Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-02, 11:48   #1321
EwCiA000
Zadomowienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

ja też mam ten spray z gilss kura co Agatau tylko pomarańczowy, do suchych włosów
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-6124-rec-417611.htm

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-02, 12:22   #1322
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość

Kurka dziewczyny bylam miesiac na diecie bez slodyczy. Dostalam okres i normalnie oszaleje zaraz tylko czekolade bym jadla zaraz z corkami sie bede o cukierki bila.
Hahaha mam to samo! tyle, ze nie miesiac u mnie a 10ty dzien dzisiaj-szlo tak ladnie, moj tz tez dolaczyl bo obydwoje za duzo cukrow ostatnio jedlismy i jeszcze sie cukrzycy zaczniemy nabawiac przez to. Dawalam rade lepiej niz on, a tu wczoraj sie zaczela okresowa udreka i myslalam, ze go za cos slodkiego pokroje - o pierwszej w nocy wysylalam do sklepu, ale nie ulegl. Dzisiaj nadal jakies karpatki, ciasta czekoladowe itp staja mi przed oczyma .

Bardzo fajnie wyglada ta odzywka z Elseve - szczerze mowiac widzialam reklame i jakos do mnie nie przmowila, a tu patrze w skladzie proteiny wysoko a tego teraz moim wlosom trzeba, chyba sie skusze. Agatau ile ja trzymasz na wlosach? Robisz kompres czy zgodnie z instrukcja? Zaczyna dzialac po kilku uzyciach czy od razu?
Ten sprej z glisskura mam taki sam jak Ewcia - mnie nie obciaza, ale uzywam go tylko na wieczor, jak mam wlosy bardzo suche, zeby rozczesac i jest fajny. Natomiast skusilam sie na maske z tej serii co sprej agatau wstawila i jest raczej kiepskawa, kupilam spontanicznie potem sie okazalo, ze na kwc kiepskie recenzje, mysia tez mowila ze miala i raczej nie bardzo sie sprawdzila wiec macie ostrzezenie przed ta maska.

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-10-02 o 12:25
TLU jest offline  
Stary 2010-10-02, 12:30   #1323
caskada
Zakorzenienie

bo to pewnie zasluga jesieni ze wzrasta zapotrzebowanie na cukry dobrze ze ja nie lubie slodyczy po prostu i mam z tym spokoj
u mnie ta maska z elseve kosztuje ok 8 euro nigdy nie wierzylam tej firmie bo skladowo kiepskie kosmetyki ale ta maska jest ok jak najbardziej
kurde musze chyba szafe zamontowac na kosmetyki do wlosow toz to normalna paranoja jednego nie konczyc a biec po torbe kolejnych
Stary 2010-10-02, 14:59   #1324
Adzi07
Zakorzenienie

Kochaneczka
Piękna fryzurka i kolor również.Wyglądają na takie zdrowe.Super

Yattamanka
To co ja słyszę???Czyżbyś fazę dostała jak ja?? Ja również po ścięciu super pięknie ale jak tylko zaczęły się z nimi schody,ciut odrosły i wchodziły mi na szyje to powiedziałam nigdy więcej nie zetnę włosów.Zwłaszcza ze przed ścięciem miałam już takie długi jak nigdy.I tak się fajnie w nich czułam.Tyle ze były zniszczone.Teraz to już mogę malusieńkiego kucyka zrobić ale i tak dużo włosów mi wychodzi bokami bo są pocieniowane.Ale już wiem ze zapuszczam na całego i nie chce słyszeć o ścinaniu.Zycze Ci aby szybko urosły

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dziewczyny jak już ogladałam te zdjęcia to wstawie kilka jak po kolei wyglądały moje włosy.....i tak raz zrobiłam pasemka rozjaśniaczem,nie mam fotki niestety,potem już tylko sama nakładałam farby superrozjasniajace,garnie ra 111,wellatona 12/1 stockholm,i miesiąc temu jakas farba fryzjerska.
Brawo samodzielnie dojść do tak jaśniutkich włosków z ciemnych.Ale naprawdę b.ładny tek kolorek na ost foto.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

U mnie stokholm wychodził zawsze b.ciepło.A szkoda bo kolorek na pudle i oczywiście włoskach snowhitte rewelacyjny.
To nic jak widać każda z nas musi znaleźć swoja farbkę przy której przycumuje.I zostanie jej wierna.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-02, 16:50   #1325
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cześć
Jednak dziś farbowałam włosy tym stockholmem, powiem Wam tak, wyszedł ciepły odcień, ale jest to kolor takiego jasnego beżu no jestem zachwycona poza tym ta część włosów która była w kolorze "ciepłego blondu" złapała równo z odrostem, a pasemka platynowe jak były tak są, powiedziałabym nawet, że są bardziej platynowe, chłodniejsze niż były. Na zdjęciu jest mi trudno uchwycić kolor, wychodzi na bardziej ciepły ale w rzeczywistości jest dużo jaśniejszy jestem mega zadowolona i raczej zostanę przy lorealu
wklejam zdjęcie przed i po
aaa i powiedzcie mi dziewczyny czy jak następnym razem będę farbować odrosty i maznę farbą na te dzisiejsze zafarbowane włosy-odrosty to czy one jeszcze mocniej się rozjaśnią?

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-02, 17:20   #1326
Kotka17
Zakorzenienie

Dziewzynki jestem juz po farbowaniu! palet delux 100 dla przypomnienia, nakładała mama
efekt pomarańczowo żółtawy odrost...
i teraz pytanie robić syossa 9-5 czy nie??? nie chce zupełnie bialych włosków ale nie chce tez żółtych... i co teraz! a oto zdjecia przed i po!
1 przed reszta po... oceniajcie
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-02, 17:53   #1327
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

kiciamala- bardzo dziękuję! cieszę sie ze sie podoba

adzio- rowniez dzieki jestem bardzo zadowolona z fryzurki! wlasnie sobie pokrecilam te wlosy prostownica i tez super efekt;D

moze wkleje jakas fotke zaraz to ocenicie
a tak ogolnie to tak myślę i myślę nad tymi wlosami.. i fryzura super- ok ale doszlam do wniosku, ze jednak chce jasniejsze wlosy! ale to juz nastepnym razem..- jakos za miesiac najwczesniej.. tylko nie wiem co zrobic- czy bardzo duzo pasemek rozjasniaczem.. na wodzie 3%? (tak jak mialam+ toner).
czy rozjasnic oczywiscie u fryzjera (bo sama juz sie nie bawie) najpierw rozjasniaczem calosc a na to pozniej farba? Co sądzicie?
Czy tylko ja robie balejaz blond u fryzjera (i na to toner) czy ktos jeszcze z tego watku? Bo z tego co zdązylam zauwazyc to wiekszosc z Was farbuje farbami same badz u fryzjera ale kladziecie farbe na calosc. (lub tez podklad+ drugie farbowanie). Proszę o porady
Stary 2010-10-02, 18:25   #1328
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć
Jednak dziś farbowałam włosy tym stockholmem, powiem Wam tak, wyszedł ciepły odcień, ale jest to kolor takiego jasnego beżu no jestem zachwycona poza tym ta część włosów która była w kolorze "ciepłego blondu" złapała równo z odrostem, a pasemka platynowe jak były tak są, powiedziałabym nawet, że są bardziej platynowe, chłodniejsze niż były. Na zdjęciu jest mi trudno uchwycić kolor, wychodzi na bardziej ciepły ale w rzeczywistości jest dużo jaśniejszy jestem mega zadowolona i raczej zostanę przy lorealu
aaa i powiedzcie mi dziewczyny czy jak następnym razem będę farbować odrosty i maznę farbą na te dzisiejsze zafarbowane włosy-odrosty to czy one jeszcze mocniej się rozjaśnią?
Ty kochana to masz tempo Powiem Ci, że bardzo fajnie Ci wyszedł ten loreal kolor wydaje się być wyrównany po całości. A jeszcze jak mówisz, że w rzeczywistości są jaśniejsze to myślę, że naprawdę super się spisała ta farba - przynajmniej nie wyszedł rudy. A powiedz czy na buteleczce z wodą albo gdzieś w instrukcji tudzież na opakowaniu jest napisane jaką to ma wodę?
No i odrostki masz dosyć ciemne, więc chyba jednak ma 9% a nie 6%. Jaki masz naturalny kolorek?
Jeszcze raz gratuluję - całkiem fajnie wyszło

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dziewzynki jestem juz po farbowaniu! palet delux 100 dla przypomnienia, nakładała mama
efekt pomarańczowo żółtawy odrost...
i teraz pytanie robić syossa 9-5 czy nie??? nie chce zupełnie bialych włosków ale nie chce tez żółtych... i co teraz! a oto zdjecia przed i po!
1 przed reszta po... oceniajcie
Mnie w podobie wyszło po wellatonie. Próbowałaś potraktować to fioletowym szamponem ?
Jak nie to spróbuj. A jak tak i nie pomogło, a nie chcesz zupełnie białych włosków to hmm.. można by położyć syossa ale na krócej, w miarę obserwacji w lustrze byś widziała czy to już wystarczający odcień i zmyła. Tak myślę sobie Jak myślicie dziewczynki ?

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yattamanka
To co ja słyszę???Czyżbyś fazę dostała jak ja?? Ja również po ścięciu super pięknie ale jak tylko zaczęły się z nimi schody,ciut odrosły i wchodziły mi na szyje to powiedziałam nigdy więcej nie zetnę włosów.Zwłaszcza ze przed ścięciem miałam już takie długi jak nigdy.I tak się fajnie w nich czułam.Tyle ze były zniszczone.Teraz to już mogę malusieńkiego kucyka zrobić ale i tak dużo włosów mi wychodzi bokami bo są pocieniowane.Ale już wiem ze zapuszczam na całego i nie chce słyszeć o ścinaniu.Zycze Ci aby szybko urosły
Ogólnie fryzurka jest ładna, ale ja całe życie z włosami minimum za łopatki i jakoś tak mi goło jak są takie krótkie Szczególnie, że nie umiem sobie ładnie ich wysuszyc na szczotkę tak jak to robi fryzjerka, a nawet gdybym umiała to i tak fryzura byłaby piękna jeden dzień bo następnego dnia odgniatają mi się od spania i sterczą każdy w inną stronę Więc musiałabym myć je codziennie i układać, a raz że nie mam na to ochoty, dwa, że nie mam czasu. O której ja musiałabym rano wstawać Wolę jednak pospać

No i alpecin mi nie sluzy, lepiej działał na mnie pharmaceris, co głowa to inne wrażenia No i radicala też ostatnio nie używałam bo chodzę późno spać i nie mam już siły na to nakładanie i masowanie..
A w ogóle to zastanawiałam się dzisiaj czy nie użyć sobie od czasu do czasu np raz na tydzien do mycia szamponiku z silikonkami, żeby bardziej mi się błyszczały Czy to szkodzi włosom takie zmienianie co i rusz?

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-10-02 o 18:33
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-02, 18:43   #1329
Agatau88
Zakorzenienie

buahot super Ci wyszło a jak odrost złapało

No ja z Yatamanka możemy sklep z farbami otworzyć

Kotka ja bym kładła Syossa tak jak Yatamanka radzi Całość piekna, ale odrost rzeczywiscie zolto-pomaranczowy.

Ten spray z Gliss Kura nie obciąża mi włosow, ja psikam wieczorem dla rozczesania.

Maskę Elseve 5 nakladam po umyciu szamponem, normalnie jak zalecaja na kilka minut I działa, po pierwszym uzyciu widac róznice
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-02, 18:58   #1330
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Mnie w podobie wyszło po wellatonie. Próbowałaś potraktować to fioletowym szamponem ?
Jak nie to spróbuj. A jak tak i nie pomogło, a nie chcesz zupełnie białych włosków to hmm.. można by położyć syossa ale na krócej, w miarę obserwacji w lustrze byś widziała czy to już wystarczający odcień i zmyła. Tak myślę sobie Jak myślicie dziewczynki ?

mam ten szamponik i teraz go uzyje.. ale myślę ze nie da rady, Yattamanka i Agatau88,chyba dam tego syossa na 20minut żeby tą żółć wymył tak za tydzien????
jak myślicie nie wyjdą białe???
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-02, 19:02   #1331
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Ty kochana to masz tempo Powiem Ci, że bardzo fajnie Ci wyszedł ten loreal kolor wydaje się być wyrównany po całości. A jeszcze jak mówisz, że w rzeczywistości są jaśniejsze to myślę, że naprawdę super się spisała ta farba - przynajmniej nie wyszedł rudy. A powiedz czy na buteleczce z wodą albo gdzieś w instrukcji tudzież na opakowaniu jest napisane jaką to ma wodę?
No i odrostki masz dosyć ciemne, więc chyba jednak ma 9% a nie 6%. Jaki masz naturalny kolorek?
właśnie przeglądałam butelkę oraz opakowanie i niestety, ale nie jest napisane ile ma %, jednak myślę że 9 bo tak jak mówię, dzwoniłam na infolinię i Pani mi powiedziała że odcień Z2 ma 9%, a poza tym jak przedwczoraj robiłam kolejną próbę na pasemku majiblond (w końcu też loreal) z wodą 6% i nic nie wyszło, a tu tak ładnie złapało
hehe a na co ja miałam czekać mój naturalny kolor włosów to taki średni popielaty blond

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
buahot super Ci wyszło a jak odrost złapało

No ja z Yatamanka możemy sklep z farbami otworzyć

Kotka ja bym kładła Syossa tak jak Yatamanka radzi Całość piekna, ale odrost rzeczywiscie zolto-pomaranczowy.

Ten spray z Gliss Kura nie obciąża mi włosow, ja psikam wieczorem dla rozczesania.

Maskę Elseve 5 nakladam po umyciu szamponem, normalnie jak zalecaja na kilka minut I działa, po pierwszym uzyciu widac róznice
ojj ja też się cieszę, naprawdę nie spodziewałam się tego po farbie już na 100% przerzuciłam się z rozjaśniacza na farbę

w dodatku kupiłam dwa opakowania a zużyłam tylko jedno :roleyes: to pewnie zasługa tego że włosy przed farbowaniem powinny być zwilżone

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2010-10-02 o 19:04
buahhot jest offline  
Stary 2010-10-02, 19:21   #1332
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć
No mam tylko nadzieje ze rudzieje Ci i nie ściemnieje o ton jak to miało miejsce w moim przypadku.Ale życzę Ci abyś była nadal zadowolony.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Ogólnie fryzurka jest ładna, ale ja całe życie z włosami minimum za łopatki i jakoś tak mi goło jak są takie krótkie Szczególnie, że nie umiem sobie ładnie ich wysuszyc na szczotkę tak jak to robi fryzjerka, a nawet gdybym umiała to i tak fryzura byłaby piękna jeden dzień bo następnego dnia odgniatają mi się od spania i sterczą każdy w inną stronę Więc musiałabym myć je codziennie i układać, a raz że nie mam na to ochoty, dwa, że nie mam czasu. O której ja musiałabym rano wstawać Wolę jednak pospać

No i alpecin mi nie sluzy, lepiej działał na mnie pharmaceris, co głowa to inne wrażenia No i radicala też ostatnio nie używałam bo chodzę późno spać i nie mam już siły na to nakładanie i masowanie..
A w ogóle to zastanawiałam się dzisiaj czy nie użyć sobie od czasu do czasu np raz na tydzien do mycia szamponiku z silikonkami, żeby bardziej mi się błyszczały Czy to szkodzi włosom takie zmienianie co i rusz?
No ja nigdy już nie zetnę włoski.Zeszłam o ton,dwa w dół z kolorkiem,odrzucam wstępne rozjaśnianie no i teraz oczekuje ze zdrowe urosną i to szybciutko.
A raz na tydzień nic się nie stanie jak użyjesz szamponu z silikonami .

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-02, 19:22   #1333
EwCiA000
Zadomowienie

Kotka ja bym kładła syoss'a

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-02, 19:23   #1334
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
mam ten szamponik i teraz go uzyje.. ale myślę ze nie da rady, Yattamanka i Agatau88,chyba dam tego syossa na 20minut żeby tą żółć wymył tak za tydzien????
Jestem bardziej niż pewna ze po syoss wyjdą ci bialutki,podkład dobrze sobie poradził z Twoim odrostem wiec jest większe prawdopodobieństwo ze wyjdą białe.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-02, 19:34   #1335
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
no uzyj i pochwal sie czy dało radę. A jak nie to spróbuj za tydz syosskiem, a na jak długo - to mowie obserwuj w lustrze efekt i jak uznasz, że już i spłucz
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-02, 19:46   #1336
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

krotka pilka

co bedzie bezpieczniejszy
palette skandynawski 100+palette a10
czy palette 00a czysta platynaa??

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-10-02, 19:54   #1337
blond bunny
Zakorzenienie

Witajcie dziewczynki, jestem tu tylko na chwilkę ale napisze wam moje dzisiejsze odkrycie.
Są nowe blondy z serii xxl palette w sprzedaży- leclerc.
Dawna czysta platyna to teraz ekstremalny blond 1-z rozjaśniaczem
i jest jeszcze jeden kolor blond kuszący blond 12 bez rozjaśniacza.
Opakowania są o połowę mniejsze- jak standardowe palette.
Także szukajcie.

weronika a10 ma wodę 12% i po podkładzie spali ci włosy.
Albo sama albo wcale.
Stary 2010-10-02, 19:58   #1338
TLU
Zadomowienie

Dziewczyny ktora z Was uzywala meskiego szamponu na porost i czy to byl Activ H Dr Hoting Schwarzkopfa? Jakie wrazenia?
TLU jest offline  
Stary 2010-10-02, 20:11   #1339
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Jestem bardziej niż pewna ze po syoss wyjdą ci bialutki,podkład dobrze sobie poradził z Twoim odrostem wiec jest większe prawdopodobieństwo ze wyjdą białe.
nawet jak dam na 20 min... hmmm... nie chce zupełnie białych...

ewciu chyba polorze syossa bo nie chce tej żółci ale boje sie... mam dylemat teraz... pewnie nawet jak polorze syossa to tylko na górna czesc włosów bede oserwować i zmyje zaraz... a moze na pasemku wypróbować??? co myślicie kobietki???

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki, jestem tu tylko na chwilkę ale napisze wam moje dzisiejsze odkrycie.
Są nowe blondy z serii xxl palette w sprzedaży- leclerc.
Dawna czysta platyna to teraz ekstremalny blond 1-z rozjaśniaczem
i jest jeszcze jeden kolor blond kuszący blond 12 bez rozjaśniacza.
Opakowania są o połowę mniejsze- jak standardowe palette.
Także szukajcie.

weronika a10 ma wodę 12% i po podkładzie spali ci włosy.
Albo sama albo wcale.
no proszę... a bunny co myślisz o tym syosie na moje włoski nie będzie za biały??

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
no uzyj i pochwal sie czy dało radę. A jak nie to spróbuj za tydz syosskiem, a na jak długo - to mowie obserwuj w lustrze efekt i jak uznasz, że już i spłucz

no nie wiem ja nałożyłam delux po pewnym czasie wydawały sie idealne a jak spłukałam wyłoniła sie żółć.. no to chyba dam na górna częsc włosków syoss... i tylko na pare minut... albo najpierw na pasemko a potem spłucze i zobacze jaki efekt... jak myslicie??
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-02, 20:22   #1340
blond bunny
Zakorzenienie

kurczę, kotka bo jak ty nie chciałaś białych włosków to trzeba było nie kupować syossa tylko jakąkolwiek inną, której kolor ci się podoba patrząc na tester i rezultat na najjaśniejszych możliwych włosach bo po podkładzie takiego rezultatu trzeba się spodziewać np. mroźny blond palette albo platynowy... one są piękne-ani białe ani żółte ani beżowe...takie pośrednie! widziałam dziś nowe palety barw i są cudne. Świetnie ulepszyli serię intensiv color creme
A ciemne blondy zimne i brązy są też przepiękne.
I gwarantują że kolor zawsze będzie jednakowy- nie będzie ani żółkł ani jaśniał z czasem- zawsze równo i jednakowo.
Stary 2010-10-02, 20:29   #1341
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
kurczę, kotka bo jak ty nie chciałaś białych włosków to trzeba było nie kupować syossa tylko jakąkolwiek inną, której kolor ci się podoba patrząc na tester i rezultat na najjaśniejszych możliwych włosach bo po podkładzie takiego rezultatu trzeba się spodziewać np. mroźny blond palette albo platynowy... one są piękne-ani białe ani żółte ani beżowe...takie pośrednie! widziałam dziś nowe palety barw i są cudne. Świetnie ulepszyli serię intensiv color creme
A ciemne blondy zimne i brązy są też przepiękne.
I gwarantują że kolor zawsze będzie jednakowy- nie będzie ani żółkł ani jaśniał z czasem- zawsze równo i jednakowo.
nie kupiłam jeszcze syossa co mi polecasz a ten odrost? bo sama nie wiem...
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-02, 20:30   #1342
EwCiA000
Zadomowienie

Kotka, ale co Ci szkodzi dac ten syoss, skoro nie chcesz białych włosków połóż tylko na odrost, nie malaksuj ani nic

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-02, 20:32   #1343
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
nawet jak dam na 20 min... hmmm... nie chce zupełnie białych...

ewciu chyba polorze syossa bo nie chce tej żółci ale boje sie... mam dylemat teraz... pewnie nawet jak polorze syossa to tylko na górna czesc włosów bede oserwować i zmyje zaraz... a moze na pasemku wypróbować??? co myślicie kobietki???

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

no proszę... a bunny co myślisz o tym syosie na moje włoski nie będzie za biały??

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

no nie wiem ja nałożyłam delux po pewnym czasie wydawały sie idealne a jak spłukałam wyłoniła sie żółć.. no to chyba dam na górna częsc włosków syoss... i tylko na pare minut... albo najpierw na pasemko a potem spłucze i zobacze jaki efekt... jak myslicie??
Ja mogę tylko powiedzieć ze jak położysz syossa na 20 minut to albo
-nie pokryje równo miernie bo gdzie nie gdzie są bardziej żółte
-A nawet jak lekko chwyci to szybko ci się wypłucze gdzie będzie mogła przebijać żółć.Farba potrzebuje troszkę czasu aby się wpić.A nie zapominaj ze włoski rozjasniane nie maja pigmentu wiedz może nie wyjść jak to sobie pookładałaś.Teraz to trudno powiedzieć co wyjdzie.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-02, 20:36   #1344
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kotka, ale co Ci szkodzi dac ten syoss, skoro nie chcesz białych włosków połóż tylko na odrost, nie malaksuj ani nic
boje sie ze na odroście wyjdzie co innego niz na całosci kochana... n nie wiem... co myślisz?

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Ja mogę tylko powiedzieć ze jak położysz syossa na 20 minut to albo
-nie pokryje równo miernie bo gdzie nie gdzie są bardziej żółte
-A nawet jak lekko chwyci to szybko ci się wypłucze gdzie będzie mogła przebijać żółć.Farba potrzebuje troszkę czasu aby się wpić.A nie zapominaj ze włoski rozjasniane nie maja pigmentu wiedz może nie wyjść jak to sobie pookładałaś.Teraz to trudno powiedzieć co wyjdzie.

no wiem właśnie a może cos z tego co poleci bunny??? moze z jakiejs palet color creme??
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-02, 20:36   #1345
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
boje sie ze na odroście wyjdzie co innego niz na całosci kochana... n nie wiem... co myślisz?
To spróbuj może schwarzkopf natural & eysy 522.Włoski wychodzą po nim jasne ale nie białe,ze srebrzystym odcieniem.Przeglądnij poprzedni watem tam są moje fotki po podkładzie i 522.Bardzo dobrze pokrywał mi żółtko.

Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-02 o 20:37
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-02, 20:39   #1346
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
To spróbuj może schwarzkopf natural & eysy 522.Włoski wychodzą po nim jasne ale nie białe,ze srebrzystym odcieniem.Przeglądnij poprzedni watem tam są moje fotki po podkładzie i 522.Bardzo dobrze pokrywał mi żółtko.

no właśnie a może to!!! właśnie z tego co pamiętam nie wychodziły zupełnie białe, a na ile minut kładłaś???
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-02, 20:40   #1347
blond bunny
Zakorzenienie

kotka przejdź się jutro od drogerii i popatrz po farbach. Wybierz taką jakiej kolor najbardziej by ci odpowiadał i tą rób. Naprawdę powinno ci teraz wyjść wszystko. A syoss będzie biały...
I trzymaj kupioną farbkę normalny czas.
Stary 2010-10-02, 20:44   #1348
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
kotka przejdź się jutro od drogerii i popatrz po farbach. Wybierz taką jakiej kolor najbardziej by ci odpowiadał i tą rób. Naprawdę powinno ci teraz wyjść wszystko. A syoss będzie biały...
I trzymaj kupioną farbkę normalny czas.
aha.. czyli popatrzeć z tylu opakowania co może wyjść... zerknę jeszcze na natural&easy, czyli np.35min.. no zobaczymy jeszcze
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-02, 20:50   #1349
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
no właśnie a może to!!! właśnie z tego co pamiętam nie wychodziły zupełnie białe, a na ile minut kładłaś???
No ja byłam bardzo zadowolona.Czekałam parę dni aż mi się porządnie wytłuściły czasem nawet czasem 5 dni i wtedy kładłam na 50 minut aby włoski się dobrze napiły i pigmentowany.Tak aby ci się za szybko potem nie wypłukiwały.Na odrosty połóż na 45 minut te które pokrywałaś podkładem ,nie boj się nic się nie stanie.Te włoski są jeszcze silne a na koniec zmalaksuj je na 10 minut i gotowe.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-02, 21:21   #1350
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
No ja byłam bardzo zadowolona.Czekałam parę dni aż mi się porządnie wytłuściły czasem nawet czasem 5 dni i wtedy kładłam na 50 minut aby włoski się dobrze napiły i pigmentowany.Tak aby ci się za szybko potem nie wypłukiwały.Na odrosty połóż na 45 minut te które pokrywałaś podkładem ,nie boj się nic się nie stanie.Te włoski są jeszcze silne a na koniec zmalaksuj je na 10 minut i gotowe.

znalazła twój odrost w srebrnym odcieniu.. i własnie o taki kolorek mi chodzilo... popatrze na farbki i poszukam! dzieki andzi!!!
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości