Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-05, 17:29   #4291
Kotka17
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

EwCiA000
a ty pijesz pokrzywę?
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-05, 17:55   #4292
wasienka
Zadomowienie

cześć dziewczynki dawno tu nie pisałam ale przeglądam ten wątek regularnie ;P
Niby tak niedawno farbowałam włosy a już mam takie dużo odrosty wrr..
Muszę tu troche z wami posiedzieć bo czuje się samotnie w tej Anglii i nie mam z kim sobie tak swobodnie porozmawiać...

PS. zmieniłam avatar

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-11-05 o 17:59
wasienka jest offline  
Stary 2010-11-05, 19:29   #4293
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

już jestem dziewczynki miałam być wcześniej, ale TŻ mi głowe zawracał już wrzucam Wam fotki mojej ukochanej psinki
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-05, 19:36   #4294
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka wklej nam zdjęcia swoich wlosów w innym swietle
Jak tam kolorek?
Nie mam jak bo cały dzień mnie w domu nie było a już ciemno.. jutro to samo, a planuje głowę umyć.
Jak kolorek? nie wiem - w domu wydawał mi się ok ale jak przejrzałam się dzisiaj w lusterku w samochodzie to taki jakiś dziwny był nawet nie umiem określić.. W każdym razie nie podobał mi się..
Już mnie denerwuja te włosy, albo sie obetnę na łyso albo ufarbuję na czarno i tyle z tego będzie
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-05, 20:04   #4295
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki

u mnie sie osttanio sporo dzieje pisałam próbną maturę z matematyki w środę a wczoraj minęły dwa lata odkąd jestem z moim TŻ-tkiem także dzisiaj świętujemy
a co do włosów, to wiecie co ostatnio mnie wzięło na warkoczyki

Bunny no to pozazdrościc wiedzy TŻ-ta na temat włosów

Snow, Agatau co Wy tu mówicie o pożądaniu i mnie obgadujecie hmm??? chwilę mnie nie ma i już ploteczki

Lady trzymamy trzymamy

Nikola no męczą męczą, ale dzięki tym próbnym wiemy co i jak i czego się spodziewac zdaje podstawowy Polski, matematykę i angielski a dodatkowy WOS a Ty??

mysia Tobie to te włosy rosna jak szalone
Ewcia I jak ci poszło? Ja to generalnie z matmy nie jestem dobra, a Ty? zobaczymy jak będą wyniki oby to 31 % było bedę happy
Oprócz podstawowych zdaje polski rozszerzony i angielski mimo że jestem na bio-chem

Kobietki wy to jak szalone piszecie raptem kilka godzin mnie nie ma a tu tyle komenatrzy. Podziwiam was ,że się tak same nie boicie farbować włosy. Ja mam niestety przykre doświadczenia, jak farbowałam na brąz wychodziły czarne spierały się na rudo, a jak zafarbowałam na średni blond wyszły jasno-rudo-brązowe;/
Była to farba 7 blond z Garniera, od tego czasu omijam farby garniera szerokim łukiem. Płakałam pół nocy po tym farbowaniu ,że byłam taka głupia..
Nikola17 jest offline  
Stary 2010-11-05, 20:22   #4296
blond bunny
Zakorzenienie

paulcia jaka ona jest śliczna i te malutkie kluseczki obok przesłodkie Dobra z niej mama widać jak się w aparat spojrzała
możesz nałożyć rozjaśniaczem te pasemka a zaraz po wysuszeniu włosów farbę albo jeśli ci bardzo rudo nie wyjdzie to pochodzić kilka dni do przetłuszczenia i dopiero nakładać farbę. Zobaczysz jak wyjdzie.
No ale na odrost to fakt że woda 9%by ci się przydała i wypadałoby ją podmienić żeby już na pewno wszystko dobrze wyszło.
Będzie ładnie nie ma co się bać.
Nawet jeśli kilka pasm by na niebiesko po rozjaśniaczu złapało to się wymyje szamponem. to oczywiście w najgorszym wypadku.

kotka niedobra ty... ty sie z mojej niedoli naśmiewałaś?!
Ale ja zawsze na 4 łapy spadam i jest bosko!

A tż najlepszy nic nie zauważył
Pytam go czy cos zauważył a on do mnie- pozmywałaś?
A potem- włosy umyłaś?
W końcu mu powiedziałam co zrobiłam a on- wariatka
Także reakcja była spoko bo kupa nie wyszła, jak wyszło by źle to by na mnie nawrzeszczał pewnie że się spaskudziłam.
Widzicie nie ma tego złego...
Stary 2010-11-05, 20:24   #4297
HopeMAGDA
Rozeznanie

witam ale napisałyście no nie żle miałam lekturke do przeczytania,zastanawiam sie nad kolejną farbka i wpadłam na pomysł czy nie wypróbowac w końcu tej farbki poniżej zdjęcie, kolezanka robia ta farbka i ma świetny kolorek a swoje naturalne ma dosc ciemne sama farba rozjasnia dosc mocno i jakie te włoski błyszczace piekne.chyba sie skusze oczywiście jak ja gdzies znajde bo w rossmanie nigdy na nią nie trafiłam jeszcze.

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-11-05, 20:25   #4298
EwCiA000
Zadomowienie

Kotka kupiłam, ale nie piję, jak żeście powiedziały o tym pogorszeniu się cery

wasienka no witamy witamy i widzimy, że inny avatar ciekawy

paulcia jakie słodziaki:lov e: zamawiam jednego!!!!

Nikola no ja liczę na 50% ja z Matmy jestem ani dobra ani zła taka po środku, ale nie ukrywam, że algebra idzie mi o wiele lepiej a Ty nie przesadzaj, może nie będzie tak źlea co później po maturze planujesz??

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-11-05, 21:05   #4299
Mariola23
Raczkowanie

GG do Mariola23

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
paulcia szczerze? to fryzjer tyle weźmie od ciebie za te usługi że ci w pięty pójdzie i to też nie wiadomo czy efekt będzie dobry.
Jak dla mnie, to weź zaufaną koleżankę, siostrę czy mamę i niech ci powybiera te pasemka rude i położy rozjaśniacz. Tylko weź kogoś dokładnego i cierpliwego a nie że zaraz będzie gadać a po co a dlaczego...
pasma oczywiście zawijaj w folię ale nie musi być super dokładnie.
A potem jak zmyjesz to kładź bez obaw tego loreala i będzie ok.
On jest 10.21 czyli jak moja c12 ma barwnik niebieski i fiolet to rudego na 100000% nie będzie.
Ja bym tak zrobiła.
Daj foty piesiurków
Jam mam właśnie ten sam problem co Paulcia. Doszłam do wniosku, że zrobię tak jak proponujesz Bunny i jedna z wizażanek też mi tak poradziła, snow. Tylko teraz pytanie czy mogę użyć do rozjaśnienia tych ciemniejszych pasemek Palette Color XXL OOA?? Boję się użyć tej farby na całość ze względu na te już jasne pasemka (zdjęcia wklejałam parę stron wcześniej). Dopiero po tym wszystkim położyłabym na całość Stockholm, on też ma oznacznik 10.21. Co o tym sądzisz Bunny?? Jeszcze jedna rzecz która mnie ciekawi to, to jak się ma kolor brwi do odcienia włosów.? Bo ja to jakiś kameleon jestem.... oczy mam bardzo ciemny brąz, obramówka oczu też ciemna, naturalny kolor włosów to ciemny blond (tak mi się wydaje), latem bardzo szybko się rozjaśniały od słońca na złoty blond a brwi są też ciemny blond popielaty ufff... Teraz dochodzę do sedna czy jeśli brwi są popielate to odcień włosów też powinien być popielaty czy w przeciwnym kierunku ciepły?? To mi nie daje spokoju..... Dodam jeszcze, że cerę mam ciemnawą, nie fest ale też nie bladolica.
Mariola23 jest offline  
Stary 2010-11-05, 21:40   #4300
snowhitee
Zakorzenienie

Blondyneczki ale zasuwacie Pojechalam z TZ na zakupy, wracam i tyle do czytania

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziekuje slicznie wyszło ja obecnie mam taki kolorek co swiatło to sie zmienia po lorealu odrost lekko rudawy chce troszke ochłodzic całosc i lodowy blond hmmm myslisz ze ruszy odcień

9 powinna cos zadziałac na odrost i reszte bo 6 , a jak włoski przesusza,niszczy?

ojjj zachęcasz
Ale ja robilam excellence 10.21 I te fotki to po tym Excell 10.13 dopiero mam zamiar robic w przyszly weekend

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkanajgorsza Pokaż wiadomość
Witam trochę się wetnę w dyskusję- pozdrawiam z tego miejsca wszystkie blondyny! Włosy rozjaśniam sama od... ponad 9 lat. Fryzury tylko zmieniam- statnio ścięłam moje włosy do wysokości podbródka (były prawie do łopatek) i świetnie czuję się po tej zmianie. Myślałam też o zmianie koloru, ale jednak nie... blond górą!
Witaj

Cytat:
Powiecie że jestem szalona...
Ale właśnie siedzę z c12 na głowie
jakoś sama nałożyłam ale coś czuję że z tyłu odrostu nie pokryłam ale kij z nim, i tak ma dopiero 3mm.
I dobrze że sama spróbowałam jak tż w pracy bo nie dałby się nabrać że to ta sama farba ona w tubce jest granatowa jak jakiś mixton, bardziej granatowa nawet niż rozjaśniacze
Patrzę na siebie i już się boje co mnie podkusiło... jutro mam do szkoły- najwyżej nie pójdę. Albo będę myć włosy ze 100x...
Boję sie o te wcześniej rozjaśniane oczywiście.
Jeszcze 30 minut i zmywam... i się okaże co ja wymodziłam.
Trzymajcie kciuki!
CRAZY

Cytat:
Zadziwię was...
jestem zafascynowana nowym kolorkiem! Wróżka Wiktoria miała rację! Jeśli nie wypłucze się do rudego na odroście to zostaję mu wierna do końca świata. mógłby być tylko ton jaśniejszy ale myślę że w miarę mycia zjaśnieje- bo innym dziewczynom wychodziło jaśniej.
Świetnie ugasił to co było rude i dał radę z nowym odrostem bez problemu. Dodatkowo mimo wody 12% wcale nie piekło
Kolor jest taki stalowy blond.
Zdjęcia są trochę lipne bo już się ściemnia jutro może dam nowe a jak nie to w poniedziałek dopiero bo mam zjazd...
Nie patrzcie że jestem potargana- suszarka
Wiadomo jak włoski są rozczesane to kolor inaczej wygląda ale muszę tż obiad robić i już czasu na razie nie mam... ciekawe czy coś zauważy?
Na focie widać też kilka niebieskawych pasm ale to wygląda jakbym przesadziła z płukanka więc spoko.
A myłam kilka razy shaumą do koloru bo przeciwłupieżowego nie mam, ale zeszło

Z lampą
Załącznik 3512902

Swiatło naturalne-zmrok-tu widać odkąd są błękitne
Załącznik 3512903

Światło łazienkowe
Załącznik 3512904

I co może być?
U mnie odrost wyglada super Widac ze na chlodnor ozjasnilo chyba co? Tylko mocniej widze te niebieskie pasemka Ale to sie zaraz zmyje Jak bedziesz mogla to wstaw jutro foto w swietle dziennym. Jak narazie mi sie bardzo podoba
Cytat:

Snow, Agatau co Wy tu mówicie o pożądaniu i mnie obgadujecie hmm??? chwilę mnie nie ma i już ploteczki
hehe to Agatka zaczela Ale nie boj nic, zostalas nazwana obiektem pozadania takze dobrze jest

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki dawno tu nie pisałam ale przeglądam ten wątek regularnie ;P
Niby tak niedawno farbowałam włosy a już mam takie dużo odrosty wrr..
Muszę tu troche z wami posiedzieć bo czuje się samotnie w tej Anglii i nie mam z kim sobie tak swobodnie porozmawiać...

PS. zmieniłam avatar
Witaj Ale to ciesz sie ze juz odrost mega, to znaczy ze wloski rosna i rosna

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
już jestem dziewczynki miałam być wcześniej, ale TŻ mi głowe zawracał już wrzucam Wam fotki mojej ukochanej psinki
O jaaa piekna I jakie kluski wymieklam

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie mam jak bo cały dzień mnie w domu nie było a już ciemno.. jutro to samo, a planuje głowę umyć.
Jak kolorek? nie wiem - w domu wydawał mi się ok ale jak przejrzałam się dzisiaj w lusterku w samochodzie to taki jakiś dziwny był nawet nie umiem określić.. W każdym razie nie podobał mi się..
Już mnie denerwuja te włosy, albo sie obetnę na łyso albo ufarbuję na czarno i tyle z tego będzie
ojj ktos tu ma juz dosyc nie lam sie, przyciemnij najwyzej wloski jakas farba z poziomu 9 i moze bedzie dobrze?

Cytat:
A tż najlepszy nic nie zauważył
Pytam go czy cos zauważył a on do mnie- pozmywałaś?
A potem- włosy umyłaś?
W końcu mu powiedziałam co zrobiłam a on- wariatka
Także reakcja była spoko bo kupa nie wyszła, jak wyszło by źle to by na mnie nawrzeszczał pewnie że się spaskudziłam.
Widzicie nie ma tego złego...
hahahha nie no padlam umylas wlosy? uwielbiam tych naszych TZ-ow

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-05, 22:44   #4301
Agatau88
Zakorzenienie

blond bunny u mnie na komputerze fajnie wygladaja te Twoje włoski

Yatamanka masz dosyc wlsoow-czesto tak miewałam i farbowalam sie na ciemno. Ale nie załamuj się, kup farbe z poziomu 8,9 i gwarantuje Ci ze kolor sie wyrówna i bedzie ładny

paulcia ale śliczne pieski cudowne
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-05, 23:31   #4302
rabbitka
Rozeznanie

Dziewczyny skusiłam się i pofarbowałam tą excell 10.13 w sumie jest ok, włosy miękkie, nie zniszczone, ale jednak nie do końca zadowolona jestem, zresztą wyrobić się samemu w 10 min z nakładaniem to trochę hardcore więc szukam dalej farby dla siebie.. zdjęcia Wam wkleję jutro bo dzisiaj nie zdarzyłam w świetle dziennym zrobić, a w sztucznym kolor zupełnie przekłamany..
Paulciaśliczne te Twoje psinki, to teraz będziesz miała na pewno dużo radości i zabawy z nimi
Bunnykolor naprawdę fajny, i faktycznie odrost ładnie wyrównany, a co do niebieskich pasemek to gdy mi wyszły po farbowaniu to TŻtowi się podobały
Yattamankateż tak myślę sobie czasem, żeby dać sobie z tym blondem spokój i wrócić do ciemnych, ale potem sobie myślę ile włosy przeszły, żeby ten blond był i dalej próbuje :P
Mysia Twój porost naprawdę jest czego zazdrościć~! gratulację!

18.6.14

rabbitka jest offline  
Stary 2010-11-05, 23:47   #4303
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka masz dosyc wlsoow-czesto tak miewałam i farbowalam sie na ciemno. Ale nie załamuj się, kup farbe z poziomu 8,9 i gwarantuje Ci ze kolor sie wyrówna i bedzie ładny
No właśnie się zastanawiam czym, bo nawet jak wybiorę sobie jakiś kolor z poziomu 9 to to i tak nadal jest farba rozjaśniająca - więc nakładając ja na moje i tak już jasne włosy nie uzyskam koloru takiego jak na pudle - nie wspominając o szkodach (woda 9%). Z kolei jak zmniejszę wodę by mniejsze szkody włosom wyrządzić, to jaką mam gwarancję, że wyjdzie mi taki kolor jak na pudełku? Majiblond na palecie był taki piękny a mnie wyszło niebiesko fioletowo.. boje się farbować czymkolwiek teraz
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-05, 23:54   #4304
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
No właśnie się zastanawiam czym, bo nawet jak wybiorę sobie jakiś kolor z poziomu 9 to to i tak nadal jest farba rozjaśniająca - więc nakładając ja na moje i tak już jasne włosy nie uzyskam koloru takiego jak na pudle - nie wspominając o szkodach (woda 9%). Z kolei jak zmniejszę wodę by mniejsze szkody włosom wyrządzić, to jaką mam gwarancję, że wyjdzie mi taki kolor jak na pudełku? Majiblond na palecie był taki piękny a mnie wyszło niebiesko fioletowo.. boje się farbować czymkolwiek teraz
a ja dziś zafarbowałam tym 901S z woda 9. Wyszly dosc jasno, jednak zaraz po umyciu z sztucznym swietle wygladaja na zolte prawdziwy kolor zobacze jutro

buahhot jest offline  
Stary 2010-11-06, 00:05   #4305
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a ja dziś zafarbowałam tym 901S z woda 9. Wyszly dosc jasno, jednak zaraz po umyciu z sztucznym swietle wygladaja na zolte prawdziwy kolor zobacze jutro
Zaraz po umyciu znaczy na mokro? Suche będa jaśniejsze no i pamiętaj, że sztuczne światło też powoduje, że włosy wydają się żółciejsze bądź ciemniejsze niż są w rzeczywistości
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-06, 00:13   #4306
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Zaraz po umyciu znaczy na mokro? Suche będa jaśniejsze no i pamiętaj, że sztuczne światło też powoduje, że włosy wydają się żółciejsze bądź ciemniejsze niż są w rzeczywistości
Tak tak, wiem. Na mokro są żółte, już mam suche i są żółtawe, napewno nie ma niebieskich refleksów a szkoda. Jutro zrobie zdjecie i wrzuce

buahhot jest offline  
Stary 2010-11-06, 00:17   #4307
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Tak tak, wiem. Na mokro są żółte, już mam suche i są żółtawe, napewno nie ma niebieskich refleksów a szkoda. Jutro zrobie zdjecie i wrzuce

A tam szkoda, jakbyś miała takie niebieskie "refleksy" jak ja miałam to byś padła na zawał
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-06, 07:00   #4308
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Przedstawie Ci to w zdj Kladlam 10.21 excellence na takie jak na zdj 1 i uzyskalam takie jak na zdj nr 2 Odrost (sredni blond) rozjasnilo w miare dobrze, jednak troche sie odcinal..Lepiej mi rozjasnia stockholm A te excell'ki maja wode 9%, natomiast excellence 6 lub 9% nie jestem pewna. Mysle, ze po zadnej z nich nie wyjdzie efekt golabka

Bunny no to sie usmialam z tym trawnikiem Twojej suni Czasem cos sobie ubzduraja i musi tak byc Kurde to Twoj TZ obeznany Fajnie Chcialabym zeby tak moj potrafil mi cos doradzic
hehe faktycznie 10.21
ale doczytałam.... ja juz kupiłam excell 10.13 i pewnie jutro albo jeszcze dzis popracy połoze mam nadzieje ze maja wode 9
Stary 2010-11-06, 08:20   #4309
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
hehe to Agatka zaczela Ale nie boj nic, zostalas nazwana obiektem pozadania takze dobrze jest
a no to nie mam nic przeciwko

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-11-06, 09:17   #4310
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
ale śliczna

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:

Nikola no ja liczę na 50% ja z Matmy jestem ani dobra ani zła taka po środku, ale nie ukrywam, że algebra idzie mi o wiele lepiej a Ty nie przesadzaj, może nie będzie tak źlea co później po maturze planujesz??
hmn.. to zależy jak mi maturka pójdzie ale chciałabym na filologie angielską, a potem iść na charakteryzację a TY?
Nikola17 jest offline  
Stary 2010-11-06, 11:01   #4311
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mysia
piekna grzywka tez tam jest
oj boska, boska, zgadzam sie! czekam az z moja bede mogła coś takiego zrobic

Cytat:
O fuc*!
Dziewczyny na razie masakra dołączyłam do grona smerfetek
Może jak wyschnie będzie lepiej...
Tam gdzie maznęłam pasma rozjaśniane są niebieskie atramentowe
Idę coś z tym zrobić...wrr...
hihi.. a ja najpierw nie zaskoczyłam o co chodzi z tą smerfetką ale na zdjęciach dobrze wygląda i jak błyszczy!!

Cytat:
dziewczyny a uzywa któraś z Was keratyny hydrolizowanej? juz dłuższy czas sie nad nią zastanawiam, i nie wiem czy warto... warto zawracać sobie tym głowe?

bardzo spodobała mi się ta fryzurka ze stronki, którą podała infatuated (dodałam ją w załączniku) i chyba następnym razem wypróbuje tę metodę z wysokim koczkiem na czubku głowy
keratyna podobno działa cuda, ale uwaga- poniewaz to są proteiny- usztywnia włosy- reperuje, ale usztywnia, trzeba odpowiednio ją zbilansowac z emolientami, żeby włoski nie były kruche, tylko elastyczne, wiec do maski nawilżającej najlepiej ją dodawac.
Cytat:
Hej Dziewczynki

u mnie sie osttanio sporo dzieje pisałam próbną maturę z matematyki w środę a wczoraj minęły dwa lata odkąd jestem z moim TŻ-tkiem także dzisiaj świętujemy
a co do włosów, to wiecie co ostatnio mnie wzięło na warkoczyki

Bunny no to pozazdrościc wiedzy TŻ-ta na temat włosów

Lady trzymamy trzymamy

Nikola no męczą męczą, ale dzięki tym próbnym wiemy co i jak i czego się spodziewac zdaje podstawowy Polski, matematykę i angielski a dodatkowy WOS a Ty??

mysia Tobie to te włosy rosna jak szalone
a rosną zaczynam się przyzwyczajać i chcę szybciej
Cytat:
umarłam.. ale cudowności!!! małe ciepłe wałeczki do przytulania miziu miziu..

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Dziewczyny skusiłam się i pofarbowałam tą excell 10.13 w sumie jest ok, włosy miękkie, nie zniszczone, ale jednak nie do końca zadowolona jestem, zresztą wyrobić się samemu w 10 min z nakładaniem to trochę hardcore więc szukam dalej farby dla siebie.. zdjęcia Wam wkleję jutro bo dzisiaj nie zdarzyłam w świetle dziennym zrobić, a w sztucznym kolor zupełnie przekłamany..
Paulciaśliczne te Twoje psinki, to teraz będziesz miała na pewno dużo radości i zabawy z nimi
Bunnykolor naprawdę fajny, i faktycznie odrost ładnie wyrównany, a co do niebieskich pasemek to gdy mi wyszły po farbowaniu to TŻtowi się podobały
Yattamankateż tak myślę sobie czasem, żeby dać sobie z tym blondem spokój i wrócić do ciemnych, ale potem sobie myślę ile włosy przeszły, żeby ten blond był i dalej próbuje :P
dzięki oszalały.
Stary 2010-11-06, 11:42   #4312
demonica
Raczkowanie

Jedyną farbą nieprofesjonalną, której to tej pory użyłam i która rozjaśniła moje włosy był Garnier Color Naturals 111 - Superjasny Popielaty Blond.
Jak się zobaczyłam w lustrze po zafarbowaniu... moje SIWE (dosłownie) włosy to prawie się rozpłakałam, ale po 2-3 myciach ta siwizna zeszła... i blond nie był, ani za żółty, ani popielaty... Jedyny minus, że ta farba bardziej wysuszyła mi włosy niż Syoss czy Loreal.
ps. Nie polecam natomiast BLONDÓW Z SYOSS'A - miodowy blond ma się nijak do kolorku na opakowaniu, jasny blond także wychodzi bardzo ciemno.

Poniżej załączam fotki - efekt farbowania Garnierem 111... po kilku myciach Następnym razem planuję zafarbować na beżowy blond garniera...
demonica jest offline  
Stary 2010-11-06, 11:51   #4313
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
jakie cudnie zakochałam sie
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-06, 11:57   #4314
wasienka
Zadomowienie

Talking Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Witaj Ale to ciesz sie ze juz odrost mega, to znaczy ze wloski rosna i rosna
no ciesze się jestem mega ciekawa ile cm już mają niestety nie mam żadnej miarki żeby je zmierzyć
wasienka jest offline  
Stary 2010-11-06, 12:52   #4315
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

jezu
jak mnie glowa boli wrocilam z imprezy rano i spalam jakies 2 h

Musze odrosty zrobic ,ale nie mam sily....
zaraz musze wyjsc i chyba zasne w drodze
zrobie sobie 3 kawe.

btw. Co bardziej zniszczy
proszek+woda 6%

czy pallette 100 oraz syoss?

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-11-06, 13:02   #4316
buahhot
Marcelover ♥♥♥

ok, obiecalam i wrzucam
wlosy na zdjeciach wygladaja bardziej zolto niz normalnie,
generalnie nie ma tragedii
Yatta niektore pasemka wyszly mi taki niebieskawe ale odrosty są w tonacji ciepłej

buahhot jest offline  
Stary 2010-11-06, 13:38   #4317
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez demonica Pokaż wiadomość
Jedyną farbą nieprofesjonalną, której to tej pory użyłam i która rozjaśniła moje włosy był Garnier Color Naturals 111 - Superjasny Popielaty Blond.
Jak się zobaczyłam w lustrze po zafarbowaniu... moje SIWE (dosłownie) włosy to prawie się rozpłakałam, ale po 2-3 myciach ta siwizna zeszła... i blond nie był, ani za żółty, ani popielaty... Jedyny minus, że ta farba bardziej wysuszyła mi włosy niż Syoss czy Loreal.
ps. Nie polecam natomiast BLONDÓW Z SYOSS'A - miodowy blond ma się nijak do kolorku na opakowaniu, jasny blond także wychodzi bardzo ciemno.

Poniżej załączam fotki - efekt farbowania Garnierem 111... po kilku myciach Następnym razem planuję zafarbować na beżowy blond garniera...
a jakiego efektu się spodziewałaś po farbie mega popielatej?
fryz5 jest offline  
Stary 2010-11-06, 14:22   #4318
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

dzięki dziewczyny przyszłam sie narazie tylko przywitać, bo ide robic z TŻtem jakiś obiadek co do mojej Moluni, kurcze ona nie chce siedzieć sama w pokoju i jak tylko ją zostawie to przybiega po mnie na dół i piszczy do póki z nią nie pójde... a jak już jestesmy w pokoju to kładzie sie spokojnie do maluchów... a te maleństwa są cudowne a że nie miałam nigdy szczeniaczków to jeszcze większa frajda do później
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-06, 14:43   #4319
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
To moze zrobilabys tak jak ja garnierami? Mi nie wyszlo niebiesko ani nic, tylko popielato ale bez tragedii i zmylo sie po 2myciach (tzn ten taki "film" popielaty). Mieszalam wtedy nautrissy 89 i 91 przy czym cala tubke 89 i 1/3 91. Jak chcesz moge Ci podac propoprcje ktore wtedy wyliczyla mi Bunny (bo mi liczyla inaczej niz Agatce). Wyszlo jak chcialam bo stonowalo mi dlugosci i pasemka, tylko niestety okazalo sie ze zle sie czuje w ciemniejszym kolorku Ale przy takiej kombinacji, gdzie popielu bylo tak malutko na pewno wyjdzie Ci fajnie i nie bedziesz smerfetka jak ostatnio

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
hehe faktycznie 10.21
ale doczytałam.... ja juz kupiłam excell 10.13 i pewnie jutro albo jeszcze dzis popracy połoze mam nadzieje ze maja wode 9
To czekam na relacje bo tez zamierzam nia farbowac za tydzien excell'ka ma 9%

Cytat:
a no to nie mam nic przeciwko
heh no widzisz

Cytat:
ok, obiecalam i wrzucam
wlosy na zdjeciach wygladaja bardziej zolto niz normalnie,
generalnie nie ma tragedii
Yatta niektore pasemka wyszly mi taki niebieskawe ale odrosty są w tonacji ciepłej
Bardzo ladnie wyszlo Naprawde A wloski jakie blyszczace i dlugie Odrosty rzeczywiscie troszenke cieplejsze ale po paru myciach juz nie bedziesz widziala takiej roznicy. No i jak rozjasnilo Ci calosc, a chyba tego chcialas co? Bardziej zadowolona jestes niz po stockholmie?

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Czekamy na foto

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-11-06 o 14:44
snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-06, 14:59   #4320
Agatau88
Zakorzenienie

buahot no właśnie, wolisz Majiblond czy Stockholm?

snowhitee ja juz radziłam Yatamance te Nutrissy, ale Ona chyba nie brała ich pod uwage.
Ja bym na Jej miejscu nimi zrobiła, fakt że kolor sie zmywa, ale przynajmniej wiadomo co wychodzi.

rabitka czekamy na zdjęcia po Excell 10
Ja tak jak pisałam nie wyrabiam sie w te 10 min również

ifrit Ty tez daj zdjęcia po Excell 10. Wszystkie bedziemy nia farbowac
Agatau88 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości