Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-13, 08:55   #2131
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
wiecie co, nie moge juz patrzec na swój odrost. Z tyłu mam 3,5-4cm!!! a z przodu 2,5cm. Masakra. Od farbowania minęło 6 tygodni. I teraz się zastanawiam, czy zrobic po prostu garnier color naturals 8, czy zmieszac ją z nutrissem beżowym 89. Wyjdzie mi bardzo ciepło, ale chce tym razem takie złote, nie za ciemne, wiec dlatego domieszam nutriisse, bo on mi lepiej rozjasnia. Farbowanie w poniedziałek 18 października.
mysia a Ty masz w avatarze bardzo jasne te włoski. Moze zmieszaj 89 i 9, a nie 8 z Garniera? Bo moze wyjsc Ci za ciemno, nie sądzisz?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-13, 09:34   #2132
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

no jasne, bo juz się fest wypłukały, jak dla mnie troszkę za jasne i jak wyjda zaraz po farbie troszke ciemniejsze, to ok, bo i tak ten garnier to się z prędkoscia błyskawicy spłukuje. nie wiem, moze zrobic wellaton 9? chce zeby było naturalnie. Tylko mam w domu 2 opak garniera 8, która zawsze robiłam mieszajac z 91 i musze zuzyc.. ale z tego co wiem, to Ty tez masz kolekcję
Stary 2010-10-13, 10:34   #2133
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

myslalam,ze wellaton jest delikaty i nie niszy wlosow ,ale dzieki za oswiecenie,w takim razie musze poszukac czegos innego bo nie chce sianka,scielam wlosy z dlugosci do lopatek po ramiona,wiec mam w dobrej formie i nie chce ich zniszczyc.musze poczytac o farbach,chyba ,ze mi cos polecicie
to napisz jaki chciałbyś uzyskać odcień a najlepiej wstaw jakieś przykładowe zdjęcie. jak zrobisz podkład to każdy jasny kolorek powiniem wyjść ładnie.
kedud86 jest offline  
Stary 2010-10-13, 10:39   #2134
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kotka - własnie kupiłam jantarka na allegro jeszcze jest kilka. Moja mama padnie jak zobaczy kolejny kosmetyk do wlosow
no ale co poradzic.. hasło 'przyspiesza porost' jakos dziwnie na mnie działa
no moja to tylko kreci głową i w to wszystko nie wierzy... w te cudowne wcierki a co do jantara to na pewno go zamówię na zapas bo to trzeba bardzo regularnie wcierać,ale to po 20 bo kasy narazie mało
a co do wcierania to rzeczywiście rekujuje przetłuszczanie... mam dwu dniowe włosy i w ogóle sie nie przetłuściły! szok!! na problemy z przetłuszczającą sie skórą głowy mogę polecić!!!

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kotka wklej zdjęcia jak uczesze Cie fryzjerka. Taka chamska, ale jak ladnie Cie obciełaDużo Ci skróciła?
nie tylko 1cm tak jak chciałam! wiec za to jestem jej wdzięczna ze chociaż słucha klienta a nie ciacha odrazu z 5cm!!!
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-13, 10:57   #2135
astra85
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
to napisz jaki chciałbyś uzyskać odcień a najlepiej wstaw jakieś przykładowe zdjęcie. jak zrobisz podkład to każdy jasny kolorek powiniem wyjść ładnie.
http://fryzury.slowawsieci.pl/files/2010/03/pol1.jpg
mniej wiecej taki odcien,czyli nie za cieply ,raczej w takiej neutralnej tonacji wpadajacy w cieplejsza
astra85 jest offline  
Stary 2010-10-13, 11:28   #2136
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
CO do XXL czystej platyny to fakt wychodzi biało jak śnieg Mamy zbliżony kolor odrostów więc myślę, że Tobie też wyszłoby jak i mnie. I nie musiałabyś farbować dwukrotnie
yatta ale jak myślisz lepiej położyć jedną farbe np xxl-ke czy dwie... bo zastanawiam sie co polożyć następnym razem czy delux i syoss czy tą czystą platynke co mam w szafie
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-13, 11:31   #2137
cynamonowaania
Zakorzenienie

Hej dziewczyny, skuszona Waszymi opiniami w piątek zafarbowałam włoski syossem 9-5. Niestety mnie zawiódł... Robiłam go bez podkładu bo zawsze farba w najjaśniejszym kolorze dobrze rozjaśniała mi włoski-zazwyczaj robiłam garnierem bardzo jasny popielaty blond. Tym razem jednak na moich odrostach widać ciepły kolorek... taki żółty, a reszte włosów mam w chłodnym odcieniu więc strasznie się to gryzie... Może za krótko trzymałam?? Bo miałam ją na głowie 40 minut? A może to porostu farba nie dla mnie...
Dodatkowo powiem że wysusza ona włosy- porównując ją do garniera po którym moje włosy były gładziutkie...
Co robić?? Poradzcie mnie bo jesteście bardziej doświadczone w tej dziedzinie. A ja nie mogę na te odrosty patrzeć w lustrze...
Czy jeśli nałoże na to jakąś farbę w chłodnym odcieniu to mi schłodzi to żótłtko na głowie??
cynamonowaania jest offline  
Stary 2010-10-13, 11:56   #2138
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
no jasne, bo juz się fest wypłukały, jak dla mnie troszkę za jasne i jak wyjda zaraz po farbie troszke ciemniejsze, to ok, bo i tak ten garnier to się z prędkoscia błyskawicy spłukuje. nie wiem, moze zrobic wellaton 9? chce zeby było naturalnie. Tylko mam w domu 2 opak garniera 8, która zawsze robiłam mieszajac z 91 i musze zuzyc.. ale z tego co wiem, to Ty tez masz kolekcję
Mam kolekcje, 5 farb Ale co najmniej 2 z nich zużyję
mysia zrób lepiej 9, nie bedziesz zalowala

snowhitee powiedz mi chwaliłaś jakiś produkt na objetosc wlosow Biosilka chyba? Ze dostalas próbkę i jest fajny?

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dzis wyprobowalam szampon biosilka thickening nadajacy objetosci (dostalam miniaturke) i jestem baardzo zadowolona Wloski sa nieziemsko miekkie, czulam to juz podczas mycia i fajnie uniesione u nasady, takie lekkie dla mnie bomba, zobacze tylko czy nie bedzie zbyt obciazac wlosow i przetluszczac i chyba go sobie sprawie
Właśnie chyba o tym produkcie mowiłas

Bo ja dzis byłam w sklepie fryzjerskim i pani poleciła mi kilka produktów m.in. ten szampon i odżywke co wspominasz(chyba to ten sam produkt), bo stwierdziła po obejrzeniu mnie że mam dużo włosow ale cienkie. Do tego własnie maske Color Smart Matrixa, którą masz
No i skusiłam się kolejny raz na Kerastase Cement Thermique w różowym opakowaniu, ale to z własnej woli, bo znam i uwielbiam, a na dodatek jest bardzo wydajny
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-13, 12:10   #2139
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cynamonowaania Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, skuszona Waszymi opiniami w piątek zafarbowałam włoski syossem 9-5. Niestety mnie zawiódł... Robiłam go bez podkładu bo zawsze farba w najjaśniejszym kolorze dobrze rozjaśniała mi włoski-zazwyczaj robiłam garnierem bardzo jasny popielaty blond. Tym razem jednak na moich odrostach widać ciepły kolorek... taki żółty, a reszte włosów mam w chłodnym odcieniu więc strasznie się to gryzie... Może za krótko trzymałam?? Bo miałam ją na głowie 40 minut? A może to porostu farba nie dla mnie...
Dodatkowo powiem że wysusza ona włosy- porównując ją do garniera po którym moje włosy były gładziutkie...
Co robić?? Poradzcie mnie bo jesteście bardziej doświadczone w tej dziedzinie. A ja nie mogę na te odrosty patrzeć w lustrze...
Czy jeśli nałoże na to jakąś farbę w chłodnym odcieniu to mi schłodzi to żótłtko na głowie??
To ja bym poczekała parę dni aż włoski się dobrze wytłuszczą i położyła bym tego nutrissa.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-13, 12:31   #2140
cynamonowaania
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To ja bym poczekała parę dni aż włoski się dobrze wytłuszczą i położyła bym tego nutrissa.
Dzięki A jeszcze mam pytanie- po co właściwie czekać aż włosy się przetłuszczą? Na co to wpływa-na brudne włosy farba bierze lepiej, czy może farbowanie jest wtedy mniej szkodliwe? Zawsze właśnie czekałam aż odrosty mi tłuszczem obrosną wedle rad koleżanek ale nigdy nie wgłębiałam się po co właściwie to robię :P
Stary 2010-10-13, 12:49   #2141
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki A jeszcze mam pytanie- po co właściwie czekać aż włosy się przetłuszczą? Na co to wpływa-na brudne włosy farba bierze lepiej, czy może farbowanie jest wtedy mniej szkodliwe? Zawsze właśnie czekałam aż odrosty mi tłuszczem obrosną wedle rad koleżanek ale nigdy nie wgłębiałam się po co właściwie to robię :P
Nie wpływa to na farbowanie ale za to chroni włoski i skore głowy przed wysuszeniem.Co może również źle wpływać na cebulki bo się osłabia jeśli się za bardzo wysusza.A z tego co mówisz już wystarczająco Ci syoss wysuszył włosy.Wiedz lepiej przetłuścić się troszkę.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-13, 12:54   #2142
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
w internecie pudełko 89 pokazują takie jak Ty wkleiłaś ale w naturze wygląda inaczej, już wstawiałam ale dla przypomnienia jeszcze raz trochę to dziwne bo kolory na tych pudełkach znacznie sie różnią, a przede wszystkim tonacje...;P
jutro porobie fotki włosów i postaram się uchwycić najwłaściwszy odcien to może coś Ci pomoze w podjęciu decyzji
Jest Londa Color i Londa Color Blend
Ta 89 z Twojego pudełka to Blend, koloryzacja wielotonowa coś tam widocznie pozmieniali
Ale czemu odbiegli tak drastycznie od odcienia to pojęcia nie mam

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no moja to tylko kreci głową i w to wszystko nie wierzy... w te cudowne wcierki a co do jantara to na pewno go zamówię na zapas bo to trzeba bardzo regularnie wcierać,ale to po 20 bo kasy narazie mało
a co do wcierania to rzeczywiście rekujuje przetłuszczanie... mam dwu dniowe włosy i w ogóle sie nie przetłuściły! szok!! na problemy z przetłuszczającą sie skórą głowy mogę polecić!!!
Dobry na tłuściocha powiadasz?
a mogłabyś wkleic zdjęcie tego specyfiku?

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-13, 13:03   #2143
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dobry na tłuściocha powiadasz?
a mogłabyś wkleic zdjęcie tego specyfiku?
na serio musisz spróbować umyj głowę kup sobie jantara wmasuj w skóre glowy i zobaczysz dłużej bedą świeże! (najlepiej przelej do jakiegoś opakowania po psikaczu bo butelka nie poręczna) tu link do kwc http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-59...kory-glowy.htm
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-13, 13:12   #2144
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
na serio musisz spróbować umyj głowę kup sobie jantara wmasuj w skóre glowy i zobaczysz dłużej bedą świeże! (najlepiej przelej do jakiegoś opakowania po psikaczu bo butelka nie poręczna) tu link do kwc http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-59...kory-glowy.htm
Oj zaciekawiłaś mnie i co? znowu następny kosmetyk do włosów zagości u mnie?
Już wczoraj serum Mariona zamówiłam

Tam na KWC jakaś dziewczyna napisała, że wycofali.
Dziwne, skoro Ty go masz i jest na all

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-13, 13:16   #2145
marejta
Zadomowienie

Cytat:

Kotka17 a możesz mi powiedzieć jaki termin ma ważności? w sensie czy może trochę stać bo ja teraz stosuje coś innego ale po przeczytaniu opinii mnie kusi i tak sobie myślę, ze może bym sobie kupiła i postawiła na półkę do kolekcji i zużyła jak skończę kurację którą teraz stosuje.
Ale dziewczyny pisały że go wycofują i boję się, ze mogą mieć jakieś końcówki serii

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-10-13, 13:18   #2146
cynamonowaania
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wpływa to na farbowanie ale za to chroni włoski i skore głowy przed wysuszeniem.Co może również źle wpływać na cebulki bo się osłabia jeśli się za bardzo wysusza.A z tego co mówisz już wystarczająco Ci syoss wysuszył włosy.Wiedz lepiej przetłuścić się troszkę.
Właśnie tak zrobię
To jeszcze jedno dla mnie nie do końca jasne... z tego co wiem nie powinno się stosować odżywek przed koloryzacją, prawda? A jeśli ja myję włosy odżywką? Czy przed farbowaniem też nie powinnam tego robić?
I jeszcze coś Czy po farbowaniu mogę umyć włosy odżywką-po spłukaniu farby wodą? Nie wiem czy Adzi07 się w tym orientujesz, ale jeśli którakolwiek z Was miałaby o tym pojęcie to prosiłabym o pomoc

W ogóle to fajnie że poruszyłyście temat czasu farbowania włosów bo też zawsze mnie to zastanawiało i bałam się, że za długo farbę trzymam licząc czas od końca jej nakładania
Stary 2010-10-13, 13:22   #2147
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
http://fryzury.slowawsieci.pl/files/2010/03/pol1.jpg
mniej wiecej taki odcien,czyli nie za cieply ,raczej w takiej neutralnej tonacji wpadajacy w cieplejsza
no mi w tej chwili żadna farbka nie przychodzi do głowy, ale może bardziej doświadczone dziewczyny ci coś polecą po podkładzie. ja ogólnie jestem fanką loreal excellence, ale on jest dosyc drogi i z podkładem to Cię trochę drogo wyjdzie.
kedud86 jest offline  
Stary 2010-10-13, 13:24   #2148
cynamonowaania
Zakorzenienie

Cytat:

Widzę że ma dobre opinie.
Kotka17 pochwal się gdzie go kupiłaś? I za ile? Też bym z chęcią nabyła jak tak zachwalasz
Stary 2010-10-13, 13:27   #2149
mysia m
Zakorzenienie

cynamonowa ania, zrób po prostu swoją farbę garnier 9.1 na włoski, to bedziesz miała takie jak zwykle, tylko trzymaj krócej, bo szybciej złapie na rozjaśnionym.

agatau, ja się jeszcze zastanowię. Robiłam nieraz 8, wiec wiem jak wychodzi, podobnie do tego, co mam teraz na głowie, tylko bardziej rudozłoto. Czysta 9 jest juz dla mnie za jasna, bo tez robiłam, dlatego razej znów zrobie mieszankę, ale udam sie na polowanie na cos zupełnie innego
Stary 2010-10-13, 13:27   #2150
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

cześć dziewczyny miałam już troche zaległości, ale wszystko nadrobiłam witam nowe koleżanki chciałam zapytać jak Wy robicie te wcierki z jantara? mam to wetrzeć w skóre głowy przed myciem i zostawić na jakiś czas czy jak? Ewcia śliczne te Twoje loczki,a buźka rzeczywiście jak Aniołek co do kierunku studiów też chciałam iść na to co Ty, ale ostatecznie zdecydowałam się na finanse i rachunkowość Agatau nie zła cena tego hairbell, ale jeśli by działał chyba bym się skusiła... a co do moich nowych kosmetyków-ostatnio używałam alfaparf kwaśną maseczkę, spłukałam i włosy były już w dotyku fajniutkie i głupia dałam jeszcze na końcówki pół ampułki alfaparf tej niebieskiej i sa teraz takie brzydkie tak jakby mi ona wysuszyła włosy, zostało mi jeszcze 1,5 ampułki, ale już raczej próbować nie bede... przy następnym myciu użyje maski absolut repair.... no i zostało mi jeszcze tylko 8 dni do wizyty u fryzjera buziaki
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-10-13, 13:30   #2151
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Agatau ostatnio przeglądając KWC natknęłam się na Twoją recenzję odnoście podkładu z Max Factora. Mogłabyś napisac jak się sprawuje i czy jest wydajny?

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-13, 13:31   #2152
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie tak zrobię
To jeszcze jedno dla mnie nie do końca jasne... z tego co wiem nie powinno się stosować odżywek przed koloryzacją, prawda? A jeśli ja myję włosy odżywką? Czy przed farbowaniem też nie powinnam tego robić?
I jeszcze coś Czy po farbowaniu mogę umyć włosy odżywką-po spłukaniu farby wodą? Nie wiem czy Adzi07 się w tym orientujesz, ale jeśli którakolwiek z Was miałaby o tym pojęcie to prosiłabym o pomoc

W ogóle to fajnie że poruszyłyście temat czasu farbowania włosów bo też zawsze mnie to zastanawiało i bałam się, że za długo farbę trzymam licząc czas od końca jej nakładania
Tez kiedyś miałam z tym dylemat ale bunny mi to wszystko wyjaśniła.Najgorsze ponoć jest jak włoski są oklejone pianka lub dużą ilością lakieru.To wtedy może mieć wpływ na farbowanie włosów,ale jeśli jest jakaś odzywka na włosach to nie powinno wpływać to na farbowanie.Ja muszę przyznać ze odkąd używam pielęgnacji bez silikonów które mogą oklejać włos zauważyłam ze włoski ciut lepiej pija farbę.Teraz w piątek lub w sobotę będę farbować i umyłam już włosy szamponem oczyszczającym i specjalnie nakładałam nic na włosy aby zobaczyć czy nie będzie jeszcze lepiej.Zdam relacje.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-13, 13:37   #2153
EwCiA000
Zadomowienie

Agatau nie mam pojęcia co zrobię...

mysia co Ty robisz na porost??

astra ładny kolorek wleiłaś

Kotka jak masz xxl to kładź!!

cynamonowaania że co??!!! syoss Ci wysuszył włosy, a garnier nie?? jejku, pierwszy raz słyszę, no ale na każde włosy dana farba inaczej działa...

paulcia dziękuję

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-13, 13:45   #2154
cynamonowaania
Zakorzenienie

Cytat:
cynamonowa ania, zrób po prostu swoją farbę garnier 9.1 na włoski, to bedziesz miała takie jak zwykle, tylko trzymaj krócej, bo szybciej złapie na rozjaśnionym.
mysia m zawsze robiłam GARNIER NUTRISSE Farba 111 - Bardzo jasny popielaty blond superrozjaśniający lub
GARNIER BELLE COLOR 111 - Bardzo jasny popielaty blond superrozjaśniający
i teraz zastanawiam się czy ta farba "superrozjaśniająca" nie będzie za mocna na tego syossa i nie wypadną mi od tego włosy? Jak myślisz

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Tez kiedyś miałam z tym dylemat ale bunny mi to wszystko wyjaśniła.Najgorsze ponoć jest jak włoski są oklejone pianka lub dużą ilością lakieru.To wtedy może mieć wpływ na farbowanie włosów,ale jeśli jest jakaś odzywka na włosach to nie powinno wpływać to na farbowanie.Ja muszę przyznać ze odkąd używam pielęgnacji bez silikonów które mogą oklejać włos zauważyłam ze włoski ciut lepiej pija farbę.Teraz w piątek lub w sobotę będę farbować i umyłam już włosy szamponem oczyszczającym i specjalnie nakładałam nic na włosy aby zobaczyć czy nie będzie jeszcze lepiej.Zdam relacje.
super! dziekuję za wyczerpującą odpowiedź Ja dopiero od początku października na "diecie" bezsilikonowej jestem więc nie mam tak dużego doświadczenia jak Ty. Ale zastosowałam syossa który mi jakoś słabo chwycił ten odrost Może dlatego że wcześniej stosowałam odcienie superrozjaśniające garniera.
Napisz jak tam po farbowaniu Ci farbka chwyciła

EwCiA000 teraz jestem na diecie bezsilikonowej i włoski mam o wiele gładsze i mięciutkie a po farbowaniu syossem zrobiły się sztywne i suche. Kiedyś miałam inny odnośnik farbując garnierem bo na ogół miałam dość suche włosy a po farbowaniu dla odmiany wydawały się takie odżwione i miekkie Może to zasługa odżywki którą dodają do farby bo pasowała mi o wiele bardziej niż ta którą dają do syossa-chociaż pewnie obie naszprycowane silikonami
Stary 2010-10-13, 14:12   #2155
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Oj zaciekawiłaś mnie i co? znowu następny kosmetyk do włosów zagości u mnie?
Już wczoraj serum Mariona zamówiłam

Tam na KWC jakaś dziewczyna napisała, że wycofali.
Dziwne, skoro Ty go masz i jest na all
wycofują są dostępne do wyczerpania zapasów
myślę ze wygryzły go kosmetyki z silikonami...

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

marejta
ponad rok ma terminu warzności więc chyba tez zrobie zapas

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Widzę że ma dobre opinie.
Kotka17 pochwal się gdzie go kupiłaś? I za ile? Też bym z chęcią nabyła jak tak zachwalasz
czytałam opinie na kwc i czytałam o nim na wątku o przyspieszaniu porostu włosów to bardzo był zachwalany
kupilam go na allegro wyszło mi z paczką 18,50
mysia mówiła ze jest również dostępny na stronie producenta
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-13, 14:13   #2156
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale piszecie

Yatamanka kupiłas ten cement Kerastase?
Pytam bo sama chce coś kupic termicznego i moze kupie znowu Kerastase a moze cos innego

W ogóle dziś ide do sklepu fryzjerskiego. Chyba kupię maskę którą snowhitee polecała Matrixa.

Ewcia Ty juz odrost masz duzy, a czekasz Rozumiem że jestes już bliska ktorejs z opcji-balejaż albo podkład?
Nie kupiłam, nie miałam czasu jechać do hurtowni, żeby zobaczyć w jakiej mają cenie. Z kolei teraz trochę krucho z kasą więc muszę odczekać.

Też mam duże odrosty, a nie wiem czym farbować Maskuje je podkręcając u nasady szczotką i tak bardzo nie widać Ale.. i tak jak tak dalej pójdzie to będę chodziła z 2 cm odrostem

Cytat:
yatta ale jak myślisz lepiej położyć jedną farbe np xxl-ke czy dwie... bo zastanawiam sie co polożyć następnym razem czy delux i syoss czy tą czystą platynke co mam w szafie
Powiem Ci tak.. Wcześniej Bunny odradzała tą XXL, że niby zakamuflowany rozjaśniacz - więc sobie ją darowałam, na rzecz skandynawskiego blondu z Palette i n&e. Ale przecież skandynawski też zawiera aktywator rozjaśniacza (czy jak to się zwie) - więc wg mnie lepiej zrobić jedną, bo po co niszczyć włosy?

Tyle, że jak pisałam czysta platyna wychodzi śnieżnobiało - naprawdę u mnie wyszło biało jak śnieg (pamiętasz moje zdjęcia po czystej platynie?) , a Ty nie masz takich jasnych włosków i nie wiem czy to by nie było zbyt jasne dla Ciebie.
Tak więc reasumując - jeśli chodzi o dobro włosa wybrałabym jedną farbę, ale jeśli chodzi o kolor to się zastanów.
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-13, 14:24   #2157
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
[B]

Kotka jak masz xxl to kładź!!
chyba następnym razem połoze bo teraz sie bałam ze jej nie wystarczy [COLOR="Silver"]

Yattamanka
hmmm... no wiem bo porównywałam XXL-ke z tą delux to wiecie ze tylko sie różniły tym ze XXL miala 20gram (nie wiem jaka jednostka tam była) rozjaśniacza a delux 10 gram... wiec prawie to samo
szczerze to pasuje mi teraz jak robie delux i pasemka syossem (wtedy tylko te po górze dostają kopniaka) bardzo ładnie to wygląda... ale z tym rozjaśniaczem naprawdę te farby niewiele sie różniły
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-10-13 o 14:26
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-13, 14:29   #2158
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
chyba następnym razem połoze bo teraz sie bałam ze jej nie wystarczy [COLOR="Silver"]

Yattamanka
hmmm... no wiem bo porównywałam XXL-ke z tą delux to wiecie ze tylko sie różniły tym ze XXL miala 20gram (nie wiem jaka jednostka tam była) rozjaśniacza a delux 10 gram... wiec prawie to samo
szczerze to pasuje mi teraz jak robie delux i pasemka syossem (wtedy tylko te po górze dostają kopniaka) bardzo ładnie to wygląda... ale z tym rozjaśniaczem naprawdę te farby niewiele sie różniły
Dla przypomnienia moje zdjęcie - zobacz jakie odrosty białe. Zastanów się czy to kolor dla Ciebie - jeśli tak to droga wolna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wł2.jpg (82,6 KB, 6 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 22:02
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-13, 14:41   #2159
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dla przypomnienia moje zdjęcie - zobacz jakie odrosty białe. Zastanów się czy to kolor dla Ciebie - jeśli tak to droga wolna
baaarroodzzzoo biały...
chyba jednak zostane przy odrostach deluxem i syossem pasemkami bo az tak bialego nie chce mieć... wole refleksy białe tak jak teraz mam
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-13, 14:43   #2160
mysia m
Zakorzenienie

cynamonowa aniu, zrozumiałam, ze bardzo jasny blond popielaty garniera, to naturals, ale skoro robisz nutrissem, to mas zracje, on jest rozjaśniający i nie powinnas go teraz nakłądac-wyszłoby Ci jasniej niz zwykle. Jednak teraz masz podkłąd, wiec myśle, ze 9.1 z serii naturals poradzi sobie z tym bez problemu- nada ładny odcien, stonuje.

Tez uwielbiam garniera, włoski sa po nim jakby wcale nie zniszczone, mięciutkie i zpołyskiem.

ewcia, kurcze szaleją te moje włosiska. Nic nadzwyczajnego nie robię, ale rosna jak opetane, co mnie cieszy

1. mgiełka radical używana jako wcierka 3x w tyg na noc na sam skalp
2. pokrzywa pita od pon do czwartku w ilosci 1 kubek z 2 torebek
3. łykam Vitapil

i koniec. ta mieszanka sprawdza się rewelacyjnie. po niczym innym nie mam takiego przyrostu!!

Na dowód wklejam zdjęcia długosci z 1września i z 1 października. Niestety nie mam innych. Kolor jest przekłamany całkowicie, a na drugim źle widac długosc, ale od miesiaca nosze fale, wiec nie mam z prostymi zdjecia.

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości