Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-04, 11:38   #4171
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

paulcia, ciągnie Cię do ciemnego?.. Mnie też :d Ale tylko w zakresie blondu, myśle ze zejde do poziomu 7, ale ciepłego i tym sposobem zostane na poziomie włosów naturalnych a tylko odcień zmienię.. ale na razie odwagi nie mam. Na zmiany tez jakos.. kurcze tak przed świetami i sylwestrem sobie coś naknocić.. wiec chyba jednak po Nowym roku zaszaleje z nowym odcieniem..
Mysia ciągnie mnie, bo jak miałam brąz to chociaż te włosy jakoś wyglądały, i porównując je do tego co mam na głowie teraz to po prostu te włosy były wtedy a teraz mimo tego, że podcięłam jakies 4 cm nowe końcówki już są do niczego i sie plączą najkrótsze włosy mam kawałek za ramiona i tak myśle czy nie zaszaleć i nie obciąć ich przy grudniowym farbowaniu własnie już do jednej długości, żeby były lepsze, ale z drugiej strony, wiem, że jak to zrobie to później bede żałowała... No chyba, że miała bym taki porost jak Ty

marejta Ty Paskudo ja też zastanawiałam sie nad tym zdjęciem na avatar

dziewczyny wiecie co, moja kochana psinka spodziewa się małych, i dziś w nocy tak dała mi czadu bo ciagle się trzęsła, przychodziła do mnie, przytulała sie i lizała mnie to po buzi, to po szyji albo rekach i tak całą noc... Od 7 to już w ogóle byłam taka rozbudzona (a miałam jeszcze conajmniej godzine snu...) i tak ją masowałam po brzuszku, ale ona dalej zachowywała sie tak samo i patrzyła takimi smutnymi oczkamikoleżanka mówila mi, że jej psinka też tak miała jak już przyszedł czas na rozwiązanie ale mi jej tak szkoda... chciałam pojechać z nią do weterynarza,ale dopiero ma od 16 a telefonu nie odbierał... a teraz siedze w pracy i myśle jak ona sie tam biedulka czuje no i zasypiam...
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-04, 11:40   #4172
ifrit
Zadomowienie

moj blond (2 rozne swiatła)odrosty traktowane lorealem ...2 razy bo za 1 rudawo wyszło
teraz kusi mnie excell 10- 10.13 ciekawe czy złapie napatrzyłam sie na włoski infatuated cudne jak włoski po koloryzacji jak ich stan??

Excell10'
9.0 Bardzo Jasny Blond
Excell10'
10.13 Bardzo Bardzo Jasny Lodowy Blond
EXCELLENCE
10.21 Bardzo Bardzo Jasny Perłowy Blond
te farbki mnie korca i nie wiem co wybrac???

pozwala rozjaśnić włosy naturalne (jednorazowo maksymalnie o 2 tony)
przyciemnić włosy o dowolną liczbę tonów
nadać trwałe refleksy
pokryć siwiznę (w zależności od możliwości danej gamy farb) ze strony loreal czyli pewnie na moje nie zadziała

pomocy blondyneczki

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-11-04 o 11:54
ifrit jest offline  
Stary 2010-11-04, 11:57   #4173
Agatau88
Zakorzenienie

mysia wrzuc fotki

Yatamanka na moim kompie Twoje włoski sa rude, miedziany blond

ifrit ja robiłam 10,13, zdjecia wklejalam zdaje sie przedwczoraj wieczorem

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-04 o 12:03
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-04, 12:08   #4174
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
właśnie kolor na tym pudełku też mi się tak podoba zawsze jak jestem w rossmanie to sie na nią gapie tylko, że moim zdaniem na kartoniku odcień jest ciepły i właśnie coś takiego bym mogła chcieć a ,21 to opalizująco-popielaty, więc chłodne, tak?
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-04, 12:28   #4175
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

oj dziewczynki, różnica jest minimalna, naprawdę. włoski się uniosły i robi się taka fajna fala przy buzi wywinięta na zewnątrz. Druga strona pod spód i jest ok. Ale porządnie pocieniuje dopiero u fryzjera. Kiedys cieniowałam sobie bez strachu, ale teraz żal mi każdego milimetra. Rosną szybko, ale i tak żal. A kiedyś nosiłam krótkie włosy i było mi wszystko jedno, czy beda krótsze mniej czy bardziej.
Stary 2010-11-04, 12:29   #4176
blond bunny
Zakorzenienie

marejta ta palettka ma wodę 9 % na pewno.

paulcia wiem co czujesz, ja tez ciągle myślę o Lolce jak tylko muszę ją chociaż na chwilę samą zostawić aż przeraża mnie co będzie jak się dziecka doczekam, to chyba będę świruską...
A dziś poszłam z Lolką na pocztę i do biedro na zakupy i pożałowałam tego jak cholera. Raz że cały dzień dziś pada a dwa że ten mały prosiak za każdym razem jak odwiązywałam ją od słupka to mnie brudził
Efekt taki że mam jeansy i kurtkę do prania, oraz mnóstwo piachu we włosach i buzi bo machała tymi łapami na wszystkie strony jak ją odwiązywałam do tego buty mi przemokły i psa też kąpać musiałam bo cała ubłocona...
narobiłam sobie pracy dodatkowej nie ma co... potem znów musiałam wannę umyć bo zasmarowała i w ogóle... już nigdy nie wezmę psiury na dłuższy spacer w taką pogodę
Stary 2010-11-04, 12:32   #4177
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka na moim kompie Twoje włoski sa rude, miedziany blond
to nieźle właśnie kurcze ciężko zrobić zdjęcie by uchwycić prawdziwy kolor włosów - jeszcze mi się chyba nie udało

W rzeczywistości wyglądają jak lodowy blond tak więc wiem już, że taki kolorek mi pasuje Tylko teraz czym tu ufarbować by po wypłukaniu został właśnie taki odcień
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-04, 12:37   #4178
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
paulcia wiem co czujesz, ja tez ciągle myślę o Lolce jak tylko muszę ją chociaż na chwilę samą zostawić (...)ten mały prosiak za każdym razem jak odwiązywałam ją od słupka to mnie brudził
hehe no to mnie rozśmieszyłaś ja postaram sie dziś wyjśc wcześniej żeby pojechać z nią do weterynarza...
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-04, 12:42   #4179
blond bunny
Zakorzenienie

paulcia a ty masz rasową suczkę że wet musi być przy szczenieniu?
czy rodowodowe szczeniaki i o to chodzi?
pamiętam że mojej koleżanki suczka jak się szczeniła to normalnie, na kocyku za łóżkiem i nikt nie pomagał i nie patrzył tylko wodę jej dawali.
Stary 2010-11-04, 12:46   #4180
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
paulcia a ty masz rasową suczkę że wet musi być przy szczenieniu?
czy rodowodowe szczeniaki i o to chodzi?
pamiętam że mojej koleżanki suczka jak się szczeniła to normalnie, na kocyku za łóżkiem i nikt nie pomagał i nie patrzył tylko wodę jej dawali.
jest rasowa, ale bez rodowodu, i weterynarz ogólnie chyba być nie musi, ale wiecie jak to jest, po prostu jestem zestresowana i sie o nią martwie ale własnie siostra dzwoniła, że jednego maluszka już mamy więc jestem spokojniejsza, bo narazie wszystko jest w porządku, tylko teraz nie moge sie doczekać az wróce do domu
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-04, 13:07   #4181
blond bunny
Zakorzenienie

No to gratuluję psiej mamusi!
Oby do końca wszystko gładko poszło
Stary 2010-11-04, 13:37   #4182
Eweninka
Raczkowanie

Przypominam o sobie, a właściwie o moim pytaniu .

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline  
Stary 2010-11-04, 14:36   #4183
EwCiA000
Zadomowienie

Witam nowe dziewczyny

Lady dzięki za link

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-11-04, 14:59   #4184
mysia m
Zakorzenienie

dziewczynki.. a co powiecie na miedziany blond? :d Agatau.. zaraziłas mnie pragnieniem rudego

tutaj link do zdjęc dziewczyny, która robiłą ten kolorek http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=110

oo. albo ten: połaczyc pół na pół wellaton 8.0 z karmelowa czekoladą 7.43 http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1277201523

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-04 o 15:15
mysia m jest offline  
Stary 2010-11-04, 15:17   #4185
Kingulina2901
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie odbierz tego jakoś negatywnie, ale w blond wyglądasz jakoś tak nijako. Ładną dziewczyną jesteś i w ciemnych według mnie o wiele Ci ładniej - nadają Ci charakteru i takiego "pazura" troszeczkę
Cytat:
kingulina, jak dla mnie powinnaś zostac brunetką, w czarnych bosko!
Dzięki dziewczyny. Nie powiem że mnie podłamałyście bo miałam nadzieję że jednak mi ktoś powie że w blond może być Bo sama szczerze też się nie widziałam. Zobaczymy, jeszcze pomyślę na d tym. A że ciemny brąz mi się znudził może pokombinuje z jakimś popielatym brązem. I dziękuje za rady. I jak oglądam te Wasze zdjęcia zazdroszcze blondóóów !

Włoski:

...
36cm=>luty '11
41cm=>wrzesień '11
...
60cm...

Czyli OSTRO dbamy, i OSTRO zapuszczamy
Włosomaniactwo od ~ kwietnia 2010

Kingulina2901 jest offline  
Stary 2010-11-04, 15:22   #4186
mysia m
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kingulina2901 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Nie powiem że mnie podłamałyście bo miałam nadzieję że jednak mi ktoś powie że w blond może być Bo sama szczerze też się nie widziałam. Zobaczymy, jeszcze pomyślę na d tym. A że ciemny brąz mi się znudził może pokombinuje z jakimś popielatym brązem. I dziękuje za rady. I jak oglądam te Wasze zdjęcia zazdroszcze blondóóów !
ale nie masz czego żałowac! skoro łądniej Ci w ciemnym, to bedziesz miała bardziej błyszczące i zdrowsze włoski niż rozjaśniane.

Ja osobiście zaczynam dostawac nerwa, że kolor na czubku głowy ciągle rózni sie od dolnych partii. konce szarzeją, czubek rudzieje.. bede przyciemniac
Stary 2010-11-04, 15:29   #4187
marejta
Zadomowienie

Cytat:
dziewczynki.. a co powiecie na miedziany blond? :d Agatau.. zaraziłas mnie pragnieniem rudego

tutaj link do zdjęc dziewczyny, która robiłą ten kolorek http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=110

oo. albo ten: połaczyc pół na pół wellaton 8.0 z karmelowa czekoladą 7.43 http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1277201523
Mnie kusi taki kolorek już od jakiegoś czasu, ale teraz doszłam do blondu i chyba narazie go nie wprowadzę w życie ale cały czas mam go gdzieś w głowie, kiedyś zrobię ale to jak już będę wiedzieć że jak będzie mi w nim źle to będę mogła sobie pozwolić na czekoladowy, który go przykryje

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
marejta Ty Paskudo ja też zastanawiałam sie nad tym zdjęciem na avatar
Paulcia no jak widziałam te nowe avatarki dziewczyn to też chciałam coś zmienić a przeglądając google ten wpadł mi w oko bo bardzo podoba mi się ten kolor i myślę że jak by udało mi się zgadnąć czym taki zrobić i by mi tak ładnie wyszedł to na pewno bym się nie zastanawiała

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-11-04, 16:31   #4188
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Adzi dzieki
Praca jak praca, ważne ze jako tako chce sie do niej chodzic Gorzej jak sie pracuje a wcale nie chce sie byc w tej pracy.

Nikola wystarczy wybrac watek i w opcje przeszukaj wpisać viking, wyskocza tylko wpisy odnosnie tej farby, to nie zajmuje duzo czasu.
Na szybko znalazlam:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...ghlight=viking
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...ghlight=viking

Na pewno Viking jest w watku Blondyneczki calego forum...

snowhitee to samo napisalam Nikoli
Nie poznalam Cie zmienilas avatar
dzięki wielkie kobietki jak dobrze że przeczytałam o tym odcieniu.. jednej dziewczynie wyszły czarne, chyba bym się załamała
poszłam do fryzjerki i umówiłam się na farbowanie ale to pod koniec grudnia przed studniówką pokazała mi palete ducastel o ile sie nie mylę.. słyszałyście o tych farbach ?
Nikola17 jest offline  
Stary 2010-11-04, 16:55   #4189
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
dzięki wielkie kobietki jak dobrze że przeczytałam o tym odcieniu.. jednej dziewczynie wyszły czarne, chyba bym się załamała
poszłam do fryzjerki i umówiłam się na farbowanie ale to pod koniec grudnia przed studniówką pokazała mi palete ducastel o ile sie nie mylę.. słyszałyście o tych farbach ?
Nikola widzę, że studniówka się szykuje Ty tez w tym roku matura??

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-11-04, 18:05   #4190
rabbitka
Rozeznanie

Dziewczyny, byłam dzisiaj na zakupach i patrzę ta excell10 o której pisałyście na promocji z 8 funtów 5 no to wzięłam 10.13.. i teraz mnie kusi, żeby wypróbować! waham się bo farbowałam równe 2 tygodnie temu, ale z drugiej strony włosy mam dość przetłuszczone, odrost naturalny malutki bo ok 5mm (a sądzę, że na naturalkach i tak by mi nie chwycił bez podkładu) i istnieje szans, że by mi wyrównał ten stary odrost z resztą włosów... eh i bądź tu babo mądra..
Dziewczyny doradźcie proszę!

18.6.14

rabbitka jest offline  
Stary 2010-11-04, 18:51   #4191
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wiem wiem, pisałam, że zeszło po 3 myciach. A raczej powinnam była napisać,że to brązowo rude coś zeszło Jeszcze jak były mokre widziałam, że są ciemniejsze ale myślałam, że mi się wydaje ze względu na to, że są mokre. A dziś zupełnie na sucho jest b fajny kolorek nieznacznie ciemniejszy niż był ale jednak I włoski bardziej wydają się lśniące bo na tych białych to tak nie było widać
Próbowałam zrobić fotkę, ale u mnie jest szaroburo i pada więc jest w świetle sztucznym (wybaczcie za wałki - skupcie się na grzywce ) i nie oddaje do końca koloru bo w rzeczywistości nie jest taki żółtawy.. ale jest naprawdę bardzo fajny..

Tyle tylko, że jak to się zmyje i miałabym ponownie robić szamponetką i następnie siedzieć w łazience i trzy razy szorować głowę zanim wyjdzie ten kolor.. No to chyba gra nie warta świeczki :/ Aczkolwiek szkoda, bo ten kolor mnie zadowala
U mnie wyglada jak sloneczny blond, taki zoltawy "hollywoodzki" Ale faktycznie nie warto juz meczyc tym wlosow jak efekt jest jaki jest.. Sprobuj moze nastepnym razem ktorejs excell'ki jak dostaniesz

Cytat:
moj blond (2 rozne swiatła)odrosty traktowane lorealem ...2 razy bo za 1 rudawo wyszło
teraz kusi mnie excell 10- 10.13 ciekawe czy złapie napatrzyłam sie na włoski infatuated cudne jak włoski po koloryzacji jak ich stan??

Excell10'
9.0 Bardzo Jasny Blond
Excell10'
10.13 Bardzo Bardzo Jasny Lodowy Blond
EXCELLENCE
te farbki mnie korca i nie wiem co wybrac???

pozwala rozjaśnić włosy naturalne (jednorazowo maksymalnie o 2 tony)
przyciemnić włosy o dowolną liczbę tonów
nadać trwałe refleksy
pokryć siwiznę (w zależności od możliwości danej gamy farb) ze strony loreal czyli pewnie na moje nie zadziała

pomocy blondyneczki
10.21 excellence robilam, kolor wyszedl jak na pudelku, ale odrost troche sie odcinal, a excell 10.13 kupilam sama i bede farbowac moze w nastepny weekend to zdam relacje

Cytat:
właśnie kolor na tym pudełku też mi się tak podoba zawsze jak jestem w rossmanie to sie na nią gapie tylko, że moim zdaniem na kartoniku odcień jest ciepły i właśnie coś takiego bym mogła chcieć a ,21 to opalizująco-popielaty, więc chłodne, tak?
Niby cyferki wskazuja ze to chlodny ale nie wychodzi tak Mi wyszedl jak na pudle

Cytat:
marejta ta palettka ma wodę 9 % na pewno.

paulcia wiem co czujesz, ja tez ciągle myślę o Lolce jak tylko muszę ją chociaż na chwilę samą zostawić aż przeraża mnie co będzie jak się dziecka doczekam, to chyba będę świruską...
A dziś poszłam z Lolką na pocztę i do biedro na zakupy i pożałowałam tego jak cholera. Raz że cały dzień dziś pada a dwa że ten mały prosiak za każdym razem jak odwiązywałam ją od słupka to mnie brudził
Efekt taki że mam jeansy i kurtkę do prania, oraz mnóstwo piachu we włosach i buzi bo machała tymi łapami na wszystkie strony jak ją odwiązywałam do tego buty mi przemokły i psa też kąpać musiałam bo cała ubłocona...
narobiłam sobie pracy dodatkowej nie ma co... potem znów musiałam wannę umyć bo zasmarowała i w ogóle... już nigdy nie wezmę psiury na dłuższy spacer w taką pogodę
heheh oj Bunny no to wspolczujemy Cale szczescie moja Mona jak pada deszcz to sama nie chce wychodzic na dwor

Cytat:
jest rasowa, ale bez rodowodu, i weterynarz ogólnie chyba być nie musi, ale wiecie jak to jest, po prostu jestem zestresowana i sie o nią martwie ale własnie siostra dzwoniła, że jednego maluszka już mamy więc jestem spokojniejsza, bo narazie wszystko jest w porządku, tylko teraz nie moge sie doczekać az wróce do domu
To gratulacje

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam dzisiaj na zakupach i patrzę ta excell10 o której pisałyście na promocji z 8 funtów 5 no to wzięłam 10.13.. i teraz mnie kusi, żeby wypróbować! waham się bo farbowałam równe 2 tygodnie temu, ale z drugiej strony włosy mam dość przetłuszczone, odrost naturalny malutki bo ok 5mm (a sądzę, że na naturalkach i tak by mi nie chwycił bez podkładu) i istnieje szans, że by mi wyrównał ten stary odrost z resztą włosów... eh i bądź tu babo mądra..
Dziewczyny doradźcie proszę!
hehe tez ja kupilam i bede farbowac przy malym odroscie bo nie wiem czy w ogole zdaze w te 10 min Jak Cie kusi to farbuj w weekend i juz

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-11-04 o 19:49
snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-04, 19:37   #4192
blond bunny
Zakorzenienie

Snow ty mi chyba wcale nie współczułaś tego deszczowego spaceru?
Twoja Mona mądra, moje to durne jeszcze ale z każdym dniem jest lepiej.
Dziś postanowiliśmy z tż że się dobre skończyło i psiura już z nami spać nie będzie w łóżku
A stało się tak dlatego że wczoraj mieliśmy 2000 dzień spędzony razem w związku i romantyczny nastrój, obiad, film kizi mizi... my do łóżka a tu cała pościel w kłakach bo Lolka linieje
No i oczywiście zmiana planów ale było było...
Od dziś łóżko jest tylko moje i tżta ale teraz jest wieczna walka z tą cholerą żeby nie właziła... Cały dzień latam za nią i ją zganiam
A wy pozwalacie swoim psom na spanie w swoich wyrkach?

paulcia i jak szczeniaczki? czekam na relację...

I powiem wam że kolejne farbowanie robię nieodwołalnie c12
Mam dziś mega tłuste włosy i są normalnie rude blee...
Nie przyzwyczaję się za chiny ludowe, tylko się męczę niepotrzebnie a myc codziennie nie będę a tylko świeżo umyte mnie zadowalają.
Przejrzałam na wizażu jak dziewczynom wychodziła i jak niebieski się zmyje to wygląda ok.
Tylko teraz jak podmienić farby żeby tż sie nie sczaił?
Już wiem- wezmę pudełko po a10 a wsadze reszte z c12 i udam potem głupa- o patrz coś w składzie farby zmienili...
to jest plan!
Stary 2010-11-04, 19:58   #4193
snowhitee
Zakorzenienie

Bunny hehhe no bo przypomnialo mi sie jak tylko Mona do mnie przyjechala i bylam taka dumna i w ogole wszedzie chcialam z nia chodzic, a teraz? Tylko szybko na spacer najchetniej i odstawic psa do domu bo to dzikus, smieciarz i tylko wstyd robi Dzis to juz przebila sama siebie, szykowala sie do kangura i oczywiscie musiala sobie miejsce znalezc, no to wiadomo jak zwykle kreci sie w kolko, ma szal w oczach bo juz tak bardzo sie jej chce ale nie, tu nie moze bo zapach nie ten i szuka dalej No i tak chyba szukala 5min z zegarkiem w reku a calkiem przystojny chlopak obok stal i juz nie wytrzyymal, zaczal sie tak z niej smiac ze az mi sie glupio zrobilo No i tak tylko sobie mysle, niech on juz pojdzie bo ta zaraz srac bedzie no i poszlo...ach ja to sie z nia mam

Moja tez niestety spi z nami w lozku, ale to byl nasz blad, nie nauczylismy jej od "wejscia" ze nie moze na lozko..tylko ja oczywiscie zakochana w malej kulce kladlam ja sobie przy glowie i zasypialam wtulona... No i spi z nami, cale szczescie w nogach przynajmniej A jak my z TZ-em kizi mizi to ona wskakuje na nas i rozdzielac chce Ale TZ zawsze wtedy ostro sie wkurza i wywala futrzaka na korytarz

Twoj plan na najlizsze farbowanie - GENIALNY moj w zyciu by nie zauwazyl nawet jakby inne pudla byly

Dbam o siebie

Czas edycji: 2010-11-04 o 19:59
snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-04, 20:14   #4194
ifrit
Zadomowienie

bedac dzis w drogerii lookałam na obie i nigdzie nie mogłam sie doczytac jakie wody maja 6?9? %HELP
oj kusza oba odcienie ... boje sie troszke popieli zeby nie było efektu gołabka i co tu zrobic

snowhitee a na jakie kładłaś excell 10? hmm i jak kondycja włosków odrosty złapało ?

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-11-04 o 20:18
ifrit jest offline  
Stary 2010-11-04, 20:24   #4195
blond bunny
Zakorzenienie

Ja też tak mam że ona kręci tym tyłkiem z szałem w oczach a tu jakiś przystojniak się nawija
Tylko że najczęściej to ja już napięcia nie wytrzymuję i wybucham śmiechem
Dla mnie mogłaby spać z nami ale ona ma wredne futerko- krótkie i sztywne i wyczesać nie da rady a wilgotną rękawicą czy ręką niewiele zbieram i mam wszystko na kocu a potem w pościeli. A śpimy nago odkąd się poznaliśmy i to nie jest za przyjemne jak kłaki wszędzie...
Dlatego z ciężkim sercem ale trzeba się odizolować
Ja mam jeszcze problem żeby poznać kiedy chce kupę a kiedy tylko siusiu a kupę robi tylko na trawniku jakieś 200m od bloku i latam tam kilka razy dziennie na pusto, a ona ostatnio strasznie pory zmienia. A ja się ciągle boję że np. jak na wieczorny spacer tam nie pójdę i nie zrobi to mi w nocy zrobi w mieszkaniu to wole lecieć jak głupia i robię tych kilometrów do cholery w ciągu dnia.
Zawsze jak już zła jestem to myślę że nie będę tam chodzić i zaczekam aż tak jej się zachce że mi zrobi pod blokiem ale w końcu wymiękam i idę pokornie na jej obsrany trawniczek- a to kibelek jak zauważyłam wszystkich psów na osiedlu.

Mój tz razem ze mną robi szkołę fryzjerką wiec przynajmniej obczaja laski z opakowania bo na numerkach się nie zna i tyle dobrego
Mój plan musi się powieść
Stary 2010-11-04, 20:31   #4196
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
bedac dzis w drogerii lookałam na obie i nigdzie nie mogłam sie doczytac jakie wody maja 6?9? %HELP
oj kusza oba odcienie ... boje sie troszke popieli zeby nie było efektu gołabka i co tu zrobic

snowhitee a na jakie kładłaś excell 10? hmm i jak kondycja włosków odrosty złapało ?
Przedstawie Ci to w zdj Kladlam 10.21 excellence na takie jak na zdj 1 i uzyskalam takie jak na zdj nr 2 Odrost (sredni blond) rozjasnilo w miare dobrze, jednak troche sie odcinal..Lepiej mi rozjasnia stockholm A te excell'ki maja wode 9%, natomiast excellence 6 lub 9% nie jestem pewna. Mysle, ze po zadnej z nich nie wyjdzie efekt golabka

Bunny no to sie usmialam z tym trawnikiem Twojej suni Czasem cos sobie ubzduraja i musi tak byc Kurde to Twoj TZ obeznany Fajnie Chcialabym zeby tak moj potrafil mi cos doradzic

Dbam o siebie

Czas edycji: 2010-11-04 o 20:35
snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-04, 20:36   #4197
Agatau88
Zakorzenienie

Mój jamnik tez spi ze nami
Biore ja na poduszke i przytulam i zasypiam

blond bunny pomysł z farbowaniem super. Zamieśc nam koniecznie zdjecia
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-04, 20:40   #4198
snowhitee
Zakorzenienie

A Bunny jeszcze Cie pociesze, zebys nie myslala, ze z Twoja princeska jest tak zle Moja jeszcze bardzo czesto ma tak, ze jak juz zrobi swoje, to jezdzi tylkiem , tak jakby na saneczkach, ciezko to opisac Ogolnie wyglada to tragicznie, a najlepsze jest to ze ona potrafi isc ze mna normalnie srodkiem ulicy (mieszkam w samym centrum Wawy, na najbardziej uczeszczanej ulicy) i nagle zejsc na tylek i tak saneczkowac przez pol drogi No komedia z nia.

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-04, 20:42   #4199
blond bunny
Zakorzenienie

Snow mój tż raczej nie doradza bo on jest bardziej od strzyżeń
Dla niego najważniejsze żeby blond nie był biały- przynajmniej u mnie
Bo za bardzo przykuwa uwagę innych samców
Stary 2010-11-04, 20:45   #4200
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Snow mój tż raczej nie doradza bo on jest bardziej od strzyżeń
Dla niego najważniejsze żeby blond nie był biały- przynajmniej u mnie
Bo za bardzo przykuwa uwagę innych samców
A ja zauważylam (nie po sobie, a z obserwacji)ze chyba naturalniejszy blond, takie rozwiane, lekko falowane włosy przykuwają większa uwage.
Biały niekoniecznie
Agatau88 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości