Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-03, 12:24   #4111
blond bunny
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysia i adzio...
mam nadzieję że to był głupi żart co?
nie był...?
no WEŹCIE! Jak możecie mnie tak gnębić?!
A tak serio- kolor mogę mieć lekko kupiasty- jak dla mnie - ale cięcie...OMG NEVER!
Raz w podstawówce mama mnie skrzywdziła i u fryzjerki kazała obciąć na pazia... bez komentarza proszę
Już nigdy przenigdy krótkich włosów.

A co do połykania to też zawsze miałam z tym kłopot...
Miałam lepszy sposób- trzymanie w policzkach aż się rozpuści
Wyglądałam jak chomik przy każdym jedzeniu bo byłam od zawsze niejadkiem. I potrafiłam tak trzymać np. pogryzioną kanapkę naprawdę długo nieraz ze śniadania aż do obiadu a rodzice uparcie pilnowali żebym tego gdzieś nie wypluła i to trwało... i trwało...
Rodzice mieli ze mną przeje*
A leki mama musiała mi jak kotu popychać pazurem wymalowanym do gardła siłą, bo nigdy nie chciałam łykać- nie polecam! trauma do dziś...
Stary 2010-11-03, 12:27   #4112
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kotka-oj to bidulka jestes z tym przełykaniem ja jak brałam vitapil to normalnie mi przechodziło, nawet nie zauważałam że wieksza czy cos ;P ale teraz mam sliczne rożowe drażetki merza
yyy... czyli merzt ma małe tabletki... no niestety ciężko z tym przełykaniem... bede przekrawać i myśle ze z dnia na dzień bedzie coraz lepiej
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-03, 12:28   #4113
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

dziewczyny, wiem, że Was męczę ale tak sobie teraz przypomniałam, co myslicie o farbach chi farouka? ja miałam robione nimi dwa razy, raz u fryzjera, kolor i połysk był niesamowity, niestety dość szybko się wypłukała i bardzo pojaśniały mi wtedy włosy... później zrobiłam sama w domu, wszystko wyszło raczej w porządku, tylko kolor... niestety nie taki sobie wymarzyłam a wszystko przez to, że kolor upatrzyłam na internetowej palecie i nie wiem jak byłoby z wypłukiwaniem, bo dwa dni później nałożyłam mój ulubiony wtedy jasny brąz złocisty loreala... pytanie tylko jak sprawują się blondy farbka jest dość duża i nie droga ( nawet w domu mam jeszcze troche mniej niż pół z tamtego farbowania, jakoś szkoda mi wyrzucić). na allegro wyczytałam, że może rozjaśniać nawet do 5poziomów co o tym myślicie?
Edit: dziewczyny doczytałam teraz, że sa też farby chi mocno rozjaśniające nawet do 8 poziomów, może to byłoby dobre rozwiązanie dla tych, ktore mają swoje włoski ciemne wrzucam Wam stronkę http://allegro.pl/chi-infra-rozjasni...268422519.html

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-11-03 o 12:37
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-03, 12:31   #4114
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysia i adzio...
nie był...?
A tak serio- kolor mogę mieć lekko kupiasty- jak dla mnie - ale cięcie...OMG NEVER!
Raz w podstawówce mama mnie skrzywdziła i u fryzjerki kazała obciąć na pazia... bez komentarza proszę

Wyglądałam jak chomik przy każdym jedzeniu bo byłam od zawsze niejadkiem. I potrafiłam tak trzymać np. pogryzioną kanapkę naprawdę długo nieraz ze śniadania aż do obiadu a rodzice uparcie pilnowali żebym tego gdzieś nie wypluła i to trwało... i trwało...
A leki mama musiała mi jak kotu popychać pazurem wymalowanym do gardła siłą, bo nigdy nie chciałam łykać- nie polecam! trauma do dziś...
nie mart sie ja ciągle na pazia byłam ścięta
wymysł dziadków
a co do tabletek mialam inny sposob grzyzłam je...
ale agatau mówi ze tak nie mozna wiec próbuje po polowie ja bedzie cieżko przejde na kompletną łatwizne dzielenie na 3 częsci i nie bedzie stresu
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-03, 13:00   #4115
marejta
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja miałam problem z połknięciem tabletek anty Ale numer z kamuflowaniem tabletek w jedzeniu zawsze wychodzi nikt nie broni przecież popić od razu sokiem czy wodą
Ja zawsze łykam tabletki podczas śniadania zjadam np 1/2 potem tabletka, popijam kawą i reszta i powiem wam szczerze, że teraz to już to robię automatycznie i nawet nie wiem kiedy połykam

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wymysł dziadków
ale agatau mówi ze tak nie mozna wiec próbuje po polowie ja bedzie cieżko przejde na kompletną łatwizne dzielenie na 3 częsci i nie bedzie stresu
Kotka jak nie pomoże to zawsze możesz je tym "młotkiem" do rozbijania kotletów potraktować i wtedy jak będą pogniecione na pył to nie powinno być problemu a tak poważnie to może ty za dużo o tym myślisz i przez to coś się w tobie blokuje

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-11-03, 13:01   #4116
Agatau88
Zakorzenienie

Kotka to tnij na 3 czesci Tylko nie rozbijaj młotkiem

yatamanka idz do Natury po Excelki ale juz Wyjdzie Ci pięknie, a jest promocja
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-03, 13:04   #4117
marejta
Zadomowienie

A ja zawsze miałam długie włosy i tak mi chyba zostało, ponoć jak miałam 2 latka to mama obcięła mnie na chłopca bo miała dosyć rozczesywania moich poplątanych włosów, ale jak mnie tata zobaczył to mieli "ciche dni" przez tydzień tera to jest tylko anegdotką rodzinną a moja kochana mama od tamtej pory cały czas się męczyła z rozczesywaniem moich trudnych włosów raz nawet udało jej sie złamać szczotkę na mojej głowie

Wiktoria 3570, 58 cm

marejta jest offline  
Stary 2010-11-03, 13:10   #4118
Kotka17
Zakorzenienie

marejta
to na bank mi w głowie siedzi... już taka jestem... w dzieciństwie bardzo chorowałam i nabrałam sie tych tabletek i to chyba odraza jakaś... właśnie rozbijacie nie można bo składniki swoje traci

Agatau88 jutro idzie tabsa na 3 części i będzie na bank dobrze mam nadzieje ze jakoś na składzie nie ucierpi
dziekuje dziewczynki za wsparcie

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
A ja zawsze miałam długie włosy i tak mi chyba zostało, ponoć jak miałam 2 latka to mama obcięła mnie na chłopca bo miała dosyć rozczesywania moich poplątanych włosów, ale jak mnie tata zobaczył to mieli "ciche dni" przez tydzień tera to jest tylko anegdotką rodzinną a moja kochana mama od tamtej pory cały czas się męczyła z rozczesywaniem moich trudnych włosów raz nawet udało jej sie złamać szczotkę na mojej głowie
marejta to sie ciesz! to znak że masz grube włoski moje przy każdym czesaniu sie łamią bo są zniszczone po tych dawnych pasemkach prostownicy... ale jakoś powoli odrastają te lepsze odchodowane na skrzypowicie i innych bajerach hehe
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-11-03 o 13:08
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-03, 13:12   #4119
Agatau88
Zakorzenienie

Lepiej niz gryźć i nie rozbijac.
Ale ciac mozna
jak sie rozbije to sie pokruszy wiec straci na masie (nikt nie bedzie pyłu zlizywał z deski) a gryzc tez nie wolno-ta tabletka musi znaleźc sie w zoladku a nie ngdzie "po drodze" sie wchlaniać.
Dasz rade

Yatamanka a moze Ty juz bylas w Naturze?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-03, 13:20   #4120
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lepiej niz gryźć i nie rozbijac.
Ale ciac mozna
jak sie rozbije to sie pokruszy wiec straci na masie (nikt nie bedzie pyłu zlizywał z deski) a gryzc tez nie wolno-ta tabletka musi znaleźc sie w zoladku a nie ngdzie "po drodze" sie wchlaniać.
Dasz rade

odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-03, 13:22   #4121
Agatau88
Zakorzenienie

Kotka daj znac jak Ci idzie z tym Vitapilem
Bierzemy go razem
Tylko nie pamietam - kiedy mysia miala efekty?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-03, 13:23   #4122
caskada
Zakorzenienie

paulcia boski kolor w avatarku taki kolorek chce wlasnie
Stary 2010-11-03, 13:25   #4123
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
wymysł dziadków
Nie gryź bo szkliwo sobie pościerasz i dopiero wtedy będzie płacz bo tak wyrządzonych szkód już się nie cofnie.. wiem coś o tym

Cytat:
Napisane przez Agatau88
Yatamanka a moze Ty juz bylas w Naturze?
Nie byłam i na razie się nie wybieram bo mam dosyć daleko, a poza tym nie chcę na razie farbować - boje się o włosy..
Jakieś takie dziwne są jak są mokre.. Wolę chodzić w tym podwójnym kolorku i ewentualnie szamponetką je potraktować, ale farby jeszcze długo nie użyję.. Wczoraj tak oglądałam te farby myślałam, że może coś wybiorę, ale im dłużej się na nie patrzyłam tym bardziej mi się odechciewało..
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-03, 13:28   #4124
Agatau88
Zakorzenienie

Yatamanka a cos sie dzieje z wlosami?
Szamponetki tez niszcza, oblepiaja wlosy, potem ciezko je farba potraktowac.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-03, 13:40   #4125
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Yatamanka a cos sie dzieje z wlosami?
Szamponetki tez niszcza, oblepiaja wlosy, potem ciezko je farba potraktowac.
Nie wiem.. ciągnęłam je na mokro żeby zobaczyć czy się gumują - ale nie.. W porządku było. Jak wyschną też są miłe i miękkie, ale jak są mokre to jakieś dziwne takie w dotyku są. Za dużo farb - chce im teraz dać odpocząć. Zrobię sobie dzisiaj maskę z oliwy i jajka, a po zmyciu nałożę ant-age. Na razie chcę im dać odpocząć.
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-03, 13:44   #4126
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

paulcia.. wyrwę Ci ten avatar pazurami! marze o takim kolorku!!!! mam nadzieję, że mi loreal X champaigne tak wyjdzie, bo na opakowaniu taki własnie kolorek jest.. ach!!

agatau, ja tez tak mam, ze zawsze tylko związuje, rozpuszczone bardzo rzadko, bo mnie irytuja, co nie zmienia faktu, ze i tak i tak marze o takich do pasa no moze nie do pasa, bo byłoby to dla za dużo, ale do połowy łopatek i dziękuję.

bunny, a Ty zaraz na pazia dawaj te kłaki, juz my tu porządek z nimi zrobimy! Przemalujemy Cie na złotowłosą, zrobimy pazurki przy buzi i lala będzie z Ciebie malowana! Pisałas, że chcesz obciąc obcinaj!!

A tak na poważnie, to tylko nieśmiała propozycja. Z pewnoscia zamurowałoby wsyzstkich. Miałabys mniej kłopotu z odrostami. I cel, zeby zapuścic

Mnie osobiście męczy żeby pocieniowac włoski przy twarzy. Nie na całosci, tylko te przy buzi, bo jak mam tak na prosto, to źle wyglądam. Ale sie boje, ze za duzo mnie opitola, wiec chyba sama zetne.

kotka, tak jak pisze Yattamanka- chlebkiem jest ok. Jesz sobie chleb, normalnie, zujesz zujesz, czes cpołykasz a zostawiasz sobie troszke okruszkow i z nimi ta tabletke głeboko do gardła i chlup herbatką. Ja tylko tak moge je łyknac, inaczej dostaje jakiegos schizo i nie moge. Wyjmuje, wkładam i tak kilka razy, prawie sie dławiac.

W ogóle vitapil podrozał jak diabli. 2 miesiace temu kupowałam po 13zł!!! A dzis zapłaciłam 32zł. Normalnie sie zezłościłam.
Stary 2010-11-03, 14:09   #4127
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
dziewczyny, wiem, że Was męczę ale tak sobie teraz przypomniałam, co myslicie o farbach chi farouka? ja miałam robione nimi dwa razy, raz u fryzjera, kolor i połysk był niesamowity, niestety dość szybko się wypłukała i bardzo pojaśniały mi wtedy włosy... później zrobiłam sama w domu, wszystko wyszło raczej w porządku, tylko kolor... niestety nie taki sobie wymarzyłam a wszystko przez to, że kolor upatrzyłam na internetowej palecie i nie wiem jak byłoby z wypłukiwaniem, bo dwa dni później nałożyłam mój ulubiony wtedy jasny brąz złocisty loreala... pytanie tylko jak sprawują się blondy farbka jest dość duża i nie droga ( nawet w domu mam jeszcze troche mniej niż pół z tamtego farbowania, jakoś szkoda mi wyrzucić). na allegro wyczytałam, że może rozjaśniać nawet do 5poziomów co o tym myślicie?
Edit: dziewczyny doczytałam teraz, że sa też farby chi mocno rozjaśniające nawet do 8 poziomów, może to byłoby dobre rozwiązanie dla tych, ktore mają swoje włoski ciemne wrzucam Wam stronkę http://allegro.pl/chi-infra-rozjasni...268422519.html
podobno zalecane bardziej do pasemek i balejazy czy na cale wlosy nie beda za silne
Stary 2010-11-03, 14:24   #4128
marejta
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

W ogóle vitapil podrozał jak diabli. 2 miesiace temu kupowałam po 13zł!!! A dzis zapłaciłam 32zł. Normalnie sie zezłościłam.
Mysia bo to przez Ciebie, tak go zachwalasz że wszystkie ruszył do aptek po niego i producent zobaczył w nim złoty interes

Wiktoria 3570, 58 cm

marejta jest offline  
Stary 2010-11-03, 14:34   #4129
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Kotka daj znac jak Ci idzie z tym Vitapilem
Bierzemy go razem
Tylko nie pamietam - kiedy mysia miala efekty?
damy radę
a mysia po pierwszym miesiącu miała efekty chyba

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
kotka, tak jak pisze Yattamanka- chlebkiem jest ok. Jesz sobie chleb, normalnie, zujesz zujesz, czes cpołykasz a zostawiasz sobie troszke okruszkow i z nimi ta tabletke głeboko do gardła i chlup herbatką. Ja tylko tak moge je łyknac, inaczej dostaje jakiegos schizo i nie moge. Wyjmuje, wkładam i tak kilka razy, prawie sie dławiac.

spróbuję... ale chyba ten sposób z dzieleniem na 3 bedzie lepszy
a z tym wyjmowaniem i wkładaniem tabletki... miałam to samo za pierwszym razem jakaś masakra...
ja płaciłam 25zł za 30dniowe opakowanie tej nowej wersji z biotyną... a ty też masz ten z biotyną??

edit: mysia na stronie producenta cena jest za 30dni-23 a za 60dni35zł
http://www.puritan.pl/Products/see/1...acje-dodatkowe
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-11-03 o 14:37
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-03, 14:46   #4130
EwCiA000
Zadomowienie

Hej Blondyneczki, jutro powinien mi przyjśc ten olej kokosowy, bo babka do mnie dzwoniła i mówiła, że bardzo przeprasza, ale nastąpiła jakaś pomyłka i wczoraj wysłała go do mnie priorytetem także ok
co do długości włosów ja zawsze miałam długie, a w gimnazjum miała boba, i teraz to wiecie jakie mam

Snow nie mam Ci tego za zle, dziękuję, że zapytałaś...no ja nie raz mam taką potrzebę, ale nie mam komu się wygadac niestety...
świetny avatar

Weronika coś Ty, nie przejmuj się koleżanką, moim zdaniem każdy może nosic szpilki jak chce

Lady cudowne gdzieś Ty je dorwała?? w jakimś znanym sklepie i za ile?? piękne:slin a:

Adzio nowy avatar widzę

marejta dziękuję za pocieszenie

Kotka merz ma malutkie tableteczki różowe

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-11-03, 14:53   #4131
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
paulcia.. wyrwę Ci ten avatar pazurami! marze o takim kolorku!!!! mam nadzieję, że mi loreal X champaigne tak wyjdzie, bo na opakowaniu taki własnie kolorek jest.. ach!!
hehe mysia, caskada mi też się ten kolor bardzo podoba, dlatego zdecydowałam się na ten avatarek właścicielka tych włosów też mi się podoba (ale nic z tych rzeczy) co prawda ja bym chciała właśnie coś takiego, tylko choć troche jaśniejszego... To jest ciepły odcień prawda? bo ja coraz częściej myśle, że bardziej pasowałoby mi coś złotego, ale boje sie rudości... co do vitapilu ja płaciłam prawie 40zł za 60 tabletek, ale to już było pare miesięcy temu
ps. jeśli na moim avatarku znajdzie sie Eva Longoria to znaczy, że znów mam brązowe włosy
mysia
trzymamy kciuki aby kolorek wyszedł taki jak na opakowaniu ja też zastanawiam sie nad pocieniowaniem włosów, ale własnie tylko przy twarzy, bo jakoś tak średnio sie widze w takich równych kłakach... Ciagle biore włosy za ucho, bo jak tak są opuszczone na twarzy to już w ogóle... z drugiej strony tyle czasu czekałam żeby zejść z cieniowania i znowu...
caskada myśle, że możesz mieć racje z tymi farbami chi mocno rozjaśniającymi (chociaż nie pisało tam nic, ze tylko do pasemek), ale ja pytałam tez o zwykłą chi ionic, wode dobiera się przeciez indywidualnie, a sama farba jest bez amoniaku...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-11-03 o 15:01
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-03, 15:08   #4132
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Hej Blondyneczki, jutro powinien mi przyjśc ten olej kokosowy, bo babka do mnie dzwoniła i mówiła, że bardzo przeprasza, ale nastąpiła jakaś pomyłka i wczoraj wysłała go do mnie priorytetem także ok
co do długości włosów ja zawsze miałam długie, a w gimnazjum miała boba, i teraz to wiecie jakie mam

Kotka merz ma malutkie tableteczki różowe
a jakiej firmy olej zamawaiałaś moze podaj link??
a co vitapilu słyszalam ze przyśpiesza porost bardzo dlatego wole go ale z tymi 3 częsciami będzie dobrze moze z czasem coraz lepiej
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-03, 15:31   #4133
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysia i adzio...
nie był...?

Kochana ja powiem tylko ze to cięcie nie musi być bardzo radykalne.Moze być trochę za ramiona i ciut pocieniować końcówki tak z 10 cm.Nie było by źle.Ale oczywiście zostawiamy Tobie decyzje.Ale z drugiej strony to Ty musisz wiedzieć w czym się czujesz najlepiej.
No i oczywiście Tz się trzeba tez podobać.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-11-03, 16:01   #4134
infatuated
Zakorzenienie

Bunny, to pewnie dopiero ewentualnie by podjęła decyzję o podcięciu/obcięciu jak osiągnie swoje wymarzone 60 cm

powiem Wam, że te moje 50cm to już mi wystarczają przy twarzy mam trochę wycieniowane, to nie ma wrażenia że mnie przytłaczają włosy a mam drobną twarz to trzeba uważac także specjalnie jakoś na poroscie już mi nie zależy

Kotka a Ty na avatarku masz fotę adekwantną do podpisu? bo patrze, że 47 masz a moje 50 dużo dłuzsze..przynajmniej jak w lustrze ogladam to tak mi sie wydaje a wcierasz regularnie Jantara? bo ja ostatnio len jestem i dwa razy na tydz jak mi się przypomni :P
infatuated jest offline  
Stary 2010-11-03, 16:18   #4135
fryz5
Zakorzenienie

czy ktoś mi odpowie? tutaj jest taki natłok postów ze pojedyńcze szybko się gubią w tyle jaką wodę % mają garniery głównie 100% color odcień xl1? czy mocniej rozjaśni po dodaniu 12%?
fryz5 jest offline  
Stary 2010-11-03, 16:37   #4136
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
a jakiej firmy olej zamawaiałaś moze podaj link??
a co vitapilu słyszalam ze przyśpiesza porost bardzo dlatego wole go ale z tymi 3 częsciami będzie dobrze moze z czasem coraz lepiej
to ten olejek
http://allegro.pl/100-olej-kokosowy-...272659062.html

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-11-03, 16:55   #4137
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
czy ktoś mi odpowie? tutaj jest taki natłok postów ze pojedyńcze szybko się gubią w tyle jaką wodę % mają garniery głównie 100% color odcień xl1? czy mocniej rozjaśni po dodaniu 12%?
Najprawdopodobniej ma 9%, ale najszybciej i najpewniej będzie jak zadzwonisz na infolinię. Ale generalnie z własnego doświadczenia odradzam bo garnier ma tendencję do wysuszania włosów..

Dziewczynki wybrałam się dziś do carefourra i nabyłam Serum z apteczki babuni do końcówek (które tak zachwalałyście a ja nie mogłam nigdzie dostać ) i jedwab w sprayu też joanny.

Zastanawiam się czy jak nałożę Serum i jeszcze później psiknę jedwabiem to nie przegnę? Chodzi mi o to czy nie przeciążę włosów.

Kupiłam też dwie szamponetki Joanny perłowy i naturalny blond. Według producenta trzymają się od 4 do 8 umyć. nie zaweira amoniaku i utleniacza, a dodatkowo posiada kompleks multiwitaminowy który ma za zadanie nawilżyć i odżywić włoski. Zobaczymy. Dziś i tak tego nie zrobię bo jutro muszę wcześnie wyjść, a jakby w razie wyszła mi jakaś kupa na głowie to nie zdążę nic z tym zrobić . Ale na pewno zastosuję Bunny mówiła, że szamponetki nie niszczą włosków
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-03, 17:01   #4138
blond bunny
Zakorzenienie

fryz no raczej że jak dasz 12% wodę to lepiej rozjaśni niż na tej co jest w pudełku z farbą a nikt ci nie odpisał bo to oczywiste i aż podchodzi pod głupotę
Oprócz palette chyba żadna farba sklepowa nie ma wody 12%...

Co do cięcia to w moim wypadku radykalne nie wchodzą w grę.
Tż nie da mi obciąć włosów- podobają mu się tylko długie
Cieniowania na moich włosach nie uznaję- mam wtedy mega siano wykręcone w różne strony
Musi zostać jak jest, kolor w końcu muszę zaakceptować a jak nie to wrócę do skandynawskiego i na tym się skończy...
Cięcie owszem ale tylko końcówek po osiągnięciu magicznych 60cm
W każdym razie dziękuję dziewczyny za propozycje

Yatta to próbuj szamponetkami. Bez obaw włosy na nich bardzo nie ucierpią- gorzej ze skórą głowy ale jeśli nie jesteś alergiczką to będzie dobrze.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-11-03 o 17:04
blond bunny jest offline  
Stary 2010-11-03, 17:10   #4139
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

"oprocz palette zadna sklepowa nie ma wody 12

,a wellaton 12/0 12/1 jaka ma?
myslalam ze 12

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-11-03, 17:17   #4140
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Bunny, to pewnie dopiero ewentualnie by podjęła decyzję o podcięciu/obcięciu jak osiągnie swoje wymarzone 60 cm

powiem Wam, że te moje 50cm to już mi wystarczają przy twarzy mam trochę wycieniowane, to nie ma wrażenia że mnie przytłaczają włosy a mam drobną twarz to trzeba uważac także specjalnie jakoś na poroscie już mi nie zależy

Kotka a Ty na avatarku masz fotę adekwantną do podpisu? bo patrze, że 47 masz a moje 50 dużo dłuzsze..przynajmniej jak w lustrze ogladam to tak mi sie wydaje a wcierasz regularnie Jantara? bo ja ostatnio len jestem i dwa razy na tydz jak mi się przypomni :P
yyy... to mój TŻ mierzył hehe na moje oko ja mam 45cm
mam do zapięcia stanika
a co janatra mialam takie siano i tak sztywne włosy ze z niego zrezygowałam...

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
fajnuchny może też sobie taki kupie jak mi sie mój skończy
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-11-03 o 17:18
Kotka17 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości