Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-28, 21:37   #1051
AnnaMK
Rozeznanie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

uffff specjalnie dla Ciebie zrobiłam zbliżenie swoich włosow fotografowanych przy normalnym świetle i zamieszczonej przez Ciebie fotki, sama oceń, ja uważam że to baaaardzo zblizony odcień
Farbę kupuje na necie, wpisz w wyszukiwarkę nazwę farby, to Ci wyskoczy adres sklepu fryzjerskiego. Farba jest super łagodna,pisałam juz o niej wczesniej.
AnnaMK jest offline  
Stary 2010-09-28, 21:48   #1052
HopeMAGDA
Rozeznanie

dziekuje bardzo kochana jesteś,masz racje praktycznie to samo....dowiedziałam sie właśnie ze zmieszanie pół na pół loreal exellence 10,21 i 03 pozwoli uzyskac beżowy blond pytanie do buny jak z wodą,czy one maja taki sam procent czy mam też je mieszac pół na pół???

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-09-28, 23:20   #1053
Agatau88
Zakorzenienie

blond bunny dzięki za odpowiedz odnośnie rubinowej czerwieni. Czerwienie sa piekne, ale fakt trzeba byc pewnym tego koloru. Chociaz dekolor na pewno by pomogl w razie potrzeby Jak sie za rok zdecyduje pomęcze Was o kolor

A co do cieczki, snowhitee chyba wszystko powiedziała co najważniejsze.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-29, 07:04   #1054
blond bunny
Zakorzenienie

Hopemagda nie wiem jakie wody mają loreale.
Ale jak dajesz 2 farby to dwie wody.
Jak dajesz je pół na pół to dajesz jedną wodę.
Stary 2010-09-29, 09:04   #1055
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość

Mysia jak tam dzisiaj loki?
A pisałam zdjasie gdzies tam wyżej. Tragedia Z jednej storny prawie proste, z drugiej powywijane, popuszone. Fuj. Starałam się to jakos naprawic na wode i mgiełke ale nie wyszło i olałam sprawe zwiazując. Dzis umyłam i robie eksperyment. Nałozyłam mocną odzywke, balsam bez spłukiwnaia i rozczesałam i wygniotłam, ale nie chca sie tak dobrze skrecac. Jednak po nałozeniu balsamu bez spłukwania nie powinnam juz rozczesywac, ale pomyslałam, ze jak beda tylko leciutkie fale, takie ledwo ledwo, to moze mi się nie spusza włosy? Bo bez mleczka prostujacego to moja grzywka w deszczowy dzien, a taki był wczoraj, wyglada o matko kochana.. masakrycznie! Nigdy nie miałam czegos takiego- no powywijało ją jak głupią i to nie na całej długosci ale na koncach. Ohydka. Zaczynam się bac tych moich włosów. W piatek znow mycie, to zrobie wsyztsko tak jak w poniedziałek a przez weekend bede myslec nad reanimacją.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ależ piszecie dziewczyny.
Dziękuję wszystkim za rady w związku z moja Princką będę kombinować jak spotkam prostaka jakby mu życie umilić
A jeszcze pytanko-jak sobie radzić z cieczką? Taka suczka bardzo krwawi?
W sensie czy mocno mieszkanie mi zabrudzi? Długo to trwa?
Ma ktoś rady jak na spacerze uniknąć krycia-niespodzianki?Bo chodzenie na smyczy oczywiste.

Kotka trzymaj tego deluxa min.50minut, ja trzymałam zawsze ponad godzinkę.

Adzio jesteś ewidentne lato i powiem ci że na tych fotach to lepiej ci było w tym blondzie pierwszym a nie ten beż końcowy-szczerze.
Pasują ci platyny i popiele, nie pasują złote i rude blondy, mahonie, kasztany.

A te czerwienie to powiem wam że palette ma najpiękniejsze
Ta laska od brauna ma rubinową czerwień.
Tylko z czerwieniami i fioletami jest jeden feler- raz że szybko spłukują się do rudego, to jeszcze potem droga do blondu jest gorsza jak z czerni- bo wybija wiecznie rudy.
Także to kolor dla zdecydowanych i nie na jeden sezon zdecydowanie.
Popatrzcie sobie na stronce palette jakie ma piękne kolory czerwone i ile różnych odcieni. Ja osobiście najbardziej lubię takie czerwono-różowe kolorki.

Włoski mam cienkie i podatne na stylizację to jaki to typ?
A w ogóle o co chodzi z tymi typami loków- to jest do czegoś potrzebne w sensie np. inna pielęgnacja?
Tak jak pisała Tlu, to na moje oko masz 3A, bo pewnie Ci nie leża płasko na głowie, no i sa dosc mocno skręcone. Moje 2A łatwo wyprostowac i łatwo skręcic, co się zgadza. Ale nie wiem czy na pewno masz cienkie, bo pisałas, ze masz objętosc nadgarstka, a to juz bardzo grube. Im grubsze tym trudniej przeciązyc- koniec filozofii. Moze dlatego, jak ja nakąłdam silikony, to mam proste, a jak zrezygnuje z nich, to od razu ładnie się skręcają. Ty nakładasz mocne maski i nic- wciaz masz kręcone

Agatau, nie widze Cię w czerwieni nie obrax się, ale myśle ze będziesz wyglądac troszke pospolicie. W ciemnych w ogole mi sie nie podobało- dodawały Ci conajmniej 10 lat. Rude zadziałaja podobnie, tylko jeszcze nadadza charakteru. Zastanów sie dobrze, bo z czerwni do blondu bedzie cięzko.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-29 o 09:06
mysia m jest offline  
Stary 2010-09-29, 09:38   #1056
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
A pisałam zdjasie gdzies tam wyżej. Tragedia Z jednej storny prawie proste, z drugiej powywijane, popuszone. Fuj. Starałam się to jakos naprawic na wode i mgiełke ale nie wyszło i olałam sprawe zwiazując. Dzis umyłam i robie eksperyment. Nałozyłam mocną odzywke, balsam bez spłukiwnaia i rozczesałam i wygniotłam, ale nie chca sie tak dobrze skrecac. Jednak po nałozeniu balsamu bez spłukwania nie powinnam juz rozczesywac, ale pomyslałam, ze jak beda tylko leciutkie fale, takie ledwo ledwo, to moze mi się nie spusza włosy? Bo bez mleczka prostujacego to moja grzywka w deszczowy dzien, a taki był wczoraj, wyglada o matko kochana.. masakrycznie! Nigdy nie miałam czegos takiego- no powywijało ją jak głupią i to nie na całej długosci ale na koncach. Ohydka. Zaczynam się bac tych moich włosów. W piatek znow mycie, to zrobie wsyztsko tak jak w poniedziałek a przez weekend bede myslec nad reanimacją.

.

ja doszłam to tego, że im mocniejsze odżywki, jakieś balsamy bez spłukiwania, to włosy są obciążone i przez to loki nie chcą się ładnie kręcic. Ja jak decyduje się, że w ten dzien zostawiam kręcone to po umyciu kłade odżywke na max 2 min i to jakąś lekką a potem tylko piankę w wilgotne. jak wyschną to ewentualnie kropelke jedwabu żeby ładnie podkreślic skret, albo brylantyna joanny;D U mnie działa zasada przy lokach-im mniej tym lepiej.
Oczywiście, że falowane włosy są z natury bardziej suche wiec nawilżenie to podstawa ale taką zauważyłam prawidłowość
A jak miałaś dłuższe włosy to zaobserwowałaś lepszy skręt?? bo mi tak od połowy głowy dopiero się kręcą, wiec możliwe że u Ciebie po prostu jeszcze nie mają szans się pokazać w pełnej krasie
infatuated jest offline  
Stary 2010-09-29, 09:52   #1057
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Agatau, nie widze Cię w czerwieni nie obrax się, ale myśle ze będziesz wyglądac troszke pospolicie. W ciemnych w ogole mi sie nie podobało- dodawały Ci conajmniej 10 lat. Rude zadziałaja podobnie, tylko jeszcze nadadza charakteru. Zastanów sie dobrze, bo z czerwni do blondu bedzie cięzko.
A szkoda. Zawsze marzył mi się rudy albo czerwony.

mysia z tymi falami tak chyba teraz bedziesz miała, że raz sie uda raz nie. Chyba dopiero zaczelas "kręcić" włosy tymi metodami, wczesniej nosiłaś proste. Moze wlosy muszą się przyzwyczaic.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-29, 10:13   #1058
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
a mozesz napiac czy jest to olej z avocado tloczony na zimno?? i gdzie mozna go dostac,....
dziekuje i pozdr
Oczywiście ze mogę.Tak za zwyczaj wybieram oleje tłoczone na zimno.Nie mogę znaleźć poprzedniego zdjęcia którego używałam ale ten tez jest b.dobry.A kupuje albo w sklepach zielarskich,aptekach albo po prostu super markety jak Alma,Piort i Pawel,Real.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-29, 10:19   #1059
mysia m
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja doszłam to tego, że im mocniejsze odżywki, jakieś balsamy bez spłukiwania, to włosy są obciążone i przez to loki nie chcą się ładnie kręcic. Ja jak decyduje się, że w ten dzien zostawiam kręcone to po umyciu kłade odżywke na max 2 min i to jakąś lekką a potem tylko piankę w wilgotne. jak wyschną to ewentualnie kropelke jedwabu żeby ładnie podkreślic skret, albo brylantyna joanny;D U mnie działa zasada przy lokach-im mniej tym lepiej.
Oczywiście, że falowane włosy są z natury bardziej suche wiec nawilżenie to podstawa ale taką zauważyłam prawidłowość
A jak miałaś dłuższe włosy to zaobserwowałaś lepszy skręt?? bo mi tak od połowy głowy dopiero się kręcą, wiec możliwe że u Ciebie po prostu jeszcze nie mają szans się pokazać w pełnej krasie
Ja zawsze miałam proste. jako nastolatka nic z nimi nie robiłam i zawsze były proste tak bardzo, ze nawet jak próbowałam kręcic to nic się nie udawało, rozpadały się po 2 godiznahc te loki. Potem długo nosiłam trwała, a potem włosy sredniej długości i tez się nie kreciły nic a nic. Nie znałam puszenia, jedynie z opowiesci. Do czasu, az urodziłam synka. To było 2,5 roku temu. Zaczynam trzydziestkę w październiku. I od tamtego czasu moje włosy zaczeły się zmieniac. Najpierw wypadały, potem puszyły, ale stosowałam ciezkie silikonowe wytwory z glisskura i pantene oraz syossa i jakos to było. Potem trafiłam na wizaz i zaczeło sie maniakalne dbanie o te włosy. I nic, coraz bardziej były spuszone mimo mega regeneracji. Od tygodnia zaczełam przygode jako kręconowłosa, bo mnie oświeciło. Jeszcze nie wiem jak będa sie zachowywac jako dłuzsze, ale raczej sie polepsyz ten skret, bo skretu starcza na najdłuzszych pasmach na 3 zakrety A na czubku to sobie leża, skrecają sie własnie od połowy głowy.

Po dzisiejsyzm eksperymencie wygladam okropnie. Nie moge ich juz po myciu rozczesywac- bleee. Zastosuję się do Twojej rady, zeby jak sie decyduję na skret, to nałozyc cos lekkiego, zdecydowanie. dzisiaj są tak dziwne te włosy, ze sama juz nie wiem. mam wrazenie, ze sa bardziej pokrecone niz w zesłzym tygodniu po rozczesaniu. Jeszcze do końca nie wyschły, ale juz widze, ze sie nie prezentuja. Trudno, bede udawac, ze tak ma byc.. Ale nastepnym razme delikatnie! Zaczynam lubic to moje nowe wcielenie.

Dziekuje za rady

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A szkoda. Zawsze marzył mi się rudy albo czerwony.

mysia z tymi falami tak chyba teraz bedziesz miała, że raz sie uda raz nie. Chyba dopiero zaczelas "kręcić" włosy tymi metodami, wczesniej nosiłaś proste. Moze wlosy muszą się przyzwyczaic.
Oj, nie chciałam Ci popsuc humorku.. tylko wydaje mi się, ze rudy, choc piękny- nie jest dla Ciebie. Moze zacnzij od złotego blondu? To najbezpieczniejsza opcja- będa rudawe, ale delikatnie, zobaczysz czy to Twój kolor.

Musze sie nauczyc z nimi postepowac. Czeka mnie długa droga, ale ponad rok je tłamsiłam, wiec kilka miesiecy sie z nimi pomecze.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-29 o 10:22
mysia m jest offline  
Stary 2010-09-29, 10:49   #1060
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
pomogła 4kg mniej
pkf ''NIE POTRAFIE SCHUDNĄĆ " -KSIAZKA DR.DUKANA
no to super a jak długo ją stosujesz???

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Potrzebna mi pomoc
farbuje odrosty i jako ,ze.......
moich wlosow zostalo juz malo (wypadaja) ,ale stosuje aminexil i lykam tabletki oraz szampon dercos
Mam problem z wyborem bo slyszalam ,ze po palette bardzo wypadaja wlosy i nie wiem co wybrac

palette 100 skandynawski + pallette a10
wellaton 12/1 + palette a10
czy moze palette ooa bo slyszalam ze od razu lapie platynke
a moze spróbuj palete delux 100 a potem syoss?? podobnież syoss jest bardzo łagodny

a co do 00A to sama bardzo chciałam ja zrobić lecz niestety jej nigdzie nie mogłam kupić
a potem sie dowiedziałam ze ma przerażającą ilość amoniaku,wiec zdecydowałam sie tak jak opisałam wyżej
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-09-29 o 11:07
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-29, 11:51   #1061
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Oj, nie chciałam Ci popsuc humorku.. tylko wydaje mi się, ze rudy, choc piękny- nie jest dla Ciebie. Moze zacnzij od złotego blondu? To najbezpieczniejsza opcja- będa rudawe, ale delikatnie, zobaczysz czy to Twój kolor.

Musze sie nauczyc z nimi postepowac. Czeka mnie długa droga, ale ponad rok je tłamsiłam, wiec kilka miesiecy sie z nimi pomecze.
Nie popusułas Wiem ze kiedys sprobuje z jakąś czerwienia, moze na stare lata dopiero, ale kiedyś na pewno
I na pewno nie aż do wakacji Teraz sobie zapuszczam, nie wiem kiedy mi urosną te włosy.
Jak skoncze Radicala i Dermene to chyba zamowie Nisim i bede wcierac Pokrzepol. Bo Radicala nie można stosowac nonstop, musi być przerwa po miesiącu.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a co do 00A to sama bardzo chciałam ja zrobić lecz niestety jej nigdzie nie mogłam kupić
a potem sie dowiedziałam ze ma przerażającą ilość amoniaku,wiec zdecydowałam sie tak jak opisałam wyżej
W moim mieście w każdym Aldiku jest.

Zdjęcia ku pocieszeniu snowhitee. Zobacz Kochana jak mi się sprał kolor. Nie ma po nim prawie śladu.
Na razie oczywiście nie farbuje, poki nie bedzie odrostów, ale zdjecie pokaże.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-29 o 11:59
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-29, 11:57   #1062
Adzi07
Zakorzenienie

Bunny dziękuje Ci bardzo za odpowiedz.
To tak pasują mi popielate kolorki.Wiedz powiedz mi czy przy kolejnym farbowaniu mogę użyć jednej z tych farbek? Biorąc pod uwagę ze teraz kolor wypłukał się trochę w kierunku beżu.Po mimo ze farba była perłowo bezowa.Moje odrosty są ciężkie do rozjaśnienia.I tak loreal exellence 9.1 ma wodę 6% a preference 9.1 ma wodę 9% .Ktora by mi wyrównała kolor z reszta.Myślę ze preference lepiej wzięła by odrost zważając na silniejsza wodę,a do pozostałości mieszanki dolała bym wody i wyrównała bym z reszta.Czy będzie się nadawać i czy na cieplejszym beżu jaki obecnie posiadam nie wyjdzie mi zielono-szaro-buro?

Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-29 o 11:58
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-29, 11:57   #1063
Kotka17
Zakorzenienie

Mysiu i bunny mam pytanko... czy jak robiłam maskę dolce i teraz przetłuszczę włosy az do farbowania to nic sie nie stanie jak zafarbuje? czy mam umyć i nie używać żadnej odżywki?? chce żeby nie było problemu z kolorem... jak myślicie dziewczynki??
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-29, 12:01   #1064
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja doszłam to tego, że im mocniejsze odżywki, jakieś balsamy bez spłukiwania, to włosy są obciążone i przez to loki nie chcą się ładnie kręcic.
Nie zastanawiałam się nad tym wcześniej, bo nie byłam świadoma obecności silikonów w szamponach i odzywkach i o ich obciążającym działaniu. Może dlatego włosy tak szybko mi się prostowały.. pewnie to, że były ciężkie nie pomagało lokom ale..

No ale nawet nie mam jak tego sprawdzic teraZ

Adzi czyżby chodziło CI o ten olej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 833414000393.jpg (8,9 KB, 0 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 21:55
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-29, 12:01   #1065
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

kurcze ten kolor Kate Moss też mi się spodobał już sama nie wiem na jakim poziomie chciałabym mieć ten blond, ale wczoraj nudząc się w pracy świrowałam z komputerowym dobieraniem fryzur i podstawiłam sobie taki jaśniutki blond i muszę przyznać, że wyglądałam całkiem fajnie wysłałam te zdjęcie MMSem do TŻta i myślał, że byłam u fryzjera i powiedział, że wyglądam super, więc coś w tym chyba jest a wczoraj dzwoniłam do fryzjerki, żeby umówić się na wizytę i powiedziała, że najpierw musi je zobaczyć, bo nie wie czy się tego podejmie myslałam,że jak zobaczy co ja mam na tej głowie to sie przerazi i powie,że nie ma mowy ale tylko popatrzałam dotknęła i powiedziała, że możemy robić, więc kamień spadł mi z serca także jestem umówiona na 21 października i już nie mogę się doczekać
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-09-29, 12:02   #1066
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
W moim mieście w każdym Aldiku jest.

.
u mnie nie ma aldika
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-29, 12:12   #1067
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Mysiu i bunny mam pytanko... czy jak robiłam maskę dolce i teraz przetłuszczę włosy az do farbowania to nic sie nie stanie jak zafarbuje? czy mam umyć i nie używać żadnej odżywki?? chce żeby nie było problemu z kolorem... jak myślicie dziewczynki??
Ja tez miałam takie wątpliwości przed ostatnim farbowaniu.Moje włoski były trzy dniowe przetłuszczone ale miałam nałożony balsam z apteczki babuni i dość sporo jeszcze nałożyłam serum na końcówki.Tez pytałam bunny o to i powiedziała ze mogę farbować.I wyszło super.

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie zastanawiałam się nad tym wcześniej, bo nie byłam świadoma obecności silikonów w szamponach i odzywkach i o ich obciążającym działaniu. Może dlatego włosy tak szybko mi się prostowały.. pewnie to, że były ciężkie nie pomagało lokom ale..

No ale nawet nie mam jak tego sprawdzic teraZ

Adzi czyżby chodziło CI o ten olej?
Nie kochana był inny ale ten tez może być.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-29, 12:15   #1068
kiciamała
Zadomowienie

U mnie pogoda beznadziejna.

Adzio nutrisy u mnie sa w Muller ale powybierane odcienie. W schlekerze widzialam ferie cudny blondzik jedna jedyna w cenie powalajacej 9 e, w takim koszyku odrzutow. Ich tu nie ma czy jak?

a teraz doczytalam exellance maja wszystkie wode 9? te odcienie w gore liczac? gdzie to pisze na farbie?

Bunny przynajmiej masz wesolo z niunia. Koles szczujacy psa . Bosz takie stworzenie niestabilne emocjonalnie moze sie na dziecko rzucic. Trzeba pana podkablowac do strazy.

Agatu borda czerwienie fiolety dodaja latek wiec lepiej wczesnie sprobowac. Ja jak przekroczylam 3o zrezygnowalam bo juz dosc wiekowo zaczelam wygladac. W blondzie lat juz tak nie licza

Ja zawsze mialam lekko poddatne wlosy. W liceum scielam na zapalke. Potem stwierdzilam ze zapuszcze i ku mojemu zdziwieniu wlosy zaczely sie krecic i zbijac w kolki. Wygladalm jak stara babcinka po trwalej na wykalaczkach. Wlosy mi sie mocno kreca w dlugsci takiej do ramion wtedy mam je do ucha. Dluzsze juz sie prostuja , wystarczy ze je zawine i mam takie falowane bez prostowania.

Mysiu a jak nie rozczeszesz wlosow to one nie sa splatane? Ja sprobuje ale boje sie ze bede miala same koltony.

U mnie tylko balasamy do spukania daja dobry efekt nawet jak je zostawiam. Wszelkie odzywki stylingi powoduja klapniecie...

Fajna byla jakas odzywka z pantene taka do lokow jak podebralam szwagierce ale u mnie powoduje mega swedzenie.

Natalia 24.09.2008

1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-09-29 o 12:18
kiciamała jest offline  
Stary 2010-09-29, 12:17   #1069
Agatau88
Zakorzenienie

mysia a ja mam pytanie z innej beczki polecasz kogos z Allegro zeby kupic maske Absolut Repair Loraeala? Łatwo o podróby a Ty chyba zamawialas z Allegro?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-29, 12:21   #1070
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
u mnie nie ma aldika
u mnie też nie, nie wiem co to

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Nie kochana był inny ale ten tez może być.
A to przepraszam, ja szczerze powiedziawszy nie widziałam innego. Ciężko dostać coś innego niż oliwa z oliwek.
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-29, 12:26   #1071
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość

Adzio nutrisy u mnie sa w Muller ale powybierane odcienie. W schlekerze widzialam ferie cudny blondzik jedna jedyna w cenie powalajacej 9 e, w takim koszyku odrzutow. Ich tu nie ma czy jak?

a teraz doczytalam exellance maja wszystkie wode 9? te odcienie w gore liczac? gdzie to pisze na farbie?

Bunny przynajmiej masz wesolo z niunia. Koles szczujacy psa . Bosz takie stworzenie niestabilne emocjonalnie moze sie na dziecko rzucic. Trzeba pana podkablowac do strazy.

Agatu borda czerwienie fiolety dodaja latek wiec lepiej wczesnie sprobowac. Ja jak przekroczylam 3o zrezygnowalam bo juz dosc wiekowo zaczelam wygladac. W blondzie lat juz tak nie licza

Ja zawsze mialam lekko poddatne wlosy. W liceum scielam na zapalke. Potem stwierdzilam ze zapuszcze i ku mojemu zdziwieniu wlosy zaczely sie krecic i zbijac w kolki. Wygladalm jak stara babcinka po trwalej na wykalaczkach. Wlosy mi sie mocno kreca w dlugsci takiej do ramion wtedy mam je do ucha. Dluzsze juz sie prostuja , wystarczy ze je zawine i mam takie falowane bez prostowania.

Mysiu a jak nie rozczeszesz wlosow to one nie sa splatane? Ja sprobuje ale boje sie ze bede miala same koltony.

U mnie tylko balasamy do spukania daja dobry efekt nawet jak je zostawiam. Wszelkie odzywki stylingi powoduja klapniecie...

Fajna byla jakas odzywka z pantene taka do lokow jak podebralam szwagierce ale u mnie powoduje mega swedzenie.
Ja przed ostatnim farbowaniem 8.13 tez nie byłam pewna a ze musiałam wiedzieć aby Bunny mi wyliczyła stężenie to zadzwoniłam na infolinie i mi powiedzieli ze Exelence maja 6% wodę oprócz kolorów 01,02,03-te już maja 9% wodę.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-29, 12:26   #1072
mysia m
Zakorzenienie

Cytat:
spokojnie, maska nie przeszkadza. Chodzi raczej o pianki i lakiery, bo czesto zostawiają taką powłokę plastikową na włosach i farba źle się może przez to przebic. Wtedy trzeba umyc i przetłuścic, ale jak mało stosujesz takiej stylizacji, to wystarczy wyczesac. Ale moze niech się jeszcze Bunny wypowie.

Cytat:

Jak rozczesze na odzywce do spłukiwania i potem tylko ja spłukam i wgniotę balsam bez spłukiwania, to się robią mocniej falowane, ale jak rozczesze juz z tym balsamem, zamiast go wgniatac, to oklapnięte są. Nic mi się nie plącze, ale moje sa tylko falowane, a Twoje kręcone, to na pewno duza różnica.

Jak stara babcia na wykałaczki dobre! ihihihi

Agatau, wierze, że kiedys zrobisz ja miałam wszytskie mozliwe kolory na głowie i fajnie, bo wiem w czym mi tak naprawde dobrze i w czym czuję się najlepiej.
Stary 2010-09-29, 12:27   #1073
marejta
Zadomowienie

DZIEWCZYNY a czy któraś z Was stosowała Schwarzkopf activ f?
Ja właśnie od kilku dnia zaczęłam nie wiem jakie są efekty ale mojej koleżance pomógł więc mam nadzieję że mi też pomoże Czy macie jakieś opinie na ten temat? Acha a jeśli któraś stosowała to jak nakładałyście ten tonic bo mi to chyba nie do końca wychodzi tak jak powinno

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-09-29, 12:28   #1074
Agatau88
Zakorzenienie

http://allegro.pl/loreal-absolut-rep...233951017.html

Jak myślicie oryginał? Bo cena niska.
mysia Ty zamawialas z Allegro? Jak myślisz oryginał?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-29 o 12:29
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-29, 12:28   #1075
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
u mnie też nie, nie wiem co to

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

A to przepraszam, ja szczerze powiedziawszy nie widziałam innego. Ciężko dostać coś innego niż oliwa z oliwek.
Dlatego jak nie mogę go dostać u siebie w małym miasteczku to idę do zielarskiego i mowie żeby mi zamówili.Ale w spożywczakach tez są.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-29, 12:31   #1076
kiciamała
Zadomowienie

Adzio to ja wiem ze preferance do 3 maja 9. A exellance to nie wiem wlasnie.

Na kafeterii jest watek o farbach loreala i tam wyczytalam...

U mnie jest Aldii ale farb nie maja

Natalia 24.09.2008

1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline  
Stary 2010-09-29, 12:32   #1077
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Adzio to ja wiem ze preferance do 3 maja 9. A exellance to nie wiem wlasnie.

Na kafeterii jest watek o farbach loreala i tam wyczytalam...

U mnie jest Aldii ale farb nie maja
No mogłam rozwiać Twoje wątpliwości.
A tu w de.nie ma farb w aldikach.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-29, 12:40   #1078
Agatau88
Zakorzenienie

Ratujcie bo aukcja sie kończy za kilka godzin
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-29, 12:42   #1079
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:

Ratujcie bo aukcja sie kończy za kilka godzin
Nie mogę pomoc bo nie używałam i nie zamawiałam.Ale cena nie za tania wiedz chyba ok.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-29, 12:48   #1080
caskada
Zakorzenienie

jak dla mnie to orginal przynajmniej opakowanie o tym mowi niewiadomo co w srodku ukryte poznalabym ew po zapachu
za caly zestaw to wychodzi dosc tanio
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości