Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-08, 17:47   #1831
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia nie zauważyłam to chyba tylko tym się różnią, chociaż nie jestem specem w tych sprawach

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-08, 17:48   #1832
EwCiA000
Zadomowienie

Infatuated a którą fotka najbardziej oddaje kolorek?? i odpowiedz na moje pytanka wcześniejsze jakbyś mogła

Enchanted no ja tym bardziej, ale dziękuję

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-08 o 17:52
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-08, 17:53   #1833
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mam nadzieje... i jeszcze większą nadzieje ze szybciutko urosną bo mi długie pasują... no i pozbędę sie cieniowania...
bunny ma piekne i grube włoski a moje cieniutkie, mam nadzieje ze stopniowo pozbędę sie tych co są na końcach zniszczone
Już są długie i będą jeszcze dłuższe
mi dobrze we włosach maksymalnie do łopatek, najlepiej takich do ramion, więc nawet nie mam co zapuszczac.
Ja malutka jestem, mam tylko 158cm więc w długich nie jest mi dobrze

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hej dziewczyny !!!

dawno mnie tu nie było, ale miałam stron do czytania

ja własnie zrobiłam sobie kolorek Londy nr 89 wyszedł tak samo jak na pudełku, odrost tylko trochę cieplej...ale nie odróżnia się jakoś strasznie także jestem póki co bardzo zadowolona

pierwsze fotki robione komórką, ostatnia aparatem w słonecznym pokoju. generalnie kolor w każdym świetle wygląda inaczej ale reklama nie kłamie w tym wypadku, rzeczywiście wychodzi wielotonowo
Bardzo ładnie tylko używaj czegoś do farbowanych, bo Londa lubi się szybko wypłukiwac
A które zdjecie najbardziej oddaje kolor? Bo na tym ostatnim odcień taki cieplutki..
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-08, 17:54   #1834
buahhot
Marcelover ♥♥♥

a któraś z Was próbowała nisim fast na porost? Ja kiedyś chciałam spróbować, ale że wcześniej używałam alpecinu z kofeiną przeciw wypadaniu włosów i nie przyniósł żadnych skutków, zrezygnowałam z nisimu bo nie wierzę że zadziała na mnie

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-08, 18:01   #1835
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Enchanted no tak

Buahhot no właśnie wiem, kilka postów wyżej to napisałam

Kotka mogłabyś jeszcze raz ten link wkleic bo coś nie tak, nie da się wejśc

Infatuated hej
no super Ci wyszedł na jaki kolor kładłaś?? jaki miałaś odrost?? jak kondycja włoksów??
też się zastanawiałam nad tą frabką, ale jakoś nikt jej nie próbował i o niej zapomniałam
dzieki odrost popielaty sredni blond, mniej wiecej jak na pudełku garnier 11, moze ciut ciemniejszy, rozjasnil się do fajnego beżu, mam nadzieje ze nie zrobi się złoty ;D reszta ładnie się ochłodziła, wysrebrzyła bym nawet powiedziała, jak widać nie bez powodu w nazwie farby jest 'platynowo-srebrny ' stan włosów bez zmian, a dołączona odżywka jest boska
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-08, 18:19   #1836
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
dzieki odrost popielaty sredni blond, mniej wiecej jak na pudełku garnier 11, moze ciut ciemniejszy, rozjasnil się do fajnego beżu, mam nadzieje ze nie zrobi się złoty ;D reszta ładnie się ochłodziła, wysrebrzyła bym nawet powiedziała, jak widać nie bez powodu w nazwie farby jest 'platynowo-srebrny ' stan włosów bez zmian, a dołączona odżywka jest boska
no to moich by na pewno ładnie nie chwyciło
ja mam poziom 5-6

Dziewczyny to co radzicie??
Zostawac przy deluxe+syoss czy iśc do fryzjera??
Nie wiem co robic

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-08, 18:29   #1837
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

no to czekam na efekty farbowania wlasnie siedze z Syossem na glowie.. troszke szczypie ale zaraz pewnie przestanie oby tylko było dobrze... jeszcze jakies 40min. i będę zmywać.
Stary 2010-10-08, 18:32   #1838
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
no to czekam na efekty farbowania wlasnie siedze z Syossem na glowie.. troszke szczypie ale zaraz pewnie przestanie oby tylko było dobrze... jeszcze jakies 40min. i będę zmywać.
no to czekamy kochana

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-08, 18:35   #1839
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

hehe to wszyscy czekaja a jak radzicie przyz zmywaniu zrobic? spienic woda i jeszcze chwile trzymac czy jak? bo ja zawsze tylko woda zmywalam a pozniej szampon2 razy i odzywka.
Stary 2010-10-08, 18:41   #1840
West__
Raczkowanie

dziewczyny w niedziele mam chrzciny i chciałabym do tego czasu sie zafarbować
Byłam dzisiaj w rossmanie i wyposażyłam się w Palette Deluxe 100 oraz w 2 x Syossa 9-5 (ponieważ wolę zeby zostało niż zeby brakło)
A wiecie że był w promocji za 14,99 a na paragonie za 17,99 i zauwazylam to i poszlam do nich tak więc uważajcie jak będziecie kupować bo mogli nie wbić na kasy :P
Ewcia lub bunny powiedzcie mi teraz co i jak robić bo nie wiem dokładnie,
a i mam pytanko czy zdąrze w 2 dni to zrobic i czy mozna tak chodzi mi o to czy kolor chyci??Chodzi o to czy jeśli dzisiaj mama mi nałozy podkład to czy jutro wieczorem albo w niedziele rano będzie mogła nałozyc farbę czy trzeba czekać az wlosy będa tłusciejsze??Bo w niedziele o 11.30 mam chrzciny i chcialabym wiedziec
A i jeszcze jedno czy mogę ten palette deluxe nałozyc na całe włosy czy tylko na odrosty??Chciałabym zeby ten syoss chycil mi całe włosy
nie znam się dlatego pytam
West__ jest offline  
Stary 2010-10-08, 18:46   #1841
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez West__ Pokaż wiadomość
dziewczyny w niedziele mam chrzciny i chciałabym do tego czasu sie zafarbować
Byłam dzisiaj w rossmanie i wyposażyłam się w Palette Deluxe 100 oraz w 2 x Syossa 9-5 (ponieważ wolę zeby zostało niż zeby brakło)
A wiecie że był w promocji za 14,99 a na paragonie za 17,99 i zauwazylam to i poszlam do nich tak więc uważajcie jak będziecie kupować bo mogli nie wbić na kasy :P
Ewcia lub bunny powiedzcie mi teraz co i jak robić bo nie wiem dokładnie,
a i mam pytanko czy zdąrze w 2 dni to zrobic i czy mozna tak chodzi mi o to czy kolor chyci??Chodzi o to czy jeśli dzisiaj mama mi nałozy podkład to czy jutro wieczorem albo w niedziele rano będzie mogła nałozyc farbę czy trzeba czekać az wlosy będa tłusciejsze??Bo w niedziele o 11.30 mam chrzciny i chcialabym wiedziec
A i jeszcze jedno czy mogę ten palette deluxe nałozyc na całe włosy czy tylko na odrosty??Chciałabym zeby ten syoss chycil mi całe włosy
nie znam się dlatego pytam
jeśli Ci dzisiaj położy deluxe to w sobotę wieczorem możesz położyc tego syoss'a, co prawda lepiej odczekac te 3-4 dni, ale skoro w niedziele masz chrzciny no to nie masz wyjścia...
deluxe daj na same odrosty, tak jak Ci pisałam a w sobotę wieczorem syoss'a też na same odrosty i potem jakieś 5 minut przed spłukaniem przeciągnij na całośc i wmasuj, potrzymaj 5-10 minut i płucz

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
hehe to wszyscy czekaja a jak radzicie przyz zmywaniu zrobic? spienic woda i jeszcze chwile trzymac czy jak? bo ja zawsze tylko woda zmywalam a pozniej szampon2 razy i odzywka.
a masz na samych odrostach czy na całości??
Bo jak na całych to od razu płucz, a jak tylko na odrostach to spień trochę i potrzymaj 5 min. i płucz

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-08 o 18:52
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-08, 18:54   #1842
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

Ewciu
Mam na samych odrostach. Trzymam juz 50minut. takze zaraz chyba przeciagne na reszte wlosow tak na 10min. i zmywam.
Stary 2010-10-08, 19:12   #1843
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Bardzo ładnie tylko używaj czegoś do farbowanych, bo Londa lubi się szybko wypłukiwac
A które zdjecie najbardziej oddaje kolor? Bo na tym ostatnim odcień taki cieplutki..
dzieki za ostrzeżenie oby się ładnie wypłukiwał :P hmm..chyba fot nr 3 ale robiłam tuż przez zmrokiem wiec za dużo nie poobserwowałam kolorku w świetle dziennym ;D
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-08, 19:15   #1844
West__
Raczkowanie

ewcia ale chyci tak samo czy gorzej? ma to jakis wpływ te 3 dni dłuzej??wlosy wtedy lepiej łapią??
A nie mozna dac deluxe na całe włosy?? Tak pytam bo moze wyszłyby jasniejsze wtedy??
West__ jest offline  
Stary 2010-10-08, 19:16   #1845
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

ide zmywac.
to jak robic ewciu? chociaz kurde jak tak patrze to mam kolor jasnorudy.. ale mokre sa wiadomo. trzymam juz godzine, 15minut. co mowicie, zmywac czy jeszcze poczekac chwile?
Stary 2010-10-08, 19:20   #1846
infatuated
Zakorzenienie

zmywaj, farba co miała rozjaśnić to rozjaśniła
jak wysuszysz się okaże co z tym rudym, póki co nie panikuj
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-08, 19:38   #1847
West__
Raczkowanie

Dziewczyny za nie dlugo idę farbować z mamą te odrosty tylko mój aniołek mały zaśnie , ma nadzieje że nie wyjdą rude
Powiedzcie mi ile trzymać na tych odrostach???Pisze 30 - 40 minut
West__ jest offline  
Stary 2010-10-08, 20:14   #1848
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny za nie dlugo idę farbować z mamą te odrosty tylko mój aniołek mały zaśnie , ma nadzieje że nie wyjdą rude
Powiedzcie mi ile trzymać na tych odrostach???Pisze 30 - 40 minut
trzymaj 40 minut, ale zerkaj na odrost co się z nim dzieje jak się rozjaśnia, nie przeciągaj na całe włosy, tylko same odrosty.

Kochaneczka czekam czekam odezwij się jak tam włoski

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-08 o 20:15
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-08, 20:16   #1849
West__
Raczkowanie

aaj musze niestety się wstrzymać z tym az do poniedzialku bo mama sie nie zadobrze czuje , no nic w poniedzialek się odezwe i zdam relacje co i jak
West__ jest offline  
Stary 2010-10-08, 20:18   #1850
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
aaj musze niestety się wstrzymać z tym az do poniedzialku bo mama sie nie zadobrze czuje , no nic w poniedzialek się odezwe i zdam relacje co i jak
ok czekam

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-08, 20:20   #1851
Yattamanka
Zakorzenienie

I jak tam kochaneczka wyszło?
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-08, 20:46   #1852
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no to moich by na pewno ładnie nie chwyciło
ja mam poziom 5-6

Dziewczyny to co radzicie??
Zostawac przy deluxe+syoss czy iśc do fryzjera??
Nie wiem co robic
nie kombinuj

Cytat:
i jak?

Dziewczynki dzis zwrocily moja uwage ziolowe szampony w yves rocher, uzywala ktoras?http://www.yves-rocher.com.pl/szampo...wlosow_suchych

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-08, 21:02   #1853
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

no ja juz po.. wysuszyłam wlosy i.. rudawo niestety na odroscie;/ taki biszkoptowy jakby..
pocieszam sie ze moze to tylko przy sztucznym swietle tak wyglada.. bo na zdjeciach tragedia- rudy ze hoho. wkleje Wam jutro fotki w dziennym swietle bo teraz to bez sensu. Ale wlosy nie sa zniszczone, bardzo sie blyszcza.
nie uzywalam jeszcze nic z fioletem, moze jutro.. zobaczymy..
Stary 2010-10-08, 21:32   #1854
aniesia20
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Dobry wieczór Blondyneczki
Przyznam, że codziennie zaglądam na Wasz topik Również miałam wiele przygód związanych z tym pięknym kolorem włosów jakim jest blond. Ostatnio postawiłam na ciemniejsze blondy, ale teraz znowu kusi mnie na coś jaśniejszego i w związku z tym mam pytanko a nie znam większych speców od blondu od Was

Mianowicie ... obecnie mam na głowie dość sprany odcień Blond Belle Color ... czyli jest taki średni blond a na odroście trochę ciemniejszy. I zastanawiam się czy farba Londacolor Naturals odcień Perłowy Blond rozjaśni mi włoski ? ... Chciałabym uzyskać taki naturalny jasny blond bez żadnej żółci czy rudości.

Może któraś z Was Kochane będzie w stanie mi pomóc albo proszę chociaż o wyrażenie Waszej opinii na ten temat

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam Was Blondyneczki
Stary 2010-10-08, 22:09   #1855
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
hej dziewczyny !!!

ja własnie zrobiłam sobie kolorek Londy nr 89 wyszedł tak samo jak na pudełku, odrost tylko trochę cieplej...ale nie odróżnia się jakoś strasznie także jestem póki co bardzo zadowolona

pierwsze fotki robione komórką, ostatnia aparatem w słonecznym pokoju. generalnie kolor w każdym świetle wygląda inaczej ale reklama nie kłamie w tym wypadku, rzeczywiście wychodzi wielotonowo

cudny kolor wooow ja juz dosc powiedziałam farba rozjaśniającym super ta londa kusisz dziewczyno hmm ciekawe jak kolor bedzie sie wypłukiwał ... ale mysle ze odcien platynowo-srebrny raczej bez rudości
pieknyyy mam pytanie czy włoski na ktore nakładałas londe było ciemniejsze jasniejsze od moich?

ja załączam foto z wyraźniejszym kolorkiem
Stary 2010-10-08, 22:37   #1856
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
hej dziewczyny !!!

Wyszło bardzo pięknie.Jak pamiętam to chyba tez jak ja chorowałaś na taki odcień blondu.Po moim to już prawie śladu nie ma.Bardzo mi się podoba i życzę aby się ładnie i równo wypłukiwało jeśli sobie tego życzysz oczywiście.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
dziękuję, niby mamy poodobny bardzo ten odrost.. a masz naturalne wlosy w cieplym czy chlodnym odcieniu?

pięknie!! mogalbys pokazac jakie mialas odrosty przed farbowaniem i jak po farbowaniu chwycilo? jaki masz naturalny kolor?

mysiu, ale tak bym chciala miec jednolite.. kurcze te odrosty mnie jednak dobijaja.. wlasnie robie jeszcze raz probe z syossem na pasemku.. bo mialam wrazenie ostatnio ze za malo farbki wzielam. zobaczymy za godzine, zrobilam fote przed farbowaniem i zrobie po. Pokaze Wam jak wyszlo i poradzicie czu farbowac na calosc czy nie. Wiem, wiem kobiecie to nigdy nie dogodzi:P

Jejku piekny kolor adzio!! chcialabym zeby mi tak wyszlo. Farbowalas tylko tym stokholmem bez zadnego podkladu? przypomnij prosze jaki masz naturalny odrost- ja ok. poziomu 6 i w cieplym odcieniu niestety a Ty? musze wyprobowac jeszcze ten stokholm na pasemku..;]
Oj widzę ze nie zdążyłam bo już po farbowaniu jesteś.No nic ale odpowiem.Moj odrost to poziom 5,5-6 w chłodnej tonacji i do tego oporny na rozjaśnianie.Na fotce widać tylko odrost robiony stokholmem wiedz nie sugeruj się kolorem z całości włosów

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No mi niby po skandynawskim nie wyszło żółtko (pomijając tył bo nie w tej kolejności farbę nałożyłam - ale to już moja wina, teraz jestem tego świadoma i więcej tego błędu nie popełnię ), ale tak jak mówisz, każdy włos reaguje inaczej. Zawsze jest to ryzyko.. Nie wiem co robić
No ja tez zmieniam moja decyzje milion razy ale chyba jeszcze zaryzykuje ten jeden raz z farbka w naturalnej tonacji czyli np.10 bez numerów po przecinku.Zawsze wybierałam tamte wiec może to tu jest pies pogrzebany ze nie wychodzi tak jak chce.Zobaczymy w razie czego kładę 8,13.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a jesteś zadowolona z odcienia? pięknie wyglądają
Takich włosków jak na fotce już nie posiadam.Obecnie mam takie jak w awatarze.Ale odrost się wyróżniał bardzo a ja tego nie mogłam strawić.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
adzio, zdaje sobie sprawe z tego, ze bywają niezastąpione, bo sama dobrych parę lat temu używałam ich i to na włosy po trwałej. Ale niestety ze wszytskich dostępnych wałków, te najbardziej niszczą.

ładny kolor Ci wyszedł, bardzo ładny! ładniejszy niż po 9.13. Bardziej beżowy. Fajniutki!

Kocie, nie używałam, bo nie mogłam dostac, zreszta go teraz wycofują. Ja znalazłam swój sposób i na razie nie bede z tego rezygnowac ani nic zmieniac.
Oh dziękuje bardzo ale to foto wkleiłam dla dziewczyn aby pokazać jak stokholm u mnie rozjaśnia odrost.Takiego koloru już nie mam.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Jakbym wiedziała, że u mnie wyjdzie tak jak u Ciebie to skusiłabym się na tą farbkę 2 dni temu nakładałam ją Mamie TŻta i nie miałam jak ją sprawdzic, bo byłam już po swoim malowaniu..Jej jedno opakowanie starcza na dwa razy, bo robimy tylko odrost, na reszcie włosków kolor pozostaje o dziwo bez zmian Tylko jego Mama używa zawsze szamponów i odżywek do farbowanych no i nie myje tak często
Teraz po każdym kolejnym farbowaniu powinno się już tak nie wypłukiwac Najlepiej miec jedną konkretną farbkę i tylko nią robic..ale mamy taki wybór, że oczopląsów dostac można, więc ciężko zostac wierną tylko jednej

Szczerze to rzeczywiście widac było różnice, odrost wyglądał na bardziej ciepły..

Jejku Dziewczyny nawet nie wiedzie co ja bym dała, żeby robic tylko jedną farbką..ale u mnie to nierealne Ale Wy macie jaśniejsze włoski, więc może znajdziecie odpowiednią, żeby nie bawic się w podkłady?
Tez mi się marzy taki cud natury aby jedna farbka robić co miesiąc i być w końcu zadowolona.Ale muszę przyznać ze tęskni mi się trochę do tego 8,13.Wiem jedno ze na pewno do niej wrócę.A tych farb jest tyle na rynku ze masakra.Ja to chyba już prawie wszystkie przetestowałam.No nic spróbuje jeszcze z jakąś neutralna zobaczymy co wyjdzie.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-08, 23:10   #1857
marejta
Zadomowienie

Dziewczyny, wklejam swoje zdjęcia, mam nadzieję, ze uda Wam sie stwierdzić jaki mam odrost i jak najlepiej pofarbować, żeby odrost wyszedł tak jak reszta, jak będzie potrzeba to zrobie jakieś inne zdjęcie, ale teraz nie mam czasu, a chce pozbyć się już odrostu a w świetle wyjdzie inaczej, zdjęcia są aktualne bo robione w ostatnią niedziele

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-10-08, 23:16   #1858
Agatau88
Zakorzenienie

kochaneczka daj zdjęcia

Ja używalam Nisimu, ktoras z Was pytala. Na KWC zostawiłam opinię
Teraz zamówiłam dopalacze do włosów Na pewno dam znac jak dzialaja

Ewcia pomyśl o Loreal Majirel-ta farba jest dość dobra.
Ewentualnie polecam Ci Alfaparf-jeszcze lepsza.
Zamow kolorek bezowy, nałoz i ciesz sie nowym kolorkiem
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-08, 23:30   #1859
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
dzieki za ostrzeżenie oby się ładnie wypłukiwał :P hmm..chyba fot nr 3 ale robiłam tuż przez zmrokiem wiec za dużo nie poobserwowałam kolorku w świetle dziennym ;D
No bo u mnie Londa wypłukała się raz dwa i śladu po niej nie było, także wolałam Ci napisać, abyś może używała jakiś maseczek chroniących kolor Życzę Ci, aby Tobie długo kolorek się trzymał

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Tez mi się marzy taki cud natury aby jedna farbka robić co miesiąc i być w końcu zadowolona.Ale muszę przyznać ze tęskni mi się trochę do tego 8,13.Wiem jedno ze na pewno do niej wrócę.A tych farb jest tyle na rynku ze masakra.Ja to chyba już prawie wszystkie przetestowałam.No nic spróbuje jeszcze z jakąś neutralna zobaczymy co wyjdzie.
Wracaj Wracaj bo ładnie wychodzi u Ciebie
A nakładałaś ją na wczesniej farbowany odrost prawda?
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-09, 07:13   #1860
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
mozesz wkleić fotki przed nałozeniem londy .... powiem tak szukam ''czegos'' co pokryje odrost a nie bedzie farba rozjasniajaca wellaton ,garnierki ,loreal odpada te ultrarozjasniajace itp
londą miałam kiedys farbowane włoski w salonie , włoski ok po koloryzacji bez zmian kondycja farba rowno i stopniowo dlatego z sentymentem patrze na ta firme zastanawiam sie czy na ,moich by złapała

to jest farba z tej serii???

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-10-09 o 07:16
ifrit jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości