Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-06, 15:11   #4321
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
To moze zrobilabys tak jak ja garnierami? Mi nie wyszlo niebiesko ani nic, tylko popielato ale bez tragedii i zmylo sie po 2myciach (tzn ten taki "film" popielaty). Mieszalam wtedy nautrissy 89 i 91 przy czym cala tubke 89 i 1/3 91. Jak chcesz moge Ci podac propoprcje ktore wtedy wyliczyla mi Bunny (bo mi liczyla inaczej niz Agatce). Wyszlo jak chcialam bo stonowalo mi dlugosci i pasemka, tylko niestety okazalo sie ze zle sie czuje w ciemniejszym kolorku Ale przy takiej kombinacji, gdzie popielu bylo tak malutko na pewno wyjdzie Ci fajnie i nie bedziesz smerfetka jak ostatnio

To czekam na relacje bo tez zamierzam nia farbowac za tydzien excell'ka ma 9%

heh no widzisz

Bardzo ladnie wyszlo Naprawde A wloski jakie blyszczace i dlugie Odrosty rzeczywiscie troszenke cieplejsze ale po paru myciach juz nie bedziesz widziala takiej roznicy. No i jak rozjasnilo Ci calosc, a chyba tego chcialas co? Bardziej zadowolona jestes niz po stockholmie?

Czekamy na foto
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
buahot no właśnie, wolisz Majiblond czy Stockholm?

snowhitee ja juz radziłam Yatamance te Nutrissy, ale Ona chyba nie brała ich pod uwage.
Ja bym na Jej miejscu nimi zrobiła, fakt że kolor sie zmywa, ale przynajmniej wiadomo co wychodzi.

rabitka czekamy na zdjęcia po Excell 10
Ja tak jak pisałam nie wyrabiam sie w te 10 min również

ifrit Ty tez daj zdjęcia po Excell 10. Wszystkie bedziemy nia farbowac
Snow dziekuje mam nadzieje ze sie ochlodza tutaj tej dlugosci nie widac az tak
wiecie, na razie jestem zadowolona na rowni, chociaz majiblond rozjasnil mi wlosy po calosci bardziej niz stockholm, pomimo tej samej wody (9%). Fajnie ujednolicił kolor, jeszcze tylko te pasemka sie odznaczaja bardziej ale jestem zadowolona, choc wczoraj wieczorem zastanawialam sie czy tak jasne wlosy mi pasuja

buahhot jest offline  
Stary 2010-11-06, 15:23   #4322
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wiecie, na razie jestem zadowolona na rowni, chociaz majiblond rozjasnil mi wlosy po calosci bardziej niz stockholm, pomimo tej samej wody (9%). Fajnie ujednolicił kolor, jeszcze tylko te pasemka sie odznaczaja bardziej ale jestem zadowolona, choc wczoraj wieczorem zastanawialam sie czy tak jasne wlosy mi pasuja
No wlasnie widac ze rozjasnil dlugosc mocniej niz stockholm Ale po stockholmie z kolei chyba chlodniejszy odrost byl co? To teraz kolejnym razem mozesz juz np odrosty stockholmem robic Ty tak chwalisz moje wlosy a sama jakie masz

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-06, 15:30   #4323
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No wlasnie widac ze rozjasnil dlugosc mocniej niz stockholm Ale po stockholmie z kolei chyba chlodniejszy odrost byl co? To teraz kolejnym razem mozesz juz np odrosty stockholmem robic Ty tak chwalisz moje wlosy a sama jakie masz
tak, stockholm zrobil chlodniejszy odrost, teraz nim bede machac jak mialam cale brazowe wlosy to chcialam zejsc do blondu ale tez po calosci, nie pasemkami, powoli mi sie to udaje
dziekuje Ci Snow, ale Twoje to cudo moje nie dorastaja do piet Twoim

buahhot jest offline  
Stary 2010-11-06, 15:47   #4324
asiaf91
Przyczajenie

CZESĆ dziewczyny ! co sądzicie o farbie wellaton 12/1 ? jakie wychodzą po niej włosy na włosach koloru jasny blond ? i przede wszystkim czy niszczy mocno włosy ? a jeśli ta nie jest najlepsza to jakiej firmy polecacie ?
asiaf91 jest offline  
Stary 2010-11-06, 16:03   #4325
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiaf91 Pokaż wiadomość
CZESĆ dziewczyny ! co sądzicie o farbie wellaton 12/1 ? jakie wychodzą po niej włosy na włosach koloru jasny blond ? i przede wszystkim czy niszczy mocno włosy ? a jeśli ta nie jest najlepsza to jakiej firmy polecacie ?
Jasny blond to Twoj kolor naturalny? Jezeli tak to nie ma sensu klasc tak mocnej farby jaka jest wellaton 12/1. Juz lepszy i delikatniejszy bylby syoss np 9-5 lub cos z natural&easy albo loreal

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-06, 16:15   #4326
EwCiA000
Zadomowienie

Nikola o to ciekawe, to życzę powodzenia, mam nadzieję, że Ci sie uda a ja oedagogika resocjalizacyjna

mysia TY nie bądź taka pazerna zostaw tego porostu trochę dla nas

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-11-06, 16:30   #4327
Kyliee
Przyczajenie

Dziewica farbowania;) mój pierwszy raz, proszę o pomoc!:)

Witam serdecznie Mój naturalny kolor włosów to blond, który co roku w wakacje się ładnie rozjaśniał i był taki jak na pierwszym zdjęciu. Niestety w tym roku całe wakacje pracowałam i aktualnie mam włosy takie jak na drugim zdjęciu. Chciałabym uzyskać kolor taki jak na 1 zdjeciu lub na 3 i kolejnych. Bardzo prosze o poradę, bo jestem kompletnie zielona w sferze farbowania włosów. Nawet nie wiem jaką metodą mogę to uzyskać. Balejaż np? Moja fryzjerka chce mi zrobić jedynie pasemka do połowy głowy, ale ja uważam że to za mało dla osiągnięcia takiego efektu. I jak myślicie która z tych modelki jest najlepsza? Mam oczy niebieskie. Baaardzo proszę, bardzo, pomóżcie mi bo się boję jak jasna cholera
Kyliee jest offline  
Stary 2010-11-06, 16:38   #4328
fryz5
Zakorzenienie

Dot.: Dziewica farbowania;) mój pierwszy raz, proszę o pomoc!:)

użyj casting creme gloss loreal on lekko rozjaśnia, nie niszczy
1013 Jasny piaskowy blond
fryz5 jest offline  
Stary 2010-11-06, 16:40   #4329
rabbitka
Rozeznanie

Dziewczyny wklejam fotki po excell 10, 10.13, mój naturalny odrost rozjaśniło na rudawo, ale był malutki to nic, rudawo złoty odrost po ostatnim farbowaniu a to i n&e 522 wyszedł taki ciemniejszy beż, ale na żywo w końcu (!) nie rzuca się w oczy!
na plus zdecydowanie ta odżywka, włosy mam po niej super miękkie.. szkoda, że nie można jej dokupić luzem
generalnie farba nie dla mnie bo odrostu bo mam za ciemne naturalki ;p następnym razem wypróbuję L'oreal Recital Preference 03 bo już czeka w szafce :P a TŻ nawet nie zauważył, że farbowałam włosy :P
asiaf91
mnie welaton 12/1 straszne siano z włosów zrobił i musiałam ściąć , zgadzam się z Snow, jeżeli masz jasne włosy naturalnie, nie ma co ich katować tak mocną farbą.

18.6.14

rabbitka jest offline  
Stary 2010-11-06, 16:43   #4330
Kyliee
Przyczajenie

To znaczy że ta modelka ma położoną jeden kolor na całych włosach tak? Nie jest to balejaż?
Kyliee jest offline  
Stary 2010-11-06, 16:47   #4331
fryz5
Zakorzenienie

nie wiem jak fryzjerzy to robią, ale efekt wygląda naturalnie, a casting właśnie daje bardzo naturalny efekt.
fryz5 jest offline  
Stary 2010-11-06, 16:52   #4332
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejam fotki po excell 10, 10.13, mój naturalny odrost rozjaśniło na rudawo, ale był malutki to nic, rudawo złoty odrost po ostatnim farbowaniu a to i n&e 522 wyszedł taki ciemniejszy beż, ale na żywo w końcu (!) nie rzuca się w oczy!
na plus zdecydowanie ta odżywka, włosy mam po niej super miękkie.. szkoda, że nie można jej dokupić luzem
generalnie farba nie dla mnie bo odrostu bo mam za ciemne naturalki ;p następnym razem wypróbuję L'oreal Recital Preference 03 bo już czeka w szafce :P a TŻ nawet nie zauważył, że farbowałam włosy :P
asiaf91
mnie welaton 12/1 straszne siano z włosów zrobił i musiałam ściąć , zgadzam się z Snow, jeżeli masz jasne włosy naturalnie, nie ma co ich katować tak mocną farbą.
Dziekujemy za tak szczegolowe zdjecia no ladnie wyszlo A jaki masz nat. odrost?

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-06, 17:11   #4333
infatuated
Zakorzenienie

Rabbitka - bardzo fajnie CI wyszło ładnie się tamten stary odrost komponuje z resztą, ja u siebie po 9,13 też zauważyłam, że się wszystko super stonowało a jakie wczesniej miałas włosy, bo widze że bardziej popielato Ci chwyciło. u mnie raczej popielato-złocisto a co do odżywki to zgadzam się-boska jest! tak na marginesie-jestem ponad 1,5 tyg po farbowaniu excellką a kolor nadal świeży jak dzien po
infatuated jest offline  
Stary 2010-11-06, 17:15   #4334
asiaf91
Przyczajenie

naturalne mam taki srednio-jasny blond, ale farbowałam miesiąc temu farbą londy 12/6 i mam jasne dosyć ale jeszcze nie to co bym chciała podoba mi się taki zimny odcień perłowy nie wiem jaką farbą go uzyskać . A farbował ktoś tą farbą syoss 9-5 ? jeśłi tak to wklejcie zdjęcia jak wychodzi. Z góry dzięęęki
asiaf91 jest offline  
Stary 2010-11-06, 18:05   #4335
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Mówiłam to samo, po prostu ta farba chyba w składzie coś ma rozjaśniającego w sobie i dlatego wychodzi jaśniej.
Ale uważam, że ładnie Ci wyszło

A nad tymi nutrissami muszę się zastanowić, na razie mam trochę problemów i nawet nie mam czasu o tym myśleć Ale dziękuję wam za rady jak się zdecyduję to do Ciebie Snow napiszę. Choć wolałabym jedną konkretną farbę, żeby nie musieć się bawić.. Ale to jak mówię, kwestia rozpatrzenia

Rabbitka ten dół po dekoloryzacji nie wygląda tak strasznie, ogólnie całość wygląda bardzo przyzwoicie No i tak długość.. Dziewczynki jak ja wam zazdroszczę

A wellatonu nie polecam mnie straszne siano zrobił, nie wiem czy to nie on się przyczynił do moich gumowatych włosów bo właśnie po nim zaczęły się ciągnąć

Paulcia psiunki świetne, takie malutkie kuleczki słodkie
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-06, 18:37   #4336
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
asiaf91

cudnie wyszło .... jakiiego koloru masz odrost i na jaki kładłas 10.13 excell
Stary 2010-11-06, 19:16   #4337
diamondrose
Raczkowanie

Witam Dziewczyny Cały czas Was podczytuje. Dzisiaj zakupiłam pokrzywę do picia aby przyspieszyć porost. Tylko juz nie pamiętam ile ją dziennie pijecie to pytanie głównie do dziewczyn, która ją piją. Była bym bardzo wdzięczna za odpowiedź Jeszcze jedno pytanie czy któraś z Was używała kiedyś szamponu seboradin do włosów przetłuszczających się i wypadających ?

Pielęgnacja włosków

• 25.03.11 Ostatnie farbowanie

Edytowane przez diamondrose
Czas edycji: 2010-11-06 o 19:19
diamondrose jest offline  
Stary 2010-11-06, 19:30   #4338
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny Cały czas Was podczytuje. Dzisiaj zakupiłam pokrzywę do picia aby przyspieszyć porost. Tylko juz nie pamiętam ile ją dziennie pijecie to pytanie głównie do dziewczyn, która ją piją. Była bym bardzo wdzięczna za odpowiedź Jeszcze jedno pytanie czy któraś z Was używała kiedyś szamponu seboradin do włosów przetłuszczających się i wypadających ?
i kubek dziennie z 2 torebek
fryz5 jest offline  
Stary 2010-11-06, 19:36   #4339
diamondrose
Raczkowanie

Dzięki

Pielęgnacja włosków

• 25.03.11 Ostatnie farbowanie
diamondrose jest offline  
Stary 2010-11-06, 19:40   #4340
HopeMAGDA
Rozeznanie

asiaf91 zdjęcie po syoss 9-5 druga fotka wellaton 12/1,

Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-11-06 o 19:43
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-11-06, 21:18   #4341
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kyliee Pokaż wiadomość
Witam serdecznie Mój naturalny kolor włosów to blond, który co roku w wakacje się ładnie rozjaśniał i był taki jak na pierwszym zdjęciu. Niestety w tym roku całe wakacje pracowałam i aktualnie mam włosy takie jak na drugim zdjęciu. Chciałabym uzyskać kolor taki jak na 1 zdjeciu lub na 3 i kolejnych. Bardzo prosze o poradę, bo jestem kompletnie zielona w sferze farbowania włosów. Nawet nie wiem jaką metodą mogę to uzyskać. Balejaż np? Moja fryzjerka chce mi zrobić jedynie pasemka do połowy głowy, ale ja uważam że to za mało dla osiągnięcia takiego efektu. I jak myślicie która z tych modelki jest najlepsza? Mam oczy niebieskie. Baaardzo proszę, bardzo, pomóżcie mi bo się boję jak jasna cholera
Kochana ale po co chcesz farbowac? Przeciez masz sliczne jasne blond wloski Tylko pozazdroscic Nie rob tego, pozniej bedziesz zalowac, bo odrost bedzie widoczny

Cytat:
Napisane przez asiaf91 Pokaż wiadomość
naturalne mam taki srednio-jasny blond, ale farbowałam miesiąc temu farbą londy 12/6 i mam jasne dosyć ale jeszcze nie to co bym chciała podoba mi się taki zimny odcień perłowy nie wiem jaką farbą go uzyskać . A farbował ktoś tą farbą syoss 9-5 ? jeśłi tak to wklejcie zdjęcia jak wychodzi. Z góry dzięęęki
sporo dziewczyn tu robilo tym syossem, on jest wlasnie taki perlowy przeszukaj watek i wpisz syoss 9-5 to Ci wyskocza posty. Masz swoje jasne to powinien ladnie chwycic.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mówiłam to samo, po prostu ta farba chyba w składzie coś ma rozjaśniającego w sobie i dlatego wychodzi jaśniej.
Ale uważam, że ładnie Ci wyszło

A nad tymi nutrissami muszę się zastanowić, na razie mam trochę problemów i nawet nie mam czasu o tym myśleć Ale dziękuję wam za rady jak się zdecyduję to do Ciebie Snow napiszę. Choć wolałabym jedną konkretną farbę, żeby nie musieć się bawić.. Ale to jak mówię, kwestia rozpatrzenia

Rabbitka ten dół po dekoloryzacji nie wygląda tak strasznie, ogólnie całość wygląda bardzo przyzwoicie No i tak długość.. Dziewczynki jak ja wam zazdroszczę

A wellatonu nie polecam mnie straszne siano zrobił, nie wiem czy to nie on się przyczynił do moich gumowatych włosów bo właśnie po nim zaczęły się ciągnąć

Paulcia psiunki świetne, takie malutkie kuleczki słodkie
Jasne przemysl to wszystko i jak cos to wal do mnie Ja mam zapisane na kompie te proporcje, a noz sie jeszcze kiedys przydadza, to nie bede musiala Bunny meczyc I trzymaj sie, glowka do gory

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
Wystarczy pic 2xdziennie, ja zaparzam po jednej torebce

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-06, 22:26   #4342
blond bunny
Zakorzenienie

buahhot bardzo fajnie ci wyszły włoski, odrost trochę cieplej ale to się z czasem powinno wyrównać.

mariola23 najlepiej do schodzenia pasemkami byłoby użyć rozjaśniacza ale w ostatecznosci xxl też może być.
Zazwyczaj brwi są w tonacji włosów bo włosy danego człowieka mają określony pigment- ciepły lub zimny.
Możliwe że ciepły odcień to wina słoneczka
Najczęściej też brwi są w kolorze włosów i raczej niemożliwe żebyś brwi miała ciemny brąz a włosy ciemny blond.
Najczęściej jest to ten sam kolor, ale niektóre partie włosów mogą być rozjaśnione przez słońce i dlatego wydaje nam się że są jaśniejsze.

Fotki w świetle dziennym dam wam laseczki jutro bo dziś nie dałam rady, ale będą na pewno
Stary 2010-11-06, 23:01   #4343
rabbitka
Rozeznanie

Dziękuję Dziewczyny
odrost naturalny mam dość ciemny, ale był malutki ok. 4-5 mm, więc go prawie nie widać wcale kładłam po farbowaniu a10 i n&522 mam zdjęcia zrobione jakiś tydzień przed farbowanie, w sumie n&e nawet nie zdążył się wypłukać bo równo 2 tygodnie po nim malowałam :P

zdjęcia:
#1 z lampą, w rzeczywistości odrost po a10 bardziej się rzucał w oczy był bardziej złoto-rudawy
#2 bez lampy, widać ze pasmo włosów po rudawym odroście przez ok 3cm jest bardzo jasne, na żywo prawie białe
#3 stare zdjęcie naturalek, na pewno w sztucznym święcie niestety lepszego nie mam :P

Yattamanka wcale nie są długie co prawda w kitkę mogę związać, ale z przodu ledwo ramion dotknęły, a z tyłu dochodzą do karku mniej więcej.. niestety po dekoloryzacji (robiłam z czarnych) z włosów za zapięcie stanika musiałam ściąć do ramion, a potem właśnie po wellatonie 12/0 i 12/1 do połowy szyi

18.6.14

rabbitka jest offline  
Stary 2010-11-07, 02:03   #4344
Kyliee
Przyczajenie

Snowhitee, tylko mówisz o zdjęciu 1 czy 2? Bo ja mam teraz takie jak na zdjęciu 2:/ Takie z 1 to miałam rok temu po tygodniowych wakacjach nad morzem, jak mi słonko rozjaśniło Teraz jak szara mycha wyglądam, ech...
Kyliee jest offline  
Stary 2010-11-07, 10:10   #4345
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kyliee Pokaż wiadomość
Snowhitee, tylko mówisz o zdjęciu 1 czy 2? Bo ja mam teraz takie jak na zdjęciu 2:/ Takie z 1 to miałam rok temu po tygodniowych wakacjach nad morzem, jak mi słonko rozjaśniło Teraz jak szara mycha wyglądam, ech...
wg mnie szkoda farbować takich jasnych włosów!! wez pod uwagę, że pod wpływem farbowania naturalki ciemnieją, także odrosty będą Ci przeszkadzac i wpadniesz w błędne koło poza tym- Twoj cel to nie jest bardzo bardzo jasny blond i taki kolor jak pokazałaś na modelkach to spokojnie osiągniesz naturalnymi metodami rozjaśniania włosów czyli-płukanie w rumianku, korzeniu pietruszki, maseczki z miodu itp..na wizazu są odpowiednie wątki, trzeba poszukac dobry jest szampon timotei do blondu, fajnie nadaje refleksy mogę Ci też polecic odżywkę John Frieda do blondu, która ma dzialanie rozjaśniające, jest też szampon z tej serii http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,36...er.html&next=1
infatuated jest offline  
Stary 2010-11-07, 11:04   #4346
asiaf91
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
asiaf91 zdjęcie po syoss 9-5 druga fotka wellaton 12/1,

hopeMAGDA dzięki za fotki z której farby byłaś bvardziej zadowolona ?
asiaf91 jest offline  
Stary 2010-11-07, 11:31   #4347
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wg mnie szkoda farbować takich jasnych włosów!! wez pod uwagę, że pod wpływem farbowania naturalki ciemnieją, także odrosty będą Ci przeszkadzac i wpadniesz w błędne koło poza tym- Twoj cel to nie jest bardzo bardzo jasny blond i taki kolor jak pokazałaś na modelkach to spokojnie osiągniesz naturalnymi metodami rozjaśniania włosów czyli-płukanie w rumianku, korzeniu pietruszki, maseczki z miodu itp..na wizazu są odpowiednie wątki, trzeba poszukac dobry jest szampon timotei do blondu, fajnie nadaje refleksy mogę Ci też polecic odżywkę John Frieda do blondu, która ma dzialanie rozjaśniające, jest też szampon z tej serii http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,36...er.html&next=1
no metodami naturalnymi dojdziesz łatwo od tego koloru. ale jak chcesz od razu efekt to tak jak pisałem wyżej, uzyj castinga z odcieni rozjaśniających. nie zniszczy, a i tak się wypłucze.

podobno szampon garniera naturalna pielęgnacja do blond włosów, tez rozjaśnia lekko.

btw: jesteś pewna ze włosy naturalne ciemnieją pod wpływem farbowania? bo coś nie dowierzam, owszem wiele osob tak uważa, bo farbując na kolor inny od naturalnego odrost się bardzo odznacza i przez kontrast nasze oko odbiera odrost jako jasniejszy lub ciemniejszy. moje naturalne mają poziom 6-5 taki popielaty. w słońcu nie jaśnieją więc cały rok są takie same, poprostu ciemne, przy farbowaniu na czerń wydawały się jakby były na poziomie 7, poprzez kontrast, natomiast teraz gdy mam bardzo jasny blond, wydają się ciemniejsze, nie czarne, ale właśnie tak 6-5
fryz5 jest offline  
Stary 2010-11-07, 11:39   #4348
EwCiA000
Zadomowienie

Hej kochane

Buahhot super kolorek

Kyliee witam

rabbitka bardzo ładnie

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-11-07, 11:40   #4349
HopeMAGDA
Rozeznanie

wiesz zadowolona byłam z obu farbek aczkolwiek obie wysuszyły mi włosy,pierwsza wellaton 12/1 ta druga fotka robiłam tą farbka kilka razy jak z ciemnych schodziłam do blondu,ładnie rozjaśniała mi rudawe włoski,zadowolona byłam trzymałam ok 50 min,ale to dosc mocna farbka.na ten syoss skusiłam sie po dobrych opiniach przeczytanych na wizażu i obejrzeniu kilku zdjęc innych dziewczyn które używały syossa,to był strzał w 10 piękne włoski jaśniutkie i świecące,ale tez wysuszone,odrost ładnie mi rozjaśniła.Troszke teraz żałuje ze nie uzyłam jej ponownie tylko skusiłam sie na loreala który dosłownie spiepszył mi włoski nie podoba mi sie efekt no ale cóż to był impuls zakup farby iiiii.....no ale trudno juz niedługo kolejne farbowanie i pewnie bede brała pod uwage tez syoss 9-5 ale myśle też o lorealu preference 03.pozdrawiam.

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-11-07, 12:10   #4350
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Czy ktos tu uzywa waxa?
Jakiego dokladnie i jakiej firmy ?

Nie wiem dlaczego,ale jak mialam wlosy sredniego blondu to na mnie dzialal ,a odkad rozjasnilam to juz nie dziala

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości