Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-23, 09:35   #631
kedud86
Raczkowanie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wstawię w świetle dziennym, aparat mi padł więc tylko 3, potem dorobię.
Twarz zamazałam bo wyszlam okropnie
bardzo ładnie ci wyszło i włoski takie swiecące
kedud86 jest offline  
Stary 2010-09-23, 10:01   #632
infatuated
Zakorzenienie

bardzo ładny kolorek !! a z tyłu ładnie Ci pokryło tamte eksperymenty?? bo na zdjeciu jednolity kolor sie wydaje
infatuated jest offline  
Stary 2010-09-23, 10:23   #633
Agatau88
Zakorzenienie

Dziękuje Dziewczyny
Widać pasemka, sednio rowno mi pokryło, no ale to wina włosow, nie farby.
Zreszta jak mysia mówiła Nutrisse zostawia pasemka, uwydatnia skłonności do pasemek.
Na pewno się spierze ten kolor, ale chyba zostanę juz przy tej kombinacji.
Z tego co widzę teraz, tam gdzie mialam tygodniowe odrosty, czyli małe, ale kilka mm było pokryło mi bardzo ładnie. Zresztą ja mam swój poziom około 7, a mieszałam 8 z 9 więc niewielka zmiana.
Naprawdę Dziewczyny dążylam do tej bieli, a jak już mi wyszedł ten zolto biały kolor czulam sie jak stara malutka.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-23, 10:31   #634
Adzi07
Zakorzenienie

Ewcia i Kotka piękne macie te kolczyki.I bardzo fajnie się to prezentuje.Ja to bym chyba nie mogla przebić sobie pępka.
Agatu Nie mam slow co do twoich włosków.Po prostu boskie.
ifrit Bardzo ładnie i tak naturalnie.Nie wiem kiedy farbowałaś ale mi wyszedł bardzo podobny kolor.Teraz się spiera i bardzo mi się to podoba.Ja tez za wszelka cenę dążyłam co raz więcej do jaśniejszego blondu aż w końcu jak już go osiągnęłam to jednak nie podobałam się w tak jasnym odcieniu.Czasami warto jak to mysia mówi przespać się i zobaczyć się z innej strony.

A teraz dziewczyny powiem Wam ze dziś pierwszy raz spięłam włoski w kucyczka,na razie jest taki malusi ale wiecie jaka jestem Happy.
Zawsze lubiłam spinać włosy i teraz już w końcu mogę.A co do kolorku to się super spiera i wygląda naprawdę super,bardzo mi się podoba kolorek Agatu wiedz nie wiem co będę jeszcze robić za miesiąc,ale widziałam wczoraj w rossmanie (nie wiem czy to nowość) farbkę loreal preference ale taki dziwny ma numer 9,i jakieś trzy liczby i nazwa taka nieznajoma.Zaraz zejdę do rossmana to zrobię fotkę to wam pokaże.Ale kolor na pudle po prostu boski.Moze się na nią skusze za miesiąc.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-23, 10:32   #635
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
każdemu pasuje coś innego. Ja juz pisałam pare razy, że ten z apteczki babuni tez mi sie odpowiadał, takie dziwne po nim włosy były. Tylko szampon Rzepa Joanny i żaden inny. Teraz myje Radicalem i nie odpowiada mi za bardzo, choc włoski po nim sa mega czyste i tepiutkie. Ampułki mi tez nie podeszły. Ale stosuje jako wcierkę mgiełke z tej serii i rosna jak zwariowane. Minęły 3 tygodnie od farby- mam 1,5cm odrostu! Nigdy takiego nie miałam, wiec to musi byc to, co działa na mnie. Normalnie mam 1-1,2 cm w 4,5 tyg/ czyli miesiąc, w porywach do 1,5cm. A tu taka niespodzianka.
zakupie jeśli znajdę inny niż do przetłuszczających się... bo takiego nie chce bo wysuszy mi włosy... a co do ampułek pewnie spróbuje seboradin

dziewczynki wspominałyście coś o tym brzozowym szaponiku z faramony... dobry jest nie plącze włosków?
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-09-23 o 10:35
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-23, 10:33   #636
Agatau88
Zakorzenienie

Adzi dziękuje
Ale one są takie biedne, zmeczone, ze plakac mi sie nad nimi chce.
Fakt faktem, ze kolor wyszedł należyty
Koniecznie zrób zdjęcie tej farby i swoich włosków oczywiscie
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-23, 10:49   #637
Kotka17
Zakorzenienie

Blondynki!!! przegapiłysmy wczorajsze cotygodniowe mierzenie odrostu!!! dalej centymetry w dloń!!!
ja mam 2,5cm
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-23, 11:05   #638
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
zakupie jeśli znajdę inny niż do przetłuszczających się... bo takiego nie chce bo wysuszy mi włosy... a co do ampułek pewnie spróbuje seboradin

dziewczynki wspominałyście coś o tym brzozowym szaponiku z faramony... dobry jest nie plącze włosków?
Ja jestem bardzo zadowolona z tego szamponu.A wczoraj dla przykładu użyłam babydream i to dopiero była tępizna na całego i splatał mi włosy ale szybciutko sobie z nimi poradziłam maska lub balsam na nie i były cudne.

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Adzi dziękuje
Ale one są takie biedne, zmeczone, ze plakac mi sie nad nimi chce.
Fakt faktem, ze kolor wyszedł należyty
Koniecznie zrób zdjęcie tej farby i swoich włosków oczywiscie
No to fakt włoski obrywają bo dążymy coraz to bardziej do jasnego koloru a tu zong nie pasuje do nas i tak niszczyłyśmy włoski nie potrzebnie.No ale najważniejsze ze znalazłaś swoja kombinacje i teraz zabieraj się za odżywianie.
Za godzinę zdam wam relacje z nowości Rossmnowskich

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Blondynki!!! przegapiłysmy wczorajsze cotygodniowe mierzenie odrostu!!! dalej centymetry w dloń!!!
ja mam 2,5cm
Ja to nie bardzo dostrzegam teraz mój odrost ,troszkę zlał się z nowym kolorkiem wiec nic z tego.Na razie muszę odpuścić mierzenie odrostu

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-23, 11:23   #639
Agatau88
Zakorzenienie

No fakt, białe włosy nie każdemu pasuja a że czesto wychodz zolte to już inna sprawa
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-23, 11:25   #640
marejta
Zadomowienie

A ja właśnie zmierzyłam swój odrościk 7mm dwa tygodnie temu farbowałam jestem w szoku No chyba że coś źle zmierzyłam bo robiłam to w pracy w łazience dobrze że nikt nie widział jak z miarką maszeruję z toalety

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-09-23, 11:31   #641
Franek80
Przyczajenie

Rozjaśnianie Leo Blond Platin

Cześć, chciałbym rozjaśnić sobie włosy na platynowy blond nie raz już to robiłem i kolor wychodził nawet zadowalający tylko utrzymywał się niestety max 2 tygodnie, zaczął żółknąć, a włosy wyglądały jak siano.
Za każdym razem kiedy się to działo znowu nakładałem rozjaśniacz w końcu tak sobie włosy zniszczyłem, że musiałem ściąć. No i chodziłem ogolony prawie na łyso przez jakieś pół roku no ale w końcu stwierdziłem, że do mnie to nie pasuje ;p. Właśnie jestem po 2 miesiącach zapuszczania włosów w między czasie dużo czytałem o rozjaśnianiu o pielęgnacji włosów, ale wszędzie piszą co innego i nie mogę się zdecydować dlatego napisałem tego posta aby sprawa była jasna .

Wczoraj na internecie zamówiłem sobie rozjaśniacz Leo Blond Platin no i zanim przyjdzie chciałbym jeszcze dokupić sobie jakieś szampony, odżywki oraz płukankę która usuwa żółty kolor. A więc pytanie do was jakie firmy najbardziej polecacie i jeżeli możecie podajcie dokładne linki do tych produktów. Ja znalazłem coś takiego Szampon Rewitalizujący Dove, Odżywka Rewitalizująca Dove, Maseczka Dawka Nawilżenia Dove.

Teraz apropo samego rozjaśniania

Czytałem kilka postów matys-magdy69 na temat rozjaśniania, ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem dlatego wolę się upewnić. Czy mogę zrobić w ten sposób: nałożyć rozjaśniacz na włosy z wodą utleniona max 6% potrzymać na włosach około 30 min spłukać i jeżeli kolor wyjdzie niezbyt zadowalający to znów nałożyć to samo. Podobno lepiej nakładać kilka razy z wodą o stężeniu nie większym od 6% niż od razu 12%.

I teraz po całym zabiegu:

Od razu po rozjaśnianiu umyć włosy szamponem i nałożyć odżywkę czy poczekać jakiś czas? Jak często myć włosy? Kiedyś czytałem, że zbyt częste mycie też je niszczy nie wiem ile w tym prawdy.

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi i jedna prośba aby nie pisać postów typu facet a farbuje włosy ;p Chyba to jest indywidualna sprawa każdego z osobna . Pozdrawiam
Franek80 jest offline  
Stary 2010-09-23, 11:37   #642
blond bunny
Zakorzenienie

Agatau śliczne włoski, fajnie wyszły takie chłodne. Dobrze ci w tym nowym kolorze. Cieszę się że jesteś zadowolona i że mogłam pomóc. A jak zniszczenia? Zauważyłaś zmiany?
Stary 2010-09-23, 11:45   #643
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
ja mam 2,5cm
ja niestety tutaj chyba nie posiadam linijki :/ więc nie zmierze
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-23, 12:10   #644
Adzi07
Zakorzenienie

Wklejam wam fotki tej farbki.Ale ładny,podoba mi się.Kurcze nie chciało mi latać po drogeriach ale w rossamnie kolo mnie nie widziałam loreala 8,13.Musze pochodzić i popatrzeć czy znajdę.Jak nie znajdę to będę robić tak jak agatu.

Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-23 o 12:11
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-23, 12:28   #645
AnnaMK
Rozeznanie

Załączam foty mojego kolorku, wczoraj robiłam odrost, oczywiście nadal Vitality's 9.13 Na razie będe się go trzymać. Moje marzenie: włoski długości Bunny Mam nadzieje że coś widac, bo fotkę pstrykał mój małżonek komórką

no jak widzę fota nieostra, pełna szumów, pewnie to mój mózg wytrawiony przez farby emituje zakłócenia;-))))

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2010-09-23 o 12:36
AnnaMK jest offline  
Stary 2010-09-23, 12:37   #646
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Załączam foty mojego kolorku, wczoraj robiłam odrost, oczywiście nadal Vitality's 9.13 Na razie będe się go trzymać. Moje marzenie: włoski długości Bunny Mam nadzieje że coś widac, bo fotkę pstrykał mój małżonek komórką

łasny kolorek
a kocuras śliczny!! miałam identycznego tylko chudszego
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-23, 12:37   #647
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Piękny ten kolorek.Bardzo do Ciebie pasuje,jesteś taka subtelna.A to jest farbka chyba profesjonalna tak?

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-23, 12:41   #648
TLU
Zadomowienie

Adzi a Ty chcesz robic samym baikalem czy mieszac? Mnie sie wydaje, ze on jest dosc zloty (3 na drugim miejscu), widzialam probniki i raczej zlotawe sa te wlosy, z reszta popatrz na ten link http://www.loreal-paris.fr/coloratio...air-beige.aspx inne pudlo ale ten sam kolor - na pudle fajnie, ale probnik juz zloty. Ten internetowy probnik jest oczywiscie inny niz probnik na wlosach, ale i ten na wlosach ma zloto. Zwrocilam uwage na te farbe wlasnie przez pudlo, na ktorym kolor bardzo mi sie podoba, ale nie odwazylam sie uzyc, takze jesli bys sie zdecydowala z niecierpliwoscia czekam na efekty.
TLU jest offline  
Stary 2010-09-23, 12:51   #649
AnnaMK
Rozeznanie

Adzi tak to profesjonalna farbka, jak dla mnie jedna z najlepszych i najłagodniejszych jakie stosowałam a było tego trochę: koleston, chenice, luo color, majirel, goldwell, Allwaves itd. To jedyna farba której blondy nie żółkną na mojej głowie. Do każdej tubki dodawane są dwie saszetki olejków, oto jej opis, może kogos zainteresuje, chociaz chyba juz o niej tu pisałam
Trwała i niezwykle wydajna farba do włosów firmy Vitality's. Dzięki zawartości ekstraktów z lipy i nagietka oraz dodatkowym olejkom Protektor Oil pozwala osiągnąć efekt niezwykłego koloru i połysku przy skutecznej ochronie skóry głowy i włosów. Zawartość nowej fromuły kolorantów gwarantuje długotrwałość koloru. W produkcie tym wykorzystano technologię tzw. "podwójnego efektu", czyli połączenia formuły olejków Protektor Oil oraz kremu koloryzującego Art Absolute. Nieskończona seria tonacji, łatwość aplikacji oraz przyjemny zapach kremu sprawia, że produkt jest chętnie stosowany przez stylistów. Fraba dostępna jest w 65 odcieniach. Proporcje łączenia z emulsją utleniającą 1+1,5, a dla serii ultrarozjaśnianej 1+3.
Produkty Vitalitys zdobyły Złoty Medal za najlepszy debiut na rynku polskim w 2006 roku (Międzynarodowe Targi Kosmetyki w Warszawie).
AnnaMK jest offline  
Stary 2010-09-23, 12:59   #650
blond bunny
Zakorzenienie

Nie zgodzę się że ten loreal wychodzi złoto- nie powinien
powinien wyjść beżyk chłodny bo ma pigmenty niebieskie, złote i fioletowe.
Te złote to myślę że są wyłącznie do przełamania szarości bo inaczej wyszłoby im bardzo szaro.
Ale wiadomo dużo zależy od indywidualności włosa.
Niemniej, kolor bardzo ładny jak na loreal.
Adzio może spróbujesz?

AnnaMk bardzo ładny kolorek. Myślę że o ile używasz zdecydowanie jednej farby to jesteś jak najbliżej mojej długości.

Powiem wam że przez tą moją niedobruchę będę musiała zacząć włosy suszyć suszarką a bardzo rzadko to robiłam, zaledwie kilka razy do roku. A to dlatego że na ostatnie sikanko wychodzimy o 21.30 i przecież z mokrymi włosami nie pójdę a jak umyję o 22 to wstanę z mokrymi a pierwszy spacer to 6.30 bo ona dostaje szaleju
Chyba wolałam jak mi w domu lała, bo teraz jak się nauczyła- jeszcze jej się zdarzy niechcący - to tak drapie w drzwi i wyje że się boję że sąsiadów pobudzi a ja nie chcę kłopotów to na biegu się ubieram i lecę na zimno...ech...nieubrana do końca, zaraz będę chora...
Dziewczyny-psiary macie jakieś rady? W dzień chodzimy "sikać" co 2-3 godziny więc też lipa z moimi włosami bo przez taki czas nie wyschną...chyba nie mam innej opcji. SUSZARA buuu...
Dobrze chociaż że pies i królik trochę się uspokoiły od wczoraj bo już miałam dość...chyba przechodzę załamanie jako właścicielka futer
Już mnie nie bawią a denerwują...dziewczyny doradźcie, pocieszcie...
Dotąd tż mi pomagał np. jak umyłam włosy to on z nią ostatnie 2x wychodził, ale teraz ma nadgodziny...i zostałam sama. Ja wiem że to głupoty ale komplikują mi życie i zaburzają przyzwyczajenia. Zawsze wstawałam najwcześniej 8-9 a teraz...i tak wszystko po kolei...
Stary 2010-09-23, 13:10   #651
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Adzi a Ty chcesz robic samym baikalem czy mieszac? Mnie sie wydaje, ze on jest dosc zloty (3 na drugim miejscu), widzialam probniki i raczej zlotawe sa te wlosy, z reszta popatrz na ten link http://www.loreal-paris.fr/coloratio...air-beige.aspx inne pudlo ale ten sam kolor - na pudle fajnie, ale probnik juz zloty. Ten internetowy probnik jest oczywiscie inny niz probnik na wlosach, ale i ten na wlosach ma zloto. Zwrocilam uwage na te farbe wlasnie przez pudlo, na ktorym kolor bardzo mi sie podoba, ale nie odwazylam sie uzyc, takze jesli bys sie zdecydowala z niecierpliwoscia czekam na efekty.
No tez z czasem zaczelam sie zastanawiac czy on przypadkiem nie bedzie za zoty ale Ty nmie w tym juz do konca uswiadomilas.Diekuje:cmok :
No trudno mi powiedzieć czym teraz będę robić.Chciała bym ten mój kolorek czyś złamać.Jeszcze na razie się wypłukuje i nie wiem do jakiego efektu się go pozbędę ale nie przeszkadza mi to na chwile obecna.Jeszcze mam trzy tyg.do przemyślenia.Bardzo mi się podoba kolor Agatu ale obawiam się ze ja się będę nie za bardzo dobrze czuć w ciut cieplejszych odcieniach jak posiadam obecnie.A może ten Viking tylko ze zmniejszyć mu oxydand,to robi ciut ciemniej.Hmmm no nie wiem.

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Adzi tak to profesjonalna farbka, jak dla mnie jedna z najlepszych i najłagodniejszych jakie stosowałam a było tego trochę: koleston, chenice, luo color, majirel, goldwell, Allwaves itd. To jedyna farba której blondy nie żółkną na mojej głowie. Do każdej tubki dodawane są dwie saszetki olejków, oto jej opis, może kogos zainteresuje, chociaz chyba juz o niej tu pisałam
Trwała i niezwykle wydajna farba do włosów firmy Vitality's. Dzięki zawartości ekstraktów z lipy i nagietka oraz dodatkowym olejkom Protektor Oil pozwala osiągnąć efekt niezwykłego koloru i połysku przy skutecznej ochronie skóry głowy i włosów. Zawartość nowej fromuły kolorantów gwarantuje długotrwałość koloru. W produkcie tym wykorzystano technologię tzw. "podwójnego efektu", czyli połączenia formuły olejków Protektor Oil oraz kremu koloryzującego Art Absolute. Nieskończona seria tonacji, łatwość aplikacji oraz przyjemny zapach kremu sprawia, że produkt jest chętnie stosowany przez stylistów. Fraba dostępna jest w 65 odcieniach. Proporcje łączenia z emulsją utleniającą 1+1,5, a dla serii ultrarozjaśnianej 1+3.
Produkty Vitalitys zdobyły Złoty Medal za najlepszy debiut na rynku polskim w 2006 roku (Międzynarodowe Targi Kosmetyki w Warszawie).
No u Ciebie wygada bardzo ładnie ta farbka ale ja jakoś się obawiam tych profesjonalnych farb,może dlatego ze jeszcze nie miałam z nimi styczności.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się że ten loreal wychodzi złoto- nie powinien
powinien wyjść beżyk chłodny bo ma pigmenty niebieskie, złote i fioletowe.
Te złote to myślę że są wyłącznie do przełamania szarości bo inaczej wyszłoby im bardzo szaro.
Ale wiadomo dużo zależy od indywidualności włosa.
Niemniej, kolor bardzo ładny jak na loreal.
Adzio może spróbujesz?

AnnaMk bardzo ładny kolorek. Myślę że o ile używasz zdecydowanie jednej farby to jesteś jak najbliżej mojej długości.

Powiem wam że przez tą moją niedobruchę będę musiała zacząć włosy suszyć suszarką a bardzo rzadko to robiłam, zaledwie kilka razy do roku. A to dlatego że na ostatnie sikanko wychodzimy o 21.30 i przecież z mokrymi włosami nie pójdę a jak umyję o 22 to wstanę z mokrymi a pierwszy spacer to 6.30 bo ona dostaje szaleju
Chyba wolałam jak mi w domu lała, bo teraz jak się nauczyła- jeszcze jej się zdarzy niechcący - to tak drapie w drzwi i wyje że się boję że sąsiadów pobudzi a ja nie chcę kłopotów to na biegu się ubieram i lecę na zimno...ech...nieubrana do końca, zaraz będę chora...
Dziewczyny-psiary macie jakieś rady? W dzień chodzimy "sikać" co 2-3 godziny więc też lipa z moimi włosami bo przez taki czas nie wyschną...chyba nie mam innej opcji. SUSZARA buuu...
Dobrze chociaż że pies i królik trochę się uspokoiły od wczoraj bo już miałam dość...chyba przechodzę załamanie jako właścicielka futer
Dotąd tż mi pomagał np. jak umyłam włosy to on z nią ostatnie 2x wychodził, ale teraz ma nadgodziny...i zostałam sama. Ja wiem że to głupoty ale komplikują mi życie i zaburzają przyzwyczajenia. Zawsze wstawałam najwcześniej 8-9 a teraz...i tak wszystko po kolei...
Oj kochana kusisz mnie ta farbka.Ale w nazwie tez jest powiedziane zloty blond.Na razie będę myśleć.
A co do futrzaków to trudne trochę się do nich dostosować,bo nie wiadomo kiedy się im coś zachce.Ale może jakoś się to unormuje.Kochana nie poddawaj się.A suszara jak trzeba ,no cóż dobrze ze mamy jeszcze wybór na chłodne powietrze.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-23, 13:19   #652
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No tez z czasem zaczelam sie zastanawiac czy on przypadkiem nie bedzie za zoty ale Ty nmie w tym juz do konca uswiadomilas.Diekuje:cmok :
No trudno mi powiedzieć czym teraz będę robić.Chciała bym ten mój kolorek czyś złamać.Jeszcze na razie się wypłukuje i nie wiem do jakiego efektu się go pozbędę ale nie przeszkadza mi to na chwile obecna.Jeszcze mam trzy tyg.do przemyślenia.Bardzo mi się podoba kolor Agatu ale obawiam się ze ja się będę nie za bardzo dobrze czuć w ciut cieplejszych odcieniach jak posiadam obecnie.A może ten Viking tylko ze zmniejszyć mu oxydand,to robi ciut ciemniej.Hmmm no nie wiem.
Adzi ja nie wiem po prostu , tak jak napisalam kolor bardzo mi sie podoba i wpadl mi w oko juz dosc dawno ale na moje wlosy to i tak jeszcze za wczesnie bo sa za cieple, tak na dalsza przyszlosc sie zastanawiam no i zwrocilam uwage na te trojke. Moze sie odwaze zrobic zdjecie probnika w drogerii ale nie obiecuje bo raczej tchorzliwa jestem i nie chce konfrontacji z ochrona, a poza tym w tym sklepie jest nedzne oswietlenie wiec zdjecie mogloby i tak nie oddawac koloru. Jak sie wybiore nastepnym razem (nie predzej niz w przyszlym tygodniu) to zwroce szczegolna uwage na ten probnik jeszcze raz. Bunny mowi, ze to zloto tylko do przelamania wiec moze i tak jest. Mnie by to odpowiadalo bo bardzo bym chciala odcien z pudelka i chetnie sprobowalabym tej farby. U Ciebie sytuacja jest inna bo masz kompletnie chlodne wlosy. A nad Vikingiem na przyszly raz sama sie zastanawiam - jest na 6% wodzie i nie rozjasnia za bardzo - raz go uzylam i ladnie wychlodzil kolor chociaz na poczatku bylo troche szaro.
Co do cieplejszych odcieni - to kto wie moze by ladnie wygladaly na Tobie? Masz naczynka albo rozowy odcien cery? U mnie to jest problem przy zlocie - cera wydaje sie bardziej zarozowiona wiec troche sie wystrzegam.

Bunny - pieska moze stopniowo przyzwyczajaj do pozniejszego pierwszego spaceru (15 minut pozniej kazdego dnia) i sprobuj nauczyc komendy "czekaj" jak prosi o cos do jedzenia np kaz jej usiasc i nie skamlac czekac troche a potem daj nagrode - wtedy jak Cie bedzie budzic powiesz jej zeby poczekala, jak bedzie grzeczna dasz nagrode i pojdziesz na spacer. Moi rodzice tak psa wychowywali i jak sie zbyt rozszalal kazali mu czekac i sie uspokajal, bo byl nauczony ze potem bedzie nagroda. Bedzie dobrze, dasz rade.

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-09-23 o 13:28
TLU jest offline  
Stary 2010-09-23, 13:19   #653
Agatau88
Zakorzenienie

blond bunny pomogłas i to jak
Gdyby nie Ty to zmieszałabym cały popiel i wyszłoby za szaro. I z tą wodą-pomysł super. Ja wprawdzie trochę "na oko" dolewałam i odlewałam wodę ale grunt że jakoś wyszło.
Mam nadzieje że nie będzie sie mocno wymywac. Juz mam ochotę kupic kolejne pudełka na kolejne malowanie
Chyba zostanę przy tej mieszance.

A zwierzęta-coż, jesli się je ma trzeba iść z nimi na kompromisy. Może brzmi to dziwnie, ale tak jest. Dorosły pies załatwia sie o wiele rzadziej, poki jest maly czesciej chodzi na dwór.
A spuszczasz psa? Może za mało biega i "namawia" Cię na czeste spacery?

Włosy jeśli chodzi o kondycje bez zmian. Moje są i tak juz mocno poniszczone więc nie zauważam mocniejszych zniszczeń. Farba pachnie pięknie, na początku wali amoniakiem, ale awokado i owoce tłumią smród

Adzi wklej nam zdjęcia swoich włosków. Nam wyszły troche inne kolory, a powinno wyjść podobnie. I ja i Ty miałysmy popiel z beżem, a różnica w kolorze troche jest.
Ta 9,1 Loreala taka jakby zolta jest? Jak dla mnie teraz za jasna

Jestem naprawde zadowolona z tej Nutrisse, nie niszczy, ładnie pachnie, czemu ja jej wczesniej nie odkryłam.

Anna
po tej Vitality piękny kolorek

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-23 o 13:21
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-23, 13:19   #654
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
na poczatku tylko tak bedzie... ja wychodze z moim 3 razy dziennie a czasmi dwa... to zalezy

i tez muszę czasem na biegu suszyć...
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-09-23 o 13:34
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-23, 13:43   #655
AnnaMK
Rozeznanie

cyt Adzio:,,Piękny ten kolorek.Bardzo do Ciebie pasuje,jesteś taka subtelna.A to jest farbka chyba profesjonalna tak?''

Dziękuję Adzio rzeczywiście dobrze się z nim czuję, co do subtelności to mam własnie problem z doborem stylu, kocham sukienki mam ich cała mase, buty to mój konik, podobnie z torebkami...ogólnie rzeczy w stylu romantycznym, ale koniecznie nietuzinkowe, kocham jedwabie, dziny i dzianinowe swetry, miękko otulające sylwetkę ale przyznam się szczerze że chciałabym czasem zaszaleć, zmienic pomysł na siebie ale weny brak:-(
AnnaMK jest offline  
Stary 2010-09-23, 14:00   #656
blond bunny
Zakorzenienie

Jezu dziewczyny ja sobie coś zaraz zrobię
Dziś wpadłam na genialny pomysł, że dam psu trochę jogurtu, bo mleka się bałam o sraczkę...
Nie chciała jeść i zrobiła strajk-pomyślałam jak będziesz głodna zjesz.
Nie zjadła. Parę razy liznęła. Za to jak jadłam prażynki-chipsy to przyszła na żebry. pomyślałam że była cały dzień grzeczna i dałam jej kilka może z 5...
I teraz wracam ze spaceru-dostała sraczki tylko nie wiem po czym? jogurt?chipsy?
Wypiła wodę i mi się zrzygała na dywan...masakra...ale wymiotowała wodą...
zabiłam psa?!
co robić? głodzić ją teraz aż przejdzie? jak długo? bo ona w sumie dziś prawie nic nie jadła.
Co ja najlepszego zrobiłam... Co mnie podkusiło...
Stary 2010-09-23, 14:11   #657
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Jezu dziewczyny ja sobie coś zaraz zrobię
Dziś wpadłam na genialny pomysł, że dam psu trochę jogurtu, bo mleka się bałam o sraczkę...
Nie chciała jeść i zrobiła strajk-pomyślałam jak będziesz głodna zjesz.
Nie zjadła. Parę razy liznęła. Za to jak jadłam prażynki-chipsy to przyszła na żebry. pomyślałam że była cały dzień grzeczna i dałam jej kilka może z 5...
I teraz wracam ze spaceru-dostała sraczki tylko nie wiem po czym? jogurt?chipsy?
Wypiła wodę i mi się zrzygała na dywan...masakra...ale wymiotowała wodą...
zabiłam psa?!
co robić? głodzić ją teraz aż przejdzie? jak długo? bo ona w sumie dziś prawie nic nie jadła.
Co ja najlepszego zrobiłam... Co mnie podkusiło...

bunny spokojnie daj jej smecte rozpusc w pul szklanki wody i wlewaj jej łuzeczką do gardła... za tak 3 godziny ugotuj jej ryż na jakiekś porcji rosołowej i daj jej tylko bez kosci, obierz miesko... i ostudź

edit: tylko nie dawaj jej sypkiego ryżu jak ludzie jedzą tylko dolej trochę wody żeby było nie za rzadkiej ale tez nie za suchej konsystencji...
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-09-23 o 14:14
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-23, 14:26   #658
HopeMAGDA
Rozeznanie

dziewczyny kochane doradżcie mi co tu zrobić z moimi włosami jeszcze niedawno miałam taki ładny popiel po wizycie u fryzjera dokładnie 3 tygodnie temu a dziś masakra,spójrzcie na fotki poniżej dwie w w domku kolejne dwie na dworze w słońcu juz nie chodzi odrost ale ten kolor ta zółć na którą nie moge patrzec......jak widać poniżej te włoski z wierzchu są jeszcze w miare ale te od odrostu w sródku jak uniose to straszne jak tu w kitke zrobic tragedia.

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-09-23, 14:35   #659
blond bunny
Zakorzenienie

kotka ten ryż mam dawać taki rozgotowany na klej? i z tą wodą z gotowania czy świeżej do tego dolać?
a rosołu tzn. tej wody z mięsa nie wolno?
czy mogę dolać tej wody z mięsa?

idę działać z tą smectą, ciekawe czy uda mi się jej wlać cokolwiek...
cholera...
Stary 2010-09-23, 14:39   #660
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dziewczyny kochane doradżcie mi co tu zrobić z moimi włosami jeszcze niedawno miałam taki ładny popiel po wizycie u fryzjera dokładnie 3 tygodnie temu a dziś masakra,spójrzcie na fotki poniżej dwie w w domku kolejne dwie na dworze w słońcu juz nie chodzi odrost ale ten kolor ta zółć na którą nie moge patrzec......jak widać poniżej te włoski z wierzchu są jeszcze w miare ale te od odrostu w sródku jak uniose to straszne jak tu w kitke zrobic tragedia.
A fioletowy szampon nie daje rady? albo jakas maska odswiezajaca kolor (tez fioletowa).
TLU jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości