Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-20, 11:54   #451
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yatamanka nie nudzę sie, ale wole zapytac Dzięki za szczerą opinie. Fakt - na 3 jest zolto, ale tak jak mowie to gdzies tak w połowie włosow. Czyli myslisz odczepić sie od głowy do następnego farbowania?

My blondynki mamy cieżko. Chociaz jestes najlepszym przykładem jak od zniszczonych zoltawych włosow mieć piękne, zadbane, zregenerowane o ładnym kolorku
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-20, 12:07   #452
blond bunny
Zakorzenienie

Agatau ja też uważam że przesadzasz.
Na pierwszej focie wyszły najlepiej- bardzo ładny lekko kremowy odcień.
Ta trzecia fota to nieszczególna, ale jak Yatta pisze mogło inaczej paść światło. Nie kombinuj już bo włosy zniszczysz niepotrzebnie, a blondy tak mają że trzeba je podciągać płukankami/szamponami bo po tyg. od farbowania najnormalniej spłukują się lub żółkną. To zupełnie normalne.
A jeszcze jak ktoś rozjaśniaczem wcześniej robił to już w ogóle masakra i trzeba się nastarać żeby ten kolor jakoś wyglądał.
Masz naprawdę ładne włoski. Lepiej bierz się za zapuszczanie.

Snow a ja tak się szykowałam na tą joanne miód...buu... ale ty masz tą serię babuni czy naturię? jak żółknie to jej nie chcę Chyba wypróbuję serię z lnem naturia do rozjaśnianych- one są niebieskie więc nic z kolorem robić nie powinny. Używał ktoś? jak wrażenia?
Jak już wypróbuję to dam znać na pewno.

Kotka jak możesz mieć 1/3 tego co ja jak masz krótsze raptem o 7cm?
Niewiele ci do mnie już brakuje a ja mam w planach mocniejsze cięcie końców- tak nawet do 10cm bo mnie już męczą takie długie, a inna rzecz że szybko do wiosny odrosną a na zimę łatwiej krótsze bo i mycie i suszenie to męka...
Moja Princeska jest bardzo do twojego piesia podobna z umaszczenia. Przynajmniej na zdjęciach takie podobne są.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-09-20 o 12:10
blond bunny jest offline  
Stary 2010-09-20, 12:07   #453
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka nie nudzę sie, ale wole zapytac Dzięki za szczerą opinie. Fakt - na 3 jest zolto, ale tak jak mowie to gdzies tak w połowie włosow. Czyli myslisz odczepić sie od głowy do następnego farbowania?

My blondynki mamy cieżko. Chociaz jestes najlepszym przykładem jak od zniszczonych zoltawych włosow mieć piękne, zadbane, zregenerowane o ładnym kolorku
No właśnie tak w połowie, ale naprawdę tego tak bardzo nie widać. Poza tym wiem po swoim aparacie, że troche przekłamuje kolor i nie raz jak wstawiałam wam fotki to patrzyłam na zdjęcie i w lustro i zastanawiałam się gdzie jest ten rudy który na zdjęciu widać kwestia kąta padania światła - więc podejrzewam, że na żywo tak tego nie widać jak pokazuje zdjęcie, a ponieważ na zdjęciu nie jest źle to znaczy, że nie masz czym się przejmować i zostawić włoski niech rosną sobie spokojnie Ewentualnie, jeśli Ci tak bardzo to przeszkadza możesz sobie pozwolić (ze względu na długość włosków) na zaplecenie warkocza lub zrobienie fajnego niedbałego koczka i nie będzie tego tak widać

Właśnie ja trochę drogę męki z moimi włoskami przeżyłam Szczerze powiedziawszy teraz to ja nawet nie jestem w stanie określić ich koloru ale jest taki jaki mnie odpowiada Wyglądają na bardzo zdrowe choć w dotyku mogłyby być jeszcze bardziej miękkie, ale pracuje nad tym
Dziś zrobię sobie maseczkę z żółtka i oleju i użyję wreszcie tego Alpecinu - zobaczymy co to za cudo
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-20, 12:18   #454
Agatau88
Zakorzenienie

blond bunny, Yatamanka dziekuje za opinie Właśnie jak powiedziałas blond bunny dążę do kremowego kolorku, taki mi sie marzy. Ani popielaty, ani żółty, ciężko go określić.
W takim razie zostawiam i zapuszczam. Ale takie długie jak Ty to nie wiem kiedy bede miala.
Szkoda by mi było znowu malowac, szczególnie ze teraz czekalam troszkę czasu i postanowiłam znowu czekac i spokojnie zapuszczac. W takim razie czekam na kolejne 2-3 cm odrostu.
Jeśli mowicie że mogę tak wyjść do ludzi znaczy że nie jest fatalnie.
Aparat troszkę przekłamuje, ale rzeczywiscie tak w połowie mam żółte pasmo, jak pisałam efekt eksperymentów, farb itd. Ważne że odrosty nie są najgorsze

blond bunny muszę wspomnieć że suczka śliczna a uszy to ma genialne, jedno jej opada

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-20 o 12:20
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-20, 12:45   #455
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Niewiele ci do mnie już brakuje a ja mam w planach mocniejsze cięcie końców- tak nawet do 10cm bo mnie już męczą takie długie, a inna rzecz że szybko do wiosny odrosną a na zimę łatwiej krótsze bo i mycie i suszenie to męka...
Moja Princeska jest bardzo do twojego piesia podobna z umaszczenia. Przynajmniej na zdjęciach takie podobne są.
ja mam odzywkę bez spłukiwania z tej naturi niebieskiej używam tydzień wiec narzazie poprawy nie widać... ale wloski bardziej ujarzmiona i gładsza fryzurka...
a co do psiaka twój chyba większy
włoski mam wyciete taki jakby trójkąt ale już trochę sie wyrównały najdłuższy moment 44-43cm... bo wiadomo z przodu pocieniowane i grzyweczka tak jak widać na zdjęciach co kiedyś zamieszczałam...
bunny kochana ja to tylko mam nadzieje na poprawę łamiących się koncówek... i jak sie polepszą to będę częściej prostować bo teraz to nawet 1 raz w tygodniu sie mi zdarza... a czasami wogóle...
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-20, 12:51   #456
blond bunny
Zakorzenienie

Agatau Princeska ci dziękuje
Najlepsze jest to że jej zawsze tylko jedno ucho klapie i raz jedno a raz drugie Taka jej uroda ale mnie to bardzo rozczula zwłaszcza z jej sarnimi brązowymi oczyskami I tak głęboko ci patrzy w oczy jakby chciała wszystko opowiedzieć...
Już dużo z jej zachowania rozumiem, wczoraj była sama przez 9 godz i nie nasikała ani razu tylko trzymała.
W nocy też już mi nie sika po domu.
Dziś sprzątałam łazienkę a ona drapie w drzwi wyjściowe i piszczy i się wkurzyłam, przegoniłam ją do kuchni, a ta spowrotem i tak ze 3 razy...
i drapie i piszczy... myślę chyba chce sikać. No to rzucam łazienkę, ubrałam się, schodzimy i tylko poczuła trawnik- siura. Wiecie jaka to może być radocha dla właściciela? Tak bardzo się maleńka starała nie narobić w domu a niedobra Pani ją przetrzymywała
Także jest lepiej, nawet na zakupy już z nią chodzę bo grzecznie na mnie czeka pod sklepem.
Zaczęła też rzadziej wychodzić z ok.15x na dobę na jakieś 7x.
Wypadły jej dolne kiełki i ma już nowe.
Mam nadzieję że niedługo skończy się okres gryzienia wszystkiego wokół i mnie.
Bardzo ją pokochałam a dopiero tydzień i 2 dni jak jest u mnie...
Postanowiłam też poznać je w końcu z królikiem bo męczyło mnie zamykanie pokoi- królik mieszka teraz w klatce na szafce, a pies lata niżej ale się widzą i mogą obwąchać.
Princka z początku bardzo mi skamlała jak ją goniłam od królicy, a teraz już ją olewa. Także dumna z siebie jestem. A wszystko dzięki radom Yatty i AniMK! dzięki!

No i apel do wszystkich psiar i kociar!!!
W marketach zaczęła się akcja pedigree i whiskasa że są specjalne paki żarcia i dołączone do nich karty posiłku dla schronisk. Jak się kupi promocyjną paczkę to w środku jest jakby wizytówka z kodem- przez net można im przesłać i wybiera się schronisko które ma dostać posiłek darmowy albo smsem.
Dziewczyny lećcie do sklepów!
Biedne zwierzaczki czekają!
Szczegóły na www.posilekdlaschroniska. pl
Dodam jeszcze że paczki np. w Biedronce są naprawdę fajne i korzystne cenowo- ja kupiłam dla szczeniaka z pedigree metalową puszkę za 9.99 w środku mam 500g suchej karmy i 4 saszetki z mokrym żarciem i książeczkę poradnik. Są różne paczki-suche i mokre karmy.
Dla samej puszki metalowej się opłaca bo jest bardzo ładna i w domu na jakieś badziewka się przyda. No dziewczyny, wygadałam się. Do sklepów!
Stary 2010-09-20, 13:45   #457
Agatau88
Zakorzenienie

Ja na pewno kupię, zawsze wspieram schroniska i psiaki Dzieki bunny za wiadomosc

Yatamanka z tym warkoczem u mnie to jest biednie nie da sie zrobić za nic, mam pocieniowane wlosy i dość krotkie.

blond bunny prosze co myslisz o tej prostownicy, czekam tylko opinie i podejmuje decyzje: Poradz Ekspertko a może ktoras z Was wypowie sie na jej temat?

http://www.kalamis.pl/product-pol-35...a-torebka.html

Może kupie

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-20 o 14:10
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-20, 13:52   #458
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Tak, fryzjerka mi robi. I przyznam szczerze, że nie wiem dlaczego Wam się tak nie podoba

Zetnę, zetnę ponieważ przede wszystkim chcialabym wyrownac włosy aby nie były pocieniowane.
Chciałabym je przyciemnic wlasnie dlatego, zeby dalej ich nie niszczyc, nie rozjaśniac. Mam już odrosty z 3 cm, swoje włosy mam ciemne i wygląda to niezbyt ciekawie
No wiesz mi się nie podoba bo tak jak by Ci ktoś grubym pędzlem po włosach przejechał.Po prostu jest to za grube i nie wygląda estetycznie.Jak by kros pociął Ci wysoki.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Adzio no po prostu brak słów! Śliczny kolor i bardzo ładnie Ci w nim jestem pod wrażeniem!
Już byłam zdecydowana na Synca, a teraz patrząc na Twoje zdjęcia zachciewa mi się takiego samego kolorku
Dzieki wielkie.No ja tez jestem zadowolona i przede wszystkim mogę się teraz zabrać za odżywienie ich.Po dzisiejszym myciu znowu są ciut jaśniejsze.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-20, 13:55   #459
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:

W marketach zaczęła się akcja pedigree i whiskasa że są specjalne paki żarcia i dołączone do nich karty posiłku dla schronisk. Jak się kupi promocyjną paczkę to w środku jest jakby wizytówka z kodem- przez net można im przesłać i wybiera się schronisko które ma dostać posiłek darmowy albo smsem.
Dodam jeszcze że paczki np. w Biedronce są naprawdę fajne i korzystne cenowo- ja kupiłam dla szczeniaka z pedigree metalową puszkę za 9.99 w środku mam 500g suchej karmy i 4 saszetki z mokrym żarciem i książeczkę poradnik. Są różne paczki-suche i mokre karmy.
Dla samej puszki metalowej się opłaca bo jest bardzo ładna i w domu na jakieś badziewka się przyda. No dziewczyny, wygadałam się. Do sklepów!
a widziałam to bunny... własnie sie zastanawiam jak mówisz że za 9,99 to jak bede przy okazji to kupie
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-20, 13:57   #460
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
heh to sobie wybralas mysle, ze po fioletowym szamponie zobaczysz roznice

Prosze o pomoc Chce kupic jeden z tych szamponow farmony ale nie wiem ktory lepszy
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...n-brzozowy.htm czy
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...rzyp-polny.htm
niby ten ze skrzypu bo szybciej urosna ale boje sie przesuszenia i dlatego bardziej sklaniam sie ku brzozowemu..?
Kochana ja używam ten brzozowy.Juz jedna butelkę złożyłam i byłam mega zadowolona.Potem Alpeci c1 i właśnie go skończyłam i wracam do brzozowego teraz.A w kolejce czeka na mnie jeszcze Babydream.
Włoski po brzozowym są miękkie i lśniące ale tez świetnie oczyszcza.Tak po trzecim myciu są już takie tępe ,na po odzywka i jest super.

blond bunny Kochana jesteś wymarzona panią dla princessy.Ona Ci się jeszcze za wszystko odwdzięczy.Robi już super postępy,nie siusia a co za tym idzie zaczynacie nadawać już powoli na tych samych falach.Jestem dumna z Ciebie jak radzisz sobie w nowej sytuacji.A pieseczek śliczniutki,naprawdę potrafi urzec jak pani .A wracając do włosków,to nawet nie wiesz jak jestem Ci wdzięczna za wszelka pomoc.Bardzo mi pomogłaś.Dziękuje.
No a oczywiście to z tym warkoczem to musiałaś wyskoczyć.Teraz jak ja choruje na dopieranego i w ogóle na wszystkie to ty musiałaś mi go podsunąć tak???? A ja sama nie umiem robić takich cudów.Tylko jakiegoś zwykłego A tak mi się podoba ze nie mogę.Moze kiedys dojdę do wprawy ,albo przyjadę do Ciebie na nauki

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-20 o 14:07
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-20, 13:59   #461
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Z blondu na blond?

shley7, na moje oko to wyjdzie rudawy blond. Blond naturalny ma domieszke pigmentu czerwonego, a na bardzo jasnym blondzie odznaczy się to jako rudawy. Ale to oznacza włąsnie blond naturalny. Na pewno o taki kolor Ci chodzi? Ciepły jasny blond? Jeśli tak, bedziesz zadowolona. Pytanie tylko, jak sie ta farba zachowa na odrostach, wellaton silnie rozjasnia i nawet z jasnego brauz wychodzi jasny blond, ale joanna to nie wiem, zorientuj się jaką ma wode.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-20 o 14:00
mysia m jest offline  
Stary 2010-09-20, 14:02   #462
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kochana ja używam ten brzozowy.Juz jedna butelkę złożyłam i byłam mega zadowolona.Potem Alpeci c1 i właśnie go skończyłam i wracam do brzozowego teraz.A w kolejce czeka na mnie jeszcze Babydream.
Włoski po brzozowym są miękkie i lśniące ale tez świetnie oczyszcza.Tak po trzecim myciu są już takie tępe ,na po odzywka i jest super.
fajny się wydaje ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...rzyp-polny.htm
ja to używam z apteczki babuni tez jakiś na wypadanie
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-20, 14:05   #463
Agatau88
Zakorzenienie

mysia m nie było Cię kilka dni, ale widzę ze w koncu jestes A juz balam sie ze przemalowałaś sie na ciemny
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-20, 15:10   #464
blond bunny
Zakorzenienie

Agatau nie pasi mi ta prostownica
Wczoraj rozmawiałam na pracowni z moją instruktorką o jonizacji w suszarkach i laserze w prostownicach
Tak jak myślałam to zwykła ściema marketingowa, nic nie daje, a dodatkowo im więcej bajerów tym większe ryzyko że się popsuje bo np. lampeczka się spali. Nie warto. Dziewczyny nie dajcie się omotać reklamie.
Każda prostownica niszczy więc trzeba zadbać o ochronę za każdym prostowaniem! Oczywiście starać się używać lokówek i prostownic jak najrzadziej.
Generalnie dla mnie dobra prostownica to nie taka co kosztuje nie wiadomo ile ale taka co ma regulację temperatury-to bardzo ważne!
Płytki ceramiczne lub turmalinowe- obojętne i nie ruchome!
Do tego może mieć czas czuwania żeby się w razie co sama wyłączała i to tyle. Reszta jest absolutnie zbędna i to reklama.

kotka ale w biedro są też tańsze paki ale bez puszki, więc jak komuś drogo to można kupić paczkę saszetek z karmą chyba za 7zl...
Po prostu ta puszka miała największą zawartość i sama jest zaje*sta.
Policzyłam że karma 500gr to jakieś 4zl, 4 saszetki po jakieś minimum 2zl to już daje 12zl więc i tak jest taniej a puszka, poradnik o pieskach i posiłek dla biednych w schroniskach gratis dlatego warto!
Taki sam zestaw jest też dla kotów.

Adzio mam nadzieję że moja malutka jest ze mnie zadowolona jako pani.
Bardzo się staram i na pewno popełniam też błędy. Staram się być rozsądna i miłość miłością ale na głowę jej wejść nie daję. Czasem myślę ze za ostra jestem... grunt że ma dom to najważniejsze. Uratowałam ją przed śmiercią i schroniskiem i myślę że to jest ważne.
Nie dziękuj, cieszę się że pomogłam i jesteś zadowolona. Dbaj o włoski i niech ci ładnie i szybko rosną.
A tu filmik jak robić warkocze dobierane bardzo wyraźny i krok po kroku:

http://www.youtube.com/watch?v=q74Efp4P5Tw
Stary 2010-09-20, 15:15   #465
EwCiA000
Zadomowienie

Bunny a żeby ten kolorek uzyskac to trzeba by było przyciemnnic czy jaką farbkę użyc??

Dziewczyny jak wy mierzycie włosy, to odkąd?? bo z wyrywaniem do mierzenia idzie mi ciężko, ponieważ mam wystopniowane włosy, więc jak przykładacie(w moim przypadku centymetr krawiecki)

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-20 o 15:17
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-20, 15:21   #466
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia przyciemnić do poziomu 9 i przerzucić się na farby popielate. Tylko popiele są szare zaraz po farbowaniu dopiero po tyg.-2 dają taki efekt jak u krupy.
Albo poszukać jakiegoś beżu tylko chłodnego.
Bo perły są zazwyczaj ciepławe w tonacji i spłukują się do żółtego rozjaśniaczowego.

Ewcia najlepiej właśnie krawieckim i od czubka głowy do końca pasma na środku głowy. najlepiej kogoś poprosić bo samemu ciężko.

Czas edycji: 2010-09-20 o 15:25
blond bunny jest offline  
Stary 2010-09-20, 15:35   #467
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Ewcia przyciemnić do poziomu 9 i przerzucić się na farby popielate. Tylko popiele są szare zaraz po farbowaniu dopiero po tyg.-2 dają taki efekt jak u krupy.
Albo poszukać jakiegoś beżu tylko chłodnego.
Bo perły są zazwyczaj ciepławe w tonacji i spłukują się do żółtego rozjaśniaczowego.

Ewcia najlepiej właśnie krawieckim i od czubka głowy do końca pasma na środku głowy. najlepiej kogoś poprosić bo samemu ciężko.
a masz jakąś konkretną farbę tego chłodnego beżu??
bo mi się właśnie bardzo ten kolor podoba, a nigdy go nigdzie nie widziałam.

ale od czubka głowy czy bardziej tak z tyłu?? bo ja nie wiem jak to zrobic

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-20, 15:47   #468
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Bunny piesio cudny i nawet po oczkach widać, że szczęście go spotkało Także trzymaj tak dalej i nie pozwól wejść jej na głowę, bo mogłaby być z niej niezła dominatorka

Też marzy mi się taka kulka biegająca po domku ale póki z rodzicami mieszkam to narazie mowy nie ma..
Jakiś czas temu byłam gotowa jechać do Wodzisławia po suczke (pozwolę sobie zamieścić fotkę) ale niestety tego nie zrobiłam po rozmowie z rodzicami i teraz bardzo żałuję. No ale cóż, co było minęło.. Przyjdzie i czas na moją radoche z pupila

A odnośnie suszarek - wreszcie zaczęłam suszyć włosy zimnym nawiewem i po tygodniu mogę stwierdzić, że jest dużo lepiej. Wcześniej letnim suszyłam i miałam je nieogarnięte, sterczące sprężynki na górze, a teraz - są gładkie, prostsze i już żadne niechciane włochy nie sterczą Zauważyłam poprawę i na 100% to zasługa zmiany suszenia, bo kosmetyków do pielęgnacji nie zmieniałam.
Co prawda, jestem przeziębiona, ale to raczej TŻcik mnie zaraził
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-09-20, 15:48   #469
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia szczerze to z beżowych farb nigdy nie trafiłam takiej żeby była ładna. Ładna była na testerze a na włosach wychodziła miodowo albo złoto.
Także nie pomogę.

Mierzysz ku tyłowi. jeden koniec miarki przytrzymujesz na czubku głowy,a resztę miarki swobodnie puszczasz do tyłu głowy. Potem naciągasz miarkę i pasmo włosów z tyłu i łapiesz miarkę tam gdzie kosmyk włosów się kończy- nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć. Możesz też wyrwać włosa i go zmierzyć- nawet łatwiej.

enchanted śliczny ten piesek wygląda jak chomik i misio w jednym. Szkoda że go nie wzięłaś ale wiem jak to jest z rodzicami. Ja też w domu nigdy psa nie mogłam mieć bo mama miała koty... a pies by je ganiał. Psy były tylko na łańcuchu na dworze. Ale teraz decyduję sama i mogę mieć psiaka- tyle że nie byłam przygotowana. Może to i lepiej bo jakbym miała siąść i pomyśleć to zaraz bym się nie zdecydowała bo tyle ALE jest... spontan jednak ma plusy.
A odnośnie przeziębiania się albo chorych zatok przy suszarce. Można podsuszyć włosy letnim a skończyć suszyć chłodnym albo na przemian co kilka minut zmiana i kończymy chłodnym- łuski włosa się ładnie zamkną i włosy są gładsze i zdrowsze z wyglądu.

Czas edycji: 2010-09-20 o 15:54
blond bunny jest offline  
Stary 2010-09-20, 15:50   #470
AnnaMK
Rozeznanie

Bunny kochana, cudna ta Twoja psinka i własnie te klapnięte uszko jest najsłodsze. Gratuluję postępów, a jak będziesz potrzebować rad odnośnie szkolenia wal smiało...czasem zastanawiam się całkiem serio czy nie otworzyć szkoły, która w bezstresowy sposób pomoże porozumiec się z pupilem. W swojej wieloletniej pracy z psami i dziećmi niepełnosprawnymi zauważyłam, że przypisywanie psu ludzkich cech mija się z celem, pies to AŻ pies i TYLKO pies. Jeśli damy szczeniakowi duzo miłości, poczucia bezpieczeństwa, jesli ustalimy zasady i konsekwentnie bedziemy ich przestrzegac to wychowamy najcudowniejszego przyjaciela pod słońcem i żaden człowiek nie zamerda z radości na nasz widok tak jak nasz pies hmm i tu nasunęły mi sie sprośne mysli
Te dobierane warkocze są cudne...zapuszczam włosy
AnnaMK jest offline  
Stary 2010-09-20, 16:25   #471
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Ewcia szczerze to z beżowych farb nigdy nie trafiłam takiej żeby była ładna. Ładna była na testerze a na włosach wychodziła miodowo albo złoto.
Także nie pomogę.

Mierzysz ku tyłowi. jeden koniec miarki przytrzymujesz na czubku głowy,a resztę miarki swobodnie puszczasz do tyłu głowy. Potem naciągasz miarkę i pasmo włosów z tyłu i łapiesz miarkę tam gdzie kosmyk włosów się kończy- nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć. Możesz też wyrwać włosa i go zmierzyć- nawet łatwiej.
aha, to już wiem...dziękuję.
a jaką farbą by zrobic żeby nadac włosom poziom 9?? pytam się czysto teoretycznie na razie nie zamierzam tego robic

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-20 o 16:26
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-20, 16:38   #472
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
aha, to już wiem...dziękuję.
a jaką farbą by zrobic żeby nadac włosom poziom 9?? pytam się czysto teoretycznie na razie nie zamierzam tego robic
ewcia widzę ze bierzesz skrzypowitkę tak jak ja i co czujesz ze lepiej włoski?? ja to brałam przed wakacjami 3m-c ale miałam przerwę a teraz znowu biorę
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-20, 16:40   #473
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Także nie pomogę.

enchanted śliczny ten piesek wygląda jak chomik i misio w jednym. Szkoda że go nie wzięłaś ale wiem jak to jest z rodzicami. Ja też w domu nigdy psa nie mogłam mieć bo mama miała koty... a pies by je ganiał. Psy były tylko na łańcuchu na dworze. Ale teraz decyduję sama i mogę mieć psiaka- tyle że nie byłam przygotowana. Może to i lepiej bo jakbym miała siąść i pomyśleć to zaraz bym się nie zdecydowała bo tyle ALE jest... spontan jednak ma plusy.
A odnośnie przeziębiania się albo chorych zatok przy suszarce. Można podsuszyć włosy letnim a skończyć suszyć chłodnym albo na przemian co kilka minut zmiana i kończymy chłodnym- łuski włosa się ładnie zamkną i włosy są gładsze i zdrowsze z wyglądu.
Już jakiś czas temu psiaki tej rasy zawróciły mi w głowie - nawet mój TŻ, który uważa, że 'pies powienien być psem' a nie maskotką był za abyśmy jechali po nią Teraz to nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Ale jak wyfrunę z rodzinnego gniazda to postaram się o drugiego TŻta (w zasadzie to o TŻtkę)

Z rodzicami nie miałam szans niczego wynegocjować, a stawiać przed faktem dokonanym ich nie chciałam. Wiem co wszyscy przeżyliśmy po stracie naszej suni. Miała zaledwie 3 latka jak wpadła pod samochód I szczególnie mama boi się ponownej straty i cierpienia. Ja też nie umiałam się z tym pogodzić. Przez 2tyg wstając rano wchodziłam do kuchni z nadzieją, że jest na swoim ulubionym miejscu i zaraz przybiegnie do mnie, ogonkiem pomyrda i wycałuje..niestety tak już nigdy nie było..
Po 8 latach jak jej już nie ma z nami został mi po niej misio, którego sama jej kupiłam i który był jej ulubioną zabawką.
Dobra koniec rozczulania bo już świeczki w ślepiach mi się zapaliły..

I dziękuję Ci za poradę, będę robiła na przemian i mam nadzieję, że efekty będą takie same Może rzeczywiście to też jakiś wpływ miało na mój stan zdrowotny. Lepiej następnym razem chuchać na zimne i dostosuję się do Twoim zaleceń
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-09-20, 16:44   #474
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ewcia widzę ze bierzesz skrzypowitkę tak jak ja i co czujesz ze lepiej włoski?? ja to brałam przed wakacjami 3m-c ale miałam przerwę a teraz znowu biorę
no biorę, ale dopiero 10 dzień
ale włosy mam w lepszej kondycji, ale podejrzewam, że to bardziej zasługa anti-age niż skrzypovity jak na razie, bo za krótko biorę ale najbardziej mnie denerwuje to, że są sztywne to mój główny problem z włosami, bo ani nie wypadają,ani nie są jakieś bardzo suche, końcówki są w dobrym stanie

Dziewczyny co jest najlepsze ze wszystkich na porost włosów??

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-20 o 16:50
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-20, 16:46   #475
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
ni. Miała zaledwie 3 latka jak wpadła pod samochód I szczególnie mama boi się ponownej straty i cierpienia. Ja też nie umiałam się z tym pogodzić. Przez 2tyg wstając rano wchodziłam do kuchni z nadzieją, że jest na swoim ulubionym miejscu i zaraz przybiegnie do mnie, ogonkiem pomyrda i wycałuje..niestety tak już nigdy nie było..
Po 8 latach jak jej już nie ma z nami został mi po niej misio, którego sama jej kupiłam i który był jej ulubioną zabawką.
Dobra koniec rozczulania bo już świeczki w ślepiach mi się zapaliły..
wiem co czujesz... moja suńka miala 4 chyba latka tez wpadła pod samochód... tak bardzo ją kochaliśmy... po 3 latach mam pieska którego dostalam w prezencie od TŻ-ta... i jak widze auto a on jest spuszczony to wpadam w panikę...
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-20, 16:53   #476
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy, rady, czegokolwiek. Wklejam swoje włosy w świetle dziennym. Powiedzcie mi teraz jakie ogólne wrazenie, bardzo widać zółć, tylko szczerze proszę, bo ja tez zawsze szczera jestem
Chodzi mi głównie o czubek głowy bo na 3 zdjeciu widac zolte pasma, ale to tak pośrodku, a to pozostałości po dawnych farbach i nic z tym nie zrobie, zreszta tego tak nie widać jak czubek.

I jesli widac to co robic: malowac Castingiem 1021 czy N&E 522?

Poradźcie to najwyzej skocze po farbe jest wygladam fatalnie
nie swiruj dobrze jest i czekaj spokojnie do nastepnego farbowania.

Cytat:
Agatau ja też uważam że przesadzasz.
Na pierwszej focie wyszły najlepiej- bardzo ładny lekko kremowy odcień.
Ta trzecia fota to nieszczególna, ale jak Yatta pisze mogło inaczej paść światło. Nie kombinuj już bo włosy zniszczysz niepotrzebnie, a blondy tak mają że trzeba je podciągać płukankami/szamponami bo po tyg. od farbowania najnormalniej spłukują się lub żółkną. To zupełnie normalne.
A jeszcze jak ktoś rozjaśniaczem wcześniej robił to już w ogóle masakra i trzeba się nastarać żeby ten kolor jakoś wyglądał.
Masz naprawdę ładne włoski. Lepiej bierz się za zapuszczanie.

Snow a ja tak się szykowałam na tą joanne miód...buu... ale ty masz tą serię babuni czy naturię? jak żółknie to jej nie chcę Chyba wypróbuję serię z lnem naturia do rozjaśnianych- one są niebieskie więc nic z kolorem robić nie powinny. Używał ktoś? jak wrażenia?
Jak już wypróbuję to dam znać na pewno.

ja mam ten z apteczki babuni. jest cudny ale niestety ja z niego rezygnuje..

Cytat:
Agatau Princeska ci dziękuje
Najlepsze jest to że jej zawsze tylko jedno ucho klapie i raz jedno a raz drugie Taka jej uroda ale mnie to bardzo rozczula zwłaszcza z jej sarnimi brązowymi oczyskami I tak głęboko ci patrzy w oczy jakby chciała wszystko opowiedzieć...
Już dużo z jej zachowania rozumiem, wczoraj była sama przez 9 godz i nie nasikała ani razu tylko trzymała.
W nocy też już mi nie sika po domu.
Dziś sprzątałam łazienkę a ona drapie w drzwi wyjściowe i piszczy i się wkurzyłam, przegoniłam ją do kuchni, a ta spowrotem i tak ze 3 razy...
i drapie i piszczy... myślę chyba chce sikać. No to rzucam łazienkę, ubrałam się, schodzimy i tylko poczuła trawnik- siura. Wiecie jaka to może być radocha dla właściciela? Tak bardzo się maleńka starała nie narobić w domu a niedobra Pani ją przetrzymywała
Także jest lepiej, nawet na zakupy już z nią chodzę bo grzecznie na mnie czeka pod sklepem.
Zaczęła też rzadziej wychodzić z ok.15x na dobę na jakieś 7x.
Wypadły jej dolne kiełki i ma już nowe.
Mam nadzieję że niedługo skończy się okres gryzienia wszystkiego wokół i mnie.
Bardzo ją pokochałam a dopiero tydzień i 2 dni jak jest u mnie...
Postanowiłam też poznać je w końcu z królikiem bo męczyło mnie zamykanie pokoi- królik mieszka teraz w klatce na szafce, a pies lata niżej ale się widzą i mogą obwąchać.
Princka z początku bardzo mi skamlała jak ją goniłam od królicy, a teraz już ją olewa. Także dumna z siebie jestem. A wszystko dzięki radom Yatty i AniMK! dzięki!

ja juz dawno kupilam ta karme i pomoglam

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

blond bunny Kochana jesteś wymarzona panią dla princessy.Ona Ci się jeszcze za wszystko odwdzięczy.Robi już super postępy,nie siusia a co za tym idzie zaczynacie nadawać już powoli na tych samych falach.Jestem dumna z Ciebie jak radzisz sobie w nowej sytuacji.A pieseczek śliczniutki,naprawdę potrafi urzec jak pani .A wracając do włosków,to nawet nie wiesz jak jestem Ci wdzięczna za wszelka pomoc.Bardzo mi pomogłaś.Dziękuje.
No a oczywiście to z tym warkoczem to musiałaś wyskoczyć.Teraz jak ja choruje na dopieranego i w ogóle na wszystkie to ty musiałaś mi go podsunąć tak???? A ja sama nie umiem robić takich cudów.Tylko jakiegoś zwykłego A tak mi się podoba ze nie mogę.Moze kiedys dojdę do wprawy ,albo przyjadę do Ciebie na nauki
no ja tez dzis kupilam ten brzozowy mam nadzieje, ze mi przypasuje i nie wplynie na kolor

Cytat:
fajny się wydaje ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...rzyp-polny.htm
ja to używam z apteczki babuni tez jakiś na wypadanie
szukalam tego ze skrzypu ale wszedzie tylko brzozowy i pokrzywowy.. no i wzielam brzozowy

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-20, 17:02   #477
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

szukalam tego ze skrzypu ale wszedzie tylko brzozowy i pokrzywowy.. no i wzielam brzozowy
podobnierz brzoza też na porost wiec sie zastanowię i zerknę do drogeri jakie są
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-20, 17:03   #478
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
wiem co czujesz... moja suńka miala 4 chyba latka tez wpadła pod samochód... tak bardzo ją kochaliśmy... po 3 latach mam pieska którego dostalam w prezencie od TŻ-ta... i jak widze auto a on jest spuszczony to wpadam w panikę...
Tak to ogromna strata.. a pustka jest nie do opisania.
Ja teraz jak autem jade i widzę, że jakaś psinka jest ze smyczy spuszczona to hamuję i jadę tak wolno jak się da! i ZAWSZE ta sytuacja z moją niuńką mi się przypomina. A tamten ciu* nawet się nie zatrzymał, spierdo*** czym prędzej. Jak podbiegłyśmy do niej to dychała jeszcze, ale w taksówce, w drodze do weterynarza odeszła nam na rękach

A TŻ super niespodzianke Ci zgotował a wiedziałaś o tym co planuje czy zupełnie się nie spodziewałaś?
Mój TŻ też chciał mi wziąć w prezencie tą ze zdjęcia, ale liczy się ze zdaniem moich rodziców i to wzięło górę.

Wszystkiego dobrego dla Was Dziewczynki i dla Waszych pupili uroczych

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-09-20 o 17:08
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-09-20, 17:10   #479
Agatau88
Zakorzenienie

mysia m powiedz mi jaka Ty mieszanke robisz na wlosy z Garnierow? Dziewczyny no mam za jasne te wlosy i niestety zoltaweMoze gdyby w zolc nie wchodzily to jeszcze dalo by sie wytrzymac.
Z Nutrissa weszly nowe kolory, dzis widzialam. Gdybym uzylam nr 89 jasny bezowy blond, kolor nazywa sie wydma to co mi wyjdzie? Mysle tez o Syosie 9-5 i mam dylemat albo je wybielac albo lekko zbezowic.
Tego koloru nie ma w internecie zeby Wam pokazac ale jest to po prostu jasny bezowy blond 89? Nie wyjdzie zielen. Nie krzyczcie ze kombinuje a pomozcie.

89 jest podobna do 90:
http://www.goldmax.pl/farba-garnier-...nd-p-4675.html
Tyle ze 90 naturalna a 89 bezowa.

blond bunny dziekuje za opinie o prostownicy. Polec jakaś z pracowni wartą zakupu
I poradz Kochana co z tego 89 bedzie.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-20 o 17:13
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-20, 17:12   #480
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Tak to ogromna strata.. a pustka jest nie do opisania.
Ja teraz jak autem jade i widzę, że jakaś psinka jest ze smyczy spuszczona to chamuję i jadę tak wolno jak się da! i ZAWSZE ta sytuacja z moją niuńką mi się przypomina. A tamten ciu* nawet się nie zatrzymał, spierdo*** czym prędzej. Jak podbiegłyśmy do niej to dychała jeszcze, ale w taksówce, w drodze do weterynarza odeszła nam na rękach

A TŻ super niespodzianke Ci zgotował a wiedziałaś o tym co planuje czy zupełnie się nie spodziewałaś?
Mój TŻ też chciał mi wziąć w prezencie tą ze zdjęcia, ale liczy się ze zdaniem moich rodziców i to wzięło górę.

Wszystkiego dobrego dla Was Dziewczynki i dla Waszych pupili uroczych
ja to akurat nie miałam za złe temu co jechał bo na prawdę nie mógł mojej mróweczki widzieć bo tak wyleciała niefortunnie... strata nie do opisania... ja tak krzyczałam że ludzie z domów powychodzili jeden to przyniósł worek i ja włożył... poprostu masakra...

ja chcialam psiaka i wiedzialam ze sasiadka mojego TŻ ma małe szczeniaczki ale nie chciala dać... mówila ze zarezerwowane niby
ale za miesiąc jego ojciec tam poszedł i przynuisł pieska, a mój TŻ-cik powiedział ze ma dla mnie niespodziankę i jak wysiadłam z autobusu to czekał na mnie ze szczeniaczkiem na rękach!!! potem sie dowiedziałam ze tesciu go załatwił hehe
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości