Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-11, 22:11   #4861
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

BLOND_PRINCESSKA, ale chyba nie jest tak zle bo jednak kolor wyglada dosc ladnie (chociaz nie kazdemu w takim dobrze )
jak wlosy zwiazesz, zalozysz opaske to nie bedzie sie tak w oczy rzucac
a w razie czego masz jeszcze 3 dni na ratowanie sytuacji
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:19   #4862
WWeronika1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
chcę mieć złocisty blond

witam, mam włosy całe rozjaśniane, obecnie mam 4cm odrost ciemny blond , chce zmienić troche mój kolor włosów na jakiś słoneczny lub jasno złocisty, mam słabe od rozjaśniacza więc prosze o porade jaką farbą mogłabym farbowac włosy
WWeronika1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:21   #4863
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Marudzisz Bardzo fajny kolor a włoski wyglądają w dobrej kondycji więc należy się cieszyć
są troche przesuszone... ale bardziej po stockholmie niż po rozjaśniaczu
i na zdjęciu to wygląda na jednolity kolor,a tak naprawdę są rudo-żólto-brazowe i gdyby to jeszcze byly pasma roznokolorowe to bym przezyla,ale one maja plamy takie paćki

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
BLOND_PRINCESSKA, ale chyba nie jest tak zle bo jednak kolor wyglada dosc ladnie (chociaz nie kazdemu w takim dobrze )
jak wlosy zwiazesz, zalozysz opaske to nie bedzie sie tak w oczy rzucac
a w razie czego masz jeszcze 3 dni na ratowanie sytuacji
no nie wiem zobaczę jeszcze co mi Bunny poradzi
do niedzieli na pewno ich nie ruszam
chociaż jak tak patrzę na siebie to zaczyna mi się troche podobać
jutro jak się pomaluję to wstawię wam zdjęcie,bo dziś już mam mordkę nasmarowaną na noc maścmi
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:21   #4864
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
nie no laski tragedia i ten Stockholm nic nie pomógł... Szczerze nie widzę żadnej różnicy oprócz tego,że rozjaśnił mi odrosty do blondu jasnego....
nie wiem co teraz,bo w poniedziałek na uczelnię trzeba iść
i jeszcze TŻ nie dokładnie połozyl mi ten rozjasniacz i gdzieniegdzie mam brąz
pochodziłabym w tym kolorze,ale wyglądam jak strach na wróble i on jest taki strasznie intensywny/rażący
Też mi się wydaje, że przesadzasz Kolor nie najgorszy, przejściowo może byc. Zobaczysz jutro w dziennym świetle, może nawet rudości Ci się spodobają Gorzej jakbyś miała zieleń albo inne cudo. Pokaż nam jak buźka w tym kolorze wygląda
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:24   #4865
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Princesska-bardzo fajny kolorek Ci wyszedł mysle, że Ci pasuje, dasz zielone oczy, fajnie pomalujesz, ubranko też w kolorach jesieni(nie czerwien) i git pokaz się jutro

enchanted - no no..odrost jak się patrzy podziwiam za wytrwałość !! ja już na swój 2 tyg nie mogę patrzec :P

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-11-11 o 22:26
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:28   #4866
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Zrobię jutro foty jak mnie mama nie pogoni z domu jak mnie zobaczy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:33   #4867
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Princesska-bardzo fajny kolorek Ci wyszedł mysle, że Ci pasuje, dasz zielone oczy, fajnie pomalujesz, ubranko też w kolorach jesieni(nie czerwien) i git pokaz się jutro

enchanted - no no..odrost jak się patrzy podziwiam za wytrwałość !! ja już na swój 2 tyg nie mogę patrzec :P
Wiem, przegięłam Ale przynajmniej włoski troszke zregenerowane
A Ty avka zmieniłaś fajny fajny mi też by się przydało

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Zrobię jutro foty jak mnie mama nie pogoni z domu jak mnie zobaczy
E tam, nie pogoni Może i mama zrobi sobie taki jak jej się spodoba
To czekamy do jutra
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 22:41   #4868
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Wiem, przegięłam Ale przynajmniej włoski troszke zregenerowane
A Ty avka zmieniłaś fajny fajny mi też by się przydało

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------



E tam, nie pogoni Może i mama zrobi sobie taki jak jej się spodoba
To czekamy do jutra
miejmy nadzieję mamie jutro też włosy farbuję

Dziewczyny,a tak z innej beczki... miałyście kiedyś sytuację,że kurier zostawił wam awizo????
Zamówiłam płaszczyk na allegro, został mi wysłany kurierem, kurier był wczoraj o 19 i nikogo nie było w domu, podany był nr do mojego faceta,a on zostawił tel w samochodzie i nie odebrał. Oddzwonił koło 21 i gość powiedział,że jest kurierem i,że zostawil awizo. I tam jest podany adres, ale to drugi koniec miasta i nie chce mi się tam jechać i jeszcze iść kilka km na pieszo,a TŻ raczej nie będzie mógł za mnie odebrać.... Jak tam zadzwonię to on mi przywiezie jeszcze raz?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:42   #4869
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny, miałam Wam pisac. Widziałyście włosy Martyny Wojciechowskiej w reklamie Timotei? Swoje naturalki ma takie ciemne, a blond taki piękny, jaśniutki bez rudego, żółtego i innego poświtu. Tylko pozazdrościc Ciekawe czy te jej fryzjerki uprzednio kładą jej rozjaśniacz na odrost, no i jaką farbą robi
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:46   #4870
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Zrobię jutro foty jak mnie mama nie pogoni z domu jak mnie zobaczy
heh nie ma to jak lekki szok z rana

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Wiem, przegięłam Ale przynajmniej włoski troszke zregenerowane
A Ty avka zmieniłaś fajny fajny mi też by się przydało
to kiedy robisz c12? odroscik duzy to dobrze bedziesz mogła ocenic jak farbka zadziałała
aa tak-avka zmienilam, bo ten blond do mnie bardzo przemówił :P

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
miejmy nadzieję mamie jutro też włosy farbuję

Dziewczyny,a tak z innej beczki... miałyście kiedyś sytuację,że kurier zostawił wam awizo????
Zamówiłam płaszczyk na allegro, został mi wysłany kurierem, kurier był wczoraj o 19 i nikogo nie było w domu, podany był nr do mojego faceta,a on zostawił tel w samochodzie i nie odebrał. Oddzwonił koło 21 i gość powiedział,że jest kurierem i,że zostawil awizo. I tam jest podany adres, ale to drugi koniec miasta i nie chce mi się tam jechać i jeszcze iść kilka km na pieszo,a TŻ raczej nie będzie mógł za mnie odebrać.... Jak tam zadzwonię to on mi przywiezie jeszcze raz?
tak, ja miałam taką syt, że kurier miał przyjechać np w pon a mi nie pasowało , tyle że najpierw dzwonił czy będe w pon, ja powiedziałam, że nie i się umowilismy na inny dzien zapłaciłaś za przesyłkę, wiec on jes zobowiązany Ci go dostarczyc w dogodnym dla Ciebie terminie zadzwon do niego i powinien Ci przywiezc jeszcze raz
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:59   #4871
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
miejmy nadzieję mamie jutro też włosy farbuję

Dziewczyny,a tak z innej beczki... miałyście kiedyś sytuację,że kurier zostawił wam awizo????
Zamówiłam płaszczyk na allegro, został mi wysłany kurierem, kurier był wczoraj o 19 i nikogo nie było w domu, podany był nr do mojego faceta,a on zostawił tel w samochodzie i nie odebrał. Oddzwonił koło 21 i gość powiedział,że jest kurierem i,że zostawil awizo. I tam jest podany adres, ale to drugi koniec miasta i nie chce mi się tam jechać i jeszcze iść kilka km na pieszo,a TŻ raczej nie będzie mógł za mnie odebrać.... Jak tam zadzwonię to on mi przywiezie jeszcze raz?
A na jaki kolor mama farbuje?

Ja takiej sytuacji nie miałam, ale mój TŻ pracuje w firmie kurierskiej, kurierem nie jest, ale jest w tym obeznany, więc jakby co to spytam go jutro i napisze Ci, czy możesz liczyc na ponowne dostarczenie Może jak zadzwonisz do tej firmy, zagadasz odpowiednio to Ci ją przy okazji jakiś kurier przywiezie. Chociaż nie wiem, bo teraz przesyłka jest wbita do raportu jako nieodebrana i możliwe, że będziesz musiała sama się pofatygowac z odbiorem. Pewnie też zależy jaka to firma kurierska. Najlepiej jakbyś zadzwoniła i się zapytała co w takiej sytuacji

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
to kiedy robisz c12? odroscik duzy to dobrze bedziesz mogła ocenic jak farbka zadziałała
aa tak-avka zmienilam, bo ten blond do mnie bardzo przemówił :P
Jutro robię próbe na grubszym paśmie i jak będzie na tyle dobrze, że to mnie usatysfakcjonuje, to cały odrost pomaluje
No właśnie, ten odrost już taki duży, że chyba będzie kontrast ogromny, dośc mocno się tego obawiam już następnym razem zrobie po 4 tyg. Nie ma co hodowac takiego sunksa

A ten blond z avatarka to chyba jakieś czułe słówka Ci szeptał
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 23:06   #4872
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
A na jaki kolor mama farbuje?

Ja takiej sytuacji nie miałam, ale mój TŻ pracuje w firmie kurierskiej, kurierem nie jest, ale jest w tym obeznany, więc jakby co to spytam go jutro i napisze Ci, czy możesz liczyc na ponowne dostarczenie Może jak zadzwonisz do tej firmy, zagadasz odpowiednio to Ci ją przy okazji jakiś kurier przywiezie. Chociaż nie wiem, bo teraz przesyłka jest wbita do raportu jako nieodebrana i możliwe, że będziesz musiała sama się pofatygowac z odbiorem. Pewnie też zależy jaka to firma kurierska. Najlepiej jakbyś zadzwoniła i się zapytała co w takiej sytuacji

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------



Jutro robię próbe na grubszym paśmie i jak będzie na tyle dobrze, że to mnie usatysfakcjonuje, to cały odrost pomaluje
No właśnie, ten odrost już taki duży, że chyba będzie kontrast ogromny, dośc mocno się tego obawiam już następnym razem zrobie po 4 tyg. Nie ma co hodowac takiego sunksa

A ten blond z avatarka to chyba jakieś czułe słówka Ci szeptał
jakbyś mogła zapytać to byłabym wdzięczna
a mama różnie najpierw fryzjerskimi, później safirą a teraz kupiła wellaton 8/74 karmelowa czekolada ...
ona ma problem z siwymi włosami,że żadna farba jej nie chce przykryć
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 23:20   #4873
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
jakbyś mogła zapytać to byłabym wdzięczna
a mama różnie najpierw fryzjerskimi, później safirą a teraz kupiła wellaton 8/74 karmelowa czekolada ...
ona ma problem z siwymi włosami,że żadna farba jej nie chce przykryć
Jasne, żaden problem. Spytam jutro i tak po południu napisze Ci czego się dowiedziałam

Ale wellaton chyba dobrze siwki pokrywa?
Moja mama ma siwki ale takie dośc ciemne i kiedyś kładłyśmy wellaton, chyba 8/1 i fajnie jej złapało odrost, ale kolor nie był taki jak chciała Mama jak w blond wskoczyła to teraz nawet nie myśli o rozstaniu się z nim Chociaż z natury brunetka A z kolei mojej sis blond zupełnie nie pasuje..Dziwne, bo zawsze słyszymy, że my wszystkie to takie podobne do siebie
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 23:25   #4874
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Jasne, żaden problem. Spytam jutro i tak po południu napisze Ci czego się dowiedziałam

Ale wellaton chyba dobrze siwki pokrywa?
Moja mama ma siwki ale takie dośc ciemne i kiedyś kładłyśmy wellaton, chyba 8/1 i fajnie jej złapało odrost, ale kolor nie był taki jak chciała Mama jak w blond wskoczyła to teraz nawet nie myśli o rozstaniu się z nim Chociaż z natury brunetka A z kolei mojej sis blond zupełnie nie pasuje..Dziwne, bo zawsze słyszymy, że my wszystkie to takie podobne do siebie
a to różnie bywa moja mama też blondy,ale takie ciepłe w sumie bardziej rudawe,a z natury ma taki ciemny brąz
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 23:34   #4875
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a to różnie bywa moja mama też blondy,ale takie ciepłe w sumie bardziej rudawe,a z natury ma taki ciemny brąz
Ważne, żeby się dobrze czuły w danym kolorze A nie ukrywajmy, blond odmładza ja tam moją w jasnych wole


Dobra Dziewczynki, ja już zasuwam pod kołderkę

sweet dreams
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 23:48   #4876
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ważne, żeby się dobrze czuły w danym kolorze A nie ukrywajmy, blond odmładza ja tam moją w jasnych wole


Dobra Dziewczynki, ja już zasuwam pod kołderkę

sweet dreams
ja też idę muszę się przespać z nowym kolorkiem
dobranoc
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 07:09   #4877
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No nie wiem, stockholmu to Ci nie polece bo raczej srednio zlapie Ci odrosty, moze cos z palette?
a jaka palette ładnie pokryłaby mi średni blond odrost?

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
nie no laski tragedia i ten Stockholm nic nie pomógł... Szczerze nie widzę żadnej różnicy oprócz tego,że rozjaśnił mi odrosty do blondu jasnego....
nie wiem co teraz,bo w poniedziałek na uczelnię trzeba iść
i jeszcze TŻ nie dokładnie połozyl mi ten rozjasniacz i gdzieniegdzie mam brąz
pochodziłabym w tym kolorze,ale wyglądam jak strach na wróble i on jest taki strasznie intensywny/rażący
no zbytnio Ci nie zmienił nic ten Stockholm. Wydaje mi się ,że włoski masz takie bardziej perłowe. Ja na Twoim miejscu nałożyłabym jakiś ciemny blond a potem stopniowo rozjaśniać pasemkami.
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 08:05   #4878
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziewczynki, zaraz bede nadrabiac

bunny, zwracam Ci honor!!! myśle że jestem jednak tym lato zimą
Zrobiłam dziwny eksperyment Mój synek ma platynowe blond zimne włoski i siedziałam obok niego przed lustrem i sobie pożyczyłam od niego kolorek na moje czoło i.. podobało mi sie. Zreszta po fioletowym szmaponie jak sa chłdoniejsze to bardziej sie sobie podobam.
Agatau, chyba zrobię ten stokholm!! Albo cos z palette, ale one bardzo jasne sa..
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 08:12   #4879
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

czesc
princeska jestem ciekawa kolorku
mysia czyli jednak chlodny blond a rozowa buzka nie bedzie wtedy bardziej widoczna mi bunny wywrozyla jesien wiec pasuja mi cieple kolorki tym bardziej ze jestem bladzioszka w sumie ciesze sie i lubie cieple blondy wiem ze bialy to nie dla mnie bo bede jak trup
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 08:23   #4880
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Hej dziewczyny kochane!!!

Dawno mnie tu nie było i niestety nie jestem na bieżąco, nie mam czasu nawet poczytac, a poza tym tyle na głowie problemów, że nawet nie ma się ochoty na nic...:confused :

Mam pytanie do Bunny

Powiedz mi proszę, nie wiem czy pamiętasz kiedyś żeśmy pisały o dokupieniu do syoss'a wody 12% żebym nie musiała robic podkładu, a na resztę włosów rozcieńczyc wodę 12% i dac żeby wyrównało z odrostami, co o tym myślisz?? dalej uważasz, że to dobry pomysł??
i czy ten kolorek będzie dużo ciemniejszy od tego co teraz mam??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 08:44   #4881
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

cascada, ja kocham ciepłe blondy, zimne wcale mi sie nie podobają, niestety. Marze o ciepłym blondzie mam wrazenie, ze ociepliłby mi karnacje.

Nie ma złotego zimnego blondu? stokholm taki biały i lodowaty

nie wiem co mam zrobic. Chce zostac na swoim poziomie, ale popielaty blond na tym poziomie jest szary taki brudny.

moze jednak zrobie ten złoty blond, skoro tak mi się marzy? a jak bedzie źle, to bede wracac do zimnego..?

paulcia, ale Ty łądna babeczka jestes! mnie sie podobasz w kazdym kolorze

kochaneczka, moze pocieniuj włoski? nie beda takie przyklepane.

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

obejrzałam ten stokholm i palette 218, ale są dla mnie za jasne. Nie chce takich jasnych włosów. Odpadają. U kogos są ładne, ale ja sobie siebie w takich białych nie wyobrazam, nie ma mowy.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-12 o 08:36
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 08:51   #4882
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snoww
Widzę ze jesteś już po farbowaniu.Bardzo lanie wyszło równiutko jaśniutko.Wiesz ze jestem fanka Twoich włosów i zawsze będą mi się podobać
Niestety nie znalazłam tutaj exelki 9.1 ale na pewno będę chciała ja wyprobowac jak przyjadę do Pl.
No ale masz rajcie,tak jak już wspominałam aplikacja tej farby jest straszna.Niewygodna buteleczka i konsystencja tez nie zaciekawia ale cóż.Przynajmniej fajnie się sprawdza na włosach

Dziewczyny obiecałam wam fotki.Wielkie sorry ale są poszarpane bo od razu po suszeniu.Po godzinie są już idealne gładkie.Taki ich urok.Niestety.A oto fotki w świetle dziennym wiedz można widzieć jak dobrze poradziła sobie z odrostami i w ogóle jestem zadowolona.Oceńcie same.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:05   #4883
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

adzio, ładnie naturalnie! jaki to kolor?
--
zdecydowałam, ze zrobie ten ciepły blond, co z tego ze kolor pasował bedzie do karnacji itp, skoro ja nie bede mogla na niego patrzec. Trudno. Zostaje przy ciepłych kolorach na głowie

dzis umyłam włoski, wiec nie zrobe, ale w poniedziałek juz tak. Koniec i kropka. W sumie ja mam się czuc dobrze w swojej skórze.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:12   #4884
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzi - no no i super wyszło to 8,13 excellka tak?? fajnie tak słonecznie

mysia - dobre masz podejście najważniejsze, to dobrze czuć się sama ze sobą

Dziewczynki, ja też chciałabym Wam pokazać siebie w jasnym, srednim i ciemnym kolorku powiecie jak najlepiej?
tutaj nie chce wrzucać fotek, bo usuwać nie mozna... zatem wrzuce na picasse i Wam linka wysle ok?

Bunny, jak przyjdziesz to zerknij jakim typem jestem bo mam mieszane mysli
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:17   #4885
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
adzio, ładnie naturalnie! jaki to kolor?
--
zdecydowałam, ze zrobie ten ciepły blond, co z tego ze kolor pasował bedzie do karnacji itp, skoro ja nie bede mogla na niego patrzec. Trudno. Zostaje przy ciepłych kolorach na głowie

dzis umyłam włoski, wiec nie zrobe, ale w poniedziałek juz tak. Koniec i kropka. W sumie ja mam się czuc dobrze w swojej skórze.
Dziękuję bardzo.Milo mi ze się podoba.Robołam excell 8,13.
A jak dobrze pamiętam to nie chciałaś farbować do Bożego Narodzenia a tu widzę zmianę planów?

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Adzi - no no i super wyszło to 8,13 excellka tak?? fajnie tak słonecznie

mysia - dobre masz podejście najważniejsze, to dobrze czuć się sama ze sobą

Dziewczynki, ja też chciałabym Wam pokazać siebie w jasnym, srednim i ciemnym kolorku powiecie jak najlepiej?
tutaj nie chce wrzucać fotek, bo usuwać nie mozna... zatem wrzuce na picasse i Wam linka wysle ok?

Bunny, jak przyjdziesz to zerknij jakim typem jestem bo mam mieszane mysli
Tak kochana to ta.Następnym razem chce spróbować 9,13.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:18   #4886
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

infatuated to chyba dobry pomysł? ale link przestanie działac i to tez jest rujnowanie forum.. ? moze lepiej tak, jak pisał ktoś, żeby w albumie, bo tam kasowac można.

no myśle sobie, że typ typem, ale skoro zimny odcien mnie denerwuje, to po co mi to? zreszta to nie jest wyrok. bedzie źle, to zmienie odcien i po kłopocie

adzio, ta exellka śliczna! ładnie Ci te beże wychodzą!
kombinuję, bo chce ładnie wygladac na święta. rodzina mnie zobaczy po pol roku nie widzenia się i chce wyglądac super. Dlatego chce zdazyc z eksperymentem, zeby w razie czego naprawic szkody.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-12 o 09:20
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:21   #4887
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
infatuated to chyba dobry pomysł? ale link przestanie działac i to tez jest rujnowanie forum.. ? moze lepiej tak, jak pisał ktoś, żeby w albumie, bo tam kasowac można.

no myśle sobie, że typ typem, ale skoro zimny odcien mnie denerwuje, to po co mi to? zreszta to nie jest wyrok. bedzie źle, to zmienie odcien i po kłopocie

link nie przestanie działać, bo mam tam konto wysle Wam na priv to nie bede rujnować forum
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:27   #4888
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
infatuated to chyba dobry pomysł? ale link przestanie działac i to tez jest rujnowanie forum.. ? moze lepiej tak, jak pisał ktoś, żeby w albumie, bo tam kasowac można.

no myśle sobie, że typ typem, ale skoro zimny odcien mnie denerwuje, to po co mi to? zreszta to nie jest wyrok. bedzie źle, to zmienie odcien i po kłopocie

adzio, ta exellka śliczna! ładnie Ci te beże wychodzą!
kombinuję, bo chce ładnie wygladac na święta. rodzina mnie zobaczy po pol roku nie widzenia się i chce wyglądac super. Dlatego chce zdazyc z eksperymentem, zeby w razie czego naprawic szkody.
Acha rozumiem.
Mysiu mam do Ciebie ogromna prozbe.Czy możesz mi napisać przepisz na kąpiel rozjaśniająca? Potrzebuje koleżance zrobić a nie chce Bunny zawracać głowy a wiem ze tobie radziła.Proszę napisz proporcje i jak to się ma stosować.Będę wdzięczna.Acha jakiego rozjasniacza używałaś do tego zabiegu?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:31   #4889
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

przespałam się z tym kolorem i jest tragedia
nie zrobię ciemnego blondu,bo ten rudy jest za ciemny moim zdaniem... a pasemek nie będzie miał mi kto robić,a sama nie dam rady i nie chcę już katować włosów trochę ucierpiały, dopiero dziś widzę ...
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:33   #4890
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziewczynki, zabijecie mnie :d ale nudzę

jednak wracam do mieszanki 89 plus 91, patrzcie- chyba idealnie jednak było. Te zdjecia sa po kilku tyg od farbowania! A kolor na plus. No i to jest kolor ze zdjecia nr1 z podanych 4. Tylko tam był zaraz po zrobieniu a tu pozniej.

Oczywiscie zdjęcia zostają

infatuated, ok

adzio, ja uzywałam joanny naturii- dwa opakowania. Pol szklanki wody, saszetka rozjasniacza z pudełka i woda utleniona z pudełka- bunny mówiła o 6%, wiec musisz rozcienczyc tą wode pół na pół wodą z kranu (tą 12%) do tego szmapon tyle ile zawsze używasz i odżywka tyle ile zawsze i nakąłdas zto na wilgotne włosy az sie spieni. Na krótkie włosy mniej tej ciepłej wody, bo to nie ma spływac po twarzy.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.