Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-02, 16:12   #4051
Kotka17
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny! kupiłam pokrzywę... zastanawiam sie czy pić... boje sie ze bedzie mi po niej niedobrze i że bedą te gule... co mam robić???
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-02, 16:20   #4052
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

paulcia nie pracuje ale wychodze z domu chodze do sklepu po miescie tam siam i mi olej nie przeszkadza na wlosach bo jak powiedzialam nakladam go od polowy wloskow i robie np takiego warkocza na boku i wychodze sobie z domku spokojnie ..nie widac ze cos mam na wlosach tluste czy cos tam ...sprawdza sie ta metoda..;
w takim razie to wypróbuje, pierwszy raz na weekend chyba od jutra zaczne łykać vitapil... A co do porostu włosów, dzisiaj rano stałam tak sobie przed lustrem i szukałam odrostów niestety 10 dni po farbowaniu widać tylko zaledwie ciemniejsze cebulki przy skórze... powalająca prędkość
kotka dasz rade ja tez myślałam, że nie podołam,a pije już praktycznie miesiąc (brakuje 3 dni) z tym, że w weekendy często odpuszczam. Co prawda wciąż cięzko mi się ją pije, bo smak jest dla mnie po prostu okropny,a zapach to już w ogóle, dlatego jak pije w domu to parze ją sobie w takim kubeczku-termosiku i wtedy nie czuje tego smrodku, bo jest przykrywka i jest troche łatwiej.. Co do gul to mi jakoś strasznie nie powyskakiwały, pojawiło się pare krostek, ale staram się z tym walczyć... a właśnie miałam o to zapytać, kochane ile trzeba pic tą pokrzywe żeby cera się polepszyła? od dłuższego czasu wkurzają mnie zaskórniki, które wyskoczyły mi na policzku i niczym nie moge sie ich pozbyć, i nie ukrywam, że liczyłam,że pokrzywa mi w tym pomoże...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-11-02 o 16:25
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-02, 16:23   #4053
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! kupiłam pokrzywę... zastanawiam sie czy pić... boje sie ze bedzie mi po niej niedobrze i że bedą te gule... co mam robić???

Mi smakuje bardzo pokrzywa

BUNNY
bo mi nie odpowiedzzialas

Chce kupic wella koleston 12/11 i do tego wode 9%
moj poziom odrostow to 5 (mysi taki)
i ile trzymac powinnam ?

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-11-02, 16:29   #4054
rabbitka
Rozeznanie

Kotka ja pije pokrzywę 18 dni, przez pierwsze 3 dni nie mogłam jej przełknąć w ogóle.. teraz jest już lepiej, po prostu czekam, aż wystygnie i piję duszkiem :P co do wysypu to po 5 dniach wyszły mi małe krostki na czole po około tygodniu wieksza na skroni, a 2 dni temu wysypało mi dekold takimi małymi krostkami, ale już widzę że znikają

18.6.14

rabbitka jest offline  
Stary 2010-11-02, 16:31   #4055
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
w takim razie to wypróbuje, pierwszy raz na weekend chyba od jutra zaczne łykać vitapil... A co do porostu włosów, dzisiaj rano stałam tak sobie przed lustrem i szukałam odrostów niestety 10 dni po farbowaniu widać tylko zaledwie ciemniejsze cebulki przy skórze... powalająca prędkość
kotka dasz rade ja tez myślałam, że nie podołam,a pije już praktycznie miesiąc (brakuje 3 dni) z tym, że w weekendy często odpuszczam. Co prawda wciąż cięzko mi się ją pije, bo smak jest dla mnie po prostu okropny,a zapach to już w ogóle, dlatego jak pije w domu to parze ją sobie w takim kubeczku-termosiku i wtedy nie czuje tego smrodku, bo jest przykrywka i jest troche łatwiej.. Co do gul to mi jakoś strasznie nie powyskakiwały, pojawiło się pare krostek, ale staram się z tym walczyć... a właśnie miałam o to zapytać, kochane ile trzeba pic tą pokrzywe żeby cera się polepszyła? od dłuższego czasu wkurzają mnie zaskórniki, które wyskoczyły mi na policzku i niczym nie moge sie ich pozbyć, i nie ukrywam, że liczyłam,że pokrzywa mi w tym pomoże...
no właśnie po niej mialam zaskurniaki i gule wiec nie wiem czy dam rade
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-02, 16:31   #4056
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
pomysl o piciu drozdzy dobrze dzialaja na cere i wlosy(zawiera wszystkie wit b w tym biotyne)) ja pije razem z pokrzywa i nie mam nic

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-11-02 o 16:35
caskada jest offline  
Stary 2010-11-02, 16:38   #4057
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Kotka ja pije pokrzywę 18 dni, przez pierwsze 3 dni nie mogłam jej przełknąć w ogóle.. teraz jest już lepiej, po prostu czekam, aż wystygnie i piję duszkiem :P co do wysypu to po 5 dniach wyszły mi małe krostki na czole po około tygodniu wieksza na skroni, a 2 dni temu wysypało mi dekold takimi małymi krostkami, ale już widzę że znikają
może i ja sie przemogę... hehe

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
pomysl o piciu drozdzy dobrze dzialaja na cere i wlosy(zawiera wszystkie wit b ) ja pije razem z pokrzywa i nie mam nic
właśnie w vitapilu są drożdze hehe i chce dołączyć do tego pokrzywkę
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-02, 16:40   #4058
caskada
Zakorzenienie

zalezy jak ilosc jest tam pokrzywa plus drozdze powinno byc dobrze na cere z problemami
Stary 2010-11-02, 16:43   #4059
marejta
Zadomowienie

Cytat:
Dla mnie pierwszy kubek był ale czego się nie robi dla włosów przy drugim zauważyłam, że jak jest ciepła a nie gorąca to lepiej wchodzi i tak nie przeszkadza, no a teraz pije ją już miesiąc i nawet nie widzę różnicy czy to zielona herbata czy pokrzywa po prosu pije nawet mój tż się przyzwyczaił i już nie mówi " co tu w tej sypialni tak śmierdzi " za to zauważył poprawę włosów co mnie cieszy
Ja na szczęście nie zauważyłam żadnych gul, może jedna mi wyskoczyła ale nie wiem czy to z winy pokrzywy czy raczej trudnych dni bardziej obstawiałabym to drugie
A teraz planuje zakupić sobie jeszcze skrzyp do tego wszystkiego tak, żeby dodać kubeczek dziennie ale niestety w sklepie u mnie nie ma a markety na razie omijam dużym łukiem

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-11-02, 16:52   #4060
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
zalezy jak ilosc jest tam pokrzywa plus drozdze powinno byc dobrze na cere z problemami
właśnie nie mam żadnych problemów a po pokrzywie były
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-02, 16:56   #4061
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
właśnie nie mam żadnych problemów a po pokrzywie były
wiec nie masz wyjscia musisz jakos to przejsc
Stary 2010-11-02, 16:59   #4062
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
wiec nie masz wyjscia musisz jakos to przejsc
Nom... vitapil ma Drożdży 5 mg to dużo?
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-02, 17:06   #4063
caskada
Zakorzenienie

moja kostka ma 42 gr a dziele ja na 4 to wychodzi ponad 10gr ze pije dziennie 5 gr to nie duzo niektore dziewczeta pija wiecej
Stary 2010-11-02, 17:07   #4064
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
moja kostka ma 42 gr a dziele ja na 4 to wychodzi ponad 10gr ze pije dziennie 5 gr to nie duzo niektore dziewczeta pija wiecej
a to nie szkodzi jakoś na żołądek czy coś bo ja mam bardzo wrażliwy i mam nadwrażliwośc jelit i jak to sie pije wrzątkiem sie zalewa??
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-02, 17:27   #4065
caskada
Zakorzenienie

tak wielkosc orzecha zalewam wrzatkiem zeby zabic to co by nam w zoladku gazowalo smak ma okropny
Stary 2010-11-02, 17:51   #4066
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
hehe ja to się tak boję, że włączyłam ten link i jak sie zaczynało to wyłączyłam więc do kina to juz wogóle nie dałabym rady wejść na ten film.

jak byłam na residencie ostatnio to puszczali trailer tego filmu - siedziałam cały czas z zasłoniętymi oczami i uszami też straszny bojuch ze mnie
NO to witaj w klubie boidupek

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja oglądałam jedynke paranormal w domu,z 5tka znajomych, akurat byliśmy przed imprezka to pilismy sobie alko, jedlismy chipsy no i w ogole nie był dla mnie straszny może to pod wpływem % albo że tak zabawnie nam było i wszystko obracaliśmy w żart leci sobie film..potem nagle ta laska zabija kolesia, potem się buja i koniec koleżanka się pyta "eeej a gdzie ten duch?" hehe trzeba oglądać w skupieniu i na trzezwo widocznie teraz mam zamiar isc na 2ke i już się boje, bo wiadomo jak to w kinie i na piłe 3d też chce isc a oglądałyscie Wrota do Piekiel? moim zdaniem to był dobry hardcore

zrobiłam kilka fotek aparatem ale przekłamuje kolory na maxa, jakieś światło mam złe :P zrobiłam komórką i o dziwo dobrze łapie kolor zoom na odrost jest, Adzi jak widzisz już nie ma tego rudego pasma, wszystko się wyrównało ale za miesiac chyba zrobie ton ciemniejsza excellką

Mysia-porost gigant brawo!! a jak tam fale się sprawują?
Lifunia-na moje oko poziom piąteczka jak nic ah zapomniałam dodać, że zlukałam fotki które dodałaś i bardzo fajnie Ci w tym miodowym blondzie
Nie no zabiłaś mnie tym kolorem.Po prostu śliczny. U mnie niestety nigdzie nie znalazłam 9.13. Zobaczymy co wyjdzie po 8.13

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

blond bunny
Wiesz mi się bardzo podoba kolor Twojego odrostu i muszę przyznać ze nie widzę tam rudosci a raczej taki zloty bez.Jejku jak ja bym chciała mieć cale takie włoski.Przeczekaj kochana zobaczysz ze jak już będę cale takie to nie będzie cie to drażnić.
P.S. Princessa śliczna psinka.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

marejta
No tak takie życie trzeba pracować.Nie przejmuj się nie myślę abyś była wscipska.Pracuje w Casynie wiedz 8 godzin na nogach.Czasami miałam naprawdę dosyć ale napiwki robią mi druga pensje wiedz dobra praca.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Mysia
gratuluje wspaniałego porostu.Oby tak dalej

Yattamanka
No widzisz wszystko się wypłukało i jest ok.Ale to co się na szorowałaś to Twoje.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Dziś widziałam tabletki które składały się z drożdży i biotyny.300 mg w dziwnej porcji.Kosztowały nie cale 3 euro.Jak skończę 120 tabletek Merz Soezial to może się na nie skusze.Jak myślicie warto?

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-11-02 o 17:53
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-11-02, 18:45   #4067
Mini1991
Zakorzenienie

dziewczyny dzis dekoloryzuje chantalem i potrzebuje szybkiej pomocy..
kupiłam 1 opakowanie.. no i tak sie zastanawiam nałozyc 1 raz czy 2 oszczednie..
dodam ze mam włosy do zapiecia stanika

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-11-02, 19:01   #4068
snowhitee
Zakorzenienie

Dziewczyny ale dzis to przegielyscie z iloscia napisanych postow Chyba caly dlugi weekend sie ladowalyscie

Cytat:
aha jesli w kinach byl to pewnie i sciagnac juz mozna na necie u mnie kino odpada chwilowo nie zawsze jest z kim zostawic synka z tz sciagamy sobie filmy zazwyczaj te ktore wyszly juz w kinie
My tez sciagamy ale od czasu do czasu do kina tez trzeba pojsc Jak jest cos dobrego

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Nie no dziewczyny proszę was.Wczoraj obejrzałam zwiastun co to Snoww tu wrzuciła i myślałam ze umrę.A do tego byłam sama w domu i musialam się zamknąć w sypialni.Proszę Was oszczędźcie mnie no chyba ze chcecie mieć mnie na sumieniu.
hehhe oj kochana to przepraszam za zasiany tu zamet

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
hehe ja to się tak boję, że włączyłam ten link i jak sie zaczynało to wyłączyłam więc do kina to juz wogóle nie dałabym rady wejść na ten film.

jak byłam na residencie ostatnio to puszczali trailer tego filmu - siedziałam cały czas z zasłoniętymi oczami i uszami też straszny bojuch ze mnie
hehhe nie martw sie ja wczoraj mialam problemy z zasnieciem, do 1.30 TZ-owi marudzilam, juz powiedzial ze nie idziemy za tydzien na ostatni egzorcyzm

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewczynki, potem nadrobię Wasze wpisy, ale chciałam Wam się pochwalić porostem wstawiłam aktualne zdjęcie na:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post23001514
nie sugerujcie sie kolorem, bo zdjecie jest przejaskrawione, ale długosc widac.
No robi wrazenie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja oglądałam jedynke paranormal w domu,z 5tka znajomych, akurat byliśmy przed imprezka to pilismy sobie alko, jedlismy chipsy no i w ogole nie był dla mnie straszny może to pod wpływem % albo że tak zabawnie nam było i wszystko obracaliśmy w żart leci sobie film..potem nagle ta laska zabija kolesia, potem się buja i koniec koleżanka się pyta "eeej a gdzie ten duch?" hehe trzeba oglądać w skupieniu i na trzezwo widocznie teraz mam zamiar isc na 2ke i już się boje, bo wiadomo jak to w kinie i na piłe 3d też chce isc a oglądałyscie Wrota do Piekiel? moim zdaniem to był dobry hardcore

zrobiłam kilka fotek aparatem ale przekłamuje kolory na maxa, jakieś światło mam złe :P zrobiłam komórką i o dziwo dobrze łapie kolor zoom na odrost jest, Adzi jak widzisz już nie ma tego rudego pasma, wszystko się wyrównało ale za miesiac chyba zrobie ton ciemniejsza excellką

Mysia-porost gigant brawo!! a jak tam fale się sprawują?
Lifunia-na moje oko poziom piąteczka jak nic ah zapomniałam dodać, że zlukałam fotki które dodałaś i bardzo fajnie Ci w tym miodowym blondzie
Oj to Wy jacys dziwni jestescie Albo za duzo rzeczywiscie % A Twoje wloski cudowne Bardzo mi sie podoba ten kolor

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny teraz ja mam do was romans
Wklejam foty jedno mycie po farbowaniu czyli jakieś 5 dni po farbowaniu odrostów. Powiedzcie tylko SZCZERZE czy ten mój odrost bardzo źle wygląda na tle całości?
i wreszcie żeby każda chętna określiła swoim zdaniem jaki jest kolor tego odrostu-rudy? złoty? beżowy? popielaty?
Bo się znów podłamałam z tą nieszczęsną a10
Tż jest zachwycony ale woła na mnie w złości wiewiórka
A jak byłam u mamy to ona do mnie -a co ty masz takie rude włosy na odroście? normalnie rudzielec!... ja jej mówię że to popiel ala beż a ona RUDE I KONIEC.
Także szczerze laski, proszę.
Nie chcę być ruda!

Dołączam jeszcze nową fotkę mojej Princeski-Lolki

Odrost w świetle naturalnym
Załącznik 3506873

Odrost w świetle słonecznym
Załącznik 3506874

Lolka prawie 7 miesięczna- myślicie że jeszcze urośnie?
Załącznik 3506875

kedud ja bym powiedziała że ty masz naturę ciemny blond czyli 6 popielate. Ale to zdjęcie to słabe jest.
jakbyś chciała wrócić do naturalnych to trzeba położyć na całość 6.1 np. albo inny kolor z danej palety farb podobny do twoich naturalnych.
Bunny ja rowniez widze zloty odrost ale nie rudawy na pewno Na pierwszym zdj rzeczywiscie dosc mocno sie odcina, ale w sloneczku miodzio A lolka urocza mysle, ze juz duzo nie urosnie.
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam, że nie czytam Was teraz na bieżąco, ale mam trochę zadymy i w szkole i w życiu prywatnym, także przepraszam

Enchanted dziękuję

Agatau tak patrzę na Twoje włoski i stwierdzam, że albo Ty masz więcej niż 37cm, albo ja mam dużo mniej

paulcia dziękuję
A co sie dzieje kochana? glowka do gory

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-02, 19:21   #4069
xLADYx
Zakorzenienie

Dzisiaj mi koleżanka powiedziała że ona pije ocet jabłkowy i dobrze to wpływa na włosy co o tym myślicie? ja czytałam że to raczej się tym głowę myję nie wiem gdzie przeczytała ze trzeba to pić no ale skoro tak to pytanie czy któraś piła? jak efekty? czy to zdrowe dla włosów i w ogóle organizmu?
xLADYx jest offline  
Stary 2010-11-02, 19:50   #4070
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Potrzebuje pomocy blondynek

Widzialam sliczne zamszowe kozaczki za szpilce (10 cm) platforma moze 1 cm albo 0,5 z tym ,ze sa za kolano

Po ostatnim stwierdzeniu kol. )ze nie powinnam nosic szpilek bo mam biale wlosy i ze to tandetnie wyglada...) mam watpliwosci czy to nie bedzie przesada ?

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-11-02, 19:57   #4071
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Dzisiaj mi koleżanka powiedziała że ona pije ocet jabłkowy i dobrze to wpływa na włosy co o tym myślicie? ja czytałam że to raczej się tym głowę myję nie wiem gdzie przeczytała ze trzeba to pić no ale skoro tak to pytanie czy któraś piła? jak efekty? czy to zdrowe dla włosów i w ogóle organizmu?
Ja pije ocet jabłkowy już dobre 4-5 miesięcy.Nie pamiętam dokładnie.Czy to dobrze wpływa na włosy to nie zauważyłam.Mam mnóstwo bebyhair ale nie wiem czy to po occie czy po lnie i pokrzywie.Jest ich tak dużo ze jeszcze nigdy nie widziałam u siebie tyle na raz.Ja pije ocet raczej dla innych dobroczynnych właściwości.Płukam włosy również po myciu.
I proszę nie mylić z octem spirytusowym-BO SPIRYTUSOWY RÓWNA SIĘ ŚMIERĆ.
Nawet sama robiłam z mama własny ocet z jabłuszek.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość

Widzialam sliczne zamszowe kozaczki za szpilce (10 cm) platforma moze 1 cm albo 0,5 z tym ,ze sa za kolano

Po ostatnim stwierdzeniu kol. )ze nie powinnam nosic szpilek bo mam biale wlosy i ze to tandetnie wyglada...) mam watpliwosci czy to nie bedzie przesada ?
Nie sugeruj się wypowiedziami koleżanki.Ty musisz wiedzieć w czym się dobrze czujesz i to ma być dobre dla Ciebie.
Ale co do zamszowych kozaków,to nie szkoda Ci kasy.Jak się zacznie deszczowa i śnieżna pogoda to takie kozaki mogą szybciutko w śmietnik polecieć.Nie powiem są świetne takie buciki ale niestety nie praktyczne.Na wiosnę ok.

Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-11-02 o 19:53
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-11-02, 20:02   #4072
Agatau88
Zakorzenienie

Wkleje zdjecia-robione komórką także jakosc srednia.

Ewcia no ja mam 37 cm Na zdjeciach albo pochylę głowe albo cos i tak sie wydaje.
Głowa do gory, co by się nie działo będzie dobrze

Adzi to super masz te prace-napiwki pewnie sa nieziemskie, dla takiej laski Druga pensja jak mowisz
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-02, 20:11   #4073
EwCiA000
Zadomowienie

Snow dziękuję wybacz, ale nie chcę pisac tak na forum...

Agatau dziękuję no to ja na pewno nie mam 35cm

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-11-02, 20:16   #4074
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wkleje zdjecia-robione komórką także jakosc srednia.

Ewcia no ja mam 37 cm Na zdjeciach albo pochylę głowe albo cos i tak sie wydaje.
Głowa do gory, co by się nie działo będzie dobrze

Adzi to super masz te prace-napiwki pewnie sa nieziemskie, dla takiej laski Druga pensja jak mowisz
No na tych zdj sliczny kolor

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Snow dziękuję wybacz, ale nie chcę pisac tak na forum...

Agatau dziękuję no to ja na pewno nie mam 35cm
Jasne, nie ma sprawy, pytalam z grzecznosci Czasem ktos potrzebuje sie "wygadac"

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-02, 20:19   #4075
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No na tych zdj sliczny kolor
Dziekuje, tak wyglada na zywo. Powiem szczerze ze najbarziej przypomina ten na 1 zdjeciu, w swietle dziennym.
I druga sprawa-mało sie zmienił, prawie w ogóle wg.mnie. Jest taki jaki był po Stockholmie.
Bedziesz nim farbowała?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-02, 20:20   #4076
blond bunny
Zakorzenienie

weronika ja ci odpisałam niedługo po twoim poście. musiałaś przeoczyć- sprawdź jeszcze raz.

dziewczyny no to zostaje przy a10 i nie ma zmiłuj- poprawiłyście mi humor i utwierdziłyście w przekonaniu że tak będzie lepiej.
może jeszcze spróbuję tylko c12 palette dla samej świadomości że dobrze wybrałam
Stary 2010-11-02, 20:23   #4077
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja pije ocet jabłkowy już dobre 4-5 miesięcy.Nie pamiętam dokładnie.Czy to dobrze wpływa na włosy to nie zauważyłam.Mam mnóstwo bebyhair ale nie wiem czy to po occie czy po lnie i pokrzywie.Jest ich tak dużo ze jeszcze nigdy nie widziałam u siebie tyle na raz.Ja pije ocet raczej dla innych dobroczynnych właściwości.Płukam włosy również po myciu.
I proszę nie mylić z octem spirytusowym-BO SPIRYTUSOWY RÓWNA SIĘ ŚMIERĆ.
Nawet sama robiłam z mama własny ocet z jabłuszek.

Aha no bo ja kupiłam w sklepie ze zdrową żywnością ocet jabłkowy myślałam że może jakoś działa rewelacyjnie na włosy, ale w takim razie może poszukam dla siebie jakiś "dobroczynnych właściwości" żeby się nie zmarnował

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość

Weronika nie rozumiem czym Ty się przejmujesz czy opinia tej koleżanki jest aż tak ważna dla Ciebie? Wydaję mi się że masz lustro i wiesz jak wyglądasz co do opinii koleżanki to ewidentnie powiało zazdrością.
Ja sama mam białe włosy do tego długie tipsy i wysokie szpilki jak najbardziej min.12cm I to że dla kogoś mogę wyglądać tandetnie czy nie to mnie nie obchodzi Weroniko przecież najważniejsze to jak sama się ze sobą czujesz i w czym Ci najlepiej
Mój najświeższy zakup to kozaczki właśnie też takie za kolanko tzw. muszkieterki :P szpilka 13 cm a platforma 3 cm wygodne.Jedyne co to nie podoba mi się ta wstążka z tyłu ale chowam ją do środka, więc nie widać jej Wklejam fotkę w załączniku z tym że ja kupiłam je w sklepie u siebie w mieście i mają jeszcze czerwoną podeszwę a reszta taka sama jak na tym zdjęciu

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2010-11-02 o 20:25
xLADYx jest offline  
Stary 2010-11-02, 20:38   #4078
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

xladyx

Po prostu chcialam poznac opinie innych osob bardziej podobnych do mnie (pod wzgledem koloru wlosow)

Nie no ja ogolnie mam w klasie takie dziewczyny ,ze ciagle jestem krytykowana
,ale to staje sie meczace..
bo niby 'kolezanki'' ,a na sile chca mnie zmienic.

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-11-02, 20:45   #4079
xLADYx
Zakorzenienie

Weroniko wiem o co Ci chodzi bo też nie tak dawno chodziłam do szkoły i znajomych też mam różnych na studiach już jest inna bajka chociaż zawsze gdzieś się znajdzie osoba której coś będzie nie pasowało takie już to życie wszystkim nie da się dogodzić
xLADYx jest offline  
Stary 2010-11-02, 20:49   #4080
Adzi07
Zakorzenienie

Agatu
Dzieki ale dla mnie to tylko praca.
Bardzo fajnie wyszło Ci to kolejne farbowanie.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości