Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-10, 13:38   #4651
Tygrryska
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziewczyny, pomozecie?
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=4631

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
mysiu a jak zdejmuje sie te zdjęcia? bo może w takim razie ja też wrzuciłabym swoje z twarzą, ale nie chciałabym żeby później zostały, więc wolałabym je usunąć kiedy już zobaczycie, a nie wiem czy umiałabym to zrobić
tylko za to mozna dostac bana na tydzien, a jak sie ma jakies przewinienia na koncie to stalego...

Tygrryska jest offline  
Stary 2010-11-10, 13:38   #4652
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
patrząc na Twoje zdjęcie z dzieciństwa jestem skłonna powiedzieć, że tak ale dla bezpieczenstwa powiem, że napewno jest podobny wrzuce swoje w piątek, bo tylko w pracy mam skaner to porównacie
ok
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2010-11-10, 13:39   #4653
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny- wiecie ze lamiecie regulamin,zalaczajac zdjecia ktory toczy sie dyskusja i potem usowacie...
prosimy o wybaczenie to już się więcej nie powtórzy:pr osi::pr osi:
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-10, 13:39   #4654
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

cascado, w jakis sposób Twoje zdanie jest mi najblizsze. Lubię delikatny makijaz, w takim czuję się najbardziej soba, albo bez makijazu. mój mąz nie znosi, gdy jestem umalowana, nawet na imprezy. mówi mi, że naturalnie wyglądam najlepiej. na pewno musze brac pod uwage nie tylko jak sie ubieram, ale włąsnie czy sie maluje, jaki tryb zycia prowadze- wiekszosc zdjec była z rowerów, bo ja ten sport kocham. Wystudiowana czarna fryzurka moze i robi wrazenie, ale na rowerze nie moge jezdzic w makijazu, bo wsyztsko by spłynęło. No wiec czern była i minęła. W czarnych wygladałam na lat tyle, co mam teraz o to było grubo wczesniej.

bunny, zgadzam sie- brazy nie sa dla mnie, jakos w nich gine czy to brązy ciepłe czy zimne, to i tak beznadziejnie. Skoro lato moze miec bladorózowa cere, to ja taką mam w takim razie, bo bezowy fluid mi się odznacza a taki różowawy juz nie.

agatau, przepraszam, zdjęłam zdjecia, bo nie chce tu zostac na zawsze paulcia, usuwasz w ustawieniach w zakładce na samym dole z lewej strony:załączniki.

na dowód że źle prezentuje się w srebrnych odcieniach blondu i zbyt jasnych wstawiam dosc kiepskie foty z kamerki- nie mam w tych kolorkach zdjecia z aparatu. ale akurat dobrze oddaja odcien skóry. w popielatym blondzie robie sie rózowa jak świnka. w złotym ten róz cery nie razi.. co robić???

1. nutrisse 91 - b.jasny popielaty blond
2. 9.1 + 8 - zimny kolor, ale uwazam ze tutaj dobrze podkresla kolor cery
3. rudy rudy rydz- tak ściemniała mi farba exellence zdajsie 9 !
4. ostatnie w ktorym czułam się jak okropny okropny brzydal, którego w ogole nie widac- taka szara mysz.

o boze.. kaska..bardzo bardzo przepraszamy.. trudno, to te zostawię.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-10 o 13:41
mysia m jest offline  
Stary 2010-11-10, 13:41   #4655
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
dziewczyny, pomozecie?
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=4631

tylko za to mozna dostac bana na tydzien, a jak sie ma jakies przewinienia na koncie to stalego...
Casting raczej nie rozjaśni Ci odrostu, bo nie jest farbą rozjaśniającą,a to,że ma wodę 4,5 % nic nie znaczy,bo czarna farba ma np wodę 3 %,ale ja się nie znam może ktoś będzie bardziej wiedział
Stary 2010-11-10, 13:42   #4656
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
paulcia, usuwasz w ustawieniach w zakładce na samym dole z lewej strony:załączniki.
dzięki, ale chyba nie będe ryzykować, bo Pani Moderator już nas znalazła wkleje więc raczej bez twarzy
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-10, 13:43   #4657
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
cascado, w jakis sposób Twoje zdanie jest mi najblizsze. Lubię delikatny makijaz, w takim czuję się najbardziej soba, albo bez makijazu. mój mąz nie znosi, gdy jestem umalowana, nawet na imprezy. mówi mi, że naturalnie wyglądam najlepiej. na pewno musze brac pod uwage nie tylko jak sie ubieram, ale włąsnie czy sie maluje, jaki tryb zycia prowadze- wiekszosc zdjec była z rowerów, bo ja ten sport kocham. Wystudiowana czarna fryzurka moze i robi wrazenie, ale na rowerze nie moge jezdzic w makijazu, bo wsyztsko by spłynęło. No wiec czern była i minęła. W czarnych wygladałam na lat tyle, co mam teraz o to było grubo wczesniej.

bunny, zgadzam sie- brazy nie sa dla mnie, jakos w nich gine czy to brązy ciepłe czy zimne, to i tak beznadziejnie. Skoro lato moze miec bladorózowa cere, to ja taką mam w takim razie, bo bezowy fluid mi się odznacza a taki różowawy juz nie.

agatau, przepraszam, zdjęłam zdjecia, bo nie chce tu zostac na zawsze paulcia, usuwasz w ustawieniach w zakładce na samym dole z lewej strony:załączniki.

na dowód że źle prezentuje się w srebrnych odcieniach blondu i zbyt jasnych wstawiam dosc kiepskie foty z kamerki- nie mam w tych kolorkach zdjecia z aparatu. ale akurat dobrze oddaja odcien skóry. w popielatym blondzie robie sie rózowa jak świnka. w złotym ten róz cery nie razi.. co robić???

1. nutrisse 91 - b.jasny popielaty blond
2. 9.1 + 8 - zimny kolor, ale uwazam ze tutaj dobrze podkresla kolor cery
3. rudy rudy rydz- tak ściemniała mi farba exellence zdajsie 9 !
4. ostatnie w ktorym czułam się jak okropny okropny brzydal, którego w ogole nie widac- taka szara mysz.

o boze.. kaska..bardzo bardzo przepraszamy.. trudno, to te zostawię.
mi się podobasz w tym ostatnim i fajna ta długość
Stary 2010-11-10, 13:45   #4658
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Casting raczej nie rozjaśni Ci odrostu, bo nie jest farbą rozjaśniającą,a to,że ma wodę 4,5 % nic nie znaczy,bo czarna farba ma np wodę 3 %,ale ja się nie znam może ktoś będzie bardziej wiedział
z drugiej strony te nowe castingi mają niby rozjasniać do dwóch tonów ja jednak jestem dowodem na to, że nie rozjasniło nic... Użyłam odcien bodajże 1010. Tygryska jak sama nie spróbujesz to będzie Cie to męczyło...
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-10, 13:46   #4659
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
wedlug pudelka cos rozjasnia, tez sie wlasnie nie znam

Tygrryska jest offline  
Stary 2010-11-10, 13:47   #4660
mysia m
Zakorzenienie

princeska, mnie sie teraz tez zaczyna podobac.. a w tym rudym nie

paulcia, nie kombinujemy juz, bo nam sie kartka dostanie czy cos, a ja bez wizażu umrę na pewno. Jak daje zdjeica bokiem, to nie czuję się taka obnażona jak twarza w twarz
Stary 2010-11-10, 13:53   #4661
blond bunny
Zakorzenienie

Tygryska woda 4,5% może co najwyżej stonować ci włosy ale ich nie rozjaśni. czyli będzie poziom twoich naturalnych.

mysia a mi najbardziej podobasz się właśnie na pierwszej focie- kolor moim zdaniem idealny i podkreśla to co ma- a wiec oczy, nadaje im głębi i cerę- zaróżawia i nie jest blada. Bo na kolejnych to wyglądasz jakbyś chora była- cera nie wygląda zdrowo.
Stary 2010-11-10, 13:54   #4662
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
princeska, mnie sie teraz tez zaczyna podobac.. a w tym rudym nie

paulcia, nie kombinujemy juz, bo nam sie kartka dostanie czy cos, a ja bez wizażu umrę na pewno. Jak daje zdjeica bokiem, to nie czuję się taka obnażona jak twarza w twarz
no mi właśnie też
kupię na pewno ten rozjaśniacz i później nie wiem co dalej... ciekawe co z tego wyjdzie, mam nadzieję,że bede mogla wyjsc z domu,bo mam tylko stockholm
Stary 2010-11-10, 13:57   #4663
caskada
Zakorzenienie

mysia
1 foto ladny kolor co do rozowej cery to ty dziewczyno sie nie przejmuj a podkreslaj ja to lepsze niz szara ziemista cera
nie no nie wyobrazam sobie ciebie teraz w czerni ani brazie patrzac na delikatny typ urody jaki posiadasz to mowie nie
dla mnie wogole tragedia jest jak ktos sztucznie wyglada co nie znaczy ze podobaja mi sie baby z pola
Stary 2010-11-10, 14:00   #4664
mysia m
Zakorzenienie

jezu, ale sobie narobiłam, obiecuje, ze juz nigdy nigdy nie zdejmę zdjęcia na temat którego toczy się dyskusja.. ale się teraz zdenerwowałam obiecuję poprawę.. (
choc juz powinni mnie powiesić

bunny, ech kurcze, sama juz nie wiem.

mam zagwozdkę teraz. nie mam pojecia czym robic nastepnym razem

cascado, dlatego najlepiej to się jednak w blondzie czuje, ale teraz kwestia dobrania odcienia, który faktycznie będzie mi słuzył. Poza tym w blondzie wyglądam, jakby to naprawde był mój naturalny, nawet w takim bardzo jasnym

taka różowa skórka to moje przekleństwo, nie znosze jej

to zdjęcie 1 było po 91 i 89, a nie samej 91, pomyliło mi się czyli jasny bezowy plus jasny popielaty a to ostatnie po czytym popielu.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-10 o 14:06
mysia m jest offline  
Stary 2010-11-10, 14:03   #4665
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
no lepiej nie ale w sumie z profilu to już też osobe można poznać kurcze chciałabym juz zrobić te włosy...

właśnie przez okno zobaczyłam dziewczyne, z dosłownie białymi włoskami, długimi prawie do pasa a wyglądały tak zdrowo tylko pozazdrościć

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-11-10 o 14:07
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-10, 14:06   #4666
madzialena 25
Raczkowanie

Czesc. Prosze was o rade . Mam naturalne wlosy koloru sredni blond , chcialabym je rozjasnic ale nie wiem czym Myslalam o castingu ale czytalam ze jest dobry na ciemne kolory a na jasne sie nie sprawdza . Co polecacie ?
madzialena 25 jest offline  
Stary 2010-11-10, 14:07   #4667
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Tygryska woda 4,5% może co najwyżej stonować ci włosy ale ich nie rozjaśni. czyli będzie poziom twoich naturalnych.
to sprobuje tym lodowym blondem, on nie wyglada na duzo jasniejszy od moich wiec moze bedzie ok zaryzykuje

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

a jeszcze co do zdjec to mozna je dodac do albumu w swoim profilu
tam mozna je pozniej skasowac

Tygrryska jest offline  
Stary 2010-11-10, 14:10   #4668
mysia m
Zakorzenienie

tygrryska, dziękuję, to dobry pomysł- powinnam załozyc sobie taki album

paulcia, hehe, to juz nie złoty blond?

w ogole podoba mi sie kolor z tej strony garniera
http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^N UTRISSE^NUTRISSE_DISCOVER &prdcode=P53001&varcode=3 600540963369&back=1
i ten kolorek własnie mieszałam z 91. ech, powtórze tą mieszankę przez Was

tylko moze zejde na 81 i 89,zeby tak bardzo jasno nie było.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-10 o 14:13
mysia m jest offline  
Stary 2010-11-10, 14:13   #4669
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madzialena 25 Pokaż wiadomość
Czesc. Prosze was o rade . Mam naturalne wlosy koloru sredni blond , chcialabym je rozjasnic ale nie wiem czym Myslalam o castingu ale czytalam ze jest dobry na ciemne kolory a na jasne sie nie sprawdza . Co polecacie ?
wklej zdjęcie swoich naturalków to ci coś doradzimy
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-10, 14:18   #4670
caskada
Zakorzenienie

mysia
to moze tonuj karnacje jasniejszym o ton pudrem (jesli ci tak przeszkadza) na to pozniej roz do ozywienia....
mowie ci lepiej rozowa zdrowa czyli niz szara ziemista ja czasami tak mam

album dobra sprawa tez posiadam taki
Stary 2010-11-10, 14:24   #4671
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny- wiecie ze lamiecie regulamin,zalaczajac zdjecia ktory toczy sie dyskusja i potem usowacie...
To samo Im wyzej napisałam

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mysia
1 foto ladny kolor co do rozowej cery to ty dziewczyno sie nie przejmuj a podkreslaj ja to lepsze niz szara ziemista cera
nie no nie wyobrazam sobie ciebie teraz w czerni ani brazie patrzac na delikatny typ urody jaki posiadasz to mowie nie
dla mnie wogole tragedia jest jak ktos sztucznie wyglada co nie znaczy ze podobaja mi sie baby z pola
Ja mam różowawa i nie wiem ale wydaje mi sie ze ciezko podkreslic rozowa cere? Co masz na myśl pisząc "podkreslaj ją"?

mysia dlatego pisałam Ci strone wczesniej ze nie wolno usuwać zdjec co do ktorych toczy sie dyskusja, chcialam uchronić Was przed banem
Wg mnie 1 zdjecie najlepsze.
mysia Ty rzeczywiscie masz lekko rózowawą cere-myslalam ze tylko ja w tym wątku tak mam

paulcia zamieść te fotki, spokojnie. Ja zamieszczalam, snowhitee, blond bunny. Juz sie tu "znamy" takze spoojnie

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-10 o 14:27
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-10, 14:29   #4672
mysia m
Zakorzenienie

cascada, używam najjaśniejszych pudrów z palety zawsze, bo mam tak strasznie jasną cere mnie się taka rózowa kojarzy ze świnką piggy poza tym ja nieśmiała jestem i od razu robię się purpurowa jak ktos do mnie choćby zagada. dziekuje Ci za wsyztskie uwagi

Robiłam sobie test na stronie garniera i wyszło, ze jestem bardzo zimnym typem i musze wybierac zimne odcienie, np blond szmapański. I to mnie zaciekawiło, bo myślałam, że szampański to ciepły.. ten lorealowski szampański jest przeciez ciepły..

Znalazłam takie kolory i na opakowaniach mnie kusza, który lepszy? Mysle nad tym perłowym, skoro bunny mówi, że taki może byc niezły u mnie.

agatau, wiecej nie popełnie tego błedu. Normalnie az mi się duszno zrobiło z tym banem.

No własnie Ty tez masz taką i tez jej nie lubisz?

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-10 o 14:31
mysia m jest offline  
Stary 2010-11-10, 14:32   #4673
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
cascada, używam najjaśniejszych pudrów z palety zawsze, bo mam tak strasznie jasną cere mnie się taka rózowa kojarzy ze świnką piggy poza tym ja nieśmiała jestem i od razu robię się purpurowa jak ktos do mnie choćby zagada. dziekuje Ci za wsyztskie uwagi
Mam identycznie!

mysia ja powiem Ci tak, moze Ci to pomoże:

w popielach wygladam źle, okropnie, jak blada, chora.
w szarych kolorach na włosach, wlasnie jak popiel jak chora, blado.
w złotym blondzie wygladam jak czerwona Twarz wydaje sie bardzo rozowa.
Najlepiej zdecydowanie mi w opalizujacej perle połączonej z popielem, ale niewiele popielu.
Dlatego Stoskholm pasuje mi najbardziej
I moze spróbuje c12-blond bunny pisała że to popiel z perłą

Nie to że nie lubię, ale nie wiem jak ją podkreslac?
Bo pod pudrem ginie ta rozowa cera, ale bez pudru mam rumience, dam Wam zdjecie z naturalną cerą jutro z rana jak bedzie słońce, zobaczycie.
Uzywam podkładów, bardzo lekkich, kremow tonujacych (teraz Xperience Max Factoror).
Taki podkład powiniem mieć domieszkę zołtego pigmentu, wtedy gasi rozową cere.
Uzywam tez serii na naczynka z Ziaji i Pharmaceris, krem i peeling enzymatyczy.

Tyle ze ja mam prawie czarne oczy.
A pudry tez wybieram najjaśniejsze

Lece teraz na zakupy spożywcze, odezwę sie późnym wieczorkiem

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-10 o 14:35
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-10, 14:35   #4674
LifUnia
Zadomowienie

Nie miałam internetu, dopiero teraz mi się włączył, nie nadrobiłam jeszcze wsyzstkiego.

Farbe nałozyłam na suche włosy, tak mi kazała ta babka u której farbe kupowałam. Myślę ze wszystko dobrze zrobiłam, nakładałam ją tak jak kiedyś inne farby.

Umyłam 2 razy szamponem przeciwłupiezowym kolor zrobił sie delikatnie jasniejszy. Góra o pół tonu.

I moje włosy na zdjęciu są nawet ciemniejsze niz w rzeczywistości, napewno nie są na poziomie 4.

Jak będę w domu wkleję zdjęcia, jutro rano w świetle dziennym jak to teraz wygląda
LifUnia jest offline  
Stary 2010-11-10, 14:42   #4675
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Dziewczyny wklejam wam zdjęcia obecnego koloru włosów i długości, jak zmierzyłam to niby jest 35 cm a ja myślę,że jest mniej
i pierwsze foto jak układają mi się włosy strasznie
reszta już w wyprostowanych, zdjęcia robione przed chwilą
Stary 2010-11-10, 14:47   #4676
mysia m
Zakorzenienie

agatau, super uwagi!

mówisz perła czyli najlepiej opalizujące blondy? a one na paletach są jakies takie różowofioletowe..
c12 bedzie za jasna. nie chce tak drastycznie rozjasniac włosów, wolałabym pozostac na tym poziomie 8/9 i tylko poprawic odcien.

bezowe pudry maja zołty pigment i gasza skóre faktycznie, ale jednoczesnie za bardzo jeszcze nie znalazłam idealnego podkładu, zawsze jest kurcze za różowy za żółty, za ciemny itd. Dlatego uzywam pudrów w kompakcie, bo one ładnie sie stapiająze skóra i matowią. No, ale wiadomo nie pokrywają niedoskonałosci, a wiec naczynek, przebarwien itp.

princeska, ale Tobie jest łądnie w tych ciemnych włosakch i układają się fajnie, mnie się taki miszmasz podoba Oczy masz takie niebieskie. ALe w złotym blondzie Cie nie widze Chcoiaz.. a może..?Długosc 35cm jak najbardziej. U mnie przy 35cm tez tak za obojczyk beda sięgac.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-10 o 14:51
mysia m jest offline  
Stary 2010-11-10, 14:47   #4677
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:

Robiłam sobie test na stronie garniera i wyszło, ze jestem bardzo zimnym typem i musze wybierac zimne odcienie, np blond szmapański. I to mnie zaciekawiło, bo myślałam, że szampański to ciepły.. ten lorealowski szampański jest przeciez ciepły..

Znalazłam takie kolory i na opakowaniach mnie kusza, który lepszy? Mysle nad tym perłowym, skoro bunny mówi, że taki może byc niezły u mnie.

agatau, wiecej nie popełnie tego błedu. Normalnie az mi się duszno zrobiło z tym banem.

No własnie Ty tez masz taką i tez jej nie lubisz?

wg mnie ta pierwsza ładniejsza
Stary 2010-11-10, 15:01   #4678
caskada
Zakorzenienie

dziewczyny a ja wyczytalam ze do rozowej cery nie pasuja chlodne odcienie blondu gdzies nawet na wizazu to jest tez pasuja cieple kolory ktore zakryja ten odcien skory jesli bedzie na glowie platyna rozowa cera bedzie jeszcze bardziej widoczna

princeska
mozesz mnie udusic ale w tych ciemnych wygladasz na starsza

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-11-10 o 15:03
caskada jest offline  
Stary 2010-11-10, 15:04   #4679
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
agatau, super uwagi!

mówisz perła czyli najlepiej opalizujące blondy? a one na paletach są jakies takie różowofioletowe..
c12 bedzie za jasna. nie chce tak drastycznie rozjasniac włosów, wolałabym pozostac na tym poziomie 8/9 i tylko poprawic odcien.

bezowe pudry maja zołty pigment i gasza skóre faktycznie, ale jednoczesnie za bardzo jeszcze nie znalazłam idealnego podkładu, zawsze jest kurcze za różowy za żółty, za ciemny itd. Dlatego uzywam pudrów w kompakcie, bo one ładnie sie stapiająze skóra i matowią. No, ale wiadomo nie pokrywają niedoskonałosci, a wiec naczynek, przebarwien itp.

princeska, ale Tobie jest łądnie w tych ciemnych włosakch i układają się fajnie, mnie się taki miszmasz podoba Oczy masz takie niebieskie. ALe w złotym blondzie Cie nie widze Chcoiaz.. a może..?Długosc 35cm jak najbardziej. U mnie przy 35cm tez tak za obojczyk beda sięgac.
tylko rok temu miałam włosy obcięte na 2 cm,bo zniszczyłam je na maxa rozjaśniczami i musiałam ściąć ;(. to w ciągu roku urosły 35 cm niemożliwe
Bunny mówi,że zimne blondy ja już sama nie wiem,ale zależy wszystko ja wyjdzie mi ta kąpiel a oczy to soczewki niebieskie dziś przyszły nówki
jeszcze czekam na płaszczyk wyslany kurierem i coś nie może dojść

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
dziewczyny a ja wyczytalam ze do rozowej cery nie pasuja chlodne odcienie blondu gdzies nawet na wizazu to jest tez pasuja cieple kolory ktore zakryja ten odcien skory jesli bedzie na glowie platyna rozowa cera bedzie jeszcze bardziej widoczna

princeska
nie będę dusić, bo wiem a lat mam 20
Stary 2010-11-10, 15:05   #4680
mysia m
Zakorzenienie

Cytat:

princeska
no własnie, pewnei dlatego w zimnych kolorach świece na różowo i bądz tu mądra

wygląda, ale ładnie jej

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości