Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-24, 09:23   #721
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziękuje Popatrze na te które opsisujesz, zalezałoby mi na efekcje sztucznych rzęs, wydluzajaco-pogrubiający.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-24, 09:54   #722
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziękuje Popatrze na te które opsisujesz, zalezałoby mi na efekcje sztucznych rzęs, wydluzajaco-pogrubiający.
nie ma za co jesli taki efekt chcialabys, to zdecydowanie volume shocking jest booooski, ale trzeba sie nauczyc nim obsługiwac a pozniej cud miod i orzeszki
infatuated jest offline  
Stary 2010-09-24, 10:04   #723
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny z psem już lepiej...uff...nawet kolację mi normalnie zjadła
wg przepisu kotki-dzięki wielkie! póki co objawy negatywne ustały.
Zobaczymy jutro. Już nigdy nie zrobię takiej głupoty, tak mi przykro, że skrzywdziłam swoje maleństwo...
bardzo się ciesze że mogłam pomóc możesz też do jedzonka wrzucić marchewkę jak gotujesz... to jest najlepsze żarło dla psiaka a pomiędzy posiłkami normalnymi nasypywać mu trochę suchego i będzie sobie chrupał pomiędzy posiłkami ja tak robie
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-24, 11:02   #724
blond bunny
Zakorzenienie

Dziewczyny masakra...
Nakarmiłam Princeskę o 7 tyle co zawsze- trochę mięsa rozgotowanego i przemielonego z tym rosołem znaczy wodą i kromka suchego chleba namoczona w tym. Zjadła połowę, pomyślałam że za dużo dałam.
A o 10 mi zwymiotowała to wszystko.
Co się dzieje? Tyle czasu? To było już lekko strawione, może ona ma jakieś zapalenie żołądka czy coś? Zauważyłam że dużo pije.
Jest wesoła i energiczna.
Nie wiem o co chodzi...przegłodziłam ją i teraz dałam jej dosłownie 2 łyżki kleiku z ryżu z marchewką-rozgotowane na pulpę i mięsa mielonego ugotowanego tyle tylko żeby zapachu nadać.
Zjadła wszystko.
Teraz patrzę na nią co będzie.
Biegunki już nie ma. Nie wygląda żeby ją coś bolało...
W wymiocinach było trochę sierści i kilka moich (?!) włosów...nawet nie wiem kiedy ona tyle tego wylizała i skąd
Tak myślę może ona się uczy myć i za dużo sierści zjadła i to drażni jej żołądek?
Sama już nie wiem. Jutro jadę do weta na dalsze odrobaczanie, ale jak ona tak będzie chorować to nigdy jej nie zaszczepię.
A wet mnie opier* bo kazał mi karmić ją tylko suchą karmą, bo tak dla psa najlepiej
Psiarki kochane jaką suchą karmą karmicie swoje pieski?
Bo w necie się już naczytałam że marketówki to ble ale mnie nie stać na karmę za 100zl za worek. Poza tym to kundelek, a nie delikatny rasowiec. Raz-dwa dziennie daję gotowane, to sucha karma nie musi być super-hiper chyba?
A podajecie gotowe puszki ze sklepów? Jakie firmy?
Tylko na mnie nie krzyczcie a doradźcie bo nie wiem co robić
Stary 2010-09-24, 12:02   #725
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny masakra...
Nakarmiłam Princeskę o 7 tyle co zawsze- trochę mięsa rozgotowanego i przemielonego z tym rosołem znaczy wodą i kromka suchego chleba namoczona w tym. Zjadła połowę, pomyślałam że za dużo dałam.
Co się dzieje? Tyle czasu? To było już lekko strawione, może ona ma jakieś zapalenie żołądka czy coś? Zauważyłam że dużo pije.
Nie wiem o co chodzi...przegłodziłam ją i teraz dałam jej dosłownie 2 łyżki kleiku z ryżu z marchewką-rozgotowane na pulpę i mięsa mielonego ugotowanego tyle tylko żeby zapachu nadać.
Zjadła wszystko.
W wymiocinach było trochę sierści i kilka moich (?!) włosów...nawet nie wiem kiedy ona tyle tego wylizała i skąd
Tak myślę może ona się uczy myć i za dużo sierści zjadła i to drażni jej żołądek?
Sama już nie wiem. Jutro jadę do weta na dalsze odrobaczanie, ale jak ona tak będzie chorować to nigdy jej nie zaszczepię.
A wet mnie opier* bo kazał mi karmić ją tylko suchą karmą, bo tak dla psa najlepiej
Bo w necie się już naczytałam że marketówki to ble ale mnie nie stać na karmę za 100zl za worek. Poza tym to kundelek, a nie delikatny rasowiec. Raz-dwa dziennie daję gotowane, to sucha karma nie musi być super-hiper chyba?
bunny spokojnie... szczeniaki tak maja... musisz odrobaczyć i przestanie wymiotować... na pewno! ja pamiętam ile razy mój wymiotował... odrobaczyłam i i tak mu sie zdarzało ze mu sie ulało bo za dużo zjadł... szczeniaki tak maja! mój to nawet suchą zwracał jak sie przeżarł... jak odrobaczysz to karm ryżykiem nie za duzo ale 3 razy dziennie i bedzie ok

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

a z tą sierścią to tak będzie jeśli wyliże się na pusty żołądek to i tak zwróci bo to same kłaki! jeśli nie na pusty żołądek to będzie ok... mój ciągle jak miał robaki to rano zwracał żółtą pianę z kłakami...

a teraz wszystko super,więc cierpliwości i odrobaczenie!

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Bunny
teraz ja mam do ciebie pytanko co lepsze... czy ta farba XXL colour czy podkład palette 100 i potem syoss??? i teraz jestem w kropce
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-09-24 o 11:27
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-24, 12:18   #726
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny masakra...
Zjadła wszystko.
Bo w suchej karmie znajdują się wszystkie składniki odżywcze, że tak naprawdę nic więcej nie trzeba piesku podawać choć oczywiście znajdziesz przeciwników podawania suchej karmy.
A szczeniaczkom zawsze moczy się karmę np. w bulionie lub wodzie.
Tak nauczony pies nie będzie potem żebrał przy stole o coś do jedzenia.
Chociaż jak widzę oczka mojego i ten wzrok to szkoda mi nie dać mu kawałek szyneczki
Ale moj pieseczek ma 13 lat i od zawsze je suchą karmę- jak był mały to jadł taką droższą bo jeździł na wystawy a potem to ciągle pedigree aż do tej pory raz dziennie dostaje jakieś mięsko- choć uprzedzam, że po mięsie pies bardziej śmierdzi, zobaczysz z wiekiem
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij

Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2010-09-24, 12:31   #727
sasza1990
Przyczajenie

Dot.: Najlepsze farby Blond-Offtopowo III

Dokonałam tego rozjaśniłam włosy z brązu na blond
1. fotka to moje włosy braz farbowane regularnie na ciemny braz
2. fotka to po rozjasnianiu włosów podwójnym
sasza1990 jest offline  
Stary 2010-09-24, 12:36   #728
Adzi07
Zakorzenienie

Agatu i dziewczyny strzeliłam parę fotek.Zobaczycie miną tydzień od farbowania a jak już się wypłukało.Ale dobrze,bo mi to akurat pasuje.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-24, 12:45   #729
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sasza1990 Pokaż wiadomość
Dokonałam tego rozjaśniłam włosy z brązu na blond
1. fotka to moje włosy braz farbowane regularnie na ciemny braz
2. fotka to po rozjasnianiu włosów podwójnym
Podziwiam.Naprawdę da się jak się chce.Bardo ładnie.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:02   #730
sasza1990
Przyczajenie

szkoda tylo ze mam pobłysk zieleni;/
sasza1990 jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:05   #731
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
szkoda tylo ze mam pobłysk zieleni;/
A szampon przeciwłupieżowy nie pomógł?

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:07   #732
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

sasza, bardzo ładnie Ci wyszło i równiutko. Czym robiłas?

adzio, fajny kolorek. I teraz juz masz kolor jak z opakowania. Jasny bezowy blondzik. Zadowolona jestes? Będziesz miała zdrowsze włoski

Już wiem co namieszałam z tymi włosami. Powinnam je była rozczesac jak była nałozona odżywka, spłukac ją. Nałozyc ta bez spłukiwania, zawinac włosy w koszulkę na 20 minut a potem dosuszyc dyfuzorem, nakłądając uprzednio balsam podkreślający skręt. W poniedziałek tak zrobię i zobaczymy co mi wyjdzie Nie bede wiecej rozczesywac włosów po umyciu, tylko palcami układac.

Ale ostatecznie jestem zadowolona z tej metody mycia. Nareszcie mam zywe włosy, a nie takie płaskie, ulizane. Są lśniące, ale puszyste. Mają mnóstwo dynamiki. jeszcze cięcie na prosto to podkresla, wiec jest ok. Będe kontynuowac.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-24 o 13:08
mysia m jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:19   #733
sasza1990
Przyczajenie

adzio : jeszcze nie próbowałam, ale używam profilaktycznie przeciwłupieżowego
mysia: rozjasnicza 5-6 tonów w ten sam dzień farba wella mousee kolor blond jakiś tam;P
a dzisiaj rozjaśniacz 5-6 tonów kolejny raz i płukanka... która zostawiła zły pobłysk bo za duzo dałam granatu;/
kolor który chcę osiągnąć dodaje w załącznikujak juz osiagle taki kolor to kupie wlosy blond i będę przypinać sobie w ten sposób

macie jakies sposoby na suche włosy po farbowaniu?
moje jeszcze nie są suche bo dałam na nie pełno kosmetyków odżywczych ale profilaktycznie wole stosować coś extra
sasza1990 jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:22   #734
TLU
Zadomowienie

Adzi ladnie sie kolor zmywa. Ciekawe czy teraz juz przestanie czy dalej bedzie sie wyplukiwac.

Mysia wlasnie Ci mialam napisac o czesaniu z odzywka i nieczesaniu po. Metody CG uzywam juz od dawna i jestem bardzo zadowolona. Co do szamponu oczyszczajacego to nie musisz go stosowac za kazdym razem jesli nie uzywasz silikonowych odzywek, mozesz uzyc samej odzywki do mycia, a szamponu oczyszczajacego raz na tydzien, Mozesz tez sprobowac metody OMO fajnie sie sprawdza przy kreciolkach. Jak sie wystrzegasz wypadania wlosow przez wyrywanie, mozesz wlosy rozczesac suche przed myciem i potem tylko przejechac szerokim grzebieniem przy odzywce zeby uformowaly sie ladne pasma, ktore sie potem skreca.

Sasza ten refleks jest minimalny (przynajmniej na moim ekranie) i tylko daje wrazenie naturalnosci. Jak na dwa rozjasniania z ciemnych to niezly rezultat. Uzywalas rozjasniacza czy farb rozjasniajacych? Wlosy przed rozjasnianiem byly naturalne czy farbowane?

Aha, doczytalam, ze rozjasniacza. Jakiej firmy? Piszesz, ze dalas na wlosy nawilzacze, ale przed nimi po samym rozjasnieniu jak bylo z kondycja wlosow?

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-09-24 o 13:24
TLU jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:25   #735
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
mysia: rozjasnicza 5-6 tonów w ten sam dzień farba wella mousee kolor blond jakiś tam;P
a dzisiaj rozjaśniacz 5-6 tonów kolejny raz i płukanka... która zostawiła zły pobłysk bo za duzo dałam granatu;/
kolor który chcę osiągnąć dodaje w załącznikujak juz osiagle taki kolor to kupie wlosy blond i będę przypinać sobie w ten sposób

moje jeszcze nie są suche bo dałam na nie pełno kosmetyków odżywczych ale profilaktycznie wole stosować coś extra
No jeśli to szarość po płukance to zejdzie przy następnym myciu,nawet zwykłym szamponem.

mysia m Jestem bardzo zadowolona.Jedyne co mnie drażni to to ,ze zawsze miałam bardzo lśniące włosy.Nie ważne czym były robione.A teraz przy tym kolorku wydaja się matowe.Jedwabiu używam ale rzadko,nie chce nie potrzebnie ich oklejać sylikonami.Kolor już jak u Schochy ale nie błyszcza się tak.

Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-24 o 13:32
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:26   #736
sasza1990
Przyczajenie

TLU: włosy były farbowane niejednokrotnie przed rozjaśnianiem na braz, ciemny brąz, czekoladowy brąz... tego typu kolory
farbowałam rozjaśniaczem z 12% wodą.
Ale jeszcze muszę raz użyć farby cool blonde z CHI żeby wyszedł mój ostetczny odcien który chcę osiągnać
sasza1990 jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:27   #737
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Agatu i dziewczyny strzeliłam parę fotek.Zobaczycie miną tydzień od farbowania a jak już się wypłukało.Ale dobrze,bo mi to akurat pasuje.
uuuu Adzi nowy kolorek ładnie ładnie
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:29   #738
sasza1990
Przyczajenie

Cytat:
No jeśli to szarość po płukance to zejdzie przy następnym myciu,nawet zwykłym szamponem.
chwała... bo na skroniach podchodzi pod zieleń

CZYM REGENERUJECIE BLOND WŁOSY? JAKIE NAJLEPSZE KOSMETYKI?
sasza1990 jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:36   #739
TLU
Zadomowienie

Cytat:
chwała... bo na skroniach podchodzi pod zieleń

CZYM REGENERUJECIE BLOND WŁOSY? JAKIE NAJLEPSZE KOSMETYKI?
Moim faworytem ostatnio jest maska z olejem arganowym i odzywka bez splukiwania z tym samym olejem. Udalo mi sie tez dorwac odzywke w piance solar sublime z niestety wycofanej serii loreal expert i jest naprawde fajna. Poza tym tona innych kosmetykow ale te 3 najlepsze na chwile obecna.
TLU jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:38   #740
Adzi07
Zakorzenienie

TLU No ja tez jestem ciekawa ile to jeszcze potrwa.

wasienka Dziękuje.Co rusz jest inny bo tak się wypłukuje.

sasza1990 No z płukankami trzeba uważać aby nie przesadzić.Ja używam maski gloria i domowej maski z jajek i oleju lnianego lub o.z oliwek.To zewnętrznie.A wewnętrznie: tran,siemię lniane i pije pokrzywę dwa kubki dziennie.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:43   #741
TLU
Zadomowienie

Adzi gdzie dorwalas olej lniany?
TLU jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:47   #742
sasza1990
Przyczajenie

ja regeneruje swoje jedząć sprzypoite hydra complex i wiesiołek.
od zewnątrz to olej rycynowy z jajkiem lub sam, oliwka Bambino na cały dzień, WAX 3 razy w tyg, maske z kerastase ?soleil?(która nie wiem dokładnie czy nadaje się, bo to niby ochroba przed słońcem się włosy są po niej ok) bez spłukiwania daje ją na noc, lumino contrast do pasemek z loreal, i zwykłą odzywke z loreal na 8 pln i szampon z tej samej seri przeważnie.
Ale uważam że jeszcze coś powinnam

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

A coś niwelujące żółty odcień (oprócz płukanek)
np. jakis szapon albo to ktoś może z was stosował?:http://allegro.pl/farouk-chi-odzywka...229589752.html
sasza1990 jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:52   #743
EwCiA000
Zadomowienie

Mysia syoss jest naprawdę świetny

Sasza świetny kolorek
jak dla mnie maska dolce anti-age jest świetna polecam
szampon z joanny jest dobry na żółcie

Adzio Ty również

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:55   #744
TLU
Zadomowienie

Cytat:
ja regeneruje swoje jedząć sprzypoite hydra complex i wiesiołek.
od zewnątrz to olej rycynowy z jajkiem lub sam, oliwka Bambino na cały dzień, WAX 3 razy w tyg, maske z kerastase ?soleil?(która nie wiem dokładnie czy nadaje się, bo to niby ochroba przed słońcem się włosy są po niej ok) bez spłukiwania daje ją na noc, lumino contrast do pasemek z loreal, i zwykłą odzywke z loreal na 8 pln i szampon z tej samej seri przeważnie.
Ale uważam że jeszcze coś powinnam

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

A coś niwelujące żółty odcień (oprócz płukanek)
np. jakis szapon albo to ktoś może z was stosował?:http://allegro.pl/farouk-chi-odzywka...229589752.html
Ja stosuje Silver Shampoo Loreala ale uwazam ze wysusza wlosy i troche ich po nim wypada, chociaz ladnie tonuje (tj barwniki w tym szamponie sa naprawde ladne). Probowalam tez fioletowego szamponu John Frieda ale efekt nikly - niewiele tam tego pigmentu daja a sam szampon naladowany silikonami i obciaza wlosy wiec za te cene to raczej bubel. Co do tej odzywki Chi wydaje mi sie, ze jest podobna do Color Re-fresh z Elseve, ktora chce przetestowac, ale jeszcze troche odczekam. Z tego co widzialam to raczej jasny fiolet to jest, taki jak we friedzie wiec pewnie szalu nie bedzie. Masz okazje zajrzec do salonu i zobaczyk kolor tej maski Chi czy chcesz kupic na Allegro?
TLU jest offline  
Stary 2010-09-24, 14:01   #745
sasza1990
Przyczajenie

TLU: wlaściwie to u mnie na osiedlu sprzedają kosmetyki w hurtowni i chyba mają CHI a myślisz ze warto tak zobaczyć kolor? jaki powinien być żeby spełniał warunki na moje włosy?
sasza1990 jest offline  
Stary 2010-09-24, 14:06   #746
EwCiA000
Zadomowienie

Dziewczyny zdjęcia moich włosów robione przed chwilą, to osttanie zdjęcie to moje włosy rozpuszczone, po koczku, także jest nieład... co byście proponowały??

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-24, 14:06   #747
Agatau88
Zakorzenienie

mysia a skąd bierzesz te metody mycia?

Adzi no kolor mocno sie wyplukal! Jest ładnie Lepiej niz w białych. Czym bedziesz robić odrosty?

Ewcia ale co Ty chcesz osiagnac? Jakis inny kolor?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-24, 14:08   #748
TLU
Zadomowienie

Cytat:
TLU: wlaściwie to u mnie na osiedlu sprzedają kosmetyki w hurtowni i chyba mają CHI a myślisz ze warto tak zobaczyć kolor? jaki powinien być żeby spełniał warunki na moje włosy?
Zalezy jaki masz refleks i jaki chcesz uzyskac. Te jasno-fioletowe podciagaja wlosy ktore maja ladny kolor ale, ktory z czasem troche sie utlenia. Te bardzo ciemno fioletowe, fioletowo granatowe maja silniejsze dzialanie i po przetrzymaniu moga dac efekt siwizny czy lekki polysk zieleni (zieleni jesli maja niebieskie barwniki) i sluza glownie do odzolcania wlosow po rozjasniaczu. Ty masz ladny kolor wiec nie balabym sie tych jasniejszych, a jesli zdecydujesz sie na intensywnie fioletowy szampon (jak Joanna czy Loreal) to tylko mylabym nim wlosy i nie przetrzymywala. A, nadal nie zdradzilas firmy rozjasniacza ;p
TLU jest offline  
Stary 2010-09-24, 14:11   #749
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
już wcześniej pisałam, że chciałabym taki mleczny blond, nie biały, tylko mleczny, nie umiem tego tak dosłownie wytłumaczyc, po prostu nie chciałabym aż tak białych włosów, jak teraz to znaczy nie teraz, bo teraz mam troche żółtawe, ale nie chce takich białych jak po farbowaniu,

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-24, 14:34   #750
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:

oj.. to szok. ja dochodziłam pół roku do jasnego blondu z czerni domowymi metodami. Dobrze Ci zeszło!

Polecam absolut repaira z loreala na takei wymęczone włoski.

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Adzi ladnie sie kolor zmywa. Ciekawe czy teraz juz przestanie czy dalej bedzie sie wyplukiwac.

Mysia wlasnie Ci mialam napisac o czesaniu z odzywka i nieczesaniu po. Metody CG uzywam juz od dawna i jestem bardzo zadowolona. Co do szamponu oczyszczajacego to nie musisz go stosowac za kazdym razem jesli nie uzywasz silikonowych odzywek, mozesz uzyc samej odzywki do mycia, a szamponu oczyszczajacego raz na tydzien, Mozesz tez sprobowac metody OMO fajnie sie sprawdza przy kreciolkach. Jak sie wystrzegasz wypadania wlosow przez wyrywanie, mozesz wlosy rozczesac suche przed myciem i potem tylko przejechac szerokim grzebieniem przy odzywce zeby uformowaly sie ladne pasma, ktore sie potem skreca.

Sasza ten refleks jest minimalny (przynajmniej na moim ekranie) i tylko daje wrazenie naturalnosci. Jak na dwa rozjasniania z ciemnych to niezly rezultat. Uzywalas rozjasniacza czy farb rozjasniajacych? Wlosy przed rozjasnianiem byly naturalne czy farbowane?

Aha, doczytalam, ze rozjasniacza. Jakiej firmy? Piszesz, ze dalas na wlosy nawilzacze, ale przed nimi po samym rozjasnieniu jak bylo z kondycja wlosow?
dziekuje bardzo za wskazówki!
Moje co prawda kręcone nie są, ale chce z nich wycisnąc jak najładniejsze fale, a nie tylko takie strączki.
Cytat:

mysia m Jestem bardzo zadowolona.Jedyne co mnie drażni to to ,ze zawsze miałam bardzo lśniące włosy.Nie ważne czym były robione.A teraz przy tym kolorku wydaja się matowe.Jedwabiu używam ale rzadko,nie chce nie potrzebnie ich oklejać sylikonami.Kolor już jak u Schochy ale nie błyszcza się tak.

Farby z loreala nie błyszcza się tak jak inne, maja dawac naturalny efekt.

Cytat:
mysia a skąd bierzesz te metody mycia?

Adzi no kolor mocno sie wyplukal! Jest ładnie Lepiej niz w białych. Czym bedziesz robić odrosty?

zajrzyj na wątek o kręconowłosych tam pigułka na ten temat- masa-masa informacji.

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości