Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-25, 12:48   #3391
Yattamanka
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mi tez wyszło lato i zima
Agatko Ty robiłaś Castingiem włoski?

Zastanawia mnie kilka spraw bo właśnie przeglądam wątek o tych farbach.. Podoba mi się Lodowy blond - taki by mi pasował jest chłodny, nie ma żółci ale też nie jest biały

Ale jak czytam, że włosy po nim to siano, że przesuszone, że wypadają garściami, a kolor utrzymuje się do 2 mycia to mi słabo :/
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-25, 12:49   #3392
kiciamała
Zadomowienie

http://www.drogeriainternetowa.com.p...typ-urody.html

o a tu jeszcze opis...

No te testy sa takie niejednoznaczne... Ja mi wychodzi lato/ wiosna. Kluczowa role odgrywaja piegi w ielu testach . Jesli sie dobrze okresli ich barwe. Ja mam spore problemy akurat. Oprawa oczu na ile jest ciemna. Problem ze te odcienie samemu sobie trzeba okreslic.

Mi tez alkohol nie sluzy , a pianki to juz wcale. Przy kreconych wlosach alkohol jest zabojstwem. wlosy krecone sa plaskie w przekroju i porowate i alkohol szybko penetruje taki wlos.

Agatau , zima ci wyszla? Przy tak jasnych naturalnie wlosach? Zima to taka bardziej Sniezka, gdy ma blekitne oczy.

Natalia 24.09.2008

1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-10-25 o 13:01
kiciamała jest offline  
Stary 2010-10-25, 12:49   #3393
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

dziewczyny na tej pierwszej stronie wyszło mi, że nie jestem wiosną (nie mam tam konta i tylko ten typ mogłam sprawdzić) a na tej drugiej, że jestem zerkne zaraz w google czy znajde jakieś inne testy...
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-10-25, 13:12   #3394
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Jak miałam przedłużane całą głowę to nosiłam 3-4 miesiące nawet ale nie ma określonego czasu ponieważ to zależy głównie od tego jak szybko rosną włosy farbuję odrosty (te od spodu) uważając na zgrzewy - używam do tego pomocnej ręki koleżanki albo mamy z tymi z przodu radzę sobie sama. Te włosy które mam też można farbować ale raczej tego nie robię bo są dopasowane kolorem idealnie
a musisz myć głowe na stojąco?? i czy przy farbowania idealnie musisz uważać na zgrzewy zeby ich nie dotknąć farbą???
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-25, 13:13   #3395
HopeMAGDA
Rozeznanie

yattamanka kurcze a ja chce miec takie bialutkie włoski jak ty,a może przypomnij czym ty farbowałaś swoje,ze uzyskałaś takie jaśniutkie?ładniutkie są!

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-10-25, 13:19   #3396
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
yattamanka kurcze a ja chce miec takie bialutkie włoski jak ty,a może przypomnij czym ty farbowałaś swoje,ze uzyskałaś takie jaśniutkie?ładniutkie są!
ostatnim razem farbowała stockholmem l'oreala z 12% wodą
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-10-25, 13:28   #3397
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a musisz myć głowe na stojąco?? i czy przy farbowania idealnie musisz uważać na zgrzewy zeby ich nie dotknąć farbą???
zawsze spłukuję prysznicem czy mam zagęszczone, przedłużone czy nie aż tak idealnie to nie, nigdy idealnie nie wyjdzie nie wiadomo jakby się ktoś starał ale wszystkiego się z czasem da nauczyć i coraz lepiej wychodzi a jak już wspominałam przez tyle lat to jest dobrze początki są zawsze trudniejsze ale potrzeba czasu na przyzwyczajenie
xLADYx jest offline  
Stary 2010-10-25, 13:30   #3398
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Madziu jak schodziłam z czarnych balejażami to zawsze przy głowie miałam już fajny jasny kolor a końcówki ciągle wybijały czerwony barwnik i były rude.. Farbowałam duża liczbą farb rozjaśniających pzrez co tak skatowałam włosy, że musiałam ściąć :/ Tak więc przestrzegam przed zbyt dużą liczbą kombinacji
Głównie myślę, że do tego koloru przyczyniła się 00A czysta platyna bo po tym miałam włosyy białe jak śnieg a potem już odrost był robiony Palette - odcień skandynawski no i ostatnio odrosty Stockholmem z 12% wodą i po długości przeciągnęłam już z mniejszym stężeniem oksydantu który wyliczyła mi kochana Bunny

Obecnie poszukuję farby która pomogłaby mi uwolnić się od tego białego koloru. Myślałam o tym Castingu, ale opinie ma bardzo takie sobie. Miałam jechać dziś do hurtowni w nadziei, że kobitka pomoże mi coś wybrać ale źle się czuję i siedzę w łóżku A pewnie skończy się tak, że znów się na nic nie zdecyduję i trzeba będzie robić odrosty Zobaczę wtedy jak ten stockholm poradzi sobie z odrostem z poprzedniego farbowania (bo wyszło lekko złoto - wprawdzie jaśnieje, ale to jeszcze nie o ten kolor mi chodzi ) i wtedy już będę musiała coś zadecydować.. Lub też inna opcja - spontanicznie coś wybiorę jak ostatnio.. Ach ten blond tyle z nim problemów

Może bym spróbowała Majiblond 911.. Co myślicie o tym ?

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-10-25 o 13:34
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-25, 13:46   #3399
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
zawsze spłukuję prysznicem czy mam zagęszczone, przedłużone czy nie aż tak idealnie to nie, nigdy idealnie nie wyjdzie nie wiadomo jakby się ktoś starał ale wszystkiego się z czasem da nauczyć i coraz lepiej wychodzi a jak już wspominałam przez tyle lat to jest dobrze początki są zawsze trudniejsze ale potrzeba czasu na przyzwyczajenie
ale myjesz wlosy pochylona nad wanna czy na stojąco??? bardzo bym chciala przedłużyć włosy chociaż na bokach bo tam są cenkie i krótrze od tych z tyłu... a ty sama przedłużać? a jeszcze jedno pytanko czy włosy z końcówka na mikroringi mozna uzyć na kreatyne??
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-25, 13:47   #3400
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Może bym spróbowała Majiblond 911.. Co myślicie o tym ?
dziewczyny tak myśle nad tym majiblondem i myśle, czy to, że na początku ma 9 oznacza,że jest na poziomie 9? bo 9 mam teraz a chyba chciałabym troche jaśniej... A co myślicie o castingu bodajże 1010 bardzo jasny lodowy blond? co prawda w drodze do blondu użyłam go z nadzieją, że choć troche wyjdzie ale co by było jakbym tutaj podmieniła wody? ten kolor na pudełku tak mi się podoba choć nie wiem czy w ogóle by mi pasowal... wiem wiem, kombinuje jak koń pod górke
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-10-25, 13:59   #3401
kropelkaa
Zakorzenienie

witam
można się przyłączyć?
możliwe, że niedługo będę musiała szukac swojego nowego blondu obecnie używam Garnier 100% color - 101 ultrajasny popielaty blond, ale niestety ostatnio nigdzie nie moge go znaleźć w rossmanie zrobili ostatnio go w promocji ponad 50% taniej możliwe, że wycofują ten kolor więc wzięłam 2 opakowania na zapas, a potem będę się martwić więc chętnie poczytam popatrze i może upatrze "swój" kolor
kropelkaa jest offline  
Stary 2010-10-25, 14:29   #3402
marejta
Zadomowienie

Cześć dziewczyny
Kurczę nie było mnie tylko przez weekend bo byłam w szkole ( wymyśliłam dodatkowy kierunek studiowania i teraz mam ) a wy tu piszecie piszecie i piszecie normalnie miałam co robić, żeby nadrobić zaległości
Widzę że miałyście udane zakupy Sama jestem na etapie poszukiwania jakiś fajnych kozaczków a wiecie co wam powiem, odnośnie zakupów z tżtem to mój uwielbia je ze mną robić taki wyjątek

Witam wszystkie nowe dziewczyny w naszym wątku

Już nie mogę się doczekać kiedy zrobię coś z moim złotym odrostem

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-10-25, 14:30   #3403
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
dziewczyny tak myśle nad tym majiblondem i myśle, czy to, że na początku ma 9 oznacza,że jest na poziomie 9? bo 9 mam teraz a chyba chciałabym troche jaśniej... A co myślicie o castingu bodajże 1010 bardzo jasny lodowy blond? co prawda w drodze do blondu użyłam go z nadzieją, że choć troche wyjdzie ale co by było jakbym tutaj podmieniła wody? ten kolor na pudełku tak mi się podoba choć nie wiem czy w ogóle by mi pasowal... wiem wiem, kombinuje jak koń pod górke

Też myślałam o castingu, ale opinie o nim są fatalne :/
Nie przejmuj się, ja tez mam milion pomysłów na minutę
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-25, 15:12   #3404
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Też myślałam o castingu, ale opinie o nim są fatalne :/
Nie przejmuj się, ja tez mam milion pomysłów na minutę
dzięki za pocieszenie w sumie jakby nie patrzeć to ile osób tyle opinii... (mam koleżanke, która ma bielutkie włoski jak nasza Ewcia, a jak zrobiła pasemka w lekko ciemniejszym blondzie, mówiła, że sie załamie, bo ma brązowe włosy po prostu ręce mi opadły, więc ciężko stwierdzić nie widząc włosów czy rzeczywiście sa ciemne,przynajmniej dla nas, albo zniszczone, bo każdy ma na to inne spojrzenie) ja jak juz pisałam na innym forum, uzyłam tej farby mając troche ciemniejsze włoski niż teraz i w sumie nie widziałam żeby mi coś rozjasniło, ale jakiegoś specjalnego wysuszenia nie zauważyłam, warto też zauważyć, że castingi sa bez amoniaku i te bodajże też, wiec to tez plus, dlatego coraz bardziej zastanawiam sie nad ponownym jej użyciem z silniejszą wodą, jeśli ktoś będzie w stanie odpowiedzieć mi czy jest sens z drugiej strony wolałabym przejść na profesjonalne loreale, ale troche męczy mnie to zamawianie farb z allegro, bo nie mam u siebie hurtownii fryzjerskiej itp...
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-10-25, 15:33   #3405
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
_eNchaNted_
Oh dziękuje bardzo.No myślałam nad czarnymi butami i czarna kopertówką.Dodatki perłowe ale nie bardzo agresywne.Cos delikatnego dla dodania elegancji.No i chyba tyle.Ale na 100% to jeszcze nie wiem czy w niej pójdę.Jak dorwę jeszcze jakąś sukienkę co ta pobije to kupie.Najwyżej będzie na sylwestra już.Chodzę po sklepach codziennie i się kusze tylko.Za dużo wolnego czasu a do imprezy jeszcze trzy tyg.
Jak człowiek nie szuka to znajdzie Także zaprzestań chodzenie po sklepach z myślą upatrzenia sukienki - wtedy sama jakaś Ci się na oku zawiesi Ale według mnie w tej jak najbardziej możesz iśc jest cudna!

No właśnie Dziewczyny! SYLWESTER ciups to już za 2 miesiące. Ani się nie obejrzymy a już grudzień będzie i puszek na dworze
Chociaż w moim przypadku nie ma się co nakręcac. Na razie nic nie planuje, bo nawet nie wiem jaka zmiana mi wypadnie

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Piekny blond Oczy mi wyszly ,jak z tak ciemnego koloru uzyskalas sliczny zimny blond,zdradzisz? Mnie tez kusi taka metamorfoza ale mam czarną farba wlosy robione i obawiam sie pomaranczki na glowie
Agnesuk z blondu przeszła na czerń
a oto jej post

Cytat:
Napisane przez agnesuk Pokaż wiadomość
hej nie uwierzycie co zrobiłam? sama zresztą nie mogę w to uwierzyć :P hehe
miałam już dość męki się z tymi odrostami, które ciągle miały inny kolor niż reszta głowy. kupiłam dzisiaj farbę... -> czarną! aaaaa! teraz jestem czarna!

i powiem Wam,że czuję się w nowych włosach wspaniale! ah

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
http://www.drogeriainternetowa.com.p...typ-urody.html

o a tu jeszcze opis...

No te testy sa takie niejednoznaczne... Ja mi wychodzi lato/ wiosna. Kluczowa role odgrywaja piegi w ielu testach . Jesli sie dobrze okresli ich barwe. Ja mam spore problemy akurat. Oprawa oczu na ile jest ciemna. Problem ze te odcienie samemu sobie trzeba okreslic.

Mi tez alkohol nie sluzy , a pianki to juz wcale. Przy kreconych wlosach alkohol jest zabojstwem. wlosy krecone sa plaskie w przekroju i porowate i alkohol szybko penetruje taki wlos.

Agatau , zima ci wyszla? Przy tak jasnych naturalnie wlosach? Zima to taka bardziej Sniezka, gdy ma blekitne oczy.
Mi lato wyszło
No i jestem, wnioskując z opisu, latem lazurowym tyle że bez piegów
Nawet patrząc na kolorystykę, to właśnie większośc z tych kolorków uwielbiam i w takich czuje się dobrze

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-25, 16:41   #3406
EwCiA000
Zadomowienie

Witam dziewczynki
ale Wy zasuwacie z tym pisaniem

agnesuk no w sumie to ładnie jak się dobrze w nich czujesz, ale trudno ocenic jak nie ma twarzy, ale tak jak Snow napisała masz przesuszone włosy i to dośc mocno

infatuated dzisiaj zaczynam więc myślę będzie ok a robiłaś jeszcze jakąś rozgrzewkę czy nic??no to w takim razie zaczynamy razem

Agatau wiesz co najlepiej z tymi testami zrobic na kilku stronach i tam gdzie Ci wyjdzie więcej to znaczy, że takim typem urody jesteśja tam zrobiłam przynajmniej i zrobiłam 5 testów i 1/5 mi wyszło, że jesień a 4/5, że lato

enchanted mój tak samo zareagował na taniec ale on na szczęście nie próżnuje, chodzi na siłownie i gra w siatkówkę

Princesska moim zdaniem też garnier wysusza włosy a wklej zdjęcia kochana

Kotka dziękuję a mi się skrzypovita kończy za 5 dni 29 mam koniec i nie wiem czy znowu ją kupic czy przerzucic się na coś innego

kiciamała jesz biotynę?? i jak?? jak włoski?? cera??

paulcia no to moim zdaniem byłaś dośc chuda, ja mam 163 i waże 50kg

kropelkaa witamy

Dziewczyny mi wyszło lato tak jak mówiłam
a co do SYLWESTRA to ja spędzam go w gronie rodzinnym i z moim TŻ-tem w nowym domku mojej cioci kończy się budowac właśnie
a mam większy problem niż sylwester...studniówka:ro lleyes::rolleye s:

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-25, 17:10   #3407
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość

Kotka dziękuję a mi się skrzypovita kończy za 5 dni 29 mam koniec i nie wiem czy znowu ją kupic czy przerzucic się na coś innego
no to wybierz sobie coś ja przerzucam sie na zachwalany vitapil oby zaczęły po nim szybko rosnąć
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-25, 17:23   #3408
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:

kiciamała jesz biotynę?? i jak?? jak włoski?? cera??

paulcia no to moim zdaniem byłaś dośc chuda, ja mam 163 i waże 50kg[/B]
właśnie wszyscy mi to mówili, ale ja myślałam tylko o tym żeby chudnąć i chudnąć... teraz tak na przestrzeni czasu mogę stwierdzić, że gdyby to sie nie skończyło to mogłabym mieć prawdziwy problem... same ćwiczenia były w porządku, ale ja później potrafiłam jeść tylko obiad, bo wtedy zmuszała mnie mama... często robiło mi się słabo, ale nie o tym chciałam...
co do tabletek to też zastanawiam się nad tym czy nie przejść z powrotem na vitapil, któraś z Was pisała, że teraz jest własnie jakiś nowszy z biotyną, myślicie, ze warto? bo tak prawdę mówiąc nie zauważyłam niczego specjalnego odkąd biorę ha-pantoten,a kończy mi się już i rozważam właśnie zmianę... Z drugiej strony może za wcześnie licze na jakąkolwiek poprawe, ale w sumie to Mysi w miesiąc urosły tak szybko włoski... a mam akurat jeszcze w domu prawie 30 tabletek, po ich skończeniu kupiłabym ten nowy?
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-10-25, 17:31   #3409
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
właśnie wszyscy mi to mówili, ale ja myślałam tylko o tym żeby chudnąć i chudnąć... teraz tak na przestrzeni czasu mogę stwierdzić, że gdyby to sie nie skończyło to mogłabym mieć prawdziwy problem... same ćwiczenia były w porządku, ale ja później potrafiłam jeść tylko obiad, bo wtedy zmuszała mnie mama... często robiło mi się słabo, ale nie o tym chciałam...
co do tabletek to też zastanawiam się nad tym czy nie przejść z powrotem na vitapil, któraś z Was pisała, że teraz jest własnie jakiś nowszy z biotyną, myślicie, ze warto? bo tak prawdę mówiąc nie zauważyłam niczego specjalnego odkąd biorę ha-pantoten,a kończy mi się już i rozważam właśnie zmianę... Z drugiej strony może za wcześnie licze na jakąkolwiek poprawe, ale w sumie to Mysi w miesiąc urosły tak szybko włoski... a mam akurat jeszcze w domu prawie 30 tabletek, po ich skończeniu kupiłabym ten nowy?
ja mówilam ze jest nowy mysia ma rewelacyjne rezultaty ale juz troche bierze rezultaty widać po minimum 3 m-c a ile ty brałaś? ja sie przerzucam na vitabil i licze na niego bede brala ze 4-5 m-c
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-25, 17:44   #3410
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wasienka ja bym robiła jaśniejszą bo pewnie i tak ci ciemniej wyjdzie niż na pudełku.
oki w sumie jakby ta mi nie wyszla to zawsze mozna kupic ta cimniejsza bo w druga strone juz by bylo ciezej dziekuje
wasienka jest offline  
Stary 2010-10-25, 18:03   #3411
mgielka321
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mgielka321 Pokaż wiadomość
Blond Bunny, kochana, zrobiłam wg przepisu pierwsze wrażenie odnośnie samej farby - nie śmierdzi i nie piecze, więc to in plus. Natomiast kolor wyszedł dziwnie szaro-bury, przynajmniej w sztucznym świetle, co wydaje mi się dziwne, bo przecież 8 garnier color naturals to jest "jasny blond" dość ciepły w odcieniu . Dziwne. A ten złoty odrost się przyciemnił, ale nadal ma złoto-miedziany odcień. Popołudniu postaram się wrzucić zdjęcia. Generalnie wyszło dziwnie
No i mama stwierdziła, że jednak lepiej mi w ciepłym odcieniu (TZ niestety nie rozróżnia takich niuansów jak ciepły-zimny blond hehe). Narazie sama mam mieszane uczucia, ale wstawię fotki, to powiecie co myślicie.
Blond Bunny, dziewczyny, jestem spowrotem z fotami. Przepraszam za kadrowanie, ale ciężko sobie samej włosom zrobić zdjęcie, jak się nic nie widzi Jak widać spory kawał jest odrostu złoto-miedzianego, a reszta jakaś taka nijaka. Ostatnia fotka - to ja z sierpnia.
Teraz jak tak patrze na siebie na tamtej fotce to chyba mi lepiej było w tamtym jasnym i ciepłym... Czekam dziewczyny na Wasze opinie
mgielka321 jest offline  
Stary 2010-10-25, 18:11   #3412
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Blond Bunny, dziewczyny, jestem spowrotem z fotami. Przepraszam za kadrowanie, ale ciężko sobie samej włosom zrobić zdjęcie, jak się nic nie widzi Jak widać spory kawał jest odrostu złoto-miedzianego, a reszta jakaś taka nijaka. Ostatnia fotka - to ja z sierpnia.
Teraz jak tak patrze na siebie na tamtej fotce to chyba mi lepiej było w tamtym jasnym i ciepłym... Czekam dziewczyny na Wasze opinie
Ja tez bym powiedziała ze na ost.foto Ci do twarzy.Najbardziej mi się podoba.A czemu zmieniłaś kolor?Naprawdę pasował do Ciebie ten jaśniutki blond.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-25, 18:17   #3413
caskada
Zakorzenienie

mgielka lepiej ci w tym jasnym slonecznym blondzie na ost foto
te pierwsze to strasznie szary smutny kolor
Stary 2010-10-25, 18:20   #3414
mgielka321
Zadomowienie

Adzi07 tak jak wspominałam, jestem blond od czerwca dopiero więc nie mam jeszcze rozeznania w tym czego bym chciała i w czym mi najlepiej. Po prostu chciałam zaeksperymentować i zobaczyć jak mi będzie w troszkę ciemniejszym i bardziej neutralnym odcieniu, a takim mi się ten Garnier wydawał. No i wyszło jak widać Nie mam rozeznania jeszcze jak które farby wychodzą i które blond najlepiej wybierać, stąd właśnie się tutaj u Was pojawiłam z nadzieją, że coś mi doradzicie
mgielka321 jest offline  
Stary 2010-10-25, 18:28   #3415
EwCiA000
Zadomowienie

Kotka zastanawiam się nad Ha-Pantotenem i vitapilem, a oby dwa są na włosy, paznokcie i cerę??

Paulcia no mogłabys miec poważne problemy, naprawdę...ale dobrze, że się "opamiętałaś" w porę
a co do tabletek to ja albo vitapi albo Ha-pantoten

mgielka na ostatnim zdjęciu Ci jest naprawdę ślicznie

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-25, 18:58   #3416
mgielka321
Zadomowienie

Caskada, Ewcia000 - dziękuję Też patrząc na to zdjęcie myślę, że było dużo lepiej. I moja cera chyba lepiej wyglądała...
mgielka321 jest offline  
Stary 2010-10-25, 19:44   #3417
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Zdecydowanie podpisuje się pod dziewczynami
Dużo lepiej Ci w tym kolorze z ostatniej fotki Wyglądałaś tak promiennie.
Chyba w Twoim przypadku stawiałabym na ciepłe odcienie blondu: piaskowy, złocisty, słoneczny, coś w ten deseń

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-25, 19:52   #3418
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ale myjesz wlosy pochylona nad wanna czy na stojąco??? bardzo bym chciala przedłużyć włosy chociaż na bokach bo tam są cenkie i krótrze od tych z tyłu... a ty sama przedłużać? a jeszcze jedno pytanko czy włosy z końcówka na mikroringi mozna uzyć na kreatyne??
można. Tylko musiałabyś zamówić keratynę i przerobić końcówkę, ja tak robiłam i swojego czasu przedłużałam tylko na keratynę,ale teraz przerzuciłam się na ringi, moim zdaniem to lepsza metoda,bo włoski które zdejmiesz możesz jeszcze raz założyć,a te na keratynę no i jak ściągniesz to pełno tej keratyny na głowie,a po ringach śladu nie ma

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jesli to ty na tym zdjeciu w konkursie to powiem ci ze...bardziej pasuje ci jakis blond
ja kiedys schodzilam przez rok z czarnych farbowanych do jasnego blondu wiec wierze ze i ci sie uda osiagnac znow wymarzony blond
tak to ja, miałam już blond, moje zdjęcia są w poprzedniej części
ja farbowałam 3 razy od tego jak miałam blond,ale w niektórych miejscach wypłukało mi się już do blondu, więc chcę jak najbardziej wypłukać kolor najpierw
BLOND_PRINCESSKA jest teraz online  
Stary 2010-10-25, 19:54   #3419
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

Snow zimno się robi i szał na zakupy się zaczyna
Buty - bardzo dobry zakup, ładnie Ci leżą. Ale Ty wysoka jesteś, więc nie ma co mówić - chyba w każdych dobrze Ci będzie. W krótkich, do łydek, do kolan i za kolanka
Ja to już takich na siebie bym nie wdziała
A pokażesz nam też kurteczke?

No i oczywiście po farbowaniu - miodzio Zresztą jak zawsze, do Twoich włosów nie można sie przyczepić - kolor po każdym malowaniu ślicznie Ci wychodzi
dziekuje az taka wysoka nie jestem raczej sredniego wzrostu (170cm), wysoka to jest moja mama ma 175cm Tu moj plaszczyk
http://www.allegaleria.pl/images/8eh...23w394mrcy.jpg
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Ok, dziewczyny dzwoniłam na infolinie w sprawie tych Excell'ek
Pani bardzo miła, udzieliła mi informacji na wszystkie pytania

FARBY EXCELL 10 - poziom 8, 9 i 10 mają wodę 9% (!!)

bardzo mnie to zdziwiło i powiedziałam pani, że słyszałam, że te farby mają wodę 3% i dlatego przyciemniają dość znacznie. Na co ona mi odpowiedziała, że 'w farbach Excell nigdy nie mieliśmy wody 3%, sprawa przyciemnienia to już inna kwestia, a od utleniacza to nie zależy'
powiedziała też, żeby się nie sugerować kolorem na pudełku, bo zawsze wychodzi inaczej, a poziomami ew. kolorem na próbniku, tyle,że tam jest pokazany efekt farbowania na naturalnych włosach, ' a panie zwykle mylą kolor na farbowanych z kolorem na naturalnych'
Co do czasu-tych 10 min to liczymy od momentu nałożenia farby a nie po skończeniu nałożenia. Czyli musimy się uwinąć w 10 min Pani zaznaczyła, że koniecznie musi być to max 10 min bo jak potrzymamy dłużej to będzie inny kolor.

przy okazji spytałam też o wody innych farb i :

FARBY CASTING - woda 4,5%
FARBY EXCELLENCE - 6% a rozjaśniające blondy 9%
FARBY PREFERENCE - jw.

Co o tym myślicie??
Dziekujemy bardzo za info kurcze to az sie zdziwilam z tymi excell'kami tzn o tych z poziomu 10 to jeszcze tak myslalam ze moga miec 9% ale te z poziomu 8,9? Szok No i kurde troche stracha mam teraz przed ta farba, bo nie wiem czy uwinelabym sie z pokryciem odrostow i przeciagnieciem na dlugosci w 10min

Cytat:
snow jak zwykle cudne włoski
dziewczyny wnioskując z tego co dowiedziała się infatuated jaką wodę ma ten stockholm? wiem wiem, pisałyście, że 9%, ale to chyba nie jest rozjaśniający blond, więc wynikałoby, że 6? dobrze myśle?
no i sorka, że sie tak rozpisałam buźka
Dziekuje Ja jednak dalej obstawiam, ze stockholm ma 9%

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze pytanie.

Na jakiej wodzie jest Garniej Corol Naturals 111?
Z tego co pamietam to 9%. Robilam nim kiedys bardzo dlugo i bylam zadowolona

Cytat:
Rowniez uwazam ze najlepiej Ci w tym jasnym slonecznym blondzie

Cytat:
Kotka zastanawiam się nad Ha-Pantotenem i vitapilem, a oby dwa są na włosy, paznokcie i cerę??

Paulcia no mogłabys miec poważne problemy, naprawdę...ale dobrze, że się "opamiętałaś" w porę
a co do tabletek to ja albo vitapi albo Ha-pantoten

mgielka na ostatnim zdjęciu Ci jest naprawdę ślicznie
Ktos tu pisal kiedys ze vitapil jest tylko na wlosy.

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-10-25 o 19:56
snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-25, 19:58   #3420
mgielka321
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Zdecydowanie podpisuje się pod dziewczynami
Dużo lepiej Ci w tym kolorze z ostatniej fotki Wyglądałaś tak promiennie.
Chyba w Twoim przypadku stawiałabym na ciepłe odcienie blondu: piaskowy, złocisty, słoneczny, coś w ten deseń
A mogłabyś/mogłybyście polecić jakieś konkretne farby/firmy. Ja do tej pory prócz tego Garniera, użyłam Wellatonu, ale spierał się bardzo na żółto, no i casting - super szybko się zmywa z moich włosów, parę myć i nie ma.
mgielka321 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości