Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-11, 21:51   #2011
djeembee
Przyczajenie

Exclamation Farbowanie pasemek

Witam, jestem nowa na forum. W tym roku w czerwcu na włosach w kolorze ciemny blond fryzjerka zrobiła mi pasemka w kolorze słoneczny blond. Kolor mi nie pasuje, a zapuszczam włosy i nie mogę ich ściąć. Chciałabym, żeby te pasemka miały inny kolor, np. średni blond. Czy da się drugi raz utlenić pasemka na ciemniejszy odcień?? Bo słyszałam, że po pofarbowaniu włosów z pasemkami pasemka szybko tracą kolor farby. Jestem w kropce, a potrzebuję nowej fryzury na styczniową studniówkę.
Proszę o rady!!!
djeembee jest offline  
Stary 2010-10-11, 21:58   #2012
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
dzieki snow... tak mam cieniutke włoski ale w stosunku do mamy i siostry to mam najgrubsze wszystko robie żeby jakoś wyglądały i były zadbane jak chce mieć objętoś to susze na grubą szczote i jest super

_eNchaNted_ mialam zniszczone końcówki ale je obcieła i sa bez skazy... jedynie to na skroniach rzeczywiście można było się przyczepić bo w tych miejscach mam najsłabsze przy suszeniu na szczotkę łamią sie najbardziej... ale nie są spalone ani nic ! naprawdę! mozesz spróbować na to przetłuszczanie szamponu z rzepy joanny do przetłuszczających sie a na końce jedwab i odzywka bez spłukiwania ja tak robię

Adzi07 czuje się super w blondzie i wszystko robię żeby moich włosków było jak najwięcej! a to była właścicielka salonu w mojej wsi... w tym ze ten salon ma tyle klientów ze ona chyba sie nie spodziewała.... i tyle kasy baba ma ze już się wredna zrobiła... tez mi sie zdaje ze z zazdrości bo wyciagla swoje zdjecia w blond włosach i wtedy powiedziala ten tekst ze mi to też przejdzie jak jej...

tobie również dziękuje Ewciu no zobaczymy jak to będzie.... ale nadal walczę o piękne i długie włosy!!!

jesteście moim wsparciem ... bo ciężko mi było jak wyszłam od tego głupiego fryza...
Jak te końce zniszczone poszły pod nóż to już chyba wszystko jest jak należy Na prawdę, na zdjęciach włoski wyglądają na zdrowe, błyszczące i gładkie
Także nie przejmuj się jakąś panią, która ma najwidoczniej różnego rodzaju kompleksy

No właśnie mam w domku jakiś szampon Joanny babuni do przetłuszczających, ale jeszcze go nie próbowałam. Bałam się, że jeszcze bardziej te końce mi przesuszy.
Mam jeszcze Babydreama, Timotei awokado, Palmolive długie i błyszczące, czy coś takiego i Elseve biały
Na razie stosuję Palmolive i muszę powiedzieć, że mi przypasował

A tak a pro po - skoro ta pani ma przy sobie swoje zdjęcie w blond włosach, to najwidoczniej tęskni za tamtym kolorem ale to nie powód aby każdemu sugerować rezygnacje z blondu

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-10-11 o 21:59
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-11, 22:06   #2013
Agatau88
Zakorzenienie

Kotka mi sie tez podoba ladnie Ci obcieła włosy, ładny kolor, przeciez im nie szkodzisz mocno, bo nie robisz rozjasniaczem.

Specyfik nazywa sie chyba Hairbell, zamówiłam z Allegro

Ja też mam cienkie włosy, co poradzić, taka natura

Dziewczyny od składów: jak oceniacie ogolnie te serie Loreal Absolut Repair? Na KWC jest kilka kosmetyków z tej serii.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-11, 22:07   #2014
kiciamała
Zadomowienie

Kotka sa tacy co do blondu dorastaja

Snow a jakas farba ci zle wyszla? bo co wklejasz fotke to ladnie

Adzio widzialm dzis wlasnie ta 10 fajny kolorek .

spotkalam kosmetyki toni &guy mial ktos cos takiego . Kilka recenzji jest nawet ok...

Mi tez jakos syoss dziwnie wyszedl mialam niebieskie pasemka... Corcia byla zachwycona bo bylam jak barbie syrenka

eNchaNted_ jak przetluszczaja ci sie przy glowie to rozprowadzaj palcami ten loj na ta sucha czesc wlosa toz to naturalna odzwka. Powino sie przed kazdym myciem rozpowadzac jak najdalej na konce wlosow.

Dziewczyny a mam pytanie techniczne. Prosze o odpowiedz. Jak nakladam farbe to czas nakladania wlicza sie w ta godzine czy moze godzine liczycie jak juz skonczycie nakladac?

Natalia 24.09.2008

1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-10-11 o 22:12
kiciamała jest offline  
Stary 2010-10-11, 22:13   #2015
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość

spotkalam kosmetyki toni &guy mial ktos cos takiego . Kilka recenzji jest nawet ok...

Mi tez jakos syoss dziwnie wyszedl mialam niebieskie pasemka... Corcia byla zachwycona bo bylam jak barbie syrenka

Dziewczyny a mam pytanie techniczne. Prosze o odpowiedz. Jak nakladam farbe to czas nakladania wlicza sie w ta godzine czy moze godzine liczycie jak juz skonczycie nakladac?
hmm chyba tylko loreal excellence 10.21 bo odrost sie sporo roznil dziekuje

Co do pytania, to tez mnie to meczy ja zawsze licze od momentu gdy skoncze nakladac

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-11, 22:21   #2016
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Kotka no i widac, ze dbasz o wloski! Naprawde nie przejmuj sie

Fryz ja uzylam raz kiedys jako podklad na odrosty (sredni blond), zdj w zalaczniku, uwazam, ze dobrze rozjasnia, z tego co pamietam nadaje sie nawet po ciemny braz chyba.

piekny kolor
Stary 2010-10-11, 22:21   #2017
kiciamała
Zadomowienie

Snow to sie bede trzymac twojej wersji bo komu ladnie wychodzi? no komu

Natalia 24.09.2008

kiciamała jest offline  
Stary 2010-10-11, 22:23   #2018
Agatau88
Zakorzenienie

Dziewczyny jaki polecacie dobry szampon? Najlepszy
Profesjonalny może byc, jakiejkolwiek firmy, zamówie na Allegro u sprawdzonego sprzedawcy
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-11, 22:25   #2019
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:

eNchaNted_ jak przetluszczaja ci sie przy glowie to rozprowadzaj palcami ten loj na ta sucha czesc wlosa toz to naturalna odzwka. Powino sie przed kazdym myciem rozpowadzac jak najdalej na konce wlosow.

Dziękuję za poradę wypróbuję na pewno.

Ja też zawsze odmierzam czas, od momentu kiedy skończę nakładać.
I pani w salonie ostatnio też tak robiła. Nastawiła budzik, dopiero wtedy, gdy położyła całą farbkę
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-11, 22:34   #2020
axxxa
Zadomowienie

GG do axxxa

hej wam dziewczyny!piekne macie te kolorki,ja mam wizyte umowiona na za 2 tyg i tez bede robila odrost.Mam do was pytanie bo piszecie czesto o "podkladzie" a pozniej o kolorach jakie kladziecie,o co chodzi z tym podkladem? Ten podklad najpierw na odrost a pozniej kladziecie farbe na calosc? Tak na moj rozum to tak to zrozumialam.

Ja tez miala kiedys manie na punkie bardzo jasnych wloskow ale os jakiegos roku robilam takie naturalne blond a ostatnio mialam za maly odrost i mi fryzejr podpowiedzial jakis kolor "tach"(nie wiem jak to sie pisze fachowo) i teraz minal juz miesiac i ona sa takie zolte i wrdecz ciemne jak dla mnie za ciemne i mysle co z nimi zrobic czy nie powrocic do farby.Wiem ze farbe sie robi czesciej niz pasemka ale sa one jakies taki jasniejsze.ajc juz sama nie wiem co chce.Chce chyba zeby byly jasniejsze...

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach

http://axxxasworld.blogspot.com/

albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/

Laura 28.09.2012

"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline  
Stary 2010-10-11, 22:41   #2021
Yattamanka
Zakorzenienie

Jak to "wyrośniesz z blondu" Co to w ogóle miało być Jakaś wrzuta? Moim zdaniem ta pani zwyczajnie pozazdrościła Ci, że pomimo rozjaśnianych włosów są ładne, lśniące i zadbane. W ogóle się nie przejmuj

Snow.. to za wstawianie zdjęć :brzyda l:
Hehe chyba sobie gdzieś zapisze i będe codziennie oglądać i dzięki temu wytrwam i czas mi szybciej zleci aż włoski urosną i będą takie piękne

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
hej wam dziewczyny!piekne macie te kolorki,ja mam wizyte umowiona na za 2 tyg i tez bede robila odrost.Mam do was pytanie bo piszecie czesto o "podkladzie" a pozniej o kolorach jakie kladziecie,o co chodzi z tym podkladem? Ten podklad najpierw na odrost a pozniej kladziecie farbe na calosc? Tak na moj rozum to tak to zrozumialam.

Ja tez miala kiedys manie na punkie bardzo jasnych wloskow ale os jakiegos roku robilam takie naturalne blond a ostatnio mialam za maly odrost i mi fryzejr podpowiedzial jakis kolor "tach"(nie wiem jak to sie pisze fachowo) i teraz minal juz miesiac i ona sa takie zolte i wrdecz ciemne jak dla mnie za ciemne i mysle co z nimi zrobic czy nie powrocic do farby.Wiem ze farbe sie robi czesciej niz pasemka ale sa one jakies taki jasniejsze.ajc juz sama nie wiem co chce.Chce chyba zeby byly jasniejsze...
Ze względu na ciemny kolor włosków naturalnych lub też trudności w ich rozjaśnianiu, kładziemy na odrost jakąś farbę rozjaśniająca np skandynawski blond z palette. Włoski sobie schną, czekamy aż się przetłuszczą i znów kładziemy ale tylko na odrost farbę o wybranym kolorze i gdy minie czas delikatnie zwilżamy głowę, masujemy tak jak przy myciu szamponem by powstała piana i tak trzymamy jeszcze z 10 minut i gotowe.

Na zżółknięte włosy polecam fioletowy szampon.
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-11, 22:53   #2022
axxxa
Zadomowienie

GG do axxxa

dziekuje Yattamanka za odpowiedz. Musze to przemyslec jeszcze z tym powrotem do farby bo to jednak trzeba czesciej klasc niz pasemka bo przy pasemkach tak nie razi odrost jak przy farbie jednak.A wy sobie same ta farby nakladacie? Ja nie mieszkam w PL jestem tam tylko raz na jakis czas a tu nie mam za bardzo nikogo kto by mi mogl nakladac farbe.Kiedys to mi moj TZ nakladal i nawet niezle mu szlo ale jak to facet draznil go bardzo ten zapch i juu mu sie nie chcialo robic. On nawet na zmywacz sie wscieka ze mu smierdzi. A nam jakos nie

Co do "wyrastania" z blondu moze cos w tym jest.Ja zauwazylam ze moje kolezanki kolo 30 to z blondu sie na takie kasztanowe robia fajnie to wyglada i w sumie za mna tez juz od jakiegos czasu chodz taka mysl.Ale nie byc blondynka?!?....no nie wiem nie mam jakos odwagi...

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach

http://axxxasworld.blogspot.com/

albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/

Laura 28.09.2012

"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline  
Stary 2010-10-11, 23:26   #2023
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
piekny kolor
dziekuje mi sie srednio podobal, byl za jasny i zrezygnowalam z podkladow

Cytat:
Snow to sie bede trzymac twojej wersji bo komu ladnie wychodzi? no komu
hehe no dobrze dobrze

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki polecacie dobry szampon? Najlepszy
Profesjonalny może byc, jakiejkolwiek firmy, zamówie na Allegro u sprawdzonego sprzedawcy
Z profesjonalnych to uzywalam tylko welle sp do farbowanych i dobrze wspominam no a aktualnie zachwycona jestem yves rocher z mleczkiem z owsa dzis umylam nim drugi raz i wlosy bomba

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
dziekuje Yattamanka za odpowiedz. Musze to przemyslec jeszcze z tym powrotem do farby bo to jednak trzeba czesciej klasc niz pasemka bo przy pasemkach tak nie razi odrost jak przy farbie jednak.A wy sobie same ta farby nakladacie? Ja nie mieszkam w PL jestem tam tylko raz na jakis czas a tu nie mam za bardzo nikogo kto by mi mogl nakladac farbe.Kiedys to mi moj TZ nakladal i nawet niezle mu szlo ale jak to facet draznil go bardzo ten zapch i juu mu sie nie chcialo robic. On nawet na zmywacz sie wscieka ze mu smierdzi. A nam jakos nie

Co do "wyrastania" z blondu moze cos w tym jest.Ja zauwazylam ze moje kolezanki kolo 30 to z blondu sie na takie kasztanowe robia fajnie to wyglada i w sumie za mna tez juz od jakiegos czasu chodz taka mysl.Ale nie byc blondynka?!?....no nie wiem nie mam jakos odwagi...
ja musze sobie sama radzic, mieszkam z TZ a on nie ma cierpliwosci do tego A z tymi kolorami hmm to widze troche na przekor, im robimy sie starsze tym powinno nam bardziej zalezec na odmladzaniu a co jak co ciemne wlosy bardzo postarzaja

Yattamanka nie zacytowalas mi sie to moze spakuje Ci jakis folderek ze zdj i przesle na maila, a co jeszcze raz dziekuje
Juz pisalam dzis, ze mi tez bardzo sie podobaja Twoje wloski, takie zadbane i blyszczace

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-11, 23:27   #2024
infatuated
Zakorzenienie

Kotka - nie przejmuj się wredną babą, bo takie tylko za swoje niepowodzenia potrafią się wyżyć na drugiej osobie ;/
trzeba było odpowiedzieć, że o opinie jej nie prosiłaś i niech te uwagi zatrzyma dla siebie

włosy masz zadbane, lśniące i nic dziwnego, że przykro Ci się zrobiło słysząc takie bzdury...eh w ogóle chamstwo się szerzy.
Wyobraźcie sobie, że wchodzę dzis do spożywczego, podchodzę na stoisko mięsne a tam nikogo nie ma, ekspedientka ze stoiska obok woła koleżankę "Aniaaa!! klientka przyszła!!" i naglę słyszę z zaplecza : "to niech se poczeka!!" i po chwili przychodzi taka panienka z bezczelnym wyrazem twarzy, wymieniła uśmieszki z koleżanką i podchodzi do stoiska, noo po prostu zagotowało się we mnie i mówie do niej 'czekać to sobie możesz sama' i wyszłam widok jej miny po mojej ripoście-bezcenny

Snow- sliczny ten kolorek, ogólnie zauważyłam, że każda farba Ci ładnie chłodno wychodzi

Enchanted - takie włosy mają nawet swoją nazwę - 'mieszane' też takie mam, po 2 dniach już muszę myć, bo przy skórze przetłuszczone ale końce to by chyba po i 2 tygodniach były jak swieżo po myciu

Agatau- najlepszy szampon? ile włosów, tyle opinii ale kiedyś czytałam że szampon nie musi być bóg wie jaki, bo myjemy włosy i tyle, na tym kończy się jego rola. Od właściwości pielęgnacyjnych są odżywki, maski, sera, jedwabie...
ale jak nie próbowałaś to zamów sobie Stapiz sleek line z jedwabiem wg mnie bardzo dobry
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-11, 23:31   #2025
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kotka - nie przejmuj się wredną babą, bo takie tylko za swoje niepowodzenia potrafią się wyżyć na drugiej osobie ;/
trzeba było odpowiedzieć, że o opinie jej nie prosiłaś i niech te uwagi zatrzyma dla siebie

włosy masz zadbane, lśniące i nic dziwnego, że przykro Ci się zrobiło słysząc takie bzdury...eh w ogóle chamstwo się szerzy.
Wyobraźcie sobie, że wchodzę dzis do spożywczego, podchodzę na stoisko mięsne a tam nikogo nie ma, ekspedientka ze stoiska obok woła koleżankę "Aniaaa!! klientka przyszła!!" i naglę słyszę z zaplecza : "to niech se poczeka!!" i po chwili przychodzi taka panienka z bezczelnym wyrazem twarzy, wymieniła uśmieszki z koleżanką i podchodzi do stoiska, noo po prostu zagotowało się we mnie i mówie do niej 'czekać to sobie możesz sama' i wyszłam widok jej miny po mojej ripoście-bezcenny

Snow- sliczny ten kolorek, ogólnie zauważyłam, że każda farba Ci ładnie chłodno wychodzi

Enchanted - takie włosy mają nawet swoją nazwę - 'mieszane' też takie mam, po 2 dniach już muszę myć, bo przy skórze przetłuszczone ale końce to by chyba po i 2 tygodniach były jak swieżo po myciu

Agatau- najlepszy szampon? ile włosów, tyle opinii ale kiedyś czytałam że szampon nie musi być bóg wie jaki, bo myjemy włosy i tyle, na tym kończy się jego rola. Od właściwości pielęgnacyjnych są odżywki, maski, sera, jedwabie...
ale jak nie próbowałaś to zamów sobie Stapiz sleek line z jedwabiem wg mnie bardzo dobry
hahahahah i bardzo dobrze

a co do tego ze ciemne włosy postarzają to się zgodzę- jak miałam ciemne włosy wszyscy dawali mi więcej lat niż mam a teraz nawet mama mówi, że wyglądam młodziej

buahhot jest offline  
Stary 2010-10-11, 23:33   #2026
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

hehehe chcialabym zobaczyc jej mine

dziekuje, cos w tym jest (chlodnym wychodzeniu farb)
A to co napisalas o szamponach to nasza Bunny bardzo czesto powtarza
A wiesz, ze ja kiedys uzywalam tego szamponu stapiz razem z balsamem i nie bylam zadowolona mialam po nim dosc suche wlosy, moze mial duzo alkoholu? I tak intensywnie pachnial winogronami. Balsamu to mam nawet jeszcze z pol butli

Dbam o siebie

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-10-11 o 23:34
snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-11, 23:46   #2027
infatuated
Zakorzenienie

noo jej mina poprawiła mi humor na reszte dnia

hmm..ale chyba o innym mówimy bo ten moj nie pachniał winogronami a nt balsamu się nie wypowiem, bo ja używałam w duecie z maską...byłam mega zadowolona
to teraz nr 1 mowisz, że YR?
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-12, 00:05   #2028
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:

jej mina musiała być na pewno bezcenna
Niech teraz ona 'se poczeka' na klientki. O ile znajdą się takie, które będą chciały robić zakupy u takiej sympatycznej pani

No właśnie też kiedyś mi się obiło o uszy, że takie włosy to mieszane, ale pewna nie byłam
A jakich Ty kosmetyków używasz do swoich włosków? jaki szampon etc?
Eh, gdyby te włosy na czubie tak szybko się nie tłuściły, to mogłabym śmiało myć raz w tygodniu
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-12, 00:30   #2029
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
jej mina musiała być na pewno bezcenna
Niech teraz ona 'se poczeka' na klientki. O ile znajdą się takie, które będą chciały robić zakupy u takiej sympatycznej pani

No właśnie też kiedyś mi się obiło o uszy, że takie włosy to mieszane, ale pewna nie byłam
A jakich Ty kosmetyków używasz do swoich włosków? jaki szampon etc?
Eh, gdyby te włosy na czubie tak szybko się nie tłuściły, to mogłabym śmiało myć raz w tygodniu
hehe kosmetyków do włosów to juz stanowczo za dużo nagromadziłam co do szamponów, to ostatnio robię taką kombinację-na skalp kładę lekki, oczyszczający szampon-np brzozowy, albo z Joanny z pokrzywą i czymś tam :P potem w ramach akcji porostowej Dermenę i z 2-3 min trzymam. A na resztę włosów to lubię Loreal Absolut Repair bo super nawilża potem odżywka/maska
z tego co się orientuje to Kerastase posiada specjalną serię do włosów mieszanych ciekawe w jaki sposób działają
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-12, 09:23   #2030
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Yattamanka nie zacytowalas mi sie to moze spakuje Ci jakis folderek ze zdj i przesle na maila, a co jeszcze raz dziekuje
Juz pisalam dzis, ze mi tez bardzo sie podobaja Twoje wloski, takie zadbane i blyszczace

No zadbane i błyszczące są - to prawda, ciekawe co by było jakbym silikonów używała To już w ogóle by lśniły jak... ale kolorek nie jednolity i ta długość Ciekawe kiedy mi urosną tak chociażby do ramion Już się nie mogę doczekać

Swoją drogą apropo szamponu alpecin mi nie pomaga muszę wrócić do pharmacerisa, a i radical też dużo daje, odkąd zaprzestałam używania go, rzekłabym, że włosy przestały rosnąć Nie no.. coś tam mi urosło od tego czasu, ale w porównaniu z radicalem gdzie miałam przyrost 1 mm na 1-2 dni to biedniutko. Radical moim numerem jeden - muszę do niego wrócić.

Cytat:
Napisane przez infatuated

i bardzo dobrze jej powiedziałaś niech sobie nie myśli - w końcu bez urazy dla niej - ona jest tam dla klienta a nie odwrotnie - na tym polega ta praca.. ja staram się omijać takie sklepy choć trzeba powiedzieć, że ostatnio (przynajmniej u mnie w mieście) kultura sprzedawców rośnie

Cytat:
Napisane przez buahhot
a co do tego ze ciemne włosy postarzają to się zgodzę- jak miałam ciemne włosy wszyscy dawali mi więcej lat niż mam a teraz nawet mama mówi, że wyglądam młodziej
Też się zgadzam - wcześniej mi tego nie mówiono, ale jak zrobiłam z siebie blondynkę, to dużo słyszałam właśnie opinii, że w czarnych wyglądałam bardzo poważnie i wyglądałam na więcej lat. A teraz ponoć buzia wydaje się radośniejsza
Nadal obstaję przy tym, że fryzjerka zwyczajnie Kotce pozazdrościła. Do fryzjera do którego ja chodzę przychodzą Panie w różnym wieku, a wśród tych starszych też jest sporo blondynek - i co? Niedojrzałe emocjonalnie są bo mają blond włosy ? Dajcie spokój - nie ma co zwracać uwagi na takie przytyki..
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-12, 09:34   #2031
marejta
Zadomowienie

Oj dziewczyny ja też mam tzw "włosy mieszane" koszmar normalnie, tylko że moje się tak tłuszczą, ze codziennie przed wyjściem do pracy je muszę umyć
No ale po latach kombinacji jak sobie z tym poradzić i takie tam po prostu przyzwyczaiłam się do tego i weszło to w mój nawyk jak poranne mycie czy jedzenie śniadania
Zaraz pewnie będę że nie powinnam tak często myć włosów, ale w moim przypadku po prostu nie ma innego wyjścia

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-10-12, 10:30   #2032
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Jak te końce zniszczone poszły pod nóż to już chyba wszystko jest jak należy Na prawdę, na zdjęciach włoski wyglądają na zdrowe, błyszczące i gładkie
Także nie przejmuj się jakąś panią, która ma najwidoczniej różnego rodzaju kompleksy

No właśnie mam w domku jakiś szampon Joanny babuni do przetłuszczających, ale jeszcze go nie próbowałam. Bałam się, że jeszcze bardziej te końce mi przesuszy.
Mam jeszcze Babydreama, Timotei awokado, Palmolive długie i błyszczące, czy coś takiego i Elseve biały
Na razie stosuję Palmolive i muszę powiedzieć, że mi przypasował

A tak a pro po - skoro ta pani ma przy sobie swoje zdjęcie w blond włosach, to najwidoczniej tęskni za tamtym kolorem ale to nie powód aby każdemu sugerować rezygnacje z blondu
no wiem własnie teraz jak najmniej prostuje to powinno być super... jeszcze będę używać jantara na skalp żeby szybciej rosły i zmienia skrzypovite na vitapil!

z joanny babuni nie polecam szamponów stosowałam do suchych teraz do wypadających i taka troche kicha... a jak użyłam rzepy to rzeczywiście jakoś inaczej wyglądały.... a z zapasem szamponów mam to samo i juz nawet jeden TŻ-towi oddałam zeby mój zapas sie zmniejszył

a co do pani fryzjerki... to tez tak myślę ze zazdrościła i ze sama by chciała wrócić do blondu!!! dlatego te zdjecia i "te" głupie teksty...
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-12, 10:30   #2033
blond bunny
Zakorzenienie

Przy włosach tłustych i mieszanych można myć codziennie
Spokojnie.
Nie powinno się tak często myć włosów zniszczonych, przesuszonych, po trwałej, czyli uszkodzonych.
Co do ochrony suchych końców przy włosach mieszanych...
mogę polecić szampon fructis do mieszanych- ja sobie chwaliłam jak miałam ten kłopot z włosami gdy dojrzewałam.
No i przed myciem na grubo smarujcie włosy od połowy po końce odżywką lub maską.
Potem polewacie wodą rozprowadzacie szampon po skórze głowy i masujecie. Starajcie się żeby szampon tylko spłyną po włosach i nie trzyjcie ich przypadkiem- myjecie tylko przetłuszczoną skórę i nasadę włosów.
Do mycia starajcie się używać lekko ciepłej wody lub chłodnej-gorąca powoduje przetłuszczanie skóry i przesuszanie końców.
Suszenie suszarką -chłodny nawiew albo ciepły do połowy włosów a końce zostawić mokre do naturalnego schnięcia.
No i do ochrony końców serum albo odżywki bez spłukiwania.
Jeśli końce się rozdwajają od przesuszania-do ścięcia.
Ot i cała filozofia
Stary 2010-10-12, 10:33   #2034
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kotka mi sie tez podoba ladnie Ci obcieła włosy, ładny kolor, przeciez im nie szkodzisz mocno, bo nie robisz rozjasniaczem.

Specyfik nazywa sie chyba Hairbell, zamówiłam z Allegro
no wiesz ale rozjaśnianie to rozjaśnianie nie niszcze tak jak farbą ale jednak niszczę
ale zawsze staram sie zadbać żeby jak najlepiej wyglądały! wiec nic nie wie a krytykuje

ciekawa jestem jak to Hairbell bedzie działać
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-12, 10:38   #2035
infatuated
Zakorzenienie

Hairbell...czy to ten zestaw?? http://www.siwewlosy.com.pl/hbz.html
bo brzmi zachęcająco
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-12, 10:39   #2036
marejta
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Przy włosach tłustych i mieszanych można myć codziennie
Spokojnie.
Nie powinno się tak często myć włosów zniszczonych, przesuszonych, po trwałej, czyli uszkodzonych.
Co do ochrony suchych końców przy włosach mieszanych...
mogę polecić szampon fructis do mieszanych- ja sobie chwaliłam jak miałam ten kłopot z włosami gdy dojrzewałam.
No i przed myciem na grubo smarujcie włosy od połowy po końce odżywką lub maską.
Potem polewacie wodą rozprowadzacie szampon po skórze głowy i masujecie. Starajcie się żeby szampon tylko spłyną po włosach i nie trzyjcie ich przypadkiem- myjecie tylko przetłuszczoną skórę i nasadę włosów.
Do mycia starajcie się używać lekko ciepłej wody lub chłodnej-gorąca powoduje przetłuszczanie skóry i przesuszanie końców.
Suszenie suszarką -chłodny nawiew albo ciepły do połowy włosów a końce zostawić mokre do naturalnego schnięcia.
No i do ochrony końców serum albo odżywki bez spłukiwania.
Jeśli końce się rozdwajają od przesuszania-do ścięcia.
Ot i cała filozofia
No to mnie pocieszyłaś zawsze jak moje koleżanki albo ktoś z rodziny słyszy, ze myję codziennie włosy to zaraz zaczynają swoje rady, że powinno się włosy przetłuścić żeby tak często ich nie myć a ja tego po prostu nie cierpię, zresztą i tak to nie działa bo np jak jestem chora no to wiadomo leże w łóżku i nie myje głowy codziennie a potem i tak efekt jest taki sam

Wiktoria 3570, 58 cm

marejta jest offline  
Stary 2010-10-12, 10:43   #2037
kiciamała
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

No zadbane i błyszczące są - to prawda, ciekawe co by było jakbym silikonów używała To już w ogóle by lśniły jak... ale kolorek nie jednolity i ta długość Ciekawe kiedy mi urosną tak chociażby do ramion Już się nie mogę doczekać

Swoją drogą apropo szamponu alpecin mi nie pomaga muszę wrócić do pharmacerisa, a i radical też dużo daje, odkąd zaprzestałam używania go, rzekłabym, że włosy przestały rosnąć Nie no.. coś tam mi urosło od tego czasu, ale w porównaniu z radicalem gdzie miałam przyrost 1 mm na 1-2 dni to biedniutko. Radical moim numerem jeden - muszę do niego wrócić.

i bardzo dobrze jej powiedziałaś niech sobie nie myśli - w końcu bez urazy dla niej - ona jest tam dla klienta a nie odwrotnie - na tym polega ta praca.. ja staram się omijać takie sklepy choć trzeba powiedzieć, że ostatnio (przynajmniej u mnie w mieście) kultura sprzedawców rośnie

Też się zgadzam - wcześniej mi tego nie mówiono, ale jak zrobiłam z siebie blondynkę, to dużo słyszałam właśnie opinii, że w czarnych wyglądałam bardzo poważnie i wyglądałam na więcej lat. A teraz ponoć buzia wydaje się radośniejsza
Nadal obstaję przy tym, że fryzjerka zwyczajnie Kotce pozazdrościła. Do fryzjera do którego ja chodzę przychodzą Panie w różnym wieku, a wśród tych starszych też jest sporo blondynek - i co? Niedojrzałe emocjonalnie są bo mają blond włosy ? Dajcie spokój - nie ma co zwracać uwagi na takie przytyki..
pani ekspedientka chyba przesadzila w tej uprzejmosci ...

A blond odmladza . Sama wrocilam do blondu z ciemnych bo wygladalam starawo. Zreszta jakos ciemny kolor uwydatnial moje zmeczenie nocnym wstawaniem do dzieci. Wygladalm na zameczona. Bardzo czesto widze fajna blondyneczke z daleka, a jak podchodzi blizej to dopiero widac ze starsza i to sporo pod 6o. Z blondu chyba sie nie wyrasta... po prostu kazdemu cos innego pasuje.

Bunny jak zwykle cenne rady

Ja nie przykladam wagi do szamponu, nie zauwazam zadnych bardziej pozytywnych efektow. Jedynie to negatywne i takich unikam.

Natalia 24.09.2008

kiciamała jest offline  
Stary 2010-10-12, 10:53   #2038
marejta
Zadomowienie

Kurcze dziewczyny tak siedzę i myślę i kusi mnie to coraz bardziej, tak jak pisałam zastanawiam się nad podcięciem włosów i to o dobre kilka cm żeby sobie trochę odżyły a później wrócę do zapuszczania - we wrześniu wesele w rodzinie - no i tak szukając inspiracji w internecie trafiłam na takie fryzurki, które wchodzą w grę, praktycznie są bardzo podobne ale wklejam żeby pokazać

I tak:
1 - ta mi się chyba najbardziej podoba, ale mam strasznie ciężkie w układaniu włosy i nie wiem czy dam rade z nią ale na allegro znalazłam taki wynalazek: http://allegro.pl/item1251001137.html myślicie, że zda egzamin? kojarzy mi się z cudownymi gadżetami z mango

2 - na tą się zdecyduje jak mi powiecie że 1 nie na moje włosy bo w niej nie trzeba za dużo się wysilać, no i później chyba łatwiej będzie zapuścić bo będą prawie równe na długości

3 - fajna ale to już mocne skrócenie włosów, poza tym nie przemawia do mnie przedziałek na środku

4
- tak wkleiłam

No więc proszę WAS o poradę co sądzicie? No a może nie ścinać włosów???? Eh sama nie wiem co robić

Wiktoria 3570, 58 cm

marejta jest offline  
Stary 2010-10-12, 11:07   #2039
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jak to "wyrośniesz z blondu" Co to w ogóle miało być Jakaś wrzuta? Moim zdaniem ta pani zwyczajnie pozazdrościła Ci, że pomimo rozjaśnianych włosów są ładne, lśniące i zadbane. W ogóle się nie przejmuj
.
no właśnie ta pani jest już taka pewna siebie ze myśli ze może wszystko do wszystkich mówić i ludzie i tak do niej przyjdą.... wiesz wydaje mi sie ze przypomniało jej się jak była... jej zdaniem "piękna i młoda i blond" dlatego tak sie zachowała... już trochę lepiej się czuje... ale w sobotę jestem umówiona do niej na fryzurę na wesele ... mam nadzieje ze glupie teksty zostaną jej w gardle zeby mi humoru nie popsuła

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:

infatuated myślę ze po prostu ona chciałaby znowu być tak jak wcześniej napisałam "być piękną młodą i blond" a co do tego mięsnego to nieźle zakasowałaś tą babę i dobrze jej tak!!!! ja nie chcialam nic tej fryzjerce mówić bo bałam sie ze brzydko mnie uczesze
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-12, 11:14   #2040
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:

Oh dziękuje bardzo ciekawe jak to zda egzamin.Trochę się zaczynam już denerwować.Zobaczmy jak wyjdzie.
A co do Twojego pytania to ja również po zaczynam liczyć czasz po nałożeniu farbki.Podejrzewam ze właśnie tak ma być.

Dziewczyny a co do włosów mieszanych to właśnie powinno się myc sama skórę głowy i włoski przy niej a piana która z nich spływa zrobi resztę na całości.
A co do blondu i ciemnych włosków to ja tez miałam takie odczucie.Byłam dożo młodsza i farbowałam włosy na ciemny brąz i wyglądałam na dużo starsza.A po za tym nie pasowało to do mnie bo mam jasna karnacje a teraz to idealnie wszystko gra ze sobą,no i czuje się dużo lepiej i młodziej

Bunny w końcu jesteś.Juz dziś właśnie o Tobie myślałam ze dawno Cie u nas nie było.Mam nadzieje ze wszystko w porządku u Ciebie.Pozdrawiam

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-12 o 11:21
Adzi07 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości