Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-26, 22:07   #3571
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Alez wierze kochana Bardzo podoba mi sie to jak Ci wyszlo Wiem, ze odrost byl malutki ale widac jak ladnie rozjasnial. A skad Ty masz tyle tych farb w domu? Jeszcze jeden stockholm?

Dziewczynki no co Wy z tymi rudosciami? Mi tam sie nie podobaja ani czerwone, ani rude nic w ten desen Mialam kolezanke w liceum ktora miala taki kolor, siedziala przede mna i zawsze mnie razilo po oczach I pamietam, ze kolor intensywny to ona miala moze do tygodnia po farbowaniu, pozniej okropny wyblakly taki ceglany kolor.
A tak nas nachodzi na zywe kolory

No czerwienie szybko bledną, ale zawsze chodzi za mna aby spróbowac takiego koloru.
sowhitee a podobają Ci sie jakies kolory oprocz blondu?
Czemu nie lubisz czerwieni ani rudosci?

Dosyć jestem zadowolona z efektu po Stockholmie, mam jeszcze jeden bo kiedys tam byla proocja i kupilam a potem znowu kupilam
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-26, 22:15   #3572
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Agatka dziękuję
chyba tak zrobię narazie będę szorować szamponem,a po wypłacie TŻta namówię go na ten chantal on mnie wolał jako blondynkę wiec powinien się zgodzić
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2010-10-26, 22:18   #3573
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

No czerwienie szybko bledną, ale zawsze chodzi za mna aby spróbowac takiego koloru.

Dosyć jestem zadowolona z efektu po Stockholmie, mam jeszcze jeden bo kiedys tam byla proocja i kupilam a potem znowu kupilam
A nie wiem jakos mi sie nie podoba, to trudny kolor i malo komu pasuje Oprocz blondu podobaja mi sie zimne brazy takie popielate Cos a'la Herbus czy Sowinska Ale ja juz tak drastycznie nie przyciemnie wlosow Szkoda by mi ich bylo, wiem ile przeszly zeby wrocic do blondu i ile kasy na to wydalam
Wiesz tak mysle, sprobuj jeszcze nastepnym razem tym stockholmem Moze sie bardziej przekonasz i znajdziesz swoja farbe
A ja nastepnym razem czyli za 3-4tyg planuje uzyc excell'ki 10.02 lub 10.13 Tylko zobacze jutro jeszcze opinie Infatuated czy w ogole warto kupowac ta farbe

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-26, 22:28   #3574
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
A nie wiem jakos mi sie nie podoba, to trudny kolor i malo komu pasuje Oprocz blondu podobaja mi sie zimne brazy takie popielate Cos a'la Herbus czy Sowinska Ale ja juz tak drastycznie nie przyciemnie wlosow Szkoda by mi ich bylo, wiem ile przeszly zeby wrocic do blondu i ile kasy na to wydalam
Wiesz tak mysle, sprobuj jeszcze nastepnym razem tym stockholmem Moze sie bardziej przekonasz i znajdziesz swoja farbe
A ja nastepnym razem czyli za 3-4tyg planuje uzyc excell'ki 10.02 lub 10.13 Tylko zobacze jutro jeszcze opinie Infatuated czy w ogole warto kupowac ta farbe
Tak zrobię jak radzisz W sumie Stockholm nie niszczy mocno włosow a ze efekt mi pasuje to już sukces
Te farby Excell-nie wiem czy rozjasniaja dobrze włosy. Musisz spróbować na własnym przykladzie
Bo masz na mysli Baby Blond?

Czerwienie malo komu pasuja ale wydają mi sie takie kobiece i sexowne
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-26, 22:39   #3575
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Tak zrobię jak radzisz W sumie Stockholm nie niszczy mocno włosow a ze efekt mi pasuje to już sukces
Te farby Excell-nie wiem czy rozjasniaja dobrze włosy. Musisz spróbować na własnym przykladzie
Bo masz na mysli Baby Blond?

Czerwienie malo komu pasuja ale wydają mi sie takie kobiece i sexowne
No wiesz na moim pudle po prostownicy jest wlasnie taka ognista babeczka ale jakos mnie nie przekonuje Ale wiadomo nie kazdemu sie musi podobac to samo i wlasnie o to chodzi

Tak mam na mysli baby blond lub bardzo bardzo jasny lodowy blond Oba powinny byc utrzymane w chlodnej tonacji, tzn lodowy to na pewno ale ten baby po przecinku ma najpierw 0 czyli natura a pozniej 2 czyli opalizujacy Na probniku oba kolorki byly sliczne Tez sie zastanawiam nad tym ich rozjasnianiem ale niby maja wode 9% tylko bardziej przeraza mnie czas nakladania/trzymania

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-26, 22:46   #3576
Agatau88
Zakorzenienie

No tak, te 10 min to ja nakładam farbę ale na pewno dasz rade, szybko Ci włosy rosna to za 3 tyg juz bedziesz miala odrost do farbowania
Ja tez pewnie za 3-4 tyg znowu zrobię, nie bede czekala na 2 cm A potem tuż przed Swietami Ale pocieszam sie ze to farba i nie niszczy jak rozjasniacz

A podonaja Ci sie zlote blondy, czernie?
Czy tylko blond jasny chłodny i popielaty braz?
Czemu tak nie lubisz rudych?

Yatamanka daj zdjecie jak Ci sie St wypłukuje?
Bylas w tej hurtowni?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-26 o 23:06
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-26, 23:15   #3577
snowhitee
Zakorzenienie

Agatko tak podobaja mi sie jeszcze takie zlociste blondy (zalacz.)i to bardzo ale niestety tylko na kims Mi nie pasuja. Czarne wlosy podobaja mi sie jak sa naturalne, farbowane niestety wygladaja zbyt sztucznie. To juz wole te rudosci

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-26, 23:25   #3578
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Agatko tak podobaja mi sie jeszcze takie zlociste blondy (zalacz.)i to bardzo ale niestety tylko na kims Mi nie pasuja. Czarne wlosy podobaja mi sie jak sa naturalne, farbowane niestety wygladaja zbyt sztucznie. To juz wole te rudosci
To zdjecie co dalas-ta aktorka ma rumiana cere i wyglada dobrze.
Ja natomiast tez mam rumiana i jakos taki cieply odcien blondu podkreśla mi rumience, wydobywa je i eksponuje jeszcze bardziej.
Mam zdjecia jak miałam taki kolor po dekolorze czy rozjasnianiu i jak je ostatnio ogladalam to cera jak swinka

Ale Tobie może by pasował, nie masz chyba różowej cery?

Spotkalam sie z różnymi opiniami, jak ogladalam film Loreala o nowych Castingach to ten ich ekspert mowił żeby brac na zasadzie kontrastu- chłodna cera-złote włosy, ale jakoś mi sie to nie widzi
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-27, 00:12   #3579
dziolcha86
Zadomowienie

Dziewczyny, czy któraś farbowała włosy farbą Londa Naturals odcień szampański blond 12/8 lub Miodowy blond 13/8 ?

Interesuje mnie kolorek od jasnego do średniego blondu w odcieniu złocistym, bardziej karmelkowym. Może któraś doradzi, jaka farba najlepsza ?
Jeśli tak, to jak wyszło? Fotki mile widziane
Jak z trwałością odcieni blondów Londy ?

Wiecie może ilu % jest mleczko utleniające w tych odcieniach?
Niestety na opakowaniu nie ma takiej informacji

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2010-10-27 o 05:31
dziolcha86 jest offline  
Stary 2010-10-27, 00:32   #3580
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś farbowała włosy farbą Londa Naturals odcień szampański blond 12/8 lub Miodowy blond 13/8 ?
Interesuje mnie kolorek od jasnego do średniego blondu w odcieniu złocistym, bardziej karmelkowym. Może któraś doradzi, jaka farba najlepsza ?
Kiedyś użyłam z Londy platynowego blondu ale to tylko raz i jak dobrze pamiętam jakoś mi pożółkły włosy wtedy...

xLADYx jest offline  
Stary 2010-10-27, 02:00   #3581
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

dziewcyznki pomooozcie prosze, nie wiem jakiej farbki szukac..;/ a odrost juz widoczny ma ok.0,5 cm.. mam cos ok poziomu 5-6 naturalne a chcialabym rozjasnic do 9-10..co proponujecie? moze sprobowac ten stokholm na odrosty+ te rudawe po ostatnim farbowaniu syossem...? albo jakis loreal..
bunny a jaka farbke proponujesz?
Stary 2010-10-27, 08:26   #3582
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość

Wiecie może ilu % jest mleczko utleniające w tych odcieniach?
Niestety na opakowaniu nie ma takiej informacji
Akurat tej serii nie testowałam, ale kładłam Londe Color blend 18 zmieszaną z 89. Kolor wyszedł ładny, ale po dwóch tygodniach śladu po nim nie było. Infatuated też robiła 89 i równie szybko jej się kolor wypłukał.
Nie chcę Cie zniechęcać, bo po pierwsze Ty piszesz o Londzie Naturals, a po drugie podałaś odcienie ciepłe, a może tylko te chłodne tak szybko się wypłukują?

Z tego co kojarze Londą Naturals robiła jedna dziewczyna w poprzedniej częsci wątku, chyba odcieniem perłowym i sobie go chwaliła

A woda jest 9% w tych odcieniach, którymi ja robiłam

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:

Aj, piekielne dziewczyny z Was czerwienie po głowie Wam chodzą no pięknie
Mi na szczęście jeszcze takie cuda po głowie się nie plątały, ale chłodne brązy już tak

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-27, 08:45   #3583
blond bunny
Zakorzenienie

kochaneczka ja zawsze mówię żebyście wybierały taką farbę jak wam się podoba a nie mnie Dlatego nic ci nie zasugeruję
Bo potem pretensja do kogo będzie?
Ja tylko ci powiedziałam że dla ciebie:
1- lepszy poziom 9
2- spróbuj z wodą 12% i jak ci się nie spodoba to wtedy pomyślimy co dalej
3- na pewno musi być popiel w farbie bo ci rudy musi zgasić więc w grę wchodzą kolory np. 9.13, 9.12 lub 9.21, 9.11 i 9.1.
Najlepiej spisz sobie te numerki i pooglądaj różne palety na allegro i zobacz jak te kolory mniej-więcej wyglądają i wtedy coś wybierzesz na pewno.
A potem to już ja pomogę jak to farbować.

Wiecie co dziewczyny, ja dziś chyba zrobię odrosty jeszcze moją a10.
Co ciekawe w słońcu odrost mam stare złoto, reszta biało-srebrna ale w świetle żarówkowym całość jest jednolicie beżowa ze srebrnym połyskiem No i jestem już pewna że z kolejnymi farbowaniami odrost dalej dochodzi kolorystycznie w sensie wyrównuje się i zatraca rudość-złoto.
Ogólnie to jak mam brudne włosy czyt.3-4 dniowe to odrost rudzieje a jak umyję to jest równiutko na całości taki beż.
Schizowe mam włosy nie ma co.
Miałam próbować tą c12 ale boję się bo ona na pudle jest żółta i nie chce kurczaka- to już wolę złoto-beżowy odrost który się dopłukuje.
A już jak dam płukankę to kolor cudny się robi.
Także chyba zostanę przy tej farbce bo tż za nią szaleje
Stary 2010-10-27, 09:03   #3584
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
jasne, że zdam relacje

soczewki to te http://allegro.pl/big-eyes-kolorowe-...280174122.html

Zielone i Fioletowe
Ewciu zielone i fioletowe też mnie kręcą no jeszcze grey
Ale chyba się nie skuszę.
Zielone i szare by przeszły, bo to w zasadzie naturalny kolor. Ale fioletowe, to by była lekka przesada moim zdaniem, no chyba, że na jakieś wyjątkowe okazje
Bozia dała mi brązowe oczęta i niech tak pozostanie

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Co ciekawe w słońcu odrost mam stare złoto, reszta biało-srebrna ale w świetle żarówkowym całość jest jednolicie beżowa ze srebrnym połyskiem No i jestem już pewna że z kolejnymi farbowaniami odrost dalej dochodzi kolorystycznie w sensie wyrównuje się i zatraca rudość-złoto.
Ogólnie to jak mam brudne włosy czyt.3-4 dniowe to odrost rudzieje a jak umyję to jest równiutko na całości taki beż.
Miałam próbować tą c12 ale boję się bo ona na pudle jest żółta i nie chce kurczaka- to już wolę złoto-beżowy odrost który się dopłukuje.
Bunny jak znalazłaś już swoją farbkę to chyba nie ma co zmieniać szyku Tymbardziej, że już chyba długo nią robisz i włoski się zrównują No i jak TŻ szaleje za nią to coś w tym musi być. Mój to nawet nie zauważa różnicy w kolorach. Dla niego blond jest blondem i tyle. Nie ma odcieni popielatych, złocistych, perłowych

Swoją drogą też bym tak chciała, mieć jedną, swoją farbkę, która by dawała rade z moim odrostem i tylko co miesiąc uzupełniać kolor
Minęło 3 tyg. od farbowania a już mam odrost centymetrowy.
Powoli trzeba myśleć nad farbą i sposobem farbowania

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-27, 10:15   #3585
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
dziewcyznki pomooozcie prosze, nie wiem jakiej farbki szukac..;/ a odrost juz widoczny ma ok.0,5 cm.. mam cos ok poziomu 5-6 naturalne a chcialabym rozjasnic do 9-10..co proponujecie? moze sprobowac ten stokholm na odrosty+ te rudawe po ostatnim farbowaniu syossem...? albo jakis loreal..
bunny a jaka farbke proponujesz?
kochaneczka, ale Ty naturalne masz jak nic na poziomie 7 -ciemny blond. Zauważ że zawsze robiłas 3% woda i otrzymywałas jasne blond pasemka, z poziomu 5-6 byłoby to nieosiągalne
Stary 2010-10-27, 10:20   #3586
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kochaneczka ja zawsze mówię żebyście wybierały taką farbę jak wam się podoba a nie mnie Dlatego nic ci nie zasugeruję
Bo potem pretensja do kogo będzie?
Ja tylko ci powiedziałam że dla ciebie:
1- lepszy poziom 9
2- spróbuj z wodą 12% i jak ci się nie spodoba to wtedy pomyślimy co dalej
3- na pewno musi być popiel w farbie bo ci rudy musi zgasić więc w grę wchodzą kolory np. 9.13, 9.12 lub 9.21, 9.11 i 9.1.
Najlepiej spisz sobie te numerki i pooglądaj różne palety na allegro i zobacz jak te kolory mniej-więcej wyglądają i wtedy coś wybierzesz na pewno.
A potem to już ja pomogę jak to farbować.

bunny a te włoski co masz na miniaturce to czym robiłaś??
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-27, 10:30   #3587
mezzo
Przyczajenie

Dziewczyny , proszę o pomoc . 5 dni temu mialam rozjaśniane włosy , wyszedł ohydny żółty blond . Wyszłam od fryzjera i poleciałam po farbę , kupiłam loereala , chciałam tę zmywalną do 28 myć ale się pomyliłam i kupiłam zwykłą farbę . Trudno zafarbowałam włosy , kolor wyszedł piękny ale coz tego skoro jak się źle czuje w tym kolorze , nie mogę patrzeć na siebie w lustrze . Proszę powiedzcie kiedy mogę nałożyć krem koloryzujący bez amoniaku ? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
mezzo jest offline  
Stary 2010-10-27, 10:39   #3588
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mezzo Pokaż wiadomość
Dziewczyny , proszę o pomoc . 5 dni temu mialam rozjaśniane włosy , wyszedł ohydny żółty blond . Wyszłam od fryzjera i poleciałam po farbę , kupiłam loereala , chciałam tę zmywalną do 28 myć ale się pomyliłam i kupiłam zwykłą farbę . Trudno zafarbowałam włosy , kolor wyszedł piękny ale coz tego skoro jak się źle czuje w tym kolorze , nie mogę patrzeć na siebie w lustrze . Proszę powiedzcie kiedy mogę nałożyć krem koloryzujący bez amoniaku ? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
a jaki krem?? jaki kolor??
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-27, 10:42   #3589
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mezzo Pokaż wiadomość
A jaką farbkę położyłaś na te rozjaśnione włosy?

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-27, 10:42   #3590
mezzo
Przyczajenie

teraz mam satynowy blond , który a propo nie wyszedł tak jak na opakowaniu , a chcę zrobić mroźny beż .
mezzo jest offline  
Stary 2010-10-27, 10:53   #3591
mezzo
Przyczajenie

tak aktualnie wyglądają moje włosy ,
mezzo jest offline  
Stary 2010-10-27, 11:10   #3592
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

dziewczyny, ale Wy dajecie czadu wiecie co, jakiś czas temu też chciałam Was zapytać o te kolorowe soczewki ale stwerdziłam,że nie będe aż tak offtopowac i przejrzałam soczewkowy wątek już dłuższy czas się nad nimi zastanawiam, najpierw chciałam zamówić w "ciemno", ale koleżanka ze studiów która takie soczewki nosi uświadomiła mnie, że lepiej wybrać się do optyka, który okresli moją krzywiznę, bo takie uniwersalne mogą wyglądać kiepsko... Więc postanowiłam sie zorientować ile takie badanie kosztuje,okazało się, że w moim mieście ok 100zł i jeszcze doktorek powiedzial, że jest ono niekompletne natomiast w vision express (70km od mojego miasta) kosztuje 69zł więc już lepsza cena, a za darmo przy zakupie soczewek u nich (tylko, że bodajże miesięczne kosztują 120zł) ale akurat jak chciałam sobie je zrobić to nie było tej osoby... Później jak tak sobie przeliczyłam to nie wiem czy ta zabawa sie opłaca... Bo miesięczne soczewki kosztowałyby mnie ok 50 zł, no ale właśnie tylko miesiąc mogłabym je nosić i nie wiem czy opłaca mi sie co taki czas kupować nowe, bo pewnie i tak nie nosiłabym ich codziennie... swoje oczy mam ciemnobrązowe, a zastanawiałam się nad czarnymi niebieskimi lub zielony, tylko właśnie nie wiem jaki byłby efekt...
a wracając do włosów wczoraj drugi raz użyłam maski absolut repair i nie wiem czemu, ale zarówno ta jak i maska keune zostawia mi takie dziwne końcówki, chyba moje włosy wolą odzywki...
a co do farbowania teraz zaczęłam zastanawiać się nad farbowaniem inoa... albo zdekoloryzowaniem włosów żebym wreszcie miała to czego chce... co o tym myślicie? wiem, ze obiecałam fotki, ale jakoś ostatnio nie miałam kiedy, dziś chyba też wróce późno, ale postaram sie wrzucic...
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-10-27, 11:34   #3593
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
snowhitee ale uwierz mi ze nie widac zeby bardzo cieply był, nie odroznia sie zbyt od reszty.
Nastepnym razem zobacze-mam jeszcze jeden Stockholm i Wellaton, ale chyba wezme Stockholm zeby zobaczyć czy odrost juz pofarbowany cos zmienia kolor.

Adzi a powiedz mi jaki braz chodzi Ci po głowie?
Nie martw sie ze kombinujesz, mi rudy,czerwonym rubinowy chodzi po głowie juz od kilku lat i w końcu wiem ze sie zdecyduje kiedys

Princeska dla mnie blond, z tych zdjec co wstawilas.
A co zamierzasz?

Dziewczyny powiedzcie mi szybko jak to jest bo Wy sie znacie-kiedys wiadomo zrobie sobie ten rudy, ale jesli mam bardzo jasna twarz, z rumiencami, ale nie miejscowymi, ona ma taki rozowawy poblask (mam cienką skóre, po prpstu naczynia mi przeswituja) to lepiej walnąc sobie miedz czy czerwien?
Wiem że nie ten watek, ale kogo mam zapytac
To i tak dopiero w wakacje zrobie jak już
To taka już nasza uroda ze kombinujemy.Chyba jednak odstawie te myśli o brązie na półkę niech się kurzą tam a nie w mojej głowie.
Bardzo mi się podobają brązy ale ja już miałam tyle kolorów na głowie ze wiem co mi pasuje.A co do czerwieni to tez kiedyś miałam taki soczysty głęboki rubin na włosach i co lepsze w tym to uzyskiwałam go przez szamponetke palett.Fakt ze się wypłukiwało ale za to mogłam sobie pozwolić na kładzenie jej dwa razy w miesiącu.Ale jakoś teraz bym nie wróciła do tego koloru. choć wtedy przed 12 laty było to super.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-27, 11:45   #3594
paulcia666
Rozeznanie

dziewczyny co sądzicie o tym? http://allegro.pl/dekoloryzator-rene...280195984.html
mogłabym później spokojnie połozyć na to wymarzony kolor?
"W celu uzyskania większego kontrastu produkt może być nakładany nawet 2-3 krotnie. Usuwa jedynie sztuczny pigment, do naturalnego koloru włosów, nie rozjaśnia." czy to oznacza, że po zmyciu tego będe miała swój naturalny kolor? i wtedy biore taki utleniacz jakbym miała robić odrosty? jak mam to rozumieć?
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-10-27, 11:48   #3595
infatuated
Zakorzenienie

Dziewczyny, ja już w domu nie było jednych ćwiczen także wszystko się pieknie układa ku chwale farbowania !!! jest ze mną koleżanka która mi pomoże, trzymajcie kciuki jak skonczymy to odrazu dam fotki!!!
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-27, 11:55   #3596
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już w domu nie było jednych ćwiczen także wszystko się pieknie układa ku chwale farbowania !!! jest ze mną koleżanka która mi pomoże, trzymajcie kciuki jak skonczymy to odrazu dam fotki!!!
a przypomnisz czym będziesz farbować? bo nadrabiając 5 stron ciężko zapamiętać kto co robi
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-10-27, 11:56   #3597
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Matko ale masz wspomagacza.Czekamy na relacje i przekaz koleżance aby przypadkiem jej raczka nie drgnęła
Zycze powodzenia i trzymam kciuki.Pozdrowienia dla koleżanki.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-27, 11:57   #3598
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Dziewczyny wkleję Wam fotki - 3 tyg. po farbowaniu Matrixem.
Też się sporo wypłukał, ale jednak mniej niż Londa wtedy

2 pierwsze w świetle dziennym, reszta z błyskiem

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-27, 12:01   #3599
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
No to do dzieła dziewczynki
Testujesz excellke 9.13?

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-27, 12:21   #3600
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny wkleję Wam fotki - 3 tyg. po farbowaniu Matrixem.
Też się sporo wypłukał, ale jednak mniej niż Londa wtedy

2 pierwsze w świetle dziennym, reszta z błyskiem
Bardzo ładne włoski.A jaki to kolorek.Nie bardzo można określić czy to popielaty czy bezowy.Ale bardzo mi się podoba.Robisz z podkładem czy tylko profesjonalna farba? Widać ze odrost to chyba poziom 6 czy 7?

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości