Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-28, 21:50   #3781
snowhitee
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee ale słodki piesek Ja tez nie widzialam spasionego beagla za to moja jamniczka - tłuścioch pierwszej klasy
Dziekuje No slodka jest jak zrobi minke to nie sposob sie na nia za nic gniewac, nawet TZ wymieka

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
snow ona jest sliczna i faktycznie podobna z umaszczenia do jacka ja juz nie moge sie doczekac swojego jacka poniewaz obecnego psa zostawilam w pl ze wzgledu na wiek no i byl to nasz rodzinny pies a teraz chce miec juz swojego dla swojej malej rodzinki(tz synek) i dlatego zdecydowalismy sie na jacka
maly urwis bedzie idealnie do nas pasowal
Dziekuje Na pewno bedzie do Was pasowac Zycze zadowolenia i duuuzo milosci No i pochwal sie nam tu jak juz bedzie u Ciebie jack

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No jak wyrwałam włoska to odrost był 5 mm, pomijając cebulkę no to miałam tak z 3 mm

Ale zdecydowałam się nie ze względu na odrost (maznęłam go żeby kolor się wyrównał z resztą włosów) a ze względu na to, że chciałam je przyciemnić. Nie chciałam białych to teraz wyglądam jak smerfetka

Snow ta Twoja królewna śliczna Psiaki są nie możliwe - nie raz jak się ułożą to
ojjoj Ty to zawsze cos wykrecisz W sumie mialas tak jasne wloski, ze mozna sie bylo spodziewac niebieskawej poswiaty po popielatej farbie Ale w sumie nie ma tego zlego, juz wiesz ze majiblond nie masz co sobie glowki zawracac. I sadze ze ta ce-ce 10/71 tez nie Moim zdaniem przyciemnic powinnas czyms na poziomie 9 ewentualnie 10 ale wtedy rozcienczyc wode do ok 5-6% na dlugosci.

I dziekuje apropo psinki noo ona tak spi ciagle w zasadzie

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-28, 21:54   #3782
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

dziewczynki a czy ktoras z Was probowala tych farbek z Garniera Nutrisse? bardzo podoba mi sie kolor jaki ma modelka na opakowaniu 9.1 czyli ten popielaty oraz ten 111. Mam odrost 0,5cm na poziomie 5-6, czy te farbki maja szanse mi ładnie rozjasnic odrost? tak zeby rudo nie wyszlo?
Stary 2010-10-28, 21:54   #3783
Agatau88
Zakorzenienie

Yatamanka daj nam zdjecia
Chcesz przyciemnic - prosta sprawa-wez Nutrisse co ja i snowhitee uzywalysmy. Na pewno nie bedzie zieleni ani niebieskiej poswiaty, i tak sie spierze a Ty zobaczysz co i jak

kochaneczka snowhitee Ci pisala ze uzywalysmy 91 w poł z 89. 91 to to samo co 9,1. Chyba ze chodzi Ci o efekt po samej 9,1 to nie pomozemy.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-28 o 21:57
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-28, 21:58   #3784
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
dziewczynki a czy ktoras z Was probowala tych farbek z Garniera Nutrisse? bardzo podoba mi sie kolor jaki ma modelka na opakowaniu 9.1 czyli ten popielaty oraz ten 111. Mam odrost 0,5cm na poziomie 5-6, czy te farbki maja szanse mi ładnie rozjasnic odrost? tak zeby rudo nie wyszlo?
No to przeciez wlasnie o tych farbach Ci wczoraj pisalam Ja mieszalam 89 i 91 w stosunku cala tubke 89 i 1/3 9.1 wyszlo tak jak wczoraj Ci wklejalam a 111 to jest juz odcien superrozjasniajacy.

Yattamanka tez uwazam jak Agatka ze te nutrisse'y by Ci na pewno przyciemnily, tylko musialabys poprosic Bunny zeby potem Ci obliczyla ile wody dolac.

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-28, 22:09   #3785
Agatau88
Zakorzenienie

Yatamanka rob Nutrissami. Zrobisz sobie proporcje jak ja i pamietam jak to było z woda to Ci podam.
Pamietasz moje zdjecia po tyhc farbach?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-28, 22:32   #3786
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No to przeciez wlasnie o tych farbach Ci wczoraj pisalam Ja mieszalam 89 i 91 w stosunku cala tubke 89 i 1/3 9.1 wyszlo tak jak wczoraj Ci wklejalam a 111 to jest juz odcien superrozjasniajacy.

Yattamanka tez uwazam jak Agatka ze te nutrisse'y by Ci na pewno przyciemnily, tylko musialabys poprosic Bunny zeby potem Ci obliczyla ile wody dolac.
wiem ze o tych farbkach pisalyscie ale ja nie chce mieszanki z 89, bo ten kolor ktory mi wkleilas po farbowaniu ta mieszanka nie podobal mi sie- chcialabym jasniejszy. dlatego pytalam czy ktos farbowal samym odcieneim 91 albo 111- czyli tym superrozjasniajacym. Bo moj kolor teraz bardzo mi sie podoba i chcialabym wyrownac odrost tylko, mysle ze mam teraz wloski na poziomie 10 (bo ta szarawa poswiata sie juz wyplukala) chlodny. Takze chce tylko te poprzednie rudawe odrosty rozjasnic i moj naturalny 0,5 cm odrost.
Stary 2010-10-28, 22:41   #3787
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
wiem ze o tych farbkach pisalyscie ale ja nie chce mieszanki z 89, bo ten kolor ktory mi wkleilas po farbowaniu ta mieszanka nie podobal mi sie- chcialabym jasniejszy. dlatego pytalam czy ktos farbowal samym odcieneim 91 albo 111- czyli tym superrozjasniajacym. Bo moj kolor teraz bardzo mi sie podoba i chcialabym wyrownac odrost tylko, mysle ze mam teraz wloski na poziomie 10 (bo ta szarawa poswiata sie juz wyplukala) chlodny. Takze chce tylko te poprzednie rudawe odrosty rozjasnic i moj naturalny 0,5 cm odrost.
Ale ta moja mieszanka nie byla ciemniejsza niz Twoje wloski. Agata z kolei robila pol na pol i wyszlo jej jasniej. Ja 111 robilam tylko z color naturals i mialam wtedy bardzo bardzo jasne wlosy jak Ewcia. Nawet foto mam

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-28, 22:43   #3788
Agatau88
Zakorzenienie

snowhitee a jak Ci odrost brał ten 111? Całkiem ladny, czemu juz nim nie robisz? Podobny jak Stockholm.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-28, 22:49   #3789
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

snowi czyli robilas ta farbka ? z zalacznika? moze ta by mi ladnie odrost rozjasnila..? Czy jesli farba jest superrozjasniajaca tzn. ze ma rozjasniacz ?
Stary 2010-10-28, 22:53   #3790
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
snowhitee a jak Ci odrost brał ten 111? Całkiem ladny, czemu juz nim nie robisz? Podobny jak Stockholm.
oj nie, duzo duzo jasniejszy niz stockholm po nim mialam bialawe wlosy jak Ewcia. A wtedy nie uzywalam zadnych plukanek ani szamponow fioletowych! A odrost bral rewelacyjnie zawsze bylam zadowolona. Tu jeszcze jedno zdj choc juz z malym odrostem

Kochaneczka tak tym wtedy byla starsza wersja bez tego jakiegos olejku Tu na zdj dlugosci mam gdzieniegdzie ciemniejsze bo to bylo jak zeszlam z czerni baleyagem i nalozylam pozniej farbe.

Dbam o siebie

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-10-28 o 22:55
snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-28, 22:57   #3791
Agatau88
Zakorzenienie

Robilas Naturalsem 111?
Ja kiedys nim zrobilam to mialam reszte wlosow niebiesko-fioletowa. Tez tak mialas?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-28, 23:00   #3792
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Robilas Naturalsem 111?
Ja kiedys nim zrobilam to mialam reszte wlosow niebiesko-fioletowa. Tez tak mialas?
heh na szczescie nie tzn zaraz po farbowaniu byly mocniej popielate ale juz po jednym myciu to zchodzilo. Ale tez pamietam jak kilka osob pisalo ze 111 zrobilo im jasniejsze pasemka niebieskawe

Lece spac dobranoc

Dbam o siebie

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-10-28 o 23:04
snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-28, 23:06   #3793
Agatau88
Zakorzenienie

To dobrze ze nie brał Ci na niebiesko.
Moja Mama robiła kiedys i to przez dłuzszy czas 111 Nutrisse i ładnie wychodziło

Ja też lece spać
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-29, 00:03   #3794
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Wklej zdjecia. Jest tak że masz niebieskie włosy?
Były niebiesko fioletowe - ja to byłam przerażona jak zmyłam farbę :/ Szorowałam ją nizoralem wczoraj i dziś jeszcze kilka razy zwykłym szamponem i trochę zeszło. Mają bardzo gołębi kolor ale nie mogę uchwycić tego zdjęciem bo pochmurno dziś było i jakoś tak to zdjęcie nie wychodziło.. Wyglądam jakbym przegięła z fioletowym szamponem - na szczęście jest dużo lepiej niż po samym farbowaniu. Jutro znów umyję parę razy głowę i mam nadzieję, że nadal będzie się wypłukiwać. Jak się dziś w witrynie sklepu pzrejrzałam, to wyglądałam jakbym miała srebrnoniebieskie włoski

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
ojjoj Ty to zawsze cos wykrecisz W sumie mialas tak jasne wloski, ze mozna sie bylo spodziewac niebieskawej poswiaty po popielatej farbie Ale w sumie nie ma tego zlego, juz wiesz ze majiblond nie masz co sobie glowki zawracac. I sadze ze ta ce-ce 10/71 tez nie Moim zdaniem przyciemnic powinnas czyms na poziomie 9 ewentualnie 10 ale wtedy rozcienczyc wode do ok 5-6% na dlugosci.

I dziekuje apropo psinki noo ona tak spi ciagle w zasadzie
Na odrost nałożyłam z 9% wodą ale na długość woda była rozcieńczona do 4% tak jak Bunny mi wyliczyła
Na razie dam im odpocząć bo szok po niebieskim jeszcze mi nie przeszedł
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-29, 00:26   #3795
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mgielka321 Pokaż wiadomość
Mój stwór
Ale cudowny ten Twój gigant Wygląda na piszczocha

Duże psinki też są słodkie, ale dla nich to już trzeba mieć odpowiednie warunki.
Gdybym miała duży dom, z ogrodem to z tych większych psinek eurasier stał by się moim pupilem no i moje wymarzone maleństwo rzecz jasna Ale nie moge sobie na takie rarytasy pozwolić.

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no piękny ja choruje na małe psiaki i podobnie jak _eNchaNted_ na pomeraniana
O, widze, że nie tylko ja jestem oczarowana kulkami puchatymi
Kiedyś o taką się postaram ale na razie nie chce robić rodzicom na przekór.

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
A oto i moja spiaca krolewna
Jej, śliczna a jaką płaską pupe zrobiła

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Cytat:
Ja kiedyś robiłam odrost Nutrissem 111 i marchewka mi wyszła ale Ty masz jaśniejsze włoski.
Może spróbuj tą 111 z Color Naturals co Snow Ci poleciła? Może rozjaśnia lepiej niż Nutrisse?

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
oj nie, duzo duzo jasniejszy niz stockholm po nim mialam bialawe wlosy jak Ewcia. A wtedy nie uzywalam zadnych plukanek ani szamponow fioletowych! A odrost bral rewelacyjnie zawsze bylam zadowolona. Tu jeszcze jedno zdj choc juz z malym odrostem

Kochaneczka tak tym wtedy byla starsza wersja bez tego jakiegos olejku Tu na zdj dlugosci mam gdzieniegdzie ciemniejsze bo to bylo jak zeszlam z czerni baleyagem i nalozylam pozniej farbe.
Snow, piękny, jaśniutki kolor tutaj miałaś

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Były niebiesko fioletowe - ja to byłam przerażona jak zmyłam farbę :/ Szorowałam ją nizoralem wczoraj i dziś jeszcze kilka razy zwykłym szamponem i trochę zeszło. Mają bardzo gołębi kolor ale nie mogę uchwycić tego zdjęciem bo pochmurno dziś było i jakoś tak to zdjęcie nie wychodziło.. Wyglądam jakbym przegięła z fioletowym szamponem - na szczęście jest dużo lepiej niż po samym farbowaniu. Jutro znów umyję parę razy głowę i mam nadzieję, że nadal będzie się wypłukiwać. Jak się dziś w witrynie sklepu pzrejrzałam, to wyglądałam jakbym miała srebrnoniebieskie włoski

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Na odrost nałożyłam z 9% wodą ale na długość woda była rozcieńczona do 4% tak jak Bunny mi wyliczyła
Na razie dam im odpocząć bo szok po niebieskim jeszcze mi nie przeszedł
Yatta cichaczem przed nami farbujesz?
A powiedz jak kondycja włosków po tej farbie? Jest delikatna?

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-29, 07:43   #3796
EwCiA000
Zadomowienie

Witam Was Blondyneczki

Snow śliczna psinka

Agatau no ja też bym kupiła vitapil, ale słyszałam że może pojawic się większy trądzik, a ja niestety mam tendencje do trądziku

Princesska dzięki za pomysły...coś wymyślę, albo wybiorę z Twoich
a co do włosków to wracaj do blondu

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-29, 10:20   #3797
marejta
Zadomowienie

Cytat:
Moja koleżanka kiedyś robiła tym 101 przez dłuższy czas i zawsze jej ładnie rozjaśniało a ma dość ciemny odrost

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Witam Was Blondyneczki

Snow śliczna psinka

Agatau no ja też bym kupiła vitapil, ale słyszałam że może pojawic się większy trądzik, a ja niestety mam tendencje do trądziku

Princesska dzięki za pomysły...coś wymyślę, albo wybiorę z Twoich
a co do włosków to wracaj do blondu
Ewcia a może byś jej kupiła jakiś bon upominkowy w jakimś sklepie z ciuchami albo np w rossmannie (widziałam ze wprowadzili bony upominkowe) wiesz wtedy mogłaby sobie kupić to co by jej się przydało, a wiadomo że z kosmetykami jest różnie ale zazwyczaj zawsze można sobie wybrać coś dla siebie wklejam linka o karcie http://www.rossnet.pl/karta-podarunkowa/

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-10-29, 10:26   #3798
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

yattamanka czekamy na zdjęcia kurde teraz znowu zastanawiam sie czy majiblond czy jednak inoa... ale wiem wiem, musze wytrzymać jeszcze chociaż miesiąc...
ewcia ja niestety Ci nie doradze, uwielbiam robić prezenty, ale rzadko kiedy wpadne na jakiś ciekawy pomysł
snow moja psinka śpi dokładnie tak samo śmiesznie wygląda teraz kiedy spodziewa sie małych i ma wieeelki brzuch tak dupcie ma troche uniesioną

a teraz dziewczyny ja mam do Was prośbę, otóż 1listopada minie mi z TŻ 4 lata, dokładniej to z 31 na 1, i właśnie w tym czasie chciałabym zrobić coś fajnego dla nas... W sensie, że jakąś mega romantyczną kolacje czy coś, mogłybyście mi coś doradzić? jak to zorganizować i w ogóle? w planach mam już kupienie malibu (oboje nie pijemy alkoholu, to jedyne co nam smakuje ) licze na Wasze pomysły
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-10-29, 10:32   #3799
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

O, widze, że nie tylko ja jestem oczarowana kulkami puchatymi
Kiedyś o taką się postaram ale na razie nie chce robić rodzicom na przekór.[COLOR="Silver"]
ten pomeranian piękny ale drogi 3tys za pieska to dla mnie o wiele za dużo teraz tez małego piesia mam... ale chciałabym jeszcze jednego na ratlerka albo yorka mnie stać

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
a teraz dziewczyny ja mam do Was prośbę, otóż 1listopada minie mi z TŻ 4 lata, dokładniej to z 31 na 1, i właśnie w tym czasie chciałabym zrobić coś fajnego dla nas... W sensie, że jakąś mega romantyczną kolacje czy coś, mogłybyście mi coś doradzić? jak to zorganizować i w ogóle? w planach mam już kupienie malibu (oboje nie pijemy alkoholu, to jedyne co nam smakuje ) licze na Wasze pomysły
kup sobe mega sexi bielizne i zrób mu striptiz ja tak zrobiłam
a potem spagetti i winko a ty jakieś drinki wykombinuj z tego malibu
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-29, 10:39   #3800
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
kup sobe mega sexi bielizne i zrób mu striptiz ja tak zrobiłam
a potem spagetti i winko a ty jakieś drinki wykombinuj z tego malibu
kotka dzięki co do bielizny, to akurat mam już dwa komplety, jeden kupiony nie dawno więc albo poszukam jeszcze czegoś fajnego, albo założe któryś z tych, ale co do striptizu... kurcze też o tym myślałam,ale ja jakoś nie moge sie przełamać... nie żeby to było coś złego, w końcu robie to tylko dla mężczyzny którego kocham i w ogóle... ale jakoś tego nie potrafie...
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-10-29, 10:47   #3801
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
kotka dzięki co do bielizny, to akurat mam już dwa komplety, jeden kupiony nie dawno więc albo poszukam jeszcze czegoś fajnego, albo założe któryś z tych, ale co do striptizu... kurcze też o tym myślałam,ale ja jakoś nie moge sie przełamać... nie żeby to było coś złego, w końcu robie to tylko dla mężczyzny którego kocham i w ogóle... ale jakoś tego nie potrafie...
rozumiem to mam jeszcze jeden pomysł ubierz sie w bielizne tą sexi pończoszki jakieś rękawiczki takie z kabatetki... przed jego przyjsciem z pracy poł sie na łóżku z balonami i na balonach napisz kocham cie markerem!!! wypróbowałam... działa
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-29, 11:01   #3802
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
rozumiem to mam jeszcze jeden pomysł ubierz sie w bielizne tą sexi pończoszki jakieś rękawiczki takie z kabatetki... przed jego przyjsciem z pracy poł sie na łóżku z balonami i na balonach napisz kocham cie markerem!!! wypróbowałam... działa
hehe ale sie uśmiałam nie zła wariatka z Ciebie tylko jest jeden problem to miałoby się wydarzyć z 31 na 1, więc z niedzieli na poniedziałek, nie wróci wtedy z pracy chyba, że gdzieś go wygonie i wtedy to wszystko urządze... Tylko ciekawe czy moja siostra będzie w tym czasie w domu powie, że zwariowałam a gdzie dostane takie rękawiczki?
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-10-29, 11:20   #3803
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
hehe ale sie uśmiałam nie zła wariatka z Ciebie tylko jest jeden problem to miałoby się wydarzyć z 31 na 1, więc z niedzieli na poniedziałek, nie wróci wtedy z pracy chyba, że gdzieś go wygonie i wtedy to wszystko urządze... Tylko ciekawe czy moja siostra będzie w tym czasie w domu powie, że zwariowałam a gdzie dostane takie rękawiczki?
jeśli masz konto na allegro to daje ci link http://allegro.pl/kabaretkowe-mlodzi...293268541.html
a jęsli nie to idz do sklepu z bielizną i powinny być
a powiem ci że faceci uwielbiają takie przebieranki np... pani policjant
http://allegro.pl/show_item.php?item=1279804057
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-29, 11:32   #3804
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

buahaha.. szkoda, ze mi juz tak latka poleciały.. ale pamietam te gorrące wieczory przy winie i strptizy

teraz najlepszy pomysł na wieczór to sushi i dobry horror oraz masaż stópek
Stary 2010-10-29, 11:38   #3805
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
jeśli masz konto na allegro to daje ci link http://allegro.pl/kabaretkowe-mlodzi...293268541.html
a jęsli nie to idz do sklepu z bielizną i powinny być
a powiem ci że faceci uwielbiają takie przebieranki np... pani policjant
http://allegro.pl/show_item.php?item=1279804057
te rękawiczki fajniutkie ale pozostaje mi ich poszukać gdzieś u mnie w mieście, bo nie ma szans żeby doszły do mnie do tej niedzieli.. właściwie z jednej strony troszke szkoda mi kasy, bo na same malibu z dodatkami wydam 60-70 zł... Najwyżej jeszcze pomyśle, a po pracy przejde sie po pończoszki

edit: własnie widze nie ma całego mojego posta pisałam że w moim mieście takie sexi kostiumy sa dużo droższe niż na allegro, takie uroki małego miasta...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-10-29 o 11:41
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-10-29, 12:27   #3806
Agatau88
Zakorzenienie

Ewcia a gdzie slyszalas o tym tradziku? Jaki skladnik miałby go powodować?

mysia jak tam Twoj porost?
Hehe ja mam tak samo jak Ty- masaż, film, ew.winko
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-29, 12:39   #3807
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Ewcia a gdzie slyszalas o tym tradziku? Jaki skladnik miałby go powodować?

mysia jak tam Twoj porost?
Hehe ja mam tak samo jak Ty- masaż, film, ew.winko
agatau jak twój porost włosków??? ty przecież stosujesz tego włosowego dopalacza a jak kondycja włosów po tym cudeńku???
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-29, 12:43   #3808
Agatau88
Zakorzenienie

Kotka wlasnie wczoraj o tym pisalam.
Stosuje dopiero od 15 pazdziernika i uzylam moze 3 razy, bo bylam chora i bralam antybiotyk co moze osłabić dzialanie.
Kondycja wlosow normalna, od 4 pazdziernika do 25 mialam odrost 1,4cm czyli nie jest zle.
Teraz pouzywam regularnie tego preparatu, wczoraj mylam wlosy wiec pewnie jutro znowu
umyje

mysia powiedz mi proszę bo uzywasz Vitapilu, bazujac na jego składzie, jeśli biore w tabletkach codzienie MgB6 i potas (Aspargin) to biorac Vitapil muszę to odstawić?
Chyba tylko MgB6 bo potasu nie ma?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-29 o 12:44
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-29, 12:50   #3809
marejta
Zadomowienie

Cytat:
te rękawiczki fajniutkie ale pozostaje mi ich poszukać gdzieś u mnie w mieście, bo nie ma szans żeby doszły do mnie do tej niedzieli.. właściwie z jednej strony troszke szkoda mi kasy, bo na same malibu z dodatkami wydam 60-70 zł... Najwyżej jeszcze pomyśle, a po pracy przejde sie po pończoszki

edit: własnie widze nie ma całego mojego posta pisałam że w moim mieście takie sexi kostiumy sa dużo droższe niż na allegro, takie uroki małego miasta...
Paulcia jak będziesz kupowała pończoszki to zapytaj o te rękawiczki, bo ja czasami widziałam takie właśnie w sklepie z rajstopkami i skarpetkami

Dziewczyny, jeśli chodzi o porost to ja dzisiaj patrze na mój i on ma 0,5cm a dzisiaj mija dopiero 2 tydzień jak robiłam włoski a ja już bym chciała je pofarbować

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-10-29, 13:04   #3810
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Paulcia jak będziesz kupowała pończoszki to zapytaj o te rękawiczki, bo ja czasami widziałam takie właśnie w sklepie z rajstopkami i skarpetkami

Dziewczyny, jeśli chodzi o porost to ja dzisiaj patrze na mój i on ma 0,5cm a dzisiaj mija dopiero 2 tydzień jak robiłam włoski a ja już bym chciała je pofarbować
dzięki kochane mam nadzieje, że to będzie udany wieczór już nie moge sie doczekać aż po pracy po lece na zakupy niestety jest tylko jeden taki sklep czynny do 18, więc tylko tam zdąże iść, ale wybór powinien być duży

co do odrostu, ja robiłam włoski tydzień (no bez jednego dnia) temu, ale jeszcze nie widać ani kawałeczka odrostu biore ten ha-pantoten i pije pokrzywkę już ponad 3 tygodni, ale narazie nie widze żadnych efektów... nie wspomne, że miałam nadzieje na efekty chociaż w połowie takie jak mysia... no i te włosy tak mnie denerwują, że nie są takie jakbym chciała... wczoraj powiedziałam TŻtowi, że chyba przefarbuje sie na ciemno, bo nie jestem zadowolona ze swoich włosów, że są zniszczone i w ogóle, a on na to "są śliczne, (...) następnym razem Ci nie doradze" no więc narazie odwlekam tę myśl o przyciemnieniu...

edit: zapomniałam dodać, mojemu TŻtowi strasznie podobają się gorsety, raz widzielismy razem po prostu przecudowny, ale komplet kosztował prawie 200zł a to już troche spory wydatek...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-10-29 o 13:06
paulcia666 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości