Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-16, 13:11   #2461
EwCiA000
Zadomowienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie no, w takim razie jak już robiłaś i wyszło Ci żółciej to widocznie deluxe mocniejsza. Widać albo masz ciemniejsze włoski niż moje, albo ciężej się rozjaśniają.

A myślałas o tej farbie w piance? Tej nowej? Odcień 1000 bodajże?
mam na myśli to:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-39...enie-blond.htm

Widziałam gdzieś na forum zdjęcie - nie mogę tego kurcze teraz znaleźć :/ dziewczyna robiła, wyszedł jej bardzo fajny naturalny kolorek
no ładny ten kolorek na opakowaniu...tylko, że ja bym chciała tak, żebym nie musiała robic podkładu...
tak myślałam o farbach majiblond odcień 902(myślę, że chyba powinien wychodzic podobnie jak stockholm bardzo jasny blond opalizujący) albo o farbach goldwella

a jak myślisz jakbym kupiła wodę 12 do syoss'a i bym robiła odrosty tą 12% a na resztę 9 albo 6?? to taka druga opcja

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-16, 13:19   #2462
thedoll
Raczkowanie

Adzio a robisz podklad pod ten loreal? mnie ten garnier nutrisse 89 kusi bo gdzies tu na wizazu widzialam dziewczyna polozyla na prawie biale wloski i super jasniutki beż jej wyszedl bez szarosci itd. a garnier 9.1 wyglada identycznie na probniku jak loreal 9.1. a rozumiem ze tez chcesz chlodny odcien?
thedoll jest offline  
Stary 2010-10-16, 13:41   #2463
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
Adzio a robisz podklad pod ten loreal? mnie ten garnier nutrisse 89 kusi bo gdzies tu na wizazu widzialam dziewczyna polozyla na prawie biale wloski i super jasniutki beż jej wyszedl bez szarosci itd. a garnier 9.1 wyglada identycznie na probniku jak loreal 9.1. a rozumiem ze tez chcesz chlodny odcien?
No jak do tej pory to miałam jasniutkie włosy i nie potrzebowałam podkładu.Wiedziałam ze farba się szybko wypłuczę bo nie ma się co dziwić z tak utlenionych włosów
Teraz został kolor takiego beżu po pozostałościach farby.Podejrzewam ze jeszcze raz,dwa razy będę musiala pofarbować aż włosy się dobrze zapigmetuja i farba nie będzie się spierać.Podejrzewam ze na moich naturalnych wyjdzie ciut inaczej jak na reszcie ale jak już na całości się farbka nie będzie spierać to myślę ze się całość dobrze zgra.Przynajmniej mam taka nadzieje.Ale farba jest bardzo podobna do moich naturalnych wiedz może będzie dobrze.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-16, 13:45   #2464
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie no, w takim razie jak już robiłaś i wyszło Ci żółciej to widocznie deluxe mocniejsza. Widać albo masz ciemniejsze włoski niż moje, albo ciężej się rozjaśniają.

A myślałas o tej farbie w piance? Tej nowej? Odcień 1000 bodajże?
mam na myśli to:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-39...enie-blond.htm

Widziałam gdzieś na forum zdjęcie - nie mogę tego kurcze teraz znaleźć :/ dziewczyna robiła, wyszedł jej bardzo fajny naturalny kolorek
Ta farba w piance nr 1000 wychodzi naturalnie ale dosc cieplo. Kladlam ja niedawno wiec wstawie zdjecia moze komus sie przyda. Nie uzywam podkladu, kladlam na poziom 9. W porownaniu z Excellence 01 wychodzi troche cieplej i chyba jednak troche bardziej wysusza wlosy mimo braku amoniaku. Ale ja trzymalam ja na glowie 30 minut zgodnie z instrukcja, a nie 60 jak robilam z excellence wiec moze kolor to kwestia tego. Dluzej nie trzymalam, bo rozbolala mnie glowa i jeszcze 3 dni po farbowaniu bolala - moze jestem uczulona na nia . Zdjecie bylo robione w pochmurny dzien bez lampy. W sloncu jest jasniej i chlodniej, z lampa ten sam poziom ale jeszcze (!) cieplejszy.
TLU jest offline  
Stary 2010-10-16, 14:04   #2465
EwCiA000
Zadomowienie

no jak dla mnie dośc ciemno i ciepło, to nie dla mnie...
ale dzięki za zdjęcie

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-16, 14:09   #2466
kooalla
Raczkowanie

Witam Was Wizażanki
Moje pytanie jest take
Niedawno u fryzjera zrobiłam sobie bale jaz jasny blond z brązem. Wcześniej zawsze wybierałam dwa odcienie blondu i niestety byłam przerażona jak zobaczyłam efekt z brązem- wyglądałam jak borsuk. Po dwóch tygodniach postanowiłam sama w domu rozjaśnić ciemne pasemka. Udało się, jednak jak to po rozjaśniaczy pasemka zrobiły się jasno rude ( nie ma tragedii, nawet mogła bym mieć takie włosy ). Zdecydowałam jednak ze na te pasemka położę farbę zęby pozbyć się tej żółci. Czy to prawda ze na rozjasniane włosy nie należy nakładac platynowych odcieni farb, bo wyjdą zielonawe? I w takim razie jaki inny odcień byście mi poleciły- może jakis beż? Najlepiej z Safiry, bo mam do niej zaufanie
kooalla jest offline  
Stary 2010-10-16, 14:25   #2467
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Ta farba w piance nr 1000 wychodzi naturalnie ale dosc cieplo. Kladlam ja niedawno wiec wstawie zdjecia moze komus sie przyda. Nie uzywam podkladu, kladlam na poziom 9. W porownaniu z Excellence 01 wychodzi troche cieplej i chyba jednak troche bardziej wysusza wlosy mimo braku amoniaku. Ale ja trzymalam ja na glowie 30 minut zgodnie z instrukcja, a nie 60 jak robilam z excellence wiec moze kolor to kwestia tego. Dluzej nie trzymalam, bo rozbolala mnie glowa i jeszcze 3 dni po farbowaniu bolala - moze jestem uczulona na nia . Zdjecie bylo robione w pochmurny dzien bez lampy. W sloncu jest jasniej i chlodniej, z lampa ten sam poziom ale jeszcze (!) cieplejszy.
śliczne masz te włoski i takie błyszczące. szczerze zazdroszczę

EwCiA000 tobie wyjdzie napewno dużo dużo jaśniej na podkładzie ta 1000, pewnie tak jak na opakowaniu albo nawet jaśniej.
kedud86 jest offline  
Stary 2010-10-16, 14:32   #2468
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość

EwCiA000 tobie wyjdzie napewno dużo dużo jaśniej na podkładzie ta 1000, pewnie tak jak na opakowaniu albo nawet jaśniej.
ale nie za bardzo podoba mi się ten kolor, niestety

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-16, 14:37   #2469
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ale nie za bardzo podoba mi się ten kolor, niestety
tak teraz sobie pomyslałam, że ten excellence 10.21 po podkładzie napewno wyszedłby ślicznie, tak jaśniutko perłowo i jest teraz w promocji w rossmanie za 25.99 więc może taki Ci przypasuje?

w załączniku dodaję jak wyszedł na jasnych włosach z ciemnym odrostem. to zdjęcie mamy jednej z forumowiczek

Edytowane przez kedud86
Czas edycji: 2010-10-16 o 14:41
kedud86 jest offline  
Stary 2010-10-16, 14:39   #2470
EwCiA000
Zadomowienie

Dziewczyny te dwa kolorki są cudne, jak myślicie jakie to i jaka farba??(może byc profesjonalna)
takie naturalne
myślicie, że majiblond 902 bardzo jasny opalizujący blond wyjdzie taki??

Cytat:
tak teraz sobie pomyslałam, że ten excellence 10.21 po podkładzie napewno wyszedłby ślicznie, tak jaśniutko perłowo i jest teraz w promocji w rossmanie za 25.99 więc może taki Ci przypasuje?

w załączniku dodaję jak wyszedł na jasnych włosach z ciemnym odrostem. to zdjęcie mamy jednej z forumowiczek
chodzi Ci ten stockholm bardzo jasny opalizujący blond??

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-16 o 18:43 Powód: post pod postem
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-16, 14:46   #2471
kedud86
Raczkowanie

nie, o ten z excellence 10.21 bardzo bardzo jasny perłowy blond
kedud86 jest offline  
Stary 2010-10-16, 15:00   #2472
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
nie, o ten z excellence 10.21 bardzo bardzo jasny perłowy blond
no raz zrobiłam na podkład ten 10,21 ale ten o którym ja pisałam i nie pokrył mi żółtka po podkładzie, podejrzewam, że z tym co Ty podałaś, będzie to samo...
chcę teraz wymyslic takie rozwiązanie, aby nie robic podkładu, tylko na odrost wodę 12 a na resztę 9

Dziewczyny mam dwa pomysły:
1) robic dalej syoss'em, ale kupic wodę 12 i na odrosty dawac 12 a na resztę ta co jest dołączona do farby, czli 9
2) kupic farbę majiblond 902(bardzo jasny blond opalizujący) podejrzewam, że będzie wychodziła podobnie to 10,21 z loreal'a bardzo jasny opalizujący blond i też na odrosty wodę 12% a na resztę 9
jak myślicie kochane?

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-16 o 15:04
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-16, 15:10   #2473
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
no raz zrobiłam na podkład ten 10,21 ale ten o którym ja pisałam i nie pokrył mi żółtka po podkładzie, podejrzewam, że z tym co Ty podałaś, będzie to samo...
chcę teraz wymyslic takie rozwiązanie, aby nie robic podkładu, tylko na odrost wodę 12 a na resztę 9

Dziewczyny mam dwa pomysły:
1) robic dalej syoss'em, ale kupic wodę 12 i na odrosty dawac 12 a na resztę ta co jest dołączona do farby, czli 9
2) kupic farbę majiblond 902(bardzo jasny blond opalizujący) podejrzewam, że będzie wychodziła podobnie to 10,21 z loreal'a bardzo jasny opalizujący blond i też na odrosty wodę 12% a na resztę 9
jak myślicie kochane?
no tak tylko że excellence ma więcej pigmentu i jest do siwych włosów (100% pokrycia) a Ty robiłaś farbką z innej serii
kedud86 jest offline  
Stary 2010-10-16, 15:15   #2474
caskada
Zakorzenienie

TLU bardzo ladny naturalnie wygladajacy kolor
a wlosy widac ze sa w dobrej kondycji...
Stary 2010-10-16, 15:26   #2475
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
no tak tylko że excellence ma więcej pigmentu i jest do siwych włosów (100% pokrycia) a Ty robiłaś farbką z innej serii
no w sumie tak, ale raczej zdecyduję się na którąś z wyżej wymienionych przeze mnie opcji, tylko nie wiem czy tak można jak napisałam

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-16, 15:26   #2476
rabbitka
Rozeznanie

Ewcia wiesz ja na poziomach to się nie znam, ale dość ciemne są dodaje zdjęcie, niewiele na nim wydać, ale nie mam na kompie zdjęć w naturalnych włosach
Adzi nie Niemcy, a Szkocja dzisiaj przy okazji zakupów wstąpiłam do sklepu ze zdrową żywnością i chyba mam siemię, dodaje zdjęcie czy to to :P i te ziarenka mam zmielić w młynku? bo na opakowaniu napisane, żeby je połykać, ale to chyba wtedy się gorzej będzie wchłaniać
Snownawet mam jedwab biosilka w swoim składziku, ale czy to nie ten co alkohol zawiera? bo została mi sama buteleczka bez opakowania, ta taka miniaturka.. dzisiaj wtarłam w końcówki i w sumie lepsze w dotyku
w ogóle ja podjęłam decyzję, że kosmetyków na razie nie dokupuje, bo mój TŻ krzywo już na mnie patrzy :P i w końcu trzeba zużyć to co jest, a tak się czaiłam na tą maskę z l'oreala absolut repair, no ale to na święta sobie kupię mimo wszystko sobie dziś kupiłam jakieś tabletki na włosy żeby po skrzypowicie spróbować bo promocja była siemię i pokrzywkę. Właśnie sobie parzę i zobaczymy czy się przyzwyczaję do picia

18.6.14

rabbitka jest offline  
Stary 2010-10-16, 15:44   #2477
EwCiA000
Zadomowienie

rabbitka no to masz ciemniejsze niż ja

thedoll no to co zamierzasz zrobic z włoskami??

TŻ 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-16 o 15:48
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-16, 15:47   #2478
thedoll
Raczkowanie

Cytat:

kedud a ktora farba mozna przyciemnic lekko o jeden ton wloski z prawie bialych? 9.1 z excellence czy 9.1 vikingiem z preference? bo slyszalam ze excellence na ogol wychodza ciemniej niz na pudelku ale sa trwalsze, a preference lepiej moga rozjasnic odrost
thedoll jest offline  
Stary 2010-10-16, 15:50   #2479
axxxa
Zadomowienie

GG do axxxa

rabbitka tak to jest siemie lniane co kupilas po niem.jest podobnanazwa.ja mam akurat juz zmielone bo podobno lepiej sie wchlania.

kupilam dzisiaj wode pokrzywowa i bede sobie pryskac wloski zobaczymy czy cos to mi da.
A wczoraj zrobialm tak jak radzilysie zeby umyc wlosy zwyklakiem i maska i rozczeasac i faktycznie to dziala i mniej wlooskow zostaje na grzebieniu. Wyszukalam w szafie szampon pokrzywowy troche po dacie jest ale wlosy mi nie wypadly.nawet nie wiedzialam ze mam taki "skarb" ukryty. jak myslicie mozna przetrminowany szampon uzywac?pachnie normalnie niby.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach

http://axxxasworld.blogspot.com/

albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/

Laura 28.09.2012

"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline  
Stary 2010-10-16, 15:57   #2480
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
kedud a ktora farba mozna przyciemnic lekko o jeden ton wloski z prawie bialych? 9.1 z excellence czy 9.1 vikingiem z preference? bo slyszalam ze excellence na ogol wychodza ciemniej niz na pudelku ale sa trwalsze, a preference lepiej moga rozjasnic odrost
niestety ale sama się nad tym zastanawiam. 9.1 czy viking to są popiele i napewno na początku na białych włosach wyjdą szaro. może lepiej czymś o neutralnym odcieniu np. 9 excellence albo mieszanym np. 8.13. adzi ładnie wyszedł ten 8.13 excellence. jak bym miała wybierac pomiędzy tym co podałaś to wzięłabym 9.1 excellence.
kedud86 jest offline  
Stary 2010-10-16, 16:19   #2481
HopeMAGDA
Rozeznanie

snowhitee ja mam pytanko czy ta odżywke polecasz,mam bardzo wysuszone włoski po ostatnim farbowaniu i chciałam sobie ją kupic,chodzi mi o konkretne nawilzanie na kwc ma dobre opinie,rozumiem ze zdaje egzamin

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-10-16, 16:58   #2482
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Ewcia wiesz ja na poziomach to się nie znam, ale dość ciemne są dodaje zdjęcie, niewiele na nim wydać, ale nie mam na kompie zdjęć w naturalnych włosach
Adzi nie Niemcy, a Szkocja dzisiaj przy okazji zakupów wstąpiłam do sklepu ze zdrową żywnością i chyba mam siemię, dodaje zdjęcie czy to to :P i te ziarenka mam zmielić w młynku? bo na opakowaniu napisane, żeby je połykać, ale to chyba wtedy się gorzej będzie wchłaniać
Snownawet mam jedwab biosilka w swoim składziku, ale czy to nie ten co alkohol zawiera? bo została mi sama buteleczka bez opakowania, ta taka miniaturka.. dzisiaj wtarłam w końcówki i w sumie lepsze w dotyku
w ogóle ja podjęłam decyzję, że kosmetyków na razie nie dokupuje, bo mój TŻ krzywo już na mnie patrzy :P i w końcu trzeba zużyć to co jest, a tak się czaiłam na tą maskę z l'oreala absolut repair, no ale to na święta sobie kupię mimo wszystko sobie dziś kupiłam jakieś tabletki na włosy żeby po skrzypowicie spróbować bo promocja była siemię i pokrzywkę. Właśnie sobie parzę i zobaczymy czy się przyzwyczaję do picia
Oj małe fopa z tym państwem ale te nazwy są tak podobne.Masz bardzo dobre siemię tylko teraz miel sobie to najlepiej w małych porcjach aby za długo nie stało zmielone i nieskonsumowane,bo traci właściwości.Jeśli masz młynek to super jak nie to w moździerzu możesz również mielić.
A co do biosilka jedwabiu to ten czerwony nie zawiera alkoholu.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-16, 16:59   #2483
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
snowhitee ja mam pytanko czy ta odżywke polecasz,mam bardzo wysuszone włoski po ostatnim farbowaniu i chciałam sobie ją kupic,chodzi mi o konkretne nawilzanie na kwc ma dobre opinie,rozumiem ze zdaje egzamin

tak to ta odżywka, też sama planuje ją jutro kupić póki co dziś do kolekcji na półce przybyła maska wax l'biotica z proteinami mlecznymi i odżywka w sprayu dwufazowa.. ale to moja mama kupiła także nie moja wina
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-16, 17:02   #2484
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
rabbitka tak to jest siemie lniane co kupilas po niem.jest podobnanazwa.ja mam akurat juz zmielone bo podobno lepiej sie wchlania.

kupilam dzisiaj wode pokrzywowa i bede sobie pryskac wloski zobaczymy czy cos to mi da.
A wczoraj zrobialm tak jak radzilysie zeby umyc wlosy zwyklakiem i maska i rozczeasac i faktycznie to dziala i mniej wlooskow zostaje na grzebieniu. Wyszukalam w szafie szampon pokrzywowy troche po dacie jest ale wlosy mi nie wypadly.nawet nie wiedzialam ze mam taki "skarb" ukryty. jak myslicie mozna przetrminowany szampon uzywac?pachnie normalnie niby.
Ja również dziś kupiłam sobie ta wodę i mam zamiar masować nią skore głowy co drugi dzień.A co do siemienia to mam nadzieje ze masz takie b.mocno zmielone.Bo właśnie takie jest najlepsze.A jak nie to można je jeszcze samemu zmielić.A i przechowywać trzeba bardzo szczelnie.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-16, 17:15   #2485
TLU
Zadomowienie

Cytat:

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
TLU bardzo ladny naturalnie wygladajacy kolor
a wlosy widac ze sa w dobrej kondycji...
Dziekuje dziewczyny za komplement - bardzo mi milo, ze Wam sie podobaja. Ja sama nie wiem - chcialam chlodniejszy kolor, no i nie moge sie zdecydowac, czy pozostac na tym poziomie, czy jeden poziom ciemniej czy jasniej. Na razie postanowilam zrobic im kuracje rumiankowa przez jakis miesiac w ramach eksperymentu, zobacze czy rozjasnia sie troche bardziej no i czy mi to odpowiada.

Cytat:
Dziewczyny te dwa kolorki są cudne, jak myślicie jakie to i jaka farba??(może byc profesjonalna)
takie naturalne
myślicie, że majiblond 902 bardzo jasny opalizujący blond wyjdzie taki??
Ten kolor na pierwszym zalaczonym zdjeciu jest przepiekny.

The doll - podobnie jak kedud mysle, ze na bialych lepiej najpierw zrobic baze czyms naturalnym. Jesli chcesz wybrac tylko pomiedzy 9.1 excellence a vikingiem - to chyba lepiej faktycznie przyciemnic excellence - viking wlasciwie tylko pozbedzie sie zoltka, no i ani jedna ani druga nie rozjasni dobrze odrostu, wiec jesli chcesz rowny kolor, musialabys najpierw rozjasnic sam odrost. Jak Ci nie przeszkadza troche ciemniejszy odrost to w sumie lepiej, bo bys wlosy troche oszczedzila, a do tego ponoc teraz moda na odrosty wiec warto z tego skorzystac (byleby tylko odrost nie wyszedl cieplo).
TLU jest offline  
Stary 2010-10-16, 17:20   #2486
Adzi07
Zakorzenienie

Kurde bije się z myślami czy nie położyć farby dzisiaj
Trochę mi się nudzi i już wymyślam.
W sumie i tak chce położyć ja jutro.

Tlu
Mi również bardzo się Twoje włoski podobają.I kolor również no ale to Ty musisz się dobrze w nich czuć.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-16, 17:32   #2487
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kurde bije się z myślami czy nie położyć farby dzisiaj
Trochę mi się nudzi i już wymyślam.
W sumie i tak chce położyć ja jutro.

Tlu
Mi również bardzo się Twoje włoski podobają.I kolor również no ale to Ty musisz się dobrze w nich czuć.
Dziekuje Adzi . A co do farbowania to naprawde wymyslasz. Troche mnie tu nie bylo, wiec musialam przejzec watek wstecz - fajnie Ci wyszedl ten kolor - moze faktycznie troche cieply, ale ja jakos przewrazliwiona na to ostatnio jestem - daj im troche odpoczac, a jesli koniecznie chcesz modyfikowac to moze odzywka fioletowa? Nie wiem, co u ciebie w Niemczech jest dostepne, ale rozejzyj sie, napewno cos znajdzesz - moze jest w sprzedazy maska elseve color re-fresh? Albo jak masz fioletowy szampon to odlej troche do jakiegos pojemnika, dodaj regenerujaca maske do wlosow (nie wazne jaka - byleby byla biala a nie zolta czy z innymi barwnikami) w proporcji 1:3, wymieszaj i zrob kompres z takiej maski przez pol godziny - bedzie tyle samo zachodu co z farbowaniem a przynajmniej kolor swiezy i wlosy zregenerowane.
TLU jest offline  
Stary 2010-10-16, 17:33   #2488
thedoll
Raczkowanie

Cytat:
Dziekuje dziewczyny za komplement - bardzo mi milo, ze Wam sie podobaja. Ja sama nie wiem - chcialam chlodniejszy kolor, no i nie moge sie zdecydowac, czy pozostac na tym poziomie, czy jeden poziom ciemniej czy jasniej. Na razie postanowilam zrobic im kuracje rumiankowa przez jakis miesiac w ramach eksperymentu, zobacze czy rozjasnia sie troche bardziej no i czy mi to odpowiada.

Ten kolor na pierwszym zalaczonym zdjeciu jest przepiekny.

The doll - podobnie jak kedud mysle, ze na bialych lepiej najpierw zrobic baze czyms naturalnym. Jesli chcesz wybrac tylko pomiedzy 9.1 excellence a vikingiem - to chyba lepiej faktycznie przyciemnic excellence - viking wlasciwie tylko pozbedzie sie zoltka, no i ani jedna ani druga nie rozjasni dobrze odrostu, wiec jesli chcesz rowny kolor, musialabys najpierw rozjasnic sam odrost. Jak Ci nie przeszkadza troche ciemniejszy odrost to w sumie lepiej, bo bys wlosy troche oszczedzila, a do tego ponoc teraz moda na odrosty wiec warto z tego skorzystac (byleby tylko odrost nie wyszedl cieplo).

kurcze, czyli i tak i tak nie obejdzie sie bez podkladu
thedoll jest offline  
Stary 2010-10-16, 17:43   #2489
TLU
Zadomowienie

Cytat:
kurcze, czyli i tak i tak nie obejdzie sie bez podkladu
No tylko jesli chcesz miec rowny odrost od razu. Jak dojdziesz do poziomu i odcienia jaki chcesz miec to mozesz juz robic tylko odrost jakas farba rozjasniajaca (pasujaca do nowego koloru) i wtedy juz bez podkladu. Jak chcesz przyciemnic to nie mozesz jednoczesnie rozjasnic (chyba, ze z podkladem) ale jak juz przyciemnisz wystarczy znalezc farba na sam odrost, wiec na dluzsza mete bedziesz mniej niszczyc. Ja tam bym chodzila miesiac z odrostem - w koncu to tylko 1-1,5 cm - zrobisz przedzialek w lekki zygzak i nie bedzie widac - spojrz na odrosty Yatta - sa spore a wygladaja fajnie - ja bym tak chodzila nawet 2 miesiace.
TLU jest offline  
Stary 2010-10-16, 18:14   #2490
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Dziekuje Adzi . A co do farbowania to naprawde wymyslasz. Troche mnie tu nie bylo, wiec musialam przejzec watek wstecz - fajnie Ci wyszedl ten kolor - moze faktycznie troche cieply, ale ja jakos przewrazliwiona na to ostatnio jestem - daj im troche odpoczac, a jesli koniecznie chcesz modyfikowac to moze odzywka fioletowa? Nie wiem, co u ciebie w Niemczech jest dostepne, ale rozejzyj sie, napewno cos znajdzesz - moze jest w sprzedazy maska elseve color re-fresh? Albo jak masz fioletowy szampon to odlej troche do jakiegos pojemnika, dodaj regenerujaca maske do wlosow (nie wazne jaka - byleby byla biala a nie zolta czy z innymi barwnikami) w proporcji 1:3, wymieszaj i zrob kompres z takiej maski przez pol godziny - bedzie tyle samo zachodu co z farbowaniem a przynajmniej kolor swiezy i wlosy zregenerowane.
Dziękuję bardzo za rady ale nie mogę na siebie patrzeć w lustrze.Czuje się po prostu źle w tak ciepłych odcieniach,to po prostu do mnie nie pasuje.A po drugie ja rozcieńczam wodę dodana do farby i 6% robię 4% widz nie ma to większego wpływu na włosy.A odrost naprawdę rudzieje szybko.Taki już urok moich włosów.I uwierz mi to naprawdę wygląda okropnie.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości