Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-09, 19:17   #1921
snowhitee
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Hehe no dobrze, że poszedł z Tobą
Mój TŻ też czasami mi mówi, że mam fioła na punkcie włosów
A jak przegląda zdjęcia w aparacie i widzi wszędzie tylko włosy, włosy, włosy, to łapie się za głowe, spuszcza szczene i patrzy na mnie o tak
a co w jego głowie wtedy siedzi to już możemy się domyślać ale i tak wtedy go uwielbiam
hehehe mam to samono nic taki juz nasz los, faceci tego nie zrozumieja

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-09, 19:56   #1922
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No chyba nigdy nie zrozumieją
Pobiadolą, pomyślą swoje ale i tak włoski miziać by chcieli
No nic, taki już ich urok. Ale chyba za to m.in. kochamy tych naszych TŻtów
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-09, 20:15   #1923
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

Cytat:
8.13 z L'Oreala to ta farbka z załącznika.
Adzi nią robiła i wyszło super!
A o Syncu sobie poczytaj. Tutaj masz na KWC:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-38...-ColorSync.htm
Kupic możesz np na allegro chocby nawet, tylko ze specjalnym aktywatorem się to nakłada, bo w nim jest ten cały kompleks z tego co się orientuję A co by Ci to dało? Ujednoliciło by Ci kolor, pokryło żółtko i odżywiło włoski
Jak wolałaś siebie w tamtych włoskach to wróc do tamtego farbowania. Ale może nie warto się załamywac, bo może w końcu znajdziesz farbkę, z której będziesz zadowolona? Decyzja oczywiście jest Twoja

PS. Dziękuję
Dziękuję za wyjasnienie Enchanted!
ake faktycznie jesli Adzio miala mocno rozjasnione(odrosty tez) to ladnie jej zlapalo-chlodno. a ja mam odrost rudy-cieply a reszta chlodne wiec na tych rudych to chyba zielen moze wyjsc..
Co do tego tonera ktory polecasz to widze ze to z Matrixa- to moja fryzjerka ma ta firme. Moze poszlabym do niej zeby dobrala odpowiedni odcien do zniwelowania tej rudosci? ciekawe ile bedzie za to chciala kasy..hmmm.. ale to moze byc wyjscie.. bo tonery nie niszcza. Tylko jak mi sie w tydzien zmyje z wlosow? to ten odrost dalej bedzie aki rudy?
a z tamtego farbowania(pasemka+toner) tez nie bylam do konca zadowolona.. za malo pasemek mi ostatnio zrobila fryzjerka i za duzo kasy to kosztuje;/
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To jak już byś chciała przyciemnić to ja ci mogę polecić 812 loreal exelence.W mojej galerii są fotki oraz na str.13,14.Na fotkach są jeszcze ciemniejsze ale po dwóch,trzech myciach ładnie wygląda(ba dla mnie to pięknie)Z tych pasemek by ci się szybciutko wypłukał bo są rozjasniane a na całości nadal odcień prawie jak odrost.Ale z czasem się wypłukał do takiego jak miałaś wcześniej odrost przed syossem.
Adzio, mowa chyba o tej 8,13 o ktorej mowila Etchanted? Kolor faktycznie super Ci wyszedl, juz po tych kilku myciach a poznej to cudny!(zdjecie w avatarze) ale jak juz pisalam mialas cale wloski takie rozjasnione i chlodne, a ja mam odrost złooty-rudy;/ wiec sie boje..
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ten kolor 8.13 na pudełku, które wkleiłaś jest boski ale moja siostra ostatnio kupiła tę farbę i wyglądało ono inaczej..
i jej właśnie ciepło wyszła, tak trochę rudawo(kładła na ciepłe włosy) a Adzi wyszła ślicznie, chłodno, no ale kładła na jaśniutkie rozjaśnione...
A Kochaneczka raczej ma ciepłe wiec jest ryzyko

Kochaneczka, ja bym zrobiła jak Yattamanka radzi-położyła na sam odrost plus najbardziej widoczne miejsca Stockholm może musisz się przywyczaić chwilkę do jaśniejszego koloru?
co do przyciemniania, to ja Ci mogę polecić Syoss Średni blond, na początku wychodzi jak na pudełku, tonacja naturalna, ale potem się fajnie wypłukuje
No wlasnie jest ryzyko, tymbardziej ze piszesz jak wyszlo Twojej siostrze. Takze raczej tak nie zaryzykuję.. predzej wlasnie pasemka zrobie chyba na tych najbardziej widocznych miejscach.. a pozniej pojawi sie lekki odrost i juz bedzie lepiej to wygladac. Narazie staram sie przyzwyczaic.. dzisiaj nawet wyszlam do ludzi Mam nadzieje ze kolor sie ciut wyplucze i ze bedzie mniej rudy tez za sprawa fioletowych plukanek i szamponow. Narazie czekam na odroscik..
Cytat:
no rzeczywiscie rudawo troszke ale myslalam ze bedzie gorzej jak bedziesz myc czesto wlosy to ten odrost splowieje, nie bedzie az tak sie wybijal co do jasnosci to tez uwazam ze moze to kwestia przyzwyczajenia sie? Ja bym na Twoim miejscu nie przyciemniala do naturalnego koloru, troche szkoda..no ale oczywiscie to Twoja decyzjaI nie wiem czy pasemka na odrost stockholmem to dobry pomysl moze nie wyjsc, do pasemek polecam n&e 522 wiem bo sama robilam, efekt jak po pasemkach u fryzjera A i wyslalam Ci maila ze zdj (apropo ciemnych brwi) doszedl?
snowi kochana, mail doszedl-odpisalam Ci mam nadzieje ze dostalas odp. Co do wlosow to tez mam nadzieje ze troche yplowieje ten rudawy a myc zamierzam codziennie przeciwlupiezowym szamponem + fioletowm na rudych odrostach lub moczyc wacik w plukance i na odrost. no mi sie wydaje ze Stokholm na odrost to tez zly pomysl. Lepiej ten 522 jesli nim robilas na takie rudawe i wiesz jak wychodzi.Mam jeszcze w domu taka farbke Garniera: 101 bardzo jasny bezowy blond superrozjasniajacy ten:http://www.nokaut.pl/kosmetyki/garni...asniajacy.html
moze tym moglabym te pasemka zrobic na odroscie? jak myslicie? chwyci?no bo mam jeszcze wellaton 12/1. wtedy nie musialabym wydawac kasy na kolejna farbke. Jak myslisz snow?
Stary 2010-10-09, 20:52   #1924
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Mój zawsze mówi "kochanie czy Ty aby nie przesadzasz ?" - delikatnie acz stanowczo

No jak mówisz, że szybciutko się suszy, to jeszcze pomyślę. Następnym razem poświecę więcej czasu i pokręcę się i poczytam wszystkie opisy
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-09, 20:55   #1925
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
ake faktycznie jesli Adzio miala mocno rozjasnione(odrosty tez) to ladnie jej zlapalo-chlodno. a ja mam odrost rudy-cieply a reszta chlodne wiec na tych rudych to chyba zielen moze wyjsc..
Co do tego tonera ktory polecasz to widze ze to z Matrixa- to moja fryzjerka ma ta firme. Moze poszlabym do niej zeby dobrala odpowiedni odcien do zniwelowania tej rudosci? ciekawe ile bedzie za to chciala kasy..hmmm.. ale to moze byc wyjscie.. bo tonery nie niszcza. Tylko jak mi sie w tydzien zmyje z wlosow? to ten odrost dalej bedzie aki rudy?
a z tamtego farbowania(pasemka+toner) tez nie bylam do konca zadowolona.. za malo pasemek mi ostatnio zrobila fryzjerka i za duzo kasy to kosztuje;/
Tak, to jest Matrix. Ja tym tonerem nie robiłam, także nie mogę się wypowiadać co do trwałości, bo nie wiem.
Ale wiem, że u fryzjera niechciane żółtka właśnie tym ratują. Zapytaj ile weźmie za to Twoja fryzjerka.
Albo tak jak Snow Ci mówi pasemka tym n&e 522? Albo którąś z farbek, które posiadasz? Zawsze jakieś wyjście jest głowa do góry!

Ja też z pasemek i balejażu u fryzjera zrezygnowałam, bo za to co u fryz zostawiłam to już chyba na Karaiby bym uzbierała A efekty i tak były marne..

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-10-09 o 20:57 Powód: literka
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-09, 21:38   #1926
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

Enchanted
Tak, zadzwonie w poniedzialek i zapytam jaka cena. Jesli do 50zł to się jeszcze skuszę. Jak drozej to nie i bede kombinowac z pasemkami. A jak sadzisz jaki odcien? widzialas moze palete?bo wiem ze moja fryzjerka miala jakis odcien taki, ktory wychodzi szarawo..kiedys mi mowila. Co do pasemek 522 to narazie musze sie wstrzymac bo nie mam folii takze w poniedzialek dam Wam znac. ale jak za sam toner to chyba nie powinno byc bardzo drogo co?
Kurcze chcialam zeby wloski byly zdrowe a tymczasem w przeciagu tygodnia mialam robione- pasemka rozjasniaczem z woda 3%+ toner (chyba woda tez ok 3%), wczoraj ten Syoss, a jeszcze mnie cos czeka.. toner lub pasemka farba.. masakra oby tylko wlosy nie zaczely wypadac..
czuje sie jak scarlet johanson na tym zdjeciu : http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1284915333 tylko ze ja mam taki efekt za 17zł a ona pewnie wydala mase na fryzjera

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2010-10-09 o 21:41
kochaneczka jest offline  
Stary 2010-10-09, 22:02   #1927
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

snowi kochana, mail doszedl-odpisalam Ci mam nadzieje ze dostalas odp. Co do wlosow to tez mam nadzieje ze troche yplowieje ten rudawy a myc zamierzam codziennie przeciwlupiezowym szamponem + fioletowm na rudych odrostach lub moczyc wacik w plukance i na odrost. no mi sie wydaje ze Stokholm na odrost to tez zly pomysl. Lepiej ten 522 jesli nim robilas na takie rudawe i wiesz jak wychodzi.Mam jeszcze w domu taka farbke Garniera: 101 bardzo jasny bezowy blond superrozjasniajacy ten:http://www.nokaut.pl/kosmetyki/garni...asniajacy.html
moze tym moglabym te pasemka zrobic na odroscie? jak myslicie? chwyci?no bo mam jeszcze wellaton 12/1. wtedy nie musialabym wydawac kasy na kolejna farbke. Jak myslisz snow?
ja pierwszy raz zrobilam pasemka 522 jak wlasnie wyszedl mi rudawy odrost po excellence 10.21 perlowy blond, niestety nie mam fotek. Nie wiem czy te Twoje farby sie nadaja, szczerze wtedy sama nie wiedzialam co wyjdzie po tym n&e, zrobilam bo mialam w domu akurat, fajnie wyszlo i tak zostalo Moze sprobuj na pasemku ten wellaton, jak bedzie dobrze to zrobisz wiecej

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mój zawsze mówi "kochanie czy Ty aby nie przesadzasz ?" - delikatnie acz stanowczo

No jak mówisz, że szybciutko się suszy, to jeszcze pomyślę. Następnym razem poświecę więcej czasu i pokręcę się i poczytam wszystkie opisy
hehe moj to sie nie piesci mowi nie i nie ma gadki

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-10, 00:18   #1928
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Enchanted
Tak, zadzwonie w poniedzialek i zapytam jaka cena. Jesli do 50zł to się jeszcze skuszę. Jak drozej to nie i bede kombinowac z pasemkami. A jak sadzisz jaki odcien? widzialas moze palete?bo wiem ze moja fryzjerka miala jakis odcien taki, ktory wychodzi szarawo..kiedys mi mowila. Co do pasemek 522 to narazie musze sie wstrzymac bo nie mam folii takze w poniedzialek dam Wam znac. ale jak za sam toner to chyba nie powinno byc bardzo drogo co?
Kurcze chcialam zeby wloski byly zdrowe a tymczasem w przeciagu tygodnia mialam robione- pasemka rozjasniaczem z woda 3%+ toner (chyba woda tez ok 3%), wczoraj ten Syoss, a jeszcze mnie cos czeka.. toner lub pasemka farba.. masakra oby tylko wlosy nie zaczely wypadac..
czuje sie jak scarlet johanson na tym zdjeciu : http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1284915333 tylko ze ja mam taki efekt za 17zł a ona pewnie wydala mase na fryzjera
Tak, palete widziałam i kolorki bardzo fajne
Tutaj na tym wątku dziewczyna polecała na żółtko albo A albo V, a najlepiej to zmieszac je ze sobą. Poczytaj sobie
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148377
U mnie za toner 80zł w salonie, także nie wiem czy w 50 się zmieścisz, no ale spytac zawsze możesz
A jak nie to spróbuj tymi farbami, które masz. Wybierz jedną i porób troszke pasemek. Zawsze oszczędniej

Dodaję kolorki Synca. W rzeczywistości wyglądają jaśniej. Patrz na lewą stronę
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-10, 09:04   #1929
untouchable
Wtajemniczenie

a wiecie coś na temat tej farby
n&e diamentowy jasny blond 630 http://www.dpj.pl/fotki/g1307d.jpg ?
Stary 2010-10-10, 09:21   #1930
Agatau88
Zakorzenienie

Yatamanka dam znać jak suszarke w weekend jak ją dostanę Snowwitee ma rację, tez słyszalam ze suszy sie szybko.

kochaneczka naprawdę ladnie wygladasz, nie przejmuj się tak bardzo tym że rudawo czy tam złotawo Ci wyszło. Będziesz miala swoj odrosr, chociaz 2mm już będzie inaczej. A jak chcesz to stonuj sobie tym Matrixem
Ty masz włoski 28cm? Wydaje mi się że dłuzsze.

A ja cos czuje ze dostane jeszcze prostownice na urodziny, bo tam ogłaszalam że bym chciala

snowhitee jak oceniasz ten spray Syossa termoochronny, widzialam w promocji, może się skusze? Chcialam jeszcze piankę na objętość kupić Syossa.
A juz znalazlam opinie w Twoim albumie

A ja farbowałam 4 października (chyba, bo nie pamietam) a już mam odrost i to dość widoczny. A wszystko dzięki Dermenie i Radcialowi. Nie znalam tej Dermeny, ale po niej włosy naprawdę rosną! I nie kosztuje nie wiadomo ile.

Mój TŻ tez zawsze marudzi i tez znajduje zdjecia w aparacie to sie w czoło puka A na zakupach czego nie chce kupić mowi "Przeciez to juz masz"
A to nieprawda

Dodam jeszcze że moja Mama robiła wczoraj Wellatonem 12/1. Włosy ma dość ciemne, brąz jakiś, ściamniały Jej, a rosną Jej bardzo szybko a nic z nimi nie robi
Normalnie 3cm na miesiąc, już ma sporo za ramiona.
Trzymala Wellaton tylko 40 min, a powinna 55 i wyszło super
Może jak mi się uda zrobic zdjecia to wkleję

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-10 o 09:28
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-10, 09:30   #1931
EwCiA000
Zadomowienie

Dzień dobry kochane

Jeżeli chodzi o TŻ-tów to mój tak samo reaguje na kupno nowego kosmetyku a jak mu mówię, że ma mi zrobic zdjęcie włosów to wywraca oczami i mówi przecież wczoraj robiłaś i wklejałaś na wizaż

Mówiłyście o balejażu i pasemkach...a więc byłam wczoraj na 18-stce kolezanki i tam dziewczyna miała śliczny balejaż, naprawdę super podeszłam do niej i zapytałam gdzie robi włosy a ona na to, że koleżanka mamy-fryzjerka jej robi i bierze za to...uwaga...30zł!!
a naprawdę miała to pięknie zrobione taki cieniutki i gęsty

Dziewczyny mam do Was takie pytanie, powiedzcie czy dobrym pomysłem jest, żebym za rok zamieszkała z moim TŻ-tem?? Bo wybieramy się razem na studia, do tego samego miasta więc...jak myślicie?? wypowiedzcie się proszę może byc na prywatnych

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-10 o 09:33
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-10, 10:06   #1932
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
a wiecie coś na temat tej farby
n&e diamentowy jasny blond 630 http://www.dpj.pl/fotki/g1307d.jpg ?
niestety nic ale kolor wydaje sie byc ladny no i jest przeznaczona do siwych wlosow.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka dam znać jak suszarke w weekend jak ją dostanę Snowwitee ma rację, tez słyszalam ze suszy sie szybko.

kochaneczka naprawdę ladnie wygladasz, nie przejmuj się tak bardzo tym że rudawo czy tam złotawo Ci wyszło. Będziesz miala swoj odrosr, chociaz 2mm już będzie inaczej. A jak chcesz to stonuj sobie tym Matrixem

A ja cos czuje ze dostane jeszcze prostownice na urodziny, bo tam ogłaszalam że bym chciala

snowhitee jak oceniasz ten spray Syossa termoochronny, widzialam w promocji, może się skusze? Chcialam jeszcze piankę na objętość kupić Syossa.

A ja farbowałam 4 października (chyba, bo nie pamietam) a już mam odrost i to dość widoczny. A wszystko dzięki Dermenie i Radcialowi. Nie znalam tej Dermeny, ale po niej włosy naprawdę rosną! I nie kosztuje nie wiadomo ile.

Mój TŻ tez zawsze marudzi i tez znajduje zdjecia w aparacie to sie w czoło puka A na zakupach czego nie chce kupić mowi "Przeciez to juz masz"
A to nieprawda

Dodam jeszcze że moja Mama robiła wczoraj Wellatonem 12/1. Włosy ma dość ciemne, brąz jakiś, ściamniały Jej, a rosną Jej bardzo szybko a nic z nimi nie robi
no wlasnie opinia w albumie, spray jest sredni, ja chyba nastepnym razem skusze sie na jakies mleczko bo lubie miec mieciutkie wlosy

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dzień dobry kochane

Jeżeli chodzi o TŻ-tów to mój tak samo reaguje na kupno nowego kosmetyku a jak mu mówię, że ma mi zrobic zdjęcie włosów to wywraca oczami i mówi przecież wczoraj robiłaś i wklejałaś na wizaż

Mówiłyście o balejażu i pasemkach...a więc byłam wczoraj na 18-stce kolezanki i tam dziewczyna miała śliczny balejaż, naprawdę super podeszłam do niej i zapytałam gdzie robi włosy a ona na to, że koleżanka mamy-fryzjerka jej robi i bierze za to...uwaga...30zł!!
a naprawdę miała to pięknie zrobione taki cieniutki i gęsty

Dziewczyny mam do Was takie pytanie, powiedzcie czy dobrym pomysłem jest, żebym za rok zamieszkała z moim TŻ-tem?? Bo wybieramy się razem na studia, do tego samego miasta więc...jak myślicie?? wypowiedzcie się proszę może byc na prywatnych
no to bardzo tanio, ale ja tam juz do balejazy nie wroce raz ze nigdy dokladnie nie sa zrobione odrosty a dwa ze rozjasniacz
A co do Twojego pytania to dlaczego nie? Jesli sie kochacie, bedziecie mieli szanse na sprawdzenie jak mocno i czy aby napewno do siebie pasujecie Ja z moim TZ-em mieszkam od 2 lat I jestem juz pewna wszystkiego, poznalam go dokladniej, wszystkie wady i zalety, spedzamy ze soba duzo czasu i juz teraz nie wyobrazam sobie mieszkanka bez niego No i mamy psa, to juz zobowiazuje A od roku jestesmy zareczeni

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-10, 10:18   #1933
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Ach zapomnialabym, infatuated sliczne wloski jak tam juz po weselu czy dopiero bedzie?
dziekuje już po weselu.. sukienka z Asos zrobiła niezłe wrażenie, nieznajome dziewczyny w toalecie mnie pytały skąd ta sukienka także zakup na +, na połowinki chyba też się pokusze o asosową :P

a mam pytanie a propos tych pasemek robionych n&e. Jak długo trzymasz/trzymałaś na folii i jaki dokładnie efekt? Póki co, pytam czysto hipotetycznie, ale kto wie czy nie będe musiała na odroscie działać jak się wypłucze

Cytat:
Tak, to jest Matrix. Ja tym tonerem nie robiłam, także nie mogę się wypowiadać co do trwałości, bo nie wiem.
Ale wiem, że u fryzjera niechciane żółtka właśnie tym ratują. Zapytaj ile weźmie za to Twoja fryzjerka.
Albo tak jak Snow Ci mówi pasemka tym n&e 522? Albo którąś z farbek, które posiadasz? Zawsze jakieś wyjście jest głowa do góry!

Ja też z pasemek i balejażu u fryzjera zrezygnowałam, bo za to co u fryz zostawiłam to już chyba na Karaiby bym uzbierała A efekty i tak były marne..
a jak długo efekt po tonerze Ci pozostał? bo ja też kiedyś chciałam kupić ale pani w sklepie z prof farbami mi odradziła, bo "po tygodniu nie będzie śladu"

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

A to nieprawda

a myłaś Dermeną codziennie? ja mam już 2 op, ale nie mam za bardzo czasu myć codziennie i co 2-3 dni używam
teraz będę szukać czegoś nowego na porost

a co do TŻ-ow..widzę, że wszystkie w szczęśliwych związkach gratuluje!
Ja ze swoim się rozstałam w zeszłym tyg, po 2 latach
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-10, 10:23   #1934
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
dziekuje już po weselu.. sukienka z Asos zrobiła niezłe wrażenie, nieznajome dziewczyny w toalecie mnie pytały skąd ta sukienka także zakup na +, na połowinki chyba też się pokusze o asosową :P

a mam pytanie a propos tych pasemek robionych n&e. Jak długo trzymasz/trzymałaś na folii i jaki dokładnie efekt? Póki co, pytam czysto hipotetycznie, ale kto wie czy nie będe musiała na odroscie działać jak się wypłucze

a jak długo efekt po tonerze Ci pozostał? bo ja też kiedyś chciałam kupić ale pani w sklepie z prof farbami mi odradziła, bo "po tygodniu nie będzie śladu"

a myłaś Dermeną codziennie? ja mam już 2 op, ale nie mam za bardzo czasu myć codziennie i co 2-3 dni używam
teraz będę szukać czegoś nowego na porost

ooo a którą sukienkę z Asosa miałaś?

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-10, 10:38   #1935
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
no to bardzo tanio, ale ja tam juz do balejazy nie wroce raz ze nigdy dokladnie nie sa zrobione odrosty a dwa ze rozjasniacz
A co do Twojego pytania to dlaczego nie? Jesli sie kochacie, bedziecie mieli szanse na sprawdzenie jak mocno i czy aby napewno do siebie pasujecie Ja z moim TZ-em mieszkam od 2 lat I jestem juz pewna wszystkiego, poznalam go dokladniej, wszystkie wady i zalety, spedzamy ze soba duzo czasu i juz teraz nie wyobrazam sobie mieszkanka bez niego No i mamy psa, to juz zobowiazuje A od roku jestesmy zareczeni
no ja się własnie zastanawiam nad balejażem, albo balejaż albo kupię farbę goldwella i będę nią robic
dzięki za odpowiedź

Infatuated a to szkoda...a co się stało takiego??

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-10, 10:40   #1936
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo a którą sukienkę z Asosa miałaś?
taka http://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=17799
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-10, 10:42   #1937
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

To fajnie ze sukienka zrobila furore Pasemka trzymalam na folii 50min, efekt jak po pasemkach u fryza (chodzi mi o kolor), wklejam zdj z czasow jak je robilam, mysle ze dobrze widac
A co do TZ-ta to przykro mi, domyslam sie, ze nie jest latwo, 2lata to juz troche. Ale glowka do gory, nie ma tego zlego co na dobre by nie wyszlo

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-10, 10:44   #1938
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
piękna ja mam taką (tą krótką) http://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=16721&zid=0
i w przyszłą sobotę będę w niej na weselu prawdopodobnie Asos ma pięękne sukienki

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-10, 10:49   #1939
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
no ja się własnie zastanawiam nad balejażem, albo balejaż albo kupię farbę goldwella i będę nią robic
dzięki za odpowiedź

Infatuated a to szkoda...a co się stało takiego??
ja nie żałuje, dobrze że podjełam taką decyzję. co się stało..eehh długo by opowiadać. Może w skrócie-wydawało mi się, że go znam ale jak zamieszkaliśmy razem to okazało się że jest zupełnie innym człowiekiem. Wytrzymałam tak pół roku ale nie ma sensu tkwić w toksycznym układzie...
a wczoraj byłam na kolacji z nowym znajomym i odżywam
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-10, 10:54   #1940
EwCiA000
Zadomowienie

Infatuated piękna ta sukienka
No to dobrze: tak jak napisała Snow głowa do góry

Buahhot śliczna ta kiecka, na pewno zrobisz wrażenie

Snow jak zawsze piękne włoski

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-10, 10:55   #1941
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
To fajnie ze sukienka zrobila furore Pasemka trzymalam na folii 50min, efekt jak po pasemkach u fryza (chodzi mi o kolor), wklejam zdj z czasow jak je robilam, mysle ze dobrze widac
A co do TZ-ta to przykro mi, domyslam sie, ze nie jest latwo, 2lata to juz troche. Ale glowka do gory, nie ma tego zlego co na dobre by nie wyszlo
aaaaj efekt boski lepszy niż od fryza no to mnie zainspirowałaś
nie jest łatwo, ale to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć..

Cytat:
piękna ja mam taką (tą krótką) http://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=16721&zid=0
i w przyszłą sobotę będę w niej na weselu prawdopodobnie Asos ma pięękne sukienki
śliczna taak Asos wymiata
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-10, 10:55   #1942
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
oj tak sukienki asosowe sa boskie

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-10, 11:49   #1943
Agatau88
Zakorzenienie

Dermeną myłam codziennie, zuzylam półtora opakowania.
Teraz w ciągu 6 dni włosy urosły mi 4 mm, co nie jest zle, taki odrost juz widac. Wczesniej tez rosly, lacznie miesiąc mylam codziennie.
Dzis skonczylam kurację Radicalem
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-10, 13:20   #1944
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

dzieki ale to stare czasy

Cytat:
aaaaj efekt boski lepszy niż od fryza no to mnie zainspirowałaś
nie jest łatwo, ale to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć..

śliczna taak Asos wymiata
dziekuje staralam sie jak moglam

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-10, 13:32   #1945
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:

mam nadzieję tylko że nie będzie mi w niej zimno
napewno w przyszłości jeszcze jakąś kupię, no i oczywiście butki też

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-10, 14:00   #1946
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
mam nadzieję tylko że nie będzie mi w niej zimno
napewno w przyszłości jeszcze jakąś kupię, no i oczywiście butki też
no oby pogoda się udała
i miłej zabawy

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-10, 14:03   #1947
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:

Adzio, mowa chyba o tej 8,13 o ktorej mowila Etchanted? Kolor faktycznie super Ci wyszedl, juz po tych kilku myciach a poznej to cudny!(zdjecie w avatarze) ale jak juz pisalam mialas cale wloski takie rozjasnione i chlodne, a ja mam odrost złooty-rudy;/ wiec sie boje..

No wlasnie jest ryzyko, tymbardziej ze piszesz jak wyszlo Twojej siostrze. Takze raczej tak nie zaryzykuję.. predzej wlasnie pasemka zrobie chyba na tych najbardziej widocznych miejscach.. a pozniej pojawi sie lekki odrost i juz bedzie lepiej to wygladac. Narazie staram sie przyzwyczaic.. dzisiaj nawet wyszlam do ludzi Mam nadzieje ze kolor sie ciut wyplucze i ze bedzie mniej rudy tez za sprawa fioletowych plukanek i szamponow. Narazie czekam na odroscik..

Oj tak mowa była o 8.13 nie zwróciłam uwagi ze źle napisałam.No wiesz ja teraz mam na włosach taki chłodny bez i tez jestem ciekawa jak pokryje taki odcień.Ale oczywiście zdam relacje.

Dziewczyny ale te kiecki piękne.Naprawdę z klasa.Śliczniutkie.

infatuated Nie ma czego żałować lepiej prędzej a niżeli brnąć jeszcze głębiej w bagno.Wierze Ci ze podjęłaś dobra decyzje.Jak to mówi moja mama " Pół światu tego kwiatu" wiedz nie ten będzie inny aż trafisz na tego jedynego.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-10 o 14:07
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-10, 14:26   #1948
EwCiA000
Zadomowienie

Dziewczyny zaraz nie wytrzymam...zaczynam nie nawidzic samej siebie
już mam dośc tych włosów, nie wiem czy dalej robic podkład+syoss, które zresztą leżą na półce i kuszą...
czy może zrobic balejaż z zimnych blondów
czy może kupic goldwella kolorek blondu na poziomie 9-10 i robic odrost mocniejszą wodą a resztę słabszą...
Nie cierpię tego mojego niezdecydowania

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-10, 14:32   #1949
kasik71k
Przyczajenie

Hej! dopiero znalazłam ten temat.
Moje naturalne włosy to ciemny brąz. Ale zawsze robiłam pasemka. Od roku miałam rude, teraz zrobiłam znowu pasemka Chciałabym jednak przejść na jakiś ładny bląd. Tyko nie wiem czym zrobić. Nigdy nie farbowałam całych włosów na bląd. Noi martwię się potem, o odrosty. Bo jak miałam pasemka na rudych to może jakoś wyjdzie, ale potem co z odrostem poradźcie co zrobić.
kasik71k jest offline  
Stary 2010-10-10, 14:37   #1950
Agatau88
Zakorzenienie

Wklej zdjecia wlosow. Zobaczymy jaki masz kolor teraz, jaki odrost, jaki jest stan wlosow.

Dziewczyny ktory Sprzedawca sprzedaje te sukienki ASOS? Pytam z ciekawosci moze kiedys kupie
Agatau88 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości