Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-09, 14:47   #4531
Kotka17
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
kiedyś łykałam ponad miesiąc, ale bez śniadania, ot tak sobie i wtedy własnie praktycznie codziennie bolała mnie głowa, czułam się słabo, aż w końcu dałam sobie spokój, teraz od 4listopada próbuje raz jeszcze, ale łykam tylko w trakcie śniadania, no i narazie jest ok (pomijając wczorajszy ból głowy), więc mam nadzieje, że tym razem będzie lepiej... a farbować zamierzałam tak przed świętami, ale ciagle nie wiem czym co chwile coś innego przychodzi mi do głowy...
ja sie nauczyłam ze te suplementy trzeba łykać z posiłkiem bo mnie to mdliło i też bolała głowa.. blee... ale tyle plus ze skrzypovite brałam na jeden łyk wody,a z vitapilem sie męcze na 4-5 części
a wklej zdjęcie swoich włosków,to lukniemy... a ja to juz mniej wiecej wiem co na swój łeb nakładać... też sporo farb przerobiłam... hehe ale nie tyle co yattamanka ona chyba najwięcej przetestowała w niewielkim czasie

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Któraś z Was pisała, że bierze biotynę, ale niestety nie pamiętam która
Ale mam takie pytanie jaką bierzecie? Bo ja sobie ostatnio kupiłam ale pani w aptece dała mi za 40zł a jestem ciekawa czy jest coś taniej
no to nieźle cie skasowała, w biedro biotyna chyba 30 tabletek była po 9,99, moja mamuśka sobie kupiła
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-09, 14:51   #4532
marejta
Zadomowienie

Po prostu ręce opadają
Siedzę sobie w pracy przed komputerem jakby nigdy nic
Wchodzi do biura mój kolega ( z pracy widzimy się codziennie) patrzy na mnie i z błyskiem w oku wyskakuje "o widzę że masz nową fryzurę, obcięłaś włosy?"
No tak obcięłam ale przeszło 3 tygodnie temu jak tu nie zwariować z tymi facetami

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-11-09, 14:53   #4533
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja sie nauczyłam ze te suplementy trzeba łykać z posiłkiem bo mnie to mdliło i też bolała głowa.. blee... ale tyle plus ze skrzypovite brałam na jeden łyk wody,a z vitapilem sie męcze na 4-5 części
a wklej zdjęcie swoich włosków,to lukniemy... a ja to juz mniej wiecej wiem co na swój łeb nakładać... też sporo farb przerobiłam... hehe ale nie tyle co yattamanka ona chyba najwięcej przetestowała w niewielkim czasie
wrzucałam jakiś czas temu, przeszperam wątek i jak znajde to wrzuce raz jeszcze, albo link podam, a jak wróce do domu to spróbuje zrobić zdjęcie mojego maleńkiego odrostu, tylko nie wiem co z tego będzie, bo po 17 to już ciemno, że tylko w świetle bym musiała.... ja vitapil też musze dzielić, bo mam problem z połykaniem tabletek...

edit: hehe marejta bo to tylko facet chociaż mój TŻ to zawsze zauwazy jak coś zrobie a czasami wolałabym żeby nie zobaczył...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-11-09 o 14:56
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-09, 14:56   #4534
marejta
Zadomowienie

Cytat:

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

no to nieźle cie skasowała, w biedro biotyna chyba 30 tabletek była po 9,99, moja mamuśka sobie kupiła

Kotka
no też mi się tak wydaje, dobrze że nie powiedziałam poproszę dwa opakowania bo miałam to na końcu języka

Wiktoria 3570, 58 cm

marejta jest offline  
Stary 2010-11-09, 15:02   #4535
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Po prostu ręce opadają
Siedzę sobie w pracy przed komputerem jakby nigdy nic
Wchodzi do biura mój kolega ( z pracy widzimy się codziennie) patrzy na mnie i z błyskiem w oku wyskakuje "o widzę że masz nową fryzurę, obcięłaś włosy?"
No tak obcięłam ale przeszło 3 tygodnie temu jak tu nie zwariować z tymi facetami
jaaa... no to rzeczywiscie typowy facet

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
wrzucałam jakiś czas temu, przeszperam wątek i jak znajde to wrzuce raz jeszcze, albo link podam, a jak wróce do domu to spróbuje zrobić zdjęcie mojego maleńkiego odrostu, tylko nie wiem co z tego będzie, bo po 17 to już ciemno, że tylko w świetle bym musiała.... ja vitapil też musze dzielić, bo mam problem z połykaniem tabletek...
no podaj linka to sobie zobacze... a nie rób zdjecia po 17 bo nic nie bedzie widać

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:

Kotka
no też mi się tak wydaje, dobrze że nie powiedziałam poproszę dwa opakowania bo miałam to na końcu języka
a bierzesz samą biotynę czy coś jeszcze?

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

a dziewczyny wiecie co pije juz tydzień pokrzywe i już wyłaża małe pryszczyki i chrostki.. brrr... mam nadzieje ze dalej nie pójdzie...
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-09, 15:07   #4536
marejta
Zadomowienie

Cytat:
jaaa... no to rzeczywiscie typowy facet

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

no podaj linka to sobie zobacze... a nie rób zdjecia po 17 bo nic nie bedzie widać

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

a bierzesz samą biotynę czy coś jeszcze?

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

a dziewczyny wiecie co pije juz tydzień pokrzywe i już wyłaża małe pryszczyki i chrostki.. brrr... mam nadzieje ze dalej nie pójdzie...
Jestem w połowie drugiego opakowania inneov no i teraz od niedzieli łykam jeszcze tą biotyne

Wiktoria 3570, 58 cm

marejta jest offline  
Stary 2010-11-09, 15:10   #4537
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

ihihi, to tak jak mój mąz, który po 3 miesiacach od przejscia z czerni na blond zakrzynął nagle: 'czy ty cos robiłas z włosami? bo chyba miałąs inne' ja zmieniam wszytsko dal siebie, on nic nie widzi ale to dobrze, bo nie wiem co by sobie pomyslał- co miesiac myślenie co by tu zmienic/ulepszyć

vitapil tez łykam z jedzonkiem, bo inaczej bardzo źle sie czuje, ale tak nie mam zadnych kłopotów.
Stary 2010-11-09, 15:39   #4538
caskada
Zakorzenienie

kotka
jak dorzucisz do pokrzywy wit z gr B bedzie dobrze
Stary 2010-11-09, 15:39   #4539
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
j

kurcze nie wiedziałam, że az tyle zabawy z tym będzie nie pamiętam, którego wklejałam fotke, a tak każdy post po kolei właczać... już łatwiej i szybciej będzie jak wrzuce jeszcze raz...
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-09, 15:43   #4540
Nikola17
Zadomowienie

[QUOTE=snowhitee;23129911]Tak mi sie wydaje a zdj zalaczam moze cos Ci pomoze Z tym, ze nie sugeruj sie za mocno bo to byla mieszanka i tej 91 bylo tylko 1/3 tubki.

/QUOTE]

czyli więcej użyłaś koloru 8.9? ładnie wyszło.. ale teraz musiałabym kupować dwie farbki..
Nikola17 jest offline  
Stary 2010-11-09, 16:14   #4541
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kotka
jak dorzucisz do pokrzywy wit z gr B bedzie dobrze
czyli co??? coś łykać czy jeść?
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-09, 16:20   #4542
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
czyli co??? coś łykać czy jeść?
niewiem co tam lykasz ale skarbnica witamin z gr B sa drozdze chyba ze oddzielnie cos innego bierzesz z tych witamin biotyna to tylko jedna z witamin z grupy B
Stary 2010-11-09, 16:40   #4543
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
niewiem co tam lykasz ale skarbnica witamin z gr B sa drozdze chyba ze oddzielnie cos innego bierzesz z tych witamin biotyna to tylko jedna z witamin z grupy B
łykam vitapil o on ma w składzie drożdże
wklejam skład
1 tabletka zawiera:

Dwuwinian choliny
125 mg**

Kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia)
100 mg
1666,7%*
Proteiny sojowe
100 mg**

Inozytol
50 mg**

Niacyna
(amid kwasu nikotynowego) 35 mg
218,8%*
PABA (kwas paraaminobenzoesowy)
30 mg**

Żelazo (fumaran żelaza (II)) 15 mg
107,1%*
Cynk (glukonian cynku) 15 mg
150%*
Drożdże
5 mg**

Mangan (glukonian manganu)
5 mg
250%*
Miedź (glukonian miedzi (II))
2 mg
200%*

Kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy)
400 µg
200%*
Biotyna (D-biotyna)
300 µg 600%*
Jod (jodek potasu)
150 µg
100%*
Witamina B12 (cyjanokobalamina)
6 µg
240%*
*% zalecanego dziennego spożycia
** zalecane dzienne spożycie nie zostało ustalone

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Jestem w połowie drugiego opakowania inneov no i teraz od niedzieli łykam jeszcze tą biotyne
i jak działa ten inneov? za uwarzyłaś jakąś zmianę? a wiesz jaki ma sklad mniej wiecej?
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-09, 16:59   #4544
caskada
Zakorzenienie

kotka no to jest ok
ja nie biore suplementow w tabsach wiec sobie szukam innej formy
Stary 2010-11-09, 17:11   #4545
blond bunny
Zakorzenienie

kochaneczka i co fajne uczucie jak tak się faceci oglądają, nie?
Ja dziś na drodze do ośrodka zdrowia i spowrotem z 10 naliczyłam takich konkretnie się wgapiających i prawie śliniących
a byłam ubrana w dżinsy i szpilki nawet nie w miniówkę
Aż pomyślałam że przydałby mi się taki kliker jak ma borys szyc w reklamie axa i bym klikała takich gości i ciekawe ile by mi w ciągu doby wyszło

paulcia możecie położyć i tą inoe 10.0. Można brać o ton jaśniejszą farbę, ale nie przeskoku np. z poziomu 5 farba 12!

enchanted spróbuj naprawdę tą farbą c12 a może akurat spełni tez twoje oczekiwania
Stary 2010-11-09, 17:52   #4546
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja dziś na drodze do ośrodka zdrowia i spowrotem z 10 naliczyłam takich konkretnie się wgapiających i prawie śliniących
Aż pomyślałam że przydałby mi się taki kliker jak ma borys szyc w reklamie axa i bym klikała takich gości i ciekawe ile by mi w ciągu doby wyszło

paulcia możecie położyć i tą inoe 10.0. Można brać o ton jaśniejszą farbę, ale nie przeskoku np. z poziomu 5 farba 12!

enchanted spróbuj naprawdę tą farbą c12 a może akurat spełni tez twoje oczekiwania
hahaha ale się uśmiałam
no bo nie ma to jak blondyneczki
Nikola17 jest offline  
Stary 2010-11-09, 17:57   #4547
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

Na tym zdjęciu co wkleiłaś kolor wygląda dużo cieplej niż na poprzednim Tam się widocznie wypłukał i był cacy

Ja to bym chciała w sobote już być zrobiona, ale z moim niezdecydowaniem nie wiem jak to będzie

No wlasnie dlatego Ci wkleilam to zdj, bo to byl zdecydowanie zlocisty blond z bialymi refleksami A na tym zdj z odrostem to bylo ponad miesiac po fryzjerze, takze kolor wyplukany + uzywalam do tego plukanki flor illum

[QUOTE=Nikola17;23141463]
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Tak mi sie wydaje a zdj zalaczam moze cos Ci pomoze Z tym, ze nie sugeruj sie za mocno bo to byla mieszanka i tej 91 bylo tylko 1/3 tubki.

/QUOTE]

czyli więcej użyłaś koloru 8.9? ładnie wyszło.. ale teraz musiałabym kupować dwie farbki..
No tak bo 89 dalam cala tubke a 91 tylko 1/3

Cytat:
heheheh padlam oj Bunny fakt czasem taki kliker i mi by sie przydal

A ja dziewczynki mam w czwartek moze farbowac i jak zwykle tuz przed farbowaniem wlosy nadzwyczaj mi sie podobaja, ze az szkoda farbowac tez tak macie czasem?

Chcialam sie Was jeszcze zapytac, moze ktoras bedzie umiala mi pomoc. Od pewnego czasu mniej wiecej 2-3tyg co jakis czas w ciagu dnia drga mi mocno jedna powieka Wiem, ze moze to byc spowodowane brakiem magnezu ale wykluczam to bo lykam dodatkowo, czy to moze byc przez pokrzywe czy ha-pantoten? Raczej nie sadze ale wole sie dopytac Tak myslalam, ze moze to dlatego, ze pije pokrzywe a nie biore zadnych witamin z gr B, ale teraz patrze na opak. ha-pantotenu i on ma w skladzie kilka witamin gr B i jeszcze biotyne do tego i to wszystko w 100% dziennego zalecanego spozycia. Takze to tez raczej nie to.. Moze mnie zawialo?

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-09, 19:12   #4548
axxxa
Zadomowienie

GG do axxxa

dziewczyny zakupilam zwakly szampon tak jak wyczytalam we wczesniejszej czesci.miala z was moze ktoras? jak sie wam spraqdzila? on chyba nie ma tych SLS albo silikonow,co?

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

snowwhitee moze to przewitamininizowanie? bo jak piszesz ze extra jesz magnez i w tych tabletkach na wlosych tez jest magnez to moze go jest za duzo w organizmie.ja znam tylko ze jak drga powieka to na niedobor raczej.ale u ciebie wyglada ze jest wystarczajac dawka dostarczana hmmm....

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach

http://axxxasworld.blogspot.com/

albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/

Laura 28.09.2012

"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline  
Stary 2010-11-09, 19:19   #4549
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość

dziewczyny zakupilam zwakly szampon tak jak wyczytalam we wczesniejszej czesci.miala z was moze ktoras? jak sie wam spraqdzila? on chyba nie ma tych SLS albo silikonow,co?

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

snowwhitee moze to przewitamininizowanie? bo jak piszesz ze extra jesz magnez i w tych tabletkach na wlosych tez jest magnez to moze go jest za duzo w organizmie.ja znam tylko ze jak drga powieka to na niedobor raczej.ale u ciebie wyglada ze jest wystarczajac dawka dostarczana hmmm....
Ja niestety nie znam tego szamponu wiec nie pomoge

Chyba zle sie wyrazilam Odkad zaczelo mi sie to drganie zaczelam lykac magnez ale w ha-pantotenie go nie ma wiec raczej to nie to ze za duzo W ha-pantotenie jest m.in. wiele witamin z gr B, biotyna, cynk, skrzyp polny i zielona herbata. Ale dziekuje, kurde hmm spokoju mi to nie da

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-09, 19:24   #4550
blond bunny
Zakorzenienie

Snow to może kupimy zbiorowo na wątku klikerki i będziemy klikać wszystkie- tylko uczciwie! a co miesiąc raport która ma największe wzięcie?
Ja tak miałam na drganie powieki i mięśnia ręki jak miałam niedobór potasu i magnezu- jak uzupełniłam to było ok.
Magnez dostarczasz w tabletkach ale czy pijesz dużo kawy? Bo kawa strasznie wypłukuje magnez...
Jedz czekoladę i dużo pomidorów.
Magnezu z tego co wiem nie można przedawkować- wysika się.
Tak kusicie farbowaniem że i ja mam ochotę zrobić ale mój odrost ma jakieś 2 mm...
Ja nie mam tak że żal mi farbować, jak widze odrost 2 tyg. to już kombinuję jak tu najszybciej farbować

A żeby magnezowe i potasowe niedobory uzupełnić trzeba przynajmniej z tydzień łykać tabletki. Najszybciej wchłania się z kroplówek- za każdym pobytem w szpitalu miałam podawane.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-11-09 o 19:26
blond bunny jest offline  
Stary 2010-11-09, 19:35   #4551
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Snow to może kupimy zbiorowo na wątku klikerki i będziemy klikać wszystkie- tylko uczciwie! a co miesiąc raport która ma największe wzięcie?
Ja tak miałam na drganie powieki i mięśnia ręki jak miałam niedobór potasu i magnezu- jak uzupełniłam to było ok.
Magnez dostarczasz w tabletkach ale czy pijesz dużo kawy? Bo kawa strasznie wypłukuje magnez...
Jedz czekoladę i dużo pomidorów.
Magnezu z tego co wiem nie można przedawkować- wysika się.
Tak kusicie farbowaniem że i ja mam ochotę zrobić ale mój odrost ma jakieś 2 mm...
Ja nie mam tak że żal mi farbować, jak widze odrost 2 tyg. to już kombinuję jak tu najszybciej farbować

A żeby magnezowe i potasowe niedobory uzupełnić trzeba przynajmniej z tydzień łykać tabletki. Najszybciej wchłania się z kroplówek- za każdym pobytem w szpitalu miałam podawane.
Bunny dziekuje Ja juz lykam magnez od prawie 3tyg, zaczelam od razu gdy to sie zaczelo.. A o czekolade to juz sie nie martw Kawy nie pije wcale, a nie przepraszam tydzien temu TZ mnie zabral do starbucks'a, kawa byla taka mocna, ze bylam pobudzona do 2 w nocy No nic moze mnie zwialo (tak twierdzi TZ, bo przeciez wedlug niego to juz od miesiaca powinnam w czapce chodzic).

Ja mam tak samo jak Ty, tylko odrost sie pojawia i mam ochote farbowac Kliker spoko tylko jak ja TZ'owi to wytlumacze

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-09, 19:40   #4552
blond bunny
Zakorzenienie

Snow oni na pewno się nie domyślą o te klikery. Przy nim będziesz klikać w kieszeni
Stary 2010-11-09, 19:45   #4553
Tygrryska
Zakorzenienie

Hej blondyneczki

moge sie dolaczyc? ja tez blondynka (naturalna i farbowana)

Tygrryska jest offline  
Stary 2010-11-09, 19:48   #4554
snowhitee
Zakorzenienie

Bunny no w sumie racja

Tygrryska no pewnie, witaj

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-09, 19:48   #4555
axxxa
Zadomowienie

GG do axxxa

snowhitee chyba za szybko przeczytalam to jedz dalej magnez to powinno przejsc. a o pomidorach np.sok pomodorowy i czekolada z duza zawartosci kako to faktycznie tez slyszalam ze zawiaraja duzo magnezu.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach

http://axxxasworld.blogspot.com/

albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/

Laura 28.09.2012

"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline  
Stary 2010-11-09, 20:10   #4556
Agatau88
Zakorzenienie

snowhitee już Dziewczyny pisały ale i ja napisze:
- stres (unikać)
- Magne B6
- Aspargin (potas)

A z produków spozywczych to sok pomidorowy (ew. pomidory choć teraz sa kiepskie), szpinak.

Powinno minąć

paulcia wklej te zdjęcia włosow

A ja zmieniłam Avatar

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-09 o 20:29
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-09, 20:22   #4557
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Chcialam sie Was jeszcze zapytac, moze ktoras bedzie umiala mi pomoc. Od pewnego czasu mniej wiecej 2-3tyg co jakis czas w ciagu dnia drga mi mocno jedna powieka Wiem, ze moze to byc spowodowane brakiem magnezu ale wykluczam to bo lykam dodatkowo, czy to moze byc przez pokrzywe czy ha-pantoten? Raczej nie sadze ale wole sie dopytac Tak myslalam, ze moze to dlatego, ze pije pokrzywe a nie biore zadnych witamin z gr B, ale teraz patrze na opak. ha-pantotenu i on ma w skladzie kilka witamin gr B i jeszcze biotyne do tego i to wszystko w 100% dziennego zalecanego spozycia. Takze to tez raczej nie to.. Moze mnie zawialo?
Ja tak miewam jak się przepracowuje, albo jak jestem pod wpływem silnego stresu
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-09, 20:35   #4558
Agatau88
Zakorzenienie

Yatamanka zamówilas te clipy?

Ewcia ostatnio mówiłaś że jak ja mam włosy 37 cm to Ty nie masz.
Ale ja mam pocieniowane i mierze najdłuższe kosmyki, od środka głowy.
I tak mi wychodzi.
Ile by nie było to teraz mierze od koncówek do miejsca jakie chce mieć-i wychodzi mi 11-15 cm około

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-09 o 20:38
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-09, 20:44   #4559
HopeMAGDA
Rozeznanie

dziewczyny macie może takie puszące się włosy i jak sobie z tym radzicie,wiecie o co chodzi takie we wszystkie strony i tak ich dużo,masakra staram sie nie używac prostownicy ale włosy nie wyprostowane to tylko w kitke,tak najlepiej wygladają chociaz i tak mnie grzywka denerwuje bo jest krotsza i tak sie faluje brrr....macie jakieś rady?

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-11-09, 21:15   #4560
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka zamówilas te clipy?
Nie, w sobotę mam w planach jechać do sklepu i pooglądać z bliska jak to wygląda i kolorki popatrzeć.
Yattamanka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości