Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-05, 13:07   #4261
Kotka17
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka, ja wcieram tylko w skalp, wiec reszta nie ma się jak przesuszyc. Poza tym ten alkohol szybciutko się ulatnia.

agatau, jest fatalne światło do zdjec kamerka, moja skóra jest rozowa jak u świnki, a wcale taka nie jest. daje jedno zdjęcie takie mniej wiecej. kolor włosów akurat w miare złapany- pasmo po prawej ciemniejsze i złote to własnie po x champaigne 8.3 a lodowata reszta po 8 garniera.
no wiem ja też wcieralam w skalp ale włosy... i tak cierpiały na tym... jak wcierałam apulki radical to było oki... a mgiełka tansza ale jak kupie i bedą suche... hmm... a jak dokładnie sie ta mgielka nazywa to ta ?? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,18...do-wlosow.html

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a moze za mocno prostujesz czasami proste wloski sprawiaja wrazenie ze jest ich malo ja jak swoje prostowalam (mam foto w albumie) tez nie mialam ich duzo no a teraz to znowu mam ich zbyt duzo i staram sie je ogarnac jakos
prostuje moze ze 4 razy na miesiąc....
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-05, 13:10   #4262
ksiezniczkanajgorsza
Raczkowanie

Witam trochę się wetnę w dyskusję- pozdrawiam z tego miejsca wszystkie blondyny! Włosy rozjaśniam sama od... ponad 9 lat. Fryzury tylko zmieniam- statnio ścięłam moje włosy do wysokości podbródka (były prawie do łopatek) i świetnie czuję się po tej zmianie. Myślałam też o zmianie koloru, ale jednak nie... blond górą!
ksiezniczkanajgorsza jest offline  
Stary 2010-11-05, 13:24   #4263
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
paulcia bo my wcieramy i działamy i suplementy zażywamy jednym słowem porost przyspieszamy
kochana, ale ja też robie co moge... Dzisiaj mija miesiąc odkąd pije pokrzywe, z ha-pantotenu wróciłam do vitapilu (dziś wziełam 3 tabletke), co prawda na wcierki nie za specjalnie mam czas, ale w ten weekend zrobie to na pewno a później postaram sie chociaż 2 razy w tygodniu tak jak radziła mi mysia... a z odrostem i tak cienko jakoś
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-05, 13:42   #4264
miss90
Zadomowienie

jaka farba?

Otóż chciałabym sama zacząć sobie robić odrosty bo myśle że wyjdzie to taniej (fryzjer 80-100zł raz na 1,5 msc to dla mnie za dużo) ale kompletnie nie wiem jaką farbą.. jestem szatynką a farbuje się na bardzo jasny blond. jaka farba ładnie rozjaśni mi z brązowego do białego, bez żółtego odcieniu?

załączam moje włoski jakie mam teraz. i mój naturalny kolorek.

Edytowane przez miss90
Czas edycji: 2010-11-05 o 13:46
miss90 jest offline  
Stary 2010-11-05, 13:43   #4265
infatuated
Zakorzenienie

mysia - u mnie to Twoje pasemko nie wygląda na złote a na rudy brąz ;/ chyba, że mi monitur tak przekłamuje kolor. Śliczny masz ten kolor po 8 garniera i wcale nie lodowaty tak na marginesie dodam(bo też mam naturalne popielate) że jak będziesz farbować teraz na ciepłą tonację to się odrost będzie odznaczał na chłodno i przez to będzie bardziej widoczny..

kotka - ja jak wyprostuje prostownicą to też mi się nagle robi mniej włosów. A jak schną naturalnie to jest ok Zdradze Ci mój patent na dużą objętość po 1 odżywka podnosząca u nasady, po 2 suszenie głową w dół, po 3 robię konski ogon i obkręcam włosy dookola gumki albo po prostu robię wysoki koczek i zostawiam na jakiś czas, po zdjęciu włosy są super, takie duże fale i się fajnie układają

a propos rudości, o ktorych była kiedyś mowa to mi się strasznie podobają te dwa kolorki robiłam symulacje i całkiem niezle mi pasuje, ale z rudego strasznie cięzko potem zejsc...do blondu

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-11-05 o 13:54
infatuated jest offline  
Stary 2010-11-05, 14:02   #4266
ksiezniczkanajgorsza
Raczkowanie

Dot.: jaka farba?

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
Otóż chciałabym sama zacząć sobie robić odrosty bo myśle że wyjdzie to taniej (fryzjer 80-100zł raz na 1,5 msc to dla mnie za dużo) ale kompletnie nie wiem jaką farbą.. jestem szatynką a farbuje się na bardzo jasny blond. jaka farba ładnie rozjaśni mi z brązowego do białego, bez żółtego odcieniu?

załączam moje włoski jakie mam teraz. i mój naturalny kolorek.

Naturalny kolor włosów mam zbliżony do Twojego. Farbuję sama. Niestety przy tak ciemnych włosach żadna farba nie jest w stanie rozjaśnić włosów za 1 podejściem. Najpierw używam rozjaśniacza Joanny, a po 3 dniach kładę farbę rozjaśniającą w zimnym odcieniu blondu (używam różnych), dzięki czemu włosy rozjaśniają się jeszcze bardziej i od razu z żółtego przechodzą w platynowy.
ksiezniczkanajgorsza jest offline  
Stary 2010-11-05, 14:02   #4267
Kotka17
Zakorzenienie

[QUOTE=infatuated;23064506]
kotka - ja jak wyprostuje prostownicą to też mi się nagle robi mniej włosów. A jak schną naturalnie to jest ok Zdradze Ci mój patent na dużą objętość po 1 odżywka podnosząca u nasady, po 2 suszenie głową w dół, po 3 robię konski ogon i obkręcam włosy dookola gumki albo po prostu robię wysoki koczek i zostawiam na jakiś czas, po zdjęciu włosy są super, takie duże fale i się fajnie układają

dzięki infatuated, susze głową w duł a jak zrobie kitke to mam jedną brzydką fale
a jakiej odzywki używasz do podnoszenia u nasady??
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-05, 14:06   #4268
blond bunny
Zakorzenienie

Powiecie że jestem szalona...
Ale właśnie siedzę z c12 na głowie
jakoś sama nałożyłam ale coś czuję że z tyłu odrostu nie pokryłam ale kij z nim, i tak ma dopiero 3mm.
I dobrze że sama spróbowałam jak tż w pracy bo nie dałby się nabrać że to ta sama farba ona w tubce jest granatowa jak jakiś mixton, bardziej granatowa nawet niż rozjaśniacze
Patrzę na siebie i już się boje co mnie podkusiło... jutro mam do szkoły- najwyżej nie pójdę. Albo będę myć włosy ze 100x...
Boję sie o te wcześniej rozjaśniane oczywiście.
Jeszcze 30 minut i zmywam... i się okaże co ja wymodziłam.
Trzymajcie kciuki!
Stary 2010-11-05, 14:06   #4269
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

infatueted Twój monitor kłamie albo zdjęcie jest do d..py.
Oglądałam pasmo we wsyztskich mozliwych pozycjach- przy oknie, w łazience itd- kolor nie jest rudy- choc mógłby byc w sumie.. no i jest tak samo jasne jak reszta włosów, tylko odcien zmieniło z chłodnego na ciepły.

Ale juz sie tak napaliłam na ten kolor, że trzymajcie mnie, bo jestem gotowa go zrobic po weekendzie!!

bunny.. jesteś szalona

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-05 o 14:08
mysia m jest offline  
Stary 2010-11-05, 14:11   #4270
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
.

Ale juz sie tak napaliłam na ten kolor, że trzymajcie mnie, bo jestem gotowa go zrobic po weekendzie!!
mysia trzymamy Cie chyba, że to nie pomoże i zaraz przeczytamy post podobny do postu bunny
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-05, 14:15   #4271
blond bunny
Zakorzenienie

No co laseczki przynajmniej sprawdzimy czy wróżka Wiktoria ma rację... Dziś mój horoskop mówi o korzystnych zmianach w urodzie więc...
Się okaże
Mysia jak jesteś spod znaku panny to też dawaj
Stary 2010-11-05, 14:18   #4272
infatuated
Zakorzenienie

[QUOTE=Kotka17;23064804
dzięki infatuated, susze głową w duł a jak zrobie kitke to mam jedną brzydką fale
a jakiej odzywki używasz do podnoszenia u nasady??[/QUOTE]

hmm to może spróbuj tak: skręc włosy w taki rulon jakby(nie wiem jak to ujac) i obkręc je dookoła osi -taki ślimaczek wyjdzie i podepnij wsuwkami po tym bedziesz miala ładne fale i optycznie duuużo włosów zobacz tutaj jak to wygląda : http://anwena.blogspot.com/2010/10/s...-co-dzien.html

ja używam teraz odżywki biosilka thickening, bo akurat kupiłam w promocji i jest dobra rzeczywiście odbija włosy u nasady i są takie lekkie ale niestety nie nawilża nic a nic, wiec używam tylko na górną czesc włosów a na dolną jakąs inna nawilżajaca http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=13866&next=1
infatuated jest offline  
Stary 2010-11-05, 14:24   #4273
mysia m
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
mysia trzymamy Cie chyba, że to nie pomoże i zaraz przeczytamy post podobny do postu bunny
ahahaha.. no pewnie bym zaraz zrobiła, gdyby nie to, że mąz wraca z pracy koło 16 i jak mnie zastanie z taką kupka na głowie, to się zmarszczy, że znó coś kombinuję, a tak on nic nie wie i nawet nie zauważa- mnie to pasuje!

kurka, nie zrobie.. bede miec okres w przyszłym tygodniu.. buu.. a wtedy mi w ogole kolory nie wychodzą. A jak zrobię po połowie listopada, to mi się juz nie opłaca, bo nie chce jechac na świeta z odrostem. A musiałabym tak z pare dni przed wyjazdem znow robic.. nie wiem sama teraz.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No co laseczki przynajmniej sprawdzimy czy wróżka Wiktoria ma rację... Dziś mój horoskop mówi o korzystnych zmianach w urodzie więc...
Się okaże
dobre
niestety jestem skorpionem

---
babki czaję się na ten fryz:

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-05 o 14:25
mysia m jest offline  
Stary 2010-11-05, 14:28   #4274
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hmm to może spróbuj tak: skręc włosy w taki rulon jakby(nie wiem jak to ujac) i obkręc je dookoła osi -taki ślimaczek wyjdzie i podepnij wsuwkami po tym bedziesz miala ładne fale i optycznie duuużo włosów zobacz tutaj jak to wygląda : http://anwena.blogspot.com/2010/10/s...-co-dzien.html

ja używam teraz odżywki biosilka thickening, bo akurat kupiłam w promocji i jest dobra rzeczywiście odbija włosy u nasady i są takie lekkie ale niestety nie nawilża nic a nic, wiec używam tylko na górną czesc włosów a na dolną jakąs inna nawilżajaca http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=13866&next=1
dobra spróbuje dziękuje za rady

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Powiecie że jestem szalona...
Ale właśnie siedzę z c12 na głowie
jakoś sama nałożyłam ale coś czuję że z tyłu odrostu nie pokryłam ale kij z nim, i tak ma dopiero 3mm.
I dobrze że sama spróbowałam jak tż w pracy bo nie dałby się nabrać że to ta sama farba ona w tubce jest granatowa jak jakiś mixton, bardziej granatowa nawet niż rozjaśniacze
Patrzę na siebie i już się boje co mnie podkusiło... jutro mam do szkoły- najwyżej nie pójdę. Albo będę myć włosy ze 100x...
Boję sie o te wcześniej rozjaśniane oczywiście.
Jeszcze 30 minut i zmywam... i się okaże co ja wymodziłam.
Trzymajcie kciuki!
bunny oby ładnie wyszło... trzymam kciuki
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-05, 14:31   #4275
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
co prawda to nie do mnie, ale ja jestem panną, więc... hmm gdzies na dnie szuflady czai sie na mnie excell 10,0
mysia ja pewnie bym nie wytrzymała... czasem wkurza mnie to, że wszystko chciałabym od razu, taka w gorącej wodzie jestem kąpana a ja planuje farbowanie dopiero w połowie grudnia, żeby włosy troche odpoczęły
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-05, 14:39   #4276
caskada
Zakorzenienie

mysia bardzo ladna ta fryzurka
kotka jesli chcesz miec wiecej wlosow to wszystkie zabiegi wykonuj glowa w dol suszenie czesanie nakladanie kosmetykow dobry przyklad ci podala infatuated z ta fryzura na czubku wlasnie sama teraz w niej siedze ( anwena dzieki tobie ta fryzurka goraco pozdrawiam jak podczytujesz ten watek )

no a moje farbowanko juz w tym tyg tyle ze u fryzjerki

bunny trzymam kciuki za wymarzony kolorek
Stary 2010-11-05, 14:48   #4277
mysia m
Zakorzenienie

paulcia, no jakoś wytrzymam, już tak wyjdzie, ze bede musiała wytrzymać. Zafarbuje sie tuz przed wyjazdem. A jedziemy 18 grudnia.

cascada- podoba mi sie, bo jest cieniowana, wiec i fale beda dobrze się układac
Stary 2010-11-05, 14:54   #4278
caskada
Zakorzenienie

mysia
piekna grzywka tez tam jest
Stary 2010-11-05, 14:55   #4279
blond bunny
Zakorzenienie

O fuc*!
Dziewczyny na razie masakra dołączyłam do grona smerfetek
Może jak wyschnie będzie lepiej...
Tam gdzie maznęłam pasma rozjaśniane są niebieskie atramentowe
Idę coś z tym zrobić...wrr...
Stary 2010-11-05, 15:07   #4280
miss90
Zadomowienie

Dot.: jaka farba?

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkanajgorsza Pokaż wiadomość
Naturalny kolor włosów mam zbliżony do Twojego. Farbuję sama. Niestety przy tak ciemnych włosach żadna farba nie jest w stanie rozjaśnić włosów za 1 podejściem. Najpierw używam rozjaśniacza Joanny, a po 3 dniach kładę farbę rozjaśniającą w zimnym odcieniu blondu (używam różnych), dzięki czemu włosy rozjaśniają się jeszcze bardziej i od razu z żółtego przechodzą w platynowy.
dzięki za odpowiedź

może jeszcze jakieś pomysły? jak chodziłam do fryzjera to fajnie mi się rozjaśniały i zostawał minimalny odcień żółtego (a mi akurat bardzo nie pasuje jakikolwiek żółty odcień ) którego niwelowałam szamponem i odżywką fioletową.
miss90 jest offline  
Stary 2010-11-05, 15:14   #4281
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
O fuc*!
haha ale mnie rozśmieszyłaśni e to żebym sie śmiała z Ciebie tylko okazało się, że wróżka Weronika nie miała racji więc moja excelka lepiej niech dalej sobie czeka na swój moment

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-11-05 o 15:17
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-05, 15:18   #4282
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mysia bardzo ladna ta fryzurka
kotka jesli chcesz miec wiecej wlosow to wszystkie zabiegi wykonuj glowa w dol suszenie czesanie nakladanie kosmetykow dobry przyklad ci podala infatuated z ta fryzura na czubku wlasnie sama teraz w niej siedze ( anwena dzieki tobie ta fryzurka goraco pozdrawiam jak podczytujesz ten watek )

no a moje farbowanko juz w tym tyg tyle ze u fryzjerki

bunny trzymam kciuki za wymarzony kolorek
spróbuje tym sposobem ale dopiero chyba w następnym tygodniu zrobie bo teraz nosze doczepiane włoski
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-05, 15:34   #4283
paulcia666
Rozeznanie

dziewczyny a uzywa któraś z Was keratyny hydrolizowanej? juz dłuższy czas sie nad nią zastanawiam, i nie wiem czy warto... warto zawracać sobie tym głowe?

bardzo spodobała mi się ta fryzurka ze stronki, którą podała infatuated (dodałam ją w załączniku) i chyba następnym razem wypróbuje tę metodę z wysokim koczkiem na czubku głowy
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-05, 15:40   #4284
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
O fuc*!
smerfetko i co szorujesz przeciwłupieżowym??? hehe
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-05, 15:57   #4285
blond bunny
Zakorzenienie

Zadziwię was...
jestem zafascynowana nowym kolorkiem! Wróżka Wiktoria miała rację! Jeśli nie wypłucze się do rudego na odroście to zostaję mu wierna do końca świata. mógłby być tylko ton jaśniejszy ale myślę że w miarę mycia zjaśnieje- bo innym dziewczynom wychodziło jaśniej.
Świetnie ugasił to co było rude i dał radę z nowym odrostem bez problemu. Dodatkowo mimo wody 12% wcale nie piekło
Kolor jest taki stalowy blond.
Zdjęcia są trochę lipne bo już się ściemnia jutro może dam nowe a jak nie to w poniedziałek dopiero bo mam zjazd...
Nie patrzcie że jestem potargana- suszarka
Wiadomo jak włoski są rozczesane to kolor inaczej wygląda ale muszę tż obiad robić i już czasu na razie nie mam... ciekawe czy coś zauważy?
Na focie widać też kilka niebieskawych pasm ale to wygląda jakbym przesadziła z płukanka więc spoko.
A myłam kilka razy shaumą do koloru bo przeciwłupieżowego nie mam, ale zeszło

Z lampą
Załącznik 3512902

Swiatło naturalne-zmrok-tu widać odkąd są błękitne
Załącznik 3512903

Światło łazienkowe
Załącznik 3512904

I co może być?

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-11-05 o 15:59
blond bunny jest offline  
Stary 2010-11-05, 16:04   #4286
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
Zadziwię was...
jestem zafascynowana nowym kolorkiem! Wróżka Wiktoria miała rację! Jeśli nie wypłucze się do rudego na odroście to zostaję mu wierna do końca świata. mógłby być tylko ton jaśniejszy ale myślę że w miarę mycia zjaśnieje- bo innym dziewczynom wychodziło jaśniej.
Świetnie ugasił to co było rude i dał radę z nowym odrostem bez problemu. Dodatkowo mimo wody 12% wcale nie piekło
Zdjęcia są trochę lipne bo już się ściemnia jutro może dam nowe a jak nie to w poniedziałek dopiero bo mam zjazd...
Wiadomo jak włoski są rozczesane to kolor inaczej wygląda ale muszę tż obiad robić i już czasu na razie nie mam... ciekawe czy coś zauważy?
Na focie widać też kilka niebieskawych pasm ale to wygląda jakbym przesadziła z płukanka więc spoko.

Z lampą
Załącznik 3512902

Swiatło naturalne-zmrok-tu widać odkąd są błękitne
Załącznik 3512903

Światło łazienkowe
Załącznik 3512904

I co może być?
bunny no no na tym pierwszym zdjęciu odrost wygląda u mnie tak troche rudawo, ale to drugie to już naprawde super nawet odrost nie odróznia sie od reszty i myśle za to największy plus, mi tam sie podoba... ale kusisz

dziewczyny doradzcie mi, bo już sama nie wiem... iśc do fryzjera żeby zszedł mi z tych rudawych pasemek i na całośc nałożył coś jasnego, czy kupic rozjaśniacz, zrobić nim pasemka i na to tą excellence 10,21? wyjdzie ładnie? bo ja już mam dosyć...
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-05, 16:12   #4287
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Zadziwię was...
lampą
I co może być?
słabo widać trochę, jutro wstaw w świetle dziennym fotkę
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-05, 16:17   #4288
blond bunny
Zakorzenienie

paulcia szczerze? to fryzjer tyle weźmie od ciebie za te usługi że ci w pięty pójdzie i to też nie wiadomo czy efekt będzie dobry.
Jak dla mnie, to weź zaufaną koleżankę, siostrę czy mamę i niech ci powybiera te pasemka rude i położy rozjaśniacz. Tylko weź kogoś dokładnego i cierpliwego a nie że zaraz będzie gadać a po co a dlaczego...
pasma oczywiście zawijaj w folię ale nie musi być super dokładnie.
A potem jak zmyjesz to kładź bez obaw tego loreala i będzie ok.
On jest 10.21 czyli jak moja c12 ma barwnik niebieski i fiolet to rudego na 100000% nie będzie.
Ja bym tak zrobiła.
Daj foty piesiurków
Stary 2010-11-05, 16:39   #4289
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
paulcia szczerze? to fryzjer tyle weźmie od ciebie za te usługi że ci w pięty pójdzie i to też nie wiadomo czy efekt będzie dobry.
Jak dla mnie, to weź zaufaną koleżankę, siostrę czy mamę i niech ci powybiera te pasemka rude i położy rozjaśniacz. Tylko weź kogoś dokładnego i cierpliwego a nie że zaraz będzie gadać a po co a dlaczego...
pasma oczywiście zawijaj w folię ale nie musi być super dokładnie.
A potem jak zmyjesz to kładź bez obaw tego loreala i będzie ok.
On jest 10.21 czyli jak moja c12 ma barwnik niebieski i fiolet to rudego na 100000% nie będzie.
Ja bym tak zrobiła.
Daj foty piesiurków
czyli jak juz sie zdecyduje to po pasemkach w ten sam dzien nakladac ta farbe, czy odczekać aż sie przetłuszczą, albo troche dłużej żeby odpoczeły?
pomogła by mi w tym siostra w końcu ja też jej farbuje, więc nie ma wyjścia a nie wyjdzie mi na tym żadna niespodzianka? w sensie, że nie dołącze do smerfetek bo chyba TŻ by mnie rozwalił za to moje kombinowanie no i chyba musiałabym podmienić wode w tej l'orealowej farbce, bo snow pisała, że excellence ma 6% to przy ewentualnych odrostach mogłoby wyjśc mi rudo, tak? sama już nie wiem... bo kasa to już tutaj nie gra roli... po prostu chce żeby w końcu mi wyszło zawsze jak chce zaoszczędzić to sie okazuje, że musze wydać 2 razy więcej
a fotki psiaków wrzuce tak ok 18 kochane do 17 jestem w pracy
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-05, 16:51   #4290
EwCiA000
Zadomowienie

Hej Dziewczynki

u mnie sie osttanio sporo dzieje pisałam próbną maturę z matematyki w środę a wczoraj minęły dwa lata odkąd jestem z moim TŻ-tkiem także dzisiaj świętujemy
a co do włosów, to wiecie co ostatnio mnie wzięło na warkoczyki

Bunny no to pozazdrościc wiedzy TŻ-ta na temat włosów

Snow, Agatau co Wy tu mówicie o pożądaniu i mnie obgadujecie hmm??? chwilę mnie nie ma i już ploteczki

Lady trzymamy trzymamy

Nikola no męczą męczą, ale dzięki tym próbnym wiemy co i jak i czego się spodziewac zdaje podstawowy Polski, matematykę i angielski a dodatkowy WOS a Ty??

mysia Tobie to te włosy rosna jak szalone

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości