Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-20, 15:57   #2911
EwCiA000
Zadomowienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

infatuated dzięki poczytam

mysia o takie stanie kucyka mi chodzi...
jak dam go niżej to jest to samo. tylko wtedy nie stoi w góry tylko prostopadle do mojego ciała

Dziewczyny a wiecie coś na temat tego mojego referatu, bo zalezy mi na czasie

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-20 o 16:01
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-20, 16:16   #2912
marejta
Zadomowienie

Ewcia, faktycznie ten twój kucyk jakoś dziwnie stoi
Mam teraz włosy mniej więcej takiej długości jak twoje, ale jak zrobię kucyka to one opadają tak jak u mysi.
A jak zrobisz anti-age to też ci tak stoją, bo mi po niej to włoski są takie mięciutkie że aż miło się nimi pobawić

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-10-20, 16:34   #2913
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Ewcia, faktycznie ten twój kucyk jakoś dziwnie stoi
Mam teraz włosy mniej więcej takiej długości jak twoje, ale jak zrobię kucyka to one opadają tak jak u mysi.
A jak zrobisz anti-age to też ci tak stoją, bo mi po niej to włoski są takie mięciutkie że aż miło się nimi pobawić
no po masce dolce są milsze i lepsze, ale to i tak nie jest to

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-20, 16:43   #2914
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

bunny dzięki jeszcze tylko jedno, stronę wcześniej opisywałam historie mojej siostry mogłabyś mi doradzić czym następnym razem zrobić jej włosy żeby to był już blond, czyli jaka farba pokryje żółto pomarańczowe włosy? Czy najlepiej byłoby jeszcze raz zastosować rozjaśniacz i dopiero później na to jakaś farba? Wiem,że po podkładzie polecany był syoss, ale czy na takich włosach sie sprawdzi?
Ewcia rzeczywiście te włoski Ci stoją, ale masz je związane dość wysoko,a próbowałaś je wiązać troszkę niżej? może wtedy byłoby lepiej... obawiam sie, ,że gdyby moje nie były do łopatek to byłoby z nimi podobnie, a tak chociaz mimo wszystko opadają w dół. Za to podobną sytuację mam wtedy kiedy zrobie sobie takiego warkoczyka na bok wtedy te włosy sterczą prosto jak druty i tak mnie to wkurza... chyba jutro zetne chociaz ze 3cm tych końcówek... no może wystarczą 2...

doczytałam-jak kitke masz niżej to też stoi ale może to już lepiej jak sterczą prostopadle niż tak jak na zdjęciu? a jak nie to może próbuj robic sobie jakiegoś małego koczka?

ps. na zdjęciach wyglądasz jak taki Aniołeczek a na tym zdjęciu z kitką to fryzura jak prawdziwa czarownica jak to czasem pozory mylą
mam nadzieję, że sie nie obrazisz, jakoś nie mogłam się powstrzymać i zycze powodzenia w ujarzmieniu tej kity

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-10-20 o 16:50
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-10-20, 16:57   #2915
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A ja mam złe zdanie o kontach w banku...miałam studenckie w pko sa żubr i nie dość że nie było oprocentowane to jeszcze musiałam płacić za nie ok 8zl miesięcznie i po 3 latach z niego zrezygnowałam.
Jeśli nie będę zmuszona to dla siebie konta nigdy już nie założę.
No tak jak mówiłam, konto studenckie nie ma wcale jakichś super przywilei. Ja mam w mBanku i nie płacę, ani za prowadzenie konta ani za używanie karty. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie zakupów innych niż takich gdzie płacę kartą - super wygoda

Nie ma się co zrażać Tylko trzeba poczytać, nawet to co małym druczkiem (w szczególności) i wybrać coś odpowiedniego dla siebie
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-20, 17:09   #2916
infatuated
Zakorzenienie

Dziewczyny!!! zrobiłam przed chwilą (na szczęscie) na pasmie spod spodu 8.13 excellence i wyszła po prostu MASAKRA ;( całe szczescie, że mnie tkneło i zrobiłam na próbe bo bym płakała
w ogóle nie wyszło jak u Adzi, u której wyszło super popielato a u mnie no..rudawo !! to moje cieplejsze pasmo włosów przy skalpie zrobiło się jeszcze bardziej ciepłe, a reszta ociepliła się do podobnego odcienia!!
Nie wiem dlaczego się tak stało...no i nie wiem co teraz z włosami a jutro już muszę mieć ładny kolor
infatuated jest offline  
Stary 2010-10-20, 17:19   #2917
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
Ewcia rzeczywiście te włoski Ci stoją, ale masz je związane dość wysoko,a próbowałaś je wiązać troszkę niżej? może wtedy byłoby lepiej... obawiam sie, ,że gdyby moje nie były do łopatek to byłoby z nimi podobnie, a tak chociaz mimo wszystko opadają w dół. Za to podobną sytuację mam wtedy kiedy zrobie sobie takiego warkoczyka na bok wtedy te włosy sterczą prosto jak druty i tak mnie to wkurza... chyba jutro zetne chociaz ze 3cm tych końcówek... no może wystarczą 2...

doczytałam-jak kitke masz niżej to też stoi ale może to już lepiej jak sterczą prostopadle niż tak jak na zdjęciu? a jak nie to może próbuj robic sobie jakiegoś małego koczka?

ps. na zdjęciach wyglądasz jak taki Aniołeczek a na tym zdjęciu z kitką to fryzura jak prawdziwa czarownica jak to czasem pozory mylą
mam nadzieję, że sie nie obrazisz, jakoś nie mogłam się powstrzymać i zycze powodzenia w ujarzmieniu tej kity
no jasne, że się nie obraziłam, no właśnie jak już wiążę włoski to robię koczka a na następny dzień juz mogę w miare nosic kucyka bo mi sie on zawija po tym koku także jakies tam sposoby mam na to ale i tak są sztywne, mam nadzieję, że po tym olejku kokosowym cos się zmieni, choc troszkę

Dziewczyny zapomniałam Wam powiedziec, zwracam honor syoss'owi nie jest tak źle z tymi odrostami, ale myślę, że będzie lepiej za miesiąc jak dodam do niego wodę 12 % i jeszcze dzisiaj spróbuje tego szamponu z joanny na sam odrost, zobaczymy co z tego wyjdzie

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-20, 17:41   #2918
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!! zrobiłam przed chwilą (na szczęscie) na pasmie spod spodu 8.13 excellence i wyszła po prostu MASAKRA ;( całe szczescie, że mnie tkneło i zrobiłam na próbe bo bym płakała
w ogóle nie wyszło jak u Adzi, u której wyszło super popielato a u mnie no..rudawo !! to moje cieplejsze pasmo włosów przy skalpie zrobiło się jeszcze bardziej ciepłe, a reszta ociepliła się do podobnego odcienia!!
Nie wiem dlaczego się tak stało...no i nie wiem co teraz z włosami a jutro już muszę mieć ładny kolor
Moze dlatego Ci nic nie wzięło bo aby przyciemnić należy robić to z niższym oxy.Np.zaczynamy od 3%.Ja rozcieńczałam do 4.5%

Właśnie dlatego te excelle wychodzą ciemniej niż ma być bo ponoć ma nie cały 3 % wodę.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-20 o 17:43
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-10-20, 17:42   #2919
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:

Może wyszło jak u mnie? Efekt końcowy był lepszy niż próba.. A może woda za słaba? Albo ciut dłużej trzeba było ją przetrzymać?

Bunny, Snow..

Jak następnym razem położę Stockholma na to złotko co mi teraz wyszło to pojaśni mi?

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-10-20 o 17:44
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-10-20, 18:18   #2920
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane fotki.

Jak widać moje włoski mało przyciemniło, a odrost jest troche złotawy.. ale
ponieważ na żywo tak tego nie widać nie przejmuje się tym

Czy jestem zadowolona? I tak i nie, bo na pudełku ten kolor babka miała ciemniejszy niż mi wyszedł - ale ok, mam jasne włosy uznajmy, że to nie będzie takie proste

Generalnie, cieszę się, bo mimo złotka, tak jak mówię, nie widać go bardzo - a najważniejsze, że włosy po długości w ogóle nie dostały w kość Co jest pocieszające bo jak za miesiąc wybiorę kolejną farbę ciemniejszą - to nie będę miała takich wyrzutów sumienia, że je tak katuję

Potem jeszcze nałożyłam maskę anti-age i włoski mam jak dziecko z przedszkola takie miluchne
O rany super!! Naprawde, po wczorajszych fotkach myslalam ze odrost bedzie bardziej razil a tymczasem ja wlasciwie nic nie widze Moim zdaniem bomba

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Na tym co mam nie chce bo od farbowania porobily mi sie same refleksy, w efekcie mam jasną baze i takie złociste refleksy.

Chodzi mi o to ze poszłabym już z odrostem-na to nalozyla jasną farbe, i zeby babka wybrala mi kilka włosow i zrobila na złoty blond, zawinela je w folie.
Dlatego nie wiem jaki odrost musi być zeby dobrze wszedł w tę folie, zeby było widać efekt na tym odroscie. Bo przy folii chyba ta folia sie troszke zsuwa i te kilka mm zostają odrostu?
kochaneczka robila i widać jej bylo odrost, mimo farnowania.
No to skoro juz Ci sie porobily refleksy to po co chcesz isc do fryzjerki jeszcze Do reflkeksow jak pisala Bunny nie musisz miec wcale odrostow, ja jak poszlam to zrobila mi jednoczesnie kolor + refleksy Tak jak pisalam wczoraj kladla farbe jakos troche ominela i pozniej na tym co ominela zrobila refleksy jasniejszym kolorkiem I nie mialam wogole widocznych odrostow bo ona wszystko pokryla. Bylam bardzo zadowolona, jednak to nie na moja kieszen, wole te 200zl przeznaczyc na inne bardziej potrzebne mi rzeczy

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczynki

Odrost faktycznie cieplejszy, ale w sumie nie widać go, mąż dopiero zauważył trochę złotego jak spojrzał mi na głowę z góry

Snow zresztą chyba wspominała, że później troszkę jaśnieje - nie wiem czy chodziło o odrost, ale mam taką cichą nadzieję Następnym razem, tak dołożę oxydant by kapkę przyciemnić włosy po długości wtedy też ten odrost będzie mniej widoczny (tak mi się wydaje )
Tak jasnieje po kilku myciach

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

kiciamała dokładnie tak jak piszesz dlatego specjalnie dla Bunny DZIĘKUJEMY
Oczywiscie tez sie pod tym podpisuje

Yatta Bunny zawsze pisze ze farba farby nie rozjasni ale ja to chyba jakas inna jestem Mi z miesiaca na miesiac jednak troche pojasnia stockholm poprzedni odrost. Zreszta robilam tez kiedys podklad garnierem xxl i pozniej na to polozylam stockholm i tez niby nie powinno wyjsc bo farba na farbe a wszystko sie udalo jak chcialam

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-10-20, 18:19   #2921
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Yattamanka no i super
jak na robienie bez podkładu ładnie wyszło. Tak jak pisałaś, dół mógł się trosze przyciemnic, ale już będziesz wiedziała na przyszłośc
Też tak chce, żeby woda 12 w moim przypadku dała sobie rade

Ewcia ja się na razie troszke wydałam z pieniążków, więc olej musi poczekac jak już wypróbujesz to napisz jakie są Twoje wrażenia i jak na włoski podziałał
A ta kitka Twoja normalnie jakby w niebo wystartowac chciała Dziwne, czemu tak się dzieje. Przecież jest coś takiego jak grawitacja a może po prostu masz taką strukturę włosa? Może to rodzinne? A Twoja Mama jakie ma włoski? Też takie sztywne?

Dziewczyny ale dziś mam milusińskie włoski pierwszy raz użyłam serum joanny babuni na końce i serum mariona termoochronnego. Bajka po prostu włoski gładziutkie, lejące, miluchne, nie kołtunią się, no same ochy i achy
Jeszcze kolej na maske mariona do blondu, ale to przy nastepnym myciu

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-10-20, 18:36   #2922
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ewcia ja się na razie troszke wydałam z pieniążków, więc olej musi poczekac jak już wypróbujesz to napisz jakie są Twoje wrażenia i jak na włoski podziałał
A ta kitka Twoja normalnie jakby w niebo wystartowac chciała Dziwne, czemu tak się dzieje. Przecież jest coś takiego jak grawitacja a może po prostu masz taką strukturę włosa? Może to rodzinne? A Twoja Mama jakie ma włoski? Też takie sztywne?
oki zdam relacje
no moja mama też ma troche sztywne, ale nie aż tak bardzo
no może to rodzinne, może

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-20, 19:56   #2923
Agatau88
Zakorzenienie

Snowhitee chcę robic refleksy ale juz na odroscie.

Ewcia rzeczywiście taka antena Ci stoi. Mialam kiedys tak samo jak mialam popalone włosy. Teraz juz lepiej, dalej mi troszkę stoi. Zobacz poszczegolne pasma, ale one są spalone.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-20, 19:59   #2924
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Ewcia rzeczywiście taka antena Ci stoi. Mialam kiedys tak samo jak mialam popalone włosy. Teraz juz lepiej, dalej mi troszkę stoi. Zobacz poszczegolne pasma, ale one są spalone.
no, ale u Ciebie jest dużo lepiej niż u mnie

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-20, 20:01   #2925
plushie
Przyczajenie

GG do plushie
Czy farba pokryje stary kolor?

Witam was moje drogie!
Mam pewien problem związany z moimi włosami i zwracam sie do was o pomoc!
Otóż moje włosy na czas teraźniejszy są żółte, po prostu efekt uboczny rozjaśniania. W sumie to odrosty są białe ,a reszta to żółty, troszkę rudawy blond.
Więc, moje pytanie brzmi , czy jeśli pofarbuje moje włosy farbą WELLAton, kolor mroźny blond to ,moje włosy będą w jednolitym kolorze i czy mogę liczyć na to, że nie będą już żółte?
Błagam o pomoc! :<
plushie jest offline  
Stary 2010-10-20, 20:40   #2926
Agatau88
Zakorzenienie

Ewcia teraz jest lepiej, ale kucyk mi stal jak mialam wlosy wiele dluzsze. Wtedy mialam naprawde spalone konce i zamiast sciac wiecznie je czyms smarowalam, a na spalone wlosy nie ma ratunku. Obcielam wtedy moze z 15 cm i juz mniej stoi. Ale Ty masz włosy w dobrym stanie, przeciez nie masz spalonych. Wydaje mi się że to u Ciebie rodzinne Urosna, moze nie beda staly. Chyba ze masz konce popalone, to podetnij 2-3 cm.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-20, 20:56   #2927
untouchable
Wtajemniczenie

Dot.: Czy farba pokryje stary kolor?

Cytat:
Napisane przez plushie Pokaż wiadomość
Więc, moje pytanie brzmi , czy jeśli pofarbuje moje włosy farbą WELLAton, kolor mroźny blond to ,moje włosy będą w jednolitym kolorze i czy mogę liczyć na to, że nie będą już żółte?
tak mozesz na to liczyc gdyz beda zielone. kladac farbe w chlodnym odcieniu na cieple wlosy uzyskuje sie zielona poswiate.
Stary 2010-10-20, 21:08   #2928
plushie
Przyczajenie

GG do plushie
Dot.: Czy farba pokryje stary kolor?

Ale będzie to bardzo rzucająca się w oczy zieleń?
W takim razie co mam zrobić, by w końcu osiągnąć moją wymarzoną platynę?
plushie jest offline  
Stary 2010-10-20, 21:09   #2929
HopeMAGDA
Rozeznanie

dziewczyny czy któras z was farbowała tą farbką włosy,niewiem co mnie tkneło ale będac dzis w rossmanie zakupiłam ją w sumie to chyba pomyliłam ja z preference 03 no cóz tyle czytam przeglądam głowa boli,kupiłam ja i teraz zastanawiam sie jak ona mi wyjdzie,najbardziej drazni mnie w moich włosach ze zwierzchu sa na maxa jaśniutkie a jak zrobi w kucyk to te boczki i tył od dołu taki żółtawy,sama niewiem ale nie mam tak do końca jednolitego kolorku wszędzie.pytanie również ile procent ma woda?farba z exellence super jasny popielaty blond.

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-10-20, 22:49   #2930
blond bunny
Zakorzenienie

paulcia no najlepiej by było zrobić kapiel rozjaśniającą i dopiero farbować bo inaczej ten pomarańcz będzie przebijał.
Przepis na kąpiel jest w tym wątku- mysia robiła. Trzymacie to do 20 minut. A potem suszycie i kładziecie farbę najlepiej perłową lub opalizującą wtedy na pewno nie będzie rudo.

Ewcia a mi się zdaje że po prostu ty masz naturalnie grube sztywne wlosy i to dlatego. Włosy zniszczone- popalone itp,. stają się bardziej podatne na stylizacje. Mi kojarzysz się z Małą Mi w tym kucyku
Stary 2010-10-20, 23:30   #2931
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któras z was farbowała tą farbką włosy,niewiem co mnie tkneło ale będac dzis w rossmanie zakupiłam ją w sumie to chyba pomyliłam ja z preference 03 no cóz tyle czytam przeglądam głowa boli,kupiłam ja i teraz zastanawiam sie jak ona mi wyjdzie,najbardziej drazni mnie w moich włosach ze zwierzchu sa na maxa jaśniutkie a jak zrobi w kucyk to te boczki i tył od dołu taki żółtawy,sama niewiem ale nie mam tak do końca jednolitego kolorku wszędzie.pytanie również ile procent ma woda?farba z exellence super jasny popielaty blond.
w tej farbie jest 9% woda, podobno wychodzi chłodno. i radzę jej za długo nie trzymać na rozjaśnionych już włosach bo mocno na szaro złapie. a na jakie włosy chcesz ją położyć?
kedud86 jest offline  
Stary 2010-10-21, 00:25   #2932
rabbitka
Rozeznanie

Dziewczyny, myłam fioletowym szamponem odrost już 3 razy raz nawet nałożyłam na sam odrost i 10 minut czekałam a odrost dalej złoty... powiedzcie mi Te, które używały n&e 522, czy on bardzo niszczy?, wiem, że włosy, włosom nierówne, ale wolę zapytać najpierw dodaje zdjęcie odrostu w słońcu, sorki, że taka rozczochrana, ale po czapce i strasznie wiało :P
u mnie chyba pokrzywa zaczęła działać oczyszczająco bo mi wyszły takie małe krostki na czole, możliwe, że to już? po 5 dniach? pozdrawiam!

18.6.14

rabbitka jest offline  
Stary 2010-10-21, 08:43   #2933
ismenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja robiłam exellence 8.13.W mojej galerii są fotki przed i po ,są również opisane.
Nie obraź się ale wystarczyło by przeczytać parę stron do tylu i wszystko jest tam jasno i wyrazie opisane.
Oczywiście, że się nie obrażam, nie mam o co. Przeglądałam Wasz wątek wcześniej i Twoje zdjęcia widziałam, ale widziałam też że nakładałaś na bardzo rozjaśnione włosy i dlatego zapytałam, bo moje nie są bardzo rozjaśnione - poziom 8 i chciałam wiedzieć jak mogą wyjść te farby na moim odcieniu. U Ciebie widzę, że dość popielato, więc mam nadzieje, że u mnie nie wpadną zółtko. Kupiłam już ten 8.13.... ale na razie się wstrzymuję .

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Oo, to ja teraz też się boję, że mi wyjdą rudawo
ismenka jest offline  
Stary 2010-10-21, 09:35   #2934
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

ewcia, ale jak go uklepiesz, to chyba juz raczej zwisa na końcu? przeciez nie sztywnosc kucyka świadczy o zniszczeniu.

podobno nadmiar protein powoduje nadmierną sztywnosc i kruchosc, moze wiecej emolientowych masek?
Stary 2010-10-21, 09:51   #2935
West__
Raczkowanie

Dziewczyny powiedzcie mi czy po farbie syoss włosy wychodzą białe czy platynowe?Bo jakos nie wiem wlaśnie co to za kolor, bo ja chcialabym taki chlodny a po nim są jasne tak??Jak po farbuje to zobacze bo jutro farbuje a dałoby się np jakims szamponem je schlodzić albo coś
West__ jest offline  
Stary 2010-10-21, 10:31   #2936
Agatau88
Zakorzenienie

A jaka jest róznica miedzy bialymi a platynowymi? Przedstaw mi obrazowo

Syoss jest podstępny, raz wychodzi dobrze raz zolto.

Wlasnie umyłam włosy i nałożylam maske Matrix Color Smart (snowhitee polecała), poki co jestem super zadowolona. Jak wyschna powiem dokadnie co i jak, ale teraz jest super, włosy śliskie, super. I ma swietna konsystencję-takiej galaretki, ale gęstej.

mysia jak oceniasz składowo te maski Dolce - mleczna i Anti Age? Czy one regenerują naprawdę czy tylko po powierzchni?

Ewcia a napisz jak pielegnujesz włosy?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-10-21, 10:47   #2937
marejta
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myłam fioletowym szamponem odrost już 3 razy raz nawet nałożyłam na sam odrost i 10 minut czekałam a odrost dalej złoty... powiedzcie mi Te, które używały n&e 522, czy on bardzo niszczy?, wiem, że włosy, włosom nierówne, ale wolę zapytać najpierw dodaje zdjęcie odrostu w słońcu, sorki, że taka rozczochrana, ale po czapce i strasznie wiało :P
u mnie chyba pokrzywa zaczęła działać oczyszczająco bo mi wyszły takie małe krostki na czole, możliwe, że to już? po 5 dniach? pozdrawiam!
Kurcze, jak to jednak włos włosowi nie równy
Ja dzisiaj też 3 raz umyłam włosy fioletowym szamponem i mój odrost już jest coraz bardziej podobny do reszty, a już na pewno nie rzuca się w oczy jego złoty blask

Wiecie co wymyśliłam w poniedziałek coś i to się super sprawdza a jakie mam milusie włoski
Otóż ja jak to ja robiąc zakupy zawsze poszaleje, jak polecałyście maski dolce to nie wiedziałam na którą się zdecydować więc kupiłam anti-age i latte i to od razu 1000ml każda a przecież wiecie, ze są super wydajne anti-age stosuje na ciepło co najmniej raz w tygodniu (dzisiaj będę to robić ) a z tą latte to tak prawdę powiedziawszy nie miałam za bardzo kiedy ją włożyć na włosy, no i w poniedziałek wymyśliłam, że kupiłam strzykawkę i za jej pomocą nałożyłam ta latte do butelki po odżywce i teraz codziennie jak myje włosy to nakładam ją na dosłownie 2-3min i spłukuje a moje włosy są takie milusie i delikatne że aż miło dotykać nawet mój tz to stwierdził

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-10-21, 11:01   #2938
EwCiA000
Zadomowienie

Agatau mam nadzieję, że jak urosną to nie będą tak stały, wydaje mi się, że nie mam końcówek zniszczonych

Bunny no moja mama ma grube włosy, moja młodsza siostra też
czyli ja na pewno nie mam zniszczonych i popalonych, bo moje to w ogóle nie chcą się poddac, jak kręcę to tylko prostownicą, bo na wałki to po godzinie są proste
ale jednak jak są mokre to są trochę gumowate...

mysia ja go nie potrafię uklepac jak pochodzę w koczku cały dzień i potem zrobię kucyka to już się zawija i opada w miarę...
to jakie maski mogę uzywac, pod spodem napisałam jak pielęgnuje włosy, zmieniłabyś coś??

Dziewczyny napisze co używam:
-maskę dolce anti age lub latte
-szampon jak na razie johnson's baby albo herbal essence, ale czekam na ten pokrzywowy z farmony, bo nigdzie go u mnie nie ma
-czasami maskę herball nawilżenie po brzegi
-spray gliss kur pomarańczowy
-nie suszę ich w ogóle
-prostuje co 3 dni a jak robię kucyka po myciu to w ogóle
-spray ochronny do prostowania z dove pomarańczowy, ale wczoraj zamówiłam ten tresemme heat defence

no i chyba to wszystko, no i skrzypovita

TŻ 13.12.2010

EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-10-21, 11:03   #2939
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
A jaka jest róznica miedzy bialymi a platynowymi? Przedstaw mi obrazowo

Syoss jest podstępny, raz wychodzi dobrze raz zolto.

Wlasnie umyłam włosy i nałożylam maske Matrix Color Smart (snowhitee polecała), poki co jestem super zadowolona. Jak wyschna powiem dokadnie co i jak, ale teraz jest super, włosy śliskie, super. I ma swietna konsystencję-takiej galaretki, ale gęstej.

mysia jak oceniasz składowo te maski Dolce - mleczna i Anti Age? Czy one regenerują naprawdę czy tylko po powierzchni?

Ewcia a napisz jak pielegnujesz włosy?
na KWC jej nie ma, nie wiem jaki ma skład.
proteiny mleczne nie łącza sie z włosem tak silnie jak np keratyna. ale nie pamietam dokładnie.

ewcia, bardzo łądna pielegnacja , ja bym tylko kupiła na twoim miejscu jeszcze jakis zwykły szampon, agresywniejszy, zeby czasem zmyc to, co mogłoby sie nadbudowac i utrudnic wnikanie składników z masek.

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-10-21 o 11:05
mysia m jest offline  
Stary 2010-10-21, 11:09   #2940
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez marejta
Wiecie co wymyśliłam w poniedziałek coś i to się super sprawdza a jakie mam milusie włoski
Otóż ja jak to ja robiąc zakupy zawsze poszaleje, jak polecałyście maski dolce to nie wiedziałam na którą się zdecydować więc kupiłam anti-age i latte i to od razu 1000ml każda a przecież wiecie, ze są super wydajne anti-age stosuje na ciepło co najmniej raz w tygodniu (dzisiaj będę to robić ) a z tą latte to tak prawdę powiedziawszy nie miałam za bardzo kiedy ją włożyć na włosy, no i w poniedziałek wymyśliłam, że kupiłam strzykawkę i za jej pomocą nałożyłam ta latte do butelki po odżywce i teraz codziennie jak myje włosy to nakładam ją na dosłownie 2-3min i spłukuje a moje włosy są takie milusie i delikatne że aż miło dotykać nawet mój tz to stwierdził
Bunny chwaliła sobie maskę anti - age. Myślę, że jako przyszła fryzjerka nie zachwycałaby się tą maską gdyby działała tylko po powierzchni

Pisała też, że są to maski mocno regenerujące i można je robić raz w tygodniu nie częściej, a tak do codziennego mycia lekką maskę.
Więc uważaj kochana, żebyś włosków nie obciążyła

Agatko kupiłam sobie mleczko Kerastase Nawet chciałam specjalnie głowę umyć by go użyć, ale dziś tak zimno - a wieje jakby się wściekło.. tak więc na razie sobie daruje bo będę wychodzić jeszcze parę razy - nie chcę się przeziębić dopiero co wyzdrowiałam. Ale jak użyję to na pewno zdam relację
No i nie napisałaś mi jak się spisuje nowa suszarka

Bunny to mówisz, że następnym razem jak położę stockholm na to złoto co mi wyszło to nie pojaśnieje nic a nic?

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-10-21 o 11:12
Yattamanka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brzydkie pasemka, farbowanie, pasemka

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości