Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-01, 19:24   #1291
Yattamanka
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
nie mierzyłam a marza mi sie takie do ramion długieeee i na równo scięte!!!!Dziewczyny nie chce robic zametu ale dowiedziłam sie od fryzjrki która pisze na forum w kafeterii jest ekspertka i zna farby loreala stockholm ma 6 % wode,tak mi sie wydawało już wczesniej ja nia już robiłam kiedys i nie bardzo mi odrost rozjasniła a np garnier z woda 9% bardzo ładnie....Sorki za zamieszanie......ale ona naprawde sie zna na tych farbach!!!!
To by znaczyło, że pani z infolinii loreal wprowadza nas w błąd. Trzeba by z tym coś zrobić..
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-01, 19:35   #1292
kiciamała
Zadomowienie

Cytat:
nie mierzyłam a marza mi sie takie do ramion długieeee i na równo scięte!!!!Dziewczyny nie chce robic zametu ale dowiedziłam sie od fryzjrki która pisze na forum w kafeterii jest ekspertka i zna farby loreala stockholm ma 6 % wode,tak mi sie wydawało już wczesniej ja nia już robiłam kiedys i nie bardzo mi odrost rozjasniła a np garnier z woda 9% bardzo ładnie....Sorki za zamieszanie......ale ona naprawde sie zna na tych farbach!!!!
to jest chyba laska o niku Marjel i ona tam calkiem sensowna wiedze reprezentuje . Jak mi pani w fryzjerskim powiedzial ze stokcholm ma 6 i ona mi to potwierdzila to na to przystalm. Kurka ciekawe ale babka na tej infolini to nie wie o czym gada?

Natalia 24.09.2008

1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline  
Stary 2010-10-01, 19:44   #1293
HopeMAGDA
Rozeznanie

mam bardzo duzo zdjęc jak przechodziłam z ciemnych do blondu eksperymentowałam jak tutaj kazda z nas,znalazłam zdjęcie po stockholmie chodzi mi o odrost,były ładne włoski na maxa świecące i takie miekkie ale odrost ciepły zółtawy,duzo mam tych fotek ale jakoś znalezc tak odpowiedniego z tym odrostem nie moge....

Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-10-01 o 19:45
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-10-01, 20:04   #1294
HopeMAGDA
Rozeznanie

dziewczyny jak już ogladałam te zdjęcia to wstawie kilka jak po kolei wyglądały moje włosy.....i tak raz zrobiłam pasemka rozjaśniaczem,nie mam fotki niestety,potem już tylko sama nakładałam farby superrozjasniajace,garnie ra 111,wellatona 12/1 stockholm,i miesiąc temu jakas farba fryzjerska.

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-10-01, 20:08   #1295
TLU
Zadomowienie

Chyba mi sie od was udzielilo bo i mnie trudne dni naszly i czuje sie okropnie.

Kotka myslalm nad tym Twoim wypadaniem i chwilowo nic mi nie przychodzi do glowy jesli idzie o preparaty co by mogly pomoc. Mnie czasami leca wlosy po farbowaniu, wiec myje je szamponem zaraz po wyplukaniu farby, zeby nic na glowie nie zostalo, ale u Ciebie sytuacja jest inna. Jesli ukrwienie skory glowy mialoby pomoc to sprobuj tych masazy - Mysia radzila z odzywka, ale jak nie masz odzywki dobrej na skore glowy to mozesz tez dluzej pomasowac przy myciu.

Mysia - przeszukalam polke gdzie mam kolekcje pudel i opakowan po kosmetykach, ktore mi przypasowaly (tak, mam taka wlasnie pudlowa polke , trzymam tam tez pudla po farbach, zeby moc popatrzec na probniki koloru ) i znalazlam jedno serum, ktore jak dla mnie bylo najlepszym jakie do tej pory mialam, ale niestety u siebie nie moge go dostac - to Pantene Ice Shine Serum - na puszenie bylo ekstra, do tego swietnie nablyszczalo czupryne i ten zapach... Na innych kosmetykach z serii Ice Shine sie zawiodlam ale serum bylo genialne.

Yatta - skoro troche ciemniejszych refleksow Ci zawsze pozostaje to moze faktycznie przemysl nalozenie jakiegos bardziej naturalnego koloru?

Hopemagda - bardzo mi sie podobaja Twoje wlosy po tym Stokholmie - i nie widac wcale zoltawych odrostow, na Twoim miejscu napewno by mnie kusil powrot do tej farby.

Caskada - macie tam u siebie siec Il a tout? Bo jesli macie - to sa tam teraz odzywki z limitowanej serii Solar Sublime Loreal Expert za, uwaga, 3 euro .
TLU jest offline  
Stary 2010-10-01, 20:17   #1296
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
a ja wczoraj przed pójściem spać nałożyłam na włosy olej kokosowy z odrobinka oleju ze słodkich migdałów i masłem shea, jak zawsze nałożyłam czepek i czapke i spałam tak do 5 rano (czego się nie robi dla włosów...) poszłam zmyć to tym szamponem Johnson's baby- pieni się mocno jak ten standardowy, i tak samo plącze włosy. Na to później na minutkę nałożyłam maskę KEUNE, zmyłam, i poszłam spać dalej... Kiedy wstałam szykować się do pracy włosy były jeszcze lekko wilgotne, więc nałożyłam na nie mój nowy zakup, czyli nabłyszczacz (brilliant brunette) Johna Friedy, podobają mi się włosy po nim, a że musiałam je lekko podsuszyć musiałam dodać jeszcze odrobinkę jedwabiu chi... I muszę z przykrością stwierdzić, że moje włosy wciąż wyglądają jak jedno wielkie siano... Już nie wiem jakich kosmetyków używać żeby wyglądały tak jak bym chciała... Wtedy pojawia się myśl, żeby wrócić do brązów, bo one były miękkie, gładkie i w miare błyszczące (a jak pomyśle jakie byłyby po tym nabłyszczaczu... Snowhitee może Ty zdradzisz mi jak pielęgnujesz swoje włosy bo wyglądają na mega zdrowe... W ogóle może któraś z Was coś mi doradzi żeby odbudować włosy...
Kochan w moim profilu zrobilam specjalnie album z kosmetykami jakich uzywam (czesto dostaje PW z zapytaniem ) do tego od dwoch tyg ha-pantoten optimum i pije pokrzywe, no i ostatnio jem mega duzo warzyw i owocow

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

wklejam fotki włosów, na jednym zdjęciu wyszły płomiennie rude hehe ale takich nie mam mówię, kolor się wypłukał i są takie dosyć jasne, ciepły blond+pasemka no i odrostyy

edit: myslicie że wyjdzie mi ta farba?
mysle ze ochlodzi i troszke rozjasni, ja kladlam go pierwszy raz na jasniejsze wlosy wiec ciezko mi powiedziec

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No jasne że mam grzywkę
Ja bez grzywki wyglądam jak koń, bo mam pociągłą buzię.
Mam grzyweczkę na równo jak mała dziewczynka do brwi lub lekko pod nimi. A przedziałek na lewym boku. Na środku mi nie służy.
Jeśli prostuję włosy to grzywkę też, jak nie to nie.
Kiedyś przymierzałam się go grzywki asymetrycznej na bok, ale to też wyciąga buzię więc źle bym wyglądała.
Całe życie mam grzywkę i nie wyobrażam sobie siebie bez niej.
Moja siostra ma okrągłą buzię i nosi grzywkę na bok żeby wyszczuplić.
mnie tez zawsze kusi na grzywke raz nawet mialam ale w koncu zapuscilam ..

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Witajcie!!
No więc w koncu zdecydowalam sie na wizyte u fryzjera, dokładnie 2 miesiace minely od ostatniego rozjasniania Takze odrosty byly spore- ok. 2cm lub moze ciut wiecej.
Rozjasnilam na wodzie 3%, na to toner w chlodnym odcieniu(chyba 9A) no i ściełam!! Mam nowa fryzurke i jestem meeeega zadowolona!! Jak wyschna naturalnie to troszke tylko podsusze suszarka i nie musze nic a nic wiecej z nimi robic!! no cuudnie! Mam sciete do ramion i z dluga grzybka na bok. Fryzjerka mi wyciagnela na szczotce i nawet nie prostowala.Włosow wyglada na wiecej, nie wisza takie liche konce.
Fotki na dole sa juz po wyprostowaniu przeze mnie w domu, bo chcialam zobaczyc jak bedzie wygladac
czekam na opinie
slicznie ale widisz dopiero wrocilas od fryza a odrost dalej widac gdzies tam miedzy wlosami, ja nie moglam tego przebolec ze zostawialam 200zl u fryza wracalam do domu, wiazalam kitke a odrost jak byl tak byl dalej ale kolorek masz sliczny i fryzurke tez

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kotka, to pewnie widać tak musi być, pewnie to przesilenie, nie streś się na zapas

Kochaneczka bardzo ładnie i kolor i cięcie

Ja też byłam dziś u fryzjera ale na czesaniu Napsikała mi lakierem.. fu.. więc są trochę sztywne, ale sa postawione więc odrostu tak nie widać
Mówiłam jej, że chyba czas zafarbować, to powiedziała "że broń boże"
Oto zdjęcia kolorku bo jak mówiłam n&e się wypłukał i odrostu z bliska (niestety z lampą bo robione przed chwilką a już cimno przy okazji zauważcie, że z przodu prawie nie widać odrostów ). Kolor nie jest jednolity i chyba najlepiej oddaje to zdj 2 ale na szczęście w rzeczywistości nie jest to aż taka żółć jak na zdjęciu
super kolorek jakby ladniejszy jeszcze a odrostu w ogole nie widac

Cytat:
hmm no nie wiem czy 6% az tak by rozjasnialo mi odrost.. juz po 15min po nalozenie odrost jest mocno rozjasniony, ja bym stawiala bardziej na 9%. Mysle ze na infolinii bardziej sie znaja, maja napewno szkolenia dot. produktow, musi miec jakas wiedze zeby reprezentowac taka firme jak loreal

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-01, 20:17   #1297
kiciamała
Zadomowienie

Tlu a czytalm o tym serum calkiem niezle opinie mialo... nie wiem jak ze skladem. U mnie jkos go nie widzialm...

HopeMagda calkiem niezle ci wyszedl czy ty tu kusisz biedne dusze. Jak ide do drogerii to stoje nad polka z farbami i sie slinie do tego pudelka a potem zaraz ogladam o1 i tak sobie wzdycham. Jak by to pieknie bylo jak by mi cos ladnego wyszlo....

Snow no wlasnie bo on jednak rozjasnia jak widac... a np viking to tak mizernie. Choc czytalm ze niby paniom o dosc ciemnym wlosie viking mocno rozjasnia a ma tylko 6%.

Natalia 24.09.2008

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-10-01 o 20:20
kiciamała jest offline  
Stary 2010-10-01, 20:20   #1298
wasienka
Zadomowienie

czesc dziewczynki co tam slychac? ja to przez ta robote nie mam czasu na nic, w nocu pracuje a w dzien spie, ale na szczescie od poniedzialku ide do nowej pracy na rano oczywiscie troche dalej ale mysle ze lepszy dluzszy transport niz praca na noc bleee :P odrosty tez juz mam spore ale nawet nie mam pieniedzy zeby farbe rozjasniajaca kupic
wasienka jest offline  
Stary 2010-10-01, 20:34   #1299
EwCiA000
Zadomowienie

U mnie też zapuszczanie i zapuszczanie, za nic nie zetnę zawzięłam się i już ale kusi mnie grzyweczka

Kochaneczka śliczne włoski

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-01, 20:36   #1300
TLU
Zadomowienie

Kiciamala - to serum pewnie sklad ma sredni - jak je kupilam nie interesowalam sie jeszcze skladami, wiec moge tylko powiedziec jak wlosy po nim wygladaly. Mozna je dostac w pl (tj w drogeriach bo na allegro to wszystko mozna dostac)? Moze mamie bym podpowiedziala, ze to dobry pomysl na urodziny , poki co myslalam o szamponie z jedwabiem Biosilku, bo tego tutaj tez nie dostane, a po tym szamponie nie musialam klasc odzywki i wlosy byly fajne.

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-10-01 o 20:55
TLU jest offline  
Stary 2010-10-01, 20:39   #1301
caskada
Zakorzenienie

TLU z tego co juz obczailam to nie ma u mnie w brukselii tej sieci a kosmetyki te jak najbardziej sa dostepne we fryzjerkich markowychale nie za 3 euro jeszcze poszukam byc moze przeoczylam
dzieki
Stary 2010-10-01, 21:01   #1302
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
TLU z tego co juz obczailam to nie ma u mnie w brukselii tej sieci a kosmetyki te jak najbardziej sa dostepne we fryzjerkich markowychale nie za 3 euro jeszcze poszukam byc moze przeoczylam
dzieki
No wlasnie, normalnie to 20 wiecej -moim zdaniem lipa, bo to taka odzyweczka do uzywania od czasu do czasu, nie codziennie. Ja bym 5 za nia dala w normalniej cenie a nie az tyle. Ta siec to sklepy z pier*dolami do domu (niby w tanich cenach, chyba wlicza sie tu do discounterow) troche kosmetykow tam jest, jakis dzial ogrodkowy itp - rozejrzyj sie moze jest u Ciebie jakis sklep o podobnym profilu - zazwyczaj tam nic ciekawego nie ma, ale jak jakas serie wycofuja, to czesto im sie dostaje i sprzedaja b. tanio

Edit:
Moze odstaw tego Lorysa - na kosmetycznoodwykowym watku dziewczyny raczej pojechaly po tej odzywce - ponoc nic dla wlosow nie robi, a do tego obciaza zwlaszcza krecone. Moze to od niej masz problemy z ich nawilzeniem?

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-10-01 o 21:07
TLU jest offline  
Stary 2010-10-01, 21:09   #1303
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Yatta - skoro troche ciemniejszych refleksow Ci zawsze pozostaje to moze faktycznie przemysl nalozenie jakiegos bardziej naturalnego koloru?
Są tam jakieś pozostałości po "starych" włoskach które nie uparcie nie chciały się rozjaśnić zawsze wybijała czerwień przez to że wcześniej latami była czerń. Jako, że nie chciałam ich dalej katować rozjasnianiem, postanowiłam, że pozbędę się ich poprzez cieniowanie, szczególnie, że to wyglądało, jakby z wierzchu ktoś doczepił pasmo nie moich włosów, bo cała reszta była jasna to kazałam fryzjerce wziąć te śmieszne nożyczki z ząbkami złapać tylko te rudawe i ciąć ile wlezie Głupio to wyglądało z początku ale teraz już odżyły. A tak jak pisałam wcześniej, na żywo nie wygląda to tak jak na zdjęciu. Na żywo to wygląda bardziej jakbym miała jakiś balejaż z kilku blondów.

Myślałam prawdę powiedziawszy o jakimś naturalniejszym blondzie - muszę powiedzieć że kolor kochaneczki jest przejedwabisty i ogólnie jako kolor bardzo mi się podoba, ale nie jest dla mnie, za ciepły źle bym się w tym czuła. Poza tym odrosty chętnie współpracują więc na razie nie będe o tym myślała, a ten "mix kolorów" w końcu odrośnie i sukcesywnie będę po jednym cm ścinać co jakiś czas (nie za często bo teraz każdy milimetr jest na wagę złota ). Zobaczymy jeszcze jak wyjdzie kolor na całości głowy po stockholmie - bo czaję się na niego. No ale nie ma co dywagować, jak to mówią - pożyjemy zobaczymy

Snow - dziękuję kochana

Wasienka super, że masz nową pracę, może ta Ci przypasuje. Kurcze jak usiądziesz i zaczniesz czytać zaległości to ja nie wiem czy cały dzień Ci wystarczy. Piszemy jak szalone
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-01, 21:12   #1304
rabbitka
Rozeznanie

Cytat:
Kiciamala - to serum pewnie sklad ma sredni - jak je kupilam nie interesowalam sie jeszcze skladami, wiec moge tylko powiedziec jak wlosy po nim wygladaly. Mozna je dostac w pl (tj w drogeriach bo na allegro to wszystko mozna dostac)? Moze mamie bym podpowiedziala, ze to dobry pomysl na urodziny , poki co myslalam o szamponie z jedwabiem Biosilku, bo tego tutaj tez nie dostane, a po tym szamponie nie musialam klasc odzywki i wlosy byly fajne.
TLU czy to serum miałaś na myśli? http://www.boots.com/en/Pantene-Pro-...e-Serum_23805/ jeżeli tak to będę musiała na niego okiem rzucić przy najbliższych zakupach kosmetycznych.

18.6.14

rabbitka jest offline  
Stary 2010-10-01, 21:19   #1305
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
TLU czy to serum miałaś na myśli? http://www.boots.com/en/Pantene-Pro-...e-Serum_23805/ jeżeli tak to będę musiała na niego okiem rzucić przy najbliższych zakupach kosmetycznych.
Tak to jest to serum. Az mnie korci zapytac czy masz paypala bo moze bym Cie poprosila o przesylke jesli to nie zbyt bezczelne. Widze, ze na stronie Bootsa jedna dziewczyna dala mu raczej kiepska opinie - ze niby nic z wlosami nie zrobil - to tylko nablyszczacz i wygladzacz, ja bym wiecej od niego nie oczekiwala.
A jak cie budzet nie przyciska to w Body Shopie jest jeszcze bardzo dobry nablyszczacz do wlosow - nie pamietam juz nazwy, ale chyba jest tylko jeden , tyle ze to bedzie 3 razy drozsze od pantene.

Yatta no to mysl mysl - trzymam kciuki zeby dobrze wyszlo, na cokolwiek sie zdecydujesz.

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-10-01 o 21:23
TLU jest offline  
Stary 2010-10-01, 21:58   #1306
rabbitka
Rozeznanie

oki to nie omieszkam obejrzeć tego serum przy wizycie w bootsie bo właśnie szukam czegoś do wygładzenia włosków a i nadaniem blasku nie pogardzę mam paypala, ale używałam go słownie raz, wstyd się przyznać ale trochę zielona jestem w jego obsłudze

18.6.14

rabbitka jest offline  
Stary 2010-10-01, 23:13   #1307
Agatau88
Zakorzenienie

Mi tez sie wydaje że panie z infolinii Loreala wiedza. Szczególnie że dzwonilam tm kilka razy i z każdą sprawą mi pomogły.

wasienka no fajnie że masz nową parcę, bo nocami się cieżko pracuje.

Yatamanka ładne te Twoje włoski
Ja mam włosy do ramion i jak doczepię clipy to widac bo mam wiecznie końcowki poniszczone

kochaneczka świetna fryzura, sama taką często noszę i kolor piękny
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-01, 23:50   #1308
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kochaneczka bardzo ładnie i kolor i cięcie
Baardzo dzięuuję! Twoje włoski tez sliczne po fryzjerze- kolor i fryzura suuper!

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
slicznie ale widisz dopiero wrocilas od fryza a odrost dalej widac gdzies tam miedzy wlosami, ja nie moglam tego przebolec ze zostawialam 200zl u fryza wracalam do domu, wiazalam kitke a odrost jak byl tak byl dalej ale kolorek masz sliczny i fryzurke tez
dzięki snowhitee ale masz rację- niestety mam mało jakos tych pasemek na odroscie i odrost nadal jest.. ;/ chociaz z drugiej strony to jest dobre bo za miesiac jak jeszcze wlosy odrosna to az tak tego nie widac, nie ma takiej roznicywygląda to naturalniej. ale mimo wszystklo wolalabym wiecej pasemek. bardziej gesty balejaz. musze powiedziec nastepnym razem. aha i moje naturalne wlosy zmieniaja troche odcien po tym tonerze ktory mi nalozono i sa chlodniejsze, co mnie cieszy A tak w ogole to ten odrost moj to mnie az tak jakos strasznie nie razi wiec jest ok, wole tak niz cale farba pofarbowac. Wtedy wygladam mega sztucznie- no i po wellaonie 12/1 mialam rude zoltko na odroscie;/

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kochaneczka śliczne włoski
dziękuję!

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kochaneczka świetna fryzura, sama taką często noszę i kolor piękny
bardzo, baaardzo dziekuje! fryzura jest mega!! do ulozenia super latwa, same sie wlosy ukladaja wlasciwie Nie za dlugie, nie za krotkie a zmiana jest, czuje sie tak swiezo i zarazem bardziej sexy fajnie hehe polecam

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2010-10-01 o 23:53
kochaneczka jest offline  
Stary 2010-10-01, 23:51   #1309
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Mi tez sie wydaje że panie z infolinii Loreala wiedza. Szczególnie że dzwonilam tm kilka razy i z każdą sprawą mi pomogły.

wasienka no fajnie że masz nową parcę, bo nocami się cieżko pracuje.

Yatamanka ładne te Twoje włoski
Ja mam włosy do ramion i jak doczepię clipy to widac bo mam wiecznie końcowki poniszczone
Oj nie załamuj mnie ustalmy, że wersja z włosmai do ramion to już sukces Mnie na razie się nic nie niszczy "tfu tfu". Choć dziś mówiłam fryzjerce cala dumna z siebie, że włoski mi nie wypadają, na co ona, że może nie wypadają ale mogą się kruszyć (już któryś raz to słyszę.. jakas aluzja?)..
Przecież gdyby były pokruszone to miałyby nierówną długość, albo byłyby postrzępione czy cokolwiek - zauważyłabym to prawda? Czy nie koniecznie?

Cytat:
Napisane przez kochaneczka
Wtedy wygladam mega sztucznie- no i po wellaonie 12/1 mialam rude zoltko na odroscie;/
Też miałam to nieszczęście używać tej farby i wyszedł żółty jak żółtko jajka - fatal - powiedziałam sobie, że nigdy więcej tej farby.

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-10-01 o 23:53
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-01, 23:56   #1310
Agatau88
Zakorzenienie

kochaneczka fryzura super własnie taka sexowna długość

Yatamanka czy kruszenie widać? Nie wiem sama, na pewno po czesci ale czy całkiem?

Cos z tym Wellatonem jest na rzeczy-ja uzywalam klilka razy, i zawsze jakoś inaczej wychodziło. Dziewczyny na wizażu chwalą, a odrosty mają ciemne, innym zółtko wychodzi. Co z tą farbą nie tak?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-01 o 23:57
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-01, 23:59   #1311
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

a teraz jakiej uzywasz farbki Yattamanko?

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Agatau- wlasnie tak!! ta dluga grzywka chyba tez dopelnia to wrazenie;D
Stary 2010-10-02, 00:04   #1312
Agatau88
Zakorzenienie

Ja nie chcę robic podkladu i farby. Na pewno wyszłaby u mnie zieleń albo szarość albo niebieski-czesto tak mam.
Dlatego teraz (a Nutrisse prawie całkiem sie wypłukal, ale nie mam zoltka chłodny kolor) zrobie albo Stockholmem (kiedys robiłam i było ok) albo Wellatonem 12/1, bo zawsze inaczej mi wychodzi
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-02, 00:17   #1313
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
kochaneczka fryzura super własnie taka sexowna długość

Yatamanka czy kruszenie widać? Nie wiem sama, na pewno po czesci ale czy całkiem?

Cos z tym Wellatonem jest na rzeczy-ja uzywalam klilka razy, i zawsze jakoś inaczej wychodziło. Dziewczyny na wizażu chwalą, a odrosty mają ciemne, innym zółtko wychodzi. Co z tą farbą nie tak?
Właśnie chodzi o, że nie widzę kruszenia. Po cieniowaniu m-c temu wyglądałam jak wyliniały lis Bo miałam w miescu tego rudego baaardzo mocno pocieniowane więc włosy były różnej długości - kazdy z innej parafii jak to się mówi.. ale teraz po miesiącu olejowania masek dbania itd, sa gładkie jednolite, ja tu nie widzę by coś się kruszyło..

Szczególnie, że wcześniej przed ścięciem kiedy włosy mi się gumiły i na sucho je czesałam to widziałam na własne oczy jak się kruszą bo leciałyyy.... Więc uważam, że gdyby teraz się kruszyły na pewno bym zauważyła. W ogóle mi się wydaje, że ona jako osoba (jako fryzjerka jest boska - tnie, maluje, tańczy, spiewa - wszystko ) uważa, że blondynki nie mają zdrowych włosów i co by nie robiły to miec ich nie będą. Takie mam wrażenie

Kochaneczka ostatnio robiłam palette skandynawskim i wyszło ładnie bez żółci prawie biało (jednak to nie ta sama "biel co po 00A) tylko tył zrudziały - ale jak sie potem okazało to była moja wina, bo źle nałożyłam farbę. Mam jeszcze jedną sztukę tej farby i miałam ją zużyć na następne farbowanie (przed którym bronie się rękami i nogami by dać odpocząć włoskom), ale coraz większą mam ochotę wypróbować ten stockholm - ponieważ od niedawna jestem blondyneczką i wciąż szukam swojego faworyta

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Ja nie chcę robic podkladu i farby. Na pewno wyszłaby u mnie zieleń albo szarość albo niebieski-czesto tak mam.
Dlatego teraz (a Nutrisse prawie całkiem sie wypłukal, ale nie mam zoltka chłodny kolor) zrobie albo Stockholmem (kiedys robiłam i było ok) albo Wellatonem 12/1, bo zawsze inaczej mi wychodzi
Też nie chcę robić metoda podkładu - raz, że u mnie to niestety nie zdało egzaminu a dwa sama nie umiem się ufarbować - mam za krótkie włosy z tyłu, a nie mam często okazji by kogoś poprosić by mi pomógł.

Ja pamiętam jak pierwszy raz znalazłam się na wizażu dziewczyny właśnie mi poradziły wellaton pokazywały zdjęcia, też tak chciałam były pięknie zafarbowane te odrosty. A u mnie wyszedł koszmar.. a potem jeszcze dwóm osobom też wyszło żółto (pamiętam jakaś dziewczyna przed weselem robiła). Jestem uprzedzona do tej farby i powiedziałabym Ci - weź lepiej stockholm, szczególnie, że sama chcę go robić i jestem ciekawa efektów.. Ale, że sama nim nie robiłam i nie mam doświadczeń nie mam porównania, więc sama musisz zadecydować co wybrać..

Jeśli ja miałabym experymentować i miałabym do wyboru farbę która wychodzi kiepsko i farbę która nie wiem jak wychodzi - wybrałabym ta która nie wiem jak wychodzi, bo jeśli i tak wyjdzie kiepsko, to przynajmniej już będę wiedziała na czym stoję przy następnym farbowaniu..
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-02, 08:32   #1314
Agatau88
Zakorzenienie

Na pewno cos wybiore ze zbioru moich farb-mam ich wiele, m.in. Wellaton 12/1 i Stoskholm
Chociaz dzis jak patrzymalm to jeszcze mam Nutrisse, Syoss miodowy blond i Wellaton 10/0. I tyle
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-02, 09:39   #1315
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
No wlasnie, normalnie to 20 wiecej -moim zdaniem lipa, bo to taka odzyweczka do uzywania od czasu do czasu, nie codziennie. Ja bym 5 za nia dala w normalniej cenie a nie az tyle. Ta siec to sklepy z pier*dolami do domu (niby w tanich cenach, chyba wlicza sie tu do discounterow) troche kosmetykow tam jest, jakis dzial ogrodkowy itp - rozejrzyj sie moze jest u Ciebie jakis sklep o podobnym profilu - zazwyczaj tam nic ciekawego nie ma, ale jak jakas serie wycofuja, to czesto im sie dostaje i sprzedaja b. tanio

Edit:
Moze odstaw tego Lorysa - na kosmetycznoodwykowym watku dziewczyny raczej pojechaly po tej odzywce - ponoc nic dla wlosow nie robi, a do tego obciaza zwlaszcza krecone. Moze to od niej masz problemy z ich nawilzeniem?
rozejrze sie za tym sklepem cos podobnego u nas jest ale az tak dobrych kosmetykow tam nie wrzucaja faktem jest ze profesjonalne lorealy kosztuja od 15e w gore....
jesli chodzi o Lorysa mam tego z karite do kreconych wlosow ponoc nie zawiera silikonow tak bardzo odradzanych kreconym
jedno jest pewne ogladam sie za nowa super nawilzajaca maska ostatnio dobre opinie miala z elseve total repair 5 cos takiego jak nie pokrecilam nazwyogladalam ja i wygladala ciekawie skladowo tez
Stary 2010-10-02, 10:00   #1316
kiciamała
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
rozejrze sie za tym sklepem cos podobnego u nas jest ale az tak dobrych kosmetykow tam nie wrzucaja faktem jest ze profesjonalne lorealy kosztuja od 15e w gore....
jesli chodzi o Lorysa mam tego z karite do kreconych wlosow ponoc nie zawiera silikonow tak bardzo odradzanych kreconym
jedno jest pewne ogladam sie za nowa super nawilzajaca maska ostatnio dobre opinie miala z elseve total repair 5 cos takiego jak nie pokrecilam nazwyogladalam ja i wygladala ciekawie skladowo tez
tez jej szukam... a jakos znalezc nigdzie nie moge

Kochaneczka bardzo ladna fryzurka

Yattmanka taka bombeczka fajna.... Wy zapuszczacie a mnie korci co by uciac.

Kotka takie mierzenie to male oszustwo bo wychodzi ze sie ma bardzo dlugie wlosy. Mi wyszlo 58 cm w ten sposob.

Kurka dziewczyny bylam miesiac na diecie bez slodyczy. Dostalam okres i normalnie oszaleje zaraz tylko czekolade bym jadla zaraz z corkami sie bede o cukierki bila.

Natalia 24.09.2008

Czas edycji: 2010-10-02 o 10:09
kiciamała jest offline  
Stary 2010-10-02, 10:40   #1317
AaAnGeLiNaAa
Przyczajenie

piękny blondzik:) jak uzyskać taki efekt?? Pomóżcie!!!

Ostatnio wpadł mi w oko pewien kolorek. Nie wyglada on szczególnie imponująco ale jest bardzo naturalny i własnie tym mnie urzekł. Doradźcie jakimi farbami moge to wykonać, lub mieszanka których odcieni?? Dodam, że mam włosy koloru jasnego blond z pasemkami.
AaAnGeLiNaAa jest offline  
Stary 2010-10-02, 11:18   #1318
Agatau88
Zakorzenienie

Ja mam tę maske Repair 5 Elseva, oceniłam na KWC. Jest bardzo fajna, kupowałam w Rossmanie.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...generujaca.htm
Moja recenzja pośrodku strony.

A tak wogole byłam dzis w Rossmanie znowui kupiłam na zapas Stockholm, nie mogłam sie oprzec promocji z 34 zł na 22zł

Ponadto polecam Wam tę maske:
http://www.nokaut.pl/pielegnacja-wlo...ka-150-ml.html
Jestem zadowolona, na wypadanie, porost, ogólnie jest ok.

I ten spray:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...nny-Jedwab.htm
Moje wlosy juz sie do niego przyzwyczaiły, bo stosuje od ponad roku, ale jest super, cały czas mam pierwsze opakowanie. naprawdę jest świetny.

Czekam teraz na Loreal Absolut Repair (ta profesjonalna, co mysia kiedys polecała) zobaczymy jak przyjdzie jak sie bedzie sprawować

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-02 o 11:22
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-02, 11:22   #1319
kiciamała
Zadomowienie

Agatau uwazaj bo ci sie ta kolekcja rozrosnie do wielkosci stoiska z farbami w rossmanie
Jedni zbieraja znaczki a inni farby do wlosow

to bedzie chyba pospolite farbowanie stockholmem

Ja bylam zadowolona z seboradinu wcierki wlosy rosly i nie wypadaly.

Natalia 24.09.2008

Czas edycji: 2010-10-02 o 11:24
kiciamała jest offline  
Stary 2010-10-02, 11:40   #1320
caskada
Zakorzenienie

Agatau88 ten spray gliss kura nie obciaza ci wlosow bo jest strasznie silikonowy podejrzewam ze trzeba pozniej uzywac szamponu z slsami bo naczej nie zmyjesz dobrze silikonow z wlosow -a nadbudowywujace sie wiadomo obciazaja jak cholera zwlaszcza krecone wlosy
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości