Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-29, 13:18   #3811
Yattamanka
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
edit: zapomniałam dodać, mojemu TŻtowi strasznie podobają się gorsety, raz widzielismy razem po prostu przecudowny, ale komplet kosztował prawie 200zł a to już troche spory wydatek...
Szczególnie, że wydawać tyle kasy na coś co będzie się na sobie miąło zaledwie minutę..

Teraz jestem trochę zajęta, ale spróbuje później zrobić zdjęcie (a nóż się uda dziś jest słonecznie )

P.s Wczoraj po wyszorowaniu głowy, nie wiem po raz już który Zapytałam męża czy widzi różnicę... a on na to "No tak są jeszcze troche seledynowe.." na co ja "Jakie??? Wiesz w ogóle jaki to kolor seledynowy ??" a on na to" No tak taki niebieskawy"

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-10-29 o 13:20
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-29, 13:22   #3812
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Szczególnie, że wydawać tyle kasy na coś co będzie się na sobie miąło zaledwie minutę..

Teraz jestem trochę zajęta, ale spróbuje później zrobić zdjęcie (a nóż się uda dziś jest słonecznie )

P.s Wczoraj po wyszorowaniu głowy, nie wiem po raz już który Zapytałam męża czy widzi różnicę... a on na to "No tak są jeszcze troche seledynowe.." na co ja "Jakie??? Wiesz w ogóle jaki to kolor seledynowy ??" a on na to" No tak taki niebieskawy"
Hehe ale maz zna sie na kolorach, seledyn to chyna zielono-zolty

Yatamanka zrob Nutrissami tymi co ja robilam.
Ładnie pokryje Ci "seledyn" przyciemni delikatnie, bedziesz zadowolona
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-29, 13:26   #3813
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:

ok, w takim razie czekamy z niecierpliwością a co do kolorów, to mega problemy ma z tym mój szwagier a jak oceniasz stan włosów po tej farbce? zniszczyły sie czy coś takiego?
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-10-29, 13:40   #3814
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
ok, w takim razie czekamy z niecierpliwością a co do kolorów, to mega problemy ma z tym mój szwagier a jak oceniasz stan włosów po tej farbce? zniszczyły sie czy coś takiego?

Starałam się uchwycić jak najlepiej, udało mi się jedynie tak jak tu w załączniku (tak naprawdę są kapkę bardziej niebieskie - a już tak szorowałam, że ojej.. ) Aha no i to jaśniejsze co wygląda jak rude - to moje odrosty choć tak naprawdę nie są rude - to taki słoneczny blond, choć w połączeniu z tym siwoniebieskim daje wrażenie rudości :/

Żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia od razu po zdjęciu ręcznika z głowy to byście pospadały z krzeseł ale byłam zbyt zszokowana by myśleć o zdjęciach.

Co do kondycji włosów to przyznaje się bez bicia, że nie wiem bo jak myłam głowę i szorowałam nizoralem nie zwracałam zbytnio na to uwagi - myślałam co zrobić by się tego pozbyć - choć podejrzewam, że jakby była tragedia to bym poczuła, że są szorstkie czy coś, no a po szorowaniu nałożyłam anti-age, więc teraz gdy są suche są miluchne jak pupcia niemowlaka Włoski trochę mi wypadają, ale to już zauważyłam wcześniej jak odstawiłam skrzypowitę - więc nie przypisywałabym tego farbie.

A no i tak - seledynowy to właśnie taki zielono żółty

_eNchaNted_ - nie cichaczem pisałam, że się zastanawiam nad przyciemnieniem, ale nikt specjalnie nie podjął tematu więc pewnego pięknego dnia po prostu kupiłam farbę i poprosiłam bunny o wyliczenie wody - i tak oto historia się potoczyła. Na razie niczym nie będę farbować - boję się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg majiblond 901 - 2.jpg (24,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg majiblond 901-1.jpg (31,8 KB, 3 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 23:06
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-29, 13:49   #3815
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Ewcia właśnie chcę wrócić do blondu tylko nie wiem jak, chciałabym jakiś taki naturalny jasny blond
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2010-10-29, 13:50   #3816
Agatau88
Zakorzenienie

Yatamanka tragedii nie ma
Widac niebiesko srebrny połysk ale nie aż tak bardzo.
To sie wypłucze
A jak sie zdecydujesz na przyciemnianie to wez Nutrissa

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ewcia właśnie chcę wrócić do blondu tylko nie wiem jak, chciałabym jakiś taki naturalny jasny blond
Nie decydujesz sie jednak na dekolor?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-29, 14:03   #3817
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To sie wypłucze
Teraz tak wyglądają po 3-dniowym szorowaniu A jak napisałam naprawdę są bardziej niebieskie - szczególnie w słońcu
Pójdę chyba zaraz do apteki jeszcze po nizoral bo miałam tylko 2 saszetki
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-29, 14:09   #3818
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
To sie wypłucze

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Nie decydujesz sie jednak na dekolor?
no kurde właśnie nie wiem, przejrzałam ten wątek o dekoloryzacji i tam większości wychodził rudy kolor... i po chantalu niby włosy ciemniały i trzeba brać farbę o 2 tony jaśniejszą,ale teraz pytanie zwykła czy rozjaśniającą (np. palette?), bo jeżeli wyjdą mi rude i położe na to super jasny blond to i tak mi nie wyjdzie,a nie wiem czy po dekoloryzatorze można użyć rozjaśniacza

i po co mi były te ciemne farby
Stary 2010-10-29, 14:11   #3819
blond bunny
Zakorzenienie

No Yatta niezły kolor wyszedł nie ma co Na szczęście popiel się wymywa... Nie wiem, to musiała być wina albo że miałaś wcześniej rozjaśniane włosy i przyjęły za dużo barwnika albo za częste farbowanie to sprawiło bo włos był podniszczony i wtedy więcej barwnika przyjmuje.
Wniosek jest taki że jak przyciemniać to naturami
A jak już będą przyciemnione do danego poziomu to potem można położyć popiel czy cokolwiek malaksując po miesiącu dwóch.
Ale jak to mówią mądry Polak po szkodzie.

Princeska albo dekoloryzuj albo zrób kąpiel rozjasniającą jak mysia i potem połóz blond farbę naturę. Tak czy inaczej oba zabiegi były juz w tym watku opisywane i wystarczy poszukać sobie
I następnym razem nie podejmowac pochopnych decyzji tylko z miesiąc się wstrzymać i dobrze sprawę przemyśleć.
Stary 2010-10-29, 14:18   #3820
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Ewcia a gdzie slyszalas o tym tradziku? Jaki skladnik miałby go powodować?

mysia jak tam Twoj porost?
Hehe ja mam tak samo jak Ty- masaż, film, ew.winko
Cytat:
Kotka wlasnie wczoraj o tym pisalam.
Stosuje dopiero od 15 pazdziernika i uzylam moze 3 razy, bo bylam chora i bralam antybiotyk co moze osłabić dzialanie.
Kondycja wlosow normalna, od 4 pazdziernika do 25 mialam odrost 1,4cm czyli nie jest zle.
Teraz pouzywam regularnie tego preparatu, wczoraj mylam wlosy wiec pewnie jutro znowu
umyje

mysia powiedz mi proszę bo uzywasz Vitapilu, bazujac na jego składzie, jeśli biore w tabletkach codzienie MgB6 i potas (Aspargin) to biorac Vitapil muszę to odstawić?
Chyba tylko MgB6 bo potasu nie ma?
mozesz brac magnez i potas z vitapilem, bo w vitapilu tego nie ma. Spokojnie. Vitapil ma duzo żelaza i cynku.

Twój porost rewelacyjny, a narzekasz! U mnie nieźle nieźle. 3 tygodnie i już 2cm Włoski mają długośc 28/29 cm, w zeszłym miesiacu 26.

hihi z tymi wieczorkami to tak róznie. każdy robi to, co lubi, albo lubi to co robi my jestesmy ograniczeni przez małego, ale pasuje mi tak, jak jest i chetnie bym juz sobie brzuch drugi zrobiła. Osobiście uwielbiam się nażreć popcornu, zapijac go przesłodzona herbatą z cytryną i nakrywac ze strachu głowe poduszką
Stary 2010-10-29, 14:19   #3821
milusiaam
Wtajemniczenie

Yatamanka mam identyczne włosy teraz po cudownej plukance hahah

ide do fryzjera na dodatek dzisiaj babka padnie ze smiechu

w ogole zawiodłam sie na mojej farbie ce-ce nie wiem dlaczego ale pokryła mi ostatni fatalnie odrost :/ tzn zrobił sie zołty jak kurczak
przypominam ,ze robiłam 10.23
milusiaam jest offline  
Stary 2010-10-29, 14:22   #3822
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:

seledynowe??? to pojechał... ciekawe skąd znał nazwe tego koloru wogóle no są troche niebieskie ale ja tez sie kiedyś tak załatwiłam płukanką hehe ale mi po jednym myciu zeszło
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-29, 14:30   #3823
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No Yatta niezły kolor wyszedł nie ma co Na szczęście popiel się wymywa... Nie wiem, to musiała być wina albo że miałaś wcześniej rozjaśniane włosy i przyjęły za dużo barwnika albo za częste farbowanie to sprawiło bo włos był podniszczony i wtedy więcej barwnika przyjmuje.
Wniosek jest taki że jak przyciemniać to naturami
A jak już będą przyciemnione do danego poziomu to potem można położyć popiel czy cokolwiek malaksując po miesiącu dwóch.
Ale jak to mówią mądry Polak po szkodzie.

Princeska albo dekoloryzuj albo zrób kąpiel rozjasniającą jak mysia i potem połóz blond farbę naturę. Tak czy inaczej oba zabiegi były juz w tym watku opisywane i wystarczy poszukać sobie
I następnym razem nie podejmowac pochopnych decyzji tylko z miesiąc się wstrzymać i dobrze sprawę przemyśleć.
a co bardziej polecasz Bunny? nie chciałabym zniszczyć włosów i chodzić w rudym
wiem wiem następnym razem będę
Stary 2010-10-29, 14:41   #3824
marejta
Zadomowienie

Cytat:
Starałam się uchwycić jak najlepiej, udało mi się jedynie tak jak tu w załączniku (tak naprawdę są kapkę bardziej niebieskie - a już tak szorowałam, że ojej.. ) Aha no i to jaśniejsze co wygląda jak rude - to moje odrosty choć tak naprawdę nie są rude - to taki słoneczny blond, choć w połączeniu z tym siwoniebieskim daje wrażenie rudości :/

Żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia od razu po zdjęciu ręcznika z głowy to byście pospadały z krzeseł ale byłam zbyt zszokowana by myśleć o zdjęciach.

Co do kondycji włosów to przyznaje się bez bicia, że nie wiem bo jak myłam głowę i szorowałam nizoralem nie zwracałam zbytnio na to uwagi - myślałam co zrobić by się tego pozbyć - choć podejrzewam, że jakby była tragedia to bym poczuła, że są szorstkie czy coś, no a po szorowaniu nałożyłam anti-age, więc teraz gdy są suche są miluchne jak pupcia niemowlaka Włoski trochę mi wypadają, ale to już zauważyłam wcześniej jak odstawiłam skrzypowitę - więc nie przypisywałabym tego farbie.

_eNchaNted_ - nie cichaczem pisałam, że się zastanawiam nad przyciemnieniem, ale nikt specjalnie nie podjął tematu więc pewnego pięknego dnia po prostu kupiłam farbę i poprosiłam bunny o wyliczenie wody - i tak oto historia się potoczyła. Na razie niczym nie będę farbować - boję się
Yattamanka no z tym seledynowym to przesadził
Twoje włoski faktycznie mają niebieski odcień, ale skoro mówisz że się zmywają, no to chyba nie pozostaje Ci nic więcej jak myc głowę i cierpliwie czekać. Będzie dobrze

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-10-29, 14:53   #3825
Adzi07
Zakorzenienie

Yatta seledynowe włoski masz?
Myślałam ze padnę.
Nie ma się co dziwić to tylko facet.

infatuated
Gdzie te fotki???
Czekam i czekam a tu NIC!

Dziewczyny dziś obleciałam wszystkie drogerie oprócz jednej ost.i muszę powiedzieć ze nigdzie nie ma excell-ki 9.13.
Wiedz chyba zostaje mi zrobić 8.13.
Kupiłam merz specjal i zaczynam kuracje.
Musze jeszcze dodać ze pije pokrzywę i len już dwa miesiące i teraz mój odrost po niecałych dwóch tygodnia mierzy prawie 1cm.Ciekawe jak to będzie jak dodam do tego jeszcze merz specjal.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-29, 14:58   #3826
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Myślałam ze padnę.

infatuated
Gdzie te fotki???

Dziewczyny dziś obleciałam wszystkie drogerie oprócz jednej ost.i muszę powiedzieć ze nigdzie nie ma excell-ki 9.13.
Musze jeszcze dodać ze pije pokrzywę i len już dwa miesiące i teraz mój odrost po niecałych dwóch tygodnia mierzy prawie 1cm.Ciekawe jak to będzie jak dodam do tego jeszcze merz specjal.
no prosze :P jaki porost!! ja pije len tez ponad 2m-c i skrzypovita... a po 4 tyg od farbowaniach jak zwykle 1cm... moze dorzuce do tego pokrzywę?? a ja sie przeżucam na vitapil ale zmiany dziweczyny oby na lepsze
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-29, 14:59   #3827
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Yattamanka no z tym seledynowym to przesadził
Twoje włoski faktycznie mają niebieski odcień, ale skoro mówisz że się zmywają, no to chyba nie pozostaje Ci nic więcej jak myc głowę i cierpliwie czekać. Będzie dobrze
Przynajmniej wyprowadziłam go z błędu - jest szansa, że zapamięta

Powolutku widzę, że się wymywa, właśnie wróciłam z apteki z nizoralem i nie zawacham się go użyć chociaż to pewnie niezdrowe tak szorować włosy :/
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-29, 15:43   #3828
paulcia666
Rozeznanie

yattamanka dzięki za fotki rzeczywiście te odrosty na zdjęciu wyglądają tak złotawo, ale ja wiem po sobie, że zdjęcia koloru nijak mają się do rzeczywistości... życzymy Ci aby szybko się wymyło
tylko troche przeraziłaś mnie tym kolorem, ciekawe co mi wyjdzie jak nią zrobie, w przysżłości.. . tylko zastanawiałam się nad 900, 902, 913, 903 jest superrozjaśniające tylko...
bunny wiem, że marudze, zresztą to pytanie do Was wszystkich jakbyś miała mi poradzić, to którą farbę lepiej użyć przy następnym razie? mijiblond, która ma system rozjaśniania do 4,5 tonu czyli od bazy 6 powinno być jak należy, czy inoa, która ponoć rozjaśnia tylko 0d 2-3 tonów (chyba dobrze zapamiętałam) ale myślę, że jest raczej troche łagodniejsza, chociażby przez ten oleożel?

co do wspólnych wieczorów, my z TŻtem uwielbiamy oglądać coś wtuleni w siebie i zajadać się czekoladami.. od wczoraj w netto jest promocja na czekolade nussbeiser 220g za 6,99 i kupiliśmy od razu 3 no i namówiłam go jeszcze na czekoladki lindt, a że były w jakiś 4 kartoniczkach to zjedliśmy wczoraj jeden ( 4 cukierki w jednym, to chyba jakiś żart) a później sie dziwie, że chciałabym troche schudnąć a nie moge
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-10-29, 15:47   #3829
blond bunny
Zakorzenienie

Yatta czy niezdrowe? a pewno wysusza włosy takie częste mycie, chociaż potem kładziesz maski to powinny wracać do siebie z drugiej strony będziesz je miała teraz czyste jak nigdy wcześniej!

Princeska ja bardziej do użytku domowego polecam kąpiel bo łatwiej ją zrobić. Z dekoloryzacja bez fryzjera może być ci ciężko, bo nie będziesz wiedziała kiedy zmyć.
A tak nałożysz kąpiel na kilka minut-do 20min. max ale myślę że wcześniej będziesz zmywać i potem suszysz i możesz nakładać farbe od razu.
Popytaj mysi jak u niej to wyglądało
Stary 2010-10-29, 16:07   #3830
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
yattamanka dzięki za fotki rzeczywiście te odrosty na zdjęciu wyglądają tak złotawo, ale ja wiem po sobie, że zdjęcia koloru nijak mają się do rzeczywistości... życzymy Ci aby szybko się wymyło
tylko troche przeraziłaś mnie tym kolorem, ciekawe co mi wyjdzie jak nią zrobie, w przysżłości.. . tylko zastanawiałam się nad 900, 902, 913, 903 jest superrozjaśniające tylko...
bunny wiem, że marudze, zresztą to pytanie do Was wszystkich jakbyś miała mi poradzić, to którą farbę lepiej użyć przy następnym razie? mijiblond, która ma system rozjaśniania do 4,5 tonu czyli od bazy 6 powinno być jak należy, czy inoa, która ponoć rozjaśnia tylko 0d 2-3 tonów (chyba dobrze zapamiętałam) ale myślę, że jest raczej troche łagodniejsza, chociażby przez ten oleożel?

co do wspólnych wieczorów, my z TŻtem uwielbiamy oglądać coś wtuleni w siebie i zajadać się czekoladami.. od wczoraj w netto jest promocja na czekolade nussbeiser 220g za 6,99 i kupiliśmy od razu 3 no i namówiłam go jeszcze na czekoladki lindt, a że były w jakiś 4 kartoniczkach to zjedliśmy wczoraj jeden ( 4 cukierki w jednym, to chyba jakiś żart) a później sie dziwie, że chciałabym troche schudnąć a nie moge
jej to nieźle zaszaleliście ja bym tez opendzlowała taką czekoladke tylko mój tż-cik nie moze bo na diecie jest... przekroczył 110 kg... i go zmusiłam do diety dobrze chociaż wysoki to aż tak nie widać
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-29, 16:14   #3831
caskada
Zakorzenienie

dziewczyny ja was caly czas podczytuje

co do szorowania wlosow zwlaszcza takimi szamponami przeciwlupiezowymi to straszne kuku dla wloskow maski odzywki poprawia efekt wizualny ale nie stan faktyczny wlosow przeciez wlosieta rozjasniane sa taaakie cienkie i delikatne ze strach wogole je myc jakimis detergentami dlatego ja myje tylko skalp a wlosy zabezpieczam odzywka
rozumiem ze to zdarza sie sporadycznie takie szorowanko ale skutki ma ono nieodwracalne

paulcia u nas na szczescie tz wcina slodycze bo ja to bleeee nie lubie czasami raz na kilka ms cos sobie skubne
Stary 2010-10-29, 16:40   #3832
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ten pomeranian piękny ale drogi 3tys za pieska to dla mnie o wiele za dużo teraz tez małego piesia mam... ale chciałabym jeszcze jednego na ratlerka albo yorka mnie stać
Kotka są i za 3tys, są i tańsze. Ja miałam okazję kupic przepiękną, malutką sunie za 750zł w dodatku z rodowodem! Cena pomeraniana jest w granicach tysiaka. Za 3 koła chodzą szczeniaki z rodowodem po championach
Yorki też są sweet, ale połowa osiedla z nimi chodzi a ratlerki zbyt chudziutkie, bałabym się, że coś im się złamie

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:

seledynek dobre dobre
Jak dobrze, że TŻ Cię oświecił. Tkwiłaś w przekonaniu, że masz niebieskie włosy, a jednak są seledynowe, widzisz człowiek całe życie sie uczy
A tak serio to na moim monitorze wygląda to bardziej siwo niż niebiesko i nawet aż tak strasznie to nie wygląda myślę, że jeszcze 2-3 mycia i puści zupełnie

Musiałaś chyba jednym maleńkim zdaniem napomknąc, że coś tam zamierzasz, bo nawet na to uwagi nie zwróciłam, jak większośc z nas zresztą, bo widziałam, że nie tylko ja w ciężkim szoku byłam

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Myślałam ze padnę.

infatuated
Gdzie te fotki???

No właśnie infatuated!?
Gdzie zdjęcia?

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-29, 16:41   #3833
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

paulcia u nas na szczescie tz wcina slodycze bo ja to bleeee nie lubie czasami raz na kilka ms cos sobie skubne
u nas to normalka jak wrócimy z zakupów bez czegoś słodkiego to tylko dlatego, że trzeba było przycisnąć pasa;D bo jednak troche za dużo wydajemy na te słodkości. Ostatnio kupiliśmy białe michałki, mówie Wam dziewczyny pychotka
kotka opłacało sie, bo zwykła 100g kosztuje u nas ok 4zł dziś pewnie sie za nią zabierzemy
kurde miałam iść dzisiaj na te zakupy, a TZ zadzwonił, że po mnie wpadnie i razem wrócimy do domu
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-10-29, 16:47   #3834
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta czy niezdrowe? a pewno wysusza włosy takie częste mycie, chociaż potem kładziesz maski to powinny wracać do siebie z drugiej strony będziesz je miała teraz czyste jak nigdy wcześniej!

Princeska ja bardziej do użytku domowego polecam kąpiel bo łatwiej ją zrobić. Z dekoloryzacja bez fryzjera może być ci ciężko, bo nie będziesz wiedziała kiedy zmyć.
A tak nałożysz kąpiel na kilka minut-do 20min. max ale myślę że wcześniej będziesz zmywać i potem suszysz i możesz nakładać farbe od razu.
Popytaj mysi jak u niej to wyglądało
pamiętam czytałam ostatnio jak to wyglądało u Mysi
to pomyję jeszcze jakiś czas,a później zrobię tą kąpiel dziękuję bardzo
Stary 2010-10-29, 16:49   #3835
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Kotka są i za 3tys, są i tańsze. Ja miałam okazję kupic przepiękną, malutką sunie za 750zł w dodatku z rodowodem! Cena pomeraniana jest w granicach tysiaka. Za 3 koła chodzą szczeniaki z rodowodem po championach
Yorki też są sweet, ale połowa osiedla z nimi chodzi a ratlerki zbyt chudziutkie, bałabym się, że coś im się złamie [COLOR="Silver"]
aha czyli masz juz pomeraniana?? jak patrzyłam na allegro to najtańszy za 1tys ale juz ze 2 lata ma... a ja chciałabym kiedyś szczeniaczka a podoba mi sie chichuachua dlugłowlosy też piękny
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-29, 16:54   #3836
Agatau88
Zakorzenienie

mysia dzieki za pomoc
Kupie ten vitapil, ma duzo biotyny, zreszta Tobie pomaga jak widze wiec i ja mam nadzieje
Mi tez dość włoski rosną, 2 cm na miesiac to dla mnie sukces
Nie moge sie doczekac Twojego farbowania ta nową farbą, jakbym sama miala farbowac

Kotka o rany, Tz wazy 110kg to strasznie duzo! Chyba ze ma ponad 2 metry wzrostu
Niech przejdzie na diete białkową-bezpieczna, skuteczna.

Ja tez jestem za gruba Musze przejsc na diete ale jakoś nie moge-zawsze jak zaczynam mam zły humor Wiec wole podjadac czekoladki
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-29, 17:01   #3837
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Jej, śliczna a jaką płaską pupe zrobiła

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Snow, piękny, jaśniutki kolor tutaj miałaś

No pupa sie jej zapadla A dziekuje, wtedy mialam faze na biale wlosy teraz juz mi przeszlo

Cytat:

heheheh ale sie usmialam no ale podobno wiekszosc mezczyzn to daltonisci

Cytat:

oj przyznam ze niezle sie zalatwilas Jak piszesz ze etraz juz sie wyplukalo troche to az sie boje myslec jak to wygladalo zaraz po farbowaniu No ale nic, jak to napisala Bunny madry polak po szkodzie

Cytat:
Myślałam ze padnę.

infatuated
Gdzie te fotki???

No wlasnie ja tez czekam na odzew Infatuated
Kochana zaczynasz merz special? Ja tez planuje jak tylko wykoncze ha-pantoten A ktora wersje kupilas? Gratuluje odrostu

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-29, 17:11   #3838
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Musiałaś chyba jednym maleńkim zdaniem napomknąc, że coś tam zamierzasz, bo nawet na to uwagi nie zwróciłam, jak większośc z nas zresztą, bo widziałam, że nie tylko ja w ciężkim szoku byłam
Pisałam, pisałam i to dosyć rozwlekle. Strona 114 post 3398:
Cytat:
Obecnie poszukuję farby która pomogłaby mi uwolnić się od tego białego koloru. Myślałam o tym Castingu, ale opinie ma bardzo takie sobie. Miałam jechać dziś do hurtowni w nadziei, że kobitka pomoże mi coś wybrać ale źle się czuję i siedzę w łóżku A pewnie skończy się tak, że znów się na nic nie zdecyduję i trzeba będzie robić odrosty Zobaczę wtedy jak ten stockholm poradzi sobie z odrostem z poprzedniego farbowania (bo wyszło lekko złoto - wprawdzie jaśnieje, ale to jeszcze nie o ten kolor mi chodzi ) i wtedy już będę musiała coś zadecydować.. Lub też inna opcja - spontanicznie coś wybiorę jak ostatnio.. Ach ten blond tyle z nim problemów

Może bym spróbowała Majiblond 911.. Co myślicie o tym ?

No ale już poszło i na razie musi zostac jak jest- nie chce by mi zaczęły wypadać albo znów zaczęły się gumować. Teraz będę je intensywnie regenerować i aż do odrostów ich nie tknę - także będę miała czas by zastanowić się co z tym fantem zrobić

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

oj przyznam ze niezle sie zalatwilas Jak piszesz ze etraz juz sie wyplukalo troche to az sie boje myslec jak to wygladalo zaraz po farbowaniu No ale nic, jak to napisala Bunny madry polak po szkodzie
Że daltoniści to też, ale raczej pewnie chciał zabłysnąć,że zna tez inne kolory niż niebieski

Zaraz po farbowaniu.. Autentycznie były niebieskie.. całe.. i nie to że trzeba było się przypatrywać bo po prostu były niebieskie z paroma fioletowymi plamami gdzie niegdzie.. Po dzisiejszym dwukrotnym szorowaniu nizoralnem już prawie śladu nie ma.. tak więc uff
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-29, 17:12   #3839
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
mysia dzieki za pomoc
Kupie ten vitapil, ma duzo biotyny, zreszta Tobie pomaga jak widze wiec i ja mam nadzieje
Mi tez dość włoski rosną, 2 cm na miesiac to dla mnie sukces
Nie moge sie doczekac Twojego farbowania ta nową farbą, jakbym sama miala farbowac

Kotka o rany, Tz wazy 110kg to strasznie duzo! Chyba ze ma ponad 2 metry wzrostu
Niech przejdzie na diete białkową-bezpieczna, skuteczna.

Ja tez jestem za gruba Musze przejsc na diete ale jakoś nie moge-zawsze jak zaczynam mam zły humor Wiec wole podjadac czekoladki
usiłuje schudnąć... ale mu nie wychodzi a mierzy 185cm... wiec ma nadwage... ale co ja mu zrobie siłą mu nie wyrwe... on teraz prubuje jeść 1000 kalori dziennie... ale i tak kiepsko z tym
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-29, 17:14   #3840
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No pupa sie jej zapadla A dziekuje, wtedy mialam faze na biale wlosy teraz juz mi przeszlo

No wlasnie ja tez czekam na odzew Infatuated
Kochana zaczynasz merz special? Ja tez planuje jak tylko wykoncze ha-pantoten A ktora wersje kupilas? Gratuluje odrostu
Dziekuje
Kupiłam ta normalna wersje.Tyle ze 120 tabletek i zapłaciłam 17 euro.Jak widzę w pl kosztują dużo więcej.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-29 o 17:18
Adzi07 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości