Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-15, 00:33   #2311
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
slicznie ci w tym kolorze Miałas wczesniej pasemka prawda? myslałam ze ten garnier 9 wychodzi ciemniej no,ale z drugiej strony mieszałas go z 10

Udzielałam sie kiedys w tym watku zostałam juz wierna farbie ce-ce 10.23 podoba mi sie efekt jesli ktos chce moge wstawic jakies zdjatko

Drazni mnie tylko fakt,ze włosy sie strasznie plączą ,no coz takie zycie blondynki
oo dziekuuje tak mialam pasemka ale pozniej nalozylam Syoss 9-5(najjasneijszy) i wyszlo rudo na odrostachm a trzymalm dlugo na wlosach. Po tygodnoi zrobilam ta mieszanka Garnierow ale trzymalam tylko ok.15 min. i na mokre wlosy nakladalam- czyli to bylo takie tonowanie
wklejaj fotki!

enchanted- na Twoje fotki tez czekamy! heh a ja sie łudze ze mi odrost ladnie zlapie na popielato-blond jakis garnier lub loreal.. no zobaczym za miesiac i co poradza specjalistki nasze! Pozdrawiam i uciekam spac bo mi sie oczy kleja, pa kochane! do jutra!

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2010-10-15 o 00:37
kochaneczka jest offline  
Stary 2010-10-15, 00:50   #2312
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
oo dziekuuje tak mialam pasemka ale pozniej nalozylam Syoss 9-5(najjasneijszy) i wyszlo rudo na odrostachm a trzymalm dlugo na wlosach. Po tygodnoi zrobilam ta mieszanka Garnierow ale trzymalam tylko ok.15 min. i na mokre wlosy nakladalam- czyli to bylo takie tonowanie
wklejaj fotki!

enchanted- na Twoje fotki tez czekamy! heh a ja sie łudze ze mi odrost ladnie zlapie na popielato-blond jakis garnier lub loreal.. no zobaczym za miesiac i co poradza specjalistki nasze! Pozdrawiam i uciekam spac bo mi sie oczy kleja, pa kochane! do jutra!
Może jest taka farbka, która nie porobi Ci żółtka ani rudego na odroście. Życzę Ci tego, abyś taką znalazła

No to śpijcie dobrze Dziewczynki
Ja chcąc, nie chcąc musze walczyć z opadającymi powiekami położę się dopiero po 6, bo w pracy siedze
ale zaraz LOSTów sobie puszcze i szybko mi te godzinki zlecą do jutra blondasy

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-15, 01:14   #2313
milusiaam
Wtajemniczenie

no to sie chwale kolorem :P
pierwsza fotka swiatlo dzienne druga noca przy takim srednim oswietleniu :P
napisze jakby ktos chciał sprobowac ze to farba 10.23 z CE-CE która wielbię
milusiaam jest offline  
Stary 2010-10-15, 01:26   #2314
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Oo, jakie jaśniutkie na tym pierwszym zdjeciu ładnie wygląda
A w jakim kolorze masz włoski? Nakładasz ją prosto na odrost, czy wcześniej go rozjaśniasz?
I jeszcze jedno pytanko: czy masz może gdzieś zapisaną palete kolorków?

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-15, 02:10   #2315
milusiaam
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Oo, jakie jaśniutkie na tym pierwszym zdjeciu ładnie wygląda
A w jakim kolorze masz włoski? Nakładasz ją prosto na odrost, czy wcześniej go rozjaśniasz?
I jeszcze jedno pytanko: czy masz może gdzieś zapisaną palete kolorków?
Schodziłam z czerni stad te moje ciemniejsze konce, czego nie widac na pierwszym foto Włosy mam w kolorze popularnie zwanym ciemny blond , nie jest on mysi , bardziej rudawy cieply taki poziom 7.Nakładam farbke na odrost z 9% oxy -nie wychodzi zołto.Na poczatku jest to bardzo cieply bez , a po kilku dniach i szamponie badz masce fioletowej , zmienia sie w zimny popielato-bezowy odcien
Bardzo ja lubie tubka 125 ml u mnie w miescie kosztuje 17 zl.

palety kolorów tez ciemne kolorki

http://lh4.ggpht.com/_8iT674YKZ_0/Sk...rba5-3_9-3.JPG

http://lh6.ggpht.com/_8iT674YKZ_0/Sk..._farba1_10.JPG

http://lh6.ggpht.com/_8iT674YKZ_0/Sk...a4-36_9-36.JPG

http://lh6.ggpht.com/_8iT674YKZ_0/Sk...8-23_10-23.JPG

http://lh4.ggpht.com/_8iT674YKZ_0/Sk...ba1-11_9-1.JPG

http://lh4.ggpht.com/_8iT674YKZ_0/Sk...a0-0_10-77.JPG

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2010-10-15 o 02:27
milusiaam jest offline  
Stary 2010-10-15, 02:24   #2316
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Schodziłam z czerni stad te moje ciemniejsze konce, czego nie widac na pierwszym foto Włosy mam w kolorze popularnie zwanym ciemny blond , nie jest on mysi , bardziej rudawy cieply taki poziom 7.Nakładam farbke na odrost z 9% oxy -nie wychodzi zołto.Na poczatku jest to bardzo cieply bez , a po kilku dniach i szamponie badz masce fioletowej , zmienia sie w zimny popielato-bezowy odcien
Bardzo ja lubie tubka 100 ml u mnie w miescie kosztuje 17 zl.

palety kolorów tez ciemne kolorki

http://lh4.ggpht.com/_8iT674YKZ_0/Sk...rba5-3_9-3.JPG

http://lh6.ggpht.com/_8iT674YKZ_0/Sk..._farba1_10.JPG

http://lh6.ggpht.com/_8iT674YKZ_0/Sk...a4-36_9-36.JPG

http://lh6.ggpht.com/_8iT674YKZ_0/Sk...8-23_10-23.JPG

http://lh4.ggpht.com/_8iT674YKZ_0/Sk...ba1-11_9-1.JPG

http://lh4.ggpht.com/_8iT674YKZ_0/Sk...a0-0_10-77.JPG
Znalazłam je na all, tubka 125ml - ogromna i za taka cene - nono opłaca się
Ja zawsze patrze na chłodne odcienie, przeważnie popiele. Tylko te popiele Ce-Ce wyglądają wręcz szaro, babcinie - nie wiem, jak w rzeczywistości, ale chyba bałabym się ją sobie zaaplikować

Jak masz włoski na poziomie 7, to nie masz problemu z kolorkiem ja mam na poziomie chyba 5, także bez wcześniejszego rozjaśniania rady nie da

Już nawet bije sie z myślami, żeby zrobić coś na poziomie 7, i odstawić podkłady i rozjaśniacze wybijcie mi to z głowy błagam

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-15, 08:20   #2317
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

a ja własnie robie czysta 8 garnier naturals wczoraj sobie zrobiłam na pasemku i wyszło fajniutko- ciepło, ale nie za rudo. No wiec wrzuciłam dzis na całosc. Jeszcze zostało mi 15 minut trzymania farby. Jakby nie wyszło, i tak bedzie jasniej niz mój naturalny, który jest dla mnie za ciemny i za zimny.

kochaneczka
Stary 2010-10-15, 08:35   #2318
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

Cytat:
no pięknie Ci chwyciło! a moglabys wkleic fotke w naturalnych wlosach? albo chociaz odrost? Ja tez mam w naturalne w cieplym odcieniu, rudawe od slonca sie robily ale ja jestem na poziomie 5-6 takze ciezej mi rozjasnic..
Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
a ja własnie robie czysta 8 garnier naturals wczoraj sobie zrobiłam na pasemku i wyszło fajniutko- ciepło, ale nie za rudo. No wiec wrzuciłam dzis na całosc. Jeszcze zostało mi 15 minut trzymania farby. Jakby nie wyszło, i tak bedzie jasniej niz mój naturalny, który jest dla mnie za ciemny i za zimny.

kochaneczka
ooooooo mysia!! to 3mam kciuki z calych sil zeby ladnie wyszlo! czekam na fotki kochana!
Stary 2010-10-15, 08:50   #2319
mysia m
Zakorzenienie

spłukałam farbe i odrosty rudawe, ale miało byc ciepło, to będzie ja juz sprawdziłam- wygladam źle w zimnych kolorkach- popiele odpadają, nawet beze nei do konca mi pasują. No wiec mysle, ze bedzie dobrze, tylko mam zagwozdke, bo nie wiem (naprawde! ) czy wolno mi po zakwaszającej masce użyc jeszcze maski z l'biotici biovax. Nie wiem czy to jakos nie popsuje pozamykanych chwilowo łusek.. Ale chyba nic się nie stanie.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-10-15 o 08:51
mysia m jest offline  
Stary 2010-10-15, 08:58   #2320
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

mysiu to czekam na fotkii po wysuszeniu!;] a z odzywka.. hmm ja bym cvhyba nie ryzykowala. moze lepiej przy nastepnym myciu??
p.s. mysiu jaki szampon polecasz oprocz Joanny ? bo wlasnie mi sie skonczyly wszystkie!! i musze dzisiaj cos kupic. Wczesniej uzywalam z Apteczki babuni-nawijzajacy(niby) z miodem i mlekiem na zmiane z Nivea intensive repair. w rossmanie widzialam duzo nowych szamponow- z Pantene-jakis nawilzajacy?, z Issany - jakies profesjonalne w duzych butlach i normalne, nie widaomo co wybrac.. chce cos bez silikonu to na pewno!
Stary 2010-10-15, 09:06   #2321
mysia m
Zakorzenienie

tez stwierdziłam, że nie ryzykuję

dałam dużo joanny bs i ręcznikuję, co sie łane fale zrobiły

ja myję teraz odżywką z Lorysa na przemian z OMO i używam do tego szmaponu dla dzieci j&j rumiankowego. Zarzuciłąm wszystkie inne szmapony, bo jestem na diecie bezsilikonowej i starcza mi szmapon dla dzieci raz na jakis czas do zmywnaia polyqurtenium.

Jak chcesz dobry szmapon, to wybierz taki bez silikonow, moze byc nawet zwykła barwa, tylko potem musi byc bardzo dobra odzywka na 10-15minut, zeby włoskom to wynagrodzic. Ale taki szmapon bardzo placze włosy i mozna je rozplatywac potem podczas trzymania odzywki, ale nie zaraz po nałozeniu tylko tak z 10 minut jak ja masz na włosach.

kurze, jestem taka ciekawa jak mi wyszło, zaraz lece szuszyc włosy!!!

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-10-15 o 09:07
mysia m jest offline  
Stary 2010-10-15, 09:26   #2322
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:

ja myję teraz odżywką z Lorysa na przemian z OMO i używam do tego szmaponu dla dzieci j&j rumiankowego. Zarzuciłąm wszystkie inne szmapony, bo jestem na diecie bezsilikonowej i starcza mi szmapon dla dzieci raz na jakis czas do zmywnaia polyqurtenium.

Jak chcesz dobry szmapon, to wybierz taki bez silikonow, moze byc nawet zwykła barwa, tylko potem musi byc bardzo dobra odzywka na 10-15minut, zeby włoskom to wynagrodzic. Ale taki szmapon bardzo placze włosy i mozna je rozplatywac potem podczas trzymania odzywki, ale nie zaraz po nałozeniu tylko tak z 10 minut jak ja masz na włosach.

No mysiu ja tez jestem bardzo Ciekawa.Mam nadzieje ze będziesz zadowolona w przeciwieństwie do mnie.

kochaneczka
Troszkę spóźniona ale i Twoje włoski wyglądają bosko.Jak dobrze ze już masz za sobą ten horror i spokojnie możesz zerkać w lustro.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-15 o 09:29
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-15, 09:30   #2323
blond bunny
Zakorzenienie

mysia a ja potrzebuję twojej opinii nt rozczesywania długich włosów po myciu.
Ostatnio coś mi się porobiło i w ogóle nie mogę rozczesać włosów po umyciu-szampon ten co zawsze j&j, mocne maski na 10 minut.
Potem płucze to chłodną wodą, chodzę w ręczniku z 5 minut i rozczesuje szerokim grzebieniem.
No i tu jest masakra. Kołtun na kołtunie, wyrywam tonę włosów-koszmar.
Tył głowy praktycznie nie do rozczesania.
Co robić?
Czesać dopiero po wyschnięciu? będzie łatwiej?
Czy uczesać z maską, a potem dopiero po wyschnięciu?
Poradź bo ja już sama nie wiem.
Są różne szkoły- również taka że mokrych włosów czesać się nie powinno, ale jak mi te kołtuny zaschną to jak ja to potem wyrwę?
Sama już nie wiem, może moje włosy mają już dość długości a są cienkie i gęste do tego falowane...może trzeba by trochę ściąć żeby im polepszyć?
Stary 2010-10-15, 09:43   #2324
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ewcia farbuj i chwal sie

Adzi rzeczywicie wloski wydaja sie byc przesuszone, ale to da sie naprawic
Kolor bardzo ladny, mi sie podoba, ale nie wiem czy ja tez nie wolę Cię w chlodniejszym kolorku
No ja tez sie wole w chlodzie
A włosy mam bardzo mocno pocieniowane wszędzie i po wysuszeniu suszarka tak właśnie to wygląda dając efekt suchości ale po godzinie dochodzą do siebie i nie jest tak źle.

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ostatnio coś mi się porobiło i w ogóle nie mogę rozczesać włosów po umyciu-szampon ten co zawsze j&j, mocne maski na 10 minut.
Potem płucze to chłodną wodą, chodzę w ręczniku z 5 minut i rozczesuje szerokim grzebieniem.
Co robić?
Są różne szkoły- również taka że mokrych włosów czesać się nie powinno, ale jak mi te kołtuny zaschną to jak ja to potem wyrwę?
Sama już nie wiem, może moje włosy mają już dość długości a są cienkie i gęste do tego falowane...może trzeba by trochę ściąć żeby im polepszyć?
Sorry może nie do mnie ale odpowiem.
Oj bunny współczuje Ci ale ja kiedyś miałam podobny problem.Tak zdecydowanie podcięłam końcówki a potem jak już nałożyłam maskę to szerokim grzebieniem to rozczesywałam.Na końcu spłukiwanie.Po masce włosy się ślizgają i grzebień lepiej czesze wiem nie przejmuj się w takim razie ze na mokro nie możesz czesać jeśli nie ma się wyjścia to trudno.Ja jak bym nie rozczesała włosów po myciu to bym wyglądała jak lew.
P.S.Dziekuje za opd.

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Yattamanka Nie ma tego złego,bo i tak wrócę do mojego ukochanego kolorku.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

thedoll Oooo a kiedy nadejdzie ten moment farbowania.I czy kupiłaś exellence czy reference 9.1?

Snowhitte
No dokładnie.Jakos to będzie ale wiem na pewno ze chce wrócić do przedniego kolorku.

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Psyhe a ja polecam herbal essence nawilżenie po brzegi(szampon+maska) super

Snow a w aptece to dostanę??
no tylko jak prostuje, co 2-3 dni, ale niekiedy jest tak, że po myciu w ogóle nie prostuje to wtedy nie używam a co proponujesz innego do prostowania??
a ten spray z gliss kura co używam też dobry??
Ja kupuje ten brzozowy szampon w aptekach doz.Za ok.9 zl.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-15, 09:48   #2325
EwCiA000
Zadomowienie

Snow no opinie ma fajne ten spray, chyba go kupię
ale jeszcze się zastanawiam nad tym co pisała infatuated jak myślsiz który lepszy?? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...emperatury.htm

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-33...moochronny.htm

Kochaneczka ślicznie Ci wyszło

Bunny mi po tym johnsons baby też osttanio nie dało się w ogóle rozczesac, dlatego z niego zrezygnowałam

Dziewczyny przepraszam, że wczoraj tak zniknęłam, ale jestem chora i okropnie się czuje...a wczoraj to już w ogóle była masakra, nie farbowałam, ale dzisiaj będę już na pewno farbowała, także na 100% zdam relacje

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-15, 09:49   #2326
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Adzio nie zwracaj uwagi na nazwy farb różnych producentów, patrz raczej na numery.
8.1 to popielaty blond czyli ash
a 8.13 to beżowy blond nazywany też szampańskim- ale to ten sam kolor.
Wiadomo kolory różnych marek mogą się nieznacznie różnić ale pigmenty mają te same więc mega różnicy być nie powinno.
A skoro loreal ci się nie błyszczy to może spróbuj garniera albo palette tych samych numerów?
Do nabłyszczenia w pewnym sensie nadaje się płukanka wysrebrzająca-fioletowa tylko trzeba robić lżejsze stężenie. Ale błysk taki że na foto cały łeb rozświetla
Osobiście wolałam cie w 8.13 loreala
Kochana ja tez się wolałam w tym kolorku.Czyli mówisz ze nazwy nie maja nic wspólnego.8.13 ganiera może wyjść bardzo zbliżony do 8.13 loreala?
Loreal ma w nazwie właśnie perłowy bez a garnier tylko ash blond.Czyli mam to rozumieć ze oby dwa są bezowe tyle ze jeden z domieszka popielu a drugi perły?Nie mam pojęcia a którą się zdecydować,bo w weekend chyba położę któraś z nich.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-15, 09:50   #2327
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

Cytat:

no to dobrze ze nie zaryzykowalas, lepiej nie kusic losu:P
Mysiu a powiedz mi jak to wyglafa krok po kroku to mycie odzykwa? ja mam z Rossmana tą o prostym skladzie Isana- biale opakowanie z z rozowa zatyczka. Moglabym ja wykorzystac do mycia. Prosze opisz jak Ty to wykonujesz
co do szamponu to narazie szukam ale mysle o jakims delikatnym bo ja wole odzywcze maski albo odzywki (niekoniecznie z silikonami) pozniej nalozyc co do szamponow dla dzieci to mylam kiedys Babydreamem ale wlosy byly az"skrzypiace" ale dlugo nim mylam. pozniej mi sie znudzilo i wrocilam do normalnych ale koniecznie bez silikonow
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No mysiu ja tez jestem bardzo Ciekawa.Mam nadzieje ze będziesz zadowolona w przeciwieństwie do mnie.

kochaneczka
Troszkę spóźniona ale i Twoje włoski wyglądają bosko.Jak dobrze ze już masz za sobą ten horror i spokojnie możesz zerkać w lustro.
dziekuuuje adzio! niby mam za soba horror ale jak patrze w lustro z tylu, i podnosze wlosy do gory to chyba nadal mam rudawe na odrostach..;/ tylko ciemniejsze. moze to dlatego ze dzisiaj wlosy juz tlustawe(mam nadzieje) zaraz bede myla to sie dowiem.. a Ty adzio lepiej w chlodnych kolorkach wygladasz- tez jestem tego zdania ale to ostatnie farbowanie to nie jest wcale zle wg mnie, odrosty ladnie Ci rozjasnilo a przeciez bez podkladu robilas prawda? takze pozostaje tylko troszke ochlodzic kolorek plukankami lun szamponem i bedzie fajnie I tak za jakis czas nalozysz inna farbe tak jak wspominalas
Stary 2010-10-15, 09:53   #2328
EwCiA000
Zadomowienie

Adzi ale ten o którym pisałam?? tylko, że brzozowy??
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-33...pokrzywowy.htm

a tak poza tym dziewczyny to ja siebie też wolę w chłodnym blondzie... niby jestem lato-jesień i pasują mi i ciepłe i chłodne, ale wolę chłodne

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-15, 09:54   #2329
caskada
Zakorzenienie

j&j to jeden z gorszych szamponow lepsze opinie ma z rosmanna i hipp jesli chodzi o dzieciece delikatne do mycia wlosow po drugie wlosy czeszemy jak mamy na wlosach maske odzywke przed samym plukaniem no i wlosow nie wycieramy tylko wyciskamy wode w koszulke bawelniana nie w recznik

mysia ciekawe jak tam kolorek
Stary 2010-10-15, 10:02   #2330
kiciamała
Zadomowienie

Bunny ja czesze zawsze mokre z duza iloscia odzywki. Nawet jak mi wsiaknie we wlosy i ciezko sie rozczesuja to dokladam ekstra tak ze az z grzebienia mi splywa. Jak chce miec krecone to zostawiam ten nadmiar a jak proste to delikatnie splukuje woda.

milusiaam fryzjerka do ktorej chodze w Polsce robi wlasnie na ce ce i fajne te farby. Kondycja wlosow niezla takie milutkie i blyszczace, nie rudzialy w tepie ekspresowym.
A jakiej maski fioletowej uzywasz?

Chyba zakupie jakas suszarke bo mam taka zabytkowa...Jak zaczne suszyc suszarka moze nie beda sie tak puszyc. Moje wlosy wyprostowane wygladaja strasznie jak popalone, a prostownicy nie chce uzywac.
infatuated a to mleczko z got2 uzywalas jakos dluzej, nie wysusza wlosow?

co do blysku po syosse byl jednak duzo wiekszy. Stokcholm blyszczy bardziej niz viking bo ten byl bardzo matowy. Jednak miesiac po farbowaniu syossem wlosy blyszczaly bardziej niz w dwa dni po lorealu.

Natalia 24.09.2008

1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline  
Stary 2010-10-15, 10:06   #2331
mysia m
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

kochaneczka
ojej.. myślałam, ze jestes zadowolona ale to nic, poprawisz następnym razem. masz jakąs ulubioną farbkę w ciemno?

zdjęcia niedługo dodam, ale jeszcze mam mokre włosy. Jestem zadowolona. Kolor nie jest ani troszke rudy, jest neutralny, nawet dosc zimny, ale mam nadzieje, ze się to ociepli podczas kolejnych myc. wiadomo, ze kolor dochodzi.

niestety falki klapły, ale to podobno normalne po farbie, nastepnym razem powinno byc lepiej.

Cytat:
Co robić?
bunny, ja mam Ci radzic? ja która mam krótkie włosy i niewiele wiedzy?..

hmm..
a próbowałas umyc włosy porzadnym prostym szamponem? potem zrobic maskę co zwykle, ale z dodatkiem protein- np hydrolizowaną keratyną dostepną np na mazidłach za niecałe 3zł. moze Albo maske z l'biotici latte- ma proteiny mleczne.
moze włoski sa po prostu głodne a nadmiar mocnych silikonow z masek je zapchał i nie moga nic przyjac?
a rozczesac na masce a potem jeszcze nałozyc cos bez spłukiwania i jeszcze raz rozczesac?
Cytat:
Mysiu a powiedz mi jak to wyglafa krok po kroku to mycie odzykwa? ja mam z Rossmana tą o prostym skladzie Isana- biale opakowanie z z rozowa zatyczka. Moglabym ja wykorzystac do mycia. Prosze opisz jak Ty to wykonujesz
co do szamponu to narazie szukam ale mysle o jakims delikatnym bo ja wole odzywcze maski albo odzywki (niekoniecznie z silikonami) pozniej nalozyc co do szamponow dla dzieci to mylam kiedys Babydreamem ale wlosy byly az"skrzypiace" ale dlugo nim mylam. pozniej mi sie znudzilo i wrocilam do normalnych ale koniecznie bez silikonow

dziekuuuje adzio! niby mam za soba horror ale jak patrze w lustro z tylu, i podnosze wlosy do gory to chyba nadal mam rudawe na odrostach..;/ tylko ciemniejsze. moze to dlatego ze dzisiaj wlosy juz tlustawe(mam nadzieje) zaraz bede myla to sie dowiem.. a Ty adzio lepiej w chlodnych kolorkach wygladasz- tez jestem tego zdania ale to ostatnie farbowanie to nie jest wcale zle wg mnie, odrosty ladnie Ci rozjasnilo a przeciez bez podkladu robilas prawda? takze pozostaje tylko troszke ochlodzic kolorek plukankami lun szamponem i bedzie fajnie I tak za jakis czas nalozysz inna farbe tak jak wspominalas
isana idealnie nadaje sie do mycia, bo zawiera lagodne detergenty, wiec pieni sie, co rzadko sie zdarza odzywkom. nakładasz normalnie na mokre włosy i masujesz jak szmapon, spłukujes zi odzywka co zwykle.

jak robie OMo, to robie troche inaczje, niz każa, bo nakładam na całe włosy odzywke do mycia-lekką,masuje, spłukuje, nakładam tylko u nasady szampon masuje, nakładam odzywke te co zwykle.
w prawdziwym omo nakłada sie lekka odzywke na konce, szmapon na nasade, masuje szmapon i spłukuje. A ja robie jakby dwa mycia-pierwsze odzywka, drugie delikatnym szamponem, ale bez nakąłdania go na całe włosy.
Stary 2010-10-15, 10:08   #2332
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
co do blysku po syosse byl jednak duzo wiekszy. Stokcholm blyszczy bardziej niz viking bo ten byl bardzo matowy. Jednak miesiac po farbowaniu syossem wlosy blyszczaly bardziej niz w dwa dni po lorealu.
zgadzam się, ja farbowałam ponad miesiąc temu i włosy są dalej błyszczące po syoss'ie

Dziewczyny a uważacie, że do prostowania lepsze jest mleczko/balsam czy spray??
bo zamierzam kupic i nie wiem co i jaki

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-15 o 10:09
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-15, 10:09   #2333
blond bunny
Zakorzenienie

caskada ależ ja wiem że włosów nie trzemy! ręcznikiem
ja po prostu zawijam włosy i chodzę tak 5 minut aż odsiąkną.
A nie widzę różnicy między ręcznikiem 100% bawełny a koszulką 100% bawełny, może masz jakaś własną teorię nt rodzajów bawełny?

Mnie bardziej interesuje to, jak umyłam włosy szamponem, spłukałam, dałam maskę i teraz:
-czesać z maską?
-płuczę maskę-czesać po spłukaniu?
-czesać dopiero włosy po wyschnięciu-kołtuny jakoś się wyczeszą?
kiedy czesać???

Ja mam tak po każdym szamponie a z j&j ani BD nie zrezygnuję bo tylko po nich nie mam swędziochy i mięciutkie włosy. Skóra ważniejsza niż włosy. Jak zmienię to znów będzie łupież i strupki. A kołtuny się wyczesze 2x w tyg-męka ale trudno.

Adzio jak farba ma nr.8.13 to musi być poziom 8 a do tego pigment popielaty i złoty co daje razem beż.
Jak będzie 8.1 to pigment tylko popielaty.
Niezależnie od firmy, chyba że firma sobie zmieniła numeracje kolorów- ale to się rzadko zdarza.
Perłowy to najczęściej np.8.2 lub 8.23...
Stary 2010-10-15, 10:18   #2334
mysia m
Zakorzenienie

bunny, krecone włosy nalezy czesac jak są mokre z odzywka, ewentualnie potem jeszcze na balsamie bs. taki jest przepis.

wrzucam obiecane zdjęcia, ale kolor nie do konca jest oddany, bo mi tu słonce swieci, wiec zamknełam zaluzje i wtedy tez nie jest to.

no, ale mniej wiecej. fale umarły ale odratuje je za pare myc.
Stary 2010-10-15, 10:20   #2335
Kotka17
Zakorzenienie

mysia m
jakiej odżywki używasz do mycia omo??? moze być taka z dove?? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-12...iszczonych.htm
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-10-15, 10:26   #2336
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:

No niby ładnie wzięło ale jak dla mnie to troszkę za ciepło zważając ze jestem lato.Ale nie przejmuje się tym bo mam swój sprawdzony kolor który już niedługo pójdzie w ruch
A tym ze masz lekko rude się nie przejmuj bo to powinno się wypłukać jeszcze podczas mycia.
Ja mogę z własnego doświadczenia powiedzieć ze mi szampon fioletowy nigdy jeszcze nie ochłodził lekko zrudziałych odrostów.Taki już urok moich włosów ,to chyba zależny od pigmentów zawartych w danych włosach.

Ewcia
Pójdziesz do apteki i zobaczysz jak maja na stanie pokrzywowy to weźmiesz ,jak nie to poproś aby Ci zamówili i na drugi dzień będziesz mogla go odebrać.Ja zawsze tak robię.

mysia m
Bardzo ładnie Ci wyszło.Włoski takie lśniące i widać ze mięciutkie muszą być.Super.Chyba zadowolona jesteś co?
Moja farbka to już przetestowany ostatnio loreal 8.13 Teraz się jeszcze zastanawiam czy wezmę loreala czy garniera bo jest tu taki o tym samym numerku.Zastanowię się jeszcze.

Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-15 o 10:29
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-15, 10:27   #2337
mysia m
Zakorzenienie

odzywka dove jest za mocna, to musi byc odzywka bez silikonow, poszukaj w spisie dla kręconowłosych.
ja myje lorysem, ale ma parafine, wiec podobno jest niedobry.
moga byc z serii Isana rossman i Hegron, mrs potters aloes, gingo. Tyle pamietam.
Stary 2010-10-15, 10:27   #2338
blond bunny
Zakorzenienie

mysia dzięki!
właśnie o to mi chodziło czy czeszemy z odżywką/maską czy nie.
następnym razem tak spróbuję zrobić.
a twój kolor jakoś tak chłodno w blasku wyszedł wraz... odrosty chyba ciepło? ładny kolor, taki naturalny.
Stary 2010-10-15, 10:29   #2339
kiciamała
Zadomowienie

Koszulka i recznik z mikrofibry pomaga w wyciskaniu fal i lokow. Generalnie cos co szybko odprowadza absorbuje wode z wlosa. Nawet pielucha tetrowa jest dobra . Przy prowadzeniu wlosa na prosto chyba nie ma to wiekszego znaczenia czym wycieramy wlosy. No byc moze majac wlosy puszace sie lepiej uzywac recznika zeby prostowane nie puszyly sie bardziej.

Dziewczyny czy macie jakies doswiadczenia z biotyna jako odzielnym suplementem? Bo chyba dzis sobie poszukam.

Natalia 24.09.2008

1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-10-15 o 10:30
kiciamała jest offline  
Stary 2010-10-15, 10:31   #2340
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

Cytat:
bunny, krecone włosy nalezy czesac jak są mokre z odzywka, ewentualnie potem jeszcze na balsamie bs. taki jest przepis.

wrzucam obiecane zdjęcia, ale kolor nie do konca jest oddany, bo mi tu słonce swieci, wiec zamknełam zaluzje i wtedy tez nie jest to.

no, ale mniej wiecej. fale umarły ale odratuje je za pare myc.
aaaaaaaaaaaa mysia!! cuuudnie!!!!!!!!! przeslicznie Ci wyszlo!!!!!!!!!!!!! boski ten kolor!! )))) chyba jestes zadowolona? jest zlocisty ale nie rudy, i na 2 zdjeciu taki na pol chlodny swietny!! pokaz fotki jaki mialas odrost przed farbowaniem
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości