Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-02, 11:56   #4021
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

enchanted myśle że spróbować tą farbkę z poziomu 9 nie zawadzi.
I woda 12%. Rozcieńczymy do stężenia 4,5% żeby na długości przyciemnić do tego 9 poziomu bo masz chyba poziom 10 na całości czy jak?
Czy masz poziom 9 na całości to wtedy by wystarczyło zmalaksować?
Bo ja już nie pamiętam. A najlepiej jakbyś aktualne foty jakieś dała jak to wszystko wygląda.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 11:59   #4022
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dzisiaj byłam w rossmanie, przejrzałam te wellatony ale jakieś bardzo żółte są;/ niestety w internecie wyglądają lepiej. Spodobał mi się z Loreal Preference viking któraś z was stosowała? I czy wyszedłby taki na moich włosach? Proszę poradźcie..
kupiłam dzisiaj płukankę delia srebrną, jakie wychodzą po niej włoski?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:00   #4023
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale Ty juz masz ładne, długie wlosy Nie narzekaj
mój TŻ mówi to samo hehe ale co teraz chce zeby szybciej rosły bo chce pozbyć sie tych najbardziej zniszczonych (one są tak z 5cm od dolu bardzo zniszczone przez to przechodzenie z brązu)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:01   #4024
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
enchanted widze ze blond bunny juz Ci wszystko napisala.
To co planujesz robić?
Co planuję? hehe wiesz jaka to dla mnie trudna decyzja do podjęcia. Zawsze mam stracha przed taką decyzją, a tym bardziej przed kładzeniem farby
Ale chyba spróbuję zrobic bez podkładu.. Jak nie wyjdzie, to położe coś delikatnego, żeby wyglądac jak człowiek. Przynajmniej będę wiedziała na czym stoje, i że jak chce blond to podkład musi byc i wyjścia innego nie ma.
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:03   #4025
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
dzisiaj byłam w rossmanie, przejrzałam te wellatony ale jakieś bardzo żółte są;/ niestety w internecie wyglądają lepiej. Spodobał mi się z Loreal Preference viking któraś z was stosowała? I czy wyszedłby taki na moich włosach? Proszę poradźcie..
kupiłam dzisiaj płukankę delia srebrną, jakie wychodzą po niej włoski?
Wydaje mi sie ze na forum gdzies ktos uzywal Vikinga.
Poszukaj w ogolnym forum, na bank znajdziesz, byl nawet chyba watek o Vikingu.
ja nie uzywalam.

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mój TŻ mówi to samo hehe ale co teraz chce zeby szybciej rosły bo chce pozbyć sie tych najbardziej zniszczonych (one są tak z 5cm od dolu bardzo zniszczone przez to przechodzenie z brązu)
Czyli dlugośc Ci pasuje? Byle obciac konce, a nie stracic na długości

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Co planuję? hehe wiesz jaka to dla mnie trudna decyzja do podjęcia. Zawsze mam stracha przed taką decyzją, a tym bardziej przed kładzeniem farby
Ale chyba spróbuję zrobic bez podkładu.. Jak nie wyjdzie, to położe coś delikatnego, żeby wyglądac jak człowiek. Przynajmniej będę wiedziała na czym stoje, i że jak chce blond to podkład musi byc i wyjścia innego nie ma.
To najlepsza decyzja. A nóz uda sie bez podkładu ladny blond osiagnac.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:07   #4026
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kotka wcześniej kładłam Stockholm, ale jakos mnie podkusiło Nie zaluje, bo wyszło ładnie, ale kolor prawie nic sie nie zmienił.
Moze to dlatego ze trzymalam 7 min bo balam sie ze zniszcze włosy-farbowac raz za razem im nie służy.
Ale ani sie nie zniszczyły, ani kolor jakos nie zmienił
Potem wkleje zdjecia w swietle dziennym
To byl Excell 10,13
no bo te loreale to fajne łagodne farby... niestety ja mam za ciemne włosy żeby ich używać... czekam na fotki

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czyli dlugośc Ci pasuje? Byle obciac konce, a nie stracic na długości[COLOR="Silver"]
no mogłyby być dluższe planuje 60 cm... ale najpierw chce końce co jakiś czas przycinać żeby wkońcu były super hehe
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:07   #4027
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no bo te loreale to fajne łagodne farby... niestety ja mam za ciemne włosy żeby ich używać... czekam na fotki

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------



no mogłyby być dluższe planuje 60 cm... ale najpierw chce końce co jakiś czas przycinać żeby wkońcu były super hehe
Jakby nie te 10 min to bym przy tej farbie zostala. Ale w 10 min ja sie nie uwine.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 12:10   #4028
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
enchanted myśle że spróbować tą farbkę z poziomu 9 nie zawadzi.
I woda 12%. Rozcieńczymy do stężenia 4,5% żeby na długości przyciemnić do tego 9 poziomu bo masz chyba poziom 10 na całości czy jak?
Czy masz poziom 9 na całości to wtedy by wystarczyło zmalaksować?
Bo ja już nie pamiętam. A najlepiej jakbyś aktualne foty jakieś dała jak to wszystko wygląda.
Na całości mam jakąś 9-10. Zdjęcia kochana są na 120 stronie na samym dole. Spróbuję pocykac coś jeszcze i wrzucic niebawem.

Teraz przynajmniej wiem za czym mam się rozglądac A tak bym kupiła coś, zdając się na swoją 'intuicję' i by wyszła du*a a nie kolor, a później byłby płacz, zgrzyt, dekolor i nożyczki
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:11   #4029
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Mysia no po prostu coś cudownego... ostatnio kupiłam sobie tą mgiełkę, którą używasz, nałożyłam raz na jakies 2 godzinki przed myciem, a w trakcie nakładania upadła mi na podłoge i popsuł mi się ten spryskiwacz na szczęście TŻtowi udało się naprawić tylko ja nie bardzo mam kiedy stosować to na noc.. mogłabym dawać to na skóre głowy, a na reszte olej?
Ewcia super wyglądałas przebrana za diabełka

dziewczyny przepraszam, ale nie pamiętam, która miała brac sie za farbowanie majiblondem, bo kilka Was pisało. Ja tez o tej farbie myślałam, dlatego czekam na jakieś opinie, fotki itp
ja mam zamiar wziąć się za vitapil (ha-pantotenu zostały mi 3 tabletki, do tego durna przez 2 dni ich nie brałam) narazie skończe to pudełeczko, które mi zostało a później zapoluje na ten nowy z biotyną
a co do włosów, w sobote jak wracałam z uczelni w końcu postanowiłam wejść do salonu fryzjerskiego na który ciągle patrze stojąc na przystanku tramwajowym, rano moją uwagę zwróciły kosmetyki na wystawie, które kształtem przypominały mi te firmy keune, więc wracając z zajęć postanowiłam tam podejśc zobaczyć czy rzeczywiście dobrze myślałam, a że wracałam wcześniej niż powinnam to zdążyłam nawet do niego wejść, mają teraz jakąś promocję na farbowanie, ogólnia babeczka była bardzo miła (pomimo tego, że wlazłam 3minuty przed zamknięciem) powiedziała, że jeśli już to zrobiłyby mi pasemka, a na to później farba, i tak się zastanawiam czy by się nie skusić tak przed świetami... Może udałoby mi sie z nią dogadać i sprzedałaby mi farbe na nastepne farbowanie, (z tego co wiem farby keune nie kupie w żadnej hurtownii fryzjerskiej, jedynie na ebay, ale nie mam możliwości tam zamawiać...)
od wczoraj nakładałam na włosy brylantyne w wosku, myślicie, że to dobry pomysł na ujarzmienie mojego sianka? bo te włosy coś mi sie bardzo puszą i wyglądają jak... miotła bynajmniej tak dla "żartów" określił je mój TŻ... oczywiście później sie wypierał, i mówił, że są super i naprawde mu sie podobają, ale ja wiem swoje
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:18   #4030
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

paulcia jesli wloski sie sianuja miewam tak czasami ale to zazwyczaj przez loki to poprostu nakladam od polowy dlugosci jakis dobry olej na nie i je po prostu jakos spinam/upinam koczek czy cos tam innego potrafie tak przechodzic dwie doby (na noc warkocz ) a pozniej mycie i wloski mam jak z reklamy sa i nawilzone i sie ukladaja czasami za efekt sianka odpowiada pogoda PG(punkt rosy) zazwyczaj to dotyczy najbardziej wlosy krecone oraz zniszczone rozjasniane
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:18   #4031
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

caskada
sama nie wierzę. ale jednak -po wyjściu od frycka nie mogłam zrobić ogonka, bo wszystko wylatywało, a teraz mam kitkę normalną. Chce juz miec do połowy pleców.. ale długo nie zajmie, jak dalej będa tak pędzic

infatuated porost oszalał.
o falki dbam. niestety bardziej się sobie jednak podobam w prostych. ale może mi przejdzie.

blond bunny kolorek na odroście jest boski- czyste złoto, ale do rudego mu daleko! ja bym własnie chciała na całości taki kolor

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hejka dziewczynki widzę że dużo zmian!!! ewcia ty się zdecydowałaś jednak na mertz-special??? ja od dzisiaj vitapil właśnie męczyłam sie z tą pierwszą tabletką.. ciężko było bo strasznie tępe do połknięcia są ale jakoś dałam rade
no okropne są,mnie zawsze stają w gardle.. łykam z chlebem razowym i jeszcze ten smak i zapach.. no ale czego się nie robi dla porostu
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny ja sie nie znam, ale na moje amatorskie oko w swietle naturalnym-złoty kolor, w słonecznym-bezowy.
Piesek sliczny

mysia ale pędzisz Ja patrzac na Twoje zdjecia łykam vitapil od kilku dni

Kotka ja tez łykam vitapil-duze sa te tabletki

infatuated piekny kolor

Dziewczyny zdjeć dzis nie dam rady zrobić z przyczyn technicznych, ew.zrobie komorka i wkleje wieczorem
ciekawe cyz to tylko na mnie tak działa.. a jak Twoja kuracja? bo zagubiłam się w gąszczach postów i nie wiem- zrezygnowałas?
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kotka ważne żeby nie gryźć. A na pół można. Tak robi sie dzieciom jesli sa leczone tabletkami, a tabletki sa duze, takze spokojnie, skład nic na tym nie straci

mysia ja mysle że Ty sie zdrowo odzywiasz, bo nie sadze ze Vitapil tak Cie wspomógł.
jesz pewnie duzo bialka, warzyw, owoców?
zdrowo to nie wiem.. jem tylko ciemne pieczywo, duzo ryb a mięso to na parze, uwielbiam sałatki, surówki i kawał ze mnie królika szczerze mówiac, ale nie przeszkadza mi wcinac salami i uzywac bardzo duzo pieprzu(tak zeby było czarno). nie sole. własciwie wcale. mąz ma chore nerki, wiec zrezygnowlaiśmy z soli. za to uwielbiam słodycze i pozeram duze ilosci czekolady oraz pączków czy ciast. ale zawsze tak jadłam i nic. porost miał ok 1cm. Potem dzięki waxowi drgnął do 1,2cm a dołożenie pokrzywy przyspieszyło do 1,4-1,5cm. Sam vitapil i pokrzywa tak nie działają, bo jak stosowałam je razem, to miałam max 2cm. Dopiero razem z wcierkami osiagnełam porost błyskawiczny.
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za wytłumaczenie

Czyli jakbym położyła farbke z poziomu8 z wodą 12 na odrost, a na reszte ta sama farbka tylko z wodą 6, to otrzymałabym efekt jakiś w miarę konkretny? Czy lepiej próbowac jak napisałaś farbkę z poziomu 9?
Może faktycznie wybiorę coś w beżu..

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------



Super w dwa miesiące takie długie się zrobiły gratulacje
dobre okreslenie- z krótkich zrobiły się wręcz długie

paulcia, mozesz spokojnie tak zrobic, w skalp mgiełka a na reszte olej i isc spac.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-02 o 12:21
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 12:18   #4032
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

paulcia ja tez myslalam o farbowaniu keune. To bardzo dobre farby, kolezanka nimi robi i wyglada swietnie

mysia
mówisz wcierki-to tylko Radicalm tak?
Ja dalej stosuje BellHair, nie jest zle, 2 cm na miesiąc wyciagam
I od 3 dni lykam Vitapil bo Ci pozazdroscilam

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-02 o 12:21
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:32   #4033
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczynki ten fioletowo niebieski po majiblond właściwie już mi się wpłukał i wreszcie wyglądam jak człowiek Ale w zależności od kąta padania światła kolor jest inny.

1- zdjęcie odrostu
2 i 3 - zdjęcia robione w świetle dziennym pod różnym kątem

Bunny wytłumacz mi na jakiej zasadzie działają szamponetki, że trzymają się włosa. Czy one niszczą włosy w jakikolwiek sposób?


Co do Twojego zdjęcia, to moim zdaniem odrost znacznie różni się kolorem od reszty i dlatego może wydawać się rudawy - tak samo jak u mnie odrost jest słoneczny, ale że reszta włosów jest prawie biała to w połączeniu wygląda rudo. No i dodać trzeba przekłamania aparatu. Może gdybyś lekko przyciemniła końce by nie były tak jasne to wtedy odrost nie będzie tak się rzucał w oczy i będziesz się wizualnie lepiej czuć ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.11.10 -1.jpg (54,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.11.10-2.jpg (38,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.11.10-3.jpg (55,5 KB, 0 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 21:27
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:37   #4034
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

no okropne są,mnie zawsze stają w gardle.. łykam z chlebem razowym i jeszcze ten smak i zapach.. no ale czego się nie robi dla porostu
no proszę... dobrze że sama z tym ie jestem... uff spróbuje z tym dzieleniem na pół... mam nadzieje że się uda...
ale z tym porostem MYSIA jesteś genialna! naprawdę dla mnie nie do wyobrażenia hehe...
a co myślisz nad seboradinem do wcierania???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:39   #4035
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny teraz ja mam do was romans
Wklejam foty jedno mycie po farbowaniu czyli jakieś 5 dni po farbowaniu odrostów. Powiedzcie tylko SZCZERZE czy ten mój odrost bardzo źle wygląda na tle całości?
i wreszcie żeby każda chętna określiła swoim zdaniem jaki jest kolor tego odrostu-rudy? złoty? beżowy? popielaty?
Bo się znów podłamałam z tą nieszczęsną a10
Tż jest zachwycony ale woła na mnie w złości wiewiórka
A jak byłam u mamy to ona do mnie -a co ty masz takie rude włosy na odroście? normalnie rudzielec!... ja jej mówię że to popiel ala beż a ona RUDE I KONIEC.
Także szczerze laski, proszę.
Nie chcę być ruda!

Dołączam jeszcze nową fotkę mojej Princeski-Lolki
Bunny, moim okiem i na moim monitorze widzę to tak:
- zdjęcie pierwsze: przy skórze ciemniejsze złoto, ciut dalej jaśniejsze złoto, no a dalej wiadomo-jaśniutko.
- zdjęcie drugie: odrost jednolity, w kolorze beżu. Tutaj kolor bardzo ładny
Rudego w obu przypadkach nie widzę, nic a nic.

A miałaś kiedyś na całości podobny kolor jak na zdj.2? Może ładnie by Ci było?

No i
- zdjęcie trzecie: piękna niunia, wygląda na grzeczną no i malutka jest, myślałam, że większa urośnie Niech się grzecznie i zdrowo chowa
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:42   #4036
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
paulcia jesli wloski sie sianuja miewam tak czasami ale to zazwyczaj przez loki to poprostu nakladam od polowy dlugosci jakis dobry olej na nie i je po prostu jakos spinam/upinam koczek czy cos tam innego potrafie tak przechodzic dwie doby (na noc warkocz ) a pozniej mycie i wloski mam jak z reklamy sa i nawilzone i sie ukladaja czasami za efekt sianka odpowiada pogoda PG(punkt rosy) zazwyczaj to dotyczy najbardziej wlosy krecone oraz zniszczone rozjasniane
moje właśnie też miały taki czas, że świetnie sie skręcały, takie fale od połowy, później zaczęły się tylko wywijac na wszystkie strony, aż zrobiłam chemiczne prostowanie, ale ostatnio zauważyłam, że znowu sie wywijają i troche skręcają, ale później (mysle, że przez to, że sa takie suche i zniszczone) się podprostowują ale są powywijane...
chodzisz z tym olejem na głowie do pracy..? czy jak? może też bym tak spróbowała, ale jak ja wyjde tak do pracy chyba, że w wolne weekendy będe tak robiła, niestety tylko dwa w miesiącu...

Mysia a myślisz, że jak będę robiła tak właśnie tylko dwa razy w miesiącu to cokolwiek pomoże...? bo innaczej nie mam kiedy, chyba, że od czasu do czasu wstane nad ranem umyc głowe...

Agatau
ja teraz jak robiłam włoski u fryzjera (prawie 2tyg temu) to właśnie ta fryzjerka też miała farby keune, ale mi robiła alfaparfem i mieszała go z utleniaczem keune. Dlatego rozmyślam nad tym farbowaniem, boje sie tylko, że znowu przyjdzie mi zapłacić za coś beznadziejnego... a ta Twoja koleżanka farbuje u fryzjera? dla porównania w salonie loreala za praktycznie to samo pani życzyłaby sobie 200zł, salon keune w promocji 100zł. (poza promocją maja napisane,że 70-130)tylko ja i tak bym chciała samą farbe u nich kupić... ciekawe czy uda mi sie z nimi dogadac.. ładna różnica co...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:49   #4037
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysia i agata dzięki za poprawienie humoru bo ja już powoli szalałam
Mysia gratuluje porostu i życzę dalszych sukcesow jednakże nie zazdroszczę bo sama nie dlugo będę już tylko podcinać

Yatta szamponetka to farba nietrwała, tymczasowa na kilka myć od 3-28 różnie z tym bywa w każdym razie...
szamponetki te do kilku myć są właściwie niegroźne dla włosów, bo szybko się spłukują i nie osadzają we wnętrzu wlosa pokrywają jedynie wierzch.
Trzeba je jednak dobrze zmyć przed farbowaniem farba trwałą, bo nie łączy się trwałych i nietrwałych barwników- możliwe z rozjasniaczem jako podkładem ponieważ ma tonować. A w razie kolejnego rozjaśniania rozjaśniacz zadziała jako dekolor więc bez strachu o nieoczekiwany efekt . farb łączyć nie powinno się.
Szamponetki te z większą ilością myć do 28 chyba ma garnier, są już dla wlosa gorsze bo zawieraja utleniacz i przez to osadzają sie we wnętrzu wlosa a więc do końca nie spłukują i wtedy mamy odrost. Poza tym mogą lekko rozjaśniać a więc kolor będzie już inny niż odrostu.
Także jak szamponetki to te na kilka myc lepiej stosować.
Z tym że ja nie polecam bo znam dużo osób które robiły szamponetki na siwe wlosy i po kilku latach dostaly uczulenia takiego, że strup na strupie i do tej pory leczą.
Jak już katowac włosy to raz a porządnie- żeby efekt byl trwaly- ja tak uważam.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:52   #4038
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dziewczynki ten fioletowo niebieski po majiblond właściwie już mi się wpłukał i wreszcie wyglądam jak człowiek Ale w zależności od kąta padania światła kolor jest inny.

1- zdjęcie odrostu
2 i 3 - zdjęcia robione w świetle dziennym pod różnym kątem

Bunny wytłumacz mi na jakiej zasadzie działają szamponetki, że trzymają się włosa. Czy one niszczą włosy w jakikolwiek sposób?
yatta mój kolor tez w każdym zdjeciu inny... no ale co wkońcu to blond hehe juz jest lepiej z tym niebieskim prawie sie zmył

ja użylam szmponetki kiedyś platynowy blond i naprawde prze tak tydzień mialam tą platynke ale włosy po niej suche...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:59   #4039
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yatta widzę że u ciebie sytuacja z odrostem jak u mnie czyli złoto
Miałam kiedyś na samym początku złoto pszeniczny kolor całosci ale potem mnie naszlo na białe.
Najlepsze jest to że przyciemniałam na dlugości wodą rozcieńczoną i lipa jak widzicie. A kłaść popielatej 9 lub 8 też bez sensu bo raz się wypłucze ,a dwa że jeszcze więcej kolorów sobie narobię to już lepiej niech jest tak jak jest.
Poza tym mówię moje wlosy same po czasie do bieli dochodzą, farba farby nie rozjasnia ale u mnie pojaśnia aż do bieli z dłuższym czasem.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 13:04   #4040
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

a ja wlasnie kupilam oxydant 9% do tego majiblondu nie wiem czy dzis na 100% ale jak bede robic majiblondem to z 9.
Kotka17 ale masz sliczne wloski w avku jaki kolorek
ja musze zabrać się za odbudowe moich wlosow, nie chce ich scinac, ale przydaloby sie choc troche podciac
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 13:17   #4041
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a ja wlasnie kupilam oxydant 9% do tego majiblondu nie wiem czy dzis na 100% ale jak bede robic majiblondem to z 9.
Kotka17 ale masz sliczne wloski w avku jaki kolorek
ja musze zabrać się za odbudowe moich wlosow, nie chce ich scinac, ale przydaloby sie choc troche podciac
miniaturka wiadomo trochę kolor przekłamuje kolorek, ale długość jeszcze nie dokonca zadowalająca.. licze na vitapil!!!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 13:19   #4042
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no proszę... dobrze że sama z tym ie jestem... uff spróbuje z tym dzieleniem na pół... mam nadzieje że się uda...
ale z tym porostem MYSIA jesteś genialna! naprawdę dla mnie nie do wyobrażenia hehe...
a co myślisz nad seboradinem do wcierania???
szczerze mówiąc, to jak ktos pisał, że mu 3cm na miesiąc rośnie, to stukałam się w głowe palcem, bo uważałam, ze to absolutnie niemozliwe, że wymysla itp. a teraz muszę zmienić zdanie, bo przekonałam sie na własnych włosach, że takie cuda sa mozliwe jak najbardziej, tylko trzeba się wstrzelić w to, co akurat włoskom pasuje. Uzywałam seboradinu i nie byłąm zadowolona. Nie zdziałał nic u mnie. Włosy zwolniły w trakcie jego stosowania do niecałego centymetra. Nie wiem na kogo bedzie jeszcze działac mgiełka, ale na pewno nie na każdego.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
paulcia ja tez myslalam o farbowaniu keune. To bardzo dobre farby, kolezanka nimi robi i wyglada swietnie

mysia
mówisz wcierki-to tylko Radicalm tak?
Ja dalej stosuje BellHair, nie jest zle, 2 cm na miesiąc wyciagam
I od 3 dni lykam Vitapil bo Ci pozazdroscilam
hihi spoko ale Ty i tak masz dłuższe włoski niz ja. nie masz czego zazdrościć.
jakbym dołożyła ten bellhair, to moze.. miałabym do pasa w tydzien?

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
moje właśnie też miały taki czas, że świetnie sie skręcały, takie fale od połowy, później zaczęły się tylko wywijac na wszystkie strony, aż zrobiłam chemiczne prostowanie, ale ostatnio zauważyłam, że znowu sie wywijają i troche skręcają, ale później (mysle, że przez to, że sa takie suche i zniszczone) się podprostowują ale są powywijane...
chodzisz z tym olejem na głowie do pracy..? czy jak? może też bym tak spróbowała, ale jak ja wyjde tak do pracy chyba, że w wolne weekendy będe tak robiła, niestety tylko dwa w miesiącu...

Mysia a myślisz, że jak będę robiła tak właśnie tylko dwa razy w miesiącu to cokolwiek pomoże...? bo innaczej nie mam kiedy, chyba, że od czasu do czasu wstane nad ranem umyc głowe...

Agatau
ja teraz jak robiłam włoski u fryzjera (prawie 2tyg temu) to właśnie ta fryzjerka też miała farby keune, ale mi robiła alfaparfem i mieszała go z utleniaczem keune. Dlatego rozmyślam nad tym farbowaniem, boje sie tylko, że znowu przyjdzie mi zapłacić za coś beznadziejnego... a ta Twoja koleżanka farbuje u fryzjera? dla porównania w salonie loreala za praktycznie to samo pani życzyłaby sobie 200zł, salon keune w promocji 100zł. (poza promocją maja napisane,że 70-130)tylko ja i tak bym chciała samą farbe u nich kupić... ciekawe czy uda mi sie z nimi dogadac.. ładna różnica co...
to nie warto nawet kupowac. wcierki trzeba robic regularnie, żeby był efekt. Przynajmniej 2 razy na tydzien. A moze w weekendy? piatek na noc wcierasz, rano w sobote zmywasz a wieczorem znow olejowanie i radical i w niedziele rano myjesz. Wtedy miałoby to sens. A potem 4 dni przerwy a piątego znow to samo. Inaczej za bardzo nie da rady, bo ten radical to obtłuszcza włosy i nie da sie potem z tym tak wyjsć nigdzie. Co innego kokosowy na długosci, gdy robisz warkocz i nie widac.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysia i agata dzięki za poprawienie humoru bo ja już powoli szalałam
Mysia gratuluje porostu i życzę dalszych sukcesow jednakże nie zazdroszczę bo sama nie dlugo będę już tylko podcinać

Yatta szamponetka to farba nietrwała, tymczasowa na kilka myć od 3-28 różnie z tym bywa w każdym razie...
szamponetki te do kilku myć są właściwie niegroźne dla włosów, bo szybko się spłukują i nie osadzają we wnętrzu wlosa pokrywają jedynie wierzch.
Trzeba je jednak dobrze zmyć przed farbowaniem farba trwałą, bo nie łączy się trwałych i nietrwałych barwników- możliwe z rozjasniaczem jako podkładem ponieważ ma tonować. A w razie kolejnego rozjaśniania rozjaśniacz zadziała jako dekolor więc bez strachu o nieoczekiwany efekt . farb łączyć nie powinno się.
Szamponetki te z większą ilością myć do 28 chyba ma garnier, są już dla wlosa gorsze bo zawieraja utleniacz i przez to osadzają sie we wnętrzu wlosa a więc do końca nie spłukują i wtedy mamy odrost. Poza tym mogą lekko rozjaśniać a więc kolor będzie już inny niż odrostu.
Także jak szamponetki to te na kilka myc lepiej stosować.
Z tym że ja nie polecam bo znam dużo osób które robiły szamponetki na siwe wlosy i po kilku latach dostaly uczulenia takiego, że strup na strupie i do tej pory leczą.
Jak już katowac włosy to raz a porządnie- żeby efekt byl trwaly- ja tak uważam.
wiesz, że ja jestem zwolenniczką naturalniejszych odcieni nie chciałabys całosci tak przyciemnić? patrzac po skórze i ustach pasowałaby Ci taki kolorek słonecznego blondu. a juz na pewno patrząc po reakcjach Twojego TŻ
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 13:36   #4043
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Wiesz mysia ja bym chciała i nie chciała, ja sama nie wiem...
Patrze na moje białaski i wzdycham a z drugiej strony ten popielo-złoto-beżyk też ładny a dobrać do tego koloru do przyciemnienia łatwo nie będzie bo ten kolor jest w każdym świetle inny i odrost w końcu i tak mi się odetnie. Bo położę 9.1 popiel? to będzie szaro, beż? będzie za rudo a złoto? a odrost w świetle żarówkowym ma połysk srebra... naprawdę bym musiała dobrze pokombinować co tu wymieszać.
No i jeszcze długie wlosy jak coś nie wyjdzie to cieżko będzie to wyprowadzić i kolor może wyjść nierówny- końce wiecej chwycą...
Dlatego to chyba nie warte świeczki, lepiej przeczekac aż kolor się sam wyrówna i obierze jakiś kierunek- popiel, beż czy złoto.
Niemniej podoba mi się ten a10, pasuje mi do oczu bo mam piwne ale nie podoba mi sie że cera zdaje się jeszcze bledsza...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 13:44   #4044
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

blond bunny ja tam u Ciebie z`adnej rudości nie widzę, jak pasuje Ci ten kolorek beżowo złoty to czekaj aż odrosną i tyle. mam jeszcze pytanie czy jak połozę na swoje rozjaśnione kłaczki ta farbkę to wyjdzie mi na nich kolor zbliżony do naturalnych?
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 13:45   #4045
AprilRush
Przyczajenie
 
Avatar AprilRush
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: elblążanka :)
Wiadomości: 29
GG do AprilRush
Question Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

witam was kobitki jestem nowa i mam nadzieje, ze mnie niezjecie ze tu napisze bo widze ze wiekszosc sie tu zna mam włoski brąz nigdy nie farbowane (jedynie castingiem) i chciałabym uzyskać taki efekt włosów farbowaniem w domku
http://ikf.styl.fm/img77386.fryzury-dlugie.582912.jpg

upatrzyłam już nawet podobny kolor farby (goldwell topchic 8kn jasna złota miedź) ale nie wiem czy mi taki wyjdzie? pomożecie laikowi w sprawach farbowania?
__________________
buziaki
Ape
AprilRush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 13:56   #4046
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

bunny, kurcze ale popatrz. kazdy tester kolorów tzn taka paleta ze sztucznymi włosami jest uzyskiwana na włosahc całkowicie białych bez pigmentu. Twoje włosy sa białe, bo sa bez pigmentu. W takim wypadku nałozenie na nich dowolnego odcienia powinno dac wymarzony kolor z testera.. teoretycznie. Czyli najpierw by trzeba zafarbowac częsc biała a potem dobrac jasniejsza farbe do odrostu, zeby się to zlało, reszta włosów bedzie miała podkład z ciemniejszej, bo i tak złapią jasniej. Czy ja dobrze to widzę? tak to sie robi? Tylko jesli Ty sie czujesz najlepiej w białych popielatych czy tam beżowych, to to jest najważniejsze.

Ja karnie wracam do ciepłych kolorów, bo choc do tej pory znienawidzone, okazują nsjlepsze dla mojej karnajci- cera robi sie brzoskwiniowa i zywa, a w popielach- blada i przezroczysta.

A co do długości- chciałabym tak jak Ty nie żałowac centymetrów. Na razie licze każdy milimetr
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 14:08   #4047
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

bunny witaj w klubie piwnych oczu chyba mamy podobny typ urody mi niestety cos popiele biele nie pasuja robia ze mnie bladolicewole cieple kolory przypomij mi jaki masz naturalny kolor wlosow ? jasny braz/ bardziej wpadajacy w zloto braz / kasztanek?pytam z ciekawosci bo moze mamy podobny odcien wlosow

paulcia nie pracuje ale wychodze z domu chodze do sklepu po miescie tam siam i mi olej nie przeszkadza na wlosach bo jak powiedzialam nakladam go od polowy wloskow i robie np takiego warkocza na boku i wychodze sobie z domku spokojnie ..nie widac ze cos mam na wlosach tluste czy cos tam ...sprawdza sie ta metoda..;
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-11-02 o 14:18
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 14:25   #4048
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kedud trudno powiedzieć czy ten kolor wyjdzie jak twoje naturale.
Najlepiej idź do drogerii ze zdjeciem swoich włosów, znajdź tester i przyjrzyj się czy ten kolor jest podobny do twoich. Jeśli tak to kupuj, wodę się rozcieńczy i będzie git. Każda z nas widzi swoje włosy na żywo, połysk itp. i przez net ciężko dobrać tak idealnie kolor.

caskada mam jasny brąz popielaty
Kiedyś byłam naturalnie jasną blondyneczką tylko stopniowo mi ściemniały...

mysia nie do końca jest tak. Trzeba wziać też pod uwagę że rozjaśniany włos więcej farby wypije i potem wypłucze więc kolor z testera absolutnie nie będzie taki jak mi wyjdzie. Wyjdzie intensywniej i ciemniej- prawdopodobnie. A odrost mniej farby weźmie i będzie wraz różnica koloru. Końce to wezmą pewnie mi na maxa farbę i w końcu skończy się ciemnymi końcówkami dlatego wolę dać spokój.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 14:31   #4049
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny przepraszam, że nie czytam Was teraz na bieżąco, ale mam trochę zadymy i w szkole i w życiu prywatnym, także przepraszam

Enchanted dziękuję

Agatau tak patrzę na Twoje włoski i stwierdzam, że albo Ty masz więcej niż 37cm, albo ja mam dużo mniej

paulcia dziękuję
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 14:34   #4050
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

aha ja mam jasny braz ale bardziej cieply tez mi sciemnialy na starosc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.