..), ale to się okaże - zobaczymy co mi w hurtowni powiedzą
Panicznie się boje całego tego farbowania, bo raz już zniszczyłam włosy tak, że musiałam ściąć.. Teraz jakby się zniszczyły to już nie wiem - na zapałkę chyba by trzeba było.. albo perukę kupić :/

Jaki test kolorystyczny ?
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-24, 22:20   #3347
Agatau88
Zakorzenienie

Chodzi mi o typ urody wiosna, lato itd
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-24, 22:32   #3348
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Tlu zapomnialam napisac, a widzialas jakie ta pianka perfect mousse ma dobre opinie na KWC? I to wlasnie ten odcien 1000 perlowy blond
Tak, tak, widzialam opinie, i czytalam tez same pozytywy na watku o tej piance - i na poczatku nie bylo zle - tez tu zdjecie wstawilam i kilku dziewczynom sie kolor podobal. Z reszta to, ze sie zmywa, to pol biedy - do idealnego koloru to dla mnie jeszcze dluga droga, ale najgorsze jest dla mnie pogorszenie kondycji wlosow. Dzisiaj naladowalam je silikonami bo juz mam dosc miotly na glowie. Ale wracajac do watku o tej piance - niedawno jakas dziewczyna napisala, ze zafarbowala wlosy naturalne sredni popielaty blond i wyszla jej rudzizna. Wiec troche skarg sie zaczyna. A z kondycja to pewnie jest tak, ze dopiero z czasem wychodzi spustoszenie na glowie, po farbowaniu kazdy kladzie dolaczona odzywke naladowana silikonami wiec kondycja wydaje sie ok, i farba dostaje dobra recenzje. Mam nadzieje, ze te excell10 z poziomu 10 okaza sie jakims objawieniem .

Infatuated ja rowniez z gory dziekuje za zapytanie o wode na infolinii. Ja stawiam na 6 (ale to bardziej jak obstawienie numeru na loterii - zupelnie bezpodstawnie )
TLU jest offline  
Stary 2010-10-25, 00:23   #3349
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Tak jak mówię chciałabym je przyciemnić, ale nie wiem co użyć bo nie chcę by były żółte :/ Żółte gorsze niż białe :/ Chyba spróbowałabym tego ce-ce 10/71(zapewne jest ciemniejsza od mojego koloru i nie jest żółta - choć babka na opakowaniu stockholma tez miała ciemniejsze ode mnie a ja jak jasne miałam tak mam..więc nie wiadomo..), ale to się okaże - zobaczymy co mi w hurtowni powiedzą
Panicznie się boje całego tego farbowania, bo raz już zniszczyłam włosy tak, że musiałam ściąć.. Teraz jakby się zniszczyły to już nie wiem - na zapałkę chyba by trzeba było.. albo perukę kupić :/

Jaki test kolorystyczny ?
No niestety ale wydaje mi sie ze ta 10/71 z ce-ce raczej Ci nie przyciemni

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Tak, tak, widzialam opinie, i czytalam tez same pozytywy na watku o tej piance - i na poczatku nie bylo zle - tez tu zdjecie wstawilam i kilku dziewczynom sie kolor podobal. Z reszta to, ze sie zmywa, to pol biedy - do idealnego koloru to dla mnie jeszcze dluga droga, ale najgorsze jest dla mnie pogorszenie kondycji wlosow. Dzisiaj naladowalam je silikonami bo juz mam dosc miotly na glowie. Ale wracajac do watku o tej piance - niedawno jakas dziewczyna napisala, ze zafarbowala wlosy naturalne sredni popielaty blond i wyszla jej rudzizna. Wiec troche skarg sie zaczyna. A z kondycja to pewnie jest tak, ze dopiero z czasem wychodzi spustoszenie na glowie, po farbowaniu kazdy kladzie dolaczona odzywke naladowana silikonami wiec kondycja wydaje sie ok, i farba dostaje dobra recenzje. Mam nadzieje, ze te excell10 z poziomu 10 okaza sie jakims objawieniem .

Infatuated ja rowniez z gory dziekuje za zapytanie o wode na infolinii. Ja stawiam na 6 (ale to bardziej jak obstawienie numeru na loterii - zupelnie bezpodstawnie )
No wlasnie ciekawe jakie beda nastepne opinie
Swoja droga tez stawiam ze w tych excell'kach na poziomach 9-10 bedzie woda 6%

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-25, 00:48   #3350
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
No niestety ale wydaje mi sie ze ta 10/71 z ce-ce raczej Ci nie przyciemni
Pewnie masz rację Ale tak mi przyszło to do głowy, bo wie wiem czym innym - nie chce drastycznych zmian a boję się próbować czegoś z poziomu 9 bo jak pisałam wcześniej wydaje mi się, że jest spora różnica w farbach w kolorach między poziomem 9 a 10.. może mi się tylko wydaje.. Nie wiem - jutro zobaczymy..
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-25, 02:30   #3351
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Witam wszystkie 'nowe' Dziewczyny na wątku

Adzio sukienka śliczna. Bardzo ładnie w niej wyglądasz. Taka delikatna, zwiewna, ale zarazem ma coś podniecającego w sobie
Uważam, że dodatki możesz mieć i czarne i perłowe A buciki to jakie?

Snow zimno się robi i szał na zakupy się zaczyna
Buty - bardzo dobry zakup, ładnie Ci leżą. Ale Ty wysoka jesteś, więc nie ma co mówić - chyba w każdych dobrze Ci będzie. W krótkich, do łydek, do kolan i za kolanka
Ja to już takich na siebie bym nie wdziała
A pokażesz nam też kurteczke?

No i oczywiście po farbowaniu - miodzio Zresztą jak zawsze, do Twoich włosów nie można sie przyczepić - kolor po każdym malowaniu ślicznie Ci wychodzi

Agatau o, Ty też z bucikami zaszalałaś Jak będziesz miała chwilke to pokaż nam jak na nodze wyglądają

xLADYxale śnieżek no ale nie ma się co dziwić, jak na takie jasne kładłaś farbke

agnesuk łał, ale metamorfoza
Blond jest śliczny, ale jak lepiej się w czerni czujesz, to nie ma co dyskutować Teraz mocno pielęgnuj włoski.

paulcia666 znowu jakaś farbka poszła w ruch
To może pokaż nam efekt po tej Palettce?

Tak mówiłyście o tych zakupach z facetami...ojjj też coś wiem na ten temat. Mój TŻ to już mi nie towarzyszy w maratonach sklepowych. Zawsze mi się go szkoda robiło, widząc jak się męczy. Oczami do mnie przemawiał: "No chodź już do domku. Kupuj co trzeba i spadamy stąd". I tak za wiele nie pomagał w wyborze, więc po co mamy się katować Teraz bez niego nawet szybciej mi idzie to kupowanie, i częściej trafiam na to co chce

A odnośnie fitnesu i innych takich sportów. Ostatnio zaproponowałam mojemu TŻtowi, żebyśmy się zapisali na taniec towarzyski
hehehe nie musiał nic odpowiadać, bo jego mina wszystko mi wyjaśniła

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-25, 08:45   #3352
arzdąc
Raczkowanie

GG do arzdąc

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość

Piekny blond Oczy mi wyszly ,jak z tak ciemnego koloru uzyskalas sliczny zimny blond,zdradzisz? Mnie tez kusi taka metamorfoza ale mam czarną farba wlosy robione i obawiam sie pomaranczki na glowie
arzdąc jest offline  
Stary 2010-10-25, 08:46   #3353
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Dziewczyny czy jak bede farbowac odrosty u fryzjera to czy sa tacy ktorzy farbuja odrost cały na platynke? bo zawsze robili mi balejaz ,a ja nie chce ;d

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-10-25, 08:51   #3354
blond bunny
Zakorzenienie

Nie no dziewczyny masakra- 41 minut zajęło mi przeczytanie tego co nabazgrałyście przez weekend
A ja jestem wreszcie- miałam weekendową popijawkę na stancji
I właśnie doszłam do siebie

wasienka ja bym robiła jaśniejszą bo pewnie i tak ci ciemniej wyjdzie niż na pudełku.

Witam wszystkie nowe wizażanki na naszym wątku i życzę miłego klikania!

Odnośnie dekoloru to farbę trzeba nakładać w ciągu ns 12-24 godzin bo włosy ściemnieją i popij wodą. Bardzo rzadko jest tak żeby producent zalecał inaczej. Zresztą nie wyobrażam sobie puścić do domu klientki z rudymi włosami albo innym dziwnym kolorem.

Mój tż lubi zakupy o ile nie jest to chemia, karma dla zwierząt lub kosmetyki
Ciuchy i spożywka mogą być bo zawsze mi coś dorzuci do koszyka na mój koszt

Weronika są tacy fryzjerzy ale jest ich mało- tzn. prawie nikt ci sie tego nie podejmie lub będzie odradzać bo jedyny sposób żeby klientka była zadowolona z koloru przy platynie to rozjaśniacz i potem malaksowanie platynową farbą. Innej opcji nie ma. Włosy oczywiście trochę ucierpią. Sama farba da pomarańczowy odrost i dlatego prawie nikt tego nie chce robić żeby potem nie mieć awantury od klientki.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-10-25 o 08:53
blond bunny jest offline  
Stary 2010-10-25, 08:59   #3355
Adzi07
Zakorzenienie

snowhitee
No tak ja tez bije się z myślami.8.13 tez mogę jeszcze położyć ale chyba najpierw spróbuje 9,13.Wiedząc dziewczyn fotki to wychodzi dość ciemnawo.A co dopiero 8.13.No nic nie ma co gdybać spróbuje to zobaczę.Tylko obawiam się problemu z moimi odrostami.Co to będzie.

_eNchaNted_
Oh dziękuje bardzo.No myślałam nad czarnymi butami i czarna kopertówką.Dodatki perłowe ale nie bardzo agresywne.Cos delikatnego dla dodania elegancji.No i chyba tyle.Ale na 100% to jeszcze nie wiem czy w niej pójdę.Jak dorwę jeszcze jakąś sukienkę co ta pobije to kupie.Najwyżej będzie na sylwestra już.Chodzę po sklepach codziennie i się kusze tylko.Za dużo wolnego czasu a do imprezy jeszcze trzy tyg.

infatuated
Kochana będę wdzięczna jeśli zrobisz wywiad co do poziomu 8 również.Szczerze to już bym zrobiła ta próbę na pasemku ale nie mam jeszcze widocznego odrostu aby móc ocenić co się z nim będzie działo po nałożeniu farby.A z tym wstrętnym odrostem to już nie mam ochoty walczyć jak to miało miejsce przy jaśniejszym blondzie.Będę trzymać kciuki aby wyszło po twojej myśli.

Hey BUnny jak tak główka boli???Ale kacyk już odszedł co?

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-25 o 09:03
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-25, 09:00   #3356
caskada
Zakorzenienie

agnesuk ale zmiana
a wlosy tez dostaly w kosc widze
bardziej podobasz mi sie w tych ciemnych
Stary 2010-10-25, 09:19   #3357
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Bunny yhm dzieki
Bo juz raz zrobilam sobie koszmar na glowie
wiec sie boje teraz czegokolwiek probowac
Jak myslicie ,gdy zostane przy skanynawski blond 100 i potem jeszcze syoss to bedzie dobrze/bezpiecznie ??

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-10-25, 09:44   #3358
blond bunny
Zakorzenienie

Weronika myślę że tak o ile będziesz dbać i pielęgnować włosy.
Inaczej stan będzie opłakany. Ale myślę że to lepsze niż fryzjer bo on ci walnie rozjaśniacz i farbę i tak co miesiąc a wiadomo jak jest po żywym rozjaśniaczu...
Stary 2010-10-25, 09:47   #3359
infatuated
Zakorzenienie

Ok, dziewczyny dzwoniłam na infolinie w sprawie tych Excell'ek
Pani bardzo miła, udzieliła mi informacji na wszystkie pytania

FARBY EXCELL 10 - poziom 8, 9 i 10 mają wodę 9% (!!)

bardzo mnie to zdziwiło i powiedziałam pani, że słyszałam, że te farby mają wodę 3% i dlatego przyciemniają dość znacznie. Na co ona mi odpowiedziała, że 'w farbach Excell nigdy nie mieliśmy wody 3%, sprawa przyciemnienia to już inna kwestia, a od utleniacza to nie zależy'
powiedziała też, żeby się nie sugerować kolorem na pudełku, bo zawsze wychodzi inaczej, a poziomami ew. kolorem na próbniku, tyle,że tam jest pokazany efekt farbowania na naturalnych włosach, ' a panie zwykle mylą kolor na farbowanych z kolorem na naturalnych'
Co do czasu-tych 10 min to liczymy od momentu nałożenia farby a nie po skończeniu nałożenia. Czyli musimy się uwinąć w 10 min Pani zaznaczyła, że koniecznie musi być to max 10 min bo jak potrzymamy dłużej to będzie inny kolor.

przy okazji spytałam też o wody innych farb i :

FARBY CASTING - woda 4,5%
FARBY EXCELLENCE - 6% a rozjaśniające blondy 9%
FARBY PREFERENCE - jw.

Co o tym myślicie??
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-25, 09:53   #3360
kiciamała
Zadomowienie

Agatau tez wlasnie szukam jakiegos testu jednoznacznego....

robilam te dwa

http://www.moda.na14.pl/joomla1/inde...emid=138&tid=1

http://www.makijaz.net/tt.html

wiec jak ktos zna jeszcze jakies testy to dajcie linki

Natalia 24.09.2008

1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości