Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-09, 12:59   #1891
Kotka17
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Myslalam zebys zrobila odrost Sysoem żeby był jasniejszy od tego co masz teraz a potem na calosc nalozyla Richesse, żeby Richesse rowno Ci złapał.
Rochesse mozna robic z woda 3% max bo do tego jest przeznaczony.
Ja nieraz robiłam profesjonalnymi farbami, mieszalam i nie mam z nimi problemu, to sa normalne farby, jak sklepowe

Kotka ja mam 1,65 ale mimo to chetnie zdjecie zobacze Pewnie wzrost nie robi az takiej roznicy.

Londa na pudełkin jest ciemna, kiedys nia zrobilam i wyszły mi szaro zielone włosy!!! Musialam potem castingi klasc. I od tej pory nigdy więcej Londy, w moim przypadku sie nie sprawdziła.
A włosy mialam jasne, chłodne (nie zolte ani rude ani lekko ciepłe).
zdjęcie słabej jakości i włosy pofalowane naturalne wiec wydają sie krótrze,ale mniej wiecej tak to wygląda....
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-09, 13:07   #1892
EwCiA000
Zadomowienie

Kedud ale na odrost chciałam dac wodę 9 a na resztę 3 lub 6

Agatau dziękuję mam nadzieję, że Bunny pomoże

Yattamanka chciałabym chłodny beżowy blond na poziomie 10

Kochaneczka no jest trochę rudo...ale ogólnie ładnie na całości

Bunny doradź kochana

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-09, 13:20   #1893
Adzi07
Zakorzenienie

A ja dziś byłam po sklepach połazić bo muszę zakupić jakąś maskę bo gloria mi się kończy.Znalazłam loreala elsev czerwona plus 50% gratis za niecałe 5 euro.No i jeszcze trafiłam na maskę
Franck Provost

Ale nie mogę jej znaleźć w internecie.Jego szampony są ponoć bez silikonów i maja b.duże opakowania jak w salonach.Fajna ta maska do farbowanych włosów ale nie wiem co w niej siedzi i nawet nie mogę wam pokazać bo nie ma jej w necie.A szampony wyglądają tak.Jest to może już w polskim rossmanie?
No a co do farbek to wybiorę chyba ta

Jest przeznaczona aż do brązu.Numer 10 i w nazwie ma bardzo jasny blond.W Polsce chyba już nie ma tych farbek bo wycofali ale tutaj jeszcze są i słyszalnym ze najlepiej ponoć rozjaśnia ze wszystkich garnierow.Któraś używała z Was?Proszę o opinie jak tak.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-09, 13:29   #1894
Agatau88
Zakorzenienie

Kotka no super ale dlugie jak dla mnie max chyba, do zapiecia stanika masz tak?

Dziewczyny poradźcie mi jakąs najlepsza diete. Może ktoras z Was stosowała?
Białkowa jest ok, ale ciezka dla kogos kto nie lubi miesa. A moze po prostu mniej jesc i unikać słodyczy?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-09, 13:31   #1895
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Kotka no super ale dlugie jak dla mnie max chyba, do zapiecia stanika masz tak?

Dziewczyny poradźcie mi jakąs najlepsza diete. Może ktoras z Was stosowała?
Białkowa jest ok, ale ciezka dla kogos kto nie lubi miesa. A moze po prostu mniej jesc i unikać słodyczy?
no najlepiej by bylo mniej jesc i unikac slodyczy oraz fast foodow ja obecnie jestem na dukanie, no ale jem mieso i wedliny

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-09, 13:45   #1896
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no najlepiej by bylo mniej jesc i unikac slodyczy oraz fast foodow ja obecnie jestem na dukanie, no ale jem mieso i wedliny

Ja to wam powiem, że oglądałam kiedys na tvn style, zdrowie na obcasach czy coś takiego (teraz pełno takich programów puszczają) i pani dietetyk razem z jakimś mikrobiologiem się wypowiadała, że do wyrobu wędlin dodawane są jakieś składniki które mają rakotwórcze właściwości i jest to udowodnione naukowo, ale ze względu na brak alternatywy i tak to jemy; ale żeby nie jeść więcej jak 2-3 razy w tygodniu. Ja to się załamałam bo ja jem codziennie Pomijając, że z kilograma szynki robią dwa kilo..

A co do suszarki Agatko niestety nie zakupiłam muszę jakoś najpierw przygotować sie do tego duchowo - bo naprawdę jest duża

Adzi bardzo ładny ten garnierek na moje oko podobny kolor do tego co masz w avatarku - może bardziej nasycony, ale podobny
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-09, 13:54   #1897
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja to wam powiem, że oglądałam kiedys na tvn style, zdrowie na obcasach czy coś takiego (teraz pełno takich programów puszczają) i pani dietetyk razem z jakimś mikrobiologiem się wypowiadała, że do wyrobu wędlin dodawane są jakieś składniki które mają rakotwórcze właściwości i jest to udowodnione naukowo, ale ze względu na brak alternatywy i tak to jemy; ale żeby nie jeść więcej jak 2-3 razy w tygodniu. Ja to się załamałam bo ja jem codziennie Pomijając, że z kilograma szynki robią dwa kilo..

A co do suszarki Agatko niestety nie zakupiłam muszę jakoś najpierw przygotować sie do tego duchowo - bo naprawdę jest duża

Adzi bardzo ładny ten garnierek na moje oko podobny kolor do tego co masz w avatarku - może bardziej nasycony, ale podobny
hmm trudno, ja się nie przejmuję, teraz wszystko jest napakowane chemią jak nie wędliny to sery, jogurty... zawsze coś

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-09, 13:55   #1898
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

Cytat:
Faktycznie rudo wyszło, ale powiem Ci, że gdyby to przy uchu się tak nie rzucało w oczy to by nie było tak źle
Niestety, jak dla mnie trzeba z tym wytrzymać do następnego farbowania, albo coś na to położyć; np spróbować stocholmem - farba bardzo nie niszczy, a skoro z średniego blondu robi taki beżowy, to myślę, że Twój odrost złapało by akurat by nie było go widać i ładnie się wyrównało, ale to już Twoja decyzja.
kurcze, w realu jest bardziej rudo niz na zdjeciach niestety;/ taki złoty kolor dokladnie.
co do farbowania to chyba narazie sie wstrzymam.. kurcze zal mi wlosow.ale chodzic z takim rudym tez nie chce;( a moze pasemka zrobic tym stokholmem w miejscach najwiekszej rudosci? czyli przedzialek i przy uszach, co?

Cytat:
no dokładnie, możesz położyć stockholm, skoro moje odrosty rozjaśnił do beżu, to te Twoje rudawe też się rozjaśnią
niby tak ale narazie nie chce nic nakladac na calosc..;/ no
Cytat:
kochaneczka strasznie rudo nie jest, ja nawet ledwo co rudość dostrzegam. Albo jak radzo Yatamanka Stockholm albo czekaj az odrost bedzie
dzieki ja widze i to strrasznie, bo na zdjeciach nie zlapalo do konca tej rudosci. zeby ta farba szybko zeszla..

Dziewczyny ogolnie to mam wrazenie ze jest za jasno czuje sie mega sztucznie Co zrobic zeby ta farba szybciej zeszla? oczywiscie bede myc czesto wlosy, mysle ze codziennie. ale czy szampon przeciwlupiezowy pomaga na szybsze wyplukiwanie sie farby? moze trzymac go dluzej na glowie? no i oczywiscie plukanki i szampon fioletowy, mam.
dziewczyny a czy jesli poloze Stokholm (jak juz bedzie maly odrost) to te rude odrosty beda jasniejsze? bo zawsze slyszalam ze farba farby nie rozjasni.. A ja nie chce zeby bylo jeszcze jasniej niz mam;( musze miec chlodny kolor bo jak mam cieply tak jak teraz co buzia jak swinka poradzcie cos kochane
Stary 2010-10-09, 13:58   #1899
Agatau88
Zakorzenienie

buahot I jak tam na Dukanie? W ktorej fazie jestes?
Przestrzegasz restrykcyjnie czy czasem podjesz cos słodkiego albo dodasz oliwy albo masła?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-09, 14:04   #1900
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
buahot I jak tam na Dukanie? W ktorej fazie jestes?
Przestrzegasz restrykcyjnie czy czasem podjesz cos słodkiego albo dodasz oliwy albo masła?
nic z tych rzeczy jedynie czasem pije jogurty pitne które mają w składzie cukier no ale to naprawdę tylko odrobina, czasem wydają mi się za słodkie natomiast do kawy używam słodzika
aktualnie kończę drugą fazę hmm myślę o jej przedłużeniu, ale w pt idę na wesele więc ciężko będzie... prawopodobnie od następnego poniedziałku zrobię jeszcze raz

edit: tzn na weselu i tak nie będę jeść tak jak kiedyś (do tego już nigdy nie wrócę ) ale myślę, że pozwolę sobie na jakąś dobrą sałatkę z odrobiną zakazanych rzeczy np. majo

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2010-10-09 o 14:06
buahhot jest offline  
Stary 2010-10-09, 14:13   #1901
Agatau88
Zakorzenienie

buahot To gratuluje motywacji A ile czasu stosowalas I i II faze?
Jak tam spadek wagi?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-09, 14:17   #1902
buahhot
Marcelover ♥♥♥

dziękuje ale wiesz, wcale nie jest źle, teraz mam inny sposób myślenia nt jedzenia. Nie mam ochoty na słodycze, ani na kfc czy inne fast foody
na Dukanie jestem od ok 10sierpnia, zgubiłam tyle ile mi wyliczyło, ale chcę jeszcze kilka i wtedy będę mega zadowolona

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-09, 14:21   #1903
Agatau88
Zakorzenienie

To juz 2 mce, pewnie zgubilas sporo!
Myslalam jeszcze o 1000kcal, bo nie przepadam za mięsem. Wtedy na sniadanie np jogurt z musli, obiad sałatka bez sosós, warzywa i np jajko albo tunczyk, kawalek miesa, lub kasza z indykiem pieczonym, a kolacja 2 kromki chleba pełnoziarnistego z wedlina.

I teraz nie wiem czy na tej drugiej coś da sie zrzucic bo jadlospis wymyslony na teraz, na szybko

Czy lepiej brać sie za bialkowa?
buahot czemu akurat bialkowa wybralas?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-09, 14:26   #1904
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
To juz 2 mce, pewnie zgubilas sporo!
Myslalam jeszcze o 1000kcal, bo nie przepadam za mięsem. Wtedy na sniadanie np jogurt z musli, obiad sałatka bez sosós, warzywa i np jajko albo tunczyk, kawalek miesa, lub kasza z indykiem pieczonym, a kolacja 2 kromki chleba pełnoziarnistego z wedlina.

I teraz nie wiem czy na tej drugiej coś da sie zrzucic bo jadlospis wymyslony na teraz, na szybko

Czy lepiej brać sie za bialkowa?
buahot czemu akurat bialkowa wybralas?
bo wydawała mi się smaczna- na wizazu jest wątek z przepisami, nawet na dukanowe ciasta
stosowałam rok temu w wakacje dietę turbo- tez nawet nawet, bo je się co 2-3godziny produkty z określonych list, też w miare ale teraz coraz mniej owoców jest dostępnych

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-09, 14:37   #1905
Agatau88
Zakorzenienie

buahot A dasz linka do przepisow?

Myslisz ze lepszy Dukan czy 1000kcal? Bo 1000kcal wydaje sie urozmaicony a w Dukanie nie ma np tłuszczu które sa przeciez potrzebne. Nienasycone kwasy tłuszczowe dla serca i mózgu.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-09, 14:39   #1906
buahhot
Marcelover ♥♥♥

trudno mi powiedzieć co lepsze, ja 1000kcal nigdy nie stosowałam bo nie potrafiłam sobie rozporządzić jedzeniem
proszę http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336667

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-09, 14:50   #1907
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
kurcze, w realu jest bardziej rudo niz na zdjeciach niestety;/ taki złoty kolor dokladnie.
co do farbowania to chyba narazie sie wstrzymam.. kurcze zal mi wlosow.ale chodzic z takim rudym tez nie chce;( a moze pasemka zrobic tym stokholmem w miejscach najwiekszej rudosci? czyli przedzialek i przy uszach, co?

niby tak ale narazie nie chce nic nakladac na calosc..;/ no

dzieki ja widze i to strrasznie, bo na zdjeciach nie zlapalo do konca tej rudosci. zeby ta farba szybko zeszla..

Dziewczyny ogolnie to mam wrazenie ze jest za jasno czuje sie mega sztucznie Co zrobic zeby ta farba szybciej zeszla? oczywiscie bede myc czesto wlosy, mysle ze codziennie. ale czy szampon przeciwlupiezowy pomaga na szybsze wyplukiwanie sie farby? moze trzymac go dluzej na glowie? no i oczywiscie plukanki i szampon fioletowy, mam.
dziewczyny a czy jesli poloze Stokholm (jak juz bedzie maly odrost) to te rude odrosty beda jasniejsze? bo zawsze slyszalam ze farba farby nie rozjasni.. A ja nie chce zeby bylo jeszcze jasniej niz mam;( musze miec chlodny kolor bo jak mam cieply tak jak teraz co buzia jak swinka poradzcie cos kochane
Syoss to nie szampon, to farba; więc choćbyś nie wiem jak długo szorowała to to nie zejdzie - owszem kolor może się wypłukać ale tego rudego się nie pozbędziesz, nawet bym rzekła, że będzie gorzej w miarę wypłukiwania.

Nie chodzi o to, że stockholm CI rozjasni.. to tak jak z malowaniem ściany.. Jak masz ścianę brązową i położysz powiedzmy żółty - to pewnie będzie żółty, ale że ciemna ściana pod spodem to i sam kolor będzie miał ciemną tonację. Ale jak już na jasną ścianę położysz żółty to jest większa szansa, że wyjdzie Ci taki kolor jak na opakowaniu. I z włosami jest tak samo.
Jakbyś od razu na swoje położyła stockholm to mogłoby nie wyjść. Ale jak położyłaś syossa (można założyć że to nas zpodkład) i na to stockholm rzucisz to ładnie się powinno wyrównać. Też nie leży mi farbowanie dwukrotne i będę starała się od tego odchodzić, no ale jak już wyszło jak wyszło to trzeba się jakoś ratować. Loreal nie robi nie wiadomo jakiego spustoszenia. Ja bym tak zrobiła. A ostateczna decyzja jest Twoja. Powodzenia
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-09, 15:01   #1908
Agatau88
Zakorzenienie

buahot wyslalam Ci wiadomośc na priva
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-09, 15:22   #1909
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia szampony czy tonery kładziemy z niską wodą 3% albo 4,5% i one tonują a nie rozjaśniają i są nietrwałe.
Można spróbować położyć farbę z wodą mocną na odrost np.12% a na resztę włosów z wodą 6%.
Z tym że ty do poziomu 10 nie dojdziesz max jakieś 8-9.
I odrost będzie ciepły i rudawy.
Ale jak się uprzesz twoja sprawa.
Napisz ostatecznie na jaki kolor się zdecydowałaś i dokup wodę 12%.
Stary 2010-10-09, 15:25   #1910
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia szampony czy tonery kładziemy z niską wodą 3% albo 4,5% i one tonują a nie rozjaśniają i są nietrwałe.
Można spróbować położyć farbę z wodą mocną na odrost np.12% a na resztę włosów z wodą 6%.
Z tym że ty do poziomu 10 nie dojdziesz max jakieś 8-9.
I odrost będzie ciepły i rudawy.
Ale jak się uprzesz twoja sprawa.
Napisz ostatecznie na jaki kolor się zdecydowałaś i dokup wodę 12%.
a powiedz który z farb goldwella wyjdzie najchłodniej??

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-09, 15:33   #1911
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

Cytat:
Syoss to nie szampon, to farba; więc choćbyś nie wiem jak długo szorowała to to nie zejdzie - owszem kolor może się wypłukać ale tego rudego się nie pozbędziesz, nawet bym rzekła, że będzie gorzej w miarę wypłukiwania.

Nie chodzi o to, że stockholm CI rozjasni.. to tak jak z malowaniem ściany.. Jak masz ścianę brązową i położysz powiedzmy żółty - to pewnie będzie żółty, ale że ciemna ściana pod spodem to i sam kolor będzie miał ciemną tonację. Ale jak już na jasną ścianę położysz żółty to jest większa szansa, że wyjdzie Ci taki kolor jak na opakowaniu. I z włosami jest tak samo.
Jakbyś od razu na swoje położyła stockholm to mogłoby nie wyjść. Ale jak położyłaś syossa (można założyć że to nas zpodkład) i na to stockholm rzucisz to ładnie się powinno wyrównać. Też nie leży mi farbowanie dwukrotne i będę starała się od tego odchodzić, no ale jak już wyszło jak wyszło to trzeba się jakoś ratować. Loreal nie robi nie wiadomo jakiego spustoszenia. Ja bym tak zrobiła. A ostateczna decyzja jest Twoja. Powodzenia
Yatamanko dziekuje za rady, chociaz troche mnie zmartwilas, mialam nadzieje ze ten kolor sie troche wyplucze.. Jakos nie moge na siebie patrzec w lustrze.. jest za jasno, za sztucznie i w ogole nie podoba mi sie!
a jaki odcien musialabym polozyc na moje wlosy zeby wyszlo troche ciemniej na calosci? zeby wyszedl taki sredni blond? Bo mysle o przyciemnieniu calosci..
Bunny moze Ty cos poradzisz?
Stary 2010-10-09, 16:17   #1912
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Tak miałam ta farbkę kładzioną na włosy dopiero co pofarbowane podkładem i syossem.Ale muszę przyznać ze zaraz po zmyciu wyglądała identycznie jak mój naturalny kolor włosów,tyle ze zaczęła się wypłukiwać no i z niej już nie wiele zostało.Ale włosy już nie wróciły do koloru z przed farbowania.Sa inne z lekka nutka rudości jak są już na drugi dzień po myciu ale to normalne bo łój troszkę je przyciemnia.Ale jak tylko je umyje wyglądają tak lekko beżowo.Ale leciutko.Kusi mnie jeszcze spróbować bell color bo dziewczyny w poprzednim wątku pisały ze ponoć lepiej rozjaśnia niż garnier nutris czy inne garniery.A w Polsce ponoć już wycofali a tu jeszcze znalazłam te farbki tyle ze wzięła bym tym razem jakąś neutralna farbkę.No nie wiem ale tak sobie myślę ze zawsze mogę później na nią w razie W położyć ta 8.13 z rozcieńczoną woda.Ale my kobiety jesteśmy niezdecydowane.Skąd nam się to wzięło.
Mam nadzieje, że jak na swoje włoski położysz tą 8.13 to wyjdzie tak jakbyś tego chciała
Ja robiłam Nutrissem 111 rozjaśniającym i wyszło mi pomarańczowo, ale ja mam dużo ciemniejszy włos niż Ty. Bell może ładniej złapac
A o niezdecydowaniu kobiet to można by było książkę napisac

Dziewczyny cieszcie się, że nie macie aż takich ciemnych naturali jak ja zawsze możecie jeszcze coś pokombinowac

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Kochaneczka no faktycznie wyszło troche złotawo, ciepło.. A jakbyś położyła sobie toner Synca dla zrównania koloru? To Ci na pewno włosków nie zniszczy, wręcz przeciwnie.
To ma kompleks odżywczo-regenerujący także włoski powinny byc w je
szcze lepszej kondycji

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

DZIEWCZYNKI! ZOSTAŁAM CIOCIĄ
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-09, 16:28   #1913
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, że jak na swoje włoski położysz tą 8.13 to wyjdzie tak jakbyś tego chciała
Ja robiłam Nutrissem 111 rozjaśniającym i wyszło mi pomarańczowo, ale ja mam dużo ciemniejszy włos niż Ty. Bell może ładniej złapac

Dziewczyny cieszcie się, że nie macie aż takich ciemnych naturali jak ja zawsze możecie jeszcze coś pokombinowac

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Kochaneczka no faktycznie wyszło troche złotawo, ciepło.. A jakbyś położyła sobie toner Synca dla zrównania koloru? To Ci na pewno włosków nie zniszczy, wręcz przeciwnie.
To ma kompleks odżywczo-regenerujący także włoski powinny byc w jeszcze lepszej kondycji

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

co to za farba 8.13 o ktorej tak piszecie? Jakis Garnier?
Co do mnie to jest naprawde złoto( w strone rudosci, a gdzieniegdzie zółci). No trudno za chęci eksperymentowania sie płaci;/
a ten toner Synca to co to takiego? pierwsze slyszę. i gdzie mozna to nabyc? i co by mi to dało?
Tak w ogole to juz mysle zeby przyciemnic calosc do srednego blondu ale u fryzjerki..(ale jak juz sie odrost pojawi- jakos za 3 tyg.) a pozniej na to robic sobie gesty balejaz blond pasemkami(jakos za miesiac)
Bo mi chyba tak najlepiej jak mam balejaz, bo naturalny kolor wlosow tez jest widoczny i ladnie z brwami sie zgrywa. a teraz to mega sztucznie, bo ja mam ciemne brwi. No i cera rozowa bardzo sie nagle zrobila przy tym kolorze.;/ Zauwazylam ze makijazu tez nie moge zrobic za bardzo wyrazistego bo nagle rysy twarzy sa bardzo ostre. Takze tylko podklad i tusz obecnie nakladam.

p.s. GRATULACJE!!
Stary 2010-10-09, 16:42   #1914
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
co to za farba 8.13 o ktorej tak piszecie? Jakis Garnier?
Co do mnie to jest naprawde złoto( w strone rudosci, a gdzieniegdzie zółci). No trudno za chęci eksperymentowania sie płaci;/
a ten toner Synca to co to takiego? pierwsze slyszę. i gdzie mozna to nabyc? i co by mi to dało?
Tak w ogole to juz mysle zeby przyciemnic calosc do srednego blondu ale u fryzjerki..(ale jak juz sie odrost pojawi- jakos za 3 tyg.) a pozniej na to robic sobie gesty balejaz blond pasemkami(jakos za miesiac)
Bo mi chyba tak najlepiej jak mam balejaz, bo naturalny kolor wlosow tez jest widoczny i ladnie z brwami sie zgrywa. a teraz to mega sztucznie, bo ja mam ciemne brwi. No i cera rozowa bardzo sie nagle zrobila przy tym kolorze.;/ Zauwazylam ze makijazu tez nie moge zrobic za bardzo wyrazistego bo nagle rysy twarzy sa bardzo ostre. Takze tylko podklad i tusz obecnie nakladam.

p.s. GRATULACJE!!
8.13 z L'Oreala to ta farbka z załącznika.
Adzi nią robiła i wyszło super!
A o Syncu sobie poczytaj. Tutaj masz na KWC:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-38...-ColorSync.htm
Kupic możesz np na allegro chocby nawet, tylko ze specjalnym aktywatorem się to nakłada, bo w nim jest ten cały kompleks z tego co się orientuję A co by Ci to dało? Ujednoliciło by Ci kolor, pokryło żółtko i odżywiło włoski
Jak wolałaś siebie w tamtych włoskach to wróc do tamtego farbowania. Ale może nie warto się załamywac, bo może w końcu znajdziesz farbkę, z której będziesz zadowolona? Decyzja oczywiście jest Twoja

PS. Dziękuję
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-09, 16:58   #1915
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Yatamanko dziekuje za rady, chociaz troche mnie zmartwilas, mialam nadzieje ze ten kolor sie troche wyplucze.. Jakos nie moge na siebie patrzec w lustrze.. jest za jasno, za sztucznie i w ogole nie podoba mi sie!
a jaki odcien musialabym polozyc na moje wlosy zeby wyszlo troche ciemniej na calosci? zeby wyszedl taki sredni blond? Bo mysle o przyciemnieniu calosci..
Bunny moze Ty cos poradzisz?
To jak już byś chciała przyciemnić to ja ci mogę polecić 812 loreal exelence.W mojej galerii są fotki oraz na str.13,14.Na fotkach są jeszcze ciemniejsze ale po dwóch,trzech myciach ładnie wygląda(ba dla mnie to pięknie)Z tych pasemek by ci się szybciutko wypłukał bo są rozjasniane a na całości nadal odcień prawie jak odrost.Ale z czasem się wypłukał do takiego jak miałaś wcześniej odrost przed syossem.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:

To ma kompleks odżywczo-regenerujący także włoski powinny byc w je
szcze lepszej kondycji

Ja zawsze właśnie testowałam farbki z numerem po przecinku czyli chodne,a teraz spróbuje naturalna 10 może tu jest pies pogrzebany ze nigdy mi nie wychodziły tak jak chciałam.Teraz włoski zrobiły się bezowe i jak nawet bardzo nie weźmie mi ta bell color to na pewno wyjdą bezowe jak reszta(kiedyś dziewczyny dużo pisały o tej farbce ze właśnie dobrze rozjaśnia bo jest przeznaczona aż do brązu).Przynajmniej tak to sobie tłumacze wynikające z moich doświadczeń.Jeśli nawet nie będzie to to czego oczekiwałam to i tak wracam do 8.13.Decyzja już zapadła.
Ciekawe na jak długo
Ale w piątek farbowanko.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-09, 17:20   #1916
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
8.13 z L'Oreala to ta farbka z załącznika.
Adzi nią robiła i wyszło super!
A o Syncu sobie poczytaj. Tutaj masz na KWC:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-38...-ColorSync.htm
Kupic możesz np na allegro chocby nawet, tylko ze specjalnym aktywatorem się to nakłada, bo w nim jest ten cały kompleks z tego co się orientuję A co by Ci to dało? Ujednoliciło by Ci kolor, pokryło żółtko i odżywiło włoski
Jak wolałaś siebie w tamtych włoskach to wróc do tamtego farbowania. Ale może nie warto się załamywac, bo może w końcu znajdziesz farbkę, z której będziesz zadowolona? Decyzja oczywiście jest Twoja

PS. Dziękuję
ten kolor 8.13 na pudełku, które wkleiłaś jest boski ale moja siostra ostatnio kupiła tę farbę i wyglądało ono inaczej..
i jej właśnie ciepło wyszła, tak trochę rudawo(kładła na ciepłe włosy) a Adzi wyszła ślicznie, chłodno, no ale kładła na jaśniutkie rozjaśnione...
A Kochaneczka raczej ma ciepłe wiec jest ryzyko

Kochaneczka, ja bym zrobiła jak Yattamanka radzi-położyła na sam odrost plus najbardziej widoczne miejsca Stockholm może musisz się przywyczaić chwilkę do jaśniejszego koloru?
co do przyciemniania, to ja Ci mogę polecić Syoss Średni blond, na początku wychodzi jak na pudełku, tonacja naturalna, ale potem się fajnie wypłukuje
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-09, 18:18   #1917
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
witajcie!
wklejam Wam fotki moich wlosow w swietle dziennym- rano robilam zdejcia, przy oknie, bez lapmy. Jest troche lepiej niz wczoraj wieczorem jak je widzialam w sztucznym swietle ale ja ciagle widze rudosc na odrostach;/ Przed chwila mylam wlosy 2x szamponem przeciwlupiezowym, pozniej odzywka i na koniec w odrosty wcieralam lekko roztwor z plukanka Flor illum-srebro. Teraz schna.. ale mam wrazenie ze to nic nie dalo. Jak sa mokre te wlosy to mam takie ryże ze szok ale ogolnie farba fajna, nie zniszczyla wlosow, sa takie gladkie i blyszczace. Mam nadzieje ze jak sie troche wyplucze bedzie lepiej.
Ja mam cos takiego, ze jak tylko troche rudego mam gdzies przy twarzy- odrosty i przy uszach to cera zaraz wydaje sie baaardzo rozowa;/ Moze jak bedzie juz moj odrost malutki to bedzie ciut lepiej.
Czekam na Wasze rady i opinie

Pierwsze foto przed farbowaniem, reszta po.(wszystkie w dziennym swietle bez lampy)
no rzeczywiscie rudawo troszke ale myslalam ze bedzie gorzej jak bedziesz myc czesto wlosy to ten odrost splowieje, nie bedzie az tak sie wybijal co do jasnosci to tez uwazam ze moze to kwestia przyzwyczajenia sie? Ja bym na Twoim miejscu nie przyciemniala do naturalnego koloru, troche szkoda..no ale oczywiscie to Twoja decyzjaI nie wiem czy pasemka na odrost stockholmem to dobry pomysl moze nie wyjsc, do pasemek polecam n&e 522 wiem bo sama robilam, efekt jak po pasemkach u fryzjera A i wyslalam Ci maila ze zdj (apropo ciemnych brwi) doszedl?

Cytat:
Byłam wczoraj na zakupach. Zachęcona opisem suszarki którą Agatko nam wklejałaś postanowiłam ją sobie sprawić Ale jaka ona wieeeelka generalnie wszystkie te fajniejsze jakieś takie wielkie krowiaste, przecież to mi ręka podczas suszenia odpadnie Muszę to przemyśleć

A Ty Ewcia co tak z tym kolorkiem szalejesz?
Jaki Ty w ogóle chciałbyś miec kolor?
ale taka suszara suszy sie chwile nie odczujesz ciezaru ja polecam

Cytat:
hmm trudno, ja się nie przejmuję, teraz wszystko jest napakowane chemią jak nie wędliny to sery, jogurty... zawsze coś
dokladnie a ja musze sie przyznac ze mam slabosc do kfc uwielbiam ta panierke

Cytat:
To jak już byś chciała przyciemnić to ja ci mogę polecić 812 loreal exelence.W mojej galerii są fotki oraz na str.13,14.Na fotkach są jeszcze ciemniejsze ale po dwóch,trzech myciach ładnie wygląda(ba dla mnie to pięknie)Z tych pasemek by ci się szybciutko wypłukał bo są rozjasniane a na całości nadal odcień prawie jak odrost.Ale z czasem się wypłukał do takiego jak miałaś wcześniej odrost przed syossem.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Ja zawsze właśnie testowałam farbki z numerem po przecinku czyli chodne,a teraz spróbuje naturalna 10 może tu jest pies pogrzebany ze nigdy mi nie wychodziły tak jak chciałam.Teraz włoski zrobiły się bezowe i jak nawet bardzo nie weźmie mi ta bell color to na pewno wyjdą bezowe jak reszta(kiedyś dziewczyny dużo pisały o tej farbce ze właśnie dobrze rozjaśnia bo jest przeznaczona aż do brązu).Przynajmniej tak to sobie tłumacze wynikające z moich doświadczeń.Jeśli nawet nie będzie to to czego oczekiwałam to i tak wracam do 8.13.Decyzja już zapadła.
Ciekawe na jak długo
Ale w piątek farbowanko.
Bede trzymac kciuki

Dziewczynki kupilam dzis sobie te produkty i bede testowac
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-jedwabiem.htm
http://www.yves-rocher.com.pl/szampo...wlosow_suchych
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...owa-wersja.htm
odzywka ma super opinie, szampon yves rocher nieznany ale mam nadzieje, ze bedzie fajny martwie sie tylko joanna bo ponoc wysusza wlosy

Ach zapomnialabym, infatuated sliczne wloski jak tam juz po weselu czy dopiero bedzie?

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-10-09 o 18:20
snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-09, 18:46   #1918
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Ciekawe na jak długo
Ale w piątek farbowanko.
O, już w piątek? no to będziemy duchem z Tobą
A może akurat są Ci przeznaczone farbki bez cyferek po przecinku

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki kupilam dzis sobie te produkty i bede testowac
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-jedwabiem.htm
http://www.yves-rocher.com.pl/szampo...wlosow_suchych
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...owa-wersja.htm
odzywka ma super opinie, szampon yves rocher nieznany ale mam nadzieje, ze bedzie fajny martwie sie tylko joanna bo ponoc wysusza wlosy
To poszalałaś Daj znać jak już potestujesz jakie wrażenia

Ja kupiłam ostatnio odżywke do farbowanych Rossmann Isana taka biało-czerwona za 4zł z hakiem. Dzisiaj pierwszy raz stosowałam i powiem Wam, że jak za taką kase to całkiem przyzwoita Pachnie tak delikatnie, włoski miękkie i fajnie się rozczesują. Mam nadzieje, że kolor też pochroni, tak jak producent obiecuje

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ten kolor 8.13 na pudełku, które wkleiłaś jest boski ale moja siostra ostatnio kupiła tę farbę i wyglądało ono inaczej..
i jej właśnie ciepło wyszła, tak trochę rudawo(kładła na ciepłe włosy) a Adzi wyszła ślicznie, chłodno, no ale kładła na jaśniutkie rozjaśnione...
A Kochaneczka raczej ma ciepłe wiec jest ryzyko
No właśnie, bardzo dużo zależy od kolory wyjściowego.
To, że Adzi tak ładnie wyszło nie znaczy, że u nas będzie tak samo.. a szkoda
Ale i tak obiecałam sobie, że kiedyś ją wypróbuje najwyżej później będę się jakoś ratować
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-09, 18:48   #1919
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
O, już w piątek? no to będziemy duchem z Tobą
A może akurat są Ci przeznaczone farbki bez cyferek po przecinku

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

To poszalałaś Daj znać jak już potestujesz jakie wrażenia

Ja kupiłam ostatnio odżywke do farbowanych Rossmann Isana taka biało-czerwona za 4zł z hakiem. Dzisiaj pierwszy raz stosowałam i powiem Wam, że jak za taką kase to całkiem przyzwoita Pachnie tak delikatnie, włoski miękkie i fajnie się rozczesują. Mam nadzieje, że kolor też pochroni, tak jak producent obiecuje
kurde u mnie to mania z tymi kosmetykami co cos zobacze to od razu chce kupowac mialam wziac jeszcze odzywke i szampon biosilka ale TZ mi nie pozwolil jak to dobrze ze go zabralam oczywiscie dam znac, juz zaraz ide testowac szampon z yves rocher i odzywke ce-ce

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-09, 19:06   #1920
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
kurde u mnie to mania z tymi kosmetykami co cos zobacze to od razu chce kupowac mialam wziac jeszcze odzywke i szampon biosilka ale TZ mi nie pozwolil jak to dobrze ze go zabralam oczywiscie dam znac, juz zaraz ide testowac szampon z yves rocher i odzywke ce-ce
Hehe no dobrze, że poszedł z Tobą
Mój TŻ też czasami mi mówi, że mam fioła na punkcie włosów
A jak przegląda zdjęcia w aparacie i widzi wszędzie tylko włosy, włosy, włosy, to łapie się za głowe, spuszcza szczene i patrzy na mnie o tak
a co w jego głowie wtedy siedzi to już możemy się domyślać ale i tak wtedy go uwielbiam
_eNchaNted_ jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości