Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-08, 21:55   #4501
blond bunny
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Lolka jest kundelkiem ale raczej takim małym-średnim. Waży 8kg.
Stary 2010-11-08, 21:56   #4502
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Czyli jak się tam liże to widać krew?
Jak chodzi to kapie krew, jak leży to widać na legowisku
Zobaczysz na pewno

A szelek nie kupuj jeszzce jak pisałam wyżej, zmężnieje

Małym kundelkiem moja jamniczka więcej wazy

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-08 o 22:03
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-08, 22:16   #4503
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
kochaneczka jak dla mnie też super napatrzeć sie nie moge kurcze,już sie nie moge doczekac kolejnego farbowania.oby wyszło tak jak chce,tak jak ostatnio ale po syoss a nie loreal.....
bardzo dziekuje!!! bardzo bardzo!! ciagle sie w lustrze przegladam i podziwiam jak sie blyszcza te wloski hehe to takie fajne uczucie co prawda moglobybyc ciut ciemniej, tak o 1 ton ale lepsze takie jakie mam teraz niz mialyby wyjsc rude jak mialam ostatnio:/ takze narazie sie ciesze! i w ogole mialam wrazenie dziisaj jak szlam do pracy, ze wszyscy sie na mnie gapia!! heh masakra a jeden chlopak jak sie ze mna mijal to az powiedzial do swoich kumpli cos w stylu"fju fjuuuu" hehe, usmiechnelam sie do siebie i poszlam dalej:P blond gooora!
Stary 2010-11-08, 22:24   #4504
demonica
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bencowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co mi powiecie o farbce Syoss Color 7-6 Średni blond ?
Mam ochote przyciemnić włoski do takiego blondu-brązu. Nie chce brac zadnego brązu, ponieważ wyjdzie mi albo rudy albo zbyt ciemny, a tego nie zniosę. Podobno ta farbka ladne wychodzi na włosach, naturalnie, bez rudości. Próbowała któraś?

Dołączam moje zdj. i zdj. farbki
Próbowałam i żałowałam! Nie rób tego. Ta farba przyciemniła mi włosy i nadała taki złoto-żółty odcień, nie przypominający koloru na opakowaniu. NIE POLECAM tego Syoss'a miodowy blond!
demonica jest offline  
Stary 2010-11-08, 22:44   #4505
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
bardzo dziekuje!!! bardzo bardzo!! ciagle sie w lustrze przegladam i podziwiam jak sie blyszcza te wloski hehe to takie fajne uczucie co prawda moglobybyc ciut ciemniej, tak o 1 ton ale lepsze takie jakie mam teraz niz mialyby wyjsc rude jak mialam ostatnio:/ takze narazie sie ciesze! i w ogole mialam wrazenie dziisaj jak szlam do pracy, ze wszyscy sie na mnie gapia!! heh masakra a jeden chlopak jak sie ze mna mijal to az powiedzial do swoich kumpli cos w stylu"fju fjuuuu" hehe, usmiechnelam sie do siebie i poszlam dalej:P blond gooora!
cudowne włoski co to za farbka ?? i jaka woda
Stary 2010-11-08, 22:58   #4506
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Adzi chyba chwaliła Alpecin:
http://allegro.pl/zestaw-promocyjny-...298541596.html
Dziewczyny na zapuszczaniu tez bardzo chwala
Moze zamowie
Ja jak go używałam to odczuwałam to uczucie chłodu (które zresztą nie było fajne szczególnie w te chłodne dni jak w mieszkaniu zimno ) a na porost i tak nie podziałało..
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-08, 23:08   #4507
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

ifrit dziękuję! matrix SoColor 11A z woda 9%. polecam!

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2010-11-08 o 23:09
kochaneczka jest offline  
Stary 2010-11-09, 00:28   #4508
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
enchanted
tak jestem zadowolona wstepnie z tego matrixa. Jak dotad najlepsza farbka dla mnie a co to za maska mariona? bardzo mnie zaciekawilas, mozna ja dostac w rossmanie?
mysia
wlasnie siedze z maska Stapitza na glowie za jakas godzinke beda fotki jak mi wloski wyschna i dosusze je suszara ciekawa jestem Waszych opinii
Ja też byłam z tej firmy zadowolona, ale teraz chyba coś innego wypróbuje co nie zmienia faktu, że pewnie jeszcze kiedyś ją nałoże

Tej maski w Rossie nie widziałam, ale w osiedlowych drogeriach poszukaj, kiedyś widziałam w budce osiedlowej, a zamówiłam ją przez allegro Tutaj prosze jest na KWC:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,11...ch.html&next=1
To ta w różowym opakowaniu

A ten kolor super Ci wyszedł Rudych ani żółtych nie widze
Jest jasno i chłodno, a chyba tego chciałaś Widać, że włoski nie ucierpiały po farbowaniu. Bardzo ładnie

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
dziękuje właśnie wczoraj leząc z TŻtem zastnawiałam się za ile podrosną i będzie nam biegać taka piątka po łóżku ja jestem z zachodnio-pomorskiego, pewnie gdzieś koło Was też byście znalazły, bo Ty ze Śląska jesteś, tak? ogólnie bardzo polecam, bo to naprawde super psiak jest

a ja po ponad 24h z olejem musze stwierdzić, że są całkiem fajniutkie w dotyku (z pomocą jedwabiu) i ciągle je teraz miziam tylko, że one głupie wciąż mi sie plączą ale Wam zazdroszcze tych ładnych blondów ja ciągle mam na głowie jakieś niewiadomo co
Zachodnio-Pomorskie, drugi koniec Polski jak dla mnie
Moja Sis już nie mieszka z nami od około 7 lat. Miała czarną pudelke, ale na raka odeszła. Już rok będzie jak jej nie ma. Mówiła, że taki biały pudelek jej się marzy, myślałam, ze może zarezerwuję u Ciebie i zrobie jej suprajs no ale trudno Może poszukamy tutaj w okolicy, ale teraz temat psiaka ucichł, więc nie wiem. Chociaż jakbym przyszła do niej z białą kulką to jestem pewna, że ucieszyła by się niesamowicie Może pomyślę o tym na wiosnę

Niech psiaczki rosną zdrowe

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-11-09, 00:37   #4509
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
enchanted myślę że mogłabyś spróbować. Bo ona ma zakres do jasnego brązu. No już jak moim kur* odrostom dała radę i nie ma cienia rudego to myślę że naprawdę musiałyby być tragicznie zapigmentowane włosy żeby poległa.
No i fajne jest to, że ona jednak rozjaśnia poprzednie farby i je pokrywa a nie jak wiekszość zmienia odcień tylko- jak to wychodzi u ifrit.
Tu jest i jaśniej i mega zimno
No i woda 12% od ręki nie trzeba podmieniać.
Po farbowaniu trzeba po prostu kilka razy umyć włosy lub potrzymać szampon i ten niebieski ładnie schodzi. ja dziś umyję włoski i już pewnie nawet niebieskiego poblasku nie będzie.
Tylko jak mówię, trzeba uważać żeby nie pokryć włosów rozjaśnionych rozjaśniaczem bo wtedy może być mniej ciekawie.
A mój tz.... SKAPITULOWAŁ
Stwierdził wczoraj że jestem wariatką jak kolejny raz w lusterku w różnych światłach podziwiałam swój odrost czy aby rudy nie wyłazi i że więcej sie słowem nt wlosow już nie odezwie bo ja i tak robię swoje
Czyli podsumowując **** focha
Ale odrosty i tak będzie musiał mi farbować bo ja tyłu za cholerę sobie sama nie zrobię i kropka- to nie wykonalne w wypadku długich włosów i gęstych bo przedziałki mi się nie trzymają i mażę w efekcie farbą po całym tyle w różnych miejscach.
Wiem że mu się podoba ale na razie się nie przyzna, dopiero za jakiś czas powie że mam śliczne włoski.

A dziś podziwiam je mega tłuste- ależ mnie łeb swędzi i nie ma rudego! i nawet przy skórze gdzie jest tłuściej nie jest ciemniej jak było po a10. Następne farbowanie robię odrost i całość na chwilę- jakieś 20 minut a niebieski w razie co zmyję sobie. Chcę mieć już wreszcie równy kolor po całości.
Ale koleżanki mówiły mi że w tym kolorze lepiej i ja też tak uważam.
Ja muszę mieć biały blond bo inaczej będę łysa
A c12 robi kolor wielotonowy z białymi pasemkami i takimi blond żółto mroźnymi jak szronem pokryte wiec pięknie
mam wszystko co chce.
Oj, kusisz mnie tą c12
W zasadzie i tak miałam w planach położyć na odrost farbke z wodą 12%, tylko co z resztą? Zostawić jak jest?
Miałam zdjęcia powklejać, ale już było ciemno jak wstałam po nocce i nie wyszłyby sensownie. Więc zrobię to jutro lub w środe

A TŻ się przyzwyczai, może już w głebi myśli sobie, że dokonałaś dobrego wyboru, ale czasami faceci nie chcą się przyznawać do takich rzeczy. Zobaczysz, jeszcze wymięknie

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Moje włosy urosły na tyle, że moge juz zrobic dobierany warkocz. - juz wiem w jakiej fryzurze wystąpie na wigilię Fajnie to wygląda. Sorki za jakośc, ale jest makabrycznie ciemno i leje non stop.
Śliczna plecionka
Nie mów tylko, że sama ją sobie robiłaś?

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
_eNchaNted_
Ja już po farbowaniu.Fajnie wzięło odrosty równiutko z reszta.Byłam w szoku.Jedyny minus to to ze farba jak dla mnie za gęsta i niewygodna buteleczka.Strasznie się ślizga w rekach.Zdjęcia wrzucę jak będę mieć na popołudnie bo teraz to wieczór to i tak nie zobaczycie efektu.
Już po? Kurcze, no szalejecie z tym tempem
Ale najważniejsze, że zadowolona jesteś
A jak wyszło? Chłodno? Bez rudego połysku? Wyrobiłaś się z nakładaniem? Bardziej jesteś zadowolona teraz, czy po Excellence?
Czekam na zdjęcia obowiązkowo

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Kochana kolor z pierwszego zdj byl robiony u fryza, to byla farba wella koleston (jakis zlocisty blond) + na to refleksy. Ten kolor jest juz tam wyblakly bo jakis czas po robieniu ale zalaczam Ci foto swiezo po fryzjerze z tamtego okresu I tak w dlugi weekend farbowanko
Na tym zdjęciu co wkleiłaś kolor wygląda dużo cieplej niż na poprzednim Tam się widocznie wypłukał i był cacy

Ja to bym chciała w sobote już być zrobiona, ale z moim niezdecydowaniem nie wiem jak to będzie

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
już ci wklejam. Przed chwilą robione bez lampy, ale pod lampą
2,3 z lapma.

Może się wypłukają?
Dziwne, że nic Ci nie chwyciło
Ja też robiłam Matrixem, poziom 9 i jaśniutko mi wyszło. Chociaż odrost musiałam wcześniej rozjaśnić.

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-11-09, 08:40   #4510
infatuated
Zakorzenienie

Witam Dziewczynki
wstałam rano i Was poczytałam, bo wczoraj caaaały dzien na uczelni-od 10 do 19 masakra

Adzi-pokazuj włoski!!! bardzo chciałabym zobaczyc jak Ci wyszło ja jestem Ci jeszcze winna fotki na maila, nadrobie-obiecuje

Kochaneczka - braaawo super efekt na maxa lodowato co prawda, jak dla mnie to by było za jasno, no ale jak Tobie pasuje to badz zadowolona jak najdłużej

mysia - przepiekna plecionka ja też wczoraj plotłam taka pogoda mobilizuje do upinania włosów, bo inaczej to wszędzie latają ja wczoraj zrobiłam po raz pierwszy KŁOSA oczywiście wzorowałam się na filmiku z YT, bo sama to nie wiem czy bym wiedziała co z czym :P spróbuj dobrać włosy z grzywki i na bok zapleść-super efekt, jakby korona hehe

enchanted- kupiłam tę odżywkę marionu do blondu, którą polecałas nachodziłam się a ona tuż obok w osiedlowym była

tak na marginesie, to używam od jakiegos czasu szamponu ISANY z olejkiem z babassu, w duecie z odżywką i polecam fajnie się uzupełniają i rzeczywiscie efekt anti-frizz

Agatau - jak tam zestaw HAIR BALL się spisuje? polecasz czy raczej bez szału?

co do tabletek, to ja brałam 2 lata yasminelle..co jak co ale zarzucić im nic nie mogłam schudłam 2-3 kg (165/46kg) cera boska, włosy lśniące, samopoczucie super, libido 200% komfot idealny, no zyc nie umierac jednak dobranie tabl to sprawa indywidualna, nie rozumiem ginekologów którzy przepisuja tabletki po 5 min patrzenia na pacjentke..

Dziewczynki, jakie macie plany na długi weekend? ja mam w pt dzien rektorski i tak mysle, czy by nie wyskoczyc gdzies

edit:

bencowa - ja robiłam syoss średni blond !! przyciemniałam baaardzo jasny blond z białymi refleksami zadowolona byłam bardzo nie wyszedł rudy wcale! wstawie pozniej fotki albo CI na priv wysle

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-11-09 o 08:44
infatuated jest offline  
Stary 2010-11-09, 09:07   #4511
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mysia ten warkocz jest kocham plecionki ciesze sie ze urosly juz ci tak wloski taka fryzurka dodaje seksapilu ja to wogole jestem fanka roznych upiec czasami wyczesuje fajne rzeczy na YT

ps mysia widze ze masz moja wage obecnie :p
troche niestaranny, bo jest tam jedna pomyłka, ale widać ogólnie, ze juz daje radę nie mogę się doczekac, zeby juz te włosy były takie do róznych upięc itp. Lubię spinać, wiec bede miałą duz epole do popisu. Juz na wakacje bedą całkiem długie

no mam, ale Ty jesteś wyższa
Ja natomiast mam całkiem duża mase mięśniową, głównie nogi i brzuch, bo to przez jazdę na rowerze pod dużym obciązeniem w warunkach terenowych na dużych odcinkach. Niestety sezon rowerowy dobiega konca i moją kondycję szlag trafi. Tłuszcyku nie mam duzo, ale to co mam chetnie zrzucę

Cytat:
mysia świetny warkocz
jakie masz włoski grube i błyszczące, tak zdrowo wyglądają. Naprawdę służą im te twoje kuracje
dziękuję kochana one tylko udaja grube, tak naprawe sa cienkie
ale fakt wyglądają całkiem zdrowo

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
caskada i mysia
ale wy sie przejmujecie ja przez siedzącą prace przytylam ponad 3 kilo! i ciesze sie bo mi troche w cycki poszło waże 55,7 do 170cm wzrostu wolałabym 54 ale i tak jest ok nie żałuje sobie nic
teraz właśnie zjadlam krokieta,7daysa i zajadam żelkami
ja sie przejmuje. nie lubie jak mi rosna cycki. lubie byc płaska poważnie. kiedys był to mój najgorszy koszmar, a teraz ciesze sie, ze mam małe tycie A. W ciązy urosły mi do C a po porodzie miałam duże D, jak się wypełniły mlekiem, to E. Były jak melony, ogromne, cięzkie. I byłam zdruzgotana, ze mi takie zostaną, bo przeszkadzały mi, żadna bluzka się nie dopinała. Ale potem wróciły jakims cudem do rozmiaru sprzed ciązy i juz
Cytat:
To ja mam chyba podobne BMI do mysi, bo mam 161cm i ważę 47kg
bedę miała podobne, czyli.. niedowagę

Cytat:
a ja mam 164 i obecnie waże 50kg chociaż najlepiej czuje sie ważąc 46-47, ale jakos nie mam weny na odchudzanie, tak jak u kotki troche w cycki mi poszło to aż żal
wiecie co dziewczyny, dziś tak okropnie boli mnie głowa, że już wysiedzieć nie moge, do tego wziełam ze 20min temu nurofen ultra forte i ten ból tylko sie nasilił i zastanawiam sie czy to przez pogode czy powtarza się sytuacja z vitapilem na dodatek została mi jeszcze godzina w pracy
oj paulcia, jak Cię uczula vitapil, to musisz odstawic.
a wage mas zmalutką

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
_eNchaNted_

Mysia
Na zapalke??????
Na zapałkę to była obcięta przed 15 laty.Taki głupi młodzieńczy wybryk.Ale i tak bardzo dużo włosów ścięłam.No nic teraz muszę zapuszczać.Ale już mam ładniutka kiteczke i odczuwam teraz taka ulgę ze mogę związać i nic mi nie wyłazi i leci na oczy.Idzie furii dostać.
miałas takie króciutko obcięte na szczycie Ci sterczały, to dla mnie juz na zapałke ja tylko chciałam Ci pogratulowac odwagi.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Mysia[/B] no cudny warkocz I piekne zadbane wlosy Ja tez jak kotka na boku sobie czasem robie I nie odchudzac mi sie za bardzo

za bardzo nie, ale tak żeby spodnie nie cisneły.

Cytat:
Napisane przez mysiapysia28 Pokaż wiadomość
mój naturalny to taki mysiowaty ciemny blond-jasny brąz,po tych pasemkach fryzjerka nałożyła mi jeszcze farbe matrix color sync mokka10m żeby mi to zrównać,na początku to lepiej wyglądało ale teraz wychodzą wszystkie rudości.czekam na Twoje propozycje bo wiem że fryzjerka znowu mi będzie chciała pasemka robic a ja wolałabym na całości pozbyć się rudości.
spróbuj wellatonu albo garniera z poziomu 9 z woda 9%. Nie zgasi jakso specjalnie rudego, ale zagruntuje na tyle włosy po rozjaśniaczu, że następnym razem bedziesz mogła zrobić spokojnie popielaty jasny blond i uzyskasz fajny efekt. No i rozjasni odrost do restzy na tyle, ze nie bedzie się odznaczał. Potem czyli przynajmniej za 2-3 tygodnie. Na świeta bedziesz juz miała łądny blondzik Koniecznie tez kup fioletowy szmapon, zeby powoli wypłukiwac te rudości.
Cytat:
Lifunia nie mam pojęcia czemu ci nie wzięło
to wygląda tak jakbyś nałożyła farbę na włosy farbowane na brąz.
nigdy nie spotkałam się z taką reakcją włosów naturalnych.
lifunia, ale nakładasz na suche czy mokre włoski? na pewno wsyztsko dobrze robisz? trzymas zile zalecane itd? moze masz jednak ciemniejsze niz nam pokazywałas na zdjeciach- np wcale nie 6 tylko 5 czy nawet 4?

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

infatuated, dobry pomysł z tym kłosem z grzywki! kurcze.. musze spróbowac! tylko jeszcz ekrótka mam ta grzywke, nie wiem czy mi się uda.
dziekuję za komplementy
--
dziewczyny, ja biorę Yasmin. Po yasminelli nie miałam zatrzymanego jajeczkowania !! monitorowałam sie, bo normalnie czułam owulacje - bolał mnie jajnik a i śluz był taki jak w zwykłym cyklu I monitoring potwierdził moje obawy- yasminelle nie nadaje sie dla kobiet , ktore rodziły, bo mają inna gospodarke hormonalna..hehe

ale za rok chce odstawic i postarac sie o drugiego dzidziusia.
Stary 2010-11-09, 10:05   #4512
milusiaam
Wtajemniczenie

a mi sie tak podoba ten kolor

chciałabym taki uzyskac z moich włosów
jak myślicie jaki to kolor?
na jakim poziomie?
milusiaam jest offline  
Stary 2010-11-09, 10:28   #4513
mysiapysia28
Przyczajenie

Mysia dzięki za wszystkie wskazówkiczyli mam zrobić teraz coś na poziomie 9 a za 2-3 tygodnie jasny popielaty blond?musze się jeszcze w tych pozimach rozeznać bo nie bardzo się orientuje,10lat farbowałam się na czarno teraz mam już używać szamponu fioletowego czy po farbowaniu?a jaki Ty masz kolorek na włosach?masz śliczne i zadbane włoski,takie błyszczące,tylko pozazdrościć
mysiapysia28 jest offline  
Stary 2010-11-09, 11:09   #4514
mysia m
Zakorzenienie

pysiu, ja rok temu przechodizłam to, co Ty teraz przechodzisz, tylko wsyztsko robiłam sama i zamiast rozjaśniaczem, dekoloryzowałam włosy. Musiałam przejśc przez etap rudości, a teraz sie okazuje, ze w tym rudawym, cieplejszym było mi lepiej niz popielatym też farbowłam wiele lat na czarno, potem na brązowo, ale w praktyce wyglądał ten ciemny brąz jak granatowa czerń.

dziękuje, ze Ci się podobaja to jest garnier color naturals 8 czyli jasny blond. Naturalne mam ciemny blond taka 6/7. Wychodzi naturalnie. Robię nim od długiego juz czasu. Jako jedyny wychodzi dośc chłodno, mimo że to kolor podstawowy.

o włosy dbam metodą CG, bo mam naturalnie falujące włosy, a wiec z natury suche i wymagające. Unikam silikonów, pieczołowicie dobieram maski i balsamy. Po dekoloryzacji moje włosy ratował biovax, przy którym zostałam do dziś. Fantastyczny jest tez absolut repair, bez ktorego nie potrafie już życ Wszystkie tu rozjasniamy włosy, wiec pielegnacja to podstawa

mysle, ze jak połozysz teraz 9, to bedziesz zadowolona, nie bedzie to kolor docelowy, ale wyrównasz trochę odcien, nadasz im blasku, zlikwidujesz odrost. Potem bedziesz gasic i na pewno Ci się uda. Czasem jest trudniej, czasem łatwiej, bo róznie się włosy poddają, ale w koncu każdej się udaje
Stary 2010-11-09, 11:47   #4515
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
oj paulcia, jak Cię uczula vitapil, to musisz odstawic.
właśnie jeszcze próbuje, bo odkąd biorę go jedząc śniadanie to było w porządku, tylko wczoraj ta głowa mnie bolała, więc pocieszam sie i zwalam wine na pogode

_eNchaNted_ no to kawał drogi mam nadzieje, że pieski będa zdrowo rosły, dzięki może sprawisz siostrze taki prezent na święta? ja swoją dostałam na urodziny i to był mój najlepszy prezent

bunny wiem, że zawracam Ci głowe ale mam jeszcze jedno pytanko, bo chce zrobic sobie te pasemka rozjaśniaczem, a później miałam nałożyć exellence 10,21, a co by było jakbym na te pasemka nałozyła 10 inoa? bo tam jest do wyboru woda 6 albo 9%, a komuś ostatnio radziłaś żeby wybrać taki poziom farby żeby poziomami się zgadzało.. tzn. chodzi mi o to, że jak ja mam włosy załózmy na poziomie 6 a woda 9% rozjasnia do 3tonów to powinnam wziąć farbe na poziomie 9, czy mogłabym wziąć 10? bo chyba jednak zdecydowałabym się na tą inoa, myśle że byłaby najbardziej delikatna dla moich włosów,a one i tak już wystarczająco wycierpiały

edit: zapomniałam dodać, że wczoraj w netto dojrzałam szampony ziołowe, z brzozy, pokrzywy, rumianku i jeszcze jakiś za jedyne 2,99 niestety ja sie nie skusiłam, bo miałabym po nim napewno nie złe sianko...

i jeszcze jedno, wczoraj spryskałam sobie włosy wodą żeby były lekko wilgotne, zrobiłam koka prawie na czubku głowy i połozyłam się spać z nadzieją, że rano będe miała fajne fale... niestety miałam tylko jakoś dziwnie powywijane końcówki, które teraz wyglądają jak siano no i musiałam je związać... tak więc, albo zrobiłam coś nie tak albo to nie dla mnie

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-11-09 o 11:51
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-09, 11:55   #4516
marejta
Zadomowienie

Ufff w końcu udało mi się nadrobić zaległości

Dziewczyny piękne te wasze nowe kolorki

Paulcia a twoje pieski cudne tak swoją drogą można by powiedzieć że z naszego wątku bo takie są blond

A wiecie co ja kupiłam sobie Loreal P01 i stoi na półce już od piątku i tak mnie kusi ale planuje farbowanie jutro albo w czwartek, jestem ciekawa czy mi wyjdzie i jak z moim odrostem Czy któraś z Was może jej używała???

milusiaam a mnie zaciekawiła ta fryzura, bardzo podoba mi się rozwiązanie z tym warkoczem, tylko zastanawia mnie czy z drugiej strony też ma włosy spiete czy tylko z jednej

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-11-09, 12:01   #4517
Kotka17
Zakorzenienie

Dziewczyny ale kusicie tymi swoimi farbowaniami... ja mam ponad 1cm... odrostu i chyba bede robić XXL-ką ale zastanawiam się bo w grudniu jak zrobie to na sylwestra nie bede musiała już nic robić... tylko czy ja dam rade przetrzymać z tym odrostem tyle... uff..
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-09, 12:26   #4518
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość

Paulcia a twoje pieski cudne tak swoją drogą można by powiedzieć że z naszego wątku bo takie są blond

A wiecie co ja kupiłam sobie Loreal P01 i stoi na półce już od piątku i tak mnie kusi ale planuje farbowanie jutro albo w czwartek, jestem ciekawa czy mi wyjdzie i jak z moim odrostem Czy któraś z Was może jej używała???
dziękuje hehe no tak, blondaski jak się patrzy
co do tej farby używałam jej dwa razy, za pierwszym razem kiedy z ciemnego brązu zachciało mi sie blondu- rozjaśniła mi wtedy bardzo mocno, bo do takiego żółtawego blondu, natomiast drugim razem kiedy miałam już blond pasemka,a reszta w kolorze ciemnego blondu to nie zrobiła mi zupełnie nic ale wydaje mi się, że ona mogłabyć jakas po terminie czy coś, bo strasznie swędziała mnie głowa i w ogóle wydawała mi sie jakaś dziwna, w porównaniu do tego co miałam za pierwszym razem...
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-09, 12:36   #4519
Agatau88
Zakorzenienie

A ja po Vitapilu nie mam na razie skutków ubocznych

Kotka farbuj przynajmniej odrost mały to jak wyjdzie zolto to nie bedzie widać, a na Sylwetsra poprawisz sobie i bedziesz miała świeżą fryzurke

paulcia Ty chcesz rozajsniaczem a na to farbę?
Nie wiem czy nie zniszczysz włosów za mocno?
I tak chyba masz dość jasne?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-09, 12:41   #4520
marejta
Zadomowienie

Cytat:
dziękuje hehe no tak, blondaski jak się patrzy
co do tej farby używałam jej dwa razy, za pierwszym razem kiedy z ciemnego brązu zachciało mi sie blondu- rozjaśniła mi wtedy bardzo mocno, bo do takiego żółtawego blondu, natomiast drugim razem kiedy miałam już blond pasemka,a reszta w kolorze ciemnego blondu to nie zrobiła mi zupełnie nic ale wydaje mi się, że ona mogłabyć jakas po terminie czy coś, bo strasznie swędziała mnie głowa i w ogóle wydawała mi sie jakaś dziwna, w porównaniu do tego co miałam za pierwszym razem...
No ja właśnie się zastanawiałam bo PO1 są dwa rodzaje jeden rozjaśniający, a drugi z jakimś dodatkowym "kopem" super rozjaśniający no i wzięłam ten z kopem, zobaczę jak sobie poradzi i mi się spodoba to następnym razem wezmę tą słabszą dla sprawdzenia
Mam nadzieję że nie wyjdzie mi nic dziwnego

Wiktoria 3570, 58 cm

marejta jest offline  
Stary 2010-11-09, 12:46   #4521
mysia m
Zakorzenienie

kotka, farbuj farbuj, ostatnia sznasa, żeby przed sylwkiem jeszcze potem poprawic czy przed swiętami. Dlatego ja, choć mam mega cykora, bede farbowac w piątek, bo jeszcze bedzie szansa na ratunek

paulcia, głowa może boleć z różnych przyczyn :P jak Cię bedzie codziennie bolec, to bedzie vitapil, ale jeden raz, to nie Uczulenie objawia się mdłosciami, bólem głowy, zawrotami głowy, rozwolnieniem itp. Ja mam takie przyjemnosci po magnezie w formie tabletek- jakei by nie były - efekt zawsze ten sam- 3 dni wymiotuję i takie tam
Stary 2010-11-09, 13:31   #4522
marejta
Zadomowienie

Któraś z Was pisała, że bierze biotynę, ale niestety nie pamiętam która
Ale mam takie pytanie jaką bierzecie? Bo ja sobie ostatnio kupiłam ale pani w aptece dała mi za 40zł a jestem ciekawa czy jest coś taniej

Wiktoria 3570, 58 cm

marejta jest offline  
Stary 2010-11-09, 13:35   #4523
mysiapysia28
Przyczajenie

Cytat:
pysiu, ja rok temu przechodizłam to, co Ty teraz przechodzisz, tylko wsyztsko robiłam sama i zamiast rozjaśniaczem, dekoloryzowałam włosy. Musiałam przejśc przez etap rudości, a teraz sie okazuje, ze w tym rudawym, cieplejszym było mi lepiej niz popielatym też farbowłam wiele lat na czarno, potem na brązowo, ale w praktyce wyglądał ten ciemny brąz jak granatowa czerń.

dziękuje, ze Ci się podobaja to jest garnier color naturals 8 czyli jasny blond. Naturalne mam ciemny blond taka 6/7. Wychodzi naturalnie. Robię nim od długiego juz czasu. Jako jedyny wychodzi dośc chłodno, mimo że to kolor podstawowy.

o włosy dbam metodą CG, bo mam naturalnie falujące włosy, a wiec z natury suche i wymagające. Unikam silikonów, pieczołowicie dobieram maski i balsamy. Po dekoloryzacji moje włosy ratował biovax, przy którym zostałam do dziś. Fantastyczny jest tez absolut repair, bez ktorego nie potrafie już życ Wszystkie tu rozjasniamy włosy, wiec pielegnacja to podstawa

mysle, ze jak połozysz teraz 9, to bedziesz zadowolona, nie bedzie to kolor docelowy, ale wyrównasz trochę odcien, nadasz im blasku, zlikwidujesz odrost. Potem bedziesz gasic i na pewno Ci się uda. Czasem jest trudniej, czasem łatwiej, bo róznie się włosy poddają, ale w koncu każdej się udaje
Mysia bałam sie sama eksperymentować więc poszłam do fryzjera,myślałam że po dekoloryzacji będzie w miare jasno ale tak się niestety nie stało,dlatego fryzjerka zrobiła mi tą kąpiel rozjaśniającą ale dała 3% wode i nie wiele to dało,dlatego zdecydowała że następnego dnia powybiera mi te najciemniejsze pasemka i rozjaśni,potem to stonowała,w sumie spęddziłam 11godzin u fryzjerawypróbuje bio wax bo mam troche przesuszone włosy ale to duża wina prostownicy.dzięki za wszystkie rady
mysiapysia28 jest offline  
Stary 2010-11-09, 13:50   #4524
milusiaam
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość

milusiaam a mnie zaciekawiła ta fryzura, bardzo podoba mi się rozwiązanie z tym warkoczem, tylko zastanawia mnie czy z drugiej strony też ma włosy spiete czy tylko z jednej
Chyba tylko z jednej strony ten warkoczyk ma łatwo sie robi taki warkoczyk z jednej strony ,spróbuj sobie przed lusterkiem

A propo warkoczy MYSIA sama zrobilas sobie tego dobieranca
ja nawet sama nie umiem zwykłego warkocza zrobic
milusiaam jest offline  
Stary 2010-11-09, 14:07   #4525
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
paulcia Ty chcesz rozajsniaczem a na to farbę?
Nie wiem czy nie zniszczysz włosów za mocno?
I tak chyba masz dość jasne?
no mam juz dosyć jasne ale chciałabym coś jaśniejszego, rozjaśniaczem chciałam się pozbyć pomarańczowych pasemek,które jeszcze mi zostały, a później nałożyć na to jakąś fajną blond farbe, tylko właśnie nie wiem ile odczekać żeby znowu sie nie zniszczyły
mysia dzisiaj jest ok, bynajmniej narazie więc licze, że jakoś sie z tym vitapilem polubimy
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-09, 14:08   #4526
caskada
Zakorzenienie

czesc dziewczynki
tak sobie patrze o czym tu dzis dyskutujecie
Stary 2010-11-09, 14:18   #4527
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
A ja po Vitapilu nie mam na razie skutków ubocznych

Kotka farbuj przynajmniej odrost mały to jak wyjdzie zolto to nie bedzie widać, a na Sylwetsra poprawisz sobie i bedziesz miała świeżą fryzurke
chyba jednak poczekam i zafarbuje pod koniec miesiąca... i jeszcze czekam na rezultaty vitapilu hehe

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
kotka, farbuj farbuj, ostatnia sznasa, żeby przed sylwkiem jeszcze potem poprawic czy przed swiętami. Dlatego ja, choć mam mega cykora, bede farbowac w piątek, bo jeszcze bedzie szansa na ratunek
wiem o co chodzi ale jestem pewna ze 00A wyjdzie mi zadowalająco i nie chce katować włosków na dwa razy... czekam i obmyślam co robić ! dziękuje za rady
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-09, 14:20   #4528
mysia m
Zakorzenienie

milusiam, sama, dlatego jest z błedem, bo robiłam tak z doskoku bez lusterka czy coś, tylko przed monitorem, bo mnie naszło, jak zobaczyłam gdzieś fajną fryzurke z warkoczem

pysiu, wyrzuć prostownice! rozjasnianie+dekoloryzacj a+farbowanie+ prostownica = koniec świata! masz kręcone włosy? falowane? dlatego prostujesz? na zniszczonych włosach żadna farba blond ładnie nie złapie, musisz się z nimi teraz obchodzic jak z jajkiem. Jak musisz prostowac, to prostuj na grubej szczotce po uprzednim napsikaniu czy posmarowaniu czyms termoochronnym.

nie kazdy ma ochote sam eksperymentowac. ja tak zrobiłam, bo 2 rayz dekoloryzowałm wczesniej w moim zyciu i zawsze efekt był opłakany, tylko dlatego stwierdziłam, ze wole to sobie zrobic sama.
Stary 2010-11-09, 14:21   #4529
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
no mam juz dosyć jasne ale chciałabym coś jaśniejszego, rozjaśniaczem chciałam się pozbyć pomarańczowych pasemek,które jeszcze mi zostały, a później nałożyć na to jakąś fajną blond farbe, tylko właśnie nie wiem ile odczekać żeby znowu sie nie zniszczyły
mysia dzisiaj jest ok, bynajmniej narazie więc licze, że jakoś sie z tym vitapilem polubimy
poczekaj z miesiąc i w tym czasie je regeneruj! a od kiedy łykasz vitapil???
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-09, 14:27   #4530
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
poczekaj z miesiąc i w tym czasie je regeneruj! a od kiedy łykasz vitapil???
kiedyś łykałam ponad miesiąc, ale bez śniadania, ot tak sobie i wtedy własnie praktycznie codziennie bolała mnie głowa, czułam się słabo, aż w końcu dałam sobie spokój, teraz od 4listopada próbuje raz jeszcze, ale łykam tylko w trakcie śniadania, no i narazie jest ok (pomijając wczorajszy ból głowy), więc mam nadzieje, że tym razem będzie lepiej... a farbować zamierzałam tak przed świętami, ale ciagle nie wiem czym co chwile coś innego przychodzi mi do głowy...
paulcia666 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości