Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-23, 14:44   #661
HopeMAGDA
Rozeznanie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

szampon mi sie skończył musze kupić robiłam płukanką minimalna różnica....robiłam tez taką maseczka świetlisty blond z avonu tez taka fioletowa pierwszy dzień po umyciu jest ok ale sa strasznie puszyte i kazdy włos w inna strone na drugi dzień jest lepiej ale kolor taki sobie.

Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-09-23 o 14:46
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-09-23, 14:46   #662
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kotka ten ryż mam dawać taki rozgotowany na klej? i z tą wodą z gotowania czy świeżej do tego dolać?
a rosołu tzn. tej wody z mięsa nie wolno?
czy mogę dolać tej wody z mięsa?

idę działać z tą smectą, ciekawe czy uda mi się jej wlać cokolwiek...
cholera...
wlej do garnka nawet malego wody włuz jakies tam okrawki np.porcje rosołowa albo wątróbkę... albo jak z piersi kurczaka obkrawasz tluszcz to włuz to do wody i wstaw na gaz jak sie zagotuje wsyp ryżu... to zalezy jaki duzy garnek ja wsypuje szklanke na taki garnek co sie miesci 1,5l wody albo 2l jak to juz ugotujesz to wyłacz gaz i nakryj na 30 min pokrywką... jak juz dojdzie i zrobi sie taki rozgotowany nałuz na miskę i ostudź i daj mieska tego co sie ugotowalo razem z tym... mój to wpierdziela az mu sie uszy trzęsą... a jest to łagodne na brzuszek

edit:
tylko nie dawaj za dużo bo może zwrócić...
mysle ze tak z 5-6łyzek ryżyku
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-09-23 o 14:51
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-23, 14:58   #663
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

ja tylko słówko, bo mi się obiad przypali, mój odrościk ma 1,5cm!!! Minęły 3 tyg od farbowania.
Stary 2010-09-23, 14:58   #664
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
szampon mi sie skończył musze kupić robiłam płukanką minimalna różnica....robiłam tez taką maseczka świetlisty blond z avonu tez taka fioletowa pierwszy dzień po umyciu jest ok ale sa strasznie puszyte i kazdy włos w inna strone na drugi dzień jest lepiej ale kolor taki sobie.
No to smigaj po szampon . Mozesz jeszcze zrobic plukanke octowa. Z czasem na jasnym blondzie osadza sie dziadostwo z wody z kranu i taka plukanka dobrze wlosy z osadow oczyszcza. Dopoki nie kupisz szamponu po kazdym myciu splukaj wlosy woda z octem (troche smierdzi ale jak wlosy wyschna "zapaszek" sie ulatnia. A potem na oczyszczony wlos szampon fioletowy na 5 minut i powinno byc lepiej.
TLU jest offline  
Stary 2010-09-23, 15:05   #665
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ja tylko słówko, bo mi się obiad przypali, mój odrościk ma 1,5cm!!! Minęły 3 tyg od farbowania.
super mysia! i stosujesz mgiełkę radicala jako wcierkę... nie droga inwestycja
mi juz ponad 2 m-c śmigneły od farbowania a odrost 2,5 cm i tak dobrze

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Bunny i jak sobie radzisz?
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-23, 15:06   #666
AnnaMK
Rozeznanie

Bunny wstyd przyznac, ale jogurt, chipsy to jadło zdecydowanie nie dla psów, wiem, wiem, czasem myslimy że zrobimy psu przysługę...okazuje się że niedzwiedzią:-(
Pies jest mięsożerny i kropka, tak ma ukształtowane zęby a narządy trawienne przygotowane są do trawienia mięsa, kości, chrząstek itd. Pewnie, psy wciągną wczystko, to łakomczuchy ale od myslenia maja włascicieli. Oto doskonała stronka do poczytania dla Ciebie: http://connectit.pl/~orion/index.php...424&Itemid=110
Co do biegunki, wymiotów itp najlepsza jest ścisła dieta przez 1 dzień, tylko woda. Nigdy nie podajemy psu leków dla ludzi!!!, chyba że tak orzeknie weterynarz. Smecta jest łagodnym środkiem, ale ja polecam weterynaryjny Enteramid, sa to tabletki do leczenia bakteryjnych schorzeń jelitowych, zawsze mam je pod ręką.
AnnaMK jest offline  
Stary 2010-09-23, 15:08   #667
marejta
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
cyt Adzio:,,Piękny ten kolorek.Bardzo do Ciebie pasuje,jesteś taka subtelna.A to jest farbka chyba profesjonalna tak?''

Dziękuję Adzio rzeczywiście dobrze się z nim czuję, co do subtelności to mam własnie problem z doborem stylu, kocham sukienki mam ich cała mase, buty to mój konik, podobnie z torebkami...ogólnie rzeczy w stylu romantycznym, ale koniecznie nietuzinkowe, kocham jedwabie, dziny i dzianinowe swetry, miękko otulające sylwetkę ale przyznam się szczerze że chciałabym czasem zaszaleć, zmienic pomysł na siebie ale weny brak:-(
A jaki to dokładnie kolorek? Bardzo mi się podoba na twoich włoskach, właśnie coś takiego chciałabym osiągnąć na swoich ale czy mi się uda????
A możesz mi powiedzieć jakie masz z natury włosy? Chodzi mi o to czy by mi nie wyszły rude odrosty

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-09-23, 15:36   #668
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Bunny wstyd przyznac, ale jogurt, chipsy to jadło zdecydowanie nie dla psów, wiem, wiem, czasem myslimy że zrobimy psu przysługę...okazuje się że niedzwiedzią:-(
Pies jest mięsożerny i kropka, tak ma ukształtowane zęby a narządy trawienne przygotowane są do trawienia mięsa, kości, chrząstek itd. Pewnie, psy wciągną wczystko, to łakomczuchy ale od myslenia maja włascicieli. Oto doskonała stronka do poczytania dla Ciebie: http://connectit.pl/~orion/index.php...424&Itemid=110
Co do biegunki, wymiotów itp najlepsza jest ścisła dieta przez 1 dzień, tylko woda. Nigdy nie podajemy psu leków dla ludzi!!!, chyba że tak orzeknie weterynarz. Smecta jest łagodnym środkiem, ale ja polecam weterynaryjny Enteramid, sa to tabletki do leczenia bakteryjnych schorzeń jelitowych, zawsze mam je pod ręką.
jak je ryzyk z mieskiem i marchewką jest ok mój czasami dostaje i czipsika i czekoladkę... łakomczuch jeden
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-23, 16:15   #669
ifrit
Zadomowienie

bardzo dobrze czuje sie w takim kolorku i mysle ze to ten ten mój odcień ...
bardzo jasny blond odpada odrosty potraktuje wellatonem 12/1 a koncówek nie ruszam

tak przejscie z czernii długa droga było kilka przyciemnień koloru kładzionych na rudo-złotych włoskach ,pozniej coraz to jasniejsze farby a wszystko bez typowego rozjasniacza
Stary 2010-09-23, 16:32   #670
EwCiA000
Zadomowienie

Agatau śliczne włoski a na jakie kładłaś i jaki odrost??

Adzi dziękuję

Dziewczyny ja się coraz poważniej zastanawiam nad przyciemnieniem, ale dalej blond
po pierwsze moje włosy są strasznie, ale to strasznie sztywne po drugie czuję się jakby niewyraźnie w tak jasnych włosach, może macie jakies propozycje??

Dziewczyny a wracając do mojego kolczyka...
kurczę, nie wiem czy tak ma byc czy nie, ale mnie boli, przemywam codziennie rano i wieczoram bardzo dokładnie, smaruje maścią, żadna ropa mi nie leci, nie mam sinego wokoło, ani czerwonego, ale boli, mam takie wrażenie jakby mi sie tak ciągnęło to w środku i naciągało a nie ma miejsca, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi, np. jak sie położę na plecach na łóżku to mnie tak tam dziwinie rwie, nie przecina mi skóry ani nic z tych rzeczy, broń Boże, tylko takie dziwne uczucie pomóżcie

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-23, 16:54   #671
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość

Adzi dziękuję

Dziewczyny ja się coraz poważniej zastanawiam nad przyciemnieniem, ale dalej blond
po pierwsze moje włosy są strasznie, ale to strasznie sztywne po drugie czuję się jakby niewyraźnie w tak jasnych włosach, może macie jakies propozycje??

kurczę, nie wiem czy tak ma byc czy nie, ale mnie boli, przemywam codziennie rano i wieczoram bardzo dokładnie, smaruje maścią, żadna ropa mi nie leci, nie mam sinego wokoło, ani czerwonego, ale boli, mam takie wrażenie jakby mi sie tak ciągnęło to w środku i naciągało a nie ma miejsca, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi, np. jak sie położę na plecach na łóżku to mnie tak tam dziwinie rwie, nie przecina mi skóry ani nic z tych rzeczy, broń Boże, tylko takie dziwne uczucie pomóżcie
co wy blondynki wymiękacie?!?

a co do kolczyka to tak będzie minimum tydzień... ja butów zawiązać nie mogłam jak przebiłam...
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-23, 16:55   #672
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wstawię w świetle dziennym, aparat mi padł więc tylko 3, potem dorobię.
Twarz zamazałam bo wyszlam okropnie
slicznie ale troche popielato nie? czy mi sie zdaje?

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wklejam wam fotki tej farbki.Ale ładny,podoba mi się.Kurcze nie chciało mi latać po drogeriach ale w rossamnie kolo mnie nie widziałam loreala 8,13.Musze pochodzić i popatrzeć czy znajdę.Jak nie znajdę to będę robić tak jak agatu.
piekny kolor

Cytat:

Adzi dziękuję

to rwanie jest normalne nic sie nie martw niedlugo przejdzie

Bunny moglabys mi odpowiedziec?
pisalam:
widac psinka rozwydrzyla krolika nie martw sie mala sie uspokoi niedlugo a co do mojego farbowania to kupie chyba popielaty z color naturals bo jest tanszy niz nutrisse a ja i tak tylko troszke tego popielu mysle dac. No i chcialabym je stonowac raczej, tzn nie przyciemniac mocno tylko troszke, no i tez zlikwidowac pasemka. Myslalam dac cala tubke bezowego nutrisse + 1/3 tubki popielu, tylko teraz nie wiem czy tubka color naturals ma tyle samo ml co tubka nutrisse? Moze lepiej jednak kupic popielata nutrisse i nie kombinowac? Bo jak mysia napisala ze color naturals ma 6% a nutrisse 9%..To jak musialabym zrobic z ta woda?

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-09-23 o 16:59
snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-23, 16:58   #673
Agatau88
Zakorzenienie

Ewcia dzieki
Wszystkie chyba przyciemniamy. Ja mam z natury blond więc nie bede kombinowac, ten poziom 8-9-10 mi wystarczy.

Kładłam na rozjasniony blond, ten "mój" zolto-biały.
Nakładalam tak jak pisalam Nutrisse 89 i połowa 91.
Odrost ok, pojasnial mimo że wodę rozcieńczałam, ale ze odrost był mały to w sumie konkretów nie podam.
Własnie kupiłam w Naturze Nutrisse 89 i 91 na następny raz
Była promocja
Do tego kupiłam parę rzeczy na włosy:
- ampułki Radicala, bo teraz jakoś opuscilam sie we wcieraniu
- spray Radicala
- Dermena, mój szampon na zapas
- i jakąś nowość-maska Seboradin 14 aktywnych składników, podobno bardzo dobra
- bede tez sprayować na nowo Pokrzepolem bo sluzył mi

snowhitee beżowo-popielato

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-23 o 16:59
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-23, 17:00   #674
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Rozjaśnianie Leo Blond Platin

jak chcesz chodzić w jansych to żeby nieżółkły kup sobie szampon z płukanką srebrną czy jak to tam sie zwie, bo rozjaśniacz kilka razy z blondu na blond nie ma sensu, to Ci całkowicie wystarczy
Meadow jest offline  
Stary 2010-09-23, 17:12   #675
Kotka17
Zakorzenienie

dziewczynki ratujcie nigdzie nie moge dostać tej XXL-ki szleker je wyprowadza ze swojej oferty i co ja teraz zrobie??? jesli któraś z blondynek mialaby okazje kupic ja bym pokryla koszty razem z przesyłką... bo potrzebne mi jeszcze jedno opakowanie... bo jedno mi nie wystarczy na ten duży odrost... wiec jakby któraś z dziewczynek była taka miła... bardzo proszę...
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-23, 17:18   #676
kreolkaa
Rozeznanie

Dot.: Rozjaśnianie Leo Blond Platin

Po pierwsze to polecam lekturę tego wątku http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=223514 i jego kontynuacji Trochę tam offtopu, ale widać mniej więcej jakie efekty można przy pomocy danego środka

Po drugie to żeby utrzymać ładny platynowy kolor, niezbędny jest niebieski-fioletowy szampon Polecam ten z Joanny zarówno wersje sklepową jak i profesjonalną (ta druga jest bardziej ekonomiczna).

To prawda, że lepiej nałożyć kilka razy mniejsze stężenie wody utlenionej i przytrzymać dłużej, ale zależy to w dużej mierze od twojego naturalnego koloru włosów. Woda 6% nie rozjaśni ci włosów, musiałbyś nakładać ją wiele razy. Jeśli masz włosy ciemniejsze niż średni blond to radzę spróbować z 9% i trzymać dłużej niż 30 min. Lepiej powtórzyć kilka razy zabieg i potem ewentualnie tonować kolor farbą z małym stężeniem wody utlenionej, bo rozjaśniacz sam w sobie nie da ci ładnej platyny (chyba, że chodzi ci o zupełną biel). Polecam farby z niebieskim i fioletowym refleksem (czyli popielate i opalizujące - w profesjonalnej numeracji najcześciej .1 i .2).
kreolkaa jest offline  
Stary 2010-09-23, 17:39   #677
HopeMAGDA
Rozeznanie

kotka17 chętnie bym ją ci zakupiła i wysłała ale jak byłam przedwczoraj w rossmanie to były chyba tylko 2 opakowania miały obniżona cene i była karteczka na pożegnanie,wydaje mi sie ze bedzie cięzko ją dostac.

HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-09-23, 17:50   #678
EwCiA000
Zadomowienie

Kotka ja nie wymiękam, tylko mam dośc tego, że jak dotykam moje włosy to nie są takie fajne mięciutkie a najgorzej jak zrobię kucyka wyżej to mi stoi jak drut, naprawdę, nie schodzi w ogóle w dół, tylko na wprost

Kotka i Snow dzięki za to pocieszenie odnośnie kolczyka, bo już myślałam, że jest cos nie tak

Agatau no to Ci dobrze, że masz blond z natury ja już w sumie nie wiem jaki mam naturalny kolor, bo na ciemny blond to mi jest sporo za ciemny

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-23, 18:00   #679
Agatau88
Zakorzenienie

Ewcia no ja pytałam fryzjera jak byłam tydzien temo o mój odrost i powiedzial ze jest dość jasny, poziom 7 jak nie jasniej.
Chociaż przy tych białych włosach każde się ciemne wydawały
A Ty Ewcia przyciemniasz?

snowhitee zrobiłam jeszcze pare zdjec żebyś zastanowiła sie czy chcesz farbować, ale już z lampą się robiły. Na 3 zdjęciu nie patrz na tę stojącą i odstającą grzywę

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:11
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-23, 18:03   #680
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Ewcia no ja pytałam fryzjera jak byłam tydzien temo o mój odrost i powiedzial ze jest dość jasny, poziom 7 jak nie jasniej.
chciałabym, ale nie dużo, delikatnie
a mi mówili, że poziom 5-6

Snow i Kotka a z tym kolczykiem to jest tak, że mam wrażenie że ta dziurka jest za mała na ten kolczy, dokładnie takie uczucie. Ale babka, która mi przebijała powiedziała, że jest idealny, pręt ma 10mm.
A któraś z Was napisała, że ta dziurka się jeszcze zmniejszy i potem będe nosiła 8mm, na razie sobie tego nie wyobrażam jak przy 10mm mam wrażenie że jest mała, to co dopiero przy 8mm. Możecie mi to wytłumaczyc??

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:11
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-23, 18:10   #681
Agatau88
Zakorzenienie

To rzeczywiście masz taki jasny braz jak poziom 5-6.

Ewcia jaki poziom rozważasz, jaką farbe?

Powiem Wam szczerze że dlatego nie rozważalam teraz Loreala bo nieraz zrobił mi zielone włosy. Nawet u fryzjera kiedys, nakładalam 7,1 na jasne włosy (2 lata temu, jak chciałam mieć jak najblizej naturalnych) i wyszła zielen. I ratowalam się jasnym brazem Castinga a że kolor mi się spodobał to tak juz zostałam na kilka miesięcy.
Nutrissa uzylam kiedys i pamietam że super mi rozjasnil wlosy, ale to było jakiś czas temu.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-23, 18:14   #682
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
To rzeczywiście masz taki jasny braz jak poziom 5-6.

Ewcia jaki poziom rozważasz, jaką farbe?
no Ty masz śliczny ten kolorek

no najwidoczniej

nie wiem jaki poziom, nie wiem jaką farbę, w sumie poziom chyba 9-10 strasznie mi sie podoba taki mleczny blond, nie musi byc bardzo jasny, białawy, ale chłodnawy i mleczny, to jest mój wymarzony kolor

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-23, 18:20   #683
HopeMAGDA
Rozeznanie

a na moje co mam położyć?już myśle o tych co ty Agatau88,dlatego ze też mam białe i żółte,z wierzchu są jaśniutkie a pod spodem żółte same zobaczcie fotka poniżej

HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-09-23, 18:44   #684
LifUnia
Zadomowienie

czytam was czytam i zazdroszczę
LifUnia jest offline  
Stary 2010-09-23, 19:09   #685
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
czytam was czytam i zazdroszczę
a to czego tak nam zazdrościsz??

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-23, 19:10   #686
diamondrose
Raczkowanie

Cytat:
a na moje co mam położyć?już myśle o tych co ty Agatau88,dlatego ze też mam białe i żółte,z wierzchu są jaśniutkie a pod spodem żółte same zobaczcie fotka poniżej
A może Garnier 111 wychodzi troche szaro ale później powinno byc tak jak na tym zdjeciu Twoim po fryzjerze. Ja sie tak bardzo nie znam więc jak się mylę to mnie dziewczyny poprawią

Pielęgnacja włosków

• 25.03.11 Ostatnie farbowanie
diamondrose jest offline  
Stary 2010-09-23, 19:13   #687
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
A to jest efekt po jakim kolorze?
Twoje włosy są w widocznie ciepłym odcieniu, ale nie są zolte, raczej złotawe.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
A może Garnier 111 wychodzi troche szaro ale później powinno byc tak jak na tym zdjeciu Twoim po fryzjerze. Ja sie tak bardzo nie znam więc jak się mylę to mnie dziewczyny poprawią
Ale ten Garnier mocno rozjasnia. Wyjda Ci bardzo jasne włosy po nim.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-23, 19:20   #688
HopeMAGDA
Rozeznanie

długi czas robiłam wellatonem ale mi zółkły i będąc u kolezanki fryzjerki skusiłam sie zrobić jej farbą fryzjerską,to było 3 tyg temu na początku ładny popiel jak było na fotkach co wstawiłam a teraz widzicie jaki zółte no w sumie złotawe od środka.co do garniera 111 to nie już kilka razy robiłam mam na maxa siwe szare brrrr wiem ze to sie wypłukuje ale nie chce już tej farby.z wierzchu są w miare ok ale pod spodem tragedia no i baczki nie podobaja mi sie.dla przypomnienia takie były

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-09-23 o 19:23
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-09-23, 19:25   #689
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

snowhitee zrobiłam jeszcze pare zdjec żebyś zastanowiła sie czy chcesz farbować, ale już z lampą się robiły. Na 3 zdjęciu nie patrz na tę stojącą i odstającą grzywę
bardzo mi sie podoba Twoj kolor ale juz wiem, ze dam 1/3 tubke popielu bo chce miec ciut mniej chlodne a powiedz mi trzymalas tyle co w ulotce? ja bede kladla na odrot to tam pewnie z normalna woda a rozciencze na dlugosci nie? jeszcze czekam az Bunny mi odpisze

Cytat:
chciałabym, ale nie dużo, delikatnie
a mi mówili, że poziom 5-6

Snow i Kotka a z tym kolczykiem to jest tak, że mam wrażenie że ta dziurka jest za mała na ten kolczy, dokładnie takie uczucie. Ale babka, która mi przebijała powiedziała, że jest idealny, pręt ma 10mm.
A któraś z Was napisała, że ta dziurka się jeszcze zmniejszy i potem będe nosiła 8mm, na razie sobie tego nie wyobrażam jak przy 10mm mam wrażenie że jest mała, to co dopiero przy 8mm. Możecie mi to wytłumaczyc??
teraz masz mocno napuchniety dlatego tak to wyglada. jak sie zagoi to sama zobaczysz ile za dlugi masz kolczyk, bedzie widac pol pretu wtedy sobie zmienisz na krotszy, na 8mm np

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-23, 19:25   #690
AnnaMK
Rozeznanie

marejta dokładnie opisałam numer i nazwę farby Poczytaj, wyżej. Pozdrawiam....a z natury mam dość jasne włosy poziom 8 tył a przód 9, robię teraz wodą 6%, ty mogłabyś spróbować z 9%

WAŻNE DLA KOTKA17:
Animalia
Czekolada, która nam ludziom bardzo smakuje, jest niebezpieczna dla psa i może spowodować jego zatrucie a w skrajnym wypadku nawet śmierć. Odpowiedzialna jest za to substancja zwana teobromminą. Występuje ona w kakao, z którego powstaje czekolada. Organizm zwierzęcia w przeciwieństwie do ludzkiego nie jest w stanie szybko metabolizować tego składnika.
Objawy zatrucia U PSA po zjedzeniu zbyt dużej ilości czekolady:
-wymioty
-biegunka
-wzmożone oddawanie moczu
-drżenie mięśni
-przyspieszony oddech
-arytmia
-drgawki
-zapaść
-śmierć

Najniebezpieczniejsza jest czekolada gorzka, gdyż zawiera najwięcej teobrominy. Gdy zauważymy, że nasze zwierze spożyło znaczną ilość czekolady należy niezwłocznie udać się do weterynarza. Już 15 gram czekolady gorzkiej używanej do pieczenia może zabić pieska rasy chihuahua. W domu należy trzymać czekoladę z dala od naszych zwierząt i częstować nią tylko naszych ludzkich znajomych
Jeżeli mimo wszystko nie możesz się powstrzymać przed karmieniem czekoladą swojego pieska zafunduj mu specjalną czekoladę firmy Trixie, która nie zagraża zdrowiu twojemu pupilowi:
Czekolada biała
Czekolada zwykła

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2010-09-23 o 19:43 Powód: dodałam info dla Kotka 17
AnnaMK jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości