Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-28, 12:43   #991
caskada
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez sasza1990 Pokaż wiadomość
ta tutaj wczesniej mi sie nie chciało dodac
piekny kolorek ma
dziewczyny czy stosujecie produkty z silikonami do swoich jasniutkich wloskow czy wybieracie te bez tak samo odzywki ja ostatnio przechodze jakis kryzys bo mam wrazenie ze na moje suche rozjasniane wloski lepiej dzialaly silikony

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-09-28 o 12:43 Powód: literowka
caskada jest offline  
Stary 2010-09-28, 12:55   #992
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adzio i Yatta dzięki
Powiem wam że wczoraj mało siedziałam na wizażu, bo miałam kłopoty
Poszłam z Princką na spacer i dorosła suka w stylu beagla pogryzła moją małą Trochę- ale jednak, moja maleńka tak piszczała i próbowała uciec...
Wyrwałam ją na ręce i jestem dziś cała podrapana-buzia, brzuch, ręce...
Cieszę się że uratowałam maleńką... a **** WŁAŚCICIEL-DEBIL!!! chodził ze smyczą w ręce i mówi do mnie- GRYŹ KŁAPCIUCHA, ZAGRYŹ KUNDLA! Myślałam że na miejscu padnę...
Jak na niego się nie wysadziłam że jest pier*, że wezwę straż i policję jak go zobaczę jeszcze raz z tym psem bez kagańca, a on do mnie że jego pies nie musi mieć i że to była tylko ZABAWA. Czaicie? Ręce mi się trzęsły jak Princkę miałam na rękach i myślałam że mu zaje*! Wrrr... że świat takich ludzi nosi...
A potem mnie pyta czy to szczeniak czy dorosły, powiedziałam mu że gówno mu do tego i że niech lepiej uważa żeby mnie więcej nie spotkał...
A on uciekł szybkim krokiem. I to stary fiu* taki koło 50 lat.
Princka nigdzie ran krwawych nie miała, ale boi się teraz nawet zaprzyjaźnionych szczeniaków i już nie chce z nimi bawić tylko skowyczy i ucieka A jak rozmawiałam z innymi psiarzami to mówili że też mieli podobne sytuacje bo on chodzi z psem luzem a pies jest niewychowany i wcale go nie słucha. Tylko że ci psiarze mają w sumie w d* bo mają amstafy, pittbule, owczarki...same duże psy. I tamta agresywna suka się ich boi i trzyma dystans albo podchodzi i zaraz ucieka.
Ale miałam wczoraj dzień... mówię wam....
Macie jakieś rady w razie takich sytuacji? Mam wyrzuty bo jakby moja mała nie była na smyczy to by uciekła a tak ja ją trzymałam a tamta gryzła, to były sekundy... z drugiej strony jakby na oślep uciekała to mogłoby coś jej się stać...
Mój tż mnie wkurzył, bo na całą sytuację mówi mi- przecież wiedziałaś że łatwo nie będzie...wrr...kolejny kretyn.
Był u mnie jeden taki na osiedlu "przez chwilę", ta dziewczyna w ogóle nie panowała nad tym psem, a był jeszcze większy od mojego i sięgał jej prawie do pasa (koń nie pies ) - autentycznie bałam się z moim wychodzić na spacer w obawie, że ją spotkam. Ale jak szybko się pojawiła na osiedlu tak szybko znikła, pewnie się wyprowadzili. Ale tutaj przy dwóch dużych psach gdyby doszło do starcia to już by nie było mowy o odciągnięciu, szczególnie, że mój w kagańcu chodził a tamten bez - więc nawet nie miałby się jak bronić - trzeba by było użyć innych środków, zrobiłabym wszystko żeby mojego uratować...

To jest tak jak mówiłam, że dużo właścicieli traktuje psiaka jak dziecko. Więc jak coś mu się dzieje niedobrego to i my od razu wielki stres odczuwamy. Niestety ze znanych mi przypadków pogryzień, wiem, że później to zostaje taki uraz i psy się albo boją i uciekają, albo odwrotnie - próbują się bronić mimo iż tak naprawdę nic się nie dzieje i robią się agresywne. Mam nadzieję, że ze względu, na to że ona jest jeszcze malutka, że zwyczajnie o tym zapomni, no a oprócz tego może z którymś z tych psiarzy mogłabyś się zapoznać i od czasu do czasu wyjść razem na spacer, żeby princeska zobaczyła, że nic jej nie grozi w towarzystwie innych psów i może to ją troche uspokoi.

Ponadto (może to i głupi pomysł ale ja bym tak zrobiła) zważywszy, że to mały psiak - zamiast normalnej obroży zakładać tzw. szelki i wtedy w sytuacji zagrożenia (np widzisz, że bezmózg z beaglem idzie..) mogłabyś ją zwyczajnie podciągnąć do góry skoro mało waży

Infaunted, świetne masz te loki ach dziewczyny, co ja bym dała by móc sobie takie zrobić od czasu do czasu ;P
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-28, 12:55   #993
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
piekny kolorek ma
dziewczyny czy stosujecie produkty z silikonami do swoich jasniutkich wloskow czy wybieracie te bez tak samo odzywki ja ostatnio przechodze jakis kryzys bo mam wrazenie ze na moje suche rozjasniane wloski lepiej dzialaly silikony
Caskada ja moje jak sa zniszczone podkarmiam silikonami z masek (ale nie z szamponu - jesli ciezszy szampon to wybieram z dodatkiem oleju, a poza tym silver shampoo ma troche silikonow no i raz na tydzien go uzywam). Jak juz sie zregeneruja i wygladaja ladnie, rezygnuje z silikonow calkowicie, poza mgielka na dzien ktora ma cyclomethicone, czyli lekki i odparowujacy silikon.
TLU jest offline  
Stary 2010-09-28, 12:57   #994
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
piekny kolorek ma
Chyba już dobrze wiesz z wątku o walce o piknę włoski ze silikony to złudzenie dobrze wyglądającego włoska.One są dobre na chwile ale żeby nawilżyć włoski to wiadomo ze nie mogą być oklejone bo to robi nam się błędne kolo.A czy robisz jakieś maski domowej roboty.Mi bardzo pomogły.Kładę żółtko z o.rycynowym i olejem z siemienia lnianego i miodu.Tak dwa trzy razy w tygodniu potem przechodzę na raz w tygodniu.Oprócz tego len świetnie działa na włosy,a w ogóle mój faworyt w dobrym nawilżaniu to olej z Avokado.Tylko jest cholernie drogi.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-28, 12:59   #995
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Caskada ja moje jak sa zniszczone podkarmiam silikonami z masek (ale nie z szamponu - jesli ciezszy szampon to wybieram z dodatkiem oleju, a poza tym silver shampoo ma troche silikonow no i raz na tydzien go uzywam). Jak juz sie zregeneruja i wygladaja ladnie, rezygnuje z silikonow calkowicie, poza mgielka na dzien ktora ma cyclomethicone, czyli lekki i odparowujacy silikon.
dzieki piekne za odp dobrze wiedziec co robia blondynki rozjasniane bo ostatnio zaczynam sie gubic z ta pielegnacja
Stary 2010-09-28, 13:01   #996
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
piekny kolorek ma
Jak to bunny mówiła, używając silikonów tylko oszukujesz siebie, bo silikon oblepia włos i wydaje Ci się, że są zdrowsze, a to tylko optyczne wrażenie. Ja nie używam żadnych silikonów, ani w szamponie ani w odżywce i pięknie lśnią
To ciężka droga i nie wiem jak dysponujesz czasem ale rób sobie od czasu do czasu maseczki - w ciągu dnia na 2 godzinki maseczkę z oliwy i z żółtek, a na noc od czasu do czasu olej z kokoska albo avokado (nałożyć olej, zawinąć głowę folią - jakąś starą czapkę zainstalowac na głowę i spać - a rano zmyć) efekty będą, ale nie koniecznie od razu. Skrzyp też możesz zacząć łykać no i pić len (ale to już większy hardcore)

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Chyba już dobrze wiesz z wątku o walce o piknę włoski ze silikony to złudzenie dobrze wyglądającego włoska.One są dobre na chwile ale żeby nawilżyć włoski to wiadomo ze nie mogą być oklejone bo to robi nam się błędne kolo.A czy robisz jakieś maski domowej roboty.Mi bardzo pomogły.Kładę żółtko z o.rycynowym i olejem z siemienia lnianego i miodu.Tak dwa trzy razy w tygodniu potem przechodzę na raz w tygodniu.Oprócz tego len świetnie działa na włosy,a w ogóle mój faworyt w dobrym nawilżaniu to olej z Avokado.Tylko jest cholernie drogi.
Miodek nie pociepla Ci kolorku? Ja po tym moim eksperymencie z miodem i oliwą jak mi ten rudy wybił, bałabym się stosować miodu :/
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-28, 13:02   #997
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
tak tak stosuje olejowanie omo i inne cuda od kilku miesiecy pozmienialam wszystkie swoje produkty na lzejsze i bez silikonow moze to poprostu zalamnanie po lecie
Stary 2010-09-28, 13:07   #998
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
tak tak stosuje olejowanie omo i inne cuda od kilku miesiecy pozmienialam wszystkie swoje produkty na lzejsze i bez silikonow moze to poprostu zalamnanie po lecie
Moja droga ale to jest logiczne.Kiedyś używałaś produktów z silikonami i wydawało Ci się ze włoski są w dobrej formie.Jeśli już przeszłaś na trochę lżejsza pielęgnacje to włoski dopiero teraz odkryły Ci swoje prawdziwe oblicze.Silikony są dobre jeśli chodzi o zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i to najlepsze tylko na kocówki.

Yattamanka
Miodu dodaje tylko raz na jakiś czas.Tak aby tylko lekko podpiły sobie jego.Ale nie zauważyłam zmian w kolorze.

Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-28 o 13:08
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-28, 13:08   #999
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Silikony to nie jest samo zlo. Wszystko zalezy od wlosa, i czasem rozjasniane potrzebuja podkarmienia. Jesli siedzialas nad slonym morzem to jak najbardziej moze to byc efekt lata (slonce + sol to masakra - wiem co mowie - w lecie to nie wiem co mam ze soba zrobic, zeby te wlosy jakos wygladaly)
TLU jest offline  
Stary 2010-09-28, 13:18   #1000
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
pisałam, że wyjdzie ciepło. Pasemka w kolorze jasnego pomaranczowego potraktowane farba z poziomu 9, zrobiły się mniej pomaranczowe, ale zostały ciepłozłote, bo pisząc ciepły kolor miałam na mysli złote refleksy czyli rudawe, a rudy to taki pomarańczowy- pigment czerwony. Teraz mozesz nałozyc farbe w odcieniu popielatego jasnego blondu i wszelkie rudości znikną. Nie można było połozyc takiego odcienia po rozjasnianiu, bo wyszełby Ci zielony. Popróbuj płukanki fioletowej lub szamponu, troszke ochłodzi kolor.
Mysia m dziękuje za rady myślę że jest już ogólnie jaśniej niż po pasemkach od fryzjera, ale póki co nie będe juz kombinowała sama, tylko własnie pójdę do fryzjerki, spróbuje podpatrzec jakim kolorem będzie robiła mi wlosy albo zrobie tak aby pokazać jej na palecie czego chce i wtedy będe na allegro zamawiała farbe i odrosty robiła już sama myślę, że w moim przypadku to będzie najrozsądniejsze, bo moje włosy i tak już dosyć oberwały
blond bunny ja też mam pieska, już 3 lata, dostałam ją na urodziny i życia sobie bez niej już nie wyobrażam, i też nie raz miałam takie sytuacje, że idąc z nią gdzieś na spacer podbiegał jakiś wielki pies, którego sama się bałam (jak byłam mała owczarek mnie ugryzł....) a właściciel nic sobie z tego nie robił... Na szczęście nie doszło do jakiejś bójki, ale nie raz niewiele brakowalo. Mimo wszystko najgorzej jest kiedy ma cieczke... Szału można dostać... wyjście na spacer kończy się sznurkiem psów za nami....
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-09-28, 13:28   #1001
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
blond bunny ja też mam pieska, już 3 lata, dostałam ją na urodziny i życia sobie bez niej już nie wyobrażam, i też nie raz miałam takie sytuacje, że idąc z nią gdzieś na spacer podbiegał jakiś wielki pies, którego sama się bałam (jak byłam mała owczarek mnie ugryzł....) a właściciel nic sobie z tego nie robił... Na szczęście nie doszło do jakiejś bójki, ale nie raz niewiele brakowalo. Mimo wszystko najgorzej jest kiedy ma cieczke... Szału można dostać... wyjście na spacer kończy się sznurkiem psów za nami....
Ciebie to wkurza? a pomyśl jak właścicieli psów wkurza to, że pies zachowuje się jak opętany i nie słucha się bo "natura go wzywa".. Biega się za nim - krążąc kółeczka wokół właściciela z sunią, biega i liże miejsca po załatwianiu się suczek i tak mu z pyska ścieka.. obleśne
Tak więc jak widać właściciele psiaków też mają "w tych dniach" przerąbane. Z tym, że Twojej suni w końcu skończy się cieczka, a pies jeszcze długo będzie latał bo nie jedna sunia na osiedlu
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-28, 13:35   #1002
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
A to powodzenia
Też robiłam ostatnio deluxem 100 i miałam żółtaśne ale dałam na to Londe i było fajnie, tylko teraz mało co z niej zostało..
a planujesz dać coś jeszcze na to?
dobrze wiedzieć jeśli mi wyjdzie nie znośnie ... no to za jakiś tydzień po farbowaniu zafunduje im syossa tego co użyła ewcia... tak sobie mysle czy bedzie dla nich mniej drażniące i wysuszające czy syoss czy natural&easy... no nie wiem poradźcie coś dziweczyny...

a właśnie, bunny ile trzymać tą delux 100 zeby coś w miarę ładnego wyszło 50 min???

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ciebie to wkurza? a pomyśl jak właścicieli psów wkurza to, że pies zachowuje się jak opętany i nie słucha się bo "natura go wzywa".. Biega się za nim - krążąc kółeczka wokół właściciela z sunią, biega i liże miejsca po załatwianiu się suczek i tak mu z pyska ścieka.. obleśne
Tak więc jak widać właściciele psiaków też mają "w tych dniach" przerąbane. Z tym, że Twojej suni w końcu skończy się cieczka, a pies jeszcze długo będzie latał bo nie jedna sunia na osiedlu
Yattamanka, ja tak miałam ponad tydzień mój pies wył w nocy i nie można go było uspokoić ... byl okropny na wszystkich warczał obsikiwał ściany... brrr bo dwie suczki w klatce miały cieczkę,szału można bylo dostać....
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-28, 13:37   #1003
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć jeśli mi wyjdzie nie znośnie ... no to za jakiś tydzień po farbowaniu zafunduje im syossa tego co użyła ewcia... tak sobie mysle czy bedzie dla nich mniej drażniące i wysuszające czy syoss czy natural&easy... no nie wiem poradźcie coś dziweczyny...

a właśnie, bunny ile trzymać tą delux 100 zeby coś w miarę ładnego wyszło 50 min???
To chyba zależy od włosów, jak przyjmują. Adzi była zachwycona n&e, że pokrywa żółtko, u mnie w ogóle nic to nie dało, a reszta włosów miała kolor taki jasnego żonkila, który zresztą spłukał się po 3 myciach.

Musisz wypróbować co dla Ciebie najlepsze. Może jednak syoss? jest chyba delikatniejszy ?
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-28, 13:43   #1004
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
hehe szczerze mówiąc o tym nie pomyślałam, ale rozbawiłaś mnie tym myślę, że jeśli właściciele wyprowadzają swoje psy na smyczy to nie mają takiego problemu, przynajmniej nie w takim stopniu jak te, które są puszczane luzem, albo po prostu musiały uciec, bo zazwyczaj takie za nami chodzą...
a zmieniając temat, robicie coś na szybszy porost włosów? przejrzałam wątek "offtopowe zapuszczanie" ale tam te dziewczyny już tak się rozgadaly, że przeglądając kilka stron nie znalazłam nic na temat ah te baby udało mi się tylko zauważyć coś o nerilu, teraz chodzi mi o pokrzywe, chciałabym zacząć ją pić dla szybszego porostu, ale tutaj nasuwa się nietypowe pytanie... Czy mogę ją posłodzić? chyba gorzkie nie przejdzie mi przez gardło...
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-09-28, 13:50   #1005
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
To chyba zależy od włosów, jak przyjmują. Adzi była zachwycona n&e, że pokrywa żółtko, u mnie w ogóle nic to nie dało, a reszta włosów miała kolor taki jasnego żonkila, który zresztą spłukał się po 3 myciach.

Musisz wypróbować co dla Ciebie najlepsze. Może jednak syoss? jest chyba delikatniejszy ?
narazie zrobię samą delux a potem bede sie was radzić ja myślę ze tak godzinę nawet będę trzymać tą farbę żeby był jakiś efekt... dla porównania brilance trzymałam 1;15 wiec zobaczymy. tez chyba wydaje mi sie ze syoss jest delikatniejszy

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
hehe szczerze mówiąc o tym nie pomyślałam, ale rozbawiłaś mnie tym myślę, że jeśli właściciele wyprowadzają swoje psy na smyczy to nie mają takiego problemu, przynajmniej nie w takim stopniu jak te, które są puszczane luzem, albo po prostu musiały uciec, bo zazwyczaj takie za nami chodzą...
a zmieniając temat, robicie coś na szybszy porost włosów? przejrzałam wątek "offtopowe zapuszczanie" ale tam te dziewczyny już tak się rozgadaly, że przeglądając kilka stron nie znalazłam nic na temat ah te baby udało mi się tylko zauważyć coś o nerilu, teraz chodzi mi o pokrzywe, chciałabym zacząć ją pić dla szybszego porostu, ale tutaj nasuwa się nietypowe pytanie... Czy mogę ją posłodzić? chyba gorzkie nie przejdzie mi przez gardło...
ja nalezałam dlugo do tego forum i sie udzielalam ze 3 m-c, wiec troche wiem... na porost bardzo dobry jest wax wcierany w skalp potem czepek recznik i ogrzewamy suszarą picie pokrzywy (mi osobiście stroasznie szkodziala na cere ) wcieranie seboradinu albo radicala i suplementy np.skrzypovita,humavit,do pel hertz, silica, i szampon najlepiej jakiś na porost np.pharhameris,aplecin,rz epa joanna,radical
to takie informacje w pigółce odnosnie przyspieszenia porostu
ja używam tego co w moim podpisie jest ->
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-28, 14:01   #1006
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
ja nalezałam dlugo do tego forum i sie udzielalam ze 3 m-c, wiec troche wiem... na porost bardzo dobry jest wax wcierany w skalp potem czepek recznik i ogrzewamy suszarą picie pokrzywy (mi osobiście stroasznie szkodziala na cere ) wcieranie seboradinu albo radicala i suplementy np.skrzypovita,humavit,do pel hertz, silica, i szampon najlepiej jakiś na porost np.pharhameris,aplecin,rz epa joanna,radical
to takie informacje w pigółce odnosnie przyspieszenia porostu
ja używam tego co w moim podpisie jest ->
dzięki w takim razie znowu przyjdzie mi łykać jakieś suplementy, tylko nie wiem ja ktore sie zdecydować... Kiedyś brałam zwykły skrzyp polny, ale jakoś nie widziałam poprawy, belissa chyba też mnie nie zadowalała, później zdecydowałam się na chwalony vitapil, brałam ponad 2 miesiące, więc nie wiele brakowało już żeby zauwazyć jakieś efekty, na które ponoć trzeba czekać conajmniej 3 miesiace, ale jakoś po tych tabletach miałam kiepskie samopoczucie i bolała mnie głowa. Co prawda mam jeszcze w domu chyba pół opakowania i zastanawiam się czy nie spróbować jeszcze raz... a\nad waxem też już dłuższy czas się zastanawiałam, ale na jakimś wątku zdania były całkiem podzielone, jedne chwaliły, drugie pisały, że okropnie wysusza i troche sie bałam...
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-09-28, 14:02   #1007
Agatau88
Zakorzenienie

Yatamanka ponawiam pytanie: co powiedziala ta dziewczyna w autobusie odnośnie koloru wlosow?

Dziewczyny ale tu sa same blondynki, nikt sie nie wykrusza To że nie każdej już pasuje biały blond to inna sprawa, jedne ida w bez, inne w popiel. Nie zapominajcie że blond to jest do poziomu 7 włącznie.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-28, 14:03   #1008
Adzi07
Zakorzenienie

Bunny
Kochana mam ogromna prośbę.Czy mogla byś mi powiedzieć jaki tym jestem.Zawsze miałam z tym problem i jak chciałam robić stymulacje to mi zawsze wychodziło albo lato albo wiosna.Kurcze nie wiem co tak naprawdę mi pasuje.Teraz to chyba moje włosy się zrobiły bardziej w bez.Co muszę przyznać dobrze się w nim czuje.Ale obawiam się o odrosty aby się zgrały z reszta.Sama nie wiem czym mam się pomalować następnym przy kolejnym farbowaniu.Załączam foto które do tego potrzebujesz.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-28, 14:09   #1009
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Gdybym za każdym razem obawiała się, że ucieknie mi za jakąś suczką to w ogóle nie spuszczałabym go ze smyczy, też musi chłopak troche pobiegać.. Ale to fakt u siebie na osiedlu mam takie egzemplarze co wypuszczają psa z klatki i wracają do domu a pies biega pół dnia po dworzu :/

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
narazie zrobię samą delux a potem bede sie was radzić ja myślę ze tak godzinę nawet będę trzymać tą farbę żeby był jakiś efekt... dla porównania brilance trzymałam 1;15 wiec zobaczymy. tez chyba wydaje mi sie ze syoss jest delikatniejszy
Zrób i obserwuj odrost w lustrze, mnie szybciej złapało niż po 50 min. i Gdyby nie tył rudy w ogóle bym n%e nie musiała używać. Pamiętaj co bany mówiła - najpierw kark, potem boki i na końcu przód farbuj. Żebyś nie miała przebojów jak ja

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka ponawiam pytanie: co powiedziala ta dziewczyna w autobusie odnośnie koloru wlosow?

Dziewczyny ale tu sa same blondynki, nikt sie nie wykrusza To że nie każdej już pasuje biały blond to inna sprawa, jedne ida w bez, inne w popiel. Nie zapominajcie że blond to jest do poziomu 7 włącznie.
Przepraszam Cię kochana zupełnie mi to wyleciało z głowy
Nie pamiętam już teraz co to było bo to było z 6 lat temu jak nie dłużej Coś z rubinem, ale bo ja wiem co? Zresztą od tego czasu formuły wielu farb się zmieniły więc pewnie teraz ciężko by było taką samą farbę dostać.. Ale naprawdę.. ten kolor - szkoda, że myśli nie można zwizualizować bo bym wam pokazała
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-28, 14:15   #1010
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Tak zgadzam się z Agatu ,ja tez jestem nadal blondynka i poszłam w kierunku zmiany odcienia

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-28, 14:16   #1011
Agatau88
Zakorzenienie

Yatamanka dzieki
Moja koleżanka maluje Brillance i wychodzi jej super, ale na KWC złe opinie ma ta farba.
Za rok bedziecie mi radziły jak sie zdecyduje, w tym czasie usunę naczynka Bo czerwona buzia i włosy-normalnie cud, miód

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Tak zgadzam się z Agatu ,ja tez jestem nadal blondynka i poszłam w kierunku zmiany odcienia
Wlasnie Nawet nasza bunny mówila ze chce zejsc na poziom 10, a białe włosy to jest chyba 12.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-28 o 14:24
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-28, 15:18   #1012
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:

Zrób i obserwuj odrost w lustrze, mnie szybciej złapało niż po 50 min. i Gdyby nie tył rudy w ogóle bym n%e nie musiała używać. Pamiętaj co bany mówiła - najpierw kark, potem boki i na końcu przód farbuj. Żebyś nie miała przebojów jak ja [COLOR="Silver"]
to nie ja robie tylko moja fryzjerka powiem jej zeby tak zrobila ale nie wiem czy sie posłucha... jak to ona,hehe
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-28, 15:21   #1013
infatuated
Zakorzenienie

Agatau, mam pytanie a propos tych nutrissów, którymi robiłas...jak Ci chwycił odrost bo mamy taki sam kolor chyba
ja bede nimi robic, ale nie wiem jesszcze jakie proporcje. mam 1 cm swoich naturalnych i stary odrost który jest za złoty na reszte nałoże na 5-10 min w celu stonowania
infatuated jest offline  
Stary 2010-09-28, 15:52   #1014
EwCiA000
Zadomowienie

Dzięki dziewczyny bardzo za rady
No to nie zmieniam koloru, nie będę ścinac ani grzywki, ani całych włosów zostaje tak jak jest, zapuszczam

a jeżeli chodzi o silikony, to użyłam ostatnio tego herbala i jak na razie włoski bardzo fajne, miękkie itp jestem zadowolona na weekend zawsze będe dawała anti-age tak na 30 minut i będzie ok

Dziewczyny kiedy mogę iśc na solarium, po brzebiciu pępka??

Wy to macie z tymi pieskami kochane

Bunny współczuje nie martw się takimi ludzmi
mam już grzywkę na bok, ale długą

Mysia właśnie mam taką długą na bok, i pasuje nie zmieniam
nie używam zalotki, robiłam kiedyś kresi na górnej powiece, teraz używam cieni

a tak w ogóle to macie śliczne loki dziewczynki

a jeżeli chodzi o kolory, które do mnie pasuja to uważam, że są to granatowy, szary, czarny, fioletowy i oliwkowy

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-28, 15:54   #1015
blond bunny
Zakorzenienie

Ależ piszecie dziewczyny.
Dziękuję wszystkim za rady w związku z moja Princką będę kombinować jak spotkam prostaka jakby mu życie umilić
A jeszcze pytanko-jak sobie radzić z cieczką? Taka suczka bardzo krwawi?
W sensie czy mocno mieszkanie mi zabrudzi? Długo to trwa?
Ma ktoś rady jak na spacerze uniknąć krycia-niespodzianki?Bo chodzenie na smyczy oczywiste.

Kotka trzymaj tego deluxa min.50minut, ja trzymałam zawsze ponad godzinkę.

Adzio jesteś ewidentne lato i powiem ci że na tych fotach to lepiej ci było w tym blondzie pierwszym a nie ten beż końcowy-szczerze.
Pasują ci platyny i popiele, nie pasują złote i rude blondy, mahonie, kasztany.

A te czerwienie to powiem wam że palette ma najpiękniejsze
Ta laska od brauna ma rubinową czerwień.
Tylko z czerwieniami i fioletami jest jeden feler- raz że szybko spłukują się do rudego, to jeszcze potem droga do blondu jest gorsza jak z czerni- bo wybija wiecznie rudy.
Także to kolor dla zdecydowanych i nie na jeden sezon zdecydowanie.
Popatrzcie sobie na stronce palette jakie ma piękne kolory czerwone i ile różnych odcieni. Ja osobiście najbardziej lubię takie czerwono-różowe kolorki.

Włoski mam cienkie i podatne na stylizację to jaki to typ?
A w ogóle o co chodzi z tymi typami loków- to jest do czegoś potrzebne w sensie np. inna pielęgnacja?
Stary 2010-09-28, 15:56   #1016
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny bardzo za rady
No to nie zmieniam koloru, nie będę ścinac ani grzywki, ani całych włosów zostaje tak jak jest, zapuszczam

a jeżeli chodzi o silikony, to użyłam ostatnio tego herbala i jak na razie włoski bardzo fajne, miękkie itp jestem zadowolona na weekend zawsze będe dawała anti-age tak na 30 minut i będzie ok

[B][COLOR=magenta]Dziewczyny kiedy mogę iśc na solarium, po brzebiciu pępka??
no i tak trzymać a czemu trzymasz anti age 30min? bunny mówila ze 10 min wystarczy hmmm????

na solarium niestety nie możesz isc dopóki pępek sie nie wygoi...
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-28, 16:01   #1017
ifrit
Zadomowienie

oj ja w białym jasniutkim blondzie fatalnie bym wygladała
moj aktualny blond w 2 roznych "swiatłach" 2-3 foto w kazdym swietle inny kolorek nice 4-5 tak było dawniej ciesze sie że płomienne rudosci mam za sobą ufff
wczoraj podciełam BOBA 3cm teraz fajne koncóweczki

poleccie dobry szamponik bez sylikonów na co zwracać uwagę na opakowaniu?

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-09-28 o 16:28
ifrit jest offline  
Stary 2010-09-28, 16:01   #1018
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ależ piszecie dziewczyny.
Dziękuję wszystkim za rady w związku z moja Princką będę kombinować jak spotkam prostaka jakby mu życie umilić
A jeszcze pytanko-jak sobie radzić z cieczką? Taka suczka bardzo krwawi?
W sensie czy mocno mieszkanie mi zabrudzi? Długo to trwa?
Ma ktoś rady jak na spacerze uniknąć krycia-niespodzianki?Bo chodzenie na smyczy oczywiste.

Kotka trzymaj tego deluxa min.50minut, ja trzymałam zawsze ponad godzinkę.
dziękuje bunny

a co do princeski to jak bedzie miala cieczke to załuz jej jakieś stare majtki i powinno być wporządku,nie zabrudzi ci tak mieszkanka, stara dobra metoda oczywiście jak będziesz szla z nia na spacerek ściągnij te gacie bo śmiać sie będą hehe
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-28, 16:17   #1019
blond bunny
Zakorzenienie

Kotka a suczki takich majtek nie zdzierają???
I wycina się dziurkę na ogon czy jak?
Nie wyobrażam sobie tego...
Stary 2010-09-28, 16:17   #1020
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
no i tak trzymać a czemu trzymasz anti age 30min? bunny mówila ze 10 min wystarczy hmmm????

na solarium niestety nie możesz isc dopóki pępek sie nie wygoi...
kurcze... już bym poszła sobie, a nie mogę nawet jak zakleję go??

bo wcześniej jak dawałam atni-age co mycie to dawałam na niecałe 10 minut, ale stwierdziłam teraz, że jak będę ją dawała raz w tygodniu to dam na więcej

Ifrit śliczny kolorek na przedostatnim zdjęciu

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości