Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-09, 21:32   #4561
snowhitee
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ojej dziewczyny dzieki Stresowac sie w sumie nie stresuje, juz predzej przepracowana jestem choc tez chyba nie az tak zeby zaraz takie rzeczy sie dzialy

Agatka no avatar klasyk

Nie wiem czy wiecie ale od 11-14.11 w mulitikinie wszystkie bilety sa po 11zl na kazdy film My z TZ juz dzis kupilismy na sobote na "ostatni egzorcyzm"

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-09, 21:50   #4562
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Mam ochote doslownie za gardlo .. fryzjerke
to juz jest w ogole
nie no brak mi slow.
Nie zdziwilabym sie gdyby nie byla fryzjerka

i jeszcze po wczorajszych postach o cieczce
patrze i moja ma.

i mam pytanie do bunny

Czy ty masz geste wlosy?
bo masz dlugie ,a moja byla fryzjerka jest zdania ,ze jasny blond i dlugie wlosy to niemozliwe wczesniej czy pozniej trzeba bedzie sciac.

Ja sama mialam az za pas,ale bardzo rzadkie

i jeszcze chodzi mi o sposob w jaki farbujesz odrosty..?
czy ty nakladasz farbe 1,a potem robisz pasemka?

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-11-09, 22:01   #4563
caskada
Zakorzenienie

weronika
powiedz fryzjerce niech sie leczy co ona sobie wyobraza ze blond wlosy to jezyk tak sie sklada ze znam same dlugowlose blondynki druga sprawa to ciekawe czego uzywa do rozjasniania wlosow skoro zadaje takie pytanie
ja mam ponad 60 cm juz mi koncowkami jak rozprostuje siegaja nad talie
Stary 2010-11-09, 22:05   #4564
Tygrryska
Zakorzenienie

Jasne ze mozna miec dlugie blond wlosy (chociaz ja ostatnio musialam sporo sciac )

Tygrryska jest offline  
Stary 2010-11-09, 22:09   #4565
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
weronika
powiedz fryzjerce niech sie leczy co ona sobie wyobraza ze blond wlosy to jezyk tak sie sklada ze znam same dlugowlose blondynki druga sprawa to ciekawe czego uzywa do rozjasniania wlosow skoro zadaje takie pytanie
ja mam ponad 60 cm juz mi koncowkami jak rozprostuje siegaja nad talie
a propo czego uzywa do rozjasniania...
to wczoraj sie 'zalilam''

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-11-09, 22:16   #4566
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ojej dziewczyny dzieki Stresowac sie w sumie nie stresuje, juz predzej przepracowana jestem choc tez chyba nie az tak zeby zaraz takie rzeczy sie dzialy

Agatka no avatar klasyk

Nie wiem czy wiecie ale od 11-14.11 w mulitikinie wszystkie bilety sa po 11zl na kazdy film My z TZ juz dzis kupilismy na sobote na "ostatni egzorcyzm"
A tak mnie naszło na nowy avatar Spodobał mi sie
W Lublinie nie ma multikina
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-09, 22:20   #4567
asiabb1983
Zakorzenienie

Smile Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

hej dziewczynki!
podczytuje was cały czas od początku 1 części.dzięki wam sporo się dowiedziałam i chciałabym do was dołączyć. mogę???
asiabb1983 jest offline  
Stary 2010-11-09, 22:21   #4568
blond bunny
Zakorzenienie

weronika ja nie będę nic pisać o moich włosach- daję foty zobacz i oceń sama. Ja uważam że są cienkie ale gęste. Naturalne mam tak samo cienkie- taki ich urok.
A twoja fryzjerka to... może pominę komentarz.
Od razu proszę dziewczyny żebyście napisały czy pasuje mi zimny kolor bo dam wreszcie zdjecia z buzią a co!
I któraś miała kłopot czy blondynka może chodzić w szpilkach- daję fotkę z imprezy techno na jakiej byłam- kreacja piekielna
Włosy mam tylko rozczesane i nic nie robione, na jednym zdjęciu loki prostownicą i warkocz, także widzicie jak naturalnie wyglądają.
Do dzieła i komentowania!
Weronika to weź sobie wydrukuj moje foty- pozwalam wyjątkowo- i zanieś tej fryzjerce.

Załącznik 3522292

Załącznik 3522293

Załącznik 3522294

Załącznik 3522295

Załącznik 3522296

Co do cieczki- współczuję , moja nadal nie ma lub nie widzę
Stary 2010-11-09, 22:34   #4569
blond bunny
Zakorzenienie

weronika a co do farbowania- ja nigdy gołego rozjaśniacza na swoje włosy nie kładłam. 5 lat temu w salonie loreala tak mi nawydziwiali że wyszłam ze złotym blondem, choć chciałam jaśniutki popielaty.
Zapłaciłam prawie 300zl na dlugie włosy i od tamtej pory zaczęłam kombinować sama.
Potem był garnier popielaty jakiś najjaśniejszy nie pamietam- kolor nawet spoko ale tydzień po farbowaniu był szary bez blasku.
I wtedy jakoś odkryłam palette i to było to!
Najpierw na całosć rzuciłam 100 deluxe, kilka razy, bo kolor wyrównać sie nie chciał i musiałam ściąć włosy do ramion bo końce szlag mi trafił
Od tamtej pory farbowałam tylko odrosty co miesiąc 100 deluxe lub naturals 100 i nie ciagnęłam na całość. Tylko one miały domieszke rozjaśniacza a ja w tym roku po 5 latach postanowiłam troszkę zejśc z jaśniutkiego na farbę bez rozjasniacza a z wyższą woda 12%- czyli 219 naturals popiel, a10 ultrapopiel palette a teraz c12 mroźny blond.
Przy mroźnym już zostaję bo sie zakochałam i radzi sobie z moimi odrostami- to najważniejsze. Teraz do końca roku planuje jeszcze tylko wyrównać kolor na całości i już wyszłam na prostą.
Stary 2010-11-09, 22:39   #4570
Agatau88
Zakorzenienie

blond bunny laseczka z Ciebie

Wg mnie chłodny blond Ci pasuje, ja sie oczywiscie nie znam tak dobrze, ale jest ok Chyba że dałabyś kilka cieplejszych refleksów jeśli masz ochote, tez byłoby super. Ale juz nie wiadomo czym robić takie refleksy na jasnych włosach, moze wyjsc zielono

Dziewczyny powiem Wam że do tej pory jestem najbardziej zadowolona ze Stockholma.
A to dlatego że wszystkie wypróbowane przeze mnie farby zostawiaja włosy matowe, półmatowe.
A po Stockholmie włosy błyszcza sie jak szalone.
Na pewno to tez zasługa odzywki, ale te włosy blyszcza sie do kilku tyg od farbowania.
Jak zafarbowałam Stockholmem to kolezanki mnie pytały co zrobiłam że włosy mi tak błyszczą. Nie chciałam wcześniej tak zachwalać, bo nie znalam tak dobrze innych farb, ale teraz już chwalę
Oczywiście prawda jest taka że odrost po farbowaniu odroznia sie od reszty, ale nie jest to aż tak bardzo widoczne.
Może kiedys spróbuje c12-moze lepiej pokryje mi odrost.

edit:
blond bunny a jak wyrównasz całość jak ostatnio fiolet Ci wyszedł?
Ja bym uzyła tego c12 ale nie chce miec niebieskich wlosow, a ja mam dość zniszczone a z takich niebieski kolor łatwo nie zejdzie.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-09 o 22:45
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-09, 23:02   #4571
blond bunny
Zakorzenienie

Agatau no właśnie o dziwno niebieski po c12 bardzo łatwo schodzi- przynajmniej z moich włosów. W dwa mycia czyli tydzień po farbie nie ma śladu niebieskiego.
A jak zrobie? Normalnie odrost a na ostatnie powiedzmy 10 minut przemalaksuję z wodą to nie powinno być takie niebieskie.
Bo w sumie kolor sam by mi sie zrównał ale to po jakimś pół roku używania wiernie jednej farby. Nie chce tyle czekać- na sylwka chcę mieć już piękne włoski.
Dziękuje za komplement!
Stary 2010-11-09, 23:09   #4572
Agatau88
Zakorzenienie

Zaden komplement-same fakty

Ale Ty już masz piekne włoski więc nie wiem czego chcieć jeszcze-długie, zadbane, piekny kolor.

Ja tez moze uzyje przed Swietami c12, w razie co bede miała niebieskie włosy

Dziewczyny znające się na składach.
Co myślicie o tej serii:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,37...ja.html&next=1

Jest szampon, odżywka, maska i mgiełka.

I zobaczcie to, Vitapil:

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...6,3589061.html

Dlaczego nie polecany osobom z naczynkową cerą?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-09 o 23:26
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-10, 06:56   #4573
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
weronika ja nie będę nic pisać o moich włosach- daję foty zobacz i oceń sama. Ja uważam że są cienkie ale gęste. Naturalne mam tak samo cienkie- taki ich urok.
Od razu proszę dziewczyny żebyście napisały czy pasuje mi zimny kolor bo dam wreszcie zdjecia z buzią a co!
I któraś miała kłopot czy blondynka może chodzić w szpilkach- daję fotkę z imprezy techno na jakiej byłam- kreacja piekielna
Włosy mam tylko rozczesane i nic nie robione, na jednym zdjęciu loki prostownicą i warkocz, także widzicie jak naturalnie wyglądają.
Weronika to weź sobie wydrukuj moje foty- pozwalam wyjątkowo- i zanieś tej fryzjerce.
ladne wlosy i rzeczywiscie bardzo dlugie juz

Tygrryska jest offline  
Stary 2010-11-10, 08:29   #4574
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
enchanted- kupiłam tę odżywkę marionu do blondu, którą polecałas nachodziłam się a ona tuż obok w osiedlowym była

tak na marginesie, to używam od jakiegos czasu szamponu ISANY z olejkiem z babassu, w duecie z odżywką i polecam fajnie się uzupełniają i rzeczywiscie efekt anti-frizz

co do tabletek, to ja brałam 2 lata yasminelle..co jak co ale zarzucić im nic nie mogłam schudłam 2-3 kg (165/46kg) cera boska, włosy lśniące, samopoczucie super, libido 200% komfot idealny, no zyc nie umierac jednak dobranie tabl to sprawa indywidualna, nie rozumiem ginekologów którzy przepisuja tabletki po 5 min patrzenia na pacjentke..

Dziewczynki, jakie macie plany na długi weekend? ja mam w pt dzien rektorski i tak mysle, czy by nie wyskoczyc gdzies
No widzisz, czasem szukamy po całym mieście, a to co chcemy jest tuż za rogiem Niech i Tobie ona przypasuje
Ty kupiłaś maske Marion, a ja wczoraj będąc w Ross wzięłam szampon Isana bambus za 2,99 w promocji Za 3zł aż żal było nie wziąć

Co do długiego weekendu, ja się zbytnio nim nie nacieszę, bo w czwartek mam na popołudnie, w piątek noc. Jedynie co mi pozostanie to sobota i niedziela, a więc pewnie w sobote coś z TŻcikiem golniemy przed jakimś filmem i na tym się skończy

Więc Wam kochane udanego długiego życzę

A odnośnie anty. Swego czasu brałam Harmonet przez, oj chyba 4 lata. Przytyć, nie przytyłam, libido w normie, @ równo co 28 dni, jak w zegarku, tyle tylko, że straszne migreny miałam.
Nie biorę już od sierpnia zeszłego roku i mam teraz strasznie długie cykle. Ostatnio @ musiałam wywoływać luteiną. Mam nadzieje, że wszystko się unormuje i że nie będę musiała do tabsów powrócić, bo jest to ostatnia rzecz o jakiej marze.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
enchanted spróbuj naprawdę tą farbą c12 a może akurat spełni tez twoje oczekiwania
No właśnie, oglądałam ulotkę z Ross i teraz mają być te farbki z Palett w promocji, chyba za niecałe 9zł więc kupie i spróbuje na pasemku tą c12, jak nie wyjdzie to najwyżej coś pokombinuje

Cytat:
No no, ale zdjęcia Śliczną buźke masz I taki blond moim zdaniem jest strzałem w 10! W rudych np. czy w brązie zupełnie sobie Ciebie nie wyobrażam.
Włoski gęste, długie Widać, że dba o nie właścicielka znająca się na rzeczy

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A tak mnie naszło na nowy avatar Spodobał mi sie
W Lublinie nie ma multikina
Jaka zmiana
Rzeczywiście avatar pierwsza klasa

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-11-10, 08:36   #4575
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ostatnio byliśmy z TŻtem na Pile 3D i widziałam reklame tego Egzorcyzmu. Huuu, masakra to mało powiedziane Przez te 3min reklamówki włosy stały mi na baczność
Skoro taka promocja to może skusimy się na kolejną wizytę i 2 seanse zaliczymy Paranormal i Egzorcyzm, same dreszczowce

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-11-10, 08:40   #4576
mysiapysia28
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
milusiam, sama, dlatego jest z błedem, bo robiłam tak z doskoku bez lusterka czy coś, tylko przed monitorem, bo mnie naszło, jak zobaczyłam gdzieś fajną fryzurke z warkoczem

pysiu, wyrzuć prostownice! rozjasnianie+dekoloryzacj a+farbowanie+ prostownica = koniec świata! masz kręcone włosy? falowane? dlatego prostujesz? na zniszczonych włosach żadna farba blond ładnie nie złapie, musisz się z nimi teraz obchodzic jak z jajkiem. Jak musisz prostowac, to prostuj na grubej szczotce po uprzednim napsikaniu czy posmarowaniu czyms termoochronnym.

nie kazdy ma ochote sam eksperymentowac. ja tak zrobiłam, bo 2 rayz dekoloryzowałm wczesniej w moim zyciu i zawsze efekt był opłakany, tylko dlatego stwierdziłam, ze wole to sobie zrobic sama.
mysiu ja mam włosy falowane,jak są krótsze to się kręcą a jak dłuższe to pod ciężarem się troche prostują,mam okrągłą szczotke ale nie potrafie z niej korzystać,a moje włosy bez prostownicy to masakra,takie puszące sie połamane fale,loki.oczywiśce używam termoochrony i jedwabiem je wygładzam,używam też serum na zniszczone końcówki,teraz myśle o olejowaniu,tylko nie wiem jaki olejek kupić.a fioletowego szamponu mam używać już teraz czy dopiero po farbowaniu?bo mam taki i mam fioletową płukanke ale fryzjerka mi powiedziała że mogą mi od tego włosy zrobić sie szare,a już sama nie wiem czy to nie lepsze od tych rudościpozdrawiam
mysiapysia28 jest offline  
Stary 2010-11-10, 09:10   #4577
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

mysiupysiu, jak masz fale, to zadbaj o nie, wydobądz. wiem cos o tym, bo doprowadziłąm moje włosy do fajnego stanu, gdzie moge nosić zdefiniowane lsniące fale albo całkiem proste, jak wysusze na szczotce. Polecam Ci metody dla kręconowłoscyh , ale to musisz przestudiowac pigułke i Faq na forum dla zakreconych. Dopiero jak beda odpowiednio nawilzone, to beda gładkie bez prostownicy itp, po samej szczotce beda śliczne, ale musisz sie zawziac, bo jak bedziesz wciaz prostowac, to zataczasz koło.

Szampon nie jest w stanie zrobic szarych włosów..fryzjerka chyba chciała zebys czesciej do niej chodizła, w ogole fryzjerzy nie wspominaja o fioletowych szmaponahc czekajac az po 3 tyg włosy zrobia sie zolte i sie do nich pojdzie. Straszne, ale naprawde wiekszosc tak robi.

Taki szmapon ochładza kolor, wypłukuje w jakis nieznany mi sposob czerwone barwniki. Ja z jasnego rudego w ciagu 2 tyg miałam popiel taki srebrny. na mnie działał. dziewcyzny chłodza nim włosy po kurczaku przy nieudanym rozjasnianiu. Predzej włosy zrobia sie fioletowe niz szare. Wiec uzywaj śmiało od dzis.

---
rety, za mną juz nikt sie nie ogląda.. stara dupa ze mnie i zawsze z dzieckiem szpilek nie nosze, wole styl boho. nie maluje sie. ale męza juz mam, naszczescie

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-10 o 09:12
mysia m jest offline  
Stary 2010-11-10, 09:28   #4578
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Mysiu a jak myślisz pasowałby mi taki złoty blond?? Kurde w każdym kolorze jaki miałam czuję się dobrze,ale wydaje mi się,że to jeszcze nie to i szukam koloru idealnego
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2010-11-10, 09:28   #4579
mysiapysia28
Przyczajenie

Dzięki,to ide studiować wątek zakręonych,ale się ciesze że tu trafiłam,dużo cennych porad można uzyskać
mysiapysia28 jest offline  
Stary 2010-11-10, 09:45   #4580
caskada
Zakorzenienie

czesc dziewczynki

bunny fotka nr3 cudasnie bo krecono
agatau pantene aqua sa beznadziejne wogole cala ta seria jest do bani same silikony i chemia na pierwszych miejscach podam prosty przyklad : mam odzywke bs do "lokow i fal" a kolezanka kupila taka sama tylko do "prostowania" i sklady obydwie maja takie same przeciez to nielogiczne seria pantene to naciagacze i oszusci
mysia nie gadaj ze sie nie ogladaja nawet jak idziesz z malym napewno sie gapia tylko pewnie tego nie widzisz lub nie zwracasz juz uwagi na piekne dziewczyny/kobiety faceci zawsze sie gapia i niewazne z kim ona by nie szla

czym bylby swiat bez meskich spojrzen
Stary 2010-11-10, 09:50   #4581
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:

czym bylby swiat bez meskich spojrzen
dokładnie

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:

Załącznik 3522292

Załącznik 3522293

Załącznik 3522294

Załącznik 3522295

Załącznik 3522296

Co do cieczki- współczuję , moja nadal nie ma lub nie widzę

Bunny super wyglądasz ,blond Ci wyjątkowo pasuje i jakie śliczne włosy oddawaj
ale już kiedyś wstawiałaś zdjęcie buźki ze swoim pieskiem chyba
Stary 2010-11-10, 09:55   #4582
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
agatau pantene aqua sa beznadziejne wogole cala ta seria jest do bani same silikony i chemia na pierwszych miejscach podam prosty przyklad : mam odzywke bs do "lokow i fal" a kolezanka kupila taka sama tylko do "prostowania" i sklady obydwie maja takie same przeciez to nielogiczne seria pantene to naciagacze i oszusci
\

Dzieki za opinie W takim razie raczej nie kupie tej serii
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-10, 10:08   #4583
mysia m
Zakorzenienie

cascada, naprawde tak myslisz?

A w ogole wydaje mi sie, ze jak odzyskam długie włosy, to i wewnetrzne przekonanie o tym, że fajnie jeszcze wyglądam.

mysiapysia, studiuj, wprowadz a się baardzo zdziwisz, co moga włoski

princeska, to kombinuj. Ja włąsnie chce spróbowac złotego blondu, bo w zimnym nie jest do konca to, w ciemnych nie to. Po kapieli rozjasniajacej łatwo uzyskasz złoty blondzik. Ja w piatek kłade

bunny, zdjecie nr 3 w lokach.. boskie!

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-10 o 10:09
mysia m jest offline  
Stary 2010-11-10, 10:10   #4584
blond bunny
Zakorzenienie

Princeska wstawiałam ale dziewczynom jakoś umknęło i nie chciały powiedzieć czy uważają że mi dobrze w tym blond czy nie
To dorzuciłam im więcej fotek
Wydaje mi się że pasi mi zimny kolor bo mam cerę taką ziemisto-oliwkową jakby. Na tych zdjęciach podkreślam że nie mam nawet ciut opalenizny! także ja siebie nie widzę w rudościach czy złotych lub żółtych blondach. Brązowo-popielate włosy miałam naturalne i tż ciagle przebąkuje żebym wróciła do nich ale nie ma takiej opcji W naturalnych włosach czułam się taka pospolita i niezauważana.
A może to dlatego że blond zrobiłam w ważnej dla siebie chwili- 18 urodziny tż i moje- jesteśmy rówieśnikami, moja matura...
Wtedy był najlepszy okres mojego życia i może dlatego tak obstaje przy blondzie bo dobrze mi się kojarzy.
Włosów nie oddam za bardzo je kocham I nie tylko swoje, klientkowe zadbane tysz także uważajcie z tym dbaniem bo kiedyś przyjdę i zabiorę wasze cudne włoski

enchanted kurde teraz w rossie promocja na c12 jak ja już kupiłam w leclercu za 14zl! Na kolejny odrost oczywiście
i te szampony issany... też bym sobie jakiś sprawiła ale mam jeszcze 5 innych i zawzięłam się że 6 nie kupię Jeszcze na rok mi wystarczą.
A odżywki mnie nie interesują bo stosuję tylko maski na moje kłaczki.
Mam śliczną buźkę? Z której strony, z całego ciała buzi najbardziej nie lubię Ale dzięki za komplement

mysia a spróbuj raz włożyć szpilki i zrób makijaż- nawet na wyjscie do sklepu- zobaczysz ile spojrzeń przyciagniesz Czasem matce naturze trzeba trochę pomóc. Poza tym uważam że żeby podobać sie innym trzeba najpierw czuć sie dobrze we własnym ciele. Inaczej tych spojrzeń sie nie widzi albo uważa że już ktoś zauważył jakąś moją niedoskonałość.

Nie używajcie pantene to syf...
juz tyle razy o tym pisałyśmy.
Ja miałam po nim łupież i pół roku potem leczyłam blee...
Przede wszystkim-sama chemia, konserwanty i do tego perfumowane uczulające środki wysoko w skladzie a wiec jest ich od groma
Stary 2010-11-10, 10:12   #4585
caskada
Zakorzenienie

mysia
ja jestem o tym swiecie przekonana widzialam twoja buzke i co nieco mam rozeznanie jak wygladasz wiec nie wierze ze faceci nie patrza moze tylko tego do siebie nie bierzesz
Stary 2010-11-10, 10:15   #4586
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
cascada, naprawde tak myslisz?

A w ogole wydaje mi sie, ze jak odzyskam długie włosy, to i wewnetrzne przekonanie o tym, że fajnie jeszcze wyglądam.

mysiapysia, studiuj, wprowadz a się baardzo zdziwisz, co moga włoski

princeska, to kombinuj. Ja włąsnie chce spróbowac złotego blondu, bo w zimnym nie jest do konca to, w ciemnych nie to. Po kapieli rozjasniajacej łatwo uzyskasz złoty blondzik. Ja w piatek kłade

bunny, zdjecie nr 3 w lokach.. boskie!
ja zrobię dziś albo jutro do Sylwestra chcę znaleźć wymarzony kolor, bo TŻ obiecał,że na święta mi kupi clipy,ale muszę wiedzieć jaki kolor

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Princeska wstawiałam ale dziewczynom jakoś umknęło i nie chciały powiedzieć czy uważają że mi dobrze w tym blond czy nie
To dorzuciłam im więcej fotek
Wydaje mi się że pasi mi zimny kolor bo mam cerę taką ziemisto-oliwkową jakby. Na tych zdjęciach podkreślam że nie mam nawet ciut opalenizny! także ja siebie nie widzę w rudościach czy złotych lub żółtych blondach. Brązowo-popielate włosy miałam naturalne i tż ciagle przebąkuje żebym wróciła do nich ale nie ma takiej opcji W naturalnych włosach czułam się taka pospolita i niezauważana.
A może to dlatego że blond zrobiłam w ważnej dla siebie chwili- 18 urodziny tż i moje- jesteśmy rówieśnikami, moja matura...
Wtedy był najlepszy okres mojego życia i może dlatego tak obstaje przy blondzie bo dobrze mi się kojarzy.
Włosów nie oddam za bardzo je kocham I nie tylko swoje, klientkowe zadbane tysz także uważajcie z tym dbaniem bo kiedyś przyjdę i zabiorę wasze cudne włoski

enchanted kurde teraz w rossie promocja na c12 jak ja już kupiłam w leclercu za 14zl! Na kolejny odrost oczywiście
i te szampony issany... też bym sobie jakiś sprawiła ale mam jeszcze 5 innych i zawzięłam się że 6 nie kupię Jeszcze na rok mi wystarczą.
A odżywki mnie nie interesują bo stosuję tylko maski na moje kłaczki.
Mam śliczną buźkę? Z której strony, z całego ciała buzi najbardziej nie lubię Ale dzięki za komplement

mysia a spróbuj raz włożyć szpilki i zrób makijaż- nawet na wyjscie do sklepu- zobaczysz ile spojrzeń przyciagniesz Czasem matce naturze trzeba trochę pomóc. Poza tym uważam że żeby podobać sie innym trzeba najpierw czuć sie dobrze we własnym ciele. Inaczej tych spojrzeń sie nie widzi albo uważa że już ktoś zauważył jakąś moją niedoskonałość.

Nie używajcie pantene to syf...
juz tyle razy o tym pisałyśmy.
Ja miałam po nim łupież i pół roku potem leczyłam blee...
Przede wszystkim-sama chemia, konserwanty i do tego perfumowane uczulające środki wysoko w skladzie a wiec jest ich od groma
jejku ja też chcę takie długieeeeee
w każdym kolorze czuję się dobrze jak mam długie włosy
Bunny a może mogłabyś mi zrobić tą analizę kolorystyczną?
może tak bym się dowiedziała jaki kolor mi pasuje
Stary 2010-11-10, 10:23   #4587
blond bunny
Zakorzenienie

Princeska ale musisz dać zdjecie w naturalnych włosach w naturalnym świettle żeby zobaczyc ich odcień, zdjęcie buzi bez makijażu czy szkieł kont, i zdjecie z włosami do góry zaczesanymi żeby obejrzeć kształt twarzy.
No i dopiero wieczorem bo jadę nie dlugo do kardiologa.
Stary 2010-11-10, 10:27   #4588
milusiaam
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Dziewczyny znające się na składach.
Co myślicie o tej serii:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,37...ja.html&next=1

Jest szampon, odżywka, maska i mgiełka.
Ten szampon to masakra to samo odzywka
zawieraja i SLS i SLES ,zaraz na poczatku skladu.W ogole juz nie pamietam kiedy widziałam w skladzie szamponu SLS ,a tu jest i bodajże tez w odzywce.to chyba zart na 4 miejscu w skladzie zaraz po detergentach......deterge nt pozniej antystatyk który moze podrazniac dalej w skladzie zapach ...zapach...zapach...zapa ch
i na koncu jakies zmiękczacze ...

BUNNY zdjecie z falami swietne
milusiaam jest offline  
Stary 2010-11-10, 10:28   #4589
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Princeska ale musisz dać zdjecie w naturalnych włosach w naturalnym świettle żeby zobaczyc ich odcień, zdjęcie buzi bez makijażu czy szkieł kont, i zdjecie z włosami do góry zaczesanymi żeby obejrzeć kształt twarzy.
No i dopiero wieczorem bo jadę nie dlugo do kardiologa.
dobra to wstawię po południu jak kupię baterie do aparatu
a Ty wieczorkiem byś mi zrobiła jak znajdziesz chwilę

to teraz nie wiem czy lecieć do rossmana czy nie
Stary 2010-11-10, 10:29   #4590
mysia m
Zakorzenienie

bunny, nie moge załozyc szpilek do sklepu, bo chodze z wózkiem, do miasta mam jakies 2,5km dlatego chodze w płaskich botkach (poza tym ja kocham kowbojki)., bo zanim przebiję się przez błoto, to bym juz utonęła. Na spacer do parku to tez niewygodnie strasznie. Bez małego nigdy się nigdzie nie wybieram, bo nie mam z kim zostawic. I tak od porodu mój styl ubierania uległ drastycznej zmianie. A gdy się umaluję, to czuję się taka wypaćkana, nienaturalna. Jak mały pójdzie do przedszkola, to bede miała większe pole do popisu.

Hmm, a co do koloru, to teraz w życiu jest mój najszczesliwszy okres- moje małzenstwo jest bardzo udane, z synka jestem dumna. I moze dlatego nie mam zamiaru sie z blondem rozstawac raczej..

cascada Jesteś strasznie miła

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości