Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-06, 14:04   #1621
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ja tez uzywam bardzo jasnego pudru, bo cere mam jasna, do tego zarozowiona. Nie chodzę do solarium, nie smaruje sie samoopalaczem.
Ale na wakacjach słonca nie unikam-ładuje mi baterie na cały rok
Smaruje sie filtrami i opalam, pływam, no i szybko się opalam.

Na codzień jesli masz jasną cere lepszy bylby róz-rozowy lub brzoskwiniowy niz bronzer, nie sądzisz?
Chyba że masz naturalnie ciemną cere, to bronzer jak najbardziej
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-06, 14:05   #1622
EwCiA000
Zadomowienie

mysia m

Dziewczynki pomóżcie z tym odrostem

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-06, 14:52   #1623
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
mnie tez. pierwszy miesiac to była porażka, ale teraz mam porcelanową cere dzieki tej pokrzywie, wiec polecam i miałam wąłsnie takie gule bolące, z których sączyła sie limfa, okropnie bolesne- organizm się oczyszczał, ale po kilku tygodniach pogoiło się i juz nie wróciło.
(
no ja tego nie przetrwałam...

ewciu kochana dzisiaj idą pasemka syossem na podkład delux

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
mysia m

Dziewczynki pomóżcie z tym odrostem
z odrostem przeczekaj jeszcze chociaż z tydzień! i potem delux i może pasemeczka syossem... zobaczymy jak mi wyjdzie

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Dziewczynki ja jak skończę skrzpovitę to kupuję Ha-Pantoten

zerknie któraś na mój odrost i powie na jakim poziomie mam swoje naturalne włosy?? proszę
a moze vitapil??? ja tez sie zastanawiam... mysia ma mega porost po nim...
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-06, 14:55   #1624
caskada
Zakorzenienie

no to ja jestem chyba na tym etapie tych gul narazie nie moge rozgryzc czy to od pokrzywy czy przed okresikiem niby nie sa takie straszne czy widoczne bo pojedyncze ale mnie niezle wpieniaja jako ze jestem wytrwala to przeczekam ten okres tym bardziej ze mysi zeszly wiec jest nadzieja ze to chwilowe i u mnie
Stary 2010-10-06, 15:09   #1625
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość

ewciu kochana dzisiaj idą pasemka syossem na podkład delux

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

z odrostem przeczekaj jeszcze chociaż z tydzień! i potem delux i może pasemeczka syossem... zobaczymy jak mi wyjdzie

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

a moze vitapil??? ja tez sie zastanawiam... mysia ma mega porost po nim...
ok, czekam na fotorelacje, najlepiej wklej przed i po, jeśli mogę Cie prosic
a jeżeli chodzi o mój odrost to dziękuję za radę, ale chodziło mi o poziom na jakim jest mój odrost a ja tak za tydzień dwa będę farbowac deluxe i zobaczę co potem

ja chyba kupię ten Ha-Pantoten

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-06, 15:11   #1626
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Kocie, ale ja myśle że ten porost to nie sam Vitapil, ale wszystko razem czyli wcierka plus picie pokrzywy i raz w tygodniu jeszcze olejuję olejkiem rycynowym i do tego Vitapil.

cascada, dasz radę, zobacyzsz jaka potem jest ślizna buzia- jak marzenie. Zawsze miałąm kłopoty z cerą a teraz mam po prostu śliczną. Pokrzywa oczyszcza organizm, wiec syfy potem w ogole przestają sie robic, ale najpierw toksyny musza wyjsc.
Stary 2010-10-06, 15:24   #1627
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
ok, czekam na fotorelacje, najlepiej wklej przed i po, jeśli mogę Cie prosic
a jeżeli chodzi o mój odrost to dziękuję za radę, ale chodziło mi o poziom na jakim jest mój odrost a ja tak za tydzień dwa będę farbowac deluxe i zobaczę co potem

ja chyba kupię ten Ha-Pantoten
a czemu akurat Ha-Pantoten??
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-06, 15:29   #1628
West__
Raczkowanie

Cytat:
jak tam kotka sama sobie robisz te pasemka czy ktoś?? no tez juz nie moge się doczekac twoich włosków zeby je zobaczyc

Ja zamierzam wybrać się do drogeri i zakupić podkład i jakąś farbę tylko zastanawiam się nad syossem a matrixem i tu mam dylemat :P Jak myślisz która farba lepiej chyci włoski??
i mamuśka będzie mi robić włoski w przyszłym tygodniu zobaczymy co wyjdzie
West__ jest offline  
Stary 2010-10-06, 15:36   #1629
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
bo Snow go polecała

Dziewczyny tak teraz sobie szperam po internecie i bardzo mi się podoba odcień 901S i 900 majiblond oraz 10,13 majirel

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-06, 16:09   #1630
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

dziewczyny a ja marze o kolorze tym co ma snowhitee na osttatnich fotkach-czyli jednolity kolor perłowy bez pasemek. Jak to osiągnąć? poradzcie proszę. Mam dosc pasemek.. Wiem ze snowi robi sobie lorealem stokholmem ale mi on raczej nie chcwyci, bo ja mam naturalny kolor wlosow cimny blond i jak patrzylam na opakowaniu to ten odcien nie jest zalecany do takiego koloru wyjsciowego;/ Nie wiedzialam co wziac i kupilam Syosa 9-5 Mrozny perlowy blond.. Sprobuje na pasemku zobaczyc co wyjdzie.. zastanawiam sie tez, czy mozna tym odcienien farbowac jesli mialam niedawno robione pasemka rozjasniaczem i na to toner w chlodnym odcieniu. Czy ktoś mógłby mi pomoc? ostatnio scielam duzo wloskow i teraz tak zdrowo wygladaja, nie chcialabym ich zniszczyc..
Stary 2010-10-06, 16:21   #1631
EwCiA000
Zadomowienie

Dziewczyny też myślę nad tonerem

ale tak się zastanawiam czy nie wybrac się za niedługo do fryzjera żeby zrobił mi chłodny beż ale nie wiem czy to dobry pomysł, chciałabym spróbowac

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-06, 16:22   #1632
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

EWCIA tak to ja

Po 2 h ten puder to masakra wygladam jakbym sie kakalem pomazala

Bede nim tylko policzki podkreslac ;d

i jeszcze musze dzis nalozyc na wlosy tone silikonow
i jeszcze nauka

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-10-06, 16:35   #1633
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez West__ Pokaż wiadomość
jak tam kotka sama sobie robisz te pasemka czy ktoś?? no tez juz nie moge się doczekac twoich włosków zeby je zobaczyc

Ja zamierzam wybrać się do drogeri i zakupić podkład i jakąś farbę tylko zastanawiam się nad syossem a matrixem i tu mam dylemat :P Jak myślisz która farba lepiej chyci włoski??
i mamuśka będzie mi robić włoski w przyszłym tygodniu zobaczymy co wyjdzie
z mamą będziemy kombinować... zastanawiam się bo mam okres czy nie poczekać do jutra chociaż jak myślicie dziewczyny???

west mysle ze jak zrobisz palet delux 100 a potem syoss będzie super i kolor będzie równy

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Dziewczyny też myślę nad tonerem

ale tak się zastanawiam czy nie wybrac się za niedługo do fryzjera żeby zrobił mi chłodny beż ale nie wiem czy to dobry pomysł, chciałabym spróbowac
ewcia znowu kombinujesz do matury sie uczyć!!!! a nie!!
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-10-06 o 16:33
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-06, 16:36   #1634
marejta
Zadomowienie

To mnie dziewczyny przeraziłyście tymi problemami skórnymi po pokrzywie. No ale przynajmniej dobrze, ze piszecie, że jak wychodzą to żeby to przetrwać bo później minie i będą lepsze efekty Zawsze miałam problemy z cerą, trądzik na mojej twarzy gościł dłużej niż go nie było no ale teraz już mam czasami tylko nieliczne kłopoty, więc mam nadzieję, że nawet jeśli pokrzywa je obudzi to potem znikną na zawsze

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-10-06, 18:18   #1635
Adzi07
Zakorzenienie

Ja nie zauważyłam zmian po pokrzywie a pije ja już jakieś półtora miesiąca.No ale to może dlatego ze pije ocet jabłkowy a on również oczyszcza organizm.Ale pokrzywa mi służy.Także nie przejmujcie się chwilowymi problemami.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-06, 18:19   #1636
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Podkład ma jasne kolorki Ale ciemniejsze też sa, sprawdź przy okazji w Rossmanie Bo podkład jest fajny
A ja mam jasną karnacje wiec zawsze uzywam jasnych kolorów

Dzieki za opinie dot. prostownicy Jest jeszcze jakas nowa Remingtona z perłami? Słyszałyscie?
kochana nic mi nie mow nawet o tej prostownicy bo to moje marzenie no ale wlasnie narazie tylko pomazyc moge bo TZ kupil mi w maju babylissa i chyba by mnie zbiczowal ze krece nosem i juz chce nowa

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny jak wy zasuwacie.Ja teraz nie mam za bardzo czasu pisać do was ale staram się czytać.Mam gościa pod tytułem mamusie i wiadomo muszę się nią zając,wiedz cały dzień biegamy i zwiedzamy.Chce jej jak najwięcej pokazać.Ale jak tylko będę wolniejsza dołączę znów do dyskusji.
Snowww Pięknie.Ale już o Tym wiesz.
Chce tylko dodać tak na szybko ze odrost jest już tak duży jak po miesiącu ale dopiero minęło 2 i pól tygodnia.Jestem happy jak nie wiem co
dziekuje i gratuluje odrostu

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
Ewcia chce zrobić wreszcie jakiś ładny blond bo obecnie na głowie mam coś w stylu kurczaka zanim te siano całkowicie mnie zniechęci i znowu zrobie na brąz odrosty jakieś tam już sie pojawiają, ale nie wielkie.
a co do tych szamponów dla dzieci to ja już sama nie wiem czy one są dla mnie dobre czy nie... tak jak caskada po nich chyba żadna maska nie daje rady i mimo olejowania są takie tępe i szorstkie, z drugiej strony dobrze mi ten olej zmywają i już nie wiem sama...
snowhitee powtarzam się ale Twoje włosy są naprawde extra! moje chyba nigdy nie będa wyglądały tak zdrowo
mysia m co Ty robisz tym włosom, że tak rosną? przepraszam jesli to przeoczyłam, ale zdradź chociaż odrobinke
ps. ja też zazwyczaj chodze spać z mokrymi albo wilgotnymi włosami...
dziekuje

Cytat:
snow a co cie przekonało do użycia tych tabletek Ha-Pantoten optimum na włosy takie dobre są??? bo mi niedługo sie kończy skrzypovita a ten Ha-Pantoten optimum, jest u mnie w aptece promocji za 9,99... i zastanawiam sie nad nim lub humavitem co bierze mysia

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

mysiu a ty co uważasz za lepsze Ha-Pantoten optimum,czy vitabil???
kupilam akurat ha-pantoten bo Pani w aptece mi go polecila, poza tym czytalam dobre opinie i byl w bardzo korzystnej promocji, wlasnie w takiej o ktorej piszesz jego regularna cena to prawie 30zl za 30 tabletek, ja kupilam za tyle w sumie 90 tabletek-oplacalo sie baardzo no i teraz jestem tez zadowolona z efektow

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Miałyście rację, ze idzie się przyzwyczaić do pokrzywy, wczoraj zrobiłam sobie znów wieczorkiem i nawet nie wiem kiedy wypiłam cały kubeczek
Wprawdzie zastanawiam się nad piciem jej wcześniej bo jak pije wieczorem to muszę w nocy wstawać na sikanie a wcześniej tego nie robiłam

Dzisiaj nie wypowiadam się na temat moich włosów bo zaspałam godzinę potem panika w domu, na szczęście maż mi zrobił śniadanie ale już nie zdążyłam umyć głowy i teraz siedzę w pracy w kitce a ja tak nie cierpie wiązać włosów
ja tez nie znosze chodzc w kitce

Cytat:
tu są fotki zrobione dosłownie przed chwilką...
1-światło naturalne
2- sztuczne
3-w słońcu
hmm tu to wyglada jak ciemny blond poziom 6 albo jasny braz 5?

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze poruszyc temat opalenizna+platynowe wlosy

Czy uzywacie jasnego pudru?

Ja wlasnie kupilam sobie glam bronze dla blondynek i chyba jest za ciemny i jeszcze klade ciemniejszy na policzki

co sadzicie?
nie lubie byc blada,ale tez nie pomaranczowa.
ja uzywam takich brzoskwiniowych, srednich raczej ale nie bardzo jasnych na wieczor bronzer na policzki a na co dzien roz

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja marze o kolorze tym co ma snowhitee na osttatnich fotkach-czyli jednolity kolor perłowy bez pasemek. Jak to osiągnąć? poradzcie proszę. Mam dosc pasemek.. Wiem ze snowi robi sobie lorealem stokholmem ale mi on raczej nie chcwyci, bo ja mam naturalny kolor wlosow cimny blond i jak patrzylam na opakowaniu to ten odcien nie jest zalecany do takiego koloru wyjsciowego;/ Nie wiedzialam co wziac i kupilam Syosa 9-5 Mrozny perlowy blond.. Sprobuje na pasemku zobaczyc co wyjdzie.. zastanawiam sie tez, czy mozna tym odcienien farbowac jesli mialam niedawno robione pasemka rozjasniaczem i na to toner w chlodnym odcieniu. Czy ktoś mógłby mi pomoc? ostatnio scielam duzo wloskow i teraz tak zdrowo wygladaja, nie chcialabym ich zniszczyc..
9-5 syossa jeszcze nikomu nie wyszedl zle moze sprobujtylko nie wiem czy juz teraz tak swiezo po fryzjerze? zeby Ci te pasemka niebieskawe sie nie porobily

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-06, 18:27   #1637
West__
Raczkowanie

Kotka17
no wlasnie tak myślę zeby zrobić, tylko powiedz mi jak dlugo co trzymać na głowie??ten podkład ile? i ile syoss? i ten syoos to na całe wlosy nałożyć? bo chciałabym zeby dół włosów tez mi chycił bo mam ciemniejszy duzo od góry

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

dziewczyny a ten toner wlasnie to gdzie mozna kupic i jak on działa??
bo ja wiem ze to daje białe włosy ale mógłby ktoś to bardziej wytlumaczyć??
West__ jest offline  
Stary 2010-10-06, 18:35   #1638
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
bo Snow go polecała

Dziewczyny tak teraz sobie szperam po internecie i bardzo mi się podoba odcień 901S i 900 majiblond oraz 10,13 majirel
a mi na pasemku ten 901s nie wyszedł

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
kochana nic mi nie mow nawet o tej prostownicy bo to moje marzenie no ale wlasnie narazie tylko pomazyc moge bo TZ kupil mi w maju babylissa i chyba by mnie zbiczowal ze krece nosem i juz chce nowa

dziekuje i gratuluje odrostu

dziekuje

kupilam akurat ha-pantoten bo Pani w aptece mi go polecila, poza tym czytalam dobre opinie i byl w bardzo korzystnej promocji, wlasnie w takiej o ktorej piszesz jego regularna cena to prawie 30zl za 30 tabletek, ja kupilam za tyle w sumie 90 tabletek-oplacalo sie baardzo no i teraz jestem tez zadowolona z efektow

ja tez nie znosze chodzc w kitce

hmm tu to wyglada jak ciemny blond poziom 6 albo jasny braz 5?

ja uzywam takich brzoskwiniowych, srednich raczej ale nie bardzo jasnych na wieczor bronzer na policzki a na co dzien roz

9-5 syossa jeszcze nikomu nie wyszedl zle moze sprobujtylko nie wiem czy juz teraz tak swiezo po fryzjerze? zeby Ci te pasemka niebieskawe sie nie porobily
piekne masz włosy

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-06, 18:38   #1639
EwCiA000
Zadomowienie

Weronika no to jak to TY to jak dla mnie trochę za ciemny puder, ale masz bardzo fajne włoski

Kotka hihi uczę się uczę
a jak tam pasemka??

Snow no właśnie, ale jednak 5 czy 6 poziom??

kochaneczka ja Ci z czystym sumieniem polecam syoss'a

Buahhot no najbarzdziej skłaniam się do goldwella w sumie

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-06 o 18:40
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-06, 18:49   #1640
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

No wiem za ciemny na policzki bedzie

Ide zaraz nakladac maske loreala
ja nie wiem co ona ma w sobie ,ale mam po niej tak piekne wlosy achh

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-10-06, 18:52   #1641
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a mi na pasemku ten 901s nie wyszedł

piekne masz włosy
dziekuje

Cytat:
Weronika no to jak to TY to jak dla mnie trochę za ciemny puder, ale masz bardzo fajne włoski

Kotka hihi uczę się uczę
a jak tam pasemka??

Snow no właśnie, ale jednak 5 czy 6 poziom??

kochaneczka ja Ci z czystym sumieniem polecam syoss'a

Buahhot no najbarzdziej skłaniam się do goldwella w sumie
takie 5,5

Cytat:
No wiem za ciemny na policzki bedzie

Ide zaraz nakladac maske loreala
ja nie wiem co ona ma w sobie ,ale mam po niej tak piekne wlosy achh
a jaka farbka robisz wlosy? i o ktorej masce loreala mowa?

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-06, 18:56   #1642
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

snow
ja mam wlosy zrobione rozjasniaczem ,a odrosty zrobilam ostatnio palette ooa czysta platyna.

L'oreal absolut repair maska

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-10-06, 19:07   #1643
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
snow
ja mam wlosy zrobione rozjasniaczem ,a odrosty zrobilam ostatnio palette ooa czysta platyna.

L'oreal absolut repair maska
dzieki za przypomnienie tez sie czaje na ta maske jak wykoncze mojego matrixa albo na welle sp

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-06, 19:22   #1644
EwCiA000
Zadomowienie

Weronika no tak właśnie myślałam, że za ciemny

Snow ale śmieszne!!
ale bardziej do 5 czy do 6??

a myślicie, że to dobry pomysł z tym fryzjerem??
bo mój wymarzony kolorek to chłodny beż, a nie uzyskam go sklepowymi farbkami...

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-06 o 19:23
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-06, 19:27   #1645
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Weronika no tak właśnie myślałam, że za ciemny

Snow ale śmieszne!!
ale bardziej do 5 czy do 6??

a myślicie, że to dobry pomysł z tym fryzjerem??
bo mój wymarzony kolorek to chłodny beż, a nie uzyskam go sklepowymi farbkami...
naprawde ciezko mi powiedziec, w sloneczku to jak 6 bardziej, Bunny sie zapytaj a z tym fryzjerem to moze byc lipa, nalozy Ci jakis toner, wydasz kupe kasy a za chwile i tak sie wyplucze takie moje zdanie ale zrobisz jak zechcesz.

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-06, 19:32   #1646
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee piękne włosy

mysia 3 cm w miesiąc toż to jest normalnie masakra

Podpatrzyłam że dostanę na urodziny za kilka dni tę suszarkę

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...lour-Braun.htm

W koncu będę miała dobrą suszarkę
Jaka zaczepista suszara
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-06, 20:06   #1647
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
naprawde ciezko mi powiedziec, w sloneczku to jak 6 bardziej, Bunny sie zapytaj a z tym fryzjerem to moze byc lipa, nalozy Ci jakis toner, wydasz kupe kasy a za chwile i tak sie wyplucze takie moje zdanie ale zrobisz jak zechcesz.
nio czekam na Bunny czekam...

no nie wiem właśnie czy iśc czy nie, czy może sama sobie kupię farbę profesjonalną i spróbuje...

ale powiem Ci, że mam taką jedną obeznaną fryzjerkę i to jest jedna z nielicznych dla której kasa nie jest na pierwszym miejscu tylko dobro klienta jak jej się zapytałam kiedyś czy pasemka brąz na moich włosach to dobry pomysł to mi pwoiedziała, że bez sensu, bo wydam kupę pieniędzy a za dwa dni tego koloru nie będzzie. A zapewne większośc by odpowiedziała "tak jak najbardziej, zapraszam, pasuje pani jutro?"

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-06, 20:25   #1648
Madzialenka170
Raczkowanie

Witam Dziewczynki

Jestem Magda i czytam Was od...pierwszego wątku, naprawdę Spowodowałyście, że wróciłam do swojego ukochanego jasnego blondu bez papraniny nieudolnych fryzjerów...Nadal ciągle poszukuję swojej farby, ale w szafce czeka Stockholm, który nabyłam już ponad miesiąc temu (patrzę, a tutaj na tapecie Stockholm ). Wszystko tak naprawdę zawdzięczam Wam...dziękuję

Dzisiaj postanowiłam napisać, ponieważ potrzebuję pomocy (a dokładniej moja przyjaciółka). Namówiłam ją, żeby rzuciła w diabły rozjaśniacz i zaczęła stosować farby. I tu napotkałyśmy problem- jej naturalne włoski są na poziomie6-7, ale nie chcą się rozjaśniać. Stosowałyśmy w odstępach tygodniowych N&E 532, Palette A10 i jeszcze jedną, chyba też z palette, ale nie pamiętam dokładnie. Wychodzi blond na poziomie 9 (zawsze ciepły) i dalej ani drgnie (najdziwniejsze jest to, że ma piękne, jedwabiste i niezniszczone włosy ). Powiedzcie proszę, które farby są z dodatkiem rozjaśniacza, bo jeżeli Palette sobie nie dała rady, to ja już nie wiem....Jakieś pomysły?
Madzialenka170 jest offline  
Stary 2010-10-06, 20:42   #1649
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Madzialenka170 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki

Jestem Magda i czytam Was od...pierwszego wątku, naprawdę Spowodowałyście, że wróciłam do swojego ukochanego jasnego blondu bez papraniny nieudolnych fryzjerów...Nadal ciągle poszukuję swojej farby, ale w szafce czeka Stockholm, który nabyłam już ponad miesiąc temu (patrzę, a tutaj na tapecie Stockholm ). Wszystko tak naprawdę zawdzięczam Wam...dziękuję

Dzisiaj postanowiłam napisać, ponieważ potrzebuję pomocy (a dokładniej moja przyjaciółka). Namówiłam ją, żeby rzuciła w diabły rozjaśniacz i zaczęła stosować farby. I tu napotkałyśmy problem- jej naturalne włoski są na poziomie6-7, ale nie chcą się rozjaśniać. Stosowałyśmy w odstępach tygodniowych N&E 532, Palette A10 i jeszcze jedną, chyba też z palette, ale nie pamiętam dokładnie. Wychodzi blond na poziomie 9 (zawsze ciepły) i dalej ani drgnie (najdziwniejsze jest to, że ma piękne, jedwabiste i niezniszczone włosy ). Powiedzcie proszę, które farby są z dodatkiem rozjaśniacza, bo jeżeli Palette sobie nie dała rady, to ja już nie wiem....Jakieś pomysły?
hej Madziu
ja mam włosy na poziomie 5-6 i stosuje najpierw palette deluxe 100 jako podkład i rozjaśnia się do żółtego, a potem na to daje syoss'a 9-5 i wychodzi piękny blondzik

Dziewczyny kochane patrzcie jaki jej fajny balejaż zrobiła a swoją drogą wie ktoś coś na temat farb BLONDME??
http://www.youtube.com/watch?v=Qdthl...next=1&index=2

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-06 o 20:44
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-06, 20:44   #1650
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madzialenka170 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki

Witaj u nas na forum
Jeśli chodzi o farbkę z aktywatorem rozjaśniania to są np.Palett skandynawski blond naturals,palett delux 100 i zdaje się A10 tez palett.Ale muszę powiedzieć ze rozjaśniają na żółto(tz,kurczaka) i potem trzeba nakładać farbkę z kolorkiem wyjściowym.A to ze za nic rozjaśniany odrost nie chce pójść dalej to wina tego ze farbka farby nie rozjaśni.To raczej rzadko się zdarza.Dlatego jeśli dąży do jaśniejszego blondu to podkład któraś z palett ww i potem wybrana farbka z kolorem.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości