Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-16, 14:08   #211
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kaska, a nie to ok, myślałam, ze nie zauwazyłas, ale nie ma sprawy. moze niepotrzebnie napomknełam.

kotka, no dużo mu sie wyrosło

adzio, dzięki. teraz to jest pare razy taki jak na tych zdjeciach, wtedy juz zaczał chorowac. Chciałam mu zdjecie zrobic teraz, ale uciekł. Włsnie siedzi i się myje jak oszalały, bo go dotknęłam, a on jest obrzydliwy
Stary 2010-09-16, 14:14   #212
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ponawiam pytanie czy znacie tego Kerastasa? Na poprzedniej stronie wyjasniam o co chodzi.

I prosba- ktory kolor clipow z linka co podalam brac?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-16, 14:21   #213
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adzio spokojnie, będzie w porządku zobaczysz.
Więc robisz tak- najlepiej przelej ten utleniacz do jakiejś miseczki.
Dolej do niego 24 ml wody ostudzonej przegotowanej. Dokładnie to wszystko wymieszaj.
Strzykawką odciągnij z tej mieszaniny 24 ml i wyrzuć.
Do reszty dołóż farbę i wymieszaj- masz nową mieszankę farby z wodą 4,5%.
Nakładaj na całość myślę od razu bo nie masz odrostu.
Tylko moja rada- zacznij od tyłu- karku, potem boki i na końcu czubek głowy. Taką techniką kolor będzie równy i włosy niezniszczone.
Ok zrobię tak.A powiedz mi jeszcze ile mam to trzymać?Bo pewnie będzie tak ze będzie szybko ciemnieć bo mam jednak włosy rozjaśniane.Czyli w ulotce piszą ze włosy naturalne i farbowane zupełnie innym odcieniem czas trzymania 30 minut.Czy nie zjedzie mi to wlosow do końca te 30 minut?Podejrzewam tez ze farbka mocniej chyci bo mamy teraz mniejszy oxydandt 4,5.A i jeszcze jedno po tych moich kombinacjach z podkładem i syossem są pozostałości jak wcześniej Ci pisałam.Czy nie wyjdzie jakaś zieleń?

No i ostatnie pytanie-wiem głupie ale wygodniej może będzie jak do wody (oxydant)doleje ta wodę przegotowana do buteleczki a potem odciągnę te 24 ml.Bo jak zacznę przelewać to polowe gdzieś wyleje itp.W sumie to na to samo wychodzi czy to trzeba w miseczkach rozrabiać.?

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-16 o 14:25
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-16, 14:26   #214
blond bunny
Zakorzenienie

Adzio zieleń ci nie wyjdzie bo miałaś zimny kolor i nadal robisz zimnym.
Trzymaj tak jak chcą 30 minut. I tak ci się szybciej spierze, nawet jakby ciemny wyszedł to zjaśnieje.
Włosy bardzo nie dostaną na tak słabej wodzie.

Możesz i w buteleczce o ile ci wygodnie. Mi akurat wygodniej odciągać z płaskiej miseczki...

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-09-16 o 14:28
blond bunny jest offline  
Stary 2010-09-16, 14:28   #215
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie czy znacie tego Kerastasa? Na poprzedniej stronie wyjasniam o co chodzi.

I prosba- ktory kolor clipow z linka co podalam brac?
Ja bym Ci pomogła ale kompletnie nie znam się na tych clipach.

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Adzio zieleń ci nie wyjdzie bo miałaś zimny kolor i nadal robisz zimnym.
Trzymaj tak jak chcą 30 minut. I tak ci się szybciej spierze, nawet jakby ciemny wyszedł to zjaśnieje.
Włosy bardzo nie dostaną na tak słabej wodzie.
Dobrze tak zrobię dziękuje.A tam w ost.poście dopisałam jeszcze jedno banalne pytanie.Zerkniesz?

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-16, 14:35   #216
blond bunny
Zakorzenienie

Adzio odpisałam w swoim poprzednim poście
Stary 2010-09-16, 14:46   #217
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Adzio odpisałam w swoim poprzednim poście

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-16, 15:02   #218
ifrit
Zadomowienie

zrobiłam dzis mieszanke
well

i powiem że trzymałam 20 min i super nie ma roznicy miedzy koncówkami a odrostami nio chyba ze ja nie widze tej roznicy

foto nie oddaje tak w 100% koloru nie moge dokładnie uchwycic ale wyszło alla jak na palette taki migdałek

jak myslicie jest ok ???
Stary 2010-09-16, 15:17   #219
natasha325
Raczkowanie

witam kupilam niedawno farbke palette permanent natural colors popielaty blond 219 i chcialam pofarbowac odrosty, tylko zastanawiam sie czy dzisiaj, bo mam przetluszczone wlosy czy umyc, nie uzyc odzywki i pozniej jak sie przetluszcza lekko pofarbowac? slyszalam, ze gorzej farba wnika jesli wczesniej uzylo sie odzywke. mam 6 tygodniowy odrost. i jeszcze takie pytanie, jak naloze farbe na odrosty i zostanie mi jeszcze troche farby, ktora bede chciala nalozyc na reszte rozjasnionych juz wczesniej wlosow w celu nadania odcienia to aby zmniejszyc stezenie oxydantu dodajac odrobine wody to musi byc przegotowana czy normalnie z kranu? i zastanawia mnie to czy nie zrobic to osobno z samym oxydantem dolewajac wody (np 50ml i dodam przykladowo 10 ml) to musze pozniej odjac z tej mieszanki te 10 ml, aby byla zgodna proporcja z farba? uu, troche sie rozpisalam prosze o porade, pozdrawiam
natasha325 jest offline  
Stary 2010-09-16, 15:31   #220
blond bunny
Zakorzenienie

natasha możesz kłaść farbę na takie przetłuszczone włosy- nawet lepiej bo nie będzie cię tak piekła skóra głowy.
Odżywki i tak nie nakładasz przecież od skóry prawda? I żeby odżywka nie przepuściła farby to raz że musiałaby zwierać mnóstwo silikonów a dwa musiałaby być bez spłukiwania.
Po upływie działania czasu na odroście wystarczy że resztę farby nałożysz jakkolwiek i przemasujesz wodą potrzymasz 10 minut i gotowe- kolor równiutki i odświeżony. Inaczej by się miała sprawa gdybyś przyciemniała włosy
Stary 2010-09-16, 15:35   #221
kaska222
Moderator

Cytat:
Dziewczyny powiedzcie mi bo obejrzałam juz nawet filmiki na YouTubie w rozpaczy Ktoras z Was używa eyelinera, przyznac sie Bo chcę rozpocząć swoja przygode z kreskami na powiakach i nie umiem sie tym cholerstwem umalowac. Mam nawet taki specjalny nie w pędzelku a grubszy.
Moze macie jakieś strony z makijażem step by step eyelinerem? Bo oko mam małe, a chciałabym je powiększyć i nie wiem jak to zrobić

Chodzi mi głownie o to czy macie jakies eyelinery ktore polecacie? Tak na poczatek
Na poczätek popröbuj kredkä.Pözniej eyelinerem az do skutku.Ja sie nauczylam od tego filmiku jest czytelnie pokazane. Tak po za tym ma ladny kolor i fryzure,czasami nie moge napatrzec sie na makijaze

http://www.youtube.com/user/izabelle...07/cWlZ5aC8D2g

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-09-16 o 21:38
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2010-09-16, 15:36   #222
natasha325
Raczkowanie

no zdarza mi sie wcierac odzywke od nasady, robilam tak przez jakis czas na poczatku jak farbowalam odrosty rozjasniaczem, bo wydawaly mi sie przesuszone. wiec mam gdzies z 40-45 minut trzymac na odroscie a potem na 10 minut na reszte z woda wmasowac tak? a to na odroscie nic nie zrobi ze tak dlugo bede miec na glowie ? no niby farby i tak po zaleconym dzialaniu farby niby juz nie dzialaja, ale w razie cos pytam hehe
natasha325 jest offline  
Stary 2010-09-16, 15:53   #223
natasha325
Raczkowanie

zalaczam zdjecia jak wyglada moj obecny odrost i kolor. na tlustych dosc ciemny wyglada. te pierwsze zdjecie to gdzies meisaic temu zrobione (z telefonu wiec nei za ciekawa jakosc). wiec chyba dzisiaj pofarbuje sobie wloski to pokaze wam jaki efekt.
natasha325 jest offline  
Stary 2010-09-16, 17:11   #224
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Dot.: Wlosy rozjaśniamy i o zyciu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Na tej aukcji masz wyjasnione o co chodzi z tymi probnikami http://allegro.pl/loreal-matrix-farb...205430861.html
ja tez sie zastanawiam nad nim., tyle ze nad SPN zeby stonowac pasemka
Dzięki a byłam na innej aukcji i tam o tym nie pisali Ale i tak jest to dla mnie skomplikowane
A tak przy okazji..to cudny suprajs od TŻta Nie dziwne, że jest oczkiem w głowie..i te ślepka za szczeniaka..zakochać się można

Cytat:
Enchanted jak zrobisz takie mieszanki colorsynca to otrzymasz jakieś 9NV albo 9NA. Nie ma takich kolorów gotowych żebyś sobie podejrzała czego się spodziewać?
No właśnie bunny z tego Synca jest tylko 6, 8, 10 z SoColor są 7,8, 9, 10
A te zasady odczytywania kolorów (z tej stronki co Snow podała) są troche zawiłe jak dla mnie..

Może Ty kochana mogłbyś mi to przejrzyściej wytłumaczyć?

EDIT:
Heh skupiłam się i wiem już jak nałożę poziom 8 na poziom 10 to otrzymam to co po lewej stronie, jak na poziom 6 to otrzymam to po prawej ciups ale gapa ze mnie ;P

Sorki za zamieszanie

Czyli zmieszanie powinno być w porządku, bo 10 wydaje się za jasna, a sama 8 zbyt ciemna
Chyba zdecyduje się na tego Synca, ze względu na ten kompleks odżywczy ale wcześniej na odrost skandynawski nałożę, lub jak znajdę to tą ooA. Bunny tak będzie dobrze?

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-09-16 o 17:49 Powód: Olśnienie :D
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-09-16, 19:33   #225
TLU
Zadomowienie

Agatau sliczny kolor - co prawda nie moge powiekszyc zdjecia, bo mi wizaz dzisiaj muli, ale ten na miniaturce bardzo mi sie podoba. Twoje wlosy sa podatne na rozjasnianie? 20 min na 6% to naprawde niezle.
TLU jest offline  
Stary 2010-09-16, 20:53   #226
Agatau88
Zakorzenienie

Chyba podatne, ale co dziwne farby mi nie łapią, zawsze mam zoltko. Ale to nie rozjasniacz, tylko nie wiem co, z wodą 6%.
Pomózcie z klipami
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-16, 21:00   #227
Adzi07
Zakorzenienie

Chyba dlatego tu Nas malo bo sa prowadzone jakies roboty na wizazu.Ale masakra.Nie moglam sie dobic przez 3 godziny.

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
natasha możesz kłaść farbę na takie przetłuszczone włosy- nawet lepiej bo nie będzie cię tak piekła skóra głowy.
Odżywki i tak nie nakładasz przecież od skóry prawda? I żeby odżywka nie przepuściła farby to raz że musiałaby zwierać mnóstwo silikonów a dwa musiałaby być bez spłukiwania.
Po upływie działania czasu na odroście wystarczy że resztę farby nałożysz jakkolwiek i przemasujesz wodą potrzymasz 10 minut i gotowe- kolor równiutki i odświeżony. Inaczej by się miała sprawa gdybyś przyciemniała włosy
NO to teraz sie zleklam bo mam nalozone serum na koncowki joanny i balsam.A to serum i balsam jest bez splukiwania.I co farbowac?Nic sie nie stanie?

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-16, 21:06   #228
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Adzi a kiedy farbujesz?

blond bunny szczeniaki czesciej sikaja niż dorosłe psy. Twoja suczka chce byc z Tobą bo juz przezyla traume, już ktoś ją zostawił, i bardzo nie chce żeby to się powtórzyło. Dlatego tak się kurczowo Ciebie trzyma. Powoli zauważa że ja glaskasz, nie chcesz oddać i zdobywa Twoje zaufanie.
Z łóżkiem to masz rację - to jest taka zabawa psa. Bo jesli ma swoje legowisko i nie jest jej tam zimno, to tak sie bawi. Może daje Ci znać żebyś się z nią pobawiła, porzucała jej zabawkę.
Myślę że nauczyć nie wchodzic na łozko to kwestia dni.

mysia piękny kot, ale kota mozna tak przytulać? mój nie daje sie nawet dotknac.

A to moje zwierzeta
boskiego masz kota zreszta mysia tez
a no i oczywiscie sliczne wloski
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Mysia ale masz kocura większy niż mój psiak!
agatau piękne masz te pieski!!!
a to mój Ciapuś

laciaty jak moj beagl

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
zrobiłam dzis mieszanke
well

i powiem że trzymałam 20 min i super nie ma roznicy miedzy koncówkami a odrostami nio chyba ze ja nie widze tej roznicy

foto nie oddaje tak w 100% koloru nie moge dokładnie uchwycic ale wyszło alla jak na palette taki migdałek

jak myslicie jest ok ???
mi bardziej podobalas sie po poprzednisz farbowaniach, ten kolor jest hmm az za cieply. Ale najwazniejsze to czy Tobie sie podoba

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dzięki a byłam na innej aukcji i tam o tym nie pisali Ale i tak jest to dla mnie skomplikowane
A tak przy okazji..to cudny suprajs od TŻta Nie dziwne, że jest oczkiem w głowie..i te ślepka za szczeniaka..zakochać się można

nie ma za cooj tak slepka to ona ma kota ze shreka nie sposob sie na nia gniewac dluzej

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Chyba dlatego tu Nas malo bo sa prowadzone jakies roboty na wizazu.Ale masakra.Nie moglam sie dobic przez 3 godziny.
wrrr ja od 16-ej probuje sie do Was dobic... ale juz wszystko wydaje sie dzialac Adzi widze ze juz gotowa do farbowania nie moge sie doczekac efektu

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-16, 21:23   #229
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
boskiego masz kota zreszta mysia tez
a no i oczywiscie sliczne wloski

laciaty jak moj beagl

mi bardziej podobalas sie po poprzednisz farbowaniach, ten kolor jest hmm az za cieply. Ale najwazniejsze to czy Tobie sie podoba

nie ma za cooj tak slepka to ona ma kota ze shreka nie sposob sie na nia gniewac dluzej

wrrr ja od 16-ej probuje sie do Was dobic... ale juz wszystko wydaje sie dzialac Adzi widze ze juz gotowa do farbowania nie moge sie doczekac efektu
NO niby tak.Dzis juz mam tak fajnie lekko tlustawe wlosy a jutro to juz bedzie smalec Ale mam odzywki na wlosach takie bez splukiwania i czekam co mi bunny na to powie.Moze te odzywki dzialaja tylko na blond,moze ja bede miec zielone swiatlo na farbowanie.Taka mam nadzieje.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-16, 21:32   #230
LolaBunny
Raczkowanie

Ja , rozjaśniona dołączam sie do Was Mogę??

i na wstępie pytanko.......

Chciałabym na swoich rozjaśnionych włosach zrobić ciemne blond refleksy. Chcę żeby to zbytnio za bardzo nie przyciemniło mi włosów.
Żeby wyglądało NATURAAAAAAALNIE

Proszę o pomoc szybko, bo fryzjera mam na jutro na 8 rano
LolaBunny jest offline  
Stary 2010-09-16, 21:39   #231
Agatau88
Zakorzenienie

Ja też tak chcialam, kolor a la Socha i wyszedł mi zielonawy kolor. Ohyda, więcej na rozjasnioncyh wlosach zadnych ciemnych blond pasemek ani refleksow. To nie wyglada naturalnie. Bo co w tym naturalnego?
I tak masz rozjasnione pasma a ten blond zmywa sie do zieleni, szarości lub jest szarobury
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-16, 21:39   #232
Queen Of The Damned
Zadomowienie

Dołączę i ja do wątku właśnie siedzę z farbą na głowie. Wybrałam Palett Natural Colors popielaty blond 219. Aż się boję co mi wyjdzie, bo te moje włosy teraz takie rudawe były z ciemnymi odrostami. Mam pytanie, gdzie kupujecie szampon niebieski z Joanny ? Bo chciałam dzisiaj kupić w Rossmanie, ale pani powiedziała,że nie mają

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg
Queen Of The Damned jest offline  
Stary 2010-09-16, 21:50   #233
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Queen Of The Damned Pokaż wiadomość
Dołączę i ja do wątku właśnie siedzę z farbą na głowie. Wybrałam Palett Natural Colors popielaty blond 219. Aż się boję co mi wyjdzie, bo te moje włosy teraz takie rudawe były z ciemnymi odrostami. Mam pytanie, gdzie kupujecie szampon niebieski z Joanny ? Bo chciałam dzisiaj kupić w Rossmanie, ale pani powiedziała,że nie mają
To zycze powodzenia w farbowaniu.A szamponow poszukaj w naturze orez malych osiedlowych drogeriach i malych sklepach kosmetycznych.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-09-16, 21:51   #234
LolaBunny
Raczkowanie

Cytat:
Ja też tak chcialam, kolor a la Socha i wyszedł mi zielonawy kolor. Ohyda, więcej na rozjasnioncyh wlosach zadnych ciemnych blond pasemek ani refleksow. To nie wyglada naturalnie. Bo co w tym naturalnego?
I tak masz rozjasnione pasma a ten blond zmywa sie do zieleni, szarości lub jest szarobury

Nie strasz mnie. kurde... nie chce szarości ani zieleni.
Wybrałam farby swoje...
http://img.bazarek.pl/43770/6412/232...84b08b4194.jpg

i standardowo zrobię odrosty farbą rozjasniającą
http://s2.alejka.pl/i2/p/12/51/36b8ee7a907b4_0_b.jpg

a chcę efekt taki
http://http://www.fryzury.tv/img/fryzury/srednie/s4.jpg

albo żeby wyszło coś podobnego.

Załącznik 3413023

Edytowane przez LolaBunny
Czas edycji: 2010-09-16 o 21:59
LolaBunny jest offline  
Stary 2010-09-16, 22:01   #235
Monisia1127
Przyczajenie

GG do Monisia1127

A więc ja bym była skłonna wybrać coś podobnoge co widzicie na tych zdjęciach tylko teraz jest problem jak dopasować farbe i jakiej marki farbe wybrac. Teraz mam te jesne wlosy wiec zostawie sobie z tego koloru pasemka na wierzchu i odrost uzupelnie farba z rozjasniaczem lecz nie wiem czy sama farba zlapie mi odrost na pozostalych wlosach. I pytanie pozostaje nadal jakiej farby uzyc (odcien i marka).
Monisia1127 jest offline  
Stary 2010-09-16, 22:04   #236
Agatau88
Zakorzenienie

Lola moja koleżanka robila 7 i nie wyszło zle, ale wpadało w zielen. Nie straszę, mi tak wyszło.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-16, 22:09   #237
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Queen Of The Damned Pokaż wiadomość

na pewno są w realu i w tesco są też odżywki fioletowe do kompletu
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-09-16, 22:13   #238
LolaBunny
Raczkowanie

Cytat:
Lola moja koleżanka robila 7 i nie wyszło zle, ale wpadało w zielen. Nie straszę, mi tak wyszło.

oo fajnie bardzo ładnie zrobione refleksy.
właśnie czytałam też o tym Granier Color Naturals nr 7 że w zielony wpada... no cóż. Zobaczymy jutro. Jak zwykle się stresuję
wolałabym iść do dentysty. niż do fryzjera
bo w 90% moich wizytach u fryzjera nie mam 'wymarzonego' efektu.

idę z tego stresu spać aż !
LolaBunny jest offline  
Stary 2010-09-16, 22:18   #239
Agatau88
Zakorzenienie

Te moje refleksy byly takie zielonkawe. Mylam szamponem przeciwłupiezowym i zmylam

Dziewczyny jakie brać te clipy? Chodzi mi o te od Victorii

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-16 o 22:23
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-16, 22:35   #240
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Te moje refleksy byly takie zielonkawe. Mylam szamponem przeciwłupiezowym i zmylam

Dziewczyny jakie brać te clipy? Chodzi mi o te od Victorii
Ściągnęłaś mnie myślami - właśnie o Tobie myślałam i postanowiłam się wypowiedzieć w tej sprawie

Co mnie martwi w tej aukcji to to, że nigdzie nie jest napisane czy to są włosy naturalne - jedynie są teksty w stylu, że wyglądają naturalnie, ale czy są? ja tam nie widzę o tym wzmianki.. Szczególnie, że wybór kolorystyczny jest taki, że ojej - raczej wątpię czy zadawaliby sobie trudu by naturalne farbować by mieć taki wybór..
No i trochę te spinki są tak wszyte w taśmę, że wystają trochę ponad, a że są srebrne to rzucają się w oczy.

Cena jest bardzo atrakcyjna i przyciąga, ale ja bym ich nie wzięła.
Yattamanka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości