Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-02, 21:25   #1351
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Strasznie podoba mi się kolor włosów Joanny Koroniewskiej! Jak myślicie co to za odcień?? Ja mam w dodatku identyczny kolor włosów naturalnych- taki jak ona ciemny ciepły blond (z rudawymi refleksami od slonca).
Jak sadzicie czy zeby uzyskac ten odcien blondu ktory ona ma na tych fotkach, fryzjerka musialaby najpierw rozjasnic wlosy rozjasniaczem? a dopiero pozniej nalozyc farbe? Chodzę do salonu Carlo Biani, pracują na Goldwellu i Lorealu.
Bardzo proszę o radę

pierwsze fotki- to moje obecne włoski
Stary 2010-10-02, 21:55   #1352
ifrit
Zadomowienie

dziewczynki odcień blondu wanilia czym uzyskam ?
znalazłam bardzo fajna stronke gdzie mozna dobierac fryzury i kolory odcienie ten mi sie marzy
stronka www.taaz.com

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-10-02 o 22:06
ifrit jest offline  
Stary 2010-10-02, 22:30   #1353
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość

dzięki snowhitee ale masz rację- niestety mam mało jakos tych pasemek na odroscie i odrost nadal jest.. ;/ chociaz z drugiej strony to jest dobre bo za miesiac jak jeszcze wlosy odrosna to az tak tego nie widac, nie ma takiej roznicywygląda to naturalniej. ale mimo wszystklo wolalabym wiecej pasemek. bardziej gesty balejaz. musze powiedziec nastepnym razem. aha i moje naturalne wlosy zmieniaja troche odcien po tym tonerze ktory mi nalozono i sa chlodniejsze, co mnie cieszy A tak w ogole to ten odrost moj to mnie az tak jakos strasznie nie razi wiec jest ok, wole tak niz cale farba pofarbowac. Wtedy wygladam mega sztucznie- no i po wellaonie 12/1 mialam rude zoltko na odroscie;/

najwazniejsze, ze Tobie sie podoba

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość

Kurka dziewczyny bylam miesiac na diecie bez slodyczy. Dostalam okres i normalnie oszaleje zaraz tylko czekolade bym jadla zaraz z corkami sie bede o cukierki bila.
oj tam nie zaluj sobie mnie tez przy okresie zawsze nachodzi

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć
Jednak dziś farbowałam włosy tym stockholmem, powiem Wam tak, wyszedł ciepły odcień, ale jest to kolor takiego jasnego beżu no jestem zachwycona poza tym ta część włosów która była w kolorze "ciepłego blondu" złapała równo z odrostem, a pasemka platynowe jak były tak są, powiedziałabym nawet, że są bardziej platynowe, chłodniejsze niż były. Na zdjęciu jest mi trudno uchwycić kolor, wychodzi na bardziej ciepły ale w rzeczywistości jest dużo jaśniejszy jestem mega zadowolona i raczej zostanę przy lorealu
wklejam zdjęcie przed i po
aaa i powiedzcie mi dziewczyny czy jak następnym razem będę farbować odrosty i maznę farbą na te dzisiejsze zafarbowane włosy-odrosty to czy one jeszcze mocniej się rozjaśnią?
no super ile w koncu trzymalas? co do pytania, to z kolejnym farbowaniem jak przeciagniesz na poprzedni odrost minimalnie sie rozjasni i wyrowna z reszta ja zawsze tak robie i efekt jest

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dziewzynki jestem juz po farbowaniu! palet delux 100 dla przypomnienia, nakładała mama
efekt pomarańczowo żółtawy odrost...
i teraz pytanie robić syossa 9-5 czy nie??? nie chce zupełnie bialych włosków ale nie chce tez żółtych... i co teraz! a oto zdjecia przed i po!
1 przed reszta po... oceniajcie
kotka kupuj 522 bedzie super!

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ty kochana to masz tempo Powiem Ci, że bardzo fajnie Ci wyszedł ten loreal kolor wydaje się być wyrównany po całości. A jeszcze jak mówisz, że w rzeczywistości są jaśniejsze to myślę, że naprawdę super się spisała ta farba - przynajmniej nie wyszedł rudy. A powiedz czy na buteleczce z wodą albo gdzieś w instrukcji tudzież na opakowaniu jest napisane jaką to ma wodę?
No i odrostki masz dosyć ciemne, więc chyba jednak ma 9% a nie 6%. Jaki masz naturalny kolorek?
Jeszcze raz gratuluję - całkiem fajnie wyszło

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

niestety na lorealach nie pisza nic o wodzie

Cytat:
właśnie przeglądałam butelkę oraz opakowanie i niestety, ale nie jest napisane ile ma %, jednak myślę że 9 bo tak jak mówię, dzwoniłam na infolinię i Pani mi powiedziała że odcień Z2 ma 9%, a poza tym jak przedwczoraj robiłam kolejną próbę na pasemku majiblond (w końcu też loreal) z wodą 6% i nic nie wyszło, a tu tak ładnie złapało
hehe a na co ja miałam czekać mój naturalny kolor włosów to taki średni popielaty blond

ojj ja też się cieszę, naprawdę nie spodziewałam się tego po farbie już na 100% przerzuciłam się z rozjaśniacza na farbę

w dodatku kupiłam dwa opakowania a zużyłam tylko jedno :roleyes: to pewnie zasługa tego że włosy przed farbowaniem powinny być zwilżone
ja tez zawsze jedno zuzywam ale nie zwilzam nigdy wlosow mam wrazenie, ze wtedy gorzej by sie rozjasnily

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziewczynki odcień blondu wanilia czym uzyskam ?
znalazłam bardzo fajna stronke gdzie mozna dobierac fryzury i kolory odcienie ten mi sie marzy
stronka www.taaz.com
odcien wanilia ma w swojej ofercie safira, dokladnie kwiat wanilli.

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-02, 22:34   #1354
Agatau88
Zakorzenienie

A czy tych odcieni Palette nie było do tej pory?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-02, 22:38   #1355
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

snowhitee- właśnie zaczął mi się podobac jednolity kolor- taki jak ma Koroniewska. 2 posty wyzej pokazałam fotki o jaki kolor mi chodzi. Moze masz pomysł na to jak ten kolor osiągnąc?
Stary 2010-10-02, 22:56   #1356
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
najwazniejsze, ze Tobie sie podoba

oj tam nie zaluj sobie mnie tez przy okresie zawsze nachodzi

no super ile w koncu trzymalas? co do pytania, to z kolejnym farbowaniem jak przeciagniesz na poprzedni odrost minimalnie sie rozjasni i wyrowna z reszta ja zawsze tak robie i efekt jest

kotka kupuj 522 bedzie super!

niestety na lorealach nie pisza nic o wodzie

ja tez zawsze jedno zuzywam ale nie zwilzam nigdy wlosow mam wrazenie, ze wtedy gorzej by sie rozjasnily

odcien wanilia ma w swojej ofercie safira, dokladnie kwiat wanilli.
dziękuję Ci za odpowiedź trzymałam 35minut
a jeśli chodzi o ilość to nigdy nie udało mi się jedną farbą zafarbować całe włosy zawsze na całość brałam dwie, na odrosty jedną

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-02, 23:14   #1357
West__
Raczkowanie

witam wszystkie blondyny i te które nimi chcą być ;DD
powiedzcie mi dokładnie co to za kolor?? i jak go uzyskać??
Miałam zawsze farbowane wlosy na czarno obecnie rozjaśniane chyba 3 razy nie mam jeszcze kolorku jaki chcialabym uzyskac a owy kolorek jaki mi się podoba jest na zdjęciu 1 , te zdjecia 2 i 3 są po 2 rozjasnianiach, a te co mam teraz sa niewiele jasniejsze ,wogole mam juz duze odrosty musze wybrac sie do fryzjera a chcialabym miec taki j kolor jak na 1 fot. Moze powinnam zmienic fryzjera bo ten mi mowi ze nie uzyskam takiego normalnie .
Co proponujecie specjalistki w tych sprawach??? Jakiego koloru uzyc z jakich farb?Na pewno pojde do fryzjera w najblizszym czasie tylko wlasnie slucham waszych porad moze poradzicie jakiegos z krk to juz maks o i tak dojechac daleko bym miała, ale moze jakies farby albo rozjasnianie, sama bawic sie w to moze nie zamierzam bo juz mi polowa wlosow wypadla a co dopiero jak sama zaczn sie bawic dlatego pozostaje chyba fryzjer , no chyba ze korac z was ma skuteczny sposob
West__ jest offline  
Stary 2010-10-03, 01:03   #1358
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
znalazła twój odrost w srebrnym odcieniu.. i własnie o taki kolorek mi chodzilo... popatrze na farbki i poszukam! dzieki andzi!!!

Nie chcę Ci mieszać, ale z drugiej strony nie chce też byś była niemile zaskoczona, dlatego jednak się wypowiem. Ja też używałam podkładu, a na to położyłam n&e, w efekcie to co miałam żółtkowe nic nie zmieniło kolorku, a te co miałam jasne zmieniły odcień na jasny żonkil. Co głowa/włosy to inna reakcja.

Poza tym mówisz, że nie chcesz białego, a 00A chciałaś kupić - aa po nim przecież wychodzi śnieżnobiała biel

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

Cytat:
a jeśli chodzi o ilość to nigdy nie udało mi się jedną farbą zafarbować całe włosy zawsze na całość brałam dwie, na odrosty jedną
Też mi się wydaje choć specjalistką nie jestem, że jak włosy wilgotne to słabiej się rozjaśniają. Może to właśnie w tym tkwi piękno tej farby, że na mokro to rozjaśnianie tak nie niszczy włosa bo jest mokry ? Ale pitole jak potłuczona co ?

Bunny kochana jak będziesz zdradź mi o co chodzi z tym farbowaniem na mokro i co to ma dać za efekt ?
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-03, 08:56   #1359
Agatau88
Zakorzenienie

Kotka to po co robilas podkład jak nie chcesz białego?
Raczej wychodzi zolty i Dziewczyny wybielają go.
Następnym razem nałoż ten kwiat wanilii Safiry, albo sam Syoss, albo może cos całkiem innego.
Teraz chyba musisz wychłodzić odrost bo rzuca sie w oczy? Czy nie ma dużej roznicy?
Wiem jak ja miałam zółć, nie mogłam z tym chodzić na głowie

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Poza tym mówisz, że nie chcesz białego, a 00A chciałaś kupić - aa po nim przecież wychodzi śnieżnobiała biel
Podłączam sie pod pytanie

kochaneczka
chcesz malowac włosy? Ty masz podobny jak Koroniewska przeciez.

Ewcia Ty masz w podpisie 35-50. Czy to znaczy ze masz włosy 35 cm i chcesz 50cm? Jeśli tak to mogę przybić Ci piatke Bo chce tak samo

Yatamanka a Ty ile chcesz miec cm? Nie masz w podpisie blondingu
Adzi Ty?

Innych Dziewczyn nie pytam bo mają długie

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-03 o 09:34
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-03, 11:53   #1360
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

Agatau88- ale ja bylam u fryzjerki i dalej odrosty są:/ chciałabym miec taki kolor jak mam- no ciut jasniejszy moze ale na calej glowie a nie z tymi odrostami..;/ Jak podniose włosy do gory to mam takie jak na fotce ponizej.

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2010-10-03 o 12:09
kochaneczka jest offline  
Stary 2010-10-03, 11:58   #1361
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Yatamanka a Ty ile chcesz miec cm? Nie masz w podpisie blondingu
Adzi Ty?

Innych Dziewczyn nie pytam bo mają długie
No nie mam
Obecnie jestem w desperacji i marzy mi się tyle by chociaż móc jakąś kiteczkę sobie zrobić od czasu do czasu. A w ogóle chciałabym takie jak kiedyś - do łopatek ale to chyba na starość dopiero mi takie urosną
A nawet nie wiem ile mam teraz cm włosów bo za cholerę nie wiem jak to zmierzyć - włosy są pocieniowane.

Ustawiłam sobie, opis, ale go nie widać nie wiem czemu :/ Zajmę się tym jak będę miała więcej czasu

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-10-03 o 12:04
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-03, 12:27   #1362
West__
Raczkowanie

no i dziewczyny doradźcie coś
West__ jest offline  
Stary 2010-10-03, 12:57   #1363
EwCiA000
Zadomowienie

Kotka mogę się zgodzic w 100% z tym co napisała Yattamanka co do n&e, mi też nie pokryło żółtka po podkładzie, a syoss wziął to idealnie

Agatau no to piąteczka

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez West__ Pokaż wiadomość
Miałam zawsze farbowane wlosy na czarno obecnie rozjaśniane chyba 3 razy nie mam jeszcze kolorku jaki chcialabym uzyskac a owy kolorek jaki mi się podoba jest na zdjęciu 1 , te zdjecia 2 i 3 są po 2 rozjasnianiach, a te co mam teraz sa niewiele jasniejsze ,wogole mam juz duze odrosty musze wybrac sie do fryzjera a chcialabym miec taki j kolor jak na 1 fot. Moze powinnam zmienic fryzjera bo ten mi mowi ze nie uzyskam takiego normalnie .
Co proponujecie specjalistki w tych sprawach??? Jakiego koloru uzyc z jakich farb?Na pewno pojde do fryzjera w najblizszym czasie tylko wlasnie slucham waszych porad moze poradzicie jakiegos z krk to juz maks o i tak dojechac daleko bym miała, ale moze jakies farby albo rozjasnianie, sama bawic sie w to moze nie zamierzam bo juz mi polowa wlosow wypadla a co dopiero jak sama zaczn sie bawic dlatego pozostaje chyba fryzjer , no chyba ze korac z was ma skuteczny sposob
jeżeli byś mogła to wklej jakieś wyraźniejsze zdjęcie, bo na tych nie widac dokładnie Twoich włosów

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-03, 12:58   #1364
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Nie chcę Ci mieszać, ale z drugiej strony nie chce też byś była niemile zaskoczona, dlatego jednak się wypowiem. Ja też używałam podkładu, a na to położyłam n&e, w efekcie to co miałam żółtkowe nic nie zmieniło kolorku, a te co miałam jasne zmieniły odcień na jasny żonkil. Co głowa/włosy to inna reakcja.

Yatta ja poprostu chce mieć odrost zrównany z reszta, rzuca sie w oczy bo jest duży... następnym razem jak bede robić to na mniejszym odroscie a ten sie zrówna z reszta a nastepny nie bedzie rzucal sie w oczy dziewczynki ja tak jak wy chce osiągnąc kolor dla mnie idealny wiec dlatego pytam... chyba to nic złego...

a tu zdjecie mojego kolorku... dziewczyny a moze polozyć na ten odrost biały toner??? i wtedy bedzie ok?? co myślicie?
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-03, 13:02   #1365
Kotka17
Zakorzenienie

Snow a ty robiłaś 522??

Agatau88 bo wiedziałam ze inny sposób na moje włoski nie pójdzie bo ciężko sie rozjaśniają...

ewcia czyli natural &easy odpada... a może toner?
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-03, 13:03   #1366
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
snowhitee- właśnie zaczął mi się podobac jednolity kolor- taki jak ma Koroniewska. 2 posty wyzej pokazałam fotki o jaki kolor mi chodzi. Moze masz pomysł na to jak ten kolor osiągnąc?
niestety nie wiem, na jedym zdj ma duzo ciemniejszy na drugim jasny ciezko powiedziec

Cytat:
to krotko trzymalas mysle, ze gdybys potrzymala dluzej na odrostach to byloby jasniej ale i tak super

Cytat:
przeczytaj kilka str wczesniej, dziewczyny maja takie biale wlosy po podkladzie palette + farba n&e522 lub syoss 9-5. Przejrzyj watek tu wszystko jest opisane.

Cytat:
Agatau88- ale ja bylam u fryzjerki i dalej odrosty są:/ chciałabym miec taki kolor jak mam- no ciut jasniejszy moze ale na calej glowie a nie z tymi odrostami..;/ Jak podniose włosy do gory to mam takie jak na fotce ponizej.
no zle Ci robi te pasemka, tak jakby skupia sie na wierzchu? i dlaczego zaczyna az tak daleko od skory? Nastepym razem zwroc jej na to uwage i niech gesciej robi
P.S spojrz moje wloski jak jeszcze chodzilam do fryza na geste pasemka rozjasniaczem, odrost duzo lepiej zakryty, zawsze prosilam zeby robila najblizej skory jak tylko sie da

Kotka ja robilam nim tylko pasemka, zawsze byly sliczne takie srebrzyste.

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-10-03 o 13:07
snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-03, 13:16   #1367
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
ewcia czyli natural &easy odpada... a może toner?
Kochana po tym zdjęciu, które przed chwilą wkleiłaś stwierdzam, że jeżeli dasz tylko na odrost syoss'a to wyjdzie Ci identycznie jak masz resztę włosków

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-03 o 13:18
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-03, 13:46   #1368
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Kotka ja robilam nim tylko pasemka, zawsze byly sliczne takie srebrzyste.
hmm... a dawałaś je na folie??? może po górze dam tylko tym parę pasemek??? a może ten toner... jestem w kropce kochane!!!

ewciu troche boje sie całej farby znów... i chyba zrobie tylko pasemka po górze tym n&e 522...

jak myślicie blondynki???
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-03, 13:49   #1369
19ewelina90
Raczkowanie

Unhappy nieudane farbowanie? co robić?

mój naturalny kolor włosów to ciemny blond... rok temu postanowiłam je rozjaśnić i zrobiłam balejaż (jasny blond ).. po roku stwierdziłam, że nie moge moich włosów dalej katować rozjaśniaczem bo są bardzo zniszczone i zostało mi ich znacznie mniej niż miałam przed farbowaniem...postanowiła m pomalować całe na blond...( u fryzjerki oczywiście) dodam że fryzjerka nałożyła farbę w większości na odrosty bo stwierdziła że nie będzie palić tamtych rozjaśnianych... i tu zaczyna się mój problem: kolor wyszedł rudo-żółty...co mam zrobić żeby rozjaśnić włosy..chciałabym mieć taki kolor zbliżony do aktualnego aktorki Joanny Koroniewskiej.
19ewelina90 jest offline  
Stary 2010-10-03, 13:51   #1370
West__
Raczkowanie

To są moje obecne zdjęcia. Powiedzcie mi to 1 zdjęcie to co to za kolor włosów??bardzo mi się podoba, a wy dziewczyny znacie sie na tym, jak uzyskać taki kolor mam pomóżcie mi

To chyba nie jest biały kolor włosów, sama nie wiem od dołu ma brązowe czy jakies tam pewnie miała rozjaśniane ale jaki kolor farby

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-03 o 14:31 Powód: post pod postem
West__ jest offline  
Stary 2010-10-03, 13:57   #1371
EwCiA000
Zadomowienie

Kotka moim zdaniem n&e nie pokryje Ci tego żółtka...a czemu boisz się całej farby?? przecież dajesz ją tylko na odrost

West ja mam taki kolor po spranym syoss'ie 9-5

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-03, 14:01   #1372
West__
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kotka moim zdaniem n&e nie pokryje Ci tego żółtka...a czemu boisz się całej farby?? przecież dajesz ją tylko na odrost

West ja mam taki kolor po spranym syoss'ie 9-5

Ale miałaś jakie rozjasnianie albo cos bo ja mialam cale zycie wlosy farbowane na czarno i mialam 2 lub 3 rozjasniania nie pamietam i teraz mam spore odrosty i zamierzam sie ywbrac do fryzjera bo sama nie wiedzialabym jak za to sie zabrac. Co zrobic?
A co to za kolor co ma na zdjeciu przeciez to nie bialy
West__ jest offline  
Stary 2010-10-03, 14:12   #1373
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Ale miałaś jakie rozjasnianie albo cos bo ja mialam cale zycie wlosy farbowane na czarno i mialam 2 lub 3 rozjasniania nie pamietam i teraz mam spore odrosty i zamierzam sie ywbrac do fryzjera bo sama nie wiedzialabym jak za to sie zabrac. Co zrobic?
A co to za kolor co ma na zdjeciu przeciez to nie bialy
powiem Ci, że nie wiem jaki to kolor, ale mam podobny po spranym syoss'ie.
Tak się składa, że ja też miałam farbowane na czarno i rozjaśniane na blond i teraz robie syoss'em. A jaki Ty masz naturalny kolor??

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-03, 14:18   #1374
West__
Raczkowanie

Cytat:
powiem Ci, że nie wiem jaki to kolor, ale mam podobny po spranym syoss'ie.
Tak się składa, że ja też miałam farbowane na czarno i rozjaśniane na blond i teraz robie syoss'em. A jaki Ty masz naturalny kolor??
Ja z natury jestem szatynką taką jasna mozna powiedziec, a ty sobie sama robilas tym syossem??Powiesz mi jak dokladnie robilas i wlosy nie sa po nim przesuszone??Widzialas moje wlosy czy jak uzyje tego syossu to beda podobne jak na zdjeciu tym 1
West__ jest offline  
Stary 2010-10-03, 14:33   #1375
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Ja z natury jestem szatynką taką jasna mozna powiedziec, a ty sobie sama robilas tym syossem??Powiesz mi jak dokladnie robilas i wlosy nie sa po nim przesuszone??Widzialas moje wlosy czy jak uzyje tego syossu to beda podobne jak na zdjeciu tym 1
słuchaj na poprzednich stronach jest napisane wszystko co robiłam z włosami, syoss jest bardzo delikatny, na pewno nie przesuszy Ci włosków na zdjęciu które wkleiłaś z odrostem wydaje mi się, że będziesz musiała tak jak ja dac najpierw podkład a potem syoss, ale na poprzednich stronach jest wszystko dokładnie opisane, jak przeczytasz i będziesz miała jakieś wątpliwości czy pytania to pisz

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-03, 14:37   #1376
West__
Raczkowanie

Cytat:
słuchaj na poprzednich stronach jest napisane wszystko co robiłam z włosami, syoss jest bardzo delikatny, na pewno nie przesuszy Ci włosków na zdjęciu które wkleiłaś z odrostem wydaje mi się, że będziesz musiała tak jak ja dac najpierw podkład a potem syoss, ale na poprzednich stronach jest wszystko dokładnie opisane, jak przeczytasz i będziesz miała jakieś wątpliwości czy pytania to pisz
aha przeczytam a pozniej jak cos to bede pisac dalej
West__ jest offline  
Stary 2010-10-03, 14:49   #1377
19ewelina90
Raczkowanie

mój naturalny kolor włosów to ciemny blond... rok temu postanowiłam je rozjaśnić i zrobiłam balejaż (jasny blond ).. po roku stwierdziłam, że nie moge moich włosów dalej katować rozjaśniaczem bo są bardzo zniszczone i zostało mi ich znacznie mniej niż miałam przed farbowaniem...postanowiła m pomalować całe na blond...( u fryzjerki oczywiście) dodam że fryzjerka nałożyła farbę w większości na odrosty bo stwierdziła że nie będzie palić tamtych rozjaśnianych... i tu zaczyna się mój problem: kolor wyszedł rudo-żółty...co mam zrobić żeby rozjaśnić włosy..chciałabym mieć taki kolor zbliżony do aktualnego aktorki Joanny Koroniewskiej. jakie farby lub inne kosmetyki ktore zbytnio nie niszczą włosów proponujecie?
19ewelina90 jest offline  
Stary 2010-10-03, 15:01   #1378
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
a bo nie chce ich dodatkowo męczyć myślisz ze n&e mi nie pokryje...
no to nie wiem pasemka syossa??? bo na cały odrost nie chce klaść...
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-03, 15:07   #1379
EwCiA000
Zadomowienie

West ok jeżeli nie chce Ci się czytac wszystkiego to po prostu czytaj moje posty i Blond Bunny , ona jest tu specem

Kotka myślę, że nie da rady, robiłam n&e i syoss'em i syoss spisał się na medal myślisz o pasemkach, ale co Ci z tego jak na reszcie Ci będzie przebijał żółty
skoro chcesz robic podkład to musisz się liczyc z tym, że wyjdzie żółty odrost ja daje podkład i syoss i nie są włoski zniszczone a pzoa tym syoss jest naprawdę bardzo delikatny

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-03, 15:36   #1380
fryz5
Zakorzenienie

co mogę zrobić alby zbić ten ciepły odcień?
włosy były wczoraj rozjaśniane z brązu, końcówki białe bo przetrawione farbami, ale jakoś tragicznie zniszczone nie są. środek długości jak widać jest miodowy, wczoraj był jeszcze miedziany ale połozyłem palette A10 trochę zgasiła. ale nadal jest nierównomiernie, mam jeszcze pol opakowania A10 i trochę joanny szlachetna perła, A10 kładłem z wodą 6%, w opakowaniu ma 12%.

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2010-10-03 o 15:38 Powód: dodanie zdjęcia
fryz5 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości