Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-15, 19:57   #2431
axxxa
Zadomowienie

GG do axxxa
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

http://www.glisskur.de/index.php?id=204&type=98 to jet ten rozowy gliss kur o ktorym mowicie?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach

http://axxxasworld.blogspot.com/

albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/

Laura 28.09.2012

"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline  
Stary 2010-10-15, 20:11   #2432
maajjaa88
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
Kurde, mialam dzisiaj w reku loreal excellence 8.13 i 9.1 i na opakowaniach oba wygladaja tak samo o.O kupilam garnier nutrisse 89. ktoras farbowala?
ja farbowalam tym kolorkiem, jutro zrobie fotki to wrzuce
maajjaa88 jest offline  
Stary 2010-10-15, 20:47   #2433
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ja chyba też go kupię, tylko nie wiem gdzie go można dostac...
tylko z tym trzymaniem farby to jest dziwinie, bo słuchaj, jak zaczęłam nakładac o 17.15 i kładłam 15 minut a ogólnie mam trzymac 40 to po tym jak skończę nakładac mam trzymac tylko te 25 minut czy całe 40??
na all a juz tu bylo poruszane, czas liczymy jak juz skonczymy nakladanie farby

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
mysia - śliczny kolorek bardzo Ci do twarzy w cieplejszym odcieniu

the doll - jak dla mnie fotka nr 1 to jest kolor dla Ciebie

ewcia - pokaż się po farbowaniu!!

blond bunny - koniecznie stosuj spray do rozczesywania, mgiełke. Ja bez tego bym w życiu nie rozczesała moich skołtunionych fal a teraz mam gliss kur'a różowego i włoski się pieknie rozczesują

Dziewczyny, przekopałam pół KWC w poszukiwaniu czegoś termoochronnego i się zdecydowałam na ten spray TREsemme dla zainteresowanych - na allegro są

edit: znalazłam taką odżywkę http://allegro.pl/tresemme-odzywka-d...240513137.html
wyciąg z rumianka..hmm to będzie ocieplać kolor, tak?
tez kupuje ten tresemme a ta odzywka to tak bedzie rozswietlac i ocieplac, jak to rumianek jesli szukasz odzywki to polecam ce-ce z jedwabiem

Cytat:
Zdjęcia dziewczynki, ale jest już ciemno więc robione z lampą i wiecie jak to jest
1-przed farbowaniem
2-po farbowaniu
kondycja włosków bez zmian
ale zulcioch

a ja kupilam sobie jedwab biosilka i odzywke isany w sprayu do wl. suchych i rozdwajajacych ciekawe jak sie sprawdzihttp://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...koncowkami.htm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-15, 21:17   #2434
blond bunny
Zakorzenienie

Dziewczyny dzięki za rady ale ja kiedyś już używałam tych sprayów gliss kura i efekt jest taki że mam extra swędzioche już 15 minut po spsikaniu to nie dla mnie, za dużo chemii...no i zaczyna się wtedy przetłuszczanie i mycie co 2 dni bo swędzi-skóra się broni no i łupież brr...
Spróbuje rozczesywać z maską, jak nic nie da i się w końcu wkurzę na maxa to je chlasnę tak z 10 cm i będzie na jakiś czas spokój.

the doll a dla mnie w białych włoskach wyglądasz bosko
pasują ci zupełnie jak naszej ewci- wyglądacie w nich mega

snow napisz jak ta isana się sprawdza- czy pomaga rozczesać, czy cię głowa nie swędzi? czy włosy się szybciej nie tłuszczą? proszę.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-10-15 o 21:20
blond bunny jest offline  
Stary 2010-10-15, 21:19   #2435
astra85
Zakorzenienie

jakiej firmy farby sa delikatne dla włosow?cos po podkladzie chce polozyc.wellaton podobno niszczy wiec odpuszcze,ale nie wiem co wybrac,moze Castinga lub Garniera?
astra85 jest offline  
Stary 2010-10-15, 21:27   #2436
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za rady ale ja kiedyś już używałam tych sprayów gliss kura i efekt jest taki że mam extra swędzioche już 15 minut po spsikaniu to nie dla mnie, za dużo chemii...no i zaczyna się wtedy przetłuszczanie i mycie co 2 dni bo swędzi-skóra się broni no i łupież brr...
Spróbuje rozczesywać z maską, jak nic nie da i się w końcu wkurzę na maxa to je chlasnę tak z 10 cm i będzie na jakiś czas spokój.

the doll a dla mnie w białych włoskach wyglądasz bosko
pasują ci zupełnie jak naszej ewci- wyglądacie w nich mega

snow napisz jak ta isana się sprawdza- czy pomaga rozczesać, czy cię głowa nie swędzi? czy włosy się szybciej nie tłuszczą? proszę.
oczywiscie napisze dzis uzyje jej pierwszy raz z tym, ze ja i tak zawsze psikam po dlugosciach tylko, boje sie obciazenia

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-15, 21:28   #2437
milusiaam
Wtajemniczenie

Mam ta ISANE i nie jestem zadowolona.Nie przetłuszcza wlosów na pewno ale tez nie pomaga w rozczesywaniu.
Nie robi praktycznie nic jedynie co to ladnie pachnie i usztywnia włoski robia sie takie tępe...
nie wiem jak z poprawa kondycji ,za duzo tego stosuje :P
ale watpie w jej super własciwosci .nie polubiłam jej.
milusiaam jest offline  
Stary 2010-10-15, 21:36   #2438
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Mam ta ISANE i nie jestem zadowolona.Nie przetłuszcza wlosów na pewno ale tez nie pomaga w rozczesywaniu.
Nie robi praktycznie nic jedynie co to ladnie pachnie i usztywnia włoski robia sie takie tępe...
nie wiem jak z poprawa kondycji ,za duzo tego stosuje :P
ale watpie w jej super własciwosci .nie polubiłam jej.
usztywnia? no nie, to sie raczej nie polubimy ale sprawdze ja dzis i zdam opinie Ile trzymasz ta farbke ce-ce na odrostach? ten kolor 10/23 to raczej chlodny, cieply? Moze masz jeszcze jakies fotki? Bo teraz sie nad nia zastanawiam

Dbam o siebie

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-10-15 o 22:02
snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-15, 22:10   #2439
milusiaam
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
usztywnia? no nie, to sie raczej nie polubimy ale sprawdze ja dzis i zdam opinie Ile trzymasz ta farbke ce-ce na odrostach? ten kolor 10/23 to raczej chlodny, cieply? Moze masz jeszcze jakies fotki? Bo teraz sie nad nia zastanawiam
z poprzednich zdjec które wstawiałas tutaj na watek wywnioskowałam ze wolisz raczej bardzo jasniutkie białawe wloski.Ona taka nie jest Chyba ze szukasz zmiany
Jest to bezowy odcien dosc jasnego ale nie bialego blondu , mi on wychodzi na odrostach dosc cieplo ale ja mam "rudawe"włoski.Po kilku dniach i plukance zostaje taki piaskowy odcien.
Nie potrafie opisac lepiej poszukam zdjec
Na odrostach trzymam 45 minut z woda 9 % i pozniej na calosc jeszcze 15 farba jest bardzo delikatna.Kiedyś zrobiłam z 6% ale wyszło rudawo bardzo
CE-CE ma duza palete kolorów na pewno wybrałabys cos dla siebie a farby polecam z reka na sercu.

Co do ISANY to ze ja jej nie lubie nie znaczy ,ze ty tez jej nie polubisz moje włosy usztywniała ale nie jak lakier w plynie
milusiaam jest offline  
Stary 2010-10-15, 22:17   #2440
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
z poprzednich zdjec które wstawiałas tutaj na watek wywnioskowałam ze wolisz raczej bardzo jasniutkie białawe wloski.Ona taka nie jest Chyba ze szukasz zmiany
Jest to bezowy odcien dosc jasnego ale nie bialego blondu , mi on wychodzi na odrostach dosc cieplo ale ja mam "rudawe"włoski.Po kilku dniach i plukance zostaje taki piaskowy odcien.
Nie potrafie opisac lepiej poszukam zdjec
Na odrostach trzymam 45 minut z woda 9 % i pozniej na calosc jeszcze 15 farba jest bardzo delikatna.Kiedyś zrobiłam z 6% ale wyszło rudawo bardzo
CE-CE ma duza palete kolorów na pewno wybrałabys cos dla siebie a farby polecam z reka na sercu.

Co do ISANY to ze ja jej nie lubie nie znaczy ,ze ty tez jej nie polubisz moje włosy usztywniała ale nie jak lakier w plynie
ale ja nie mam bialawych wloskow sa takie jak w moim albumie jasne ale nie bardzo na Twoim zdj w swietle dziennym kolor wyszedl na poziomie jaki tez mam dlatego o niej pomyslalam poza tym bardzo podoba mi sie ten kolor. Jakbys cos jeszcze znalazla to bede wdzieczna

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-15, 22:31   #2441
milusiaam
Wtajemniczenie

A to przepraszam musiałam cie pomylilc z inna osoba

Znalazłam fotki.
Nie patrz na konce rozjaśniane były i sa ciemniejsze niz reszta .Kiepskie te fotki :/ jutro po prostu zrobie zdjecie.

Pierwsza moje naturalne tam miałam 15 cm odrostów i mnie podkusił jakis diabeł i przefarbowałam na braz
milusiaam jest offline  
Stary 2010-10-15, 23:15   #2442
rabbitka
Rozeznanie

Cześć Dziewczyny, dawno nic tu nie pisałam, ale podczytuje Was regularnie u mnie po prawie 5 tygodniach czas na farbowanko bo już mnie korciło jak tu zdjęcia oglądałam. Odrost ma około 1,7cm ale na zdjęciu słabo widać, będe malowała włoski w poniedziałek, farbką Blond Bunny, czyli palette intensive color creme a10 mam nadzieje, że jak poprzednio będę zadowolona

Adzi, mam do Ciebie pytanko, bo wiem, że "pijesz" siemię lniane powiedz mi jak często? bo zamierzam zacząć jak mi mama je przywiezie, ale nie wiem czy powinnam codziennie, czy co kilka dni...

Kotka,jak z wypadaniem włosków po skrzypowicie? bo u mnie się w końcu uspokoiło

Ogółem Dziewczyny co możecie mi polecić na suche końcówki, tylko nie z joanny bo u siebie nie dostanę zaczęłam robić kompres z olejku rycynowego, jeszcze o efektach nie mogę powiedzieć bo dopiero 2 razy dzisiaj wtarłam w nie jak były wilgotne odrobine oleju kokosowego bo gdzieś wyczytałam, że pomaga ale jak dla mnie za bardzo j obciążył
pozdrawiam!

18.6.14

rabbitka jest offline  
Stary 2010-10-15, 23:26   #2443
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
A to przepraszam musiałam cie pomylilc z inna osoba

Znalazłam fotki.
Nie patrz na konce rozjaśniane były i sa ciemniejsze niz reszta .Kiepskie te fotki :/ jutro po prostu zrobie zdjecie.

Pierwsza moje naturalne tam miałam 15 cm odrostów i mnie podkusił jakis diabeł i przefarbowałam na braz
dziekuje Ci slicznie to gdybys byla tak dobra i znalazla chwilke to bede bardzo szczesliwa za swieze zdj

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, dawno nic tu nie pisałam, ale podczytuje Was regularnie u mnie po prawie 5 tygodniach czas na farbowanko bo już mnie korciło jak tu zdjęcia oglądałam. Odrost ma około 1,7cm ale na zdjęciu słabo widać, będe malowała włoski w poniedziałek, farbką Blond Bunny, czyli palette intensive color creme a10 mam nadzieje, że jak poprzednio będę zadowolona

Adzi, mam do Ciebie pytanko, bo wiem, że "pijesz" siemię lniane powiedz mi jak często? bo zamierzam zacząć jak mi mama je przywiezie, ale nie wiem czy powinnam codziennie, czy co kilka dni...

Kotka,jak z wypadaniem włosków po skrzypowicie? bo u mnie się w końcu uspokoiło

Ogółem Dziewczyny co możecie mi polecić na suche końcówki, tylko nie z joanny bo u siebie nie dostanę zaczęłam robić kompres z olejku rycynowego, jeszcze o efektach nie mogę powiedzieć bo dopiero 2 razy dzisiaj wtarłam w nie jak były wilgotne odrobine oleju kokosowego bo gdzieś wyczytałam, że pomaga ale jak dla mnie za bardzo j obciążył
pozdrawiam!
hmm to moze na koncowki po prostu jedwab biosilka?

No i niestety dziewczynki jak dla mnie ta odzywka isany to kompletna klapa nawet nie pachnie przyjemnie, a konce jakby podsuszyla, w kazdym razie sztywne wlosy robi. Takze Bunny nawet nie zawracaj sobie nia glowki

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-16, 08:40   #2444
EwCiA000
Zadomowienie

Infatuated no korzystna cena, daj znac jak będziesz wiedziała coś z tą datą ważnościto wtedy sobie zamówię

Snow wiem, że było poruszane, ale nie miałam czasu żeby tego szukac, dlatego chciałam się szybko upewnic i napisac a co do moich włosów, to powiem Ci, że nie jest źle na dole wklejam zdjęcia z dziś rana

Bunny napisałaś, że thedoll tak samo jak mi pasują białe włoski, ale przecież ma całkowicie inną uridę niż ja, ma ciemną karnację itp.

rabbitka po zdjęciu wydaje mi się, że poziom odrostu masz taki sam jak ja, mylę się??

Dziewczyny wklejam obiecane fotki, robione dziś rano w świetle naturalnym
no i co dalej proponujecie?? co byście zrobiły??
tego syoss'a? czy może co innego?? teraz widzicie jak to wygląda to doradźcie please

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-16 o 09:01
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-16, 09:06   #2445
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Kurde, mialam dzisiaj w reku loreal excellence 8.13 i 9.1 i na opakowaniach oba wygladaja tak samo o.O kupilam garnier nutrisse 89. ktoras farbowala?
No widzę ze nie tylko ja skacze po farbkach.Ja tez mam dylemat.A swoja droga to mi tez się najbardziej podobasz w 1-szym foto.A ja zaraz idę do na sklepy po farbkę i nadal się zastanawiam po miedzy lorealem a garnierem 8.13.Powiedz a kiedy u Ciebie farbowanie?

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Snowhitte

a ja kupilam sobie jedwab biosilka i odzywke isany w sprayu do wl. suchych i rozdwajajacych ciekawe jak sie sprawdzihttp://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...koncowkami.htm[/QUOTE]

To za nowe kosmetyki do włosów .A tak z ciekawości to masz jeszcze miejsce gdzie to składować???Ja to chyba sobie założę kule u nogi bo rossmana mam pod nosem i wiecznie tam łażę i szukam cudownych specyfików.Wczoraj tez znowu przywlekłam maski i odzywki do domu.

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

rabbitka
Ja pije siemię raz dziennie,choć są osoby co robią to nawet dwa razy dziennie.Ale mi starcza raz.Widzę ze stacjonujemy w tym samym państwie wiedz od razu mowie ze tutaj tez kupisz siemię.Nie koniecznie musi być z polski.Ja kupowałam już w Dm ,Rossmanie albo w Tegut,w REWE tez widziałam.Także jeśli masz czym mielić możesz się zaopatrzyć na miejscu.A i nie polecam Ci tych juz "ala"zmielonego.To jest jakieś dziwne ,za słabo zmielone bo nawet glutka nie robi.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Infatuated no korzystna cena, daj znac jak będziesz wiedziała coś z tą datą ważnościto wtedy sobie zamówię

Snow wiem, że było poruszane, ale nie miałam czasu żeby tego szukac, dlatego chciałam się szybko upewnic i napisac a co do moich włosów, to powiem Ci, że nie jest źle na dole wklejam zdjęcia z dziś rana

Bunny napisałaś, że thedoll tak samo jak mi pasują białe włoski, ale przecież ma całkowicie inną uridę niż ja, ma ciemną karnację itp.

rabbitka po zdjęciu wydaje mi się, że poziom odrostu masz taki sam jak ja, mylę się??

tego syoss'a? czy może co innego?? teraz widzicie jak to wygląda to doradźcie please
No to już jedno farbowanie masz za sobą.Teraz jeszcze jedno.A czy tym razem nie wyszły Ci bardziej żółte niż ostatnim razem.Moze to wpływ tych naszych trudnych dni.?

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-16 o 09:35
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-16, 09:51   #2446
thedoll
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No widzę ze nie tylko ja skacze po farbkach.Ja tez mam dylemat.A swoja droga to mi tez się najbardziej podobasz w 1-szym foto.A ja zaraz idę do na sklepy po farbkę i nadal się zastanawiam po miedzy lorealem a garnierem 8.13.Powiedz a kiedy u Ciebie farbowanie?

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Snowhitte

a ja kupilam sobie jedwab biosilka i odzywke isany w sprayu do wl. suchych i rozdwajajacych ciekawe jak sie sprawdzihttp://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...koncowkami.htm

To za nowe kosmetyki do włosów .A tak z ciekawości to masz jeszcze miejsce gdzie to składować???Ja to chyba sobie założę kule u nogi bo rossmana mam pod nosem i wiecznie tam łażę i szukam cudownych specyfików.Wczoraj tez znowu przywlekłam maski i odzywki do domu.

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

rabbitka
Ja pije siemię raz dziennie,choć są osoby co robią to nawet dwa razy dziennie.Ale mi starcza raz.Widzę ze stacjonujemy w tym samym państwie wiedz od razu mowie ze tutaj tez kupisz siemię.Nie koniecznie musi być z polski.Ja kupowałam już w Dm ,Rossmanie albo w Tegut,w REWE tez widziałam.Także jeśli masz czym mielić możesz się zaopatrzyć na miejscu.A i nie polecam Ci tych juz "ala"zmielonego.To jest jakieś dziwne ,za słabo zmielone bo nawet glutka nie robi.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

No to już jedno farbowanie masz za sobą.Teraz jeszcze jedno.A czy tym razem nie wyszły Ci bardziej żółte niż ostatnim razem.Moze to wpływ tych naszych trudnych dni.?[/QUOTE]

Adzio ja farbuje za jakis tydzien. w ogole dzisiaj snil mi sie koszmar ze farbnelam jakis ciemnym i mi bordo wyszlo to sie wkurzylam i sie scielam na lyso
ale juz mam w domu dwie farbki wiec teraz sie tylko waham miedzy tym 9.1 loreala a garnierem nutrisse 89
nie znam farb garniera i nie iwem jak sie zachowa na moich wlosach

Edytowane przez thedoll
Czas edycji: 2010-10-16 o 09:55
thedoll jest offline  
Stary 2010-10-16, 09:55   #2447
milusiaam
Wtajemniczenie

Cytat:

rabbitka
tez kiedys sie dałam nabrac az pani w aptece powiedziała ze to zmielone SIEMIE jest odtłuszczone co powoduje zabranie wszystkich cennych substancji. lepiej kupowac ziarenka
milusiaam jest offline  
Stary 2010-10-16, 10:10   #2448
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
No to już jedno farbowanie masz za sobą.Teraz jeszcze jedno.A czy tym razem nie wyszły Ci bardziej żółte niż ostatnim razem.Moze to wpływ tych naszych trudnych dni.?
no wiesz co, mi się wydaje, że wyszło mniej żółto niż ostatnio
ale może Ci się tak wydawac, bo teraz miałam dużo większy odrost do pokrycia niż ostatnio, może dlatego

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-16 o 10:15
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-16, 10:57   #2449
efcia90
Zadomowienie

Dziewczyny, a tą odżywkę Ce-Ce w Superpharmie to dostanę na drogerii czy w aptece ?
Stary 2010-10-16, 11:13   #2450
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

moze lepiej zrob sprawdzony juz syoss?

Cytat:

Snowhitte

rabbitka

No to już jedno farbowanie masz za sobą.Teraz jeszcze jedno.A czy tym razem nie wyszły Ci bardziej żółte niż ostatnim razem.Moze to wpływ tych naszych trudnych dni.?[/QUOTE]

hehe przydaloby mi sie to zbiczowanie naprawdea kosmetyki juz upycham gdzie sie da

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a tą odżywkę Ce-Ce w Superpharmie to dostanę na drogerii czy w aptece ?
na drogerii

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-16, 11:15   #2451
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
na drogerii
Dziękuję Ci bardzo dobra kobieto w poniedziałek się przejdę i zakupię jeśli znajdę
Stary 2010-10-16, 11:33   #2452
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
moze lepiej zrob sprawdzony juz syoss?
no właśnie nie chciałabym już takich białych

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-16, 12:06   #2453
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
No to jako, że syoss się sprawdza to jego połóż, a jak nie chcesz aż tak jasnych to nie wybieraj tego najjaśniejszego odcienia. Swoją drogą - nie myślałaś by spróbować skandynawskiego następnym razem jako podkład? Pisałaś chyba gdzieś, że skandynawski wychodzi żółciej niż delux, ale jak patrze na Twoje odrosty to jakoś mi się nie wydaje.

Ja jak robiłam skandynawskim to nie w tej kolejności położyłam farbę, więc niestety z tyłu mi nie chwyciła tak ładnie jak z przodu. Ale z przodu tak ładnie złapało, że nie musiałam z tym już nic tak naprawdę robić, a to co złapało mi słabiej z tyłu było o wiele jaśniejsze niż Twoje po deluxie.

Oczywiście nie namawiam, bo sama wiesz co dla Ciebie dobre, ale może zastanów się przy następnym farbowaniu.

To moje włosy po skandynawskim (zdj)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skandynawski1 11.09.jpg (127,0 KB, 1 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 22:10
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-16, 12:08   #2454
infatuated
Zakorzenienie

snowhitee - dzięki za rade nt odżywki ce ce przejade się do superpharmy i ją kupie a mam pytanko a propos tresemme? u którego sprzedawcy bierzesz/wziełaś? bo nie dostalam maila jeszcze co do daty ważności i się zastanawiam czy ta cena zbyt nie podejrzana
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-16, 12:19   #2455
thedoll
Raczkowanie

Cytat:

no widzisz ewcia, to juz jestesmy dwie :P albo i wiecej mnie te garniery kusza
thedoll jest offline  
Stary 2010-10-16, 12:23   #2456
arzdąc
Raczkowanie

GG do arzdąc

Mam takie pytanie jazeli wlosy z natury sa ciemno brazowe i rozjasni sie je rozjasniaczem a nastepnie polozy farbe garnier belle color 11 czy wyjdzie kolor identyczny jak na opakowaniu? Pozdrawiam
arzdąc jest offline  
Stary 2010-10-16, 12:33   #2457
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie jazeli wlosy z natury sa ciemno brazowe i rozjasni sie je rozjasniaczem a nastepnie polozy farbe garnier belle color 11 czy wyjdzie kolor identyczny jak na opakowaniu? Pozdrawiam
Moim zdaniem, jak rozjaśnisz czymś sklepowym np rozjaśniacz Joanny to może Ci wyjść rudo marchewkowo - więc wątpię by po położeniu belle wyszedł identyczny kolor.. Z kolei jeśli rozjaśnisz u fryzjera to włosy będą "puste" w środku i nawet jak złapią belle to szybko Ci się to wypłucze.. Pomijając sprawę zniszczeń jakie nastąpią w strukturze włosa..

No chyba, że położyłabyś np skandynawski bądź deluxe (obstawiam bardziej skandynawski) i na to belle.. ale nie jestem do końca pewna czy wyszłoby dokładnie tak jakbyś chciała - no i musiałabyś liczyć się z tym, że później odrosty robi się w ten sam sposób - najpierw podkład potem właściwa farba.
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-16, 12:46   #2458
EwCiA000
Zadomowienie

Yattamanka dziękuję za radę, no właśnie ten syoss jest taki ładny na opakowaniu a wychodzi tak biało, że...
a ten skandynawski jak kiedyś nim robiłam to wyszedł żółciej niż deluxe, ale może pomyślę o nim...

thedoll ale jaki garnnier??
garniery się bardzo szybko wypłukują i wysuszają włosy, robiłam nimi przez jakiś czas...

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-16, 12:57   #2459
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Yattamanka dziękuję za radę, no właśnie ten syoss jest taki ładny na opakowaniu a wychodzi tak biało, że...
a ten skandynawski jak kiedyś nim robiłam to wyszedł żółciej niż deluxe, ale może pomyślę o nim...

thedoll ale jaki garnnier??
garniery się bardzo szybko wypłukują i wysuszają włosy, robiłam nimi przez jakiś czas...
Nie no, w takim razie jak już robiłaś i wyszło Ci żółciej to widocznie deluxe mocniejsza. Widać albo masz ciemniejsze włoski niż moje, albo ciężej się rozjaśniają.

A myślałas o tej farbie w piance? Tej nowej? Odcień 1000 bodajże?
mam na myśli to:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-39...enie-blond.htm

Widziałam gdzieś na forum zdjęcie - nie mogę tego kurcze teraz znaleźć :/ dziewczyna robiła, wyszedł jej bardzo fajny naturalny kolorek
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-16, 13:10   #2460
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:

rabbitka

Adzio ja farbuje za jakis tydzien. w ogole dzisiaj snil mi sie koszmar ze farbnelam jakis ciemnym i mi bordo wyszlo to sie wkurzylam i sie scielam na lyso
ale juz mam w domu dwie farbki wiec teraz sie tylko waham miedzy tym 9.1 loreala a garnierem nutrisse 89
nie znam farb garniera i nie iwem jak sie zachowa na moich wlosach[/QUOTE]
Miałam prawie to samo jak miałam pierwszy raz położyć loreala 8.13.Tez przeżyłam prawdziwy koszmar nocny.Ale wyszło na odwrót aniżeli w śnie i było cacy.Zobaczysz będzie dobrze.
A co farb gariera no hmmm kiedyś próbowałam 111 ale nie spełnił moich oczekiwań.Dlatego dziś poszłam się jeszcze raz przyjrzeć tej 8.13 z garniera ale nie przemówił do mnie bo w nazwie miał zloty ash blond.Wiedz wzięłam loreala exellence 8.13.I chyba jutro go położę

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

milusiaam
Ja nigdy nie kupuje już wcześniej zmielonego bo wiem ze szybko wietrzeje i traci swoje cudne właściwości.To był jeden jedyny raz bo się przeprowadzałam i nie miałam przy sobie młynka,ale szybciutko ta paczuszka wylądowała w koszu.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
no wiesz co, mi się wydaje, że wyszło mniej żółto niż ostatnio
ale może Ci się tak wydawac, bo teraz miałam dużo większy odrost do pokrycia niż ostatnio, może dlatego
No może ale jak położysz syossa to będzie ok.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

snowhitee
No ja to już nie długo będę nogami upychać.Dziś znowu dotachałam kilka nowych rzeczy.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości