Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-29, 12:54   #1081
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny dzieki za odzew
Wlasnie, Adzi pewnie w Niemczech cena jest ok, te kosmetyki tyle kosztują, ale w Polsce sprzedają te kosmetyki drogo, bardzo drogo. Sama maska kosztuje około 80zł, stąd moje wątpliwości. A głupio jest zamowic, powąchać i zwracać
Dlatego waham się czy kupować.

A może lepiej zamówic sama maske? Szampon mam najzwyklejszy, to może nie ma co przeplacać za szampon i go zamawiać?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-29 o 13:00
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-29, 13:03   #1082
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzieki za odzew
Wlasnie, Adzi pewnie w Niemczech cena jest ok, te kosmetyki tyle kosztują, ale w Polsce sprzedają te kosmetyki drogo, bardzo drogo. Sama maska kosztuje około 80zł, stąd moje wątpliwości. A głupio jest zamowic, powąchać i zwracać
Dlatego waham się czy kupować.

A może lepiej zamówic sama maske? Szampon mam najzwyklejszy, to może nie ma co przeplacać za szampon i go zamawiać?
No wiesz ja myślę ze szampon zawsze sobie dobierzesz a ważniejsza jest maska.Ja bym wzięła tylko maskę ale to Twoja decyzja.
P.S.Bardzo mi się podoba kolorek Twoich włosów.Ja bym nie zmieniała.Na prawdę śliczne są.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-29 o 13:07
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-29, 13:08   #1083
Agatau88
Zakorzenienie

Ok, dzieki Juz wzięłam, samą maskę
Facet ma dość tanio, a ponad 6tys. komentarzy w tym tylko 2 negatywne, chyba o czymś świadczą
Będę chyba jego klientką, jeśli maska okaże się ok
Poza tym jest z Lublina-szkoda że nie ma odbioru osobistego.

Dzięki Adzi
Ale widzisz-wypłukał się prawie całkiem
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-29, 13:17   #1084
blond bunny
Zakorzenienie

Adzio kładź tego wikinga spokojnie. Będzie popielato-jak dla mnie to najpiękniejszy kolor loreala i myślałam o nim dla siebie ale boję się że odrostu nie ruszy bo woda 9% a ja katuje 12% i też do końca zadowolona nie jestem Zrób tak jak napisałaś- oryginał na odrost a rozcieńczony na resztę.

Kotka możesz spokojnie po dolce farbować- ona nie ma wpływu. Tak jak mysia pisała bardziej znaczenie mają środki do stylizacji i niektóre maski- ale bardzo rzadko się zdarza żeby maska zaburzyła procesy chemiczne.
Stary 2010-09-29, 13:23   #1085
Agatau88
Zakorzenienie

blond bunny a Tobie szybko włosy rosną? Pytam tak z ciekawości?
Bo masz takie długie, że chyba w ogóle nie obcniasz

Przeglądając forum natrafiłam na mieszankę farb Welli ifrit - czy odrost ładnie Ci złapało?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-29, 13:30   #1086
blond bunny
Zakorzenienie

Moje włoski zaje* szybko rosną
Aż mnie to czasem wkurza- odrosty co 2-3tyg. farba, wszędzie się plączą...
W sierpniu cięłam 3 cm a już mam ochotę na kolejne 10cm.
I u mnie to zasługa diety taki porościk, ja tam nic specjalnego nie robię.
W zimie zazwyczaj rosną normalnie-1cm na mc, a od wiosny szaleją.
No i ja nigdy nie miałam kłopotu z wypadaniem włosów.
Stary 2010-09-29, 13:39   #1087
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adzio kładź tego wikinga spokojnie. Będzie popielato-jak dla mnie to najpiękniejszy kolor loreala i myślałam o nim dla siebie ale boję się że odrostu nie ruszy bo woda 9% a ja katuje 12% i też do końca zadowolona nie jestem Zrób tak jak napisałaś- oryginał na odrost a rozcieńczony na resztę.

Kotka możesz spokojnie po dolce farbować- ona nie ma wpływu. Tak jak mysia pisała bardziej znaczenie mają środki do stylizacji i niektóre maski- ale bardzo rzadko się zdarza żeby maska zaburzyła procesy chemiczne.
Kochana dziękuje.Wiesz ja kiedyś tez robiłam tym vikingiem bo się skusiłam ze ma wodę 9%,ale wtedy miałam dużo jaśniejsze włoski i niestety ale się odróżniał i to sporo.Teraz myślę ze nie będzie takiej różnicy bo włoski są już ciemniejsze. Dzieki jeszcze raz teraz poczekam na promocje i kupuje.I tak mam jeszcze ponad dwa tygodnie do farbowania.

Agatau88 To chyba Tobie miałam dać znać czym będę robić włoski przy kolejnym farbowaniu.Juz się zdecydowałam na Vikinga loreala.

Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-29 o 13:40
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-29, 13:47   #1088
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
http://allegro.pl/loreal-absolut-rep...233951017.html

Jak myślicie oryginał? Bo cena niska.
mysia Ty zamawialas z Allegro? Jak myślisz oryginał?
oryginał, chyba nawte u tego gościa zamawiałam moją maskę. Sama maska 200ml kosztowała mnie 32zł chyba z przesyłka, cos koło tego, iwec za ten zestaw mozesz tyle zapłącic, zgadza się.
Stary 2010-09-29, 13:58   #1089
EwCiA000
Zadomowienie

Dziewczynki i co jak myślicie, jak sprawuje się syoss po trzech tygodniach od farbowania?? a przy okazji mój odrost

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-29, 14:17   #1090
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziękuje mysiu
dziękuje bunny
lakieru nie dawałam wiec jest ok, tylko na końcówki jedwab ale ja będę odrosty farbować wiec to nie przeszkadza

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczynki i co jak myślicie, jak sprawuje się syoss po trzech tygodniach od farbowania?? a przy okazji mój odrost
no widać ze dbasz o włoski, juz dosyć długie naprawdę, jak ostatnio wklejałaś to krótsze były , a odroscik juz spory...
ale i tak nie to co mój... hehe
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-09-29 o 14:19
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-29, 14:20   #1091
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
A pisałam zdjasie gdzies tam wyżej. Tragedia Z jednej storny prawie proste, z drugiej powywijane, popuszone. Fuj. Starałam się to jakos naprawic na wode i mgiełke ale nie wyszło i olałam sprawe zwiazując. Dzis umyłam i robie eksperyment. Nałozyłam mocną odzywke, balsam bez spłukiwnaia i rozczesałam i wygniotłam, ale nie chca sie tak dobrze skrecac. Jednak po nałozeniu balsamu bez spłukwania nie powinnam juz rozczesywac, ale pomyslałam, ze jak beda tylko leciutkie fale, takie ledwo ledwo, to moze mi się nie spusza włosy? Bo bez mleczka prostujacego to moja grzywka w deszczowy dzien, a taki był wczoraj, wyglada o matko kochana.. masakrycznie! Nigdy nie miałam czegos takiego- no powywijało ją jak głupią i to nie na całej długosci ale na koncach. Ohydka. Zaczynam się bac tych moich włosów. W piatek znow mycie, to zrobie wsyztsko tak jak w poniedziałek a przez weekend bede myslec nad reanimacją.

Tak jak pisała Tlu, to na moje oko masz 3A, bo pewnie Ci nie leża płasko na głowie, no i sa dosc mocno skręcone. Moje 2A łatwo wyprostowac i łatwo skręcic, co się zgadza. Ale nie wiem czy na pewno masz cienkie, bo pisałas, ze masz objętosc nadgarstka, a to juz bardzo grube. Im grubsze tym trudniej przeciązyc- koniec filozofii. Moze dlatego, jak ja nakąłdam silikony, to mam proste, a jak zrezygnuje z nich, to od razu ładnie się skręcają. Ty nakładasz mocne maski i nic- wciaz masz kręcone

Agatau, nie widze Cię w czerwieni nie obrax się, ale myśle ze będziesz wyglądac troszke pospolicie. W ciemnych w ogole mi sie nie podobało- dodawały Ci conajmniej 10 lat. Rude zadziałaja podobnie, tylko jeszcze nadadza charakteru. Zastanów sie dobrze, bo z czerwni do blondu bedzie cięzko.
A to przepraszam, nie widzialam, ze wyzej pisalas. Moze probuj metoda do kreconych ale grzywke wysusz na szczotce wtedy bedzie ladna prosta, ewentualnie wywinieta tak jak chcesz?
A co do objetosci to mozna mozna miec typ 2a i duzo wlosow - to, ze sa cienkie to jeden parametr - ja tak np mam cieniusienkie ale w kucyku objetosc wychodzi duza i fryzjerzy tez mi mowili, ze wlosow jest mnostwo. Mnie sie wydaje, ze ta faktyczna roznica miedzy 2a a 3a to odbicie wlosow od skory glowy.
Jeszcze mi w ostatniej chwili przyszlo do glowy, ze mozesz spryskac ta grzywke odzywka bez splukiwania w sprayu i ulozyc na szczotke goracym podmuchem - 2, 3 razy wyciagnac na okraglej szczotce. A jesli masz 2a (ja tez mam wiec wiem jaki to bol zeby sie podniosly) to mozesz suszyc z opuszczona glowa i masowac tuz przy skorze, wtedy odbicie sie bardziej utrwala .

Adzi, Bunny jestescie pewne, ze w Vikingu woda 9%? Z tego co ja czytalam to 6% (01, 02, 03 maja 9%) a patrzac tez po tym jak bralo odrost tez sklanialabym sie do 6, bo rozjasnia duzo mniej niz 01.
TLU jest offline  
Stary 2010-09-29, 14:31   #1092
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
A to przepraszam, nie widzialam, ze wyzej pisalas. Moze probuj metoda do kreconych ale grzywke wysusz na szczotce wtedy bedzie ladna prosta, ewentualnie wywinieta tak jak chcesz?
A co do objetosci to mozna mozna miec typ 2a i duzo wlosow - to, ze sa cienkie to jeden parametr - ja tak np mam cieniusienkie ale w kucyku objetosc wychodzi duza i fryzjerzy tez mi mowili, ze wlosow jest mnostwo. Mnie sie wydaje, ze ta faktyczna roznica miedzy 2a a 3a to odbicie wlosow od skory glowy.
Jeszcze mi w ostatniej chwili przyszlo do glowy, ze mozesz spryskac ta grzywke odzywka bez splukiwania w sprayu i ulozyc na szczotke goracym podmuchem - 2, 3 razy wyciagnac na okraglej szczotce. A jesli masz 2a (ja tez mam wiec wiem jaki to bol zeby sie podniosly) to mozesz suszyc z opuszczona glowa i masowac tuz przy skorze, wtedy odbicie sie bardziej utrwala .

Adzi, Bunny jestescie pewne, ze w Vikingu woda 9%? Z tego co ja czytalam to 6% (01, 02, 03 maja 9%) a patrzac tez po tym jak bralo odrost tez sklanialabym sie do 6, bo rozjasnia duzo mniej niz 01.
No to mi teraz zrobiłaś burze mózgu.Ale pójdę później do rossmana i zobaczę do jakiego rodzaju włosów jest przeznaczona.Jeśli do ciemnego blondu to na pewno będzie 9% woda.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
No odrostu pogratulować.Kolor tez do Ciebie pasuje jest wszystko ok.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-29, 14:35   #1093
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no widać ze dbasz o włoski, juz dosyć długie naprawdę, jak ostatnio wklejałaś to krótsze były , a odroscik juz spory...
ale i tak nie to co mój... hehe
dziękuję, tak dla porównania, to zdjęcie robiłam 28 sierpnia czyli miesiąc temu

Adzi dziękuję

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-29 o 14:37
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-09-29, 14:46   #1094
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
bardzo ładny kolorek, wydaje mi się, że efekt po syosie jest porównywalny do tego co miałaś po n&e, a tak wogóle to nieźle Ci włoski urosły
kedud86 jest offline  
Stary 2010-09-29, 14:46   #1095
HopeMAGDA
Rozeznanie

ewcia śliczny masz ten kolorek bardzo mi sie podoba...

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-09-29, 14:56   #1096
kiciamała
Zadomowienie

Adzio mnie tez Viking to woda 6. Ja nim robilam jak przyciemnialam wlosy odrost mi chwycil na ciemny rudy.

A to co mi pisalas o wodzie 9 to sie tyczylo vikinga z preferance czy jego odpowiednika z exellance?

Natalia 24.09.2008

1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-09-29 o 15:00
kiciamała jest offline  
Stary 2010-09-29, 14:57   #1097
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuję, tak dla porównania, to zdjęcie robiłam 28 sierpnia czyli miesiąc temu)
rosną jak szalone
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-09-29, 14:59   #1098
TLU
Zadomowienie

Ewcia uzywasz plukanek albo srebrnego szamponu? Bo jesli nie to kolor naprawde fest sie trzyma.
TLU jest offline  
Stary 2010-09-29, 15:02   #1099
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Agatau, wierze, że kiedys zrobisz ja miałam wszytskie mozliwe kolory na głowie i fajnie, bo wiem w czym mi tak naprawde dobrze i w czym czuję się najlepiej.
Agatko nie prościej i bez szkód dla włosa założyć perukę i cyknąć sobie parę fotek?
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-29, 15:03   #1100
kiciamała
Zadomowienie

[QUOTE=TLU;22379744]
Adzi, Bunny jestescie pewne, ze w Vikingu woda 9%? Z tego co ja czytalam to 6% (01, 02, 03 maja 9%) a patrzac tez po tym jak bralo odrost tez sklanialabym sie do 6, bo rozjasnia duzo mniej niz 01.[/QUOTE]

a robilas moze tym 01 albo wiesz jak wychodzi? bo ja wlasnie nad nim mysle czy to bardzo zolte bedzie...

Natalia 24.09.2008

kiciamała jest offline  
Stary 2010-09-29, 15:03   #1101
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Ok, dzieki Juz wzięłam, samą maskę
Facet ma dość tanio, a ponad 6tys. komentarzy w tym tylko 2 negatywne, chyba o czymś świadczą
Będę chyba jego klientką, jeśli maska okaże się ok
Poza tym jest z Lublina-szkoda że nie ma odbioru osobistego.

Dzięki Adzi
Ale widzisz-wypłukał się prawie całkiem
A pytałaś? Czasem w aukcji nie jest zaznaczone, że możliwy odbiór osobisty, ale ja zawsze pytam i okazuje się wtedy, że nie ma problemu
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-29, 15:04   #1102
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:

a to ciekawy patent, spróbuję. Poprawic grzywke, to będzie najmniejszy problem, ale jak zrobic, zeby sie po wyjściu na dwór nie wykręcała, oto jest pytanie. do tej pory egzamin zdawały prostujące balsamy, a jak mam gołe włoski bez silikonów, to od razu jest puchacz. Dzis sie babka w piekarni na mnie gapiła, bo zawsze mam gładkie włosy a dzis taki nastrochacz ale co tam.

kurcze masz racje z tą cienkością. Ja mam bardzo duzo włosów, fryzjerzy zawsze ubolewaja że takie gęste i tzreba ciac i ciąc iciac-nie wiem co to za problem- lepiej miec niż nie miec, ale sam włos jest cieniutki.

ewcia, ślicznie Ci rosną! Ja tez odliczam centymetry do wymarzonej długości. Choc ja będe juz zadowolona przy 40 cm. I kolorek Ci wcale nie zółknie- super!
Stary 2010-09-29, 15:05   #1103
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Mam dłuższe i już mam ochotę farbować Okropna jestem
Obiecałam sobie, że tym razem poczekam aż będą dłuższe , ale z każdym dniem czuje, że słabnę w tym postanowieniu

Niestety z jajkiem teraz siedzę i nie mam jak zrobić zdjęcia by wam pokazać

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-09-29 o 15:06
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-29, 15:05   #1104
kiciamała
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Agatko nie prościej i bez szkód dla włosa założyć perukę i cyknąć sobie parę fotek?
Ja tak przefarbowalam sie na ciemna wisnie . Zalozylam perulke na sylwestra i wszystcy stwierdzili ze musze sie przefarbowac.

Natalia 24.09.2008

kiciamała jest offline  
Stary 2010-09-29, 15:14   #1105
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Adzio mnie tez Viking to woda 6. Ja nim robilam jak przyciemnialam wlosy odrost mi chwycil na ciemny rudy.

A to co mi pisalas o wodzie 9 to sie tyczylo vikinga z preferance czy jego odpowiednika z exellance?
A jaki odcien przyciemnialas? Jak wyszlo? Jak szybko sie splukal? Ja robilam vikingiem po rozjasniaczu ale wtedy pomarancz byl - zgasil ten pomarancz, troche bardziej rozjasnil ale niewiele i splukal sie szybko, tak po 2 tygodniach (nie do koloru wyjsciowego ale byl duzo mniej stalowy).

I excellence 9.1 i viking sa na wodzie 6, z tego co wiem. W preference jest troche wiecej amoniaku wiec ta seria bardziej rozjasnia niz excellence. Ja robilam 01 z excellence i wyszedl piekny kolor (zero zolci taki naturalny bardzo jasny blond lekko popielaty ale nie szary) - (wtedy pozbylam sie miedzi na zawsze - chyba wklejalam zdjecie pod koniec pierwszego watku po nim) no i wlosy zdrowe jak z reklamy a odrost chwycil rowno z reszta. Po preferance wlosy sie troche sypaly - nie wiem czy to moja wina (np nie splukalam farby kompletnie ze skory glowy) czy taka ta seria jest. Odrost ledwo chwycil (chwycil mi akurat ladnie chlodno, nie rudo, ale bardzo slabo sie rozjasnil). Wiec ja z czystym sumieniem polecam excellence, a co do preference to juz sama nie wiem - na pewno sa silniejsze wiec jak ktos ma odporne wlosy to czemu nie, no i viking na pewno dobrze sprawi sie w roli ochladzacza bez zmiany poziomu.

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-09-29 o 15:16
TLU jest offline  
Stary 2010-09-29, 15:19   #1106
Adzi07
Zakorzenienie

[QUOTE=kiciamała;22380702]
Cytat:
Adzi, Bunny jestescie pewne, ze w Vikingu woda 9%? Z tego co ja czytalam to 6% (01, 02, 03 maja 9%) a patrzac tez po tym jak bralo odrost tez sklanialabym sie do 6, bo rozjasnia duzo mniej niz 01.[/QUOTE]

a robilas moze tym 01 albo wiesz jak wychodzi? bo ja wlasnie nad nim mysle czy to bardzo zolte bedzie...
No kurcze to się już lekko załamuje,jak to będzie woda 6 to nie zrobię nim???
A jak wychodzi ten 01 nie wiem bo nie robiłam.
tu trochę pisze jest co lepsze.http://smaczny.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=15262599
Zabieram się za czytanie.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-29, 15:26   #1107
kiciamała
Zadomowienie

Tlu mialam pasemka jasne ale juz zrudziale i spory odrost ciemny blond. Wyszlo mi cienkawo bo jakos tak zimno cieplo. Faktycznie ze dwa tygodnie sie trzymal... a calosc jakas taka matowa i szorstka mi wyszla. Wszedl mi popielaty blond z rudym bleeee
Exellance o1 nie spotkalm jeszcze. Troche mnie ziechecilas. Kurka no teraz to juz nie wiem co tu robic zeby tylko jedna farbowac... Stokcholm mi sie podoba ale pewnie mi odrostu nie ruszy... Po palecie mialam zoltko zarowe.

A jak mialam farbowac tym vikingiem to mi laski odpisaly ze one wychodza jak na pudelku o ton nizej i faktycznie dosc zblizony odcien mi wyszedl. Tylko na jasnych wlosach wychodza jasno.

Natalia 24.09.2008

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-09-29 o 15:30
kiciamała jest offline  
Stary 2010-09-29, 15:28   #1108
TLU
Zadomowienie

Cytat:
a to ciekawy patent, spróbuję. Poprawic grzywke, to będzie najmniejszy problem, ale jak zrobic, zeby sie po wyjściu na dwór nie wykręcała, oto jest pytanie. do tej pory egzamin zdawały prostujące balsamy, a jak mam gołe włoski bez silikonów, to od razu jest puchacz. Dzis sie babka w piekarni na mnie gapiła, bo zawsze mam gładkie włosy a dzis taki nastrochacz ale co tam.

kurcze masz racje z tą cienkością. Ja mam bardzo duzo włosów, fryzjerzy zawsze ubolewaja że takie gęste i tzreba ciac i ciąc iciac-nie wiem co to za problem- lepiej miec niż nie miec, ale sam włos jest cieniutki.

ewcia, ślicznie Ci rosną! Ja tez odliczam centymetry do wymarzonej długości. Choc ja będe juz zadowolona przy 40 cm. I kolorek Ci wcale nie zółknie- super!
Mysia jak balsamy prostujace zdaja egzamin to nic prostszego - przed modelowaniem balsam prostujacy na sama grzywke . Ja jak wyszusze na szczotce to sie juz potem nie wykreca, wiec nic z tym nie robie, tylko wlazi do oczu wiec na jakies wyjscia psikne lakierem. Swoja droga mocno u nas ostatnio reklamuja lakiery Syossa - no i jest taki jeden nablyszczajacy, na ktory moze sie skusze, ma miec niby efekt pielegnacyjny, ale skladu jeszcze nie widzialam. Chwilowo na podstawie reklamy moge tylko poradzic zerkniecie na nie w drogerii A, na nastrochacza mozesz tez sprobowac jakichs lakierow czy sprejow czy balsamow przeciw puszeniu, ale jak wlosy podrosna to kucyk bedzie tez dobra opcja (u mnie zawsze bad hair day=kucyk )
TLU jest offline  
Stary 2010-09-29, 15:30   #1109
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
Ewcia, to jest 9-5 ?
Stary 2010-09-29, 15:30   #1110
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Tlu mialam pasemka jasne ale juz zrudziale i spory odrost ciemny blond. Wyszlo mi cienkawo bo jakos tak zimno cieplo. Faktycznie ze dwa tygodnie sie trzymal... a calosc jakas taka matowa i szorstka mi wyszla. Wszedl mi popielaty blond z rudym bleeee
Exellance o1 nie spotkalm jeszcze. Troche mnie ziechecilas. Kurka no teraz to juz nie wiem co tu robic zeby tylko jedna farbowac... Stokcholm mi sie podoba ale pewnie mi odrostu nie ruszy... Po palecie mialam zoltko zarowe.
To widzę ze jedziemy na tym samym wózku.Idę za godzinę na sklepy to podkukam nad tymi farbkami.I do jakiego stopnia rozjaśniają.A widziałaś może z Garniera nutriss kolorek 9.1.To tez ten sam poziom.Mi chyba się przewinął przez palce.Dziś wieczorem zdam relacje.
A możesz pokazać jakie masz włoski teraz?Bo to już jestem na poziomie 9 tylko teraz chce aby mi się pofarbowane odrosty zgrały z reszta.

Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-29 o 15:32
Adzi07 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości