Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-09, 08:10   #1861
EwCiA000
Zadomowienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ewcia pomyśl o Loreal Majirel-ta farba jest dość dobra.
Ewentualnie polecam Ci Alfaparf-jeszcze lepsza.
Zamow kolorek bezowy, nałoz i ciesz sie nowym kolorkiem
Tylko, że w palecie tych firm nie ma koorku, który mi się podoba...chciałabym zimny beż i tylko w tych HI.RICHESSE jest ten kolorek 9.13 zmrożony beż
w sumie z tych majirel podoba mi się kolorek 9,13 bardzo jasny blond popielato-złocisty, jest w kategorii brązy i beże zimne... http://allegro.pl/loreal-farba-majir...200739239.html
albo majiblond 901S albo 902 http://www.**********.pl/index.php?a=opis&k=350&id=1542

Snow nie kombinowałabym gdybym mogła używac jednej farbki tak jak Ty, ale to jest męczące...
a poza tym jakbym kupiła profesjonalną to chyba mogę dac na odrost z mocniejszą wodą a na resztę ze słabszą prawda??

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-09 o 08:36
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-09, 08:24   #1862
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
No bo u mnie Londa wypłukała się raz dwa i śladu po niej nie było, także wolałam Ci napisać, abyś może używała jakiś maseczek chroniących kolor Życzę Ci, aby Tobie długo kolorek się trzymał

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Wracaj Wracaj bo ładnie wychodzi u Ciebie
A nakładałaś ją na wczesniej farbowany odrost prawda?
Tak miałam ta farbkę kładzioną na włosy dopiero co pofarbowane podkładem i syossem.Ale muszę przyznać ze zaraz po zmyciu wyglądała identycznie jak mój naturalny kolor włosów,tyle ze zaczęła się wypłukiwać no i z niej już nie wiele zostało.Ale włosy już nie wróciły do koloru z przed farbowania.Sa inne z lekka nutka rudości jak są już na drugi dzień po myciu ale to normalne bo łój troszkę je przyciemnia.Ale jak tylko je umyje wyglądają tak lekko beżowo.Ale leciutko.Kusi mnie jeszcze spróbować bell color bo dziewczyny w poprzednim wątku pisały ze ponoć lepiej rozjaśnia niż garnier nutris czy inne garniery.A w Polsce ponoć już wycofali a tu jeszcze znalazłam te farbki tyle ze wzięła bym tym razem jakąś neutralna farbkę.No nie wiem ale tak sobie myślę ze zawsze mogę później na nią w razie W położyć ta 8.13 z rozcieńczoną woda.Ale my kobiety jesteśmy niezdecydowane.Skąd nam się to wzięło.

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Tylko, że w palecie tych firm nie ma koorku, który mi się podoba...chciałabym zimny beż i tylko w tych HI.RICHESSE jest ten kolorek 9.13 zmrożony beż
w sumie z tych majirel podoba mi się kolorek 9,13 bardzo jasny blond popielato-złocisty, jest w kategorii brązy i beże zimne... http://allegro.pl/loreal-farba-majir...200739239.html

Snow nie kombinowałabym gdybym mogła używac jednej farbki tak jak Ty, ale to jest męczące...
a poza tym jakbym kupiła profesjonalną to chyba mogę dac na odrost z mocniejszą wodą a na resztę ze słabszą prawda??
Wierze Ci ze Cie to meczy bo mnie tez zmęczyło i dałam sobie spokój.Aczkolwiek nadal jestem blondynka ale i ja odetchnęłam i włoski również od katowania ich dwukrotnie.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-09, 08:34   #1863
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wierze Ci ze Cie to meczy bo mnie tez zmęczyło i dałam sobie spokój.Aczkolwiek nadal jestem blondynka ale i ja odetchnęłam i włoski również od katowania ich dwukrotnie.
no właśnie dlatego się zastanawiam nad profesjonalnymi

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-09, 08:53   #1864
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
no właśnie dlatego się zastanawiam nad profesjonalnymi
Ja tez nie robie do tej pory podkladu, chyba by mi sie nie chciało. palette jest mocna, owszem wychodzi pieknie (np. u blond bunny), ale jak ja kiedys raz spróbowałam to mialam strupy na głowie tydzien (było to 2 lata temu, palette xxl czysta platyna).
Także u mnie odpada. Zreszta mi sie tez jak Adzi juz biel nie podoba na moich włosach, wygladam jakoś starzej tak stara malutka.
Śmietankowy kolor tak, biały nie.
Ewcia zrób tym 9,13 jesli Ci sie podoba, daj na odrost mocniejsza wode. Majirel nie niszczy wlosow.
Wez na odrost 9%, na reszte np.3 albo 6%.
W jednej miseczce zrób mieszanke na odrost z 9%, w drugiej słabsza mieszanke-nie pomyla Ci sie naczynia.
Wyjdzie Ci jak u Adzi pewnie, troche jasniej.

Dobra i tania farba:

http://allegro.pl/chantal-farba-120-...249328808.html

Zobacz 9,03.

Kolejne:

http://allegro.pl/loreal-majirel-kol...249220216.html

Ta podobno swietna:

http://allegro.pl/farba-fryzjerska-s...255381272.html

Ale kolory wadaja sie duzo ciemniejsze, widzialam pelate na zywo i 3/10 jest bardzo jasny i mocno bezowy wlasnie.

9.03 beżowy

http://allegro.pl/koloryzacja-wella-...251027426.html

Kotka wklej zdjecie całosciowe swoich wloskow, prosze, najlepiej jak stoisz bokiem Masz juz strasznie długie.
Chcialabym zobaczyc dokąd Ci sięgaja bo marzy mi się taka długośc jak Twoja A nie mam wyobraźni jak długie są to wloski. Jak daleko od ramion i jak blisko do pasa
Ile masz wzrostu?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-09 o 09:01
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-09, 09:02   #1865
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Ja tez nie robie do tej pory podkladu, chyba by mi sie nie chciało. palette jest mocna, owszem wychodzi pieknie (np. u blond bunny), ale jak ja kiedys raz spróbowałam to mialam strupy na głowie tydzien (było to 2 lata temu, palette xxl czysta platyna).
Także u mnie odpada. Zreszta mi sie tez jak Adzi juz biel nie podoba na moich włosach, wygladam jakoś starzej tak stara malutka.
Śmietankowy kolor tak, biały nie.
Ewcia zrób tym 9,13 jesli Ci sie podoba, daj na odrost mocniejsza wode. Majirel nie niszczy wlosow.
Wez na odrost 9%, na reszte np.3 albo 6%.
W jednej miseczce zrób mieszanke na odrost z 9%, w drugiej słabsza mieszanke-nie pomyla Ci sie naczynia.
Wyjdzie Ci jak u Adzi pewnie, troche jasniej.

Dobra i tania farba:

http://allegro.pl/chantal-farba-120-...249328808.html

Zobacz 9,03.

Kolejne:

http://allegro.pl/loreal-majirel-kol...249220216.html

Ta podobno swietna:

http://allegro.pl/farba-fryzjerska-s...255381272.html

Ale kolory wadaja sie duzo ciemniejsze, widzialam pelate na zywo i 3/10 jest bardzo jasny i mocno bezowy wlasnie.

9.03 beżowy

http://allegro.pl/koloryzacja-wella-...251027426.html
dziękuję mi się jednak najbardziej podoba ten 9.13 z HI.RICHESSE, jak myślisz w tym tez mogłabym kupic wodę 9 i 3 albo 6 i zrobic tak jak pisałaś??
bo nie chcę ciepłego beżowego tylko chłodny beż

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-09, 09:15   #1866
Agatau88
Zakorzenienie

Ale Richesse chyba jest zalecany z woda 2,7%? czy sie pomylilam?
jesli tak to ja bym nie robila go z wyzsza niz 3%. To nie farba, a szampon, z wyższa woda mogą wyjsc cuda na głowie.

Ewcia zrób odrosty np samym Syossem, zeby nie wyszło za jasno i naloz potem Richesse z woda 3%. On nie niszczy włosow, wrecz ulepsza je, bo ma jakies dobroczynne skladniki A potem bedziesz juz odrost robic farba np Majirel 9,13. Wg mnie to dobry pomysł.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-09, 09:37   #1867
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Ale Richesse chyba jest zalecany z woda 2,7%? czy sie pomylilam?
jesli tak to ja bym nie robila go z wyzsza niz 3%. To nie farba, a szampon, z wyższa woda mogą wyjsc cuda na głowie.

Ewcia zrób odrosty np samym Syossem, zeby nie wyszło za jasno i naloz potem Richesse z woda 3%. On nie niszczy włosow, wrecz ulepsza je, bo ma jakies dobroczynne skladniki A potem bedziesz juz odrost robic farba np Majirel 9,13. Wg mnie to dobry pomysł.
no, ale znowu dwie farby...
a poza tym mi syoss nie złapie odrostów
aha, już rozumiem...
no ale ten HI. Richesse tez się bedzie wypłukiwał i bym musiała nim też robic...a myślisz, że Majirel złapie mi dobrze odrost beżżółtości itp?? i czy zgra się z HI.Richesse?

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-09 o 09:42
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-09, 09:43   #1868
Agatau88
Zakorzenienie

Richesse to nie farba, a szampon z niska woda 3%. Ale w takim razie musisz sama kombinowac
Ja juz nie mam pomysłu, dziewczyny tez cos radzily,a teraz musisz sie zdecydowac

odnośnie Twojego pytania: majirel złapie raczej na pewno, tak jak pisalam w jedenj misce zrobisz mieszanke na odrost,w drugiej na reszte wlosow. 9,13 jest taki sam w Richesse i majirelu bo to Loreal więc mają podobne palety.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-09 o 09:45
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-09, 09:51   #1869
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
cudny kolor wooow ja juz dosc powiedziałam farba rozjaśniającym super ta londa kusisz dziewczyno hmm ciekawe jak kolor bedzie sie wypłukiwał ... ale mysle ze odcien platynowo-srebrny raczej bez rudości
pieknyyy mam pytanie czy włoski na ktore nakładałas londe było ciemniejsze jasniejsze od moich?

ja załączam foto z wyraźniejszym kolorkiem
dziekuje Ci bardzo też jestem ciekawa, oby nie do rudości hmm..jeśli chodzi o poziom to mniej wiecej taki jak Twój, z tym, że były w ciepłej tonacji wiec też to inaczej wyglądało
ale Ty masz przecież już sliczny blond
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-09, 10:07   #1870
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Richesse to nie farba, a szampon z niska woda 3%. Ale w takim razie musisz sama kombinowac
Ja juz nie mam pomysłu, dziewczyny tez cos radzily,a teraz musisz sie zdecydowac

odnośnie Twojego pytania: majirel złapie raczej na pewno, tak jak pisalam w jedenj misce zrobisz mieszanke na odrost,w drugiej na reszte wlosow. 9,13 jest taki sam w Richesse i majirelu bo to Loreal więc mają podobne palety.
no to czemu pisałaś żebym zrobiła odrost syoss'em a potem na to Richesse?
ja już się pogubiłam, dla mnie farby profesjonalne to czarna magia, mogłabyś jeszcze raz napisac jakbyś to robiła??

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-09, 10:09   #1871
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wyszło bardzo pięknie.Jak pamiętam to chyba tez jak ja chorowałaś na taki odcień blondu.Po moim to już prawie śladu nie ma.Bardzo mi się podoba i życzę aby się ładnie i równo wypłukiwało jeśli sobie tego życzysz oczywiście.
dziekuje slicznie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
No bo u mnie Londa wypłukała się raz dwa i śladu po niej nie było, także wolałam Ci napisać, abyś może używała jakiś maseczek chroniących kolor Życzę Ci, aby Tobie długo kolorek się trzymał
ehh straszycie tym wypłukiwaniem będę myć fioletowym co jakieś mycie, plus płukanki...może ochronię na dłuzej ten chłodny odcien

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
mozesz wkleić fotki przed nałozeniem londy .... powiem tak szukam ''czegos'' co pokryje odrost a nie bedzie farba rozjasniajaca wellaton ,garnierki ,loreal odpada te ultrarozjasniajace itp
londą miałam kiedys farbowane włoski w salonie , włoski ok po koloryzacji bez zmian kondycja farba rowno i stopniowo dlatego z sentymentem patrze na ta firme zastanawiam sie czy na ,moich by złapała

to jest farba z tej serii???
prosze bardzo Taki kolor miałam przed farbowaniem. Plus odrost wiekszy, jakies 1,5cm.
Ty masz już teraz chłodny odcien, także mysle, że londa by ładnie chwyciła tyle że by nie rozjaśniła a raczej tonowanie koloru, może perłowa poświata? ciezko stwierdzic bez spróbowania
dodaje fotkę pudełka

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-10-09 o 10:13
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-09, 10:31   #1872
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Kotka wklej zdjecie całosciowe swoich wloskow, prosze, najlepiej jak stoisz bokiem Masz juz strasznie długie.
Chcialabym zobaczyc dokąd Ci sięgaja bo marzy mi się taka długośc jak Twoja A nie mam wyobraźni jak długie są to wloski. Jak daleko od ramion i jak blisko do pasa
Ile masz wzrostu?
dobrze wkleję ale pewnie juto (jak da rade to dzisiaj)
a mam 170 cm wzrostu
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-09, 10:41   #1873
Agatau88
Zakorzenienie

Myslalam zebys zrobila odrost Sysoem żeby był jasniejszy od tego co masz teraz a potem na calosc nalozyla Richesse, żeby Richesse rowno Ci złapał.
Rochesse mozna robic z woda 3% max bo do tego jest przeznaczony.
Ja nieraz robiłam profesjonalnymi farbami, mieszalam i nie mam z nimi problemu, to sa normalne farby, jak sklepowe

Kotka ja mam 1,65 ale mimo to chetnie zdjecie zobacze Pewnie wzrost nie robi az takiej roznicy.

Londa na pudełkin jest ciemna, kiedys nia zrobilam i wyszły mi szaro zielone włosy!!! Musialam potem castingi klasc. I od tej pory nigdy więcej Londy, w moim przypadku sie nie sprawdziła.
A włosy mialam jasne, chłodne (nie zolte ani rude ani lekko ciepłe).

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-09 o 10:43
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-09, 10:52   #1874
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Myslalam zebys zrobila odrost Sysoem żeby był jasniejszy od tego co masz teraz a potem na calosc nalozyla Richesse, żeby Richesse rowno Ci złapał.
Ja nieraz robiłam profesjonalnymi farbami, mieszalam i nie mam z nimi problemu, to sa normalne farby, jak sklepowe

Kotka ja mam 1,65 ale mimo to chetnie zdjecie zobacze Pewnie wzrost nie robi az takiej roznicy.

Londa na pudełkin jest ciemna, kiedys nia zrobilam i wyszły mi szaro zielone włosy!!! Musialam potem castingi klasc. I od tej pory nigdy więcej Londy, w moim przypadku sie nie sprawdziła.
A włosy mialam jasne, chłodne (nie zolte ani rude ani lekko ciepłe).
wg mnie ta Londa nie jest ciemna na pudełku, no ale to subiektywna opinia Bardzo naturalnie ten kolor wygląda

jeśli chodzi o długość, to będzie tak jak do zapięcia stanika, moje przynajmniej tyle mają
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-09, 10:57   #1875
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wg mnie ta Londa nie jest ciemna na pudełku, no ale to subiektywna opinia Bardzo naturalnie ten kolor wygląda

jeśli chodzi o długość, to będzie tak jak do zapięcia stanika, moje przynajmniej tyle mają
Bo Twoje włoski maja 48 cm tak? a wzrostu ile masz?
A moze masz jakies zdjecie gdzie długośc dobrze widac?

Tobie ślicznie Londa wyszła, mi niestety szaro zielona. Dlatego czasem w nieoczekiwanych przypadkach zdarzaja sie niezłe masakry
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-09, 11:00   #1876
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
aha, a co potem??
a myślisz, że ten Richesse pokryje ten odrost po syoss'ie? bo wątpię żeby syoss ładnie wyszedł na moim odroście

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-09, 11:05   #1877
infatuated
Zakorzenienie

tyle miały ostatnio, ale niedługo trzeba zmierzyć na nowo a wzrostu mam 165cm
nie mam teraz takiej fotki całych włosów z tyłu ale postaram się jutro zrobić to zobaczysz jak to mniej wiecej wygląda
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-09, 11:07   #1878
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
aha, a co potem??
a myślisz, że ten Richesse pokryje ten odrost po syoss'ie? bo wątpię żeby syoss ładnie wyszedł na moim odroście
Syoss moze i wyjdzie brzydko ale Richesse go powinien pokryć.
Potem bedziesz robic odrost Majirelem.

Ja bym tak zrobiła, ale ja jestem taka że jak cos mam robic to juz robie i nie rozmyslam. jak mi wychodzi zle wtedy poprawiam, ale wybieram najlepszą opcje dla siebie. Ja bym zrobila od razu calosc Majirelem bo Richesse zmywa sie. Na odrost wieksza woda jak źle łapie i po kłopocie.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
tyle miały ostatnio, ale niedługo trzeba zmierzyć na nowo a wzrostu mam 165cm
nie mam teraz takiej fotki całych włosów z tyłu ale postaram się jutro zrobić to zobaczysz jak to mniej wiecej wygląda
O to masz tyle co ja 1,65
To czekam na zdjecie Z góry dzieki

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-09 o 11:10
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-09, 11:13   #1879
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Syoss moze i wyjdzie brzydko ale Richesse go powinien pokryć.
Potem bedziesz robic odrost Majirelem.

Ja bym tak zrobiła, ale ja jestem taka że jak cos mam robic to juz robie i nie rozmyslam. jak mi wychodzi zle wtedy poprawiam, ale wybieram najlepszą opcje dla siebie. Ja bym zrobila od razu calosc Majirelem bo Richesse zmywa sie. Na odrost wieksza woda jak źle łapie i po kłopocie.
no tomoże zrobię majirelem od razu całośc, tylko czy to nie wyjdzie za ciemno??
a ja z kolei jestem taka, że muszę miec wszystko dokładnie wyjaśnione, bo inaczej tego sie nie podejmę...niestety

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-09, 11:15   #1880
Agatau88
Zakorzenienie

Powinno wyjsc ok. 9,13 - wyjdzie jak Adzi ale jasniej. Ewcia decyzja nalezy do Ciebie
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-09, 11:28   #1881
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Powinno wyjsc ok. 9,13 - wyjdzie jak Adzi ale jasniej. Ewcia decyzja nalezy do Ciebie
no to jeżeli wyjdzie tak jak Adzi to nie będę robiła tą farbką, bo nie chcę takiego kolorku

a jeszce mam dwie palety, powiedz co myślisz o nich??
http://www.haircity.ch/Goldwell_neue..._Hair_City.jpg
tutaj mi się podobają 10V i 10BG
http://allegro.pl/goldwell-topchic-p...237570942.html
a tutaj też 10BG i 10BS

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-09, 11:42   #1882
Agatau88
Zakorzenienie

Ladne kolory te które wybralas.
No ale tak jak pisalam, my tu radziłysmy, a wybor nalezy do Ciebie
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-09, 11:48   #1883
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Ladne kolory te które wybralas.
No ale tak jak pisalam, my tu radziłysmy, a wybor nalezy do Ciebie
wiem wiem
a powiedz mi, bo raczej się zdecyduje na goldwella powiedz tylko który kolor Twoim zdaniem będzie najchłodniejszy i z której palety najbardziej trwaly

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-09, 11:51   #1884
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
no to jeżeli wyjdzie tak jak Adzi to nie będę robiła tą farbką, bo nie chcę takiego kolorku

a jeszce mam dwie palety, powiedz co myślisz o nich??
http://www.haircity.ch/Goldwell_neue..._Hair_City.jpg
tutaj mi się podobają 10V i 10BG
http://allegro.pl/goldwell-topchic-p...237570942.html
a tutaj też 10BG i 10BS
od razu Ci powiem, że bez rozjaśniacza nie wyjdzie Ci taki jasny kolor na odroście i efekt będzie taki:
odrost rudawy a reszta jak była biała tak będzie
kedud86 jest offline  
Stary 2010-10-09, 12:03   #1885
Agatau88
Zakorzenienie

Ewcia takie jasne wlosy sa mocno przetrawione wiec moze zlapac slabo, ale efekt na pewno bedzie widoczny. Mysle ze odrost nie bedzie zolty a bezowy. Zapytaj blond bunny tak ostatecznie, konkretnie, na pewno pomoże.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-09, 12:20   #1886
Yattamanka
Zakorzenienie

Byłam wczoraj na zakupach. Zachęcona opisem suszarki którą Agatko nam wklejałaś postanowiłam ją sobie sprawić Ale jaka ona wieeeelka generalnie wszystkie te fajniejsze jakieś takie wielkie krowiaste, przecież to mi ręka podczas suszenia odpadnie Muszę to przemyśleć

A Ty Ewcia co tak z tym kolorkiem szalejesz?
Jaki Ty w ogóle chciałbyś miec kolor?
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-09, 12:30   #1887
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

witajcie!
wklejam Wam fotki moich wlosow w swietle dziennym- rano robilam zdejcia, przy oknie, bez lapmy. Jest troche lepiej niz wczoraj wieczorem jak je widzialam w sztucznym swietle ale ja ciagle widze rudosc na odrostach;/ Przed chwila mylam wlosy 2x szamponem przeciwlupiezowym, pozniej odzywka i na koniec w odrosty wcieralam lekko roztwor z plukanka Flor illum-srebro. Teraz schna.. ale mam wrazenie ze to nic nie dalo. Jak sa mokre te wlosy to mam takie ryże ze szok ale ogolnie farba fajna, nie zniszczyla wlosow, sa takie gladkie i blyszczace. Mam nadzieje ze jak sie troche wyplucze bedzie lepiej.
Ja mam cos takiego, ze jak tylko troche rudego mam gdzies przy twarzy- odrosty i przy uszach to cera zaraz wydaje sie baaardzo rozowa;/ Moze jak bedzie juz moj odrost malutki to bedzie ciut lepiej.
Czekam na Wasze rady i opinie

Pierwsze foto przed farbowaniem, reszta po.(wszystkie w dziennym swietle bez lampy)
Stary 2010-10-09, 12:53   #1888
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
witajcie!
wklejam Wam fotki moich wlosow w swietle dziennym- rano robilam zdejcia, przy oknie, bez lapmy. Jest troche lepiej niz wczoraj wieczorem jak je widzialam w sztucznym swietle ale ja ciagle widze rudosc na odrostach;/
Faktycznie rudo wyszło, ale powiem Ci, że gdyby to przy uchu się tak nie rzucało w oczy to by nie było tak źle
Niestety, jak dla mnie trzeba z tym wytrzymać do następnego farbowania, albo coś na to położyć; np spróbować stocholmem - farba bardzo nie niszczy, a skoro z średniego blondu robi taki beżowy, to myślę, że Twój odrost złapało by akurat by nie było go widać i ładnie się wyrównało, ale to już Twoja decyzja.
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-09, 12:56   #1889
buahhot
Marcelover ♥♥♥

no dokładnie, możesz położyć stockholm, skoro moje odrosty rozjaśnił do beżu, to te Twoje rudawe też się rozjaśnią

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-09, 12:56   #1890
Agatau88
Zakorzenienie

Yatamanka i kupilas suszarke?
Te profesjonalne wszystkie sa wielkie

kochaneczka strasznie rudo nie jest, ja nawet ledwo co rudość dostrzegam. Albo jak radzo Yatamanka Stockholm albo czekaj az odrost bedzie
Agatau88 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości