Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-28, 15:12   #3751
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki ostatnimi dniami nie działo się u mnie za dobrze... princesska wie cos o tym. tak sie porobilo ze w przedostatnia noc spalam u sasiada, a wczoraj kupilam bilet do polski niby wczoraj sie pogodzilismy... biletu nie odwolam, ale jakos pomimo pogodzenia sie nie czuje sie jakos super happy. moze dzisiejszy dzien bedzie inny bo od niedzieli przezywalam terror. obydwoje jestesmy winni bo obydwoje jestesmy uparci, wiec chyba wiecie jak to jest z takimi ludzmi

a co do moich włosków to narazie jest ok ale mam zamiar kupic ta farbke co mi polecalyscie ostatnio
to wracasz do nas piękna czy nie wracasz?
i nie rycz nam tu przez faceta no

Dziewczyny,a ja mam kundelka czarnego i jest taki słodziak,że masakra jak śpię to ona zawsze włazi pod kołdre i śpi w nóżkach

Bunny mam do Ciebie pytanie jak miałam blond włosy i nałożyłam na to 3 ciemne farby to co mam teraz zrobić,żeby wrócić do blondu?? Agata polecała mi dekoloryzację Chantalem,ale zastanawiam się też nad kąpielą rozjaśniającą?? Póki co myję szamponem przeciwłupieżowym
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2010-10-28, 15:17   #3752
awekis
Przyczajenie

Smile Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez awekis Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Wczoraj wieczorem oglądałam moje blond włoski ze wszystkich stron (nacieszyc sie nimi nie moge ) i zauważyłam, ze z tyłu moje końcówki są lekko rude ... czy używanie samego szamponu fioletowego jakoś to złagodzi? a może macie jakieś swoje sposoby na tego typu niedogodności?
Prosze o odpowiedź i pozdrawiam Was ciepło!
-N.

Ponawiam i proszę
Stary 2010-10-28, 15:19   #3753
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
paulcia drozdze zalewaj woda lub mlekiem ale pamietaj ma byc to woda wrzaca zeby zabic to co nam pozniej moze w brzuchu sie sfermentowac ja swojemu tz nie opowiadam sie co pije niewie o pokrzywie ani o drozdzach zazwyczaj dlatego ze wychodzi rano a wraca wieczorem
dzięki, ja mam o tyle "problem", że mieszkamy razem i wracamy z pracy o podobnych godzinach, więc raczej widzi co robie zazwyczaj pokrzywe pije w pracy, ale w domu tez mi sie zdarza... ewentualnie z drożdżami mogłabym wlaczyć po jego wyjściu do pracy, ale ja zazwyczaj zasypiam,a wtedy jak wiadomo nie ma już czasu na nic

a co do związków, my dokładnie za 4 dni będziemy razem 4 lata ale jak to w każdym związku, raz jest dobrze, raz jest gorzej... o tyle dobrze, że mój TŻ jest ugodowy, i często idzie mi na ręke, gorzej jak sie na coś uprze... mieliśmy pare kryzysów, głównie z mojej winy... fakt faktem jestem jeszcze młoda, ale po przemyśleniu wszystkiego nie zamieniłabym go na nikogo innego... i ciesze sie, że jeszcze ze mną wytrzymuje
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-10-28, 15:23   #3754
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez awekis Pokaż wiadomość
Ponawiam i proszę
mi moje wlosy przyciemniaja sie jak stosuje oleje na wlosy czasami chodze tak z nimi 2 dni wiec wtedy wlaczam do pielegnacji szampon do blondu lub fioletowy joanny zmiany znikajaoczywiscie nie za 1 razem ale po 2-3 mam juz jasniejsze wlosya od czego te koncowki takie masz??
Stary 2010-10-28, 16:25   #3755
awekis
Przyczajenie

pisałam już wcześniej o tym ,że miałam ściągany kolor... jakies półtora miesiąca temu moje włosy były jeszcze czarne... no i niestety nie wszystkie końcówki najwyraźniej zostały dobrze pokryte jansą farbą... reszta włosów jest boska, ale te pare pasemek na dole
Stary 2010-10-28, 16:28   #3756
EwCiA000
Zadomowienie

Hej dziewczynki a ja dziś dopiero teraz ze szkoły wróciłam i jutro mam dwa sprawdziany...

Snow no to jaki dla mnie radzisz?? mertz special, Ha-Pantoten czy vitapil z biotyną??

Bunny mam to samo z tą bladścią, teraz jest trochę lepiej, bo chodzę na solarium od czasu do czasu

Kochaneczka cudne włoski

paulcia użyj maski latte, włoski są po niej przecudowne

wasienka będzie dobrze zobaczysz wiem, że to się łatwo mówi, ale chyba nic innego nam nie pozostało niż tylko pocieszanie Cię

Princceska i po co Ci to było?? teraz Ci się zachciało znowu blond tak??

Dziewczyny!!!

testowałam ten TREsemme a więc tak:
1 zapach śliczny, cudowny
2 włoski super, cały dzień je dotykam
3 nie muszę używac spray gliss kura, bo tresemme jest na wilgotne włosy, także teraz nim psikam

a poza tym to powiem Wam dziewczyny, że maska latte jest cudnowna, nawet nie wiedziałam, kupując, ją, że aż tak bardzo będę z niej zadowolonaa zapach latte utrzymuje sie tak długo, że...dzisiaj przyszłam do szkoły i się witam z koleżanką a ona "mmm...czuje kokos" a ja mówię no moje włosy tak pachną
a druga rzecz to taka, że strasznie pomaga to rozczesywanie grzebienień z szeroko rozstawionymi zębami włosów, jak jeszcze jest na nich maska są potem naprawdę super

a jeżeli chodzi o pieski to mi się marzy malutki, włochaty piesek, yorki są słodziutkie:l ove:

a taka mała prośba, jaki prezent kupic dziewczynie na 18-stkę??
dajcie jakieś pomysły kochane!!! bo wybieram się w tą sobotę

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-28 o 16:29
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-28, 16:34   #3757
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki a ja dziś dopiero teraz ze szkoły wróciłam i jutro mam dwa sprawdziany...

Snow no to jaki dla mnie radzisz?? mertz special, Ha-Pantoten czy vitapil z biotyną??

Bunny mam to samo z tą bladścią, teraz jest trochę lepiej, bo chodzę na solarium od czasu do czasu

Kochaneczka cudne włoski

paulcia użyj maski latte, włoski są po niej przecudowne

wasienka będzie dobrze zobaczysz wiem, że to się łatwo mówi, ale chyba nic innego nam nie pozostało niż tylko pocieszanie Cię

Princceska i po co Ci to było?? teraz Ci się zachciało znowu blond tak??

Dziewczyny!!!

3 nie muszę używac spray gliss kura, bo tresemme jest na wilgotne włosy, także teraz nim psikam

a poza tym to powiem Wam dziewczyny, że maska latte jest cudnowna, nawet nie wiedziałam, kupując, ją, że aż tak bardzo będę z niej zadowolonaa zapach latte utrzymuje sie tak długo, że...dzisiaj przyszłam do szkoły i się witam z koleżanką a ona "mmm...czuje kokos" a ja mówię no moje włosy tak pachną
a druga rzecz to taka, że strasznie pomaga to rozczesywanie grzebienień z szeroko rozstawionymi zębami włosów, jak jeszcze jest na nich maska są potem naprawdę super

a jeżeli chodzi o pieski to mi się marzy malutki, włochaty piesek, yorki są słodziutkie:l ove:

a taka mała prośba, jaki prezent kupic dziewczynie na 18-stkę??
dajcie jakieś pomysły kochane!!! bo wybieram się w tą sobotę
no właśnie nie wiem po co mi to było

a prezent? może wibrator
a tak serio to może żłożysz się z dziewczynami czy coś na jakiś lepszy prezent?
Coś co zawsze chciała mieć,ale nie kupiła,bo szkoda kasy czy coś? Np. u mnie ostatnio znajomi kupowali torebkę z Wranglera za 300 zł czy coś w tym stylu, koledze,który je tylko żelki haribo kupili cały karton może jakiś ciuch? perfum? oczywiście jeżeli znasz upodobania
Stary 2010-10-28, 16:40   #3758
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no właśnie nie wiem po co mi to było

a prezent? może wibrator
a tak serio to może żłożysz się z dziewczynami czy coś na jakiś lepszy prezent?
Coś co zawsze chciała mieć,ale nie kupiła,bo szkoda kasy czy coś? Np. u mnie ostatnio znajomi kupowali torebkę z Wranglera za 300 zł czy coś w tym stylu, koledze,który je tylko żelki haribo kupili cały karton może jakiś ciuch? perfum? oczywiście jeżeli znasz upodobania
a w ogóle to taka głupia wyniknęła, bo dwie dziewczyny z klasy robią urodziny w tym samym dniu, i oby dwie...mnie zaprosiły
na początku zadeklarowałam się, że idę do jednej, ale potem stwierdziłam, że na tej imprezie będą osoby, których nie znam, więc wybieram sie do tej drugiej, dla porównania tam znam wszystkich

no własnie...perfumy, ciuchy, to wszystko takie normalne, a chciałabym jakis fajny prezent orginalny
a z pozostałymi sie nie złożę, bo idę z moim TŻ-tem i razem kupujemy

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-28, 16:44   #3759
buahhot
Marcelover ♥♥♥

szkoda, ze dopiero teraz wiesz ze idziesz, bo na allegro mozna znalezc fajne gadzety na 18nastke moze tak jak mówi Princesska, zeby sie zlozyli Ci ktorzy ida i kupic cos takiego, na co kolezanka nie moze sobie pozwolic od reki a jej sie przyda

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-28, 16:46   #3760
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
szkoda, ze dopiero teraz wiesz ze idziesz, bo na allegro mozna znalezc fajne gadzety na 18nastke moze tak jak mówi Princesska, zeby sie zlozyli Ci ktorzy ida i kupic cos takiego, na co kolezanka nie moze sobie pozwolic od reki a jej sie przyda
oni niestety mają już pokupowane prezenty, więc nie za bardzo...

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-28, 16:49   #3761
caskada
Zakorzenienie

awekis no to raczej fioletowy szampon tego nie zlapie dalej sie nie znam niech dziewczyny podpowiedza czym to lapnac (ja w temacie malowania na blond ciemna masa mimo ze sama mam blond )
Stary 2010-10-28, 16:49   #3762
buahhot
Marcelover ♥♥♥

aha, czyli bedziesz musiala sama cos kupic a moze latwiej po prostu zapytac co by chciala

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-28, 17:02   #3763
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
aha, czyli bedziesz musiala sama cos kupic a moze latwiej po prostu zapytac co by chciala
no właśnie pytałam i powiedziała, że nie wie...

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-28, 17:04   #3764
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
a w ogóle to taka głupia wyniknęła, bo dwie dziewczyny z klasy robią urodziny w tym samym dniu, i oby dwie...mnie zaprosiły
na początku zadeklarowałam się, że idę do jednej, ale potem stwierdziłam, że na tej imprezie będą osoby, których nie znam, więc wybieram sie do tej drugiej, dla porównania tam znam wszystkich

no własnie...perfumy, ciuchy, to wszystko takie normalne, a chciałabym jakis fajny prezent orginalny
a z pozostałymi sie nie złożę, bo idę z moim TŻ-tem i razem kupujemy
Nie wiem jaki masz kontakt z rodzicami tej koleżanki (no i czasy teraz też są inne więc może inne rzeczy się podobają). Ale ja jednej swojej kumpeli na 18 zrobiłam taki nietypowy prezent. Spotkałam się z jej mamą i obejrzałam jej stare zdjęcia jak była mała - i wybrałam jedno śmieszne takie i słodkie. Oddałam do fotografa zrobili je w czarnobieli w powiększneiu i oprawili w taką ładną ramkę Mówiła koleżanka potem, że najlepszy prezent jaki dostała

W ogóle to wam powiem taką rzecz - że próbowałam przyciemnić włoski Majiblond 901.. I oto jakie wnioski:
Ta farba się nie nadaje do przyciemniania - podejrzewam, że jest to wersja dla osób chcących rozjaśnić włosy i uzyskać kolor jak w palecie - myślę tak ponieważ sama nazwa sugeruje, że to dla chcących być blondynką, a i sama farba ma niebieski kolor - tak jakby w jej składzie już były jakieś elementy rozjaśniające..

Pomijając oczywiście finał kiedy zmyłam włosy i były niebiesko fioletowe a z kolorem z palety nie miało to absolutnie nic współnego.

Także jeśli chcecie przyciemniać tą farbą -ODRADZAM..
Ale..

Co ciekawe - farba ta w połączeniu z wodą 9% dała taki sam efekt rozjaśnienia odrostu co stockholm z wodą 12%.. Także warto się nad nią zastanowić jeśli chodzi o farbowanie samych odrostów
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-28, 17:10   #3765
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki masz kontakt z rodzicami tej koleżanki (no i czasy teraz też są inne więc może inne rzeczy się podobają). Ale ja jednej swojej kumpeli na 18 zrobiłam taki nietypowy prezent. Spotkałam się z jej mamą i obejrzałam jej stare zdjęcia jak była mała - i wybrałam jedno śmieszne takie i słodkie. Oddałam do fotografa zrobili je w czarnobieli w powiększneiu i oprawili w taką ładną ramkę Mówiła koleżanka potem, że najlepszy prezent jaki dostała

W ogóle to wam powiem taką rzecz - że próbowałam przyciemnić włoski Majiblond 901.. I oto jakie wnioski:
Ta farba się nie nadaje do przyciemniania - podejrzewam, że jest to wersja dla osób chcących rozjaśnić włosy i uzyskać kolor jak w palecie - myślę tak ponieważ sama nazwa sugeruje, że to dla chcących być blondynką, a i sama farba ma niebieski kolor - tak jakby w jej składzie już były jakieś elementy rozjaśniające..

Pomijając oczywiście finał kiedy zmyłam włosy i były niebiesko fioletowe a z kolorem z palety nie miało to absolutnie nic współnego.

Ale..

Co ciekawe - farba ta w połączeniu z wodą 9% dała taki sam efekt rozjaśnienia odrostu co stockholm z wodą 12%.. Także warto się nad nią zastanowić jeśli chodzi o farbowanie samych odrostów
ja mam w domu 901s i wlasnie zastanawiam sie czy jej nie polozyc nastepnym razem, a jesli tak to z jaka wodą, a chcialabym troszeczke rozjasnic swoje wlosy mozecie doradzic?

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-28, 17:16   #3766
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
ja mam w domu 901s i wlasnie zastanawiam sie czy jej nie polozyc nastepnym razem, a jesli tak to z jaka wodą, a chcialabym troszeczke rozjasnic swoje wlosy mozecie doradzic?
Według ulotki powinno się do niej dobrać wodę 9% lub 12%.
901S to ponoc kolor super rozjaśniający. To jak na moje oko jak odcień 901 z wodą 9% Rozjaśnił tak jak Stockholm z 12% to myślę, że 9% powinno Ci wystarczyć. Zresztą trochę mnie szczypała głowa - więc nie wiem jak to by było z 12%
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-28, 17:24   #3767
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Według ulotki powinno się do niej dobrać wodę 9% lub 12%.
901S to ponoc kolor super rozjaśniający. To jak na moje oko jak odcień 901 z wodą 9% Rozjaśnił tak jak Stockholm z 12% to myślę, że 9% powinno Ci wystarczyć. Zresztą trochę mnie szczypała głowa - więc nie wiem jak to by było z 12%
mi sie tez wydaje ze 9% to maksymalnie ile dodac do niej. Oczywiscie na ulotce jest napisane ze stosowac 1:2 a na aukcji bylo jakos inaczej. Moge zastosowac obojetnie jakiej firmy oksydant?
Nałożę ją nastepnym razem

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-28, 17:39   #3768
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
mi sie tez wydaje ze 9% to maksymalnie ile dodac do niej. Oczywiscie na ulotce jest napisane ze stosowac 1:2 a na aukcji bylo jakos inaczej. Moge zastosowac obojetnie jakiej firmy oksydant?
Nałożę ją nastepnym razem
Kobitka w hurtowni sama dała mi do niej utleniacz Joanny więc mniemam, że nie musi być Loreala
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-28, 17:53   #3769
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
aj przepraszam, jakoś przeleciałam za szybko poprzednią stronę Snow dziekuje kochana noo popielato-złocisty jest jak się patrzy, kurcze powiem Ci że jestem pierwszy raz od dłuższego czasu zadowolona z farbowania a najbardziej z odrostu może też dlatego że miał tylko 1cmeh jak wtedy dzwoniłam na infolinie to mi kobitka powiedziała, że będą je wycofywać..a ja jej odpowiedziałam, że to dziwne, bo w carrfourze dopiero co się pojawiły jasniejsze odcienie (9 i 10) no a ona, że były zawsze tylko musiałam źle patrzeć hehe no nie wiem ale na pewno bym zauważyła, co jak co ale moje oko nową farbę zawsze wyluka wiesz..zastanawiam się czy by na zapas nie kupić 9.13 nie wiadomo kiedy wycofają
No to szkoda ze je wycofuja No bo jak sprobuje ja za 3tyg i spodoba mi sie i co wtedy? Przeciez nie zrobie zapasu na reszte zycia

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
infatuated czy rezygnuje z bieli? nie do końca
Daję foty świeżo po farbowaniu. Jak zauważycie ta farba dojaśnia mi włoski pasemkami jak balejaż beżowo-biały. Odrost mam około 8cm nowej farby więc jak widać wyrównało się. To co wychodzi ciemniejsze przy skórze to kwestia oświetlenia i nie tyle ciemniejszego koloru co innego połysku wlosów- całosć biało-srebrna a świezo zrobiony odrost ma połysk starego złota. Przy czym z kolejnym farbowaniem stary odrost traci złoty połysk na rzecz srebrnego- nie wiem czemu tak się dzieje ale ja tak mam

Załącznik 3497235

Załącznik 3497236

kochaneczka ja zawsze trochę przeciągam na poprzedni odrost bo inaczej tego zrobić się nie da. Chyba żebym farbowała ze 3 godziny uważnie i powoli.

Moja mała też się nieraz tarza a potem przymusowa dodatkowa kąpiel- a tak kąpiemy co 2 tyg. bo wtedy zaczyna capić ale ona kąpiele lubi więc to nie problem. Ostatnio wytarzała mi sie w zdechłej napęczniałej już rybie którą ktoś przez okno wyrzucił na trawnik ale był smród...

Snow a jak dobrać dla psa kaganiec rozmiarowo? To się jakoś mierzy obwód pyska czy szyi? Lepsze druciane czy materiałowe?
Najlepiej pojsc z psem do osiedlowego zoologicznego i Pani Ci dobierze Oni tam sie znaja, ja mojej kupilam rozm. 1, najmiejszy jest bodajze 0 ale to dla mini pieskow

A wloski po farbowaniu bardzo sliczne

Cytat:
dziewczyny pewnie przeoczylam pochwalcie sie jakie macie pieski z jakiej rasy moj starszy juz pinczer ma 13 lat a nadal zachowuje sie jak szczeniak teraz wlasnie oczekuje na swoje malenstwo jacka russel teriera malego smieszka oj cos czuje ze bede miala z nim przeboje
A ja mam beagl'a jacka russela tez chcialam ale jak blizej przyjrzalam sie beagl'om to juz nie moglam sie im oprzec

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mam tak samo, moja pysk wpycha pod jego głowę, wciska sie miedzy nas
hehehe moja tak samo robi

Cytat:

Nie wiem naprawde Ja na Twoim miejscu pewnie bym kupila ha-pantoten lub marz special Czyli polecasz tresseme? To ja juz zamawiam bo przyznam ze wachalam sie troche

Cytat:

Ale..

To zaryzykowalas jednak z majiblond? Ale Ty przeciez chyba jeszcze odrostu nie mialas co?

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-28, 17:55   #3770
buahhot
Marcelover ♥♥♥

pojde do sklepu fryzjerskiego to mi pomoga ale tak jak Yatta mowisz, pewnie moznaz kazdej firmy

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-28, 18:04   #3771
EwCiA000
Zadomowienie

Yatta dzięki, ale to nie jest jakaś moja wielka koleżanka i nie znam jej rodziców, no cóż coś wymyślę, mam nadzieję

Snow tak polecam TREsemme zdecydowanie
jeszcze jak pójdę do apteki to zapytam się co lepsze

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-28, 18:19   #3772
caskada
Zakorzenienie

snow ja sie kiedys tez wachalam ale naczytalam sie ze beagle lubia uciekac sobie na kilka dni maja tendencje do tycia male obzarciuchy no i choruja na uszka
czy twoj nie jest taki? dlatego wybralam jacka ale z nim tez nie bedzie spokoju bo to prawdziwy cyrkowiec
Stary 2010-10-28, 18:29   #3773
Kingulina2901
Raczkowanie

Kobiety, mam do Was takie oto pytanie. Mam nadzieje że ktoś będzie w stanie chociaż trochę mi pomóc.
Od czerwca dekoloryzowałam włosy z bardzo ciemnego brązu. Chciałam uzyskać ładny blondzik. Wszystko jednak robiłam sama w domu, zrażona wcześniej pracą fryzjerów z moich okolic. Więc dekoloryzowałam, robiłam kąpiele rozjaśniające, farbowałam rozjaśniającymi fsrbami itd itd. I cokolwiek bym nie robila zawsze miałam na głowie taki żałosny rudy odcień blondu którego pozbyć się nie mogłam. Po kolejnej kąpieli rozjaśniającej, z której wyszłam z już dość jasnym blondem ale strrrasznie marchewkową poświatą zrezygnowałam, i zafarbowałam na brąz. Od tamtej pory 2x farbowałam brązem, który teraz już dość mocno się wymył i mam włosy dość jasny brąz, z rudym odcieniem.
Chciałabym wreszcie zobaczyć się w roli prawdziwej blondynki, bo przecież wszystkiego trzeba spróbować ; >>
Zaplanowałam że pójdę teraz do jakiegoś dobrego fryzjera na balejaż (mniej więcej taki jak zdjęcie niżej). I teraz słuchajcie dziewczyny, czy jest możliwe żeby wyszło mi coś w tym stylu na włosach bez tej okropnej rudości?
I czy potem za 2 czy 3 razem będzie można wyrównać ten balejaż, bo wolałabym mieć jednolity kolor a balejaż jako takie przejście. Prosze bardzo o podpowiedź moje drogie

Włoski:

...
36cm=>luty '11
41cm=>wrzesień '11
...
60cm...

Czyli OSTRO dbamy, i OSTRO zapuszczamy
Włosomaniactwo od ~ kwietnia 2010

Kingulina2901 jest offline  
Stary 2010-10-28, 18:41   #3774
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
snow ja sie kiedys tez wachalam ale naczytalam sie ze beagle lubia uciekac sobie na kilka dni maja tendencje do tycia male obzarciuchy no i choruja na uszka
czy twoj nie jest taki? dlatego wybralam jacka ale z nim tez nie bedzie spokoju bo to prawdziwy cyrkowiec
ojej nie warto sie tak przejmowac wszystkim co sie przeczyta wszystko zalezy do Ciebie jak wychowasz psa Maja instynkt ale nie tyle do uciekania a co lecenia za tropem (to psy goncze), wtedy rzeczywiscie nie patrza na nic dookola, moga znacznie sie oddalic ale raczej nie spotkalam sie zeby nie wracaly Sa organizowane tzw zloty beagl'ow bylam na dwoch u mnie w Wawie, wtedy zbieramy sie przypuscmy w jakims wiekszym lasku i wszyscy puszczaja swoje psy, one lataja, oddalaja sie nawet na tyle ze ich nie widac ale zawsze wracaja swoja droga wielka frajda pojsc na taki zlot i obserwowac tyle beagl'i na raz A tak na co dzien to Mona zawsze chodzi na smyczy, chyba, ze jestesmy daleko od jezdni w jakims parku wtedy ja puszczam, jeszcze mi nie uciekla. Z tyciem, no to jak obojetnie jakiemu psu bedziesz dawac i dawac jedzenie to bedzie tyc Wieksza tendencje do tycia maja chyba Labladorki, ja co i rusz widze spasionego na ul. a beagla jeszcze nigdy Poza tym jak zapewnisz psu duzo ruchu czego one akurat bardzo potrzebuja to nie masz sie czym martwic. A o uszkach tez czytalam, chodze do weta regularnie i jeszcze nie miala z nimi zadnego problemu na szczescie Ja nie zamienilabym beagla na zadnego innego psa
Jucka russela ma moj dalszy znajomy, rzeczywiscie jest pelen zycia swoja droga sa podobne troche do beagli i wizualnie i z charakteru, nie raz ktos sie mnie pyta czy to jack russel bo takie samo umaszczenie prawie ma A oto i moja spiaca krolewna

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-28, 18:44   #3775
Agatau88
Zakorzenienie

snowhitee ale słodki piesek Ja tez nie widzialam spasionego beagla za to moja jamniczka - tłuścioch pierwszej klasy

Ewcia ja sobie chyba kupie vitapil z biotyna
mysia ma świetne efekty, to ja moze zaryzykuję

Yatamanka a robilas całe włosy czy odrost?
Co Cie Kobieto podkusiło?

Kingulina mysle ze nie bedzie problemu ze zrobieniem balejażu. Potem fryzjerka niech wyłapuje Ci ciemniejsze pasma i na nie nakłada farbe/rozjasniacz, a za powiedzmy 3 razem niech nalozy Ci farba na całą głowe.
I efekt zalezy oczywiscie od tego jaki masz teraz kolor włosów, jaki naturalny (odrost) i jaki kolor chcesz osiagnąć.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-28 o 18:58
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-28, 19:05   #3776
caskada
Zakorzenienie

snow ona jest sliczna i faktycznie podobna z umaszczenia do jacka ja juz nie moge sie doczekac swojego jacka poniewaz obecnego psa zostawilam w pl ze wzgledu na wiek no i byl to nasz rodzinny pies a teraz chce miec juz swojego dla swojej malej rodzinki(tz synek) i dlatego zdecydowalismy sie na jacka
maly urwis bedzie idealnie do nas pasowal
Stary 2010-10-28, 20:09   #3777
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
To zaryzykowalas jednak z majiblond? Ale Ty przeciez chyba jeszcze odrostu nie mialas co?
Cytat:
Napisane przez Agatau88
Yatamanka a robilas całe włosy czy odrost?
Co Cie Kobieto podkusiło?
No jak wyrwałam włoska to odrost był 5 mm, pomijając cebulkę no to miałam tak z 3 mm

Ale zdecydowałam się nie ze względu na odrost (maznęłam go żeby kolor się wyrównał z resztą włosów) a ze względu na to, że chciałam je przyciemnić. Nie chciałam białych to teraz wyglądam jak smerfetka

Snow ta Twoja królewna śliczna Psiaki są nie możliwe - nie raz jak się ułożą to
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-28, 21:06   #3778
HopeMAGDA
Rozeznanie

witam,a ja stwierdziłam ze odczekam troszke odżywie włoski i dopiero bede farbować już sie jakoś przyzwyczaiłam do tego kolorku jest odrost troszke złoty ale nie ma tragedi ogólnie farbka sie już troszke wyplukała. jakos dam rade,niewiem tylko jaką farbke uzyje mysle o ponownym nałożeniu syossa,a może stockholma napewno jest łagodniejszy bo po syossie miałam dość włoski wysuszone no ale kolor był świetny.mam jeszcze troche czasu coś wymysle.

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-10-28, 21:28   #3779
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
No jak wyrwałam włoska to odrost był 5 mm, pomijając cebulkę no to miałam tak z 3 mm

Ale zdecydowałam się nie ze względu na odrost (maznęłam go żeby kolor się wyrównał z resztą włosów) a ze względu na to, że chciałam je przyciemnić. Nie chciałam białych to teraz wyglądam jak smerfetka

Snow ta Twoja królewna śliczna Psiaki są nie możliwe - nie raz jak się ułożą to
Wklej zdjecia. Jest tak że masz niebieskie włosy?

Miałam dac Wan opinie o tym zestawie na porost włosów BellHair. Zestaw zaczelam uzywać od 15 października, ale niestety bralam teraz antybiotyk, co jednak moze wpływac na dzialanie. I nie mylam tak jak nalezy czyli co 2-3 dni, bo umyłam dopiero 3 razy.
Ale zdam relację na pewno.
Póki co między 4 października a 25 października włosy urosły mi 1,4cm czyli mogę zakładać 2 cm na miesiąc srednio.
Byloby to dla mnie zadowalajace, bo do wakacji miałabym 53cm.
Teraz chyba kupie Vitapil, bo on nie ma skrzypu a na sktzyp doustnie podawany jestem chyba uczulona.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-28, 21:44   #3780
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
no właśnie pytałam i powiedziała, że nie wie...

Ewcia a może jakiś karnet na solarium czy wizyta u kosmetyczki? albo fryzjera? bilety do kina?
Coś co może wykorzystac

A ja dalej nie wiem co z tymi moimi włosami
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości